AU Survivor 2019: CvC II - EP21

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP21

Příspěvekod ItalianManiac » 09 zář 2019, 13:38

Epizoda 21
9.9.2019


21. epizodu jsem sledovala v polospánku s horečkou a teď mě ještě čeká psaní článků a překládání profilů o S39, takže jenom stručně :D

Taky jsem ráda, že nakonec došlo na blindside a domů šla Godmother Janine. Před soutěží o imunitu jsem se bála, že to nakonec padne na Lukea, ale naštěstí vyhrál imunitu a tak byl v bezpečí. Vypadalo to tedy, že terčem bude Abbey, Baden nebo Janine. Je zajímavé, že to v F6 takhle vyšlo na souboj tří dvojic - Abbey/Luke, Pia/Janine a Harry/Baden. Nakonec se ale spojily dvojice Abbey/Luke a poslední Aspiranti a společně vyhodili kmotru Janine. Zároveň se tak ukončila i dějová linka Godmother vs. Dirty Harry.

Jenom doufám, že moment, kdy Luke říkal "Nejhorší by bylo skončit na třetím místě" nebylo foreshadowing...

V pořadí favoritů na výhru se mi tentokrát prohodila Abbey s Piou, protože Abbey alespoň dělá nějaké větší tahy, zatímco Pie teď odešla silná spojenkyně. Jsem zvědavá, jestli se z toho Pia nějak vyhrabe.
1) Luke
2) Abbey
3) Harry
4) Baden
5) Pia
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP21

Příspěvekod sheldom » 10 zář 2019, 12:32

Contender or blindside? :D
Vybrali si blindside a já jsem jen rád, Gotmother is finally gone :dance:
Ze začátku to vypadalo na Luka, tomu se však nakonec podařilo získat imunitu a tak začalo taktizování :)
Líbilo se mi, že do poslední chvíli nebylo jasné, jestli to bude Abbey, Janine nebo Baden ;)
Dirty Harry převezl Gotmother a kanečně si vychutnal odplatu za příkoří v after-swap Contenders kmeni :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2019: CvC II - EP21

Příspěvekod hozu » 10 zář 2019, 16:26

Jsem konečně dohnal minulý týden a už začal nový. Osobně fandím Lukovi, takže jsem i přes fakt, že vyhrává imunity rád, že se stále drží ve hře. Ten jeho přeskok společně s Abbey ke Contenders byl podle mého ve správnou chvíli. Kdyby tam nezavazela ta zdržovačka s Exile Beach, možná by byl ještě efektivnější. Je ovšem stále neskutečně zábavné sledovat jeho sociální hru, díky které je ale zároveň obrovskou hrozbou. Trošku mám strach, že ta predikce o třetím místě by mohla být reálná.

Ještě k predikcím, docela mě zaujaly ještě dvě věci, že "vítězný medailonek" v epizodě dostali jen čtyři hráči - Pia, Janine (která byla tedy vyřazena), Luke a Harry. Celkově, je zajímavé, že ačkolvi je celá F6 opravdu zábavná a mám pocit, že každý dostal svůj prostor, třeba takový Baden obvykle komentuje spíš ve hře, ale nikdy skrze zpovědi. Druhou věcí je trošku protlačování hry Pii, která "neviděně" útočí odevšud. Nevím, upřímně střih to krom neustálého zmiňování zas až tak neukázal, takže jsem sám docela zvědavý, nakolik si s námi produkce hraje. Ale to jsou jen takové ty věci ohledně editu, co zaujmou během sledování.

Díl mě ale bavil. Soutěž o imunitu byla tentokrát skládačková, což bylo po všech předchozích soutěžích aspoň trošku osvěžení. Luke si hodně dopomohl tím náskokem, za který jsem rád.

Janine je škoda, jelikož hrála opravdu dobrou hru, ale na druhou stranu se mi líbí, že i ten druhý velký příběh série (Godmother vs Dirty Harry), měl skutečně vyústění, které se týkalo obou hráčů. Tahle "příběhová" složka se vždycky pěkně sleduje.

V závěru mě ještě zaujala jedna věc, že od chvíle co Daisy pochybně zahrála své HII jsme o žádné nic neviděli, což je nejskutečně osvěžující v rámci celé hry. Teď nás čeká F5 a vypadá to, že už ji asi nikdo nevyhrabe. Je sice pravda, že ve sloučení se zdánlivě hra trochu zpomalila, na druhou stranu je ale velice příjemné sledovat, jak hráči místo přehršle výhod, musejí spoléhat na své sociální vazby. Velice osvěžující.

Osobně nejvíc přeji vítězství Lukovi a pak asi Harrymu. Ale skutečně se jedná o neskutečně zábavnou F6, potažmo teď už F5.
Reálně si ale myslím, že série skončí nějak takto, tak jsem zvědavý: 1. Pia, 2. Abbey 3. Luke 4. Baden 5. Harry
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP21

Příspěvekod Radix » 05 led 2020, 22:36

Godmother je venku! Ani nevím proč, ale něčím mi Janine nebyla úplně sympatická, takže jsem si přál, aby šla. Naštěstí se to i po prvotní shodě na Lukeovi povedlo. Luke si totiž v pěkné IC dokázal vybojovat imunitu a bezpečí podruhé za sebou, za což jsem moc rád, protože je to můj favorit. :) Nicméně mám pocit, že ho do finále nepustí a tak nebudeme mít kýžený happy ending. :-?

Každopádně už se těším na konec, čekají nás už jen tři díly a musím říct, že mi to začíná připadat vážně dlouhé. :D

Fandím: Luke, Pia, Harry
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2019: CvC II - EP21

Příspěvekod Survivorfans » 18 dub 2020, 00:37

Produkce to umí pěkně sestříhat, hodně dlouho to vypadalo že aliance Luke, Abbey + Conternders je pryč a půjdou proti sobě. Nakonec se nám opět dal Luke nápovědu před kmenovkou, že půjde Baden a Janine poletí. Tedy se ukázalo, že ta aliance je stále pohromadě nebo se zas spojili a udělali pěknej podraz. :) :idea:

Jen je škoda, že Luke vyhrál imunitu a podrázek nejspíš mohl být lepší a povedenější. Lukea mám rád jako osobnost a líbí se mi, ale zdá se mi jako hodně přeceňovanej hráč - ano před sloučkem se dokázal dostat z menšiny na vrchol a po promíchání s Davidem krásně přežívali, ale později po příchodu Shaunovo příchodu do jejich kmene měli hodně velký štěstí,že nemuseli na kmenovku. Po sloučku hraje, ale až když odešel David a uvědomil si, že u Championů nemá tak dobrou pozici jak si myslel. Kde sou ty jeho kecy ze začátku druhé série, jak je velká aliance bez tahů nuda :? :fuck:
Navíc se dá říct, že byl docela slušně stínu Davida. Vážně sem od něj čekal trochu víc, když už to je jediný navrátilec mezi nováčky, který navíc musel hrát hned v týhle sérii než aby se ukázal v další mezi All Stars.

Jen sem moc nepochopil proč Baden s Harrym řekli Abbey o tom jak chtěli Lukea podrazit. :cry:
To moc logiku nedávalo, když je momentálně její nejbližší spojenec. Navíc jí tak trochu řekli, že kdyby i přesto flipli, tak si na řadě ty. :? :oops: Nedivím se, že asi nechybělo moc a pěkně se tahle chyba vymstila.


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti