S40 - Winners at War - cast

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod ItalianManiac » 19 led 2020, 10:17

Supertom:

ItalianManiac píše:POZOR! Toto téma a celá tato série obsahuje spoilery ze všech předchozích řad (pochopitelně).


Toto upozornění se týkalo samozřejmě i S39. Tady jsme ve vlákně k S40, tak bych čekala, že se mu budeš také vyhýbat (co kdyby byl vítěz S39 obsazen rovnou do S40?). Za spoiler se ale omlouvám a pro jistotu jsem vítěze S39 schovala pod spoiler tag. :(
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Kill Kenny » 19 led 2020, 10:32

ItalianManiac píše:Supertom:



Toto upozornění se týkalo samozřejmě i S39. Tady jsme ve vlákně k S40, tak bych čekala, že se mu budeš také vyhýbat (co kdyby byl vítěz S39 obsazen rovnou do S40?). Za spoiler se ale omlouvám a pro jistotu jsem vítěze S39 schovala pod spoiler tag. :(



Nebo se chtěli vyhnout možnosti "výhody" neznalosti hráče, tak jako se stalo s Russelem v HvV, ještě že v All stars si Rupert sám podřízl větev. Možná i toto mohl být důvod.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod jukab » 19 led 2020, 11:16

supertom píše:To jako fakt, že takhle prozradíš vítěze ?? Bez jakýhokoliv upozornění? Zkažená celá série kvůli tobě. Schválně se vyhýbám všem sociálním sítím spojených se Survivovorem. A nakonec mi to prozradí sám překladatel. To je joke.


Nauč se číst články odshora

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod MBej » 19 led 2020, 17:29

cypher.eu píše:A nešlo by nějak sesumarizovat nějaké pro tebe nejzajímavější postřehy? Mně se to moc nechce poslouchat protože to je zkrátka celkem dlouhé a Rob C mě nikdy moc nebavil, ale určitě má zajímavé komentáře a info.


Velice záleží, kdo to s Robem diskutuje, protože to s ním řeší jeho kolegové z podcastu, a ne vždy je to úplně záživný tím správným směrem. Nicméně si dneska budu pouštět další dva rozbory. Takže seskupím nějaké postřehy.

Po S39 je nadmíru jasné, že Rob a Sandra spolu spolupracovat budou Z účasti Ethana byli překvapení všichni včetně Roba, otázkou je, jak dokázal adaptovat hru od minule. O Danni (S11) se toho moc neví a neúčastní se akcí okolo. A velice velikou roli budou hrát právě předsezónní aliance. Sophie bude chtít dokázat, že obstojí ve velké konkurenci (z podcastů vyplývá, že je na tom strategicky hodně dobře).

Zároveň velice důležitou poznámku na tom podcastu měl Taran Armstrong: porota bude po S38 mnohem víc řešit, jestli se vrátil z EoE, protože hráči prý preferují, aby vyhrál někdo, kdo skutečně hrál a neválel se někde mimo.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Survivorfans » 20 led 2020, 22:28

Trochu se divím, že sem 1 z mála komu chybí Brian s Vecepií :? . Přitom oni sou docela průkopníci v tom jak hráli a spousta dalších hráčů je napodobovala.
Vecepiina taktika aby letěl kdokoliv jen né já napodobilo hromada hráčů, viz legendy jako Cirie nebo Sandra. Přitom Vee nebyla nikdy mimo, na rozdíl od Sandry v PI nebo i někdy HvV.
Brian dostal svůj kmen do většiny, pak vyhladil druhý a závěr jistil vyhranýma imunitama v soutěži. Tedy stejný jako později třeba Tom Westman nebo Boston Rob a navíc na výhru nepotřeboval hromadu pokusů jako jiný.

Chápu ale že sou bohužel spojený s dost bídnýma sériema. Dál vadí co? Brianova minulost a náboženství cpaný ve Vecepiino sérii? :-?

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Dejvy » 21 led 2020, 09:47

Supertom:
Ty sám si joke. Nechápem, že sa ti ItalianManiac vôbec ospravedlnila. Nevidel si S39 a lezeš do castu k S40? :?
Presne ako napísala, čo keby bol ten víťaz rovno obsadený aj tu? A aj keď nebol tak ti môže napadnúť, že sa tu o tom dozvieš.
Ja som si takto vyspoileroval roky dozadu víťaza najlepšej série vôbec HvV lebo som si pozeral buffy na stránke a bol tam uvedený víťaz. Odvtedy nepozerám nič s tým spoločné pokiaľ sériu nedopozerám. Napr. teraz sledujem Survivor AU a logicky nechodím do diskusie o najbližšej All-stars sérii, ktorá začína o pár dní. Najprv troška rozmýšľaj kým ideš niekomu vynadať.

Čo sa týka Vee a Briana. Vee je podľa mňa slabý hráč a o nej ani len nerozmýšľali. Ona je jeden z víťazov kvôli ktorým Jeff roky tvrdil, že nemajú dosť dobrých víťazov na takúto sériu. Brian je iný level, dobrý villain, on mal byť už v HvV, ale tam sú iné problém kvôli ktorým ho nechcú.
Za mňa jednoznačne chýbajú Todd, RICH, Mike a Cockren (hoci ho neznášam). Ženský cast je fakt nadupaný, sú tam všetky legendárne TOPky ala Parvati, Sandra, Kim, Denise, Danni... Ale čo sa týka mužov tak Ben, Nick, Adam, Tyson ani Wendell tam nemajú čo robiť. Max toho Wendella by som nechal. Keby boli miesto tých 4och tí čo som ich vypísal vyššie tak som na 100% spokojný. Nikdy však nie je všetko dokonalé.

Uvidíme aké to bude z hľadiska EoE a tých podivných tolkienov. Ja len dúfam, že odpad ako Ben, Adam či Sophie nebudú hrať prvé husle inak to už naozaj asi aj ja zabalím s týmito amíkmi. (už vidím ten debilný Benov ksicht ako sa tam rehoce s 5mi imunitami na krku a plnými vačkami tých mincí a výhod :cry: )
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod cypher.eu » 21 led 2020, 14:23

Survivorfans píše:Trochu se divím, že sem 1 z mála komu chybí Brian s Vecepií :?

Já mám pocit že tu oba už byli zmiňováni někde na první stránce, prostě Vee je pro většinu fans poměrně dost nudný vítěz, natož pak pro průměrného amerického diváka, který v komentářích na facebooku velebí návrat Bena atd., ti prostě nemají šajn, že kdy existovala takováhle vítězka a akorát by to pro jejich mozek bylo moc confusing kdo že je tahle černoška a co dělá v této sérii :mrgreen: No a Brian měl kolem sebe pár velkých skandálů, viz to zastřelení štěněte a Probst takové lidi nechce, proto mu co vím ani nevolali...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Kill Kenny » 21 led 2020, 18:09

cypher.eu píše:Já mám pocit že tu oba už byli zmiňováni někde na první stránce, prostě Vee je pro většinu fans poměrně dost nudný vítěz, natož pak pro průměrného amerického diváka, který v komentářích na facebooku velebí návrat Bena atd., ti prostě nemají šajn, že kdy existovala takováhle vítězka a akorát by to pro jejich mozek bylo moc confusing kdo že je tahle černoška a co dělá v této sérii :mrgreen: No a Brian měl kolem sebe pár velkých skandálů, viz to zastřelení štěněte a Probst takové lidi nechce, proto mu co vím ani nevolali...


Když to vezme retrospektivně. Celkově si nepamatuji,že by Vecepia v Markézách vůbec dostala velký prostor,aby byla vidět jeho hra. Přeci jen si více vzpomenu na zvracejícího Mariana, vládu Jona a jeho party, Pascalovy kameny, Shownovu jízdu na oslovi a jiné hlášky, Hunterovo ranní radio, blindside s Gabrielem, Tammy s Generálem (myslím, že to byla jeho přezdívka) a jejich lovení kance, velké pranýřování na FTC a Johna jak ukazuje, že opravdu neví, komu dát hlas, ale s Vecepiíí si z té serie na nic nevzpomenu, krom toho, že vyhrála a pána Boha. Více si vzpomenu na momenty Kim J. z Afriky, hru Tiny z Australie nebo Kelly z Bornea. Proto je to nudný vítěz anebo produkce jí neuměla udělat vysílací čas.
Serii jsem léta neviděl, tak vařím z hlavy, je možné, že některé detaily si nepamatuji, ani vlastně proč se sešla takováto dvojka. Takže ještě podraz na Katty v soutěži o finálovou imunitu, ale stále nic Vecepii. Tohle nebyla hra "under radar", spíše " under radar and nothing to do". Proto za mě je dobře, že není ve výběru.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Survivorfans » 21 led 2020, 19:29

Kill Kenny píše:Když to vezme retrospektivně. Celkově si nepamatuji,že by Vecepia v Markézách vůbec dostala velký prostor,aby byla vidět jeho hra. Přeci jen si více vzpomenu na zvracejícího Mariana, vládu Jona a jeho party, Pascalovy kameny, Shownovu jízdu na oslovi a jiné hlášky, Hunterovo ranní radio, blindside s Gabrielem, Tammy s Generálem (myslím, že to byla jeho přezdívka) a jejich lovení kance, velké pranýřování na FTC a Johna jak ukazuje, že opravdu neví, komu dát hlas, ale s Vecepiíí si z té serie na nic nevzpomenu, krom toho, že vyhrála a pána Boha. Více si vzpomenu na momenty Kim J. z Afriky, hru Tiny z Australie nebo Kelly z Bornea. Proto je to nudný vítěz anebo produkce jí neuměla udělat vysílací čas.
Serii jsem léta neviděl, tak vařím z hlavy, je možné, že některé detaily si nepamatuji, ani vlastně proč se sešla takováto dvojka. Takže ještě podraz na Katty v soutěži o finálovou imunitu, ale stále nic Vecepii. Tohle nebyla hra "under radar", spíše " under radar and nothing to do". Proto za mě je dobře, že není ve výběru.


Přesně takhle já to mám se Sandrou v PI, kromě vyhozených ryb a výrazů jak byla mimo si taky moc nepamatuju. Pak bohužel přišlo HvV kde dostala šanci, opět do sloučka předvedla prd a pak trochu zaválela. Za mě vše, co kdy předvedla a je neznámo proč všude opěvovaná jak kdyby předvedla super hry. :? :down: GCH samozřejmě nepočítám, protože tam už bylo snad každýmu jasný, že po 3x nevyhraje a podle toho se blbě chovala.
Přitom jen okopírovala Veeinu hru, a měla to výrazně lehčí, když byla z kmenů, který po sloučku měli hned většinu.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod cypher.eu » 21 led 2020, 22:33

Survivorfans píše:Přesně takhle já to mám se Sandrou v PI, kromě vyhozených ryb a výrazů jak byla mimo si taky moc nepamatuju. Pak bohužel přišlo HvV kde dostala šanci, opět do sloučka předvedla prd a pak trochu zaválela. Za mě vše, co kdy předvedla a je neznámo proč všude opěvovaná jak kdyby předvedla super hry. :? :down: GCH samozřejmě nepočítám, protože tam už bylo snad každýmu jasný, že po 3x nevyhraje a podle toho se blbě chovala.
Přitom jen okopírovala Veeinu hru, a měla to výrazně lehčí, když byla z kmenů, který po sloučku měli hned většinu.

Z tvého příspěvku je klíčová pasáž "je neznámo proč všude opěvovaná jak kdyby předvedla super hry"... ono každý si pod super hrou představuje něco jiného. Někdo bere hru Russella Hantze jako super a boží (přitom totálně pohořel před dvěma porotama), někdo zase Tonyho (který vyhrál kvůli katastrofálně hloupému kroku Wooa), další zase Boston Roba (který dokázal získat titul Posledního trosečníka až počtvrté a proti úplně naivním dilinám)... naproti tomu Sandra během svých prvních dvou účastí 2x shrábla výhru, podruhé navíc proti Survivor elitě, přičemž ve finále rozdrtila takovou favoritku, jakou byla Parvati poměrem 6:3!... a nepotřebovala k tomu 30 HII, vyhrávat soutěže o imunitu, dělat spy shack nebo Kmotra na kmenovkách... ona jasně pochopila, že tahle hra je o tom za a) dostat se do finálové dvojky/trojky ("ať vypadne kdokoliv, hlavně že ne já") a za b) přesvědčit porotu aby napsali její jméno na kus papírku, což zvládla skvěle v Pearl Islands a naprosto bravurně v HvV. A tu slávu si získala právě za ten výkon v HvV, kdy jednak nechala všechny ty ega se navzájem vyházet aniž by do toho moc zasahovala (kromě momentu kdy jí teklo do bot a tak zmanipulovala Russella aby vyhodil Coache), načež si získala oblibu poroty hejtem Russella a celé to uzavřela oním bezchybným projevem na FTC (znovu podotýkám že vyhrála v poměru 6:3:0 proti těžkým vahám Parvati a Russellovi, ne proti žádným goats jako spousta vítězů před i po ní...). Musím se smát, když se hráči jako např. Kellee v s39 hrnou do nějakých velkých a riskantních tahů aby jako měli to své "Survivor resumé" pro porotu a zasloužili si jejich hlasy... Sandra nikdy nic takového nepotřebovala udělat a přesto vyhrála 2 miliony :mrgreen: Zkrátka queen stays queen :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Dejvy » 22 led 2020, 15:28

Rozbehla sa tu slušná diskusia okorenená zaujímavými postrehmi zo starých sezón, to ma veľmi teší :idea:

Absolútne nechápem ako si môžete pamätať takto podrobne ako to v danej sérii prebiehalo. Keď čítam tie info o Markézach tak mám pocit ako keby som to ani nevidel, ale naozaj sú to roky rokúce. Nikedy mám problém spomenúť si kto vyhral S38 aj keď som ju pozeral pár týždňov dozadu :mrgreen: (len neviem či to nebude skôr tou /NE/kvalitou). Keby som mal čas tak si normálne z nostalgie pustím kopec sezón do S25 kedy sa to zlomilo z môjho pohľadu do súčasného trendu.

Je veľká škoda, že S40 nebude podľa originálnych pravidiel. Aj keď, minule som nad tým rozmýšlal a fakt by to dobré asi nebolo. Ako som už spomínal, všetci slabší by sa spojili aby okamžite leteli najväčšie hviezdy, to je takmer na 100% isté a vo final5 by boli Adam, Nick, Michelle, Ben a Natalie. Toto nikto asi videť nechce a preto tie výhody, HII na každom kroku, tolkeny, EoE atď. Ale už je toho naozaj moc.

Inak súhlasím s vyššie napísaným od Cyphera. A celkom som sa pousmial nad spy shackom, ktorý ešte viac preslávil Luke v dvoch sezónach AU Survivor. Ak si nevidel Cypher, tak choď do toho :)
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Megis » 22 led 2020, 16:14

Vzpomínáte Markézy a nezmíníte to, jak Kathy počurala Johnův prst pobodaný od ježovky? Nebo jak Neleh dovezla z odměny soukmenovcům ožužlaný bonbon? :D

Jinak ale to je právě síla starých sérií oproti těm novým - z těch starých sérií si toho pamatuju o dost víc, než z těch nových, o ničem. Zeptejte se mě někdo na sérii, kterou vyhrál Adam, co si z ní pamatuju... A neřeknu vlastně vůbec nic, nejsem schopný vyjmenovat snad ani jednoho jiného hráče, jak to byla o ničem série. :-?

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Lamik.lamity » 22 led 2020, 16:56

Megis píše:Zeptejte se mě někdo na sérii, kterou vyhrál Adam, co si z ní pamatuju... A neřeknu vlastně vůbec nic, nejsem schopný vyjmenovat snad ani jednoho jiného hráče, jak to byla o ničem série. :-?

To byla ta série, ve které byla Mari, copak si nevzpomínáš? :O

To je obecně problém nových sérií, které cílí na gameplay a zvraty a ne na přežívání a lidi. Typicky se tak dozvíte něco o dvou hráčích z top5 a jednom favoritovi produkce a to je vše.
Ze starších sérií jsem z fleku vyjmenoval 3/4 castu, z novějších zvládnu s trochou námahy 5. V Ghost Islandu například dám dohromady Wendella, Dominicka, Stephanie a Stephanie :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Kill Kenny » 22 led 2020, 21:09

Dejvy píše:Rozbehla sa tu slušná diskusia okorenená zaujímavými postrehmi zo starých sezón, to ma veľmi teší :idea:

Absolútne nechápem ako si môžete pamätať takto podrobne ako to v danej sérii prebiehalo. Keď čítam tie info o Markézach tak mám pocit ako keby som to ani nevidel, ale naozaj sú to roky rokúce.



Já Markézy viděl max 2x, z toho prvně ještě na Nově a celkově mě ta serie sama o sobě nebavila a v mém hodnocení jí mám nízko. Druhá stránka věci, že mi sedli ti lidé, co tam byli. Ať od 1. vypadnutého Petera, až prakticky po Kathy, až Neleh a Vecepia mě opravdu obě nebavily ani trochu.

Ještě třeba Markézy jsou 1.serie, kde bylo vyloděni bez jídla.

Pokud myslíš, že si pamatuji o starých seriích všechno, tak se nenech mýlit. O Thajsku si pamatuji prakticky nula nula nic... Markézy proti tomu byly velká paráda se špatným koncem. Vyhrát Kathy, Shawn, Jon, tak klidně bude hodně vysoko. Takto vůbec, protože obě holky ve finále byly pro mě na :vomit: :cry:
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Survivorfans » 23 led 2020, 15:36

cypher.eu píše:Z tvého příspěvku je klíčová pasáž "je neznámo proč všude opěvovaná jak kdyby předvedla super hry"... ono každý si pod super hrou představuje něco jiného. Někdo bere hru Russella Hantze jako super a boží (přitom totálně pohořel před dvěma porotama), někdo zase Tonyho (který vyhrál kvůli katastrofálně hloupému kroku Wooa), další zase Boston Roba (který dokázal získat titul Posledního trosečníka až počtvrté a proti úplně naivním dilinám)... naproti tomu Sandra během svých prvních dvou účastí 2x shrábla výhru, podruhé navíc proti Survivor elitě, přičemž ve finále rozdrtila takovou favoritku, jakou byla Parvati poměrem 6:3!... a nepotřebovala k tomu 30 HII, vyhrávat soutěže o imunitu, dělat spy shack nebo Kmotra na kmenovkách... ona jasně pochopila, že tahle hra je o tom za a) dostat se do finálové dvojky/trojky ("ať vypadne kdokoliv, hlavně že ne já") a za b) přesvědčit porotu aby napsali její jméno na kus papírku, což zvládla skvěle v Pearl Islands a naprosto bravurně v HvV. A tu slávu si získala právě za ten výkon v HvV, kdy jednak nechala všechny ty ega se navzájem vyházet aniž by do toho moc zasahovala (kromě momentu kdy jí teklo do bot a tak zmanipulovala Russella aby vyhodil Coache), načež si získala oblibu poroty hejtem Russella a celé to uzavřela oním bezchybným projevem na FTC (znovu podotýkám že vyhrála v poměru 6:3:0 proti těžkým vahám Parvati a Russellovi, ne proti žádným goats jako spousta vítězů před i po ní...). Musím se smát, když se hráči jako např. Kellee v s39 hrnou do nějakých velkých a riskantních tahů aby jako měli to své "Survivor resumé" pro porotu a zasloužili si jejich hlasy... Sandra nikdy nic takového nepotřebovala udělat a přesto vyhrála 2 miliony :mrgreen: Zkrátka queen stays queen :mrgreen:


Něco na tom tvým příspěveku bude, ale je zajímavý že spousta hráčů který prošli takhle nenapádně do finále sou na závěrečný kmenovce totálně ignorovaný a většinou končí s 0 hlasy. Sandře podle mě spíš těší z neoblíbenosti soupeřů - v PI věčně ufňukaná Lill, která nehrála všech 39 dní, k tomu trochu podrážela a to blbci typu Rupert neunesli. Jinak ale Sandra vůbec netušila jak se ve finále ocitla a určitě jí to vrtá hlavou dodnes. Byla věčně mimo a řídili to tam jiní. V HvV těžila ze neoblíbenosti Russella a Parvati to odsrala s ním. Kdyby ale Russell chtěl ve finále Jerri, tak tam byla ona a Sandra by byla v porotě. To je fakt.
A není určitě jediná, kdo předvedl prd ve strategii i soutěžích a vyhráli né díky svým schopnostem, ale neoblibě dalších finalistů - př. Natalie W., Michelle nebo Danni.

Chápu co chceš říct a líbí se mi u ní, že umí řícř svůj názor natvrdo, je respektovaná za to a dělá vše pro rodinu. Ale kdo za podobný věci obdivoval např. Jeremyho v SJdS a dali by mu za tohle tehdy výhru? Silně pochybuju.


Kill Kenny píše:Já Markézy viděl max 2x, z toho prvně ještě na Nově a celkově mě ta serie sama o sobě nebavila a v mém hodnocení jí mám nízko. Druhá stránka věci, že mi sedli ti lidé, co tam byli. Ať od 1. vypadnutého Petera, až prakticky po Kathy, až Neleh a Vecepia mě opravdu obě nebavily ani trochu.

Pokud myslíš, že si pamatuji o starých seriích všechno, tak se nenech mýlit. O Thajsku si pamatuji prakticky nula nula nic...


Já si pamatuju jak tyhle 2 série byli hodně dlouho bez debat snad pro každýho nejhoprší série. Poté nastoupili série RI až OW, Caramoan, SJdS, KR nebo GI a už pěknou dobu sem nikde nečetl kritiku na tyhle 2 série nebo že by měli být stále ty úplně nejhoší. :mrgreen:
Samozřejmě ty série co sem vypsal tam mám já, někdo je může mít rád. Myslim si ale, že nebýt HII nebo jiných výhod, díky kterým je tam nějaký to napětí tak ty série sou stejná nuda jako Markézy s Thajskem.

Náhodou Thajsko má některý vtipný a povedený scénky - Ghandia jak vyváděla kvůli Tedovi, jak jim opička kradla jídlo :) nebo ojedinělý twist falešné sloučení, který Shii Ann sežrala i s navijákem a hned to odsrala. :fuck:

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod dias258cz » 23 led 2020, 17:18

Mike byl pozvaný, ale nakonec byl vyhozen z finálního castingu.
Říká se, že nebyl obsazen kvůli zveřejňování informací z jeho řady a momentálně je prý na CBS "blacklistu"

Cochran odmítl pozvání, už nechce hrát.

Todd nebyl pozvaný kvůli problému s alkoholem, ale zahrát by si ještě chtěl.
Jeff: Miluji Todda, je to skvělý vítěz, ale po výhře v Survivor China spadl do problému a nechceme ho vystavit situaci, kvůli které by se to mohlo opakovat.

Jenna nebyla pozvaná kvůli jizdě pod vlivem drog
Jeff: Jennu jsem chtěl zpět, ale kvůli nedávným problémům to momentálně nejde.

Earl byl pozvaný, ale odmítl kvůli narození dítěte

Tom W byl pozvaný, ale odmítl kvůli svému zdravotním problémům
Jeff: Jeden z nejoblíbenějších výherců vůbec. Kvůli jeho zdravotním problémům, které si odnesl z práce hasiče (Plíce), to nevyšlo. Kdyby byl fit, tak by zde byl na 100%.

J.T nebyl pozvaný, je na blacklistu CBS kvůli užívání drog po vyloučení s34
Jeff: JT je fantastický hráč, který hraje tvrdě a je vidět na obrazovce, ale myslíme, že už nemá co dodat. K Tomu máme Nicka, který má stejný šarm jako právě JT. Pro tyhle důvody jsme se rozhodli JTho v TUTO dobu neobsadit.

Aras se několikrát vyjádřil, že hrát už nechce
Jeff: Jeho cesta v Survivoru je u konce.

Chris D nebyl pozvaný kvůli zdravotním problémům, ale prý by si chtěl zahrát.
Jeff : Chris hrál skvělou hru. Ale v castu je hodně zajímavějších mužských vítězů než právě Chris.

Fabio nebyl ani osloven
Jeff - Fabio byl zábavný. Ale hra se tolik změnila a nemyslíme si, že by se dokázal přizpůsobit do tak velké konkurence. Fabio by byl sežrán za živa.

Hatch nebyl pozván, kvůli jeho nahotě z předešlých sezonách a kvůli incidentu po s39
Jeff se vyjádřil - První vítěz, ikona naší show. Ale mnoho negativních názorů rozhodlo, proč jsme ho nevzali zpět. Máme hodně dobrých mužských vítězů, tak jsme se rozhodli ho nebrat.

Tina W. - Byla oslovena, chtěl hrát, ale nakonec se nedostala do finálního castu.
Jeff - Rád bych viděl Tinu ve hře. Znovu se opakuji, první ženský vítěz a vítězka jedné z nejoblíbenějších sezony vůbec. Ale už má svůj věk a kvůli Edge of Extinction jsme došli k závěru, že bude lepší, když ji z castu vyhodíme.

Vecepia - Nebyla pozvaná
Jeff - Vecepia byla nudná. Je mi líto že to říkám, ale je to tak. Nic nového by do hry nepřinesla.

Brian - Nebyl pozvaný. Brian byl jednou pozvaný do all star a po CBS chtěl velkou peněžní odměnu za to, že vůbec tu nabídku příjme.
Na kmenových radách nespolupracoval s Jeffem, vyhýbal se otázkám
Brian přiznal, že byl spor mezi ním a Jeffem.
Kvůli jeho minulosti s pornem a střílením na zvířata.
Jeff - "NE. Nikdy se to nestane. Další"


Bob - Jeff - Mám rád Boba, ale nejlepší vítěz to není, to víme všichni. Stejný důvod jako u Tiny. Kvůli Edge of Extinction ve hře, by mohl být problém pro někoho v jeho věku.

Natalie White - Jeff - Náš největší kontroverzní vítěz, jenom protože porazila Russella. Natalie nám vůbec nepasovala do téhle série.

Chris Underwood - Nebyl pozvaný.
Jeff - Když jsme řešili casting, tak Chris ještě nevěděl, že je vítěz, tak jsme ho nechtěli brát zpět do hry tak brzy. Rozhodně ho zkusíme pozvat v budoucí sérii.

Omlouvám se za chyby, psal jsem to ve spěchu, chtěl jsem se podělit s infem.
Zdravím všechny, snad se máte všichni dobře :)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Kill Kenny » 23 led 2020, 20:20

Děkuji za předešlé vysvětlení, proč kdo nebyl pozván a po přečtení je jasné, že je Jeff naprostý pokrytec.

dias258cz píše:
Earl byl pozvaný, ale odmítl kvůli narození dítěte

Tom W byl pozvaný, ale odmítl kvůli svému zdravotním problémům
Jeff: Jeden z nejoblíbenějších výherců vůbec. Kvůli jeho zdravotním problémům, které si odnesl z práce hasiče (Plíce), to nevyšlo. Kdyby byl fit, tak by zde byl na 100%.


Rodina a nemoc je jasné vysvětlení, než se trápit, nebo zmizet,, je lepší, když zůstanou v soukromí. Tady to nejde lámat přes koleno

dias258cz píše:Aras se několikrát vyjádřil, že hrát už nechce
Jeff: Jeho cesta v Survivoru je u konce.

Cochran odmítl pozvání, už nechce hrát.


Když odmítnou, nedá se nic dělat. Aras by mě i bavil, Cochran už vůbec.

dias258cz píše:Chris D nebyl pozvaný kvůli zdravotním problémům, ale prý by si chtěl zahrát.
Jeff : Chris hrál skvělou hru. Ale v castu je hodně zajímavějších mužských vítězů než právě Chris.

Tady už to začíná trochu "smrdět". Je více zajímavých vítězů? TO je hodně povážlivé a moc tomu nevěřím.

dias258cz píše:Tina W. - Byla oslovena, chtěl hrát, ale nakonec se nedostala do finálního castu.
Jeff - Rád bych viděl Tinu ve hře. Znovu se opakuji, první ženský vítěz a vítězka jedné z nejoblíbenějších sezony vůbec. Ale už má svůj věk a kvůli Edge of Extinction jsme došli k závěru, že bude lepší, když ji z castu vyhodíme.

Bob - Jeff - Mám rád Boba, ale nejlepší vítěz to není, to víme všichni. Stejný důvod jako u Tiny. Kvůli Edge of Extinction ve hře, by mohl být problém pro někoho v jeho věku.


Oba jsou starší hráči, proti tomu žádná. Výmluva na EoE je dost alibistická. Neříkám, že by to měli být favoriti, nebo by to mělo na nich stát, ale takové vysvětlení je prostě na pěst.

dias258cz píše:Brian - Nebyl pozvaný. Brian byl jednou pozvaný do all star a po CBS chtěl velkou peněžní odměnu za to, že vůbec tu nabídku příjme.
Na kmenových radách nespolupracoval s Jeffem, vyhýbal se otázkám
Brian přiznal, že byl spor mezi ním a Jeffem.
Kvůli jeho minulosti s pornem a střílením na zvířata.
Jeff - "NE. Nikdy se to nestane. Další"


Pořád mluví o 17 let starých věcech a tady jde spíše o ego Jeffa, které je vysoké jak Jackpot Sportky.

dias258cz píše:Natalie White - Jeff - Náš největší kontroverzní vítěz, jenom protože porazila Russella. Natalie nám vůbec nepasovala do téhle série.
Vecepia - Nebyla pozvaná
Jeff - Vecepia byla nudná. Je mi líto že to říkám, ale je to tak. Nic nového by do hry nepřinesla.
Fabio nebyl ani osloven
Jeff - Fabio byl zábavný. Ale hra se tolik změnila a nemyslíme si, že by se dokázal přizpůsobit do tak velké konkurence. Fabio by byl sežrán za živa.
Mike byl pozvaný, ale nakonec byl vyhozen z finálního castingu.
Říká se, že nebyl obsazen kvůli zveřejňování informací z jeho řady a momentálně je prý na CBS "blacklistu"


Jak jako nepasovali do serie? To má Jeff jasnovideckou kouli? Sice ani jednoho vidět nemusím, ale takovéhle vysvětlení je zase na :vomit: . Naopak by třeba tito hráči byli velmi zajímavé zpestření hry a mohli by dost změnit směřování serie a vyvolat zajímavé situace. Přeci je, každý z nich mohl dospět a inspirovat se posledními seriemi a nebýt zcela mimo. Prostě Jeff si zaslouží :angry:

dias258cz píše:
J.T nebyl pozvaný, je na blacklistu CBS kvůli užívání drog po vyloučení s34
Jeff: JT je fantastický hráč, který hraje tvrdě a je vidět na obrazovce, ale myslíme, že už nemá co dodat. K Tomu máme Nicka, který má stejný šarm jako právě JT. Pro tyhle důvody jsme se rozhodli JTho v TUTO dobu neobsadit.
Jenna nebyla pozvaná kvůli jizdě pod vlivem drog
Jeff: Jennu jsem chtěl zpět, ale kvůli nedávným problémům to momentálně nejde.

Hatch nebyl pozván, kvůli jeho nahotě z předešlých sezonách a kvůli incidentu po s39
Jeff se vyjádřil - První vítěz, ikona naší show. Ale mnoho negativních názorů rozhodlo, proč jsme ho nevzali zpět. Máme hodně dobrých mužských vítězů, tak jsme se rozhodli ho nebrat.
Todd nebyl pozvaný kvůli problému s alkoholem, ale zahrát by si ještě chtěl.
Jeff: Miluji Todda, je to skvělý vítěz, ale po výhře v Survivor China spadl do problému a nechceme ho vystavit situaci, kvůli které by se to mohlo opakovat.


Tady to zní jako egoistické výmysly nebo soutěž o největší demagogii celosvětového Newspeaku. Nick má šarm jako JT? No ty kráso, Jenna a drogy? Mohli ukázat, jak se z toho dostala? To by jako "fetovala" na ostrově kokosy nebo palmy? Lež, lež, lež. Lepší vítěz než Hatch, to je opravdu lhaní sobě, tomu snad nikdo nemůže nikdo věřit? Todd by se jako na ostrově pravidelně zlil? Není jeho problém starý několik let a mohl se i vyléčit a ukázat jako hrdina, co překonal démony? Je to lhaní, těžké lhaní a alibismus. Jeff, je prostě <> a těmito prohlašeními to dokázal.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod dias258cz » 23 led 2020, 21:40

Musíme mít na paměti, že Jeff neurčuje sám kdo bude ve hře a kdo ne. Velké slovo tam má určitě CBS, která podle mě hraje velkou roli v nenávratu Hatche, Todda a Jenny, kvůli jejich problémům.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod dias258cz » 24 led 2020, 16:49

Jeff k návratu EoE - Hráči se báli být vyloučení jako první a nechtěli jsme, aby museli čekat v ponderosa, takhle mají šanci se vrátit do hry a váš oblíbený hráč má nějakou šanci se vrátit zpět do hry. Proto jsme se rozhodli pro EoE s menším twistem v podobě "fire tokens" ( Currency ) aby to bylo více zajímavé.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Kill Kenny » 25 led 2020, 21:49

Po dokoukání Game Changers se budu v téhle serii dost těšit na Sarah.
Podle mého bude okruh favoritů - Sarah, Denise, Kim a Yul.
Tak uvidíme, jestli mi tip na jednoho z nich výjde.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod dias258cz » 25 led 2020, 23:02

V Pre-Votech pro ET Canada, koho se chtějí zbavit, tak hlasy jsou zatím takhle.

Kim se chce zbavit Sarah
Michele se chce zbavit Sarah
Nick se chce zbavit Ethana
Tyson se chce zbavit Tonyho
Wendell se chce zbavit Boston Roba
Yul se chce zbavit Tysona
Amber se chce zbavit Sandry

Ale v nouzi každý najde přítele 8)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Kill Kenny » 25 led 2020, 23:13

dias258cz píše:V Pre-Votech pro ET Canada, koho se chtějí zbavit, tak hlasy jsou zatím takhle.

Kim se chce zbavit Sarah
Michele se chce zbavit Sarah
Nick se chce zbavit Ethana
Tyson se chce zbavit Tonyho
Wendell se chce zbavit Boston Roba
Yul se chce zbavit Tysona
Amber se chce zbavit Sandry

Ale v nouzi každý najde přítele 8)


Nebo nastane Probst ex machina několik "neočekávaných twistů" mrtě HII a jiných nesmyslů a bude "po srandě"-
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod SnowWhite » 27 led 2020, 14:23

Z tohodle castu jsem naprosto nadšená. Vrací se ti staří matadoři, ve které jsem už ani nedoufala. Těším se na Ethana (po tom, co prošel oceňuji, že do toho šel znova) na Parvati (sama v medailonku říkala, že od HvV je z ní jiný člověk. Měla hodně postavenou image na mladý holce, co flirtuje, ale teď je vdaná a má mimčo) a na Kim. Vždycky bylo mým snem vidět spolu hrát Parvati s Kim, tak mě mrzí, že jsou každá v jiném týmu.

Hodně zvědavá jsem i na Amber s Robem, pro ty je to vlastně takové BvsW. A myslím, že to z nich udělá silný terč, uvidíme. Bylo by zajímavé, kdyby to jeden z nich zahrál 'na Cieru'.

Docela ráda bych ještě viděla hrát Todda z Číny, ale víc bych mu přála, aby se spíše uzdravil. Co jsem viděla na jeho instagramu, tak má nejhorší za sebou, je zasnoubený a vypadá šťastně. Tak snad.

Podtrženo sečteno, vážně se nemůžu dočkat. Cítím, že to bude pecka. :)
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod dias258cz » 30 led 2020, 22:11

Ani jsem se nevyjádřil já osobně ke castu. Tak bych to měl napravit. Neberu v úvahu žádnou skrytou imunitu ani EoE, jelikož přemýšlet, kdo by mohl mít imunitu... Další věc co může rozhodit jsou Pre-Game Aliance. (Například vyhrá Cochrana)


Red Team.

Tony - Podle mě vypadne zase mezi první čtyřkou. Jeden z největších hrozeb v celém castu. Po tomhle už Tony nebude mít takové jméno, jako po jeho první hře, kterou vyhrál. Tony jednoduše nemá šanci, nevidím jediný způsob, jak by se dostal do Sloučení.
-----------------------

Tyson - Tyson rozvířil vodu, tím, že někteří dostali 200,000 dolarů jen za účast(Tipuji Roba, Parvati, Sandru?) Fairplay to slyšel taky, ještě před tím, než Tyson o tom začal mluvit.

Upřímně si myslím, že Tyson je jeden z několika kandidátů na celkového vítěze. Povede se mu velmi dobře a minimálně to vidím na top4.
-----------------------

Wendell - Z toho co jsem četl, tak Wendel je super charismatický člověk. Rozhodně dojde do sloučení. Dojde někam doprostřed. Určitě nedojde do top5
-----------------------

Yul - Tady si nejsem moc jistý. Hodně lidí ho považuje za jednoho nejlepších strategických hráčů vůbec. Tipuji ho na tak 7-8 místo. Podle redditu jsem četl, že se moc nestýká s castem, takže očekávám, že nebude mít žádné pre-game aliance.
-----------------------

Nick - Tipuji někde mezi 10 místem.
-----------------------

Amber - Jsem strašně rád, že hraje Amber, ale bohužel je ve velkém problému. Tenhle cast není hloupý a všem je jasný, že v druhém kmeni je její manžel a to bude pro ní smrtící. Jestli její kmen prohraje první soutěž, tak vidím Amber jako velkou kandidátku na odchod. Jediné, co ji může zachránit je, že Rob odejde první.
-----------------------

Kim - Hodně lidí ji podceňuje, protože podle hodně lidí vyhrála v sezoně blbých hráčů, ale podle mě hrála tak dominantní hru, že se to hodně lidem zdá. Kim rozhodně dojde do sloučení, bude se jí dařit a vidím ji do top6.
-----------------------

Sophie - Podle mě jedna z nejnudnějších v celém castu. Hodně lidí si myslí, že si nezasloužila vyhrát, jestli jsem někoho urazil, omlouvám se. Čistě můj názor. Sophie dojde někam doprostřed, ze začátku bude přehlížena a bude se vést.
-----------------------

Sarah - V Game Changeres měla silnou pre-game alianci. Před hrou byla na večeři s Bradem C, Troyzanem a jde vidět, že se jí to vyplatilo. Podle mě vypadne těsně před sloučením, kvůli její výherní hře.
-----------------------

Sandra - Stejně jako u Tonyho. Sandra nemá šanci se dostat daleko. Po téhle sérii budeme mít "second two time winner". Ve svojí třetí hře se nedostala do sloučení, teď ve čtvrté se taky nedostane do sloučení, mluví se o Legend season, tak jestli příjme pozvání tam, tak taky se nedostane do sloučení. Sandra je už navždy odepsaná.


Blue Team

Natalie A. - Kmen ji bude držet dlouho, protože je to nejsilnější žena z celého castu do soutěže. Dostane se rozhodně do sloučení, stejně jako u Kim.
-----------------------
Ben - Nejsem si jistý, jestli se dostane do sloučení vůbec. Bude to natěsno

-----------------------
Boston Rob - Můj největší favorit, jsem rád že se vrátil. Co musím uznat, ten je prostě v prd... stejně jako Sandra a Tony. Podle mě je tohle poslední hra, kde Roba vidíme. Odejde brzo a ikdyby měla vyjít ta sezona Legend, tak ikdyby mu měli zaplatit těch 200,000 dolarů, tak stejně odmítne. Všichni ho berou jako největší hrozbu z celého castu.

Parvati - Rob a Parvati v jednom kmeni. Parvati si určitě zase najde nějakou parťačku hned na začátku jako v FvsF(Amanda), HvsV(Danielle). Podle mě se Parvati dostane hodně daleko. Je to největší hrozba z celého ženského castu a stejně se dostane hluboko do sloučení.

Tady bude pokračování HvsV, oba si navzájem nevěří a půjdou si po krku, jenže, tady Rob nemá Sandru ani Tysona. Jediný, kdo by s ním hrál je Tony, který je v druhém kmeni.
Jeremy nebude chtít hrát s Robem, Adam taky ne, Michelle taky ne, Natalie taky ne, takže jedinný, kdo zbývá je Ethan a možná Ben, ale ten se ho zbaví a bude stejně pro něho hlasovat, protože ho všichni chtějí ze hry.
-----------------------

Michelle - Další vítěz, kterého lidi nerespektují. Taky jsem viděl Aubry jako vítězku 33 série. Michelle vidím jako idealní partnerku pro Parvati. Obě dojdou hodně daleko do sloučení.
-----------------------

Ethan - Jestli se dostane do finále, tak má výhru v kapse. Prodělal rakovinu, smrt mu dýchala za krkem, takže má nejlepší příběh ze všech. Ale tohle bude hrát proti němu. Tohle bude tak tvrdá hra, že tohle každého napadne. Ve skutečném světě by jste ho brali za hrdinu, ale v Survivoru kvůli tomu bude hrozba. Ethan odejde těsně před sloučením.
-----------------------

Denise - Nahradila Tinu v tomhle castu podle informací. U Denis jako stejně u Bena si nejsem jistý, kam ji zařadit. Může odejít mezi prvníma nebo se dostat do sloučení. Myslím si, že odejde těsně před sloučením nebo brzo po.
-----------------------

Danny - Četl jsem, že mimo svět Survivoru byl problém mezi Danny a Parvati, takže to vidím, že Danny půjde brzo domů.
-----------------------

Adam - Tipuji někde mezi 10 místem. Vůbec mi nepasuje do téhle série.
-----------------------

Jeremy - Super rozumý hře, super charismatický, do soutěží se bude hodit. Jeremyho tipuji rozhodně do sloučení, myslím top7


-----------------------
-----------------------
-----------------------
Tak tohle je konec. Podle mě to bude jedna z nejlepších sérií vůbec. Strašně se moc těším. Neskutečně moc, tak dlouho jsem se naposledy těšil na Second Chance, ale tady více.
Je to jenom můj názor, samozřejmě ve hře budou skryté imunity, které mohou zamíchat celou hru od základů, jak jsme mohli několikrát vidět. Do toho příchod z EoE, takže všechno je ve hvězdách a bude to chtít hodně štěstíčka.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Lamik.lamity » 31 led 2020, 07:27

Našel jsem tohle v diskusi o Yulovi a docela pobavilo, tak posílám dál: "The type of guy to build a monopoly with fire tokens, buy the rights to survivor, and give it to charity to secure his jury votes"
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti