AU Survivor 2019: CvC II - EP22

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP22

Příspěvekod ItalianManiac » 10 zář 2019, 12:50

Epizoda 22
10.9.2019


Tak tomu říkám kvalitní díl, ze kterého vyšel jako hlavní vítěz Luke :D

Ačkoliv Lukeovi chtěli jít po krku Baden, Harry i jeho dosavadní spojenkyně Abbey, nakonec se k němu přidala Pia, která v minulém díle přišla o hlavní spojenkyni Janine. Luke navíc našel výhodu do hry, která ho opravňovala poslat jednoho člověka z kmenové rady zpět do tábora a připravit ho o možnost hlasovat, ale zároveň mu zajistit imunitu (to je trošku lepší zvrat než loňský Dead Man Walking). Kdyby si někdo chtěl stěžovat, že mu výhoda padla do ruky příhodně v F5, kdy ji bylo možné naposledy použít, tak Luke na sociálních sítích zmínil, že ji našel už asi o dvě nebo tři rady zpátky, ale pořád vyhrával imunity, takže neměl důvod ji použít pro svou záchranu (škoda, že nám takové důležité věci edit zatajuje nebo silně pozměňuje).

Poté nastoupila soutěž o imunitu, která na první pohled vypadala, že by mohla znevýhodnit Lukea a jeho velké nohy. Nicméně to byl pořádný nervák, když třeba Baden shodil všechny kostky při posledním kroku zpět (za to mi ho bylo fakt líto) nebo Abbey zkusila spustit domino, ale kousek před koncem se jí zastavilo. V závěru soutěže to bylo mezi Lukem a Piou, Luke se však ke spuštění domina dostal jako první a vyhrál imunitu (Baden pak ještě na Redditu zmínil, že jen tak mimo hru dovolili pustit domino i Pie, ale taky nedojelo až do konce).

Jelikož Luke vyhrál imunitu, Baden, Harry a Abbey se tedy rozhodli jít po krku Pie. Pia se však díky sociální hře vetřela do přízni Lukeovi a přesvědčila ho, že je asi jeho jediný spojenec, který s ním chce momentálně pracovat. Luke se tedy rozhodl zahrát svoji výhodu nějak ve prospěch Pii. Původně jsem myslela, že do tábora pošle Piu a pak přesvědčí dva poslední Aspiranty, aby s ním vyloučili další fyzickou hrozbu Abbey (což by bylo na kmenovce také zajímavé sledovat), ale King of the Jungle zvolil nenápadnější taktiku. Do tábora poslal Badena a tak proti sobě stály dvě dvojice. Původně jsem myslela, že se snaží o remízu, ale nakonec se mu díky šeptání na kmenovce podařilo rozhodit Abbey a hlasování skončilo 2-1-1.

BTW, jak by vlastně dopadla tato kmenovka v případě remízy? Kdyby například Luke s Piou hlasovali pro Harryho a Abbey s Harrym pro Piu, nikdo by při revote nezměnil hlas - šla by pak domů defaultně Abbey jakožto jediná "neimunní", nebo by se rozdělával oheň mezi Piou a Harrym? Tento případ by byl určitě taky divácky zajímavý, ale Luke si nejspíš chtěl pojistit, že domů půjde jeho jediná fyzická hrozba Abbey.

Do dalšího dílu to tedy vypadá na souboj mezi Luke/Pia a posledními Aspiranty Harry/Baden. Bohužel, pokud však Luke nevyhraje obě následující imunity, obávám se, že se do finále nedostane - pochybuju, že by si ho někdo z těch tří ostatních vzal s sebou.

Favorité na výhru po EP22:
1) Luke
2) Pia
3) Harry
4) Baden
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2019: CvC II - EP22

Příspěvekod hozu » 11 zář 2019, 12:02

Tak mi moje předpověď dlouho nevydržela :D . Každopádně, při sledování jsem upřímně nebyl úplně nadšený z představení oné výhody. Přišla mi vcelku silná. Musím však uznat, že Luke z toho vytěžil maximum a hlavně to bylo vcelku zábavné sledovat. I když je bohužel čím dál více jasné, že jeho osud je postavený na vyhrávání imunit, což se mi osobně až tak nelíbí, ale při tak silné hře ho to dostat muselo. 2-1-1 byl podle mého perfektní tah, který mu potenciálně pomohl v dominanci v soutěžích. Abbey to rozhodně nečekala a zároveň jasně ukázal, kdo rozhoduje o hlasování, což jsou body do poroty.
Osobně si myslím, že jediný kdo by ho mohl reálně porazit je Pia, která má podle mého sociální hru podobně dobrou. Ostatně, podle všeho to byla právě ona, kdo mu vsugeroval tenhle nápad ohledně Abbey.

Jinak měl díl opět plno vcelku vtipných scén: Odchod Badena a Piino milé zašeptání Harrymu. Dost dobrý díl.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

AU Survivor 2019: CvC II - EP22

Příspěvekod sextant » 12 zář 2019, 09:39

Se vším co zde bylo napsáno musím jedině souhlasit. Myslím, že by stačilo jedno zaváhání Luka a už by jej vyhodili, takže vše se rozhodne v příštích dílech zda dokáže získat individuální imunitu nebo ne.
Mrzí mně, že se některé skutečnosti dozvídáme z fb a že jsou úplně jiné než byly podány v epizodě. (Lukeovo získání výhod do hry).

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2019: CvC II - EP22

Příspěvekod sheldom » 12 zář 2019, 09:54

Bylo to zvláštní, že jsme tak dlouho neslyšeli o HII nebo nějaké výhodě, ale ona tam byla, jen nám to produkce zatajila :angry:
Nejspíš, kdyby měl takovou obrovskou výhodu někdo jiný, stěžoval bych si, jak obrovskou výhodu má, ale když se jedná o Luka, bylo to skvělé zpestření :)
Čekal jsem, že do tábora pošle Piu, aby ji zachránil před vyloučením, ale Luke vymyslel opravdu geniální plán, který mu navíc do detailu vyšel :dance:
Tak snad se udrží rekordman Luke na vítězné vlně, protože jinak to pro něj znamená konec :-?
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP22

Příspěvekod Radix » 06 led 2020, 22:38

Ve stručnosti to shrnu, protože si chci pustit další díl. :D Bylo jasné, že všichni půjdou po Lukeovi, protože je největší hrozba. Naštěstí si to uvědomuje i sám Luke a dokáže s tím, byť omezeně, pracovat. Pia se k blindsidu na minulé TC postavila správně. Vzala ho na oko v pohodě a víc se sblížila s Lukem, jakožto druhá největší hrozba. Lukeovi se podařilo najít výhodu, takže bylo jasné, že postupuje do F4, což bylo super. Nicméně ještě lepší bylo, že dokázal vyhrát IC, kterou už jsme mnohokrát viděli, a přímo rozhodnout o tom, kdo půjde na TC domů. Chtěl se zbavit Abbey, jakožto největšího soupeře v soutěžích, což je teď jeho poslední možnost. Zároveň skvěle využil její paranoie, takže to dopadlo ideálně 2-1-1 a Abbey šla domů. Šlo o vynikající tah a skvělé představení před porotou. :idea:

Fandím: Luke, Pia, Harry
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

AU Survivor 2019: CvC II - EP22

Příspěvekod MBej » 11 led 2020, 16:43

Možná hodnotím předčasně, ale celá tahle řada je v podání Australanů podobně výborná jízda jako minulá řada. Neskutečně se mi líbí, že nám ve hře zůstali jen hráči, co hrají, možná až na Badena, který se poněkud uklidil. Celej ten díl byl velkej Lukeův koncert včetně další výhry v soutěži o imunitu. Jak bylo zmíněno výše, čekal jsem, že do kempu pošle Piu, protože to dávalo smysl a i děním na kmenovce zmátl i mě.

Hlasování 2-1-1! Luxus! Neskutečnej! Abbey jako velká hrozba v tahu a v soutěži čtveřice, ve které si to tři hráči minimálně zaslouží. Nehorázně mě baví Harryho styl, jestli z Australanů znal hru někdo nejlíp, tak to byl on. Pia hraje velice dobou sociální hru a je nejspíš jediná, která může Lukea při případné FTC aspoň nahánět.

Hlavním favoritem pro mě Luke, pak Pia a Harry! Každopádně pokud to dotáhne kdokoliv z nich, nebudu se zlobit, zaslouží si to všichni tři.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2019: CvC II - EP22

Příspěvekod Survivorfans » 18 dub 2020, 10:38

Takovýhle velký twist takhle na konci hry? Vážně čumím jak moc se australani blíží američanům. :vomit: Takovýhle twist bych čekal v jiný fazi hry, kdy nebude mít takovou moc. A pokud tu výhodu Luke našel výhodu dřív, tak stejně je za mě mínus že byla platná i v takhle pozdní fázi hry. :down:

Luke to zahrál trochu jinak než sem očekával, ale nakonec to zvládl dobře. :idea:
Očekával sem, že pošle Piu a mebude tak hrozit remíza a tedy její vypadnutí na kameny, rozdělávání ohně nebo nevím co by dál bylo. Docela čumím, že to takhle risknul, protože takhle má naději že ho Pia podrží. Kdyby letěla, tak ani tu malou naději nemá.
Nakonec to ale pěkně odsrala Abbey, která místo dohody s Harrym znovu volila to co vypadalo jako „bezpečí". :fuck:

Jinak doufám, že Luke vypadne. Nechci aby to bylo jak v USA, kde hodně dlouho platilo že jakmile hrál navrátilec mezi nováčky tak byl automaticky ve finále.


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti