AU Survivor 2019: CvC II - EP16

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP16

Příspěvekod ItalianManiac » 26 srp 2019, 12:50

Epizoda 16
26.8.2019


So, the Golden God is gone... Aneb po Shaunovi mi vypadlo další eye candy :eee: :(

Na úvod musím říct, že mě tentokrát překvapilo, jak tato epizoda byla až "moc málo překvapivá". U předchozích dílů se vždycky celou dobu mluvilo o vyloučení někoho, ale nakonec vypadl někdo jiný - tady se od začátku mluvilo o blindsidu na Davida a nakonec to tak dopadlo. Na druhou stranu jsme ale viděli pečlivou přípravu tria Pia-Janine-Abbey a jak postupně tento plán představili ostatním. Hlavně respekt za to, že se jim to vážně podařilo udržet v tajnosti a nikdo se před Davidem nebo Lukem neprokecl.

Ale popořadě. V tomto díle opravdu nebyla soutěž o odměnu - podle mě je ani při natáčení jednou za čas nedávali, aby jim celková hra vyšla na 50 dnů. Nicméně na Redditu jsem četla, že zřejmě místo soutěže o odměnu proběhlo "morální dilema". Šlo o to, že kmen měl vyslat jednoho zástupce ze svých řad na morální dilema. Zvolen byl Simon a dilema spočívalo v tom, že měl několik různě velkých kousků pizzy a měl je podle velikosti rozdělit ostatním. Sám si vybral nejmenší kousek a další rozdělil podle toho, kdo se od sloučení účastnil odměn spojených s jídlem. Bohužel, jelikož byl na dilema vybrán neviditelný Simon, scéna se do samotného dílu nedostala a je ke zhlédnutí pouze jako secret scene na webu 10play (já ji ale neviděla, protože 10play má moc dobře zabezpečený web a ani přes australskou IP adresu mě to k přehrání videa nepustí).

Soutěž o imunitu známe z amerického Survivora, ale tam měli míčky už od začátku po ruce, tady si je hráči museli vyhrabat z písku. A soudě podle toho, jak to ke konci soutěže vypadalo, to hrabání asi nebylo nic lehkého. Jako první je sice vyhrabal Baden, ale pak ho dohnal Luke a konečně vyhrál svou první individuální imunitu. Vítězství jsem mu přála, vypadal fakt šťastně :)

Po soutěži pokračovalo tajné taktizování proti Davidovi. Chvíli to vypadalo, že se Daisy prokecne před Lukem, ale i když jejich rozhovor ukázán nebyl, zřejmě o nic nešlo.

Na kmenové radě všichni pokračovali ve svých hereckých výkonech. Doufala jsem, že záběry na Davidovy podezřívavé pohledy znamenají, že nakonec ucítí nějaké podezření a zahraje imunitu, ale nestalo se tak. Nakonec ho podrazil celý kmen kromě jeho spojence Lukea a David odešel domů s imunitou v kapse. I když byl David můj oblíbený hráč, musím říct, že to byl opravdu nádherně provedený blindside a krásně uzavřel Davidovu až moc sebevědomou hru. Pobavila také jeho závěrečná slova, kdy litoval své volby módního stylu - že prý vypadal jako "brooklynský hipster" :lol:

Ještě k té skryté imunitě: podle pravidel Survivora již vyloučený hráč nemůže svou skrytou imunitu nikomu předat. Předání by muselo proběhnout před kamerami, např. ještě před kmenovou radou. Luke se sice Davida při loučení na imunitu zeptal, ale to bylo spíš proto, aby měl jistotu, že bude po Davidově vyloučení opět někde ukryta. Také se mi líbilo, jak Luke vyloučení svého spojence nesl optimisticky.

Jinak jak píše strom-z - doufám, že se teď Luke spojí s bývalými Aspiranty a povede se jim také nějaký blindside, třeba na Godmother Janine :hungry:

Dojmy po EP16:
:idea: - David (goodbye Golden God :( ), Luke, Pia, Harry, Baden
:down: - Simon
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2019: CvC II - EP16

Příspěvekod strom-z » 27 srp 2019, 04:12

jak pravil Luke : "that was amaaazing" :D

opravdu kouzelná blindside, jen mi připadá, že Dave ty svoje confessionals až trošku moc přehrával, na druhou stranu vzhledem jak na něj reagovala trojice Janine - Pia - Abbey to asi tak úplně mimo charakter nebylo... fakt týpek :D

musim říct, že jsem i v šoku z toho, jak obehratelnej Luke je, tohle už je podruhý, co nezachytil zásadní tah a koukal jako vrána :)

herní pole je teď parádně otevřený pro chaos všeho druhu, jen mi z hlediska nějakýho winner editu připadá, že to až moc jednoznačně vypadá na Piu, myslel bych si, že Harry nebo Baden dostanou nějakej prostor, ale ty poslední epizody byly občas až maličko monotónně David David David i na úkor ostatních... tak snaaad Harry, Baden, John a Daisy (Simona nekomentuju, furt nevim, kdo to je :D ) vystrčej herní růžky a začne totální a zábavnej maglajz

jinak hodně mi to celý připomnělo Season 2/2017 a
Spoiler!
Henryho blindside rovněž s idolem v kapse, musim říct, že tamta epizoda - asi jedna z nej v Survivoru ever - mi přišla asi ještě o kousek luxusnější, protože ta organizace tam kvůli dešti probíhala doslova před obětí, když se zrovna nekoukala :D a taky tou dobou byly nějak víc probarvený charaktery, zatimco tady to bylo přece jen trošku moc na jedno brdo

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP16

Příspěvekod sextant » 27 srp 2019, 09:06

Zase krátká epizoda bez soutěže o odměnu. To se dost divím, podle mne jsou kousek za polovinou epizod tak by na nás nemuseli šetřit. Mrzí mně, že David nepochopil, že je pro ostatní hrozba a že využijí každé možnosti jej vyřadit. Když nevyhrál imunitu měl použít skrytou imunitu a moc by se mi líbily udivené obličeje. Bohužel vůbec jej nenapadlo jaká je hrozba a tak nakonec odešel i se skrytou imunitou v kapse. Je škoda, že ji někomu nepředal. Zase by byla hra zábavnější pokud by to udělal skrytě. Zdá se mi, že brzy začnou převládat ženy a nakonec dokáží vyházet všechny muže a o výhru se poprat samy. Na to by si pánové měli dát pozor. Tak uvidíme jak se hra vyvine dál.

Edit: Oprava: Skrytou imunitu už David předat nemohl. Je velká škoda, že neuhodl jak je pro ostatní nebezpečný svou sportovní výkonností a nepoužil symbol skryté imunity. Vypadl by Harry a všichni by čuměli jako puk.

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP16

Příspěvekod sheldom » 28 srp 2019, 19:28

Tak jsme se dočkali toho, co snad všichni čekali.
Musím říct, že jsem čekal, že ty Davidovi pohledy na kmenovce znamenaly, že má tušení, že se něco chystá, ale bohužel jeho sebevědomí bylo až moc obří a tak idol zůstal v kapse :(
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP16

Příspěvekod Radix » 04 led 2020, 19:09

Tak a máme Davida venku. Za mě je to škoda. Přál jsem si, aby zahrál HII a pak bojoval z menšiny, protože v tu chvíli hraje skvěle. Jakmile má moc, tak mu vleze až moc do hlavy. Na druhou stranu je dobře, že vypadl, protože na kameru dostane prostor zase někdo jiný. Davidovo ego se dostal i k divákům do obýváku. :D

IC byla hodně o štěstí v tom smyslu, že záleželo, jak rychle někdo najde svůj pytel s míčky. Překvapivě to byl Baden, ale naštěstí Luke konečně vyhrál svou první imunitu. :) Hodně jsem mu to přál. Po soutěži se spustil plán na blindside Davida na plno a především Pia byla skvělá. Doufal jsem, že na TC to David vycítí, ale bohužel. Jurry villa Shaun s Davidem musí být zábava. :D

Každopádně si myslím, že to od trojice ženských Champions byl příliš brzký tah. Možná mají Simona, ale Luke si byl nejblíž s Rossem, Davidem a Piou. Udrží ho Pia? Teď má ideální možnost flipnout ke Contenders, pokud by byl emotional player, ale to si myslím, že se nestane. Určitě se to ještě zamotá.

Fandím: Luke, Pia, John, Daisy
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2019: CvC II - EP16

Příspěvekod Dejvy » 19 led 2020, 00:06

A tak tu máme to čo sme všetci čakali len sme nevedeli kedy.
Som rád, že ste objasnili tu situáciu s HII, že ju nemohol David dať Lukeovi. Lebo už roky som nad týmto uvažoval či je to možné.
Tiež si inak myslím, že to prišlo skoro. Mali ešte vykopnúť Harryho a Daisy, ale to by v tom čase už mohol Dave niečo tušiť. Snáď teraz Luke nájde HII.

Ak budú champs držať spolu tak si myslím, že určite bude final 3 Simon, Pia a Janine a potom si obe z nich budú chceť zobrať do finále Simona :D

Ale uvidíme, tam sa môže zmeniť ešte veľa toho. Som rád, že stále zostáva dosť dobrých hráčov v hre.

Ešte mi napadlo, že predsa mohla Daisy natreť tento plán chalanom a skúsiť ich pretiahnúť na stranu contenders, ale to by bol moc veľký risk asi.

Fandím: Luke, Pia, Janine, Abbey, Harry
Neprajem výhru: Daisy
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2019: CvC II - EP16

Příspěvekod Survivorfans » 16 dub 2020, 13:34

Dlouho očekávaný podrázek konečně přišel a musím uznat, že se moc povedl. :) :beer: David je skvělý hráč a jenom překvapoval, ale jakmile byl ve většině tak se vždy kvůli jeho chování chystal podraz, zajímavý. :mrgreen:

Sem teď zvědavej jestli se to Champions nevymstí tím, že by Luke přešel ke Conternders. U něj ale samozřejmě očekávám, že se to pokusí zamíchat výrazně víc než jedním flipem. :)

Co se týče to předání HII, tak mě to taky napadlo už před více lety
Spoiler!
(konkrétně v americkém SJdS když vypadl Jon s HII a nepředal jí přítelkyni Jaclyn)
a sem rád, že to je ujasněný.
Pokud to teda platí i v USA. Je to tam stejný?

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2019: CvC II - EP16

Příspěvekod cihi » 02 srp 2022, 00:56

Toto vylouceni me donutilo napsat prvni komentar k teto serii...

Asi jsem nevidel arogantnejsi hru, nez jakou hral Dave. Sice bych ho za kamarada nechtel, ale bylo zabavny ho ve hre sledovat, s jakou lehkosti to tam diktoval a mel vsechny na salamu :D

Ale skoda, trosku jsem doufal, ze Daisy vyzradila Lukeovi plan a ten rekl Davidovi, aby zahral imunitu a vyradili tak Piu/Janine. Pak se mohli spojit stari znamy z promichaneho kmene sampionu 2.0 v peticlennou vetsinu v podobe Dave, Luke, Daisy, John a Baden, ktera by to pravdepodobne dotahla do konce.

Nicmene byla celkem chyba zamerit se na neskodnou Daisy, kdyby Dave zamiril (a nejlepe mene arogantne) na Harryho, tak by kmotrovska trojka mozna neprebehla.

Takhle bude hodne tezke rozbit tu supersilnou trojku Pia - Janine - Abby. Tyto tri tam tvori aktualne nejvetsi hrozby. Pokud to vsak nekterym cvakne (Harry?), tak to muze byt prave ta vec, ktera by Lukea, ktery je jinak take velkou hrozbou, mohla dotlacit minimalne k branam finale.

Tipy na vyhru: Pia, Janine, Baden
Cerny kun pri velke davce stesti: Luke


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti