S39 - Island of the Idols - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
March 21, 2019 – April 28, 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S39 - Island of the Idols - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 02 říj 2019, 22:01

Epizoda 2
3.10.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S39 - Island of the Idols - EP02

Příspěvekod Terry » 04 říj 2019, 08:04

Tak série se rozběhla docela dobře. Ostrov s Robem a Sandrou asi lepší než Ghost Island, ale stejně je to zase taková zbytečná novinka, kterou jeden rok přežijeme a žádný vetší význam nemá. Prostě Probst si nedá pokoj :)
Jenom mě trochu vadí že to vzalo čas soutěži o odměnu, která se připojila k imunitě. Ze začátku mě ty soutěže o odměnu chybí, protože soutěžící jsou ještě čerství a mají v nich větší drive druhý kmen porazit.
Cast vypadá docela dobře. Líbí se mi ta plavkyně Elizabeth, hlavně tedy její obličejové kreace :o :D
Ale zase o pár chlapech vůbec nevim že tam jsou. Možná to vypadá že v této sérii budou vládnout ženy. Noura teda asi ne, aspoň doufám :)

Jenom takové poslední dobou ohrané srovnání s AU survivorem. Kde prostě už je jasně vetší kvalita. Třeba jen co se týče editu epizody. Vždycky tam je i vcelku nezajímavá epizoda, tak sestříhaná, že je to aspoň napínavé a člověka zajímá kdo vypadne a sám o tom přemýšlí. US survivor mi přijde hrozně rozkouskovaný a teď třeba Molly vypadla, ale řekl sem si jen hmm hezký blindside, jedeme dál. Možná taky proto, že v epizodě ani Molly neměla prostor.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S39 - Island of the Idols - EP02

Příspěvekod sextant » 04 říj 2019, 09:03

Tak epizoda se mi líbila. Ostrov se Sandrou a Robem je takové zpestření, ale souhlasím s Terry, že nás tato vsuvka obrala o soutěže o odměnu, které byly vždy zajímavé.
Dobré je, že se ve vítězstvích v boji o imunitu kmeny střídají, takže mají zatím vyrovnané síly.
V porovnání s Austrálií je škoda, že první díly nejsou delší (kolem 1 hodiny), aby bylo dost času i na tu soutěž o odměnu i na seznámení s místní přírodou.
U některých hráčů mně překvapuje hloupé rozvažování kdo bude hrozbou po sloučení, kterého se sami ani nedožijí. Vytrácí se kmenové rozvažování. Nu uvidíme jak se bude hra vyvíjet dál.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 04 říj 2019, 10:28

Musím říct, že i když nemám vlastně žádného favorita, tak na mě tahle řada působí zatím dobře a zajímavě, zejména kvituji naprosto logický a oprávněný krok rozbít to power trio King-Queen-Jack a je dobře, že k tomu ostatní z kmene přistoupili. Molly sice byla opravdu sympaťanda, ale nerdi měli pravdu v tom, že jí to dávalo potenciálně velkou moc. Z toho weirdo dua je mi sympatičtější Noura, Jason nebude mít moc velkou sociální inteligenci a už teď je na 99% jasný, že to nemůže vyhrát, kdyby se tedy nějakým zázrakem dostal do finále... Celkově mi fialový kmen přijde zajímavější.

U oranžových, nebo co to je za barvu, mi akorát leze na nervy kámoš Ronnieho, je to úplně stejný pako s nulovou strategií a herní inteligencí :mrgreen: Zbytek nedostal moc prostor a tak si tam krom Elain ani nikoho nepamatuju...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S39 - Island of the Idols - EP02

Příspěvekod kachna » 06 říj 2019, 16:58

Tak jenom, co jsem si řekla, že Molly působí dost sympaticky, tak si pakovala věci, tak nic no :mrgreen:

Jediné, v čem mi vadí IoI je to, že, jak už bylo řečeno, krade čas na soutěž. Ze začátku je prostě super, když je zvlášť soutěž o odměnu a o imunitu. Když už chtěli přidat takový twist, tak měli přidat i čas, protože kdyby na úkor toho ubírali třeba čas z tábora, tak vidíme prd už i z toho mála, co vidíme teď. Chápeme se, že? :D

Soutěž průměrná, líbil se mi test na Ostrově, ale nelíbilo se mi, jak ji tam prostě poslali jen tak, z ničeho nic. Myslela jsem, že na Ostrov budou posílání za prohru a ne z nudy :down:

Favority konkrétně stále nemám, moc se mi nelíbí ta paní, co původně měla letět (Noara?? :? )

Sezóna zatím nezklamala, tak nebudeme předbíhat.

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S39 - Island of the Idols - EP02

Příspěvekod Spacecore » 16 říj 2019, 19:33

IoI je cool, Roba i Sandru můžu kdykoli v jakémkoli množství, takže mě to baví a je to zatím vymyšleno dobře, víc nás to seznámí s jednotlivýma hráčema, kde můžeme vidět jak se různorodě chovají na ostrově. Tady třeba ta naprosto nevýrazná asiatka předvedla celkem pěkný obehrání když se vrátila do kmene a nikdo nevytušil, že získala imunitu, bravo! Jediný problém je teda, že se může stát, že tady budeme mít polovinu všech hráčů s imunitama (ty ale asi nebudou platit do konce hry a nejspíš nebudou k nalezení?). A epizody by měly mít hodinu minimálně, pak ten ostrov vlastně zabírá čas "zybtečně" to souhlasím.

Cast je ok, hráči hrají, možná až moc na tuto fázi hry, ale těší mě vypadnuvší hráčka, nebyla zajímavá. Nemám moc rád tyhle správňácký typy.

Survivor_Devil1
Příspěvky: 2
Registrován: 08 zář 2018, 07:31

S39 - Island of the Idols - EP02

Příspěvekod Survivor_Devil1 » 17 říj 2019, 10:39

Série mě zatím překvapila , cast vypadá hodně slibně, ale nebudem předbihat víme jak to dopadá vždycky.
Winner pick po 2 dílech: Tommy, Missy a i ten Jason, ikdyz se ocitl ze začátku na dně věřím ze se postupně vypracuje.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S39 - Island of the Idols - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 23 črc 2021, 18:32

Dobrý díl zakončený super blindsidem. To se prostě neomrzí. Když je někdo tak namyšlený že si ani neveme svoje věci na TC, tak nezaslouží nic jiného. Jak se mi líbil minule Vokai tak v téhle epizodě jednoznačně Lairo. Chelsea jak rozdělala oheň :idea:


Zpět na „S39 - Island of the Idols“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti