S39 - Island of the Idols - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
March 21, 2019 – April 28, 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 26 zář 2019, 05:57

Epizoda 1
26.9.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 26 zář 2019, 10:04

Zdar lidi, jestli sem teda ještě někdo chodíte :mrgreen: Čas neúprosně letí a tak tu máme další, už skoro jubilejní řadu Survivora, tentokrát s poněkud zvláštním twistem...

První díl celkem ok, neurazí ani nenadchne, z castu mi tam nikdo moc nevyčnívá, ať už co se sympatií nebo antipatií týče, jedinej Ronnie byl na první pohled šulin a jestli takhle "profesionálně" hraje i poker, tak to opravdu nechápu kdo mu dal tu nálepku "pro", asi on sám... zaslouženej první vyloučenej :idea: Elaine je o poznání sympatičtější, ale zase má fakt vanu, takže do soutěží bude spíše přítěží, čili by i ona měla smysl jako first boot.

Co se Sandry a Roba týče, tak mi přijdou úplně zbyteční, podobně jako byl svého času Ghost Island... prostě daleko zajímavější mi vždy přišly aliance a jak se kdo sám střelí do vlastní nohy, nebo naopak mistrně vybruslí z průseru a ne nějaký ostrovy s "idol ruletou" :-?

Fandím: nikdo
Ven: nikdo
:mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod sextant » 26 zář 2019, 12:55

Tak věřím, že sem přijde víc diskutérů než chodilo diskutovat na Survivor Austrálie, který před týdnem skončil.
Podle mně bylo v prvním díle moc povídání a dočkali jsme se jen jedné soutěže o imunitu místo aby byla také soutěž o odměnu. I začátek mi připadal nějaký divný, když jsou kmeny přímo vysazeny na svých ostrovech bez přivítání.
Soutěž o imunitu byla zajímavá a nová a kmen co ji vyhrál zaválel ve skládačkách bezkonkurenčně.
Ostrov kde je Rob a Sandra mi připadá zbytečný. Sice výhodu může vylosovaný hráč získat, ale zábavnější mi připadalo když byly nápovědy k skryté imunitě, které hráče honily od čerta k ďáblu, ale skutečný borec nakonec imunitu našel.
Uvidím až budou titulky co jsem netušil a jak se prezentovali jednotliví hráči.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod hozu » 26 zář 2019, 17:58

Taky mám z toho spíš neutrální pocity. Díl to nebyl špatný, těch 60 minut byl vcelku dobrý čas na rozjezd, jsem docela zvědavý, jak to budou časově zvládat s těmi 42 minutami. Setkání s Robem a Sandrou přeci jen něco málo sežere. Ale paradoxně to nebyl tak špatný prvek, jen mi přijde, že si s tou stopáží dělají stále větší problémy, když přidávají tyhle zbytečné prvky. Ale jejich komentáře na TC byly k popukání. Vcelku zajímavá byla ta výzva v rozdělávání ohně, ale souhlasím s názory, že zkoušet to proti Robovi bylo asi bláznovství :D

Hráči se zatím ukazují, favorita asi nemám. Vyřazení Ronnieho bylo vcelku překvapivé, ačkoliv, s předpokladem několika promíchání a důrazem na skládačky stejně ta potřeba mít silné hráče asi i odpadá. Ačkoliv, Ronnie s zřejmě hrob vykopal sám svým vlastním chování. Jinak k tomu vlastně nemám moc co napsat. Trochu to okolo mě profičelo, ale nezůstalo. Věřím ale, že se to vykrystalizuje.

Mimochodem, ta nová hudba na kmenovce byla docela osvěžující :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod strom-z » 26 zář 2019, 21:41

ale jo, za mě v pohodě, bavil jsem se, asi částečně spokojenost i protože jsem se už celkem smířil, že survivor v mnohém "jumped the shark" a moje očekávání nejsou úplně nejvyšší - ale přesto jsem se bavil

cast vypadá slušně, twist tak nějak napůl, ale ne jako úplná blbost, kvůli který to chci vypnout, a stejně jako karel gott musim přiznat, že výsledek kmenovky jsem "opravdu, ale opravdu nečekal" - já myslel, že to bude Reem, pt. 2, ještě obzvlášť když Ronnie měl absolutně minimální edit! dostali jste mě, editoři :idea:

mimochodem ronnie měl hodně vtipnou epizodu v pokru s jakousi miss finland, doporučuju zhlédnout
https://www.youtube.com/watch?v=jCO0c7fJ1pQ

taky se v duchu hlavně asi těšim na Season 40 - a teď nově i australský all-stars (come on Phoebeeee!!!) , takže tuhle sezónu beru malinko jako výplň.
ale to Fidži už mě fakt nudí...

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod Lifty » 26 zář 2019, 23:05

Tak nam zrušili i intro... Jedno z mala stalic všech řad... Snad se vrati v té příští... Tohle byla vzdycky takova moje osobni radost...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod strom-z » 26 zář 2019, 23:19

Lifty píše:Tak nam zrušili i intro... Jedno z mala stalic všech řad... Snad se vrati v té příští... Tohle byla vzdycky takova moje osobni radost...

no vida, chybějícího intra jsem si ani nevšiml - a vlastně mi to asi vůbec nevadilo.
co mi vadí víc - došlo mi to teď při sledování AUSurvivoru - je při finální kmenovce absence "opening speeches" (a samozřejmě přebejvá ten "Outwit Outplay..." nesmysl). ale k tomu dojde až za dlouho :)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 27 zář 2019, 06:09

strom-z píše:no vida, chybějícího intra jsem si ani nevšiml - a vlastně mi to asi vůbec nevadilo.


Pokud si správně pamatuju, tak intro se už po několik sérií vůbec v samotných epizodách neobjevuje, ale vždycky ho vydali alespoň na youtube nebo twitteru CBS jako bonusové video, případně na "partnerských" webech typu Parade, EW nebo Xfinity, kde vycházejí různé články a rozhovory s hráči. Letos ho bohužel nevydali ani takhle samostatně, což vypovídá o tom, jak moc už na to kašlou. :evil:
Jo, intro je sice taková nepodstatná blbost, ale pro mě to vždycky mělo svoje kouzlo :(
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 27 zář 2019, 10:31

Lifty, prijdes sem jednou za rok a akorat takhle kratkej koment? :) Co nejake dojmy k rade?:P

jinak intro me netankuje od te doby, co ho pred nekolika lety zkrouhli na cca 15 sekundovy stek... a i kdyz jsem pak videl par plnych verzi na youtube, bylo to uz radu od rady nemlich to samy, uplne se vytratila ta unikatnost jednotlivych inter 1-20... takze za me at si ho klidne zrusi, nulovy impact...

Jo a btw - vsimli jste si, ze Russell Hantz zacal delat videa na youtube? Treba jeho "Top 20 Survivor Legends" atp., je to zajimave videt jeho fanouskovskou stranku... a taky me bavi jak furt nemuze prekonat ze ho Sandra porazila :lol:
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod strom-z » 27 zář 2019, 19:12

cypher.eu píše:Lifty, prijdes sem jednou za rok a akorat takhle kratkej koment? :) Co nejake dojmy k rade?:P

Jo a btw - vsimli jste si, ze Russell Hantz zacal delat videa na youtube? Treba jeho "Top 20 Survivor Legends" atp., je to zajimave videt jeho fanouskovskou stranku... a taky me bavi jak furt nemuze prekonat ze ho Sandra porazila :lol:


Russell je strašně vtipnej :)) pár videí jsem koukal a když jsem ho viděl zopakovat tezi z finále S20, že jako "jakou měla Sandra sociální hru? she was just lippy!", tak jsem fakt vyprsknul. ten člověk nechápe ani po všech těch letech.

zároveň z něj jednou za čas vypadne něco rozumnýho, ovšem nesmí to bejt od hráče, kterej ho buď porazil, nebo o něm nemluví pěkně. Cirie o Russelovi párkrát prohlásila, že měl vyhrát (díky čemuž jí hejtuje Sandra) a Russell tak kupodivu přesně popsal Cirie jako velkou hráčku, která tak nějak tiše sedí v koutě, ale přesto má vliv a skvělej přehled o tom, co se děje.

Ixuxu
Příspěvky: 6
Registrován: 09 zář 2014, 18:04

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod Ixuxu » 29 zář 2019, 19:56

strom-z píše:ale jo, za mě v pohodě, bavil jsem se, asi částečně spokojenost i protože jsem se už celkem smířil, že survivor v mnohém "jumped the shark" a moje očekávání nejsou úplně nejvyšší - ale přesto jsem se bavil

cast vypadá slušně, twist tak nějak napůl, ale ne jako úplná blbost, kvůli který to chci vypnout, a stejně jako karel gott musim přiznat, že výsledek kmenovky jsem "opravdu, ale opravdu nečekal" - já myslel, že to bude Reem, pt. 2, ještě obzvlášť když Ronnie měl absolutně minimální edit! dostali jste mě, editoři :idea:

mimochodem ronnie měl hodně vtipnou epizodu v pokru s jakousi miss finland, doporučuju zhlédnout
https://www.youtube.com/watch?v=jCO0c7fJ1pQ

taky se v duchu hlavně asi těšim na Season 40 - a teď nově i australský all-stars (come on Phoebeeee!!!) , takže tuhle sezónu beru malinko jako výplň.
ale to Fidži už mě fakt nudí...

Však tam je i Jean_Robert z Číny :D

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 01 říj 2019, 21:29

Ten Ronnie je hroznej fail, ať už v pokeru či Survivoru :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod strom-z » 02 říj 2019, 15:05

Ixuxu píše:Však tam je i Jean_Robert z Číny :D

jo, no. týpek, kterej jsem před lety, když jsem poprvé koukal na Čínu, myslel, že se jmenuje "Jean Le Bear" :mrgreen:
no ti poker playeři v Survivoru jsou prostě ABSOLUTNĚ marní :D
(potvrzuje to i jedna mezinárodní verze...)
naopak to, zdá se, fungovat může - Boston Rob, Tyson nebo Amanda poker hrajou/hráli, ale ti pro playeři vůbec nedokážou vychillovat a pokaždý přetaktizujou (nebo jsou to osobnostně magoři typu Jean Le Bear/Garrett)

brandon_walsh
Příspěvky: 1
Registrován: 04 říj 2019, 17:46

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod brandon_walsh » 04 říj 2019, 17:53

Ahojte,
som tu novy.
Tej olympijskej blbke Elisabeth, co bola na tom ostrove s Robom a Sandrou by som nahadzal hlinu do tej jej papulky pri tom jej typickom US afekte, ked sa dozvedela, ze moze hrat o imunitu s Robom. Myslim, ze velmi skoro pojde. To je hadam na diagnozu ten jej prejav a bytie. Samozrejme, nemyslim si, ze vsetci US ludia su takto odchovaní ale je to dost caste.

PS: uplne "milujem" ked po 5 dnoch tam niektore osoby zacnu vzdy plakat a rozpravat o tom ako im chyba ich rodina. To je presne typ odchovany na nespravnych pochvalach a antidepresivach od zakladky.

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod Spacecore » 05 říj 2019, 07:34

My jsme s ženou čekali po předchozí řadě cokoli, respektive jsme nic nečekali a z prvního dílu jsme příjemně překvapeni. Cast je super, je tam pár zajímavých postav, pár favoritů, minimum mladých blondýn "na koukání" a celkově tam nebylo nic rušivého.
Absence intra a vůbec nějakého úvodu je fucked up, ale alespoň bylo víc času na vše ostatní.
Island of Idols mě nejdříve přišlo jako blbost, ale nakonec jsem podlehl Robovu a Sandřině kouzlu, které mám oba rád :D Je fajn je tam mít a co se týče jejich rádcování, může to být zajímavá podívaná. Respektive je to možná lepší, než když průběh hry ovlivňuje produkce, takle to ovlivní alespoň nám na očích. Každopádně jejich sochy jsou lol, to jsem se dlouho smál a celkově je vtipný jak zestárli za ty roky.
No a soutěž byla fajn, první vyřazený super, edit sedí. Nemám výhrad. Zatím.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod Survivorfans » 05 říj 2019, 18:47

První epizoda celkem příjemná a spíš mě potěšila. Jen škoda, že chybělo neznámo proč to přivitání - další Probstvův pokus jak být znovu originální, ale šlo to i bez toho.

U castingu se mi líbí, že budou nejspíše pořádně hrát i ženy, tak snad z toho nevznikne série kde bude vládnout ženská aliance.
Nepřijemně mě překvapuje kolik lidí dělá v 39.sérii základní chyby - Jason, Ronnie nebo ta trojice sama na pláži.

IoI - Myšlenka to je pěkná a líbí se mi, určitě lepší než EI nebo GI. Jen mi přišla těžká náročnost úkolu, bylo jasný že Rob vyhraje. Čekal bych že Elisabeth dostane nějaký náskok. V dalších epizodách to ale bude určitě akorát zabírat zbytečně čas, bohužel. Pokud by tedy náhodou epizody nebyli o trochu delší.

Vyloučení Ronnieho mě pobavilo, vážně si myslel že někdo půjde s aliancí siláků? Vážně nechci ani pátrat v paměti kdy se na tohle naposledy hrálo, aby byl kmen co nejsilnější.
Udivuje mě ale jak sou ty pokerový hráči neúspěšný :mrgreen: - kdyby mi někdo po Číně někdo řekl, že Jean Robert bude mít 4 nástupce (počítám i Jima Rice) a bude z nich podle umístění nejlepší tak se pěkně zasměju a pobavím. O to víc čumím, že to je krutá realita. :fuck:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod cihi » 06 říj 2019, 00:10

To video znam... to je hodne legendarni :D Uz tam se Ronnie zachoval jako ocas... takze jeho vyrazeni neni vubec prekvapenim

strom-z píše:mimochodem ronnie měl hodně vtipnou epizodu v pokru s jakousi miss finland, doporučuju zhlédnout
https://www.youtube.com/watch?v=jCO0c7fJ1pQ


Jinak byla epizoda celkem slusna... nejvic pobavily reakce Roba a Sandra pri kmenovce a tusim... ze by mohly bavit celou radu :)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod kachna » 06 říj 2019, 14:49

Zdravím všechny zpátky v diskuzi :)

Tak jak jsem si původně myslela, že IoI bude největší trapas roku, tak po první epizodě mi nepřijde tak hrozný. Uvidíme, jak to půjde dál, ale jak říkám, zatím mě to překvapilo. Co se týče první osoby na ostrově, nepamatuju si jméno, tak ta byla tak přehypovaná, že jsem z ní za chvilku začala být unavená :D a teda jít proti Robovi byla pěkná blbost :D

Co se týče hráčů, tak nesympatický mi byl ten, co odešel, takže toho mám z krku.
Pak se mi úplně nezamlouvá ten Asiat, ale těžko říct po prvním díle.
Celkem sympaticky působí ženská /dívčí část castu. I celkem vypadají, že tam chtějí něco dělat, tak taky uvidíme :D Chlapi taky nevypadají špatně, ale jak říkám, zatím těžko soudit :)
Zatím se ale na další epizody dost těším.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod jukab » 10 pro 2019, 21:56

Sandra: "I vote you out and that is it! :)"..... Vítej zpět, královno!
Jeff: "Tohle je brutální soutěž!"....asi nekouká na Australany :)

Rozjíždím tuhle sérii, dal jsem si očekávání co možná nejníž a snad si to užiju :)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S39 - Island of the Idols - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 22 črc 2021, 17:08

Cast se jeví jako docela zajímavý, zatím je to jen takové oťukávání, ale pár lidí mě tam zaujalo. Naopak jiní totální nezájem a až odpor - Ronnie, ten měl podraz napsaný neonovým písmem na čele, nebo Aaron.
Sympatičtěji na mě zatím působí Vokai.
A teď se dostávám k Sandře a Boston Robovi. V traileru ty jejich silácké grimasy a tvrďácké pohledy do kamery přišli jako dokonalá parodie, prostě trapas. Je to podle mě zbytečnost, která bere čas na kameře těm hlavním a to jsou soutěžící. Navrátilci jsou příjemným oživením, ale mělo by se tím šetřit a né je cpát do každé série. CBS šlo jednoznačně o navýšení sledovanosti. Sandra a Boston Rob mají určitě spoustu fanoušků.
Sandra vyhrála 2x všechna čest, ale není to někdo kdo utáhne celou show, mě teda vždycky lehce nudila. A Boston Rob je lama. Sorry jako.
Jeho výhra je největší trapas spolu s výhrou Bena a toho týpka co rád chodil všude nahý, jo Tyson myslím. Boston Rob to měl ve scénáři že vyhraje od chvíle kdy podepsal. Všichni a všechno mu šlo na ruku, nikdo kdo má trochu inteligence nemůže brát jeho výhru vážně, tak to prostě je. Takže Boston Rob? who cares.


Zpět na „S39 - Island of the Idols“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host