S39 - Island of the Idols - EP10

Mamanuca Islands, Fiji
March 21, 2019 – April 28, 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S39 - Island of the Idols - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 28 lis 2019, 07:14

Epizoda 10
28.11.2019
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S39 - Island of the Idols - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 28 lis 2019, 22:55

Přijde mi, že Karishma je jedním z nejvíc "šikanovaných" hráčů za celou dobu existence Survivora :mrgreen: Jenže neméně důležité je zmínit fakt, že si za to hodně může sama, sice není zlá nebo pizda jak Natalie z David vs Goliath, ale ta holka je tak mimo, až to prostě nejde... co to tam zase mlela při soutěži o imunitu poté, co vypadla - že má silnou mysl ale z nějakého záhadného důvodu ji neposlouchá tělo... měl jsem nutkání vykřiknout na monitor "to protože jsi bečka co nikdy nehnula zadkem!!" :mrgreen: Na jednu stranu je mi jí líto, protože opravdu každý díl je snad půlka epizody věnovaná dissu na její osobu, ale prostě si to velkou měrou zaslouží... :-| Na druhou stranu mám celkem strach z jejího editu, kdy začíná být stále víc a víc vidět a mít takovej maaaaalinko underdog winner edit, což by tuhle řadu fakt potopilo snad do bottom pětky nejhorších sérií... :mrgreen:

Za zmínku stojí ještě Dean co je neskutečnej blbštajn, navíc co to mělo znamenat s tím jeho okopírováním "Legacy advantage"? Ten jeho plán jsem buď absolutně nepochopil, nebo to byla jedna z největších kravin co kdy nějaký chorý mozek v Survu vymyslel...

Janet byla zase po pár epizodách hodně upozaděna, takže mám už jen dva tipy na vítěze - 1. Tommy, 2. moooožná Elaine
Završením Survivora měla být 40. řada

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S39 - Island of the Idols - EP10

Příspěvekod QOBH » 28 lis 2019, 23:16

Cypher- podle me to myslel tak, ze ted budou vsichni vedet, ze vyhodu, co dostal od tohocernochajehozjmenosiuznepamatuju, uz vyuzil a nikdo s ni uz nebude pocitat, takze ji vytahne v top6, az bude mit problem a bude se modlit, ze je prava. Plan ma znacne trhliny... :mrgreen:

Za me dneska nuda, pozorovala jsem jednim okem a to jeste napul zavrenym. Muze mi tedy prosim nekdo vysvetlit ty dva hlasy pro janet a elizabeth? Jasne, jeden byl karishmy, ale ten druhy? Nechci si kvuli tehle informaci poustet pulku dilu znova...

Jinak muj tip na viteze stale lauren.

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S39 - Island of the Idols - EP10

Příspěvekod Kamhal » 29 lis 2019, 08:24

Jop, az na kmenovce mi doslo, jak to ten Dean zamejsli... Preci jen zdalky jim to mohlo prijit jako ten kus papiru od Jamala...

Byl jsem jedinej, kdo se modlil, aby Karishma zahrala idol za Elizabeth a poslala se tak domu? :D

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S39 - Island of the Idols - EP10

Příspěvekod kachna » 01 pro 2019, 17:11

Tak teda Dean u mě dnes docela klesl, co se týče inteligence.. Prý: Myslím, že je pravá. Ale no tak :D Je napsaná rukou na kusu zmuchlanýho pergamenu a dal ti ji, protože jsi měl zrovna narozeniny. Vážně????? :D :D :D

Musím říct, že dnes se mi IoI líbil hodně, pěkné promýšlení a vybírání výherce, tip nakonec perfektní, takže já myslím, že za to můžeme jenom chválit :) To zahrání imunity potom bylo potom troooochu horší, ale tak zas lepší, než jít domů s imunitou v kapse, že? Někteří by nám mohli vyprávět. Pamatuju si, jak James v Číně byl největší tupec, že s imunitami šel domů a teď je to v každé sérii aspoň jeden člověk :D Zas ale nutno říct, že dřív bylo tu imunitu fakt těžký najít :D
Docela by se mi líbilo vidět nějakou sérii jen s těmi starými hráči. Ty si totiž paradoxně pamatuju lépe, než ty z řad 20+ a to už je nějaký ten pátek, co to vysílala Prima Cool :D

Karisma se mermomocí snaží vyhrabat z pozice absolutního underdoga a připadá mi, že se snaží být hrozný mastermind, ale nevím, zda u ní bych tomu věřila, i kdyby to tak doopravdy bylo :D

Už ani nevím, komu fandím. Stejně jako skoro každou sérii, jakmile napíšu, že někomu fandím, tak další díl vypadne, takže fandím třeba Karishme a budu doufat, že mé prokletí zabere :D

Příště nás čekají Loved Ones, díl, na který vždycky všichni nadáváme, ale potom si stejně potají utíráme slzičku :cry: :(

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S39 - Island of the Idols - EP10

Příspěvekod Megis » 19 led 2020, 23:39

Kamhal píše:Byl jsem jedinej, kdo se modlil, aby Karishma zahrala idol za Elizabeth a poslala se tak domu? :D


No jediný jsi rozhodně nebyl :D

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S39 - Island of the Idols - EP10

Příspěvekod Pietro » 11 úno 2021, 23:55

Jo, ta zbylá sada lidí je výqět :D

Jeden si popsaný papír vyloží jako na beton pravou výhodu, a druhá zase imunitu zahodí ukázkovým stylem. Bodeť, co s ní, když byla tak zdarma.
Celá IC byla jeden velký bullshit. Tři lidi, z toho jedna olympionička, a druhá při soutěžích snad hibernující a tedy dlouho vydržící proti "chudince největší". Tohle ne více. A co by se dělo, kdyby papalo osm lidí? Žádnej žvanec na soutěži, jen to rozptyluje. :cry:

Poměrně pláču, když se obří blok hlasů a la Kelley povede takovýmu vemenu jako je Krišna. Víc přesluhovala snad jen Cassandra z S14 :D
Lauren totéž - v podstatě nulová činnost, jen odpozoruje lidi -> dostane HII, který pak hodí suverénně do ohně, aniž by o ní byť jen uvažovali. Dej blbci moc a takhle to dopadne. Ty dvě musí pryč, má-li série nějak dopadnout. IHNED!! :angry:

Lisbeth je mi celkem i líto, dění posledních dílů ji totálně vyrazilo ze hry, napřed její lidi a pak i jí samotnou. To je pech jak blázen. Ale jakožto olympijská plavkyně má jistá pozitiva :oops: Final three zatím vypadá na slušný herní odpad, snad se mýlím.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S39 - Island of the Idols - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 25 črc 2021, 18:26

Já fakt čekal že Karishma zahraje HI za Liz a sbalí si svých pár švestek, no nic. Elizabeth je škoda, byla je jedna z mých favoritek.
Obávám se že Karishma to nakonec celé vyhraje. Je to vzor toho co teď hýbe USA, žena, která se vzepře okolnostem, povstane z popela a stane se silnou, nezávislou ženou, které si stojí za svým, nebojí se říct svůj názor a ohradit se proti útokům na svou osobu. Rád bych se mýlil, protože tohle trdlo si vyhrát fakt nezaslouží. Každopádně to že to bude tentokrát ženská vítězka nepochybuju.


Zpět na „S39 - Island of the Idols“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů