S39 - Island of the Idols - EP08

Mamanuca Islands, Fiji
March 21, 2019 – April 28, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 lis 2019, 09:02

Jdu blejt.

lol Kelley vypadla se dvěma idoly. Pořád na ni nahlížím jako na nejlepší hráčku řady, doufám, že se vrátí

To, co předvádí Dan, je mrzutý. Ale chápu, že si to vůbec neuvědomuje. Naopak to, jak se Missy a Elizabeth pustily do Janet, to je vážně na blití. A k tomu ještě ten Aaron na TC. Po vyřazení Jamala tak ve hře zůstává jediný rozumný člověk - Janet.

Smutný je, že o žádným z těch lidí nevím vlastně vůbec nic, a teď jsem už i ve stavu, že netuším, kdo je v jaký alianci, nebo kdo hlasoval pro koho na radě. Jsem fakt zvědavej, co přinesou následující epizody, protože se podařilo z dobře rozjeté sezony udělat takovýhle šitfest
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 14 lis 2019, 10:55

Hodně nepříjemnej dvojdíl z hlediska celé té situace okolo Dana :-| Na jednu stranu nám produkce jasně ukázala, že Dan prostě na ty ženský sahá, to je zkrátka fakt, na druhou stranu z toho co nám bylo ukázáno je dalším faktem to, že jediná Kellee Danovi řekla, aby na ní nesahal, ale rozhodně ne stylem, že jí to fakt sere, nýbrž "hihihi nesahej mi na vlasy hihihi"... ostatní ženy, které na kameru otevřeně řekly, že je to taky sere, tj. Missy a Elizabeth, to udělaly čistě kvůli hře a podle všeho nikdy Danovi neřekly že s tim maj problém, přičemž mu později do očí tvrdily, že jsou totál ok :? Paradoxně na to nejvíc doplatila Janet, která jako jediná měla dobré úmysly, ale ty velmi slušně řečeno mrchy se jí rozhodly hodit přes palubu, a to je prostě svinstvo... jak Janet trefně poznamenala, jsou tu určitý hranice, za který se nesmí jít, protože to může lidem zničit život - díky jednání Missy a Elizabeth k tomu měl Dan slušně nakročeno (existuje tu reálná možnost, že si skutečně neuvědomoval, že ty jeho dotyky někomu vadí). Nepochopím, že tu většina lidí fandila Kellee, která když pominu že vylítla s DVĚMA idolama v kapse, tak už v minulém díle na kmenovce vytáhla kartu "sexismu", což bylo dle mého opravdu přemrštěný a nyní tahle celá situace kdy nedokáže chlapovi na rovinu a jasně říct "nedělej to!"? Přijde mi, že to záměrně využila k tomu, aby se hlasy stočily směrem k Danovi a bylo po jejím, nevím... musím trochu pogooglit protože mě hodně zajímá jak to vnímají americká, povětšinou SJW média

Co se Jamala týče, tak byl nesympatickej a falešnej až na půdu, nevěřil jsem jedinýmu slovu co vypustil z úst, takže paráda, že se pakoval i on :idea:

edit: dobrej rozhovor s Jeffem na EW:
https://ew.com/tv/2019/11/13/survivor-jeff-probst-island-of-the-idols-epsiode-kellee-dan/
Završením Survivora měla být 40. řada

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod QOBH » 14 lis 2019, 18:37

Za me hodne WTF dil, uprimne jsem jim dost znechucena. Krasne ukazano, jak snadno dokazou pipiny (jenom proto, ze maji pipiny) znicit cloveku povest jenom proto, ze on pipinu pro zmenu nema (obecne vzato). Hodne pres caru jednani.
Nechapu ani tu druhou kmenovku, kde, myslim, jamall rekl, ze muz ma byt pripraven zenu vyslechnout az kdyz ona chce mluvit. Kdyz se mi neco nelibi, tak to doprdele reknu rovnou a reknu to tomu cloveku... cela situace a pohled amiku na metoo mi prijde uplne vyhypovany.
Jinak mi se nezdalo, ze by dan delal neco pres caru, jsou proste vice a mene kontaktni lide a bylo videt, ze mu je cela situace neprijemna a rozhodne si neuvedomoval, ze by delal neco nepatricneho.

Good job (ironicky), missy a elizabeth. Po dnesnim dilu se rozrostl seznam lidi, kterym vyhru nepreju (missy, liz, nourah, aaron, ta tlusta mala, rasta cernoska, karishma), zbyli 4 lide mi jsou jedno, nebo bych byla ok s tim, kdyby vyhrali.

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod Pepi » 14 lis 2019, 23:57

Ano, byl to vskutku mizerný díl. Dost lidí se mi dneškem znechutilo, hlavně Missy a Elizabeth. Výhru čistě lidsky přeju Janet, bylo mi jí líto. Zbytek je nefanditelný. Mám pocit, že ta sérka dopadne hodně špatně.

Kellee je teda docela škoda. Dost mě zarazilo, že idol nezahrála, obzvlášť když ví, že produkce v posledních sériích přidává idoly v podstatě po každé kmenovce (v dnešním dvojdíle byly 3 nový idoly, fakt extrém). Nechávat si 2 idoly na potom absolutně nemá tím pádem smysl.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod strom-z » 15 lis 2019, 03:07

no tyvole...

po Varnerově výbuchu v Game Changers další epizoda, po který jsem se cejtil trochu na skupinovou terapii a musel jsem si pustit aspoň (fajn) RHAP https://www.youtube.com/watch?v=ADGv6vciuk8

vlastně dost souhlasim s tim, jak to tu popsal cypher. Dan je evidentně za hranou, nicméně celkem bezprecedentně došlo k situaci, kdy tenhle aspekt, kterej překračuje (nebo by měl překračovat) hranice hry byl využitej ze strany hlavně Missy a Elizabeth proti Janet, která je fakt neskutečnej formát, už tu kmenovku, kdy padlo slovo sexismus (ano, ani já jsem tam Kellee 100% nepodporoval) měla skvělou řeč, kterou by dnešní Amerika, ale i většina zbytku světa sakra potřebovala vyslechnout.

Janet 4 president - a její reakce na kmenovce, kdy se svěřila, že k svýmu vlastnímu šoku váhá, jestli vůbec ve hře zůstat je, pro mě ABSOLUTNĚ POCHOPITELNÁ. protože vznikla fakt špinavá situace. a musim dodat, že byť to přinejmenšim Missy s Elizabeth podle mě přepískly a myslim, že nějakej "backlash" je v pořádku, nemyslim, že je zas zcela fér po nich lacině plivat na twitteru: Survivor je v něčem vyhrocená hra, ve který je v roce 2019 v zásadě zcela přijímanym zvykem lhát a manipulovat jako na běžícím pásu, a když pak do hry vstoupí bezprecedentní aspekt nevhodných dotyků jednoho hráče a produkce ho ve hře ponechá, pak to celý může prostě dost snadno sklouznout.

což neznamená, že to podle mě přinejmenším Elizabeth a Missy nepodělaly - a stejně jako neudělal osahávač Dan dobrou reklamu chlapům, tak to samý lze říct o reklamě ženám, kterou "prokázaly" svym herním postupem Missy a Liz v celkem dokonalý ukázce na kamery toho, jak lze pragmaticky využít v životě/ve hře kartu sexismu/nařčení z "harrassement".

asi by bylo snadný za tohle všechno Survivor odsoudit a nevimco, ale zase mám pocit, že by to nebylo vůči produkci úplně fér. pokud můžu říct pozitivum, opravdu jsem z tý epizody neměl pocit, že by se z toho Surv snažil dělat nějakou umělou kauzu, situace s Danem pro ně evidentně byla obtížná, snažili se to snad řešit celkem konstruktivně, jenže pak se to smíchalo s hrou a vznikl z toho pěknej bordel... ale to je koneckonců taky docela přesnej odraz roku 2019.

PS: na twitteru jedna velká exploze, nejdřív se hodně emotivně omlouval Aaron (podle mě dost slušně), nakonec vydaly statement à la Jeff Varner i Missy a Elizabeth. všichni milujou Janet - s čimž absolutní souhlas - a Jamala - s tim už za mě trochu větší rezervovanost....

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 15 lis 2019, 11:32

Hele a co že ten Aaron řekl na tý kmenovce, že se za to teď omlouvá se slzama v očích a je úplně na dně atd.? :-? Moc jsem ho v tu chvíli nevnímal když probíhala ta kmenovka, jen vím že tam něco popuzeně zahláškoval na adresu Janet myslím...

A Dan vydal nějaký prohlášení? Jeho twitter je dostupnej asi jen pro jeho followery nebo tak něco, já tam account nemám a když si ho otevřu tak je to locked, dost by mě zajímalo jestli něco napsal když už se k tomu vyjadřuje tolik lidí... jinak je to opravdu zajímavá kauza, je pro mě celkem mazec jak spousta Amíků používá slova jako "sexual assault" a pomalu by ho lynčovali atp... mám kolegu Itala co je přesně tenhle typ "touchy person", což ovšem není nic sexuálního, šahá prostě na všechny bez ohledu na pohlaví a vzhledem k tomu, že jsem na tom se svym osobním prostorem podobně jako Kellee tak mě to taky sralo, když mi třeba šáh při rozhovoru na rameno, ale tak jsem mu prostě řekl ať se na to vys... a bylo po problému :) Těžko soudit takhle od obrazovky no, je možný, že to je chlípník co se chce dostat do kalhotek každý druhý mladý holky, ale stejně tak tu je možnost, že si prostě neuvědomoval jak jeho chování mohou vnímat druzí, obzvlášť v týhle hře kdy ti nikdo nedá najevo pravdu a pravý emoce...
Završením Survivora měla být 40. řada

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod Kamhal » 15 lis 2019, 16:33

Tohle bylo dost cringeworthy... Ale jsem jedinej, kdo si krom #meToo bordelu vsiml, ze Karishma byla u imunit v pulce a nikoli prvni venku? :o
Keelee skoda, ale uz jak rikala, ze jestli vypadne s obema idolama to zavanelo blindsidem... Rad bych ji videl v nejake 2nd chance, potencial tam je...

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod strom-z » 15 lis 2019, 17:10

@cypher - doporučuju si ten díl (pokud na to člověk má síly) pustit ještě jednou, já na to tradičně poprvé koukal tak na třičtvrtě pozornosti a pro pochopení je u tohohle fakt potřeba dávat pozor... třeba ta část, kdy Missy mluví k Elizabeth, aby v zásadě využily tu kartu Dan vs. Kellee proti Janet, mě zpočátku vůbec tak netrkla.

no, Aaron byl podle mě fakt poněkud přes čáru... zase, já fakt nevim, kdo co všechno přesně věděl a nevěděl, ale používat vůči Janet věty, jako že vlastně hraje oběť... asi to byla taky trochu snaha o gameplay, zkrátka je myslim fajn, že když si obrázek doplnil, upřímně se (hlavně Janet a Kellee) omluvil, některý ty věci, co řikal, byly fakt mimo.

podle mě moc hezký shrnutí proběhlo tady v rámci Surviver Afterbuzz, hlavně ta slečna Veronica mluví podle mě skvěle a tu situaci dokáže vidět ve vší barevnosti https://www.youtube.com/watch?v=reSt0DIKapc

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod kachna » 15 lis 2019, 21:47

Tak jak se mi minulá epizoda líbila, tak teď nevím teda...
Mě popravdě půlku dílu byla Dana líto, protože z něho dělali něco, co podle mě on ani není. Jak už je psáno výše, prostě někdo je víc kontaktní, někdo míň. Když mi to vadí, řeknu to. Tečka, šmytec, ale ne že do očí budu někomu tvrdit něco a pak zas za rohem něco jinýho.
Nikdo z nás asi úplně neví, jak tohle téma v Americe reálně probíhá, ale řešit to dvě epizody kvůli víceméně blbostem, je fakt zbytečný.

Keelle mě v minulém díle pozitivně překvapila hrou (kromě řeči na kmenovce), ale teď teda zklámání, když odejde s plnýma kapsama :cry:

Docela mě překvapilo, že Karisma ani v jedné soutěži nevypadla jako úplně první... :?

Odejití Jamala mi asi vůbec nevadí, nebyl to pro mě úplně sympaťák.

Nevím, jestli je to tím, že se dívám bez titulků, nebo tím, co tam poslední dva díly řeší, ale po těch dlouhejch proslovech na kmenovce už popravdě ani nevím, kdo chtěl pro koho hlasovat. Já vlastně ani nevím, kdo má s kým alianci, protože to se nějak přestalo řešit.

Missy s Elizabeth u mě taky docela klesly, sympatický Dean z minule měl narozky, ale jinak asi nic neřekl, u Dana bych se nedivila, kdyby to zabalil a šel domů sám (a to mi prosím nebyl nijak sympatický od začátku, ale je mi ho líto), jediný komu asi fandím je Janet, protože ta se mi líbila minule a dnes mi jí bylo taky líto, jak z toho vzešla.

Po minulém díle dnešní díl celkem zklamání...

Ixuxu
Příspěvky: 6
Registrován: 09 zář 2014, 18:04

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod Ixuxu » 16 lis 2019, 12:58

Kde jste se dívali na epizodu?

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod strom-z » 17 lis 2019, 21:23

já osobně to torrentim

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod kachna » 18 lis 2019, 08:35

Ixuxu píše:Kde jste se dívali na epizodu?

Stahuju přes sekci download. Máš tam odkazy :)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod Survivorfans » 03 led 2020, 18:13

Díl docela zklamání, těšil sem se na tipický velký taktizování po sloučku, bohužel se po většinu dílu řešila kauza Dan ženy. Navíc to dost ovlivnilo i hru a hlasování. :down: :vomit:

Celá ta kauza je ale hodně složitá - vynit Elizabeth s Missy je blbost. Využili to sice ve svůj prospěch, ale těžko mohli vědět že to Kellee myslí takhle prožívá. Navíc jí po sloučku teprve poznali.
U Kellee to je složitý, pamatuju jak ho na začátku na to upozornila a neřešilo se to už moc. Pak ale z tý scény u vody by mě taky nenapadlo že to takhle prožívá. V tomhle se nemůže pak nikdo divit, že to Dan nepoznal. Navíc byla evidetně sama komu to trochu víc vadilo.
Janet do toho zbytečně zamotala hru a díky tomu si jí zkazila, měla si ale nejdřívě ověřit jestli to opravdu štve tolik všechny a nevěřit třeba tolik ženám ze dna, který sotva poznala a pak až to takhle řešit. Nemusela být poté tolik zklamaná.
Aaron se do toho zbytečně zamotal, ale měl pravdu v tom že on jako chlap neměl důvod vyloučit Dana kvůli něčemu, o čem asi moc nevěděl, tak jako většina chlapů ve hře.

Další témata není moc co řešit, jen sem rád že vypadl nesympatický Jamal - chytrej, ale Surv mu opravdu nejde. Nebýt jednoduchý kmenovky po promíchání, tak byl vždycky mimo. Zbytečně vyplítval HII, nechybělo moc a letěl on. To s tou výhodou z IoI udělal hodně bídně, měl to narafičit a vymyslet něco lepšího než výhodu, která se použije dřív než až za hromadu kmenovek v top6. Trochu mínus bych v tomhle dal produkci, že to nenapsalii za něj - tomuhle by uvěřil stejně jen totální blbec už jen kvůli tomu, že těžko se dá napodobit písmo z pošty nebo když někdo najde nějakou výhodu.

Co se týče herního potenciálu, tak u Kellee ho tolik nevidím, snažila se hrát nenápadně ale moc nápadně vystrkovala růžky většími tahy a vymstilo se jí to. :fuck:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod cihi » 04 led 2020, 02:32

Tahle serie se jmenuje Surviror: MeeToo - Island of the Feminists?

OK... Danovo chovani mohlo byt neprijemny... ale pokud je to za unosnou mezi... tak ho proste vyloucim ne? A ne pak delat hrdinku jako Kelee: "ikdyz je mi to neprijemne... tak na zaklade toho nebudu hrat svou hru"... ale pak kvetinko prestan teda brecet a hraj. Naopak spravna hracka by Danova chovani krasne vyuzila a chtela ho do finale jako svoje number one a az tam by zahrala na feministickou strunu... nacez by Danovi pod vlivem emoci asi nikdo nedal hlas.

Kellee me timto obrovsky zklamala... protoze jsem ji fandil... ale na zaklade tech feministicko-ublizenych kecu jsem rad... ze ji bohove Survivoru nalezite odmenili peknym vyhazovem s dvema imunitama v kapse... cimz se zaradila mezi "legendy".

Kdyby to s Danem vyresila produkce interne... tak v poradku... ale oni z toho pisemnym prologem udelali drama jak ve filmu... Star Wars jak vysity :D Ja jen doufam... ze uplne stejne uzkostlive budou resit i to... kdyz nekdo bude jinemu prohrabovat jeho osobni veci... protoze v tomto pripade se jedna taky o jasny naruseni osobniho prostoru. Ikdyz... co kecam... doufam ze to resit nebudou... protoze i takovy kontroverze k Survivoru odjakziva patri.

PS: I po promluve do duse se po soutezi o imunitu jako prvni ozval Dan a Jamalovi rekl... jestli se nechce oprit o jeho rameno :D

PS2: Nejenze Kelee vypadla... ale navic mi druha polovina vsechno spatny vyborne vynahradila... takovych primych konfrontaci na telo jsme moc nezazili a Janet z toho mela hlavu... ani nevedela kde :))) Ale v jednom mela pravdu... tyto obvineni maji velkou silu a mohou pohltit i toho... kdo by neco takovyho normalne neresil.

PS3: Nepripada vam podezrely... ze spoustu roku mela problem najit zena byt jen jednu iminutu.... a ted najednou v polovine souteze jich nasly zeny uz 4? Vypada to... jak kdyby byla poptavka po urcitym vitezovi... lepe receno vitezce. A kdyz jsme videli u proslovu Kelee... jak moc do toho muze vstoupit produkce a vetsinou to nevidime... tak po proslovu na kameru staci proste jen rict: "bez se do lesa za tebou podivat po imunite".

PS4: Nakonec mi dobrej pocit z druhe casti dost zkazila kmenovka... kde Dana proste nemohli nechat na pokoji a Jeff do toho musel neustale pichat (nemysleno sexualne... kdyby nahodou nekdo "nechtel pochopit")... ale chapu... ze chtel nahnat medialni body... aby se psalo o tom... jak je Survivor "osvetova" a "moderni" show a "moderni" lide tekli blahem z vykonaneho svetodobra

A co se mi uz vubec nelibilo bylo to... jak se Jeff snazil "omlouvat" Janetino hlasovani... vstoupil dost do hry... kdyz za ni takto lobboval... ale tak... kdyz jde o to "svetodobro"... tak je i v Survivoru dovoleno jit proti pravidlum... ze? Fuj... je mi z toho na bliti... ani bych se nedivil... kdyby k vitezi teto emocne "silne" serie protlacili zenu... ikdyz to momentalne na vitezku herne vubec nevypada... ale nedivil bych se - takova vitezka Janet by byl total joke :D

Na druhou stranu si rikam... ze prave to neustaly omilani toho... ze zeny jsou utlacovane a najednou se v Survivoru sexualne harasi atd... nakonec mozna zformuje "women power" a zenskou alianci... edit by k tomu smeroval. To by pro me byla posledni serie... protoze nemam nic proti zenskym aliancim... proc taky jo? Ale prirozenym... ne tem na silu vytvorenym a ke vsemu s politickym podtextem.

Chci videt Survivora - hru... kterou uz desitky let milujeme - ne feministicky pohadky o "spatnych muzich a odvaznych zenach".

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S39 - Island of the Idols - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 25 črc 2021, 02:00

Jsem znechucenej. Amerika je ovládána fanatismem a řítí se do pekel a Missy a Elizabeth využijou tohle citlivé téma, které hýbe celou amerikou ke hře? Tady už se hraje o reálné lidské životy. Dana tam škvařili, ale podle mě měla produkce vyloučit Missy a Elizabeth, nebo se jich na celou věc zeptat. Tohle už není hra, a mě se celá serie uplně zprotivila.


Zpět na „S39 - Island of the Idols“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti