S39 - Island of the Idols - EP09

Mamanuca Islands, Fiji
March 21, 2019 – April 28, 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 21 lis 2019, 06:45

Epizoda 9
21.11.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 21 lis 2019, 11:08

Tak se nám to po tý divočině minule vrátilo zas do normálních kolejí a docela i vítám dvojitý vyřazení, už by to mohlo brzo skončit, protože to fakt není moc zajímavá řada :mrgreen: Za celou řadu jsem si nenašel jedinýho favorita a z těch zbývajících lidí je mi i nadále úplně jedno kdo vyhraje, klidně i naprosto marná Karishma... Co naopak považuju za (asi jediný) pozitivum je to, že nikdo nemá winner edit a fakt tu můžem jen spekulovat kdo to může vyhrát, kdybych si měl na někoho vsadit, tak asi ten Tommy...

Co se vyloučených týče, tak paráda, Aaron by namyšlenej debílek a furt jsem dával oči v sloup když drsňácky žužlal tu větývku, Missy zase až moc tlačila na pilu a sociální inteligence moc holka nepobrala, což se naplno projevilo právě v tomhle díle a ten její rádoby "jsem naprosto v pohodě lidi" odchod byl už jen třešničkou na dortu :)

Nejlepšími hráči této řady zůstávají Sandra a Rob...
Završením Survivora měla být 40. řada

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod QOBH » 21 lis 2019, 12:00

teda osobne mi vubec nevadili dva odpadlici behem jednoho dilu, zda se mi, ze to dynamice (nebo spise naopak) vubec neuskodilo. Za oba vypadnuvsi jsem rada, hlavne parada, ze sla missy, pro ni asi doby fuckup a mam skodolibou radost. :mrgreen: jinak kdyby blbost nadnasela, tak noura uz je ve vesmiru, ta zenska mi je tak extremne nesympaticka, ze si pasaze, kdy mluvi, pretacim. : :cry:
Jinak muj tip na vyhru po tomto dile je lauren (ale moje oblibenkyne to neni a asi mi je celkem sumafuk, kdo to bude)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod kachna » 21 lis 2019, 18:33

Tak jsem po dnešku zjistila že Aaron se jmenuje Aaron a ne Erin, jak jsem si do teď myslela. A ještě pokaždé, když zmínila jeho jméno říkala: Ty brďo, ten má ale zvláštní jméno na chlapa... :D asi důkaz, že tentokrát ve mě Survivor nezanechává tak hlubokou stopu. Já si dokonce ani po tom týdnu nepamatuju, kdo vypadl díl před a to není úplně teda fanouškovské chování :D

U Missy mě to vyřazení trochu mrzí, sice si dost okatě myslela, že to má vše pod palcem, ale tak nějak jsem čekala, že by do toho finále mohla dojít a možná i vyhrát. Teď už na vítěze tipuju asi Tommyho. Nejoblíbenější je dle mého mezi ostatními Ellain, ale všichni si to uvědomují, tak tu asi vyhodí.

Karisma mě se*e jako prase. Fakt ji nemám ráda a když i ona našla imunitu, tak to já ji najdu snad doma v obýváku mezi nevybalenýma stěhovacíma krabicema. Třeba mi ji tam taky někdo podstrčí, protože jsem marná... :cry: :vomit:

Jinak nám to vyřezování hrnou jedno za druhým. Příště by se třeba mohlo volit tak dlouho, dokud nevypadne Karisma.
A ještě bych se chtěla zastat Nourry, že nesoutěžila o svačinku pro tým. Tak i když ji rozhodně nefandím, tak myslím, že schválně to asi neudělal a prostě si to v návalu radosti neuvědomila.

Jo a jsem ráda, že se konečně neřešil celou kmenovku gender. Už jsem si myslela, že to bude kmenovka, která se bude týkat jen hry, ale samozřejmě, že když ne gender, tak se musely pořešit aspoň ty rasy :hungry:

Uvidíme, co přinese další díl. Obávám se, že nejzajímavější asi bude poklovaná Sandra.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod strom-z » 22 lis 2019, 07:57

podle mě výtečná epizoda!!!

opravdu jsem se bavil. tenhle twist je velmi riskantní, v Ghost Island podle mě vyzněl příšerně do prázdna, ale tady se stal pravej opak - kdo by při oznámení twistu čekal, že vylítne Aaron a Missy?? (resp. když Karishma našla idol, Missy se nabízela, jenže ona ten idol ani hrát nemusela ;-)

ta minulá epizoda tu sezónu tak šíleně nalomila, že jsem vůbec netušil, jestli se ten řemen ještě aspoň trochu bude dát nahodit... jenže s přibývajícíma minutama (asi i když člověk viděl, že Janet je po tý fakt ošklivý kmenovce v pohodě a pere se dál) mě ty hnusný pocity z minulý FTC víc a víc opouštěly...

...a nevim, jestli pamatuju v Survivoru epizodu, která byla tak skvělá pro "goats" - Noura vyhrála imunitu (geniálně vtipně pochopitelně zapomněla, že ještě hraje pro tým a s hlasitym "woooo" odhodila náčiní :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) a Karishma nejenže našla idol, ale celkově to moc dobře zahrála - byť její okolí víceméně implodovalo, takže toho zas tak moc udělat nemusela.

jako vzhledem k tomu, že Karishmina reputace v pre-merge byla prakticky unisono "ona se jen veze", asi to těžko dotáhne na výhru, ale kdyby po tomhle svrhnutí Missy dokázala ještě nějak skvěle použít idol... no to už je asi moc fan fiction. nicméně jsem rád, jak moc se to zamotalo. sledovat vyšokovaný výrazy Elizabeth když uviděla Aarona v porotě a pak ještě, když Jeff přečetl, že vypadává Missy - k nezaplacení :)))

po týhle epizodě týhle sezóně opět fandim - podobně jako ve stejný fázi Edge of Extinction, tam to bohužel totálně podělal závěr (k němuž se pochopitelně schylovalo delší dobu kvůli megalomanskýmu twistu - ale skoro ještě víc to podělaly všechny ty výhody a easy-to-find idoly). tady je spíš velkym otazníkem, jak moc se vyčistí situace ohledně Dana, Missy a Elizabeth - ale z druhý strany mám malinko obavu, jestli kontroverzní Missy nebude chybět pro TV-drama-popcorn-fun, protože takhle výraznou alfa-hráčku už jsem v Survivoru dlouho neviděl.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 22 lis 2019, 12:07

Těším se na f3 v podobě Noura-Dan-Karishma
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Ixuxu
Příspěvky: 6
Registrován: 09 zář 2014, 18:04

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod Ixuxu » 23 lis 2019, 11:23

Lamik.lamity píše:Těším se na f3 v podobě Noura-Dan-Karishma

Tak to bych hlasoval pro Karishmu, ta holka umí mluvit! Líbila se mi ta její bi*ch stránka minule.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 23 lis 2019, 14:46

Tak Noura s Danem mají shodně 0% šanci na vítězství, to je si myslím jisté už nyní (i když bych chtěl vidět ten obří riot v USA kdyby vyhrál Dan :mrgreen: ), Karishma může vyhrát podle mě jen pokud se dostane do finále s těmahle dvěma, jinak taky 0% :D A z toho zbytku mají jakž takž zajímavej edit pouze Tommy, Elaine a Janet, takže budu hodně blindsidenut pokud to nevyhraje jeden z této trojky :)

Tady jinak dobrý video k tomuto winner edit tématu: https://www.youtube.com/watch?v=8QeHQWhDIcQ
Završením Survivora měla být 40. řada

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod cihi » 11 led 2020, 02:55

Na zacatku velka prutrz a najednou zenskym chybelo... ze je nemel kdo zahrat :D no jo Dan by se jiste nabidl... ale po poslednim honu na carodejnice ho to jiste ani nenapadlo a nejen jeho.

Karishma se ani nemusela snazit a uz mela imunutu v hrsti. Ona je asi az takovy poleno... ze ji tu imunitu musela produkce hodit pred ksicht... aby ji dokazala ziskat. Nalezeni imunit je v teto serii zdaleka nejtrapnejsi za celou historii...protoze dlouhou dobu mely zeny problem najit byt jen jednu imunitu a najednou jich zeny nasly z niceho nic tolik :D tak to jo... opravdu hodne realny.

Na kmenovce opet probirana sikana a ublizenost afroamericanu :DDD ja uz mam fakt dost z teto serie... to tu serii prevzali v produkci nejaci ultralevicovi fanatici nebo Jeffovi uz totalne hrablo? Tohle vypada bohuzel na konec Survivora... protoze kdyz se resi misto hry vsemozny politicko-socialni sr*cky... tak pak nema vubec cenu hrat dal samotnou hru. Na reakci Missy na kmenovce bylo krasne videt... kdo je nejvetsi rasista... jsou jimi samotni "afroamericane"... ci jiny mensiny... protoze v pripade uspechu potrebuji vylozene JMENOVITE vyzdvihnout uspech sve mensiny/rasy... ale samozrejme v pripade jejich pr*seru... se musi mlcet a neoznacovat... protoze jinak jste automaticky sami oznaceni jako rasiste.

Ach jo... kdyby radeji resili dal Ostrov idolu... kdyz uz se ta serie takto jmenuje ze? Ale ne mame lepsi temata - rasismus/emancipaci zen/sexualni obtezovani.

Pripadne mi... ze tato serie jede dost drsne podle scenare. Pokud po tomto prubehu produkce nedotlaci k vitezi zenu... tak me to uprimne sokuje... protoze vsechno k tomu smeruje. Doufam... ze to bude kdyz uz tak Elaine... protoze je z nich alespon trochu sympaticka a nemele sr*cky.

A vubec bych se nedivil ani zenske alianci. Uz vidim v Reunionu vysmatyho Jeffa od ucha k uchu kvuli tomu... jak se v uvodnich dilech narazelo na zenskou alianci... coz na dane kmenovce bylo vsem patricne vycineno... ze je to stereotypni... zaostale mysleni a cela zalezitost presahuje hru a dost mozna 8 galaxii... no a ona by se nakonec "proti vsem predpokladum" zrodila. To by byl pro Jeffa orgasmus.

Vitezka Karishma by byl dobrej trolling. Bohuzel i to je mozny.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod cihi » 11 led 2020, 03:07

Lamik.lamity píše:Těším se na f3 v podobě Noura-Dan-Karishma


Jo tak je pravda... ze toto je asi jedina vitezna trojka pro Karishmu.

Noure nemuze dat nikdo soudnej ani jeden hlas... protoze je z jine galaxie. Dan je oznacenej jako sexualni deviant... coz se s nim potahne az do konce a hlas se mu odvazi dat jen par odvazlivcu... takze by vetsina hlasu spadla do klina Karishme asi stejne jako iminuta v teto epizode.

Az se toho hrozim... jak moc realny to je :heat:


cypher.eu píše:Tak Noura s Danem mají shodně 0% šanci na vítězství, to je si myslím jisté už nyní (i když bych chtěl vidět ten obří riot v USA kdyby vyhrál Dan :mrgreen: )


Ja bych to tomu chlapovi sakra pral za to... co mu udelala produkce a jedna silena zenska... ktera si nedokazala s dotycnym normalne promluvit a misto toho rozjela hysterickej kolotoc... kterej se roztocil za pomoci produkce a Jeffa do naprosto nechutnych rozmeru.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 11 led 2020, 13:14

Epizoda docela ovlivněná twistem na 2 skupiny, čekal sem nudu jako v GI, kde letěli osoby který by nejspíš letěli i tak. Tady se to nečekaně docela rozjelo a podrazy povedený. Stejně to ale není pro mě ono - podraz klasickej od celý skupiny je něco jinýho, zatímco tady to je spíš o štěstí.

Takovej Aaron by sice nejspíš letěl kvůli soutěžím, ale takový holky od Lairo by ho ještě podržely a zasekly později. To by byl ten pravý podraz, když by ho podrazily i nejbližší spojenkyně. :)
Missy si za to tak trochu mohla sama, nehrála špatně a určitě potenciál měla :idea: . Svým chováním si to ale zasloužila, poté co o ní říkala Elaine, je jasný že Karishma není sama komu to vadilo. A ten její odchod byl hodně trapnej - né jen kecama o výhře imunit, ale i v tomhle přesně se rozlišila jako dost menšin, který nám tolik cpala. Většina bělochů odejde hned a normálně bez takovýhle a už po hře nelžou. Šaškárny dělají všichni, ale asi nejvíc památných mají kromě ní další menšiny - Dawson z Filipín, Keith z EoE, Michaela v MvGX. Mám samozřejmě v hlavě další a i bělochy (Chicken z Číny, Jay MvGX), ale u těch se člověk spíš zasmál a vzhledem k počtu soutěžících mají oproti menšinám malý procento.

Uvidíme teda co nás dál čeká, ale očekávám že to tam Janet s Karishmou ještě zamíchají a určitě nevyletí hned jako další 2 - proto jejich ponechání pro některý je dost hloupej krok.
Taková Elaine sice poničila tu skupinku Lairo kde nebyla v čele, ale mám pochyby že se vecpala líp do skupinky Tommy, Lauren a Noura. K tomu určitě ztratila důvěru minimálně u Elizabeth.

Zbytek je mi volnej a nefadím nikomu. Bylo to tu už zmíněný, ale je zajímavý, že třetina trosečníků už nemá šanci na výhru nebo by museli předvést zázrak - Dan, Noura a Karishma. :mrgreen: :fuck:

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod Megis » 11 led 2020, 18:59

Utrpení, děs a bída pokračuje, Probst se nadále snaží zničit show nesmyslnýma twistama. Silně pochybuju, že při zachování celého kmene na kmenovce (a klidně i dvou vyloučených), by letěli právě Missy a Aaron. Holt Probstovi už se nehodili do krámu, tak musel vymyslet způsob, jak to provést. O tom, že se z US Trosečníka (odmítám už tento pořad nazývat Survivor) stalo něco ve stylu "Áčko s Pavlínou Wolfovou", kde se řeší naprosté prkotiny a "aktuální nadnárodní témata" se ani nebudu zmiňovat. A přesně do těchto nadnárodních témat spadá Karishma. Opravdu někdo věří, že jí tu imunitu produkce nenastrčila? Jako vážně? Jedna z nejtragičtějších hráček historie najde imunitu za jednu hodinu a nakonec se to vyvine tak, že ji nebude muset ani použít?

Ke castu - takhle bídný cast už jsem dlouho neviděl, není absolutně komu fandit, při tomto výběru si fakt produkce musela dát záležet, aby vyhrál skutečně ten člověk, kterého chce, hlavně aby to nevyvolávalo žádné otázky, proč vyhrál zrovna on. Tipuju, že do tří dnů po shlédnutí posledního dílu zapomenu asi úplně na všechny, kdo v sérii byli, tohle se mi dřív nestávalo ani omylem. Já vlastně ani teď pořádně nevím, kdo tam je, tak jsou ti hráči o ničem. 40. sériií by měla celá tahle jedna éra skončit (nebo aspoň éra Jeffa Probsta), tohle už opravdu nejsou ani za mák dobré série :-?

Ti2sto
Příspěvky: 2
Registrován: 21 zář 2014, 10:45

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod Ti2sto » 12 led 2020, 06:03

Zase jeden stupidní twist před soutěží, a to, jak určití lidé, kterým jde o kejhák "náhodou" najdou imunitu je taky podezřelé. V této sérii frčí MeToo a podpora menšin naplno.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod Pietro » 11 úno 2021, 23:01

S39 jsem zatím dokousal až sem a jen zírám... Co toto je? Kde jsou ty časy, kdy nikdo gender neřešil a nepoužitelný lidi typu Karišny (bo jak se jmenuje) nebo Lauren letěly, sotva si vybalily. Že dáreček z Indie našel dáreček, to je taky úlet. :?

Kdo tohle vyhraje je mi vesměs jedno, de facto tam zvostává jen to, co mělo už dávno být doma. Čest však výjimkám. Prosím o brzký vyhazov výše zmíněných mrtvých vah - Karišny a Lauren.

Specifikum série je pro mě Noura. Fyzicky hezká, okay, beru, ale je to totální máčo! :D

Smolař epizody: Lisbeth - aneb jak v několika chvílích přijít o veškerou alianci :o
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S39 - Island of the Idols - EP09

Příspěvekod sun.eagle » 25 črc 2021, 12:33

Dnešní díl to bylo řádné zemětřesení, a důsledek je rozbití jedné silné aliance. Tehle serii to může jen prospět, protože potřeboval nějaký impulz, paradoxně mě bavilo víc premerge než to co se děje po sloučení. Mluvím teď o hře samotné, nemyslím ty sračky okolo.
Musím zmínit i HI, tak jak se s něma tentokrát docela šetřilo, tak nyní se objevují za každým stromem a pod každou větévkou a najde ji ten kdo jí potřebuje nejvíc. Karishma:" mám hlavu na špalku, musím to tu prohledat" za 4 sekundy: "zkusím zvednout tuhle větev, jééé imunita supéééér, thank you goooood, wau, wau, awesome!!!!" :vomit:


Zpět na „S39 - Island of the Idols“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti