S40 - Winners at War - EP00

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod ItalianManiac » 06 úno 2020, 06:37

Epizoda 0 - Greatest Moments and Players
6.2.2020


Speciální rekapitulační epizoda k 20. výročí Survivora a jeho 40. řadě.
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod Kill Kenny » 06 úno 2020, 09:54

https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod dias258cz » 06 úno 2020, 11:09

Ježíííš, to bylo tak super a jsem tak neskutečně nahypovaný. Kdybych si měl vybrat mezi sexem a shlédnout hned první epizodu, tak jak miluji sex, beru tu první epizodu. Nevím jestli se najde vůbec někdo, kdo není nahypovaný. Ikdyby tam mělo být zahráno 10 imunit, tak je mi to jedno, stejně to bude jedna z nej sezon vůbec! ( Kecám, až vypadne můj favorit na nějaký stupidní move od produkce, tak budu pěkně nasraný )
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Hild
Příspěvky: 3
Registrován: 28 bře 2015, 18:32
Nejoblíbenější série: 6. série

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod Hild » 06 úno 2020, 19:24

Největší překvapení pro mě je, že Sandra nevěděla, že Rob bude v této sérii. Tohle jsem fakt nečekala, člověk by řekl, že si v 39. sérii vytvořili nějaké pouto, ale to jak Sandra byla překvapená a jak se cítí zrazená... no Rob očividně se Sandrou do svých plánů nepočítá. Jestli to ovšem není jen na oko a neskrývá se za tím nějaká jejich společná taktika :D

Jinak já se tak neuvěřitelné těším, jak pustili těch 5 minut z příští epizody, tak mi úplně začalo bušit srdce :D Vidět tyhle velké hráče pohromadě je sen.

Můj tip na prvního vyřazeného je Amber, nikdo nedovolí, aby se Rob a Amber dříve nebo později dostali spolu do jednoho kmene. Za to si ale myslím, že Roba si pár kol nechají. On je dříč v kempu, dále je to přirozený tahoun v soutěžích a pak si myslím, že pro některé hráče by Rob mohl být ideální štít, ale nevěřím, že to dotáhne do sloučení.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod Rodann » 06 úno 2020, 19:54

Prvních 5 minut z dnešního speciálu. Narychlo jsem k tomu zbastlil i titulky:


Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod SnowWhite » 06 úno 2020, 20:17

Rodann píše:Prvních 5 minut z dnešního speciálu. Narychlo jsem k tomu zbastlil i titulky:



Adam Klein naprosto přesně vystihl všechny moje pocity. :D Guys, tahle séria se prostě nesmí pos.rat.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod Kill Kenny » 06 úno 2020, 21:02

Souhlasím s tím, že tohle nesmí být FvF II nebo Game Changers. Tohle musí být nové HvV !!! Jinak by nemělo smysl Suvivora natáčet. Dost mě překvapila vsuvka, že nebýt toho Ghost island, dost hráčů by do toho nešlo...
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Andros
Příspěvky: 2
Registrován: 26 srp 2013, 18:43

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod Andros » 07 úno 2020, 07:35

Velice se na tuto řadu těším, vypadá to parádně, cast je skvělej! Ale kvůli přítelkyni musím čekat na titulky, je S40 priorita? Můžeme je očekávat v dohledné době? Budou se dělat titulky i na tuto speciální epizodu?

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod cypher.eu » 07 úno 2020, 09:54

Speciál nebyl špatnej, ale žádnej zázrak, takovej Peridiam dělá na youtube podobná, ne-li lepší videa:) Ty první minuty z epizody 1 jsem skipnul, protože pro mě nemá smysl na to koukat teď a pak znova až ten díl vyjde, chci mít ten zážitek vkuse a ne s prodlevou - btw kdy že to má být ta první epizoda? Jestli se nepletu, tak to není příští týden, ale až nějak 20.2., ne?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod hozu » 07 úno 2020, 11:38

cypher: Normálně příští týden to začíná.

Jinak za mě v pohodě, i když některé momenty bylo spíš trpké připomenutí, jak ta hra v posledních letech vypadá. Ale pěkná vzpomínka na starší série aspoň.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod dias258cz » 07 úno 2020, 13:24

Cypher - Normálně příští středu se už začíná. První díl by měl mít 2 hodiny
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod MBej » 07 úno 2020, 16:43

Dobrej recap, hezká vzpomínka na nejlepší momenty, na mě zase zbytečné glorifikování Russella a zbytečné se vracení k Erikovi.

Sandra byla očividně překvapená, což jsem opravdu nečekal. Jinak se těším, jak dítě na Vánoce.

Jinak jak už výše psal cypher - skvělá videa na Survivor dělá Peridiam na YT, pokud si chcete něco osvěžit před čtyřicítkou, tak jeho kanál skvěle poslouží.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod Dejvy » 11 úno 2020, 15:55

Celkom milá spomienka. Kopec vecí som si už ani nepamätal ako sme rozoberali pri caste. Bude tu niekoľko veľmi, veľmi dobrých hráčov, ale aj niekoľko veľmi zlých a neobľúbených a ja sa stále bojím, že práve oni ovládnu túto sériu. To bude pre mňa veľké sklamanie. Pri AU sa mi nemôže stať lebo tam sú všetci skvelí. Tak počkám si na prvý diel čo sa z toho vykluje.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod strom-z » 12 úno 2020, 01:22

hozu píše:Jinak za mě v pohodě, i když některé momenty bylo spíš trpké připomenutí, jak ta hra v posledních letech vypadá. Ale pěkná vzpomínka na starší série aspoň.

No přesně :D :-?

Na jůtůb (RHAP a ET Canada) jsou ještě čerstvý rozhovory s hráči i Probstem, Jeff to tam hajpuje dokonce tak, že to bude nej sezóna ever - upřímně, tomu fakt nevěřim, ale i kdyby to byla Top 5 sezóna, tak by to byl vzhledem ke stavu, ve kterym dneska US Surv je, podle mě mega úspěch. Takže velmi opatrně doufám, že bude fakt na co koukat.

Sandra s Robem - to je fakt docela šok a Rob dokonce Sandru napsal na lístek, koho chce prvního venku (v rámci pre-game materiálů, kdy to dělali všichni hráči a mnozí napsali Sarah, čemuž se vůbec nedivim; tipuju jí na jednu z brzkejch vykopnutí podobně jako Ciera po 2nd Chances). Parvati podle mě má mnohem větší šance dostat se daleko, než by člověk tipoval, hraje pro ní nakonec hodně faktorů - zná se prakticky se všema včetně oldschoolerů jako Ethan, je čerstvá máma, takže další do aliance rodičů a naposledy hrála před dvaceti (!) sezónama a vlastně pokaždý dost loajální hru (Ozzy by nesouhlasil, ale jinak?)

Jako brzký adepty na vyřazení vidim: Sandru, Amber, Sarah a možná Adama, Nicka nebo Bena (určitej potenciál ještě u Sophie, Yula a Denise jako "odd (wo)men out"). Prakticky jistě (i když kdo tipoval první boot Second Chances?) daleko podle mě dojdou Danni, Wendell, Ethan, Michele, Jeremy. Byť nešťastnej swap nebo idol může sejmout každýho.

Jinak asi už jsem to někam psal, ale ženskej cast je podle mě paradoxně hodně nabušenej, zatimco mužskej, na to že je těch vítězů o dost víc, je bohužel o pár klíčovejch vítězů (Todd, Hatch, Tom) ochuzenej. A někdo tu dával info, že Mike Holloway má utrum u CBS, protože vypouštěl nějaký info..? Protože jinak měl bejt na místě Bena rozhodně on.

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod Kill Kenny » 12 úno 2020, 10:20

Dokáže mi někdo vysvětlit, proč je Sarah taková hrozba či neoblibena soupeřka? Víc třeba než Parvati, Kim nebo Denise.?
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod dias258cz » 12 úno 2020, 10:44

Kill Kenny píše:Dokáže mi někdo vysvětlit, proč je Sarah taková hrozba či neoblibena soupeřka? Víc třeba než Parvati, Kim nebo Denise.?



Protože je strašně přelétavá, asi tak jako moje ex. Parvati byla alespoň loajalní k Cirie a Amandě/Danielle a Russelovi, proti kterým nikdy nehlasovala. Zatím co Sarah, ta hrála na všechny strany, ale úplně na všechny, když si vzpomeneš na GC season.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod Kill Kenny » 12 úno 2020, 11:05

dias258cz píše:Protože je strašně přelétavá, asi tak jako moje ex. Parvati byla alespoň loajalní k Cirie a Amandě/Danielle a Russelovi, proti kterým nikdy nehlasovala. Zatím co Sarah, ta hrála na všechny strany, ale úplně na všechny, když si vzpomeneš na GC season.


Možná to je můj pohled, ale to mohlo být i více vítězů, než je jen Sarah. I když je pravda, že ona v tom předvedla mimořádnou účelovou hru, která se nikdy nikomu nepovedla ani zdaleka.iz 2x Johnatan. Stejně bych si přál, aby rychleji vylitli Adam, Ben, Michelle, než Sarah. Uvidíme, jak se to vyvrbi.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod strom-z » 12 úno 2020, 12:23

Sarah je v podobný pozici jako Ciera v Game Changers - hrála nedávno a extrémně nepředvídatelně, ochotná podříznout kohokoli kdykoli (ještě víc než Ciera). Stejně jako u Ciery mi v pre-game interviews připadá až moc sebevědomá, byť trefně zmínila, že si teď po érách "good cop" a "bad cop" připadá "on probation" :D

Ale stejně je to podle mě jméno, na kterym se většina strašně rychle shodne a to je klíčový (viz Ciera). Jestli Sarah nevytáhne svou "phenomenal social game" (kterou v Game Changers fakt měla), podle mě rychle zavítá na Edge, je v naprosto diametrálně odlišný pozici od Cagayanu i Game Changers, kde si jí nikdo nevšímal.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP00

Příspěvekod Rendy » 12 úno 2022, 13:29

Tak jde se na to, poslední série co jsem viděl 29, pár jich přeskočím a jdu si po CZ Survivoru spravit chuť k best of 8) nultý hype díl dobrý, trochu jsem si oživil historii a vyspojloval pár sérii co jsem neviděl, ale z toho se nestřílí :beer:
Obrázek


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti