AU Survivor 2019: CvC II - EP17

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP17

Příspěvekod ItalianManiac » 27 srp 2019, 13:04

Epizoda 17
27.8.2019


Chybička v epizodě pro bystré oči na úvod: během prvních záběrů v nočním táboře se v jednom záběru objevil právě vyloučený David s imunitou na krku :fuck:

Poté pobavila scéna s noční rýží aneb rice bandits :D Doufala jsem, že to Harryho, Badena a Lukea víc spojí a Luke třeba přeběhne k Aspirantům, ale jak se ukázalo na kmenovce, nestalo se tak.
Ráno následoval lov na nově ukrytou imunitu, který nakonec vyhrála Daisy. Bohužel pro ni ji ale přistihli Luke s Piou. Daisy se to sice snažila zakecat, že se ke studni šla umýt, ale Luke s Piou to ihned pochopili (pochybuju, že by se Daisy šla mýt ke studni s kameramanem). Daisyina imunita se tak brzy stala veřejným tajemstvím - připomnělo to Sharn a její imunitu vypadlou z šortek v předchozí sérii.

Soutěž o odměnu byla klasická, i když měla zajímavý zvrat v podobě párového držení sošky. Harry se nezúčastnil, ale správně si vybral Janine a Abbey jako své favority - ty dvě spolu opravdu dobře spolupracují. Trojice pak na odměnu v podobě čínského jídla ještě přibrala Simona. Na odměně na ně také čekaly talíře od blízkých, které neměli možnost získat při odměně pár epizod zpátky. Aspoň jsme se zase dozvěděli něco nového o Simonovi :D

Soutěž o imunitu byla opět vytrvalostní aneb planking nad vodou. Upřímně by mě na začátku soutěže vůbec nenapadlo, že poslední dva budou Baden a Simon. Výhru jsem přála Badenovi, který sám sebe (i některé ostatní spoluhráče) rozptyloval vyjmenováváním různých věcí. Nakonec ale nevydržel a imunitu vyhrál Simon.

Po soutěži následovalo taktizování mezi Šampiony a Aspiranty, aneb pro koho hlasovat a za koho zahrát imunitu. Šampioni se nakonec zaměřili na Johna, což správně uhádl tuším Harry. Bohužel na kmenové radě stačilo párkrát rýpnout do Daisy a ona paranoidně zahrála imunitu za sebe, i když bylo jasné, že pro ni Šampioni hlasovat nebudou, a domů šel John. Jak už jsem psala, také mě překvapilo, že s Šampiony pořád drží Luke, i když je jasné, že trojka Janine-Abbey-Pia ho určitě do finále nepustí. No, uvidíme, jak se hra vyvine dál.

Dojmy po EP17:
:idea: - Luke, Pia, Harry, Baden
:down: - Simon, Daisy (sorry Daisy, ale hraješ moc nelogicky :? )
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP17

Příspěvekod sextant » 27 srp 2019, 16:55

No a je vymalováno. Zůstalo stejně žen jako mužů. Muži ztratili převahu jednoho hlasu. Teď stačí, aby ženy přesvědčily nějakého muže a vyhází všechny muže a celou soutěž vyhrají samy.
Nechápu, že muži nedovedou počítat a nezajistili si převahu postupně a nakonec se mohli o vítězství přetahovat mezi sebou.
Soutěže se mi líbily, a zajímavé byly talíře s fotkami a vzkazy z domova. Soutěž o imunitu klasická, ale v minulosti dost často v této soutěži vyhrála žena.

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP17

Příspěvekod sheldom » 29 srp 2019, 10:56

Mezí mě, že Luke zůstal s Champions, teď to bude maximálně 4 na 4 a už to nepůjde tak lehce jako by to šlo ještě do teď :-?
Bylo potřeba rozdělit "power triple" zatím to mají Janine-Pia-Abbey moc snadný :-?
Pokud dobře počítám, měl Simon za 17 epizod druhou (!) zpověď :D
Daisyna paranoia opět zvítězila a tak se žádné překvapení nekonalo :cry: Jedině mě překvapil Luke,že nakonec hlasoval proti Harrymu, prý aby došlo k remíze a zároveň se zbavili idolu
Záběry z další epizody vypadají tak, že Luke se konečně pokusí něco udělat proti power triple, ale rozhodně se nebude mít s čísly nijak snadné :evil:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP17

Příspěvekod Radix » 04 led 2020, 21:54

Tak a jsme v poslední třetině! Luke vzal blindside na Davida správně a nezačal být emotional. Moc se mi líbilo, že Luke má dalšího parťáka ve zbrani, když vzal Badena a Harryho na noční rýžovou akci. :D

RC byla zajímavá a Harry si správně vsadil na Janine s Abbey. Vyhráli za to čínu a talíře z domova. Simon tak měl možnost se nám víc představit, za což jsem rád. Trochu jsem se bál, aby to neznamenalo, že by mohl brzy vypadnout, ale zatím nevím, proč by po něm někdo šel.

V IC mě překvapil Baden, ale imunitu nakonec získal Simon. Byla to zajímavá soutěž. Po ní se debatovalo klasicky Champions vs Contenders, koho vyřadit a jak zahrát HII, kterou našla Daisy, ale krásně jí prokouknul Luke s Piou. :D Skvěle prohlédli i co mají udělat s Daisy, aby zahrála HII za sebe. Ta se z toho opět lekla a zahrála HII za sebe. Po této epizodě si tedy škrtám z hráčů, kterým fandím nejen Johna, ale i Daisy. Čím dál tím sympatičtější mi začíná být Baden, ale ještě bych s ním počkal. :)

Fandím: Luke, Pia
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2019: CvC II - EP17

Příspěvekod Yedko » 14 bře 2023, 20:10

Mě by spíš zajímalo jak by jako Harry ukecal to, že na talíři nemá žádnou fotku svého tříletého syna :D . Daisy je sympatická koza se kterou bych rád prožil příjemný večer na vidlácké zábavě u jejich ranče, ale tady se bohužel definitivně odkopala jak je strašně mimo. Podruhé za sebe nesmyslně zahrála imunitu i když to bylo jasné rozhodování mezi Harrym a - dalším sympatickým vidlákem - Johnem. Ten casting se vážně povedl a ideálně plní tu funkci sbližování a pochopení lidí z jiných sociálních struktur (až na Austrálku Novu).
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti