S40 - Winners at War - cast

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod ItalianManiac » 29 pro 2019, 10:49

Cast k sérii plné vítězů byl vyspoilerován už před několika měsíci a nyní jsme ho celý mohli vidět i v preview při Reunionu S39.
Pojďme si tedy zkrátit čekání v off-season a podiskutovat o této epické sérii.
POZOR! Toto téma a celá tato série obsahuje spoilery ze všech předchozích řad (pochopitelně).

Survivor S40: Winners at War – promo a oficiální informace

Obrázek

DAKAL
Obrázek
Do červeného kmene DAKAL budou patřit Amber Brkich Mariano, Kim Spradlin, Sandra Diaz-Twine, Sarah Lacina, Sophie Clarke, Nick Wilson, Tony Vlachos, Tyson Apostol, Wendell Holland a Yul Kwon. Z předchozích řad se Sandra zná s Tonym, s nímž začínala v kmeni Mana v S34: Game Changers, dále se Sarah, s níž ve stejné sérii hrála po promíchání v kmeni Nuku, a také s Tysonem, který byl rovněž v kmeni Padouchů v S20: Heroes vs. Villains. Sarah také hrála s Tonym v S28: Cagayan, kde oba patřili do kmene Siláků.
PROFILY HRÁČŮ Z KMENE DAKAL

SELE
Obrázek
Modrý kmen SELE budou tvořit Adam Klein, Ben Driebergen, Ethan Zohn, Jeremy Collins, Rob Mariano, Danni Boatwright, Denise Stapley, Michele Fitzgerald, Natalie Anderson a Parvati Shallow. Z předchozích sérií se znají Rob a Parvati, kteří spolu začínali v kmeni Zloduchů v S20: Heroes vs. Villains, a také Natalie s Jeremym, kteří patřili do kmene Hunahpu v S29: San Juan del Sur.
PROFILY HRÁČŮ Z KMENE SELE

HERNÍ NOVINKY
Asi největším a nejkontroverznějším zvratem je návrat Edge of Extinction (Pokraje vymření), který nám byl představen v 38. sérii. Pravidla života na Pokraji by měla zůstat stejná a samotný Pokraj by měl pro všechny hráče opět zůstat tajemstvím až do okamžiku sloučení. Jeho obyvatelé budou mít opět dvě šance na návrat do hry – jednu v okamžik sloučení a druhou ve finálové šestici. Kdo vydrží na Pokraji až do fáze sloučení, automaticky získá místo v porotě.
Další změnou by měla projít návštěva blízkých, kdy soutěžící nenavštíví pouze jeden blízký, ale hned celá skupinka. Zajímavostí také je, že se návštěva nebude týkat pouze soutěžících, kteří budou ve hře, ale i těch, kteří budou na svou chvíli čekat na Pokraji vymření.
Jelikož všichni hráči už svůj milión dolarů jednou vyhráli a tak by pro ně představa života na ostrově nebo dokonce na Pokraji vymření nemusela být tolik lákavá, produkce se rozhodla poskytnout jim větší motivaci pro setrvání ve hře a celkovou výhru v této sérii navýšila na dvojnásobek, tedy 2 milióny dolarů.
Poslední novinkou bude variace na aukci, která však bude probíhat během celé řady. Každý trosečník před začátkem dostane určité množství tzv. Fire Tokens (Ohnivých žetonů), za něž si bude moci v průběhu hry pořizovat odměny, komfortní předměty nebo výhody do hry. Tuto měnu budou hráči moci různě sdílet a když bude někdo vyloučen, musí své zbývající žetony před odchodem ze hry nebo na Pokraj vymření odkázat jinému hráči ve hře. Obyvatelé Pokraje vymření mohou během svého pobytu hledat herní výhody, které pak mohou za určité množství žetonů prodat jinému hráči ve hře. Za takto obdrženou částku si pak mohou zakoupit své vlastní výhody (např. výhodu do soutěže o návrat do hry), jídlo nebo předměty, které jim zlepší úroveň života na Pokraji.

První promo odvysílané během S39 Reunionu (CZ)

Jak se vám líbí název, logo a rozdělení kmenů? A co říkáte na herní novinky? Komu z vítězů budete fandit a koho byste naopak nejradši viděli mezi prvními vyloučenými?
Budeme se těšit na vaše názory! :dance:

Obrázek
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod cypher.eu » 29 pro 2019, 13:50

Pojďme rychle zapomenout na příšernou 39ku a věnovat se jubilejní čtyřicítce :mrgreen: Rád bych se chvíli pozastavil nad tím, jak to letí - pamatuju si někdy kolem řady 25 jak se uvažovalo o tom, že třicítka bude poslední a najednou jsme skoro ve futuristickém roce 2020 a brzy bude mít premiéru neuvěřitelná 40. sezóna... kdo ví, třeba to Survivor dotáhne i do padesátky.

Co se castu týče, tak už jsem si hodil favority i nefavority do podpisu, tak uvidíme kdo se kam dostane... V této řadě nemám vyloženě antipatie k nikomu, lidi v kategorii "ven" jsem volil spíš kvůli stylu kterým vyhráli (Ben) nebo jejich "zajímavosti" (Michele atp.), zároveň bych chtěl aby tuhle řadu vyhrála nějaká osobnost a ne nudný vítěz z nevýrazné řady (snad jen pokud by ve 40 takováto osoba předvedla fakt super hru, to bych to pak přehodnotil).

Pár poznatků k samotným hráčům -
1) Ethan nám opravdu hodně zestárnul, mnohem víc než taková Amber či Rob (ten především zfotrovatěl), ale je to pochopitelné kvůli tomu čím si prošel - on je skutečný Survivor :idea: :idea: Ale v Africe ani Allstars mě moc nebral, takže ho ve favoritech nemám, stejně tak si nemyslím, že tady bude mít jakoukoliv šanci na výhru. Podle mě může jen překvapit...

2) Denise - co to má za drdol na tý hlavě (viz ten screenshot ItalianManiačky na konci jejího příspěvku) :mrgreen: Jinak to je po Sandře moje top vítězka, takže doufám, že zase použije své psychologicko-analytické schopnosti a dostane se daleko - předpoklady k tomu má.

3) Ben - pokud nebude mít zase tlačenku od produkce, v což doufám, tak podle mě buď poletí před mergem nebo bude ovečka ve stádu, víc od něj neočekávám.

4) Danni a Yula vidím jen jako "coat-tails" čistě kvůli faktu, že se neznají skoro s nikým z castu a tak nebudou mít pre-game aliance, u obou pak šance na výhru vidím malé, ale stejně jim budu fandit.

5) Kim - nedivil bych se kdyby i v této řadě dala dohromady fungující ženskou alianci a měli bychom tak čistě female final 3 jako v One World - pokud by v této trojce seděla i Kim, tak to vidím na novou queen of Survivor...

Můj osobní tip je, že tuhle řadu vyhraje méně výrazná žena nebo muž z novějších řad, jinými slovy něco jako Sarah v Game Changers, která sice nehrála špatně, ale fakt mě vůbec nebavila, podobně to očekávám i tady - viděl bych to na lidi typu Adam, Natalia, Michele, Wendell apod. :-? A to není jediná paralela s Game Changers, i ve Winners at War očekávám, že se většina "velkých" a zajímavých hráčů bude pakovat před mergem - Sandra, Rob, Tony, Parvati, Jeremy... budu pozitivně překvapen, pokud to tito jmenovaní dají. Ale snad to bude celé jinak a zajímavější! :beer:
Završením Survivora měla být 40. řada

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod jukab » 29 pro 2019, 20:37

Už aby to tady bylo :)

První na odstřel jsou Sandra jako 2x vítězka, Rob+Amber a Parvati pro svoji komplexnost. Snad se nějak zachrání a Amber to zkusí třeba po vzoru Ciery :) Jako slabší vítězka z párku by měla větší šanci na postup. Jsem zvědavý, kdo zkusí jinou strategii a kdo bude hrát stejně. Třeba Tonymu bude těžko někdo věřit, ten musí svou hru překopat a i tak je pořádná hrozba. Yul naopak hrál loajální hru a tak může mít na začátku výhodu. Natalie s Jeremym věřím, že spojí síly, ostatním aliancím nevěřím. Být kýmkoli, kdo se zná se Sandrou, vyhodím ji na první radě. Schválně jak produkce pojme soutěže, když na základě fyzičky se asi o vyřazení rozhodovat nebude. Každopádně doufám v nejspravedlivější porotu v historii, tj. že nevyhraje nikdo z Pokraje, ale naopak někdo, kdo fakt předvede nej hru.

Fandím: Parv, Sandra, Kim, Yul, Natalie
Ale na vítězství nejvíc věřím Michelle, Danni, Tysonovi nebo Jeremymu

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Dejvy » 01 led 2020, 19:21

V podstate súhlasím s cypherom, že vyhrá menej výrazný človek. To je proste trend ako som to tu už viac krát písal. Myslím si, že (hoci im fandím) Rob, Sandra, Parvati nemajú absolútne šancu vyhrať. Lebo hoci sú všetci víťazovia, tak nie je víťaz ako víťaz. Taký dement Ben či Adam, Natalia, Sarah atd. budú chcieť rýchlo vyhádzať týchto veľkých hráčov. Fakt verím, že sa to týmito twistami celé nestane, ale bol by som naozaj prekvapený.

Ja by som chcel nejakého old school víťaza aby ten šašo Jeff videl čo teraz produkuje za máničky.

Rovnako určite pôjdu po Amber a Robovi ako power couple. Už vidím ako to tam nejaký zasran vyťahuje, že sa pamätá keď mal 5 rokov ako to Rob s Amber dotiahli do finále a že to teraz nemôžu dopustiť.
Zároveň ma mrzí, že nie sú Ben a Tony v jednom kmeni. Bolo by zaujímavé sledovať kto by našiel HII, lebo je jasné, že obaja ich hneď pôjdu hladať a myslím si, že ich obaja vo svojom kmeni aj nájdu. V prípade Bena bohužiaľ, ale bol by som rád keby ho nejakým blindsidom skúsených mazákov vyhodili v pre-merge aby sme ho videli vyplakávať s tými jeho vojenskými rečami na Island of the trash.

Teším sa, nech to už začne. Idem si medzi tým spríjemniť čakanie AU Survivor a dúfam, že 40ka ma potom nesklame.

Fandím: Rob, Amber, Sandra, Yul, Denise, Danni, Ethan, Parvati, Tony, Jeremy
VEN: Tyson, Adam, Nick, Natalia
Total hate list: BEN, Sophie (za to jak odfajčila Ozzyho jednou skládačkou :evil: )
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 led 2020, 15:10

Zatím nemám moc co napsat, tak si pingnu příspěvek tím, že napíšu, komu
Fandím: Sophie, Yul, Denise, Ethan, Tyson, Tony, Sandra, Wendel, Danni
Jsou mi fuk: Jeremy, Rob, Amber, Michelle
Nefandím: Nick, Adam, Ben, Sarah, Parv, Natalie, Kim.
Líbí se mi, jam jsou mé preference skoro rozdělené rovnoměrně mezi pohlaví, to už se mi dlouho nestalo
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Survivorfans » 03 led 2020, 18:56

V castingu mi docela vadí absence Richarda a dalších vítězů ze starších sérií. Absence úplně prvního vítěze je za mě slušnej průser :-?. Místo hráčů co museli mít několik pokusů a tedy je uvidíme po 3x a více bych uvítal starší vítěze co vyhráli hned - Vecepia, Brian, Chris (S9), Earl nebo Todd.

Průběh očekávám jako většina lidí tady - bohužel ty nejlepší vítězové jako Rob, Tony, Parvati, Kim nebo Sarah asi moc šanci nemají a budou brzo na odstřel.
U těch "hodných" nebo kladných očekávám, že kvůli těm vlastnostem taky vyletí - Ethan nebo Jeremy.
Trochu víc chytrý hráči jako Yul,Wendell nebo Denise asi taky budou muset být neustále pořádně ve střehu.
Sandra taky určitě brzo vyletí, protože je a už jen dočasně jediná co vyhrála 2x. Amber nejspíš kvůli Robovi.

Poté nejspíš vyhraje někdo z těch slabších vítězů. Samozřejmě budu jedině rád, když se budu mýlit, nějaký slabší vítěz překvapí skvělou hrou a ukáže nám, že první výhra nebyla náhoda. :idea:
Trochu naivně doufám a vidím v týhle sérii v úspěch, když se spekuluje o S42 znovu jako SC. Kdyby to byl propadák, tak by určitě zas chtěli pár sérií s nováčky. Snad nevadí menší spoiler, kterým ale nikomu nic nezkazím.


Novinky v podobě mincí a výhod sou hodně zbytečný :down: . EoE sračka, ze který doufám tentokrát nevyjde vítěz jako v 38.sérii :vomit: . Ten ostrov tam doufejme je jen proto, aby vítězové hned nezdrhli, nějakou dobu sme na ně mohli koukat a poslouchat jejich rozumy po vyloučení. Podobně jako novinky, který tolik neovlivní hru a jedině hráče motivuje - ta návštěva více lidí z rodiny a výhra 2 milionů dolarů.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Rodann » 03 led 2020, 22:40

Takto jsem si soutěžící rozdělil já:

Obrázek

Fandit budu Yulovi a Ethanovi, ale myslím, že vyhraje Tyson nebo Danni.

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Pepi » 04 led 2020, 20:21

S ženským castem nemám problém, ostatně ono nebylo z čeho vybírat. Pak už tam je akorát Tina, Vecepia, Jenna a Natalie W. A i když jsem třeba Sophie fakt neměl v SP rád, tak ji překvapivě rád vidím zpátky a zajímá mě, jestli to furt bude ta povýšená kráva jako dřív, nebo se po SP fakt nad sebou zamyslela. Na každou vítězku se aspoň trochu těším.

Z mužského castu mě vytáčí hlavně Ben. Doufám, že půjde jako první ven už jenom z principu. Rozhodně však nemá šanci na výhru, což mě uklidňuje, to by produkce musela zfixlovat i hlasy porotců. Dál mi jsou celkem putna vítězové novějších řad, protože jejich řady celkově herně nijak nenadchly (naposledy se hrálo před 4 roky v Second Chance) a podle mě už nemají co předvést, tj. Adam, Sarah, Wendell, Nick... a vlastně i Michele (tý ale fandím :mrgreen:). Pak ještě nerad vidím Tysona, se zbytkem nemám problém.

Když se teda budu opičit a shrnu to taky to tierů, tak za mě:

SSandra, Yul, Kim

A – Parvati, Natalie, Jeremy, Danni
B – Rob, Denise, Michele, Sophie, Tony, Ethan
C – Amber, Wendell, Nick
D – Sarah, Adam, Tyson
.
.
Z – Ben
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Megis » 05 led 2020, 13:51

Tak se po delší době taky vyjádřím.

Hlavně doufám, že budeme mít hodně slušnou sérii, tyhle dvě poslední série jsou zatím bída, děs a utrpení. EoE se vrací jako jeden z největších propadáků historie Survivoru, vážně doufám, že navrátilci z tohoto nesmyslu poletí hned při první příležitosti. Přímo se děsím návštěvy příbuzných, to bude tak přeslazený díl, že ho možná ani nedodívám. Zbytek by ale mohl slibovat pěknou řadu, tolik skvělých hráčů pohromadě, to můžou podělat jenom II (záměrně už nepíšu HII, protože všichni víme, že když produkce chce, tak toho člověka k tomu II dotlačí, i kdyby to byl nejmarnější člověk vůbec) a další různé nesmysly, které Probst vymýšlí v hospodě.

Z hráčů, rozdělím taky do podskupin:
Největší favoriti: Tony Vlachos, Yul Kwon, Wendell Holland, Jeremy Collins
Doufám, že se dostanou daleko: Rob Mariano, Parvati Shallow, Denise Stapley,
Herně kvalitní, ale nějak zvlášť jim nefandím: Kim Spradlin, Sandra Diaz-Twine, Natalie Anderson
Černí koně, kteří se mi herně kdovíjak nelíbili, ale jsem zvědavý na jejich vývoj: Michele Fitzgerald, Amber Brkich Mariano, Nick Wilson
Nezájem, herně nic moc, ale nevadí mi: Ethan Zohn, Tyson Apostol, Danni Boatwright,
Totální bída, adepti na rychlý odchod, nebavili mě ani trochu: Adam Klein, Sarah Lacina, Sophie Clarke
Absolutní WTF, jeden z nejhorších vítězů vůbec: Ben Driebergen.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Lamik.lamity » 12 led 2020, 19:43

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod MBej » 16 led 2020, 01:14

Jen tak mimochodem pro ty, co třeba mají rádi podcasty a nevadí jim poslouchat v angličtině. Rob Cesternino (RHAP) rozebírá v pravidelných intervalech všechny soutěžící a často má spoustu zajímavých informací kolem.

Za mě velkej up za Natalii, Kim, Sophii, Ethana nebo Danni. Trochu nechápu, proč byla znovu obsazena taková osoba jako Ben a pozadu zůstal třeba Mike Holloway.

A nová královna vzejde z těch třech prvně jmenovaných dam. A nebo třeba Tyson? 8)

Už jsou profily, btw!
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod cypher.eu » 16 led 2020, 14:32

MBej píše:Jen tak mimochodem pro ty, co třeba mají rádi podcasty a nevadí jim poslouchat v angličtině. Rob Cesternino (RHAP) rozebírá v pravidelných intervalech všechny soutěžící a často má spoustu zajímavých informací kolem.

A nešlo by nějak sesumarizovat nějaké pro tebe nejzajímavější postřehy? Mně se to moc nechce poslouchat protože to je zkrátka celkem dlouhé a Rob C mě nikdy moc nebavil, ale určitě má zajímavé komentáře a info.

Jinak nemá někdo info k tomu Miku Hollowayovi? Na toho jsem si vůbec nevzpomněl, ale přitom "Dirty Thirty" byla svého času dosti populární řada a on jako vítěz taky... 100x radši bych viděl Mika než Bena, Wendella, Adama či Nicka...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Lamik.lamity » 16 led 2020, 15:48

Obrázek
Fotky castu jsou parádní! Co na ně říkáte?
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod cypher.eu » 16 led 2020, 16:24

Teď jsem akorát poslouchal pregame interview se Sandrou a ta ženská je prostě boží... nejen, že jen tak během rozhovoru odhalila návrat EoE (ok, to jí mohl vykecat někdo z produkce), ale zmiňuje i Richarda Hatche a Toma Westmana a já s ní prostě musím souhlasit v každým slovu :love:

https://www.youtube.com/watch?v=ri_Ygq9BX78
Završením Survivora měla být 40. řada

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Megis » 16 led 2020, 19:41

Jo, mnohem radši bych tam viděl Johnnyho Fairplaye než Bena, co to je za fotky? :D

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Lamik.lamity » 16 led 2020, 21:09

Megis píše:Jo, mnohem radši bych tam viděl Johnnyho Fairplaye než Bena, co to je za fotky? :D
Jsem si říkal, zda si někdo všimne :D
https://www.cbs.com/shows/survivor/photos/1008880/who-s-in-the-cast-of-survivor-season-40-winners-at-war-/?ftag=EOS-05-10aca0c
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Kill Kenny » 17 led 2020, 22:38

Ví někdo, proč nebyli osloveni nebo se nedostali do soutěže - Richard S01, Todd S15, Tom W. S10, Chris S09, ti mi opravdu chybí.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod ItalianManiac » 18 led 2020, 00:51

Richard (S01): Probst ho údajně nechtěl v pořadu, na který se dívají celé rodiny, protože se Hatch rád odhaluje a chodí nahý, což by mohlo současné diváky pobuřovat (což se moc neshoduje s tou kontroverzí ohledně Dana a S39, ale ok) :?
Todd (S15): před nějakou dobou bojoval se závislostí na alkoholu, teď už by na tom měl být lépe, ale CBS by si asi na triko nevzala, kdyby do toho kvůli Survivoru spadl znovu
Tom W. (S10): někde jsem tuším četla, že na tom zdravotně není moc dobře (kvůli svému povolání hasiče má problémy s plícemi)
Chris (S09): oficiálně se asi nic neví, ale když se pár let zpátky naposledy objevil na veřejnosti, dle fotek to nevypadalo, že by prošel fyzickými testy (plus ho údajně Jeff nesnáší)

Ještě další neoficiální info k ostatním vítězům, co jsem různě četla po internetu:
Tina (S2): byla oslovena, ale na poslední chvíli ji vyškrtli ze soupisky
Brian (S5): Jeff ho prý nemá rád + taky kolem něj bylo trochu kontroverze (soft porno a násilí na zvířatech, viz Cypherova profilovka) :D
Jenna (S6): před nedávnem ji zatkli za řízení pod vlivem drog, takže kdo ví, jak na tom je
Earl (S14): byl osloven, ale sám odmítl kvůli rodině (konkrétně kvůli předčasně narozené dceři)
Mike (S30): někdo tvrdí, že už prý nechce hrát, někdo zase, že on a Ben splňují podobný archetyp hráče, tak CBS obsadila jen jednoho z nich
Chris (S38): finále S38 se vysílalo asi týden před začátkem natáčení S40, tak by asi Chrise museli oslovit dříve a tím pádem by prozradili jeho výhru
(S39 spoiler)
Spoiler!
Tommy (S39): 39. série se vysílala až po natáčení S40
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Lamik.lamity » 18 led 2020, 10:03

Mně tu chybí Bob.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Kill Kenny » 18 led 2020, 10:42

To ta sledovanost musí být hodně vysoká, když si mohou dovolit vynechat případně kontroverzní situace, nebo ten jejich Newspeak ohledně korektnosti musí být tak silný, protože u nás by televize po Richardovi nebo Toddovi skočili jak zjednané.

Moc nerozumím, jak Toddovi pomohlo, kdyby navštívil Survivora. Na odměněn by se zpil pod obraz nebo na Panderose? Takové ad absurdum,ale budiž.

U Toma se vlastně nedivím, se špatnými plícemi též bojuji,tak vím, jak vše je najednou o dost náročnější. Taky než si člověk spočítá, že vlastně je to 8 let, co byl naposledy a cca 14 let, co vyhrál.

Chris by mohl být zajímavý tah, moc si neumí představit, jak by hrál, o to více bych se na něj těšil.

Tinu, Jennu a Vecepii už vidět nějak ani nechci, takže ženský cast beru jako povedený.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod cypher.eu » 18 led 2020, 11:59

ItalianManiac píše:Earl (S14): byl osloven, ale sám odmítl kvůli rodině (konkrétně kvůli předčasně narozené dceři)
Mike (S30): někdo tvrdí, že už prý nechce hrát, někdo zase, že on a Ben splňují podobný archetyp hráče, tak CBS obsadila jen jednoho z nich

Velká škoda, že Earl nemohl, byla by to taková velká neznámá podobně jak Yul, ale asi by toho taky býval moc nepředvedl (což očekávám u Yula), hra se prostě hodně změnila od jejich řad...

Jestli Mike nechtěl tak ok, ale jestli zájem měl a místo něj dali Bena, kterej dominuje snad všem žebříčkům neoblíbenosti, tak to potěš... :-? Ben je jedinej člověk co mi může zkazit tuhle řadu, protože jestli bude zas tlačenej produkcí na úkor ostatních hráčů, tak to ať už jdou fakt do pěrdele.

Absence těch ostatních je pak celkem pochopitelná, i toho Riche chápu, jako bylo by super tu mít prvního vítěze ever, ale reálně je to sešlej skoro šedesátník, kterej má navíc kriminální historii kvůli krácení daní a tak už asi jen kvůli tomu je persona non grata... pak ten sympaťák Bob, kterýho zmiňoval Lamik - to je snad ještě víc nereálný, už v Gabonu byl celkem dost vetchej, teď mu je 68 let a líp na tom určitě nebude...

Jedinej kdo tu ještě nebyl zmíněnej a jehož absence mě opravdu překvapila je John Cochran - jednak to je Probstův miláček podobně jako protekční Ben, potom patří prostě k tvářím této show, i když já osobně ho fakt nemám rád, ale účast bych chápal a byl bych zvědav co předvede. Nemá někdo info k tomu proč chybí on?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Lamik.lamity » 18 led 2020, 13:49

Bob nevypadá zas tak sešle, tady je fotka půl roku zpátky https://twitter.com/survivor_bob/status/1174452527783383040?s=19

Cochran říkal, že znovu hrát nechce, pokud se nepletu. Navíc má závazky v CBS, takže i potenciální střet zájmů?

Chris Daugherty je prý tak tlustej, že by ho museli přivézt vlastním vrtulníkem :D Probst ho prý neměl rád během Vanuatu, když vyřadil Julii se kterou Probst tou dobou chodil. Ale snad jsou víc v pohodě.

Hatch měl snad místo jasný a pak mu jednou prostě nezavolali. Docela se ohledně toho "rozčiloval" na twitteru. Ve formě docela vypadal a je potetovanej všude možně. Ale řekl bych, že to je kvůli tý situaci s Danem. Byť byl nevinnej v případu se Sue, CSB nechce fanoušky pokoušet a za zlý jí to asi nemám.

O JTm žádné info nemám, ale nedivil bych se, kdyby se mu se svým nic moc skóre poté, co vyhrál, už hrát nechtělo. Arase bych taky celkem rád viděl, a taky o něm nemám žádné info
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod Kill Kenny » 18 led 2020, 14:56

Lamik.lamity píše:Bob nevypadá zas tak sešle, tady je fotka půl roku zpátky https://twitter.com/survivor_bob/status/1174452527783383040?s=19


O JTm žádné info nemám, ale nedivil bych se, kdyby se mu se svým nic moc skóre poté, co vyhrál, už hrát nechtělo. Arase bych taky celkem rád viděl, a taky o něm nemám žádné info


Není to i tím, že JT si udělal legendární jméno v HvV a stále má korunu "největšího pitomce" v dějinách Survivoru, takže mu to za to už nestojí?
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod jukab » 18 led 2020, 17:50

Yul mi dle rozhovorů pro kanadskou TV nepřipadá až tak marně...uvidíme

Tina vždycky chce hrát, ale radši bych viděl někoho teprve podruhé, hlavně Todda je škoda...

Co Natalie z S19? O té se nedá vůbec nic najít

Uživatelský avatar
supertom
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2015, 21:13

S40 - Winners at War - cast

Příspěvekod supertom » 19 led 2020, 09:21

ItalianManiac píše:Richard (S01): Probst ho údajně nechtěl v pořadu, na který se dívají celé rodiny, protože se Hatch rád odhaluje a chodí nahý, což by mohlo současné diváky pobuřovat (což se moc neshoduje s tou kontroverzí ohledně Dana a S39, ale ok) :?
Todd (S15): před nějakou dobou bojoval se závislostí na alkoholu, teď už by na tom měl být lépe, ale CBS by si asi na triko nevzala, kdyby do toho kvůli Survivoru spadl znovu
Tom W. (S10): někde jsem tuším četla, že na tom zdravotně není moc dobře (kvůli svému povolání hasiče má problémy s plícemi)
Chris (S09): oficiálně se asi nic neví, ale když se pár let zpátky naposledy objevil na veřejnosti, dle fotek to nevypadalo, že by prošel fyzickými testy (plus ho údajně Jeff nesnáší)

Ještě další neoficiální info k ostatním vítězům, co jsem různě četla po internetu:
Tina (S2): byla oslovena, ale na poslední chvíli ji vyškrtli ze soupisky
Brian (S5): Jeff ho prý nemá rád + taky kolem něj bylo trochu kontroverze (soft porno a násilí na zvířatech, viz Cypherova profilovka) :D
Jenna (S6): před nedávnem ji zatkli za řízení pod vlivem drog, takže kdo ví, jak na tom je
Earl (S14): byl osloven, ale sám odmítl kvůli rodině (konkrétně kvůli předčasně narozené dceři)
Mike (S30): někdo tvrdí, že už prý nechce hrát, někdo zase, že on a Ben splňují podobný archetyp hráče, tak CBS obsadila jen jednoho z nich
Chris (S38): finále S38 se vysílalo asi týden před začátkem natáčení S40, tak by asi Chrise museli oslovit dříve a tím pádem by prozradili jeho výhru
Spoiler!
Tommy (S39): 39. série se vysílala až po natáčení S40


To jako fakt, že takhle prozradíš vítěze ?? Bez jakýhokoliv upozornění? Zkažená celá série kvůli tobě. Schválně se vyhýbám všem sociálním sítím spojených se Survivovorem. A nakonec mi to prozradí sám překladatel. To je joke.


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti