S39 - Island of the Idols - EP06

Mamanuca Islands, Fiji
March 21, 2019 – April 28, 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S39 - Island of the Idols - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 31 říj 2019, 06:48

Epizoda 6
31.10.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 31 říj 2019, 09:19

Už si tu pomalu povídám sám pro sebe ale což... :mrgreen:

Epizoda mírný zlepšení oproti fakt velký nudě minule, ale že bych to nějak prožíval nebo měl jasný favority to se říct nedá... možná teď fandím trochu víc Elaine a skupince kolem ní, obzvlášť po tom hysterickým výstupu tý Vokai černošky na kmenovce - kdyby šel někdo z Lairo, tak je happy a píská si, ale jakmile se ocitla v ohrožení ona, tak najednou pláč jak 8 letý děcko a jak to byl její velkej sen bejt v Survu atd. Se zničením snu jinýho člověka nemá absolutně žádnej problém a metá jedno drsňácký moudro za druhým, ale jakmile jde o ní, tak se může pos*at :D Velká škoda, že neodpálili tuhle pokryteckou paní, snad se to brzo povede :fuck:

Co se ostatních týče, tak ještě stojí za povšimnutí Aaron, je to takovej villain týhle řady a i když je mi nesympatickej, tak aspoň se kolem něj něco děje, takže snad vydrží ještě dlouho. V druhým kmeni hysterie ohledně neškodný poznámky o "gangsta šátku" a jak jsou bílí privilegovaní atp., což je teď velký téma v USA, ale to by bylo na dlouhou offtopic diskuzi :smile:

Fandím po 6 epizodách: Elaine, Aaron čistě kvůli villain faktoru, Noura čistě kvůli total crazy ass faktoru
Ven po 6 epizodách: v podstatě kdokoliv :)
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S39 - Island of the Idols - EP06

Příspěvekod strom-z » 03 lis 2019, 05:29

čus cyphere!

no já to teda naopak nečekaně prožívám dost :D

podle mě výýýborná epizoda a jedna z nejlepších pre-merges za dlouhou dobu.

ten cast!! Missy, Elaine, Noura, to jsou podle mě naprostý TV poklady. Missy je neskutečně cutthroat (a neskutečně bych z týhle holky měl nahnáno), Aaron to samý - rychlost, s jakou tihle v situaci 4v4 flipli, jsem v Survivoru v životě nezažil a je to boží zábava!

Noura a Elaine - neskutečný postavy, žeru :D

kromě skvělýho castu i výtečnej edit, že půjde Jason jsem fakt netušil, spíš jsem se bál o Elaine

volovina s Robem a Sandrou taky podle mě funguje čim dál líp, nehorázně jsem se řehtal, když je navštívila Noura (podle mě evidentně netušila, o koho se jedná a produkce ji narychlo nabriefovala :mrgreen: ) a s Elaine to bylo rovněž super. ta jejich budka na tribalu? podle mě nečekaná paráda! a Rob i Sandra občas skvěle zahláškujou.

minulou sezónu navzdory některejm plusům naprosto oddělala produkce ve finální části kombinací nezvládnutýho twistu + zasypání endgame idolama (i cast byl ale slabší, hlavně Kama); teď budu optimisticky věřit, že Sandra s Robem opravdu do hry nijak přehnaně nevstoupěj (ta "přísaha" je podle mě v době, kdy si hráči až nezdravě nemůžou bejt jistý vůbec ničim, dobrej nápad)

taky jsem tady čekal větší provoz! tahle sezóna si to zatim k mýmu velkýmu překvapení zaslouží


oblíbenci/hráči, který tam chci co nejdýl a žrát u toho popcorn: Missy, Elaine, Noura, Aaron, Elizabeth, Janet
nefandim, ale potřebuju nějakýho antagonistu: Tommy (koukalo by se na vysvalenýho zrzka hezky, ale pěknej namyšlenec)
kandidát na výhru: Kellee (supr holka, která má všech 5 pohromadě)
screwed: Jason (chudák! vedle Kellee byl před touhle epizodou ve skvělý pozici klidně to celý vyhrát)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S39 - Island of the Idols - EP06

Příspěvekod kachna » 04 lis 2019, 20:30

Já tu stále taky jsem, ale poslední epizody mě nějak nedonutily komentovat :mrgreen:
Jasného favorita asi stále nemám, není tam nikdo, za koho bych se vyloženě klepala, aby nevyletěl. Docela sympatická je mi Kellee (je to ta Asiatka? Jména furt nevím a to je smutný u šesté epizody), taky mi nevadí Missy, ta je tak správně zákeřná a asi Dean, ten je docela sympaťák, ale jinak vlastně ani nevím...

Koho teda extrémně nesnáším je Karisma, absolutně nechápu, co tam dělá a jestli to, že je ve hře má nějakej jinej důvod než jen to, že je Indka...

Jelikož jsem šestou epizodu viděla v zátahu s pátou, tak si neodpustím komentář k odměně v pátém dílu. Kde jsou ty časy, kdy nejlepší odměna za celou sérii bylo to, že se jelo k sopce, k vodopádu, darovat věci do místní školy/vesnice. Jídlo z restaurace v Americe fakt není best reward of the season. Docela smutné porovnání oproti tomu, co jsme měli možnost vidět dřív. Pamatuju si, jak jsem začala Survivora sledovat a ty odměny jsem jim tak záviděla, protože to bylo něco, co se povede jednou za život a na co člověk nezapomene. Ale to, co jim tam dávají teď... To si můžu objednat pizzu a sníst si ji doma na zahradě, protože z ní máme nádherný výhled na hory a vyjde to nastejno :cry:
Má někdo stejné pocity?

Asi ani nevím, zda jsem zvědavá na příště...
Těším se prostě na díl, kdy vypadne Karisma, protože ona je to jediný, co mě na téhle sérii vyloženě sere, jinak mi nepřijde tak hrozná.
Ale na druhou stranu stále takové nemastné neslané... Třeba se to změní a já najdu aspoň jednoho člověka, kterému bych přála výrhu.

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S39 - Island of the Idols - EP06

Příspěvekod Kamhal » 05 lis 2019, 11:01

Ja tu jsem taky, ale sezona je zatim takova rozpacita... Karishma se nam pomalu propracovava do pozice final 3 goat... :cry: Ale smutny, ze po 6 dilech nemam favorita. Nadejne vypadale ta asiatka s idolem ve vlasech, ale prijde mi, ze je malo videt na to, aby vyhrala... Hrozne me bavi v USA to cerny vs. bily... Argument vsichni belosi jsou stejni, vsichni si o cernosich mysleji to same... Hmmm a nedelaji tim cernosi nahodou to same, kdyz generalizuji belochy? :D

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 05 lis 2019, 15:33

kachna píše:Jelikož jsem šestou epizodu viděla v zátahu s pátou, tak si neodpustím komentář k odměně v pátém dílu. Kde jsou ty časy, kdy nejlepší odměna za celou sérii bylo to, že se jelo k sopce, k vodopádu, darovat věci do místní školy/vesnice. Jídlo z restaurace v Americe fakt není best reward of the season. Docela smutné porovnání oproti tomu, co jsme měli možnost vidět dřív. Pamatuju si, jak jsem začala Survivora sledovat a ty odměny jsem jim tak záviděla, protože to bylo něco, co se povede jednou za život a na co člověk nezapomene. Ale to, co jim tam dávají teď... To si můžu objednat pizzu a sníst si ji doma na zahradě, protože z ní máme nádherný výhled na hory a vyjde to nastejno :cry:
Má někdo stejné pocity?

Tak já k minulému dílu napsal toto, to hovoří za vše myslím :mrgreen: " ta scénka kolem Applebees??? :-? To je jak kdyby v českym Robinsonu byla odměnou po soutěži véča v Potrefený huse a všichni soutěžící by měli orgáč z jejího menu :-? Neskutečně falešná a laciná tragikomedie to co se dělo kolem soutěže o odměnu..."
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S39 - Island of the Idols - EP06

Příspěvekod kachna » 06 lis 2019, 12:03

cypher.eu píše:Tak já k minulému dílu napsal toto, to hovoří za vše myslím :mrgreen: " ta scénka kolem Applebees??? :-? To je jak kdyby v českym Robinsonu byla odměnou po soutěži véča v Potrefený huse a všichni soutěžící by měli orgáč z jejího menu :-? Neskutečně falešná a laciná tragikomedie to co se dělo kolem soutěže o odměnu..."


Jo, tak to přesně vystihuje moje pocity. I jsem to v minulé diskuze četla, ale říkala jsme si, že to nějak vypustím a přejdu a reagovat budu až v dalším vlákně o událostech další epizody, ale i po 45 minutách dalšího dílu to pro mě bylo taj moc nešťastné, že jsem to nemohla vypustit :D

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S39 - Island of the Idols - EP06

Příspěvekod Survivorfans » 30 lis 2019, 20:38

Epizoda o trochu lepší než minule, ale nebýt skvělýho závěru tak taky žádná sláva. Jediný plus je, že se nám to trochu po promíchání rozjíždí. Bohužel se ukazuje, že je vždy na nic když je rozdělení na 2 kmeny a 1 kmen má více členů. Obzvlášť když je to kmen proti kmeni - asi není náhoda, že u Vokai nikdo ani nezvažoval flip, protože by tím ztratili důvěryhodnost u zbylích původních členů a je kravina přebíhat k menšině. Zatímco od Lairo se našli v pohodě a nečekaně rychle hned dva.
U Lairo se asi chystá bitva, ale je to jasnou většinou a tedy pohodou původních Vokai a když nepřijde teď, tak určitě po sloučení. Dean dělá dobře, že dělá vlny ale neměl by hned Lauru odepisovat - koho lepšího mít ve finále než Lauru ? :? :mrgreen: Téma Jack a Jamal je škoda komentovat, zbytečně se to řešilo. Zas ale můžem být rádi, že se to nebude probírat ještě hromadu dílů jako když Varner vyjel po Zekovi v GCH.

Výsledek kmenovky mě hodně mile překvapil a od Elaine skvělý tah :idea:. Přiznávám ale, že mi je trochu líto Jasona. Ten totiž vážně nemohl nic dělat a jen doufat v zázrak nebo v to, že by opravdu někdo od Lairo odmítnul velení a šel raději na dno většinový skupiny.
Reakce ostatních trochu přehnaná, ale neměli si tolik věřit. Souhlas že nejvíc trapná byla Lauren.

Dalším mínusem je absence fanditelných hráčů - fandím stále trochu jen Missy a to mě stejně zklamala tím jak rychle chtěla odevzdat moc Vokai a pak jen doufat, že se mezi ně nějak vecpe. U Lairo tomu slušně velela, tak mě tím překvapila.
Možná ještě lehounce Kellee s Elaine, ale první nebýt IoI tak neměla tolik prostoru a u Elaine nevěřím že by jí pustili daleko.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S39 - Island of the Idols - EP06

Příspěvekod Dejvy » 06 pro 2019, 14:43

Napíšem sem niečo čo potom zhrniem aj pri záverečnej epizóde.

Človek má naozaj niekedy pocit, že sa nikdy nemôže zavďačiť. Survivor už nejaký čas upadá, to vidíme všetci, ale prečo stále hejtujete veci, ktoré ste napr. nedávno chceli? Najprv sa kydalo, že sa nepremiešavajú v premerge kmene, potom, že áno, potom ste chceli aby sa miešali na tri, keď boli tri tak sa tu písalo, že to je zlé a lepšie by boli len dva. Teraz sú dva a stále nie je spokojnosť. Najprv bol problém EoI a navrátilci, teraz tu nemáme ani jedno ani druhé a aj tak je zle.
Zatiaľ je toto najklasickejšia sezóna Survivor za posledné roky, navyše podľa mňa s veľmi vydareným kastom. Nikto tam nie je vyslovene Ben :mrgreen:

Uvidíme ako sa to vyvinie lebo stále sa to môže všeličím veľmi posrať, ale ja som spokojný. Baví ma to.
Nechápem len ako môže byť niekto taký blbý a nechávať si tam Karishmu čím sa dobrovolne posiela na TC (aj keď práve v tejto epizóde je to výnimka).

Fandím: Elaine (ku podivu, ale baví ma), MISSY, Aaron
Ven: Hari-krishma
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S39 - Island of the Idols - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 24 črc 2021, 12:52

Jednoznačně nejlepší díl serie zatím. Tak pěkně se to sešlo 4:4, možnost někomu odebrat hlasování, Aaron který flipne, nebo neflipne. Docela drama, které tu dlouho nebylo v premerge fázi. Že by to bylo tím, že se tentokrát nesmyslně kmeny nedělili na tři?
Pobavilo jak Lauren poznala že karma je zdarma. jakmile měle prdel v bezpečí tak osnovala plány a chladnokrevně by sestřelila kohokoli, ale jakmile se její jistota po odhalení Elaine a její výhody začal otřást v základech tak se sesypala a začla bulet. Ať táhne.


Zpět na „S39 - Island of the Idols“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti