S39 - Island of the Idols - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
March 21, 2019 – April 28, 2019
Jiří
Příspěvky: 2
Registrován: 11 bře 2017, 13:32

S39 - Island of the Idols - EP04

Příspěvekod Jiří » 23 říj 2019, 16:01

Epizoda 4
17.10.2019

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 23 říj 2019, 19:33

Mno, tak ItalianManiac je asi zrovna v Itálii páč ty nová vlákna se nám tu zakládají nějak se zpožděním :mrgreen: Nemluvě samozřejmě i o dalších uživatelích, holt to svědčí o kvalitě řady :-|

Přemýšlím co že se to v tom díle vlastně dělo,myslím, že někoho blindesidenuli, Sandra se něčemu divila, soutěž byla asi celkem fajn... :D
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S39 - Island of the Idols - EP04

Příspěvekod Masarka14 » 01 lis 2019, 15:58

Joo, souhlasím. Teď jsem to dokoukal a už vlastně pořádně nevím, co se stalo. Série jako taková zatím velice průměrná, zas ale mě vyloženě nevadí to sledovat. Jen tak nějak nemám komu fandit a pořádně si teda nepamatuju jména.

Nevím teda, jestli bylo fakt nutný vyloučit Chelsea. Že prej "power couple", možná spíš je ten couple. Missy(?) si tímhle vyloučila spojenkyni a nechala si tam tu Indku (jméno nevím, něco na K), která jak se zdá příště flipne. Doopravdy nechápu tu nutnost dělat nějakej big move, nebo blindside.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S39 - Island of the Idols - EP04

Příspěvekod Survivorfans » 07 lis 2019, 21:24

Za mě to je zatím série průměrná, neurazí ale ani nějak nenadchne. Bohužel opět znovu leze na kmenovky hlavně jeden kmen a bohužel ten nudnější - Lairo, u kterýho je jediný pozitivum konec ženský aliance. A nejspíš tam slušně velí trošku fanditelná Missy, tak uvídíme jestli jí moc nestoupne časem do hlavy. Jinak totálně mi tam sou totálně všichni volný.
Mnohem zajímavěji to vypadá u Vokai, kde to slušně jede. Jenže ty bohužel neprohrávají soutěže. :fuck:

Sandru a její kecy je škoda komentovat, dělá chytrou a přitom sama byla na PI většinou netušila a jako vítězka byla totálně mimo. Pak ovšem přišlo HvV a její lehce nadprůměrný výkon a od tý doby se z ní dělá něco víc. Takový Boston Rob aspoň uzná svojí dřívější chybu a ví moc dobře jak dopadl při jeho první účasti. :idea:

Poznámky k pár hráčům :
Noura - nechápu kde tu blbku vytáhli, žije si ve svým světa je a totálně mimo, k tomu hodně otravná, snad bude včas zaražená.
Jason - škoda špatnýho začátku, je jinak asi docela schopnej a v pohodě. Snad se z toho vyhrabe.
Karishma - taky totální exotka a neskutečná citlivka, škoda že sou pryč série kdy by byla dávno pryč.
Dean - je mi záhada jestli si na bezstarostnýho pohodáře jen hraje nebo je opravdu tak blbej :?

Bohužel týhle sérii chybí někdo fanditelnej, jen lehce fandím Missy a Jasonovi kvůli tý pozici underdoga. Zbytek je mi ukradenej.
Dál tam občas dají chytrý kecy Danovi s Lauren, tak uvídíme jestli to něco značí nebo ne.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S39 - Island of the Idols - EP04

Příspěvekod Dejvy » 05 pro 2019, 12:00

Tak ja dobieham. Plynule som prešiel zo sezóny 38 a do finále už budem v aktuálnej téme snáď :mrgreen:

Každopádne sa čudujem, že je tu tak málo príspevkov. Mňa táto sezóna zatiaľ zaujíma o dosť viac než ten trapný EoI (aj keď som si vlastne uvedomil, že ho len testovali kvôli s40 aby tam mohli všetky hviezdy šaškovať až dokonca).

Tiež nemám zatiaľ favorita, páči sa mi dosť Missy, ale dávam jej veľmi malé šance. Uvidíme. Rob so Sandrou som si myslel, že budú zbytoční a trápni, ale sú len zbytoční inak ma dosť bavia a som rád, že sa vrátia aj ako hráči.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S39 - Island of the Idols - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 23 črc 2021, 22:58

Noura blbá jak troky. To je se snažila předvést svůj nově naučený sklill byl jeden z nejsrandovnějších momentů od vyznání lásky Candice. Nakonec se soutěže ani nezúčastnila, totální fiasko.
Mrzí mě že to odnesla Chelsea namísto blbečka Deana. A další hráč končí s HI v kapse. Jinak Missy se zdá že je tam jediná co nepřijela na dovolenou, ale přišla hrát. Bude jí to stát hlavu, protože až moc vystrkuje hlavu a nikdo zatím neprojevil ochotu se do toho pořádně obout.
Jinak trošku tomu dochází dech, třeba to blížící se promíchání kmenů nastartuje konečně.


Zpět na „S39 - Island of the Idols“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti