AU Survivor 2019: CvC II - EP20

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP20

Příspěvekod ItalianManiac » 03 zář 2019, 14:37

Epizoda 20
3.9.2019


Tak podle editu bych vážně netušila, že duel vyhraje Simon :shock: Tipovala jsem to spíš na Daisy, ale nakonec se nepodařilo. Při sledování mě trochu zarazilo, že JLPho počítání "3, 2, 1..." u Daisy bylo mnohem pomalejší než u Simona, což by mohlo být trochu nefér. Pak jsem si však přečetla vyjádření Badena i samotného JLP, že soutěž byla nakonec sestříhaná úplně jinak, než byla ve skutečnosti. Původně totiž měli 12 kotoučků a měli postavit věžičku ze všech, ale po téměř dvou hodinách, kdy oběma věžičky neustále padaly, přešli na režim "náhlé smrti" - kdo do 10 minut postaví nejvyšší věž, vyhraje. Simon nakonec porazil Daisy o 1 kotouček a vyhrál. Zajímavé, co všechno dokáže trochu šikovného střihu :? Taky mě překvapilo, že Daisy si vlastně neprošla rituálem zhasínání pochodně a pouze musela spálit šátek.

Jinak po duelu mi došlo, proč je asi Simon v editu tak neviditelný - on asi prostě neumí dobře působit na kameře a pořádně se vyjadřovat. Viz rozhovor s JLP po duelu...
JLP: "Simon, congratulations, how are you feeling?"
Simon: "I'm feeling good, thanks, I'm good."

Po návratu do tábora se Simon konečně začal trochu projevovat a pustil se do hledání imunity. Kdyby někoho zajímalo, proč začal zběsile hrabat na náhodných místech u tábora, bylo to údajně proto, že Luke s Harrym schovali do džungle svoje staré nápovědy, kde stálo, že je imunita pod zemí a někde v táboře. Nicméně Simon se nevzdával a hledal několik hodin (a nakonec ho to příliš vyčerpalo do soutěže o imunitu). A v Jury Ville se pak dokonce zmínil, že doufá, že do jedné z jeho děr někdo omylem šlápne a zlomí si nohu :lol:
(Mimochodem, Jury Villa ještě nejsou online, protože ještě na torrentech nevyšla verze CRR, kde bývá Jury Villa přiložena)

Soutěž o imunitu dobře známe z US Survivora. Doufala jsem, že se zase někdo vtipně splete ve spellingu jako tehdy Joe v Kaoh Rong, ale nestalo se - akorát Simon dal svoje ypsilon obráceně. Imunitu nakonec vyhrál Luke, získal tak druhý náhrdelník ve své survivorské kariéře a oficiálně se tak dostal dál než ve své první sérii. Baden také zmínil, že během soutěže o imunitu panovala taková zvláštní atmosféra, kdy výhru nikdo nepřál Simonovi.

Nakonec se tedy Simon trochu pokoušel o scrambling, ale nepovedlo se. Byl jasným terčem a nakonec se k většině přidaly i Janine s Piou. Na kmenové radě byl tedy Simon vyloučen jednohlasně. Jenom nechápu, proč jsme opět neviděli jeho hlas - ani při čtení hlasů, ani v závěru dílu. Taky mě překvapilo, že Simon byl při závěrečné zpovědi dost dojatý - možná je škoda, že jsme z něj tolik neviděli, když chtěl tolik hrát, ale bohužel si své herní tahy asi naplánoval moc pozdě.

Příští díl nás prý čeká až v pondělí a já zjišťuju, že tam zůstala tak silná finálová šestka, že tam asi není nikdo, komu bych výhru nepřála... :heat: Místo dojmů tedy napíšu pořadí, ve kterém bych hráčům přála výhru:
1) Luke
2) Pia
3) Harry
4) Baden
5) Abbey
6) Janine
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP20

Příspěvekod sextant » 04 zář 2019, 10:32

Mně se epizoda líbila. To stavění věže je dost známé. Stejně tak soutěž o imunitu jen se mi zdálo, že proti US Survivoru měli závodníci podstatně delší lano.
Jinak nemám k epizodě co dodat, vše vysvětlila ItalienManiac ve svém příspěvku, za což jí mnohonásobně děkuji.
Edit 2 9.9.2019 11:51
Protože jsou videa Jury Villa k dispozici mažu původní text.

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

AU Survivor 2019: CvC II - EP20

Příspěvekod f*ck » 05 zář 2019, 10:04

sextant píše:Jen malý dotaz. Jury Villa č. 4 a 5 ještě nebyla vydána?
Děkuji za odpověď.
Edit 4.9.2019 12:10 Tak Jury Villa ještě nevyšla.
Mně se epizoda líbila. To stavění věže je dost známé. Stejně tak soutěž o imunitu jen se mi zdálo, že proti US Survivoru měli závodníci podstatně delší lano.
Jinak nemám k epizodě co dodat, vše vysvětlila ItalienManiac ve svém příspěvku, za což jí mnohonásobně děkuji.


Píše se to v příspěvku nad tebou..když už děkuješ za shrnutí, tak tam je i info o jurry ville. :D takže nejen angličtina je problém.


Relativně nudná episoda, bylo jasné kdo půjde, nějak jsem do teď nepochopil proč vlastně exile beach byla..to už to měli udělat dříve a nechat je tam podusit pěkně. Stejně jsme z toho moc neviděli. Střih má rozhodně lepší US verze, AUS se mají co učit, takových informací, co neznáme a pak mi některá rozhodnutí (viz. hrabání děr) přijdu směšné. Asi nebyl takový problém zmínit proč to dělal již v díle a ne pak dohledávat na netu. :cry:

Jinak vítězství bych přál Lukovi, samozřejmě, ale pořád mi v palici rezonuje Pii hláška z prvního dílu, buď půjdu první nebo to vyhraji. I dle střihu, Pia je vítěz. :beer:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP20

Příspěvekod sextant » 05 zář 2019, 16:49

f*ck
Hele už mně skutečně štveš. Předně svůj dotaz jsem psal v době, kdy tu nebyl žádný příspěvek pouze otevřená epizoda. Teprve za den se objevilo hodnocení epizody od ItalienManiac, kde jsem se dozvěděl vše k Jury Ville. Protože ItalienManiac odpovídala na můj dotaz ponechal jsem příspěvek v původním znění.
Za druhé se tady máme bavit o tom co se nám na epizodě líbilo a co ne případně svoje názory na strategii jednotlivých hráčů. Pokud se Ti moje příspěvky nelíbí, tak je nečti a hlavně nereaguj na něco co TOBĚ nebylo určeno.

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP20

Příspěvekod sheldom » 05 zář 2019, 19:34

Stalo se to, jako by žádná Exile Beach nebyla :D Daisy bohužel Simona neporazila a Simon byl jednohlasně vyloučen, takže tou EB se jen natáhly dny...
Finálová šestka vypadá více než slušně a určitě se máme na co těšit :hungry: :hungry:
Skutečně je to tady - stáhli vysílání na 2 epizody týdně a po té třídílové náloži nevím, jak to zvládnu :(
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP20

Příspěvekod Radix » 05 led 2020, 21:31

Tak pro mě taky překvapivě zvítězil v souboji o návrat do hry Simon, ale přál jsem mu to víc. Nicméně soutěž to byla klasická, stejně jako potom IC. Tenhle díl působil dost výplňově a bohužel se nám zase nedostalo kompletních informací, což leckdy chápu, ale tady by šlo o minutu navíc.

Z Lukea se reálně stává challenge beast. :D Snad se mu podaří ještě nějakou soutěž vyhrát. Ztotožňuju se s ItalianManiac a jejím pořadím oblíbenosti hráčů. Tak jdeme dál. :)

Fandím: Luke, Pia, Harry
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti