S40 - Winners at War - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 11 úno 2020, 22:11

Epizoda 1
13.2.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 13 úno 2020, 07:02

First.
https://twitter.com/SurvivorTopTen/status/1227788664937291776?s=19
Tak je to tady! A musím říct, že jsem se náramně bavil. Nebyl to takový impozantní nástup, jako když Tony utekl do lesa za zvuků lam v game changers, ale pořád paráda.
Sophie a Yul je asi moje nejoblíbenější aliance, co kdy byla. Mí dva nejoblíbenější vítězové spolu.
Denise konečně vyhrála imunitu! Ale musím říct, že jsem o ni fakt měl strach na první radě. Jsem ohromen Adamem. "Jdou po nás, ale neboj, za chvilku to napravuje." A bum, stalo se tak.
Edge of extinction je mi zatím spíš jedno, ale vadí mi to posílání odměn. Teoreticky by Sandra mohla pochopit, jak funguje ten mechanismus - jinak by ten idol dostal Jeremy. Pak by šlo účelně vyřazovat spojence.
Z mého dlooouhého seznamu favoritů vlastně zůstali ve hře všichni a možná až na Denise jsou ve velmi dobré pozici. No, nemůžu se dočkat další episody.

P.S. Wendell, před show: "Budu naslouchat, pomáhat Tonymu se stavbou špionské chýše/bunkru, stromové klubovny, to je fuk"
Tony, ep.2: "Hele, co jsem támhle na stromě postavil"
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Lonixis
Příspěvky: 2
Registrován: 13 úno 2020, 05:22
Nejoblíbenější série: HvV
Nejoblibenější hráči: Malcolm
Nejméně oblíbené série: Gabon

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Lonixis » 13 úno 2020, 07:52

Zdravím skupino omlouvám se za zbytečnou otázku, ale nemůžu najít žádný Link na novou epizodu a tak bych vás prosil o možné streamy/linky na novej díl. Hrozně jsem se těšil na tuhle sérii tak doufám že to bude stát za to :dance:

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 13 úno 2020, 08:12

Lonixis píše:Zdravím skupino omlouvám se za zbytečnou otázku, ale nemůžu najít žádný Link na novou epizodu a tak bych vás prosil o možné streamy/linky na novej díl. Hrozně jsem se těšil na tuhle sérii tak doufám že to bude stát za to :dance:

Já se koukal tady:
https://projectfreetv.fun/episode/survivor-season-40-episode-1/

Edit: tady to bude bezpečnější https://drive.google.com/file/d/17dXUhpTBiz5QIn0onxz8_9B90huBpJyZ/view
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Yedko » 13 úno 2020, 09:22

Vítám na tomto fóru! Konečně jsem tento týden po letech zdolal i poslední 39.sezónu (i když dokončit ji bylo opravdu náročné) a můžu tak konečně sledovat fóra / sociální sítě apod. beze strachu, aby mi někdo něco vyspoiloval. Snažil jsem se to doklepat právě proto, abych mohl hned z první sledovat potenciálně nejlepší sérii od HvV a po shlédnutí prvního dílu musím říct, že nejsem vůbec zklamaný. Na rozdíl od většiny mi fire tokeny vůbec nevadí, POKUD ve hře nebudou jinak dostupné skryté imunity (doufám, že nejsem jediný, který považuje kmenovku, kde vypadla Cirie za jeden z nejhorších okamžiků hry, kdy si tvůrci měli uvědomit, kam to s těma výhodami vedou) a odměn jinak získaných než tokeny bude taky málo (jinak nedává vůbec žádný význam něco takového jako jídlo, zvláště v této sérii, nabízet).

Navíc i co se týče mých oblíbenců a neoblíbenců se to vyvíjí skvěle.
1, vypadly dvě z mých pěti nejneoblíbenějších
2, největší "hrozby" dostaly čas na rozehrání a vyloučeny nebyly
2, můj největší oblíbenec ever Yul snad po dnešku zavřel hubu i těm největším pochybovačům, snad jen nebude vidět moc brzo

A - Yul, Denise
B - Parvati, Boston Rob, Sandra
C - Kim, Wendell, Adam, Ethan, Tony
D - Jeremy, Tyson, Sarah, Nick
E - Sophie, Natalie, Michele, Amber
F - Danni
FX - Ben
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 13 úno 2020, 10:02

Mazec, super, skvělé, konečně je to tu atd., to jsou hlavní pocity po výtečném prvním dvojdílu :hungry:

Zatím tato řada naplňuje všechna očekávání, což opravdu vítám, od úvodní scény na písečné duně, kterou jsem skipnul v epizodě 0 abych to tu měl hezky vcelku, po brilantní první soutěž o imunitu - tyhle fyzický souboje mám ze všeho nejradši a klobouk dolů před "mlátičkou" Sarah či zfotrovatělým, ale stále dobrým Boston Robem. Ten se k mému překvapení dostal zase do role Robfathera a zatím skvěle mu sekunduje Black Widow Parvati - moc se mi líbila ta scéna před první kmenovkou, kde oba nemohou uvěřit, že po nich nikdo nejde :mrgreen: :idea: Taky bych rád zmínil scénu, kdy si Rob namazal na chleba stupidního Bena, kterej mu hned vyžvanil že Danni mluvila o jeho vyřazení, prostě tenhle kovboj je rozhodně na opačný straně mozkovýho spektra než takovej Rob či Jeremy. Vyřazení Natalie dává smysl vzhledem k její úzké vazbě na Jeremyho, navíc jsem ji vůbec nefandil, takže i když můj velký favorit ztratil největšího spojence, tak já jsem spokojen, však on si nějak poradí... A aby té adorace jednoho z mých největších favoritů nebylo málo, tak opravdu badass výkon v házení kroužků! :mrgreen: Jo a taky jsem rád, že se nenaplnilo prokletí Matsingu a že to Denise ustála a budu o to víc rád, když stejně jako Malcolma dovleče naivně působícího Adama někam do final 5 a pak ho chladnokrevně zařízne :hungry:

V "druhém díle" nám vyhráli Selátka, za což jsem opět hodně rád, protože je nuda koukat pořád jen na jeden kmen na kmenovce zatímco druhý nemusí moc taktizovat a ukazovat jak jsou rozdané karty, takže super vývoj hned takhle zkraje! Černého Petra si vytáhla Amber a zase je to extrémně logické a netřeba dále vysvětlovat, jen jsem zvědav na první reakci Roba a taky jestli dojde na nějaký showdown mezi ním a Sandrou, protože to mezi nimi začíná vřít víc a víc - další dobrá věc pro diváka :) Nějak se nemůžu rozhodnout který kmen je mi sympatičtější, favority mám v obou, snad tedy nepřijde promíchání alespoň do epizody 4 a my si tak užijem trochu víc toho budování aliancí atp.

Suma sumárum jeden old school winner venku a stejně tak i new school winner, může to mít zatím vůbec lepší průběh?? :beer:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod MBej » 13 úno 2020, 10:55

Tohle bylo parádní, skvělej start do řady. Moc pěkně se na to kouká. Akorát se mi to zdá všechno strašně rychlý, protože do toho koukám na AU Survivor, kde jsou epizody o poznání delší a pomáhá to tomu, abychom poznali, co se děje. To jen tak, abych si rejpnul hned na úvod.

První půlka dobrá, je vidět, že fyzických sil mají všichni dost. Opravdu lahůdka vidět Ethana, Yula a zfotrovatělého Mariana. Rob s Parv se vrátili po deseti letech a ukázali všem záda - viz situace s Driebergenem, kterýho si Rob povodil, jako kdyby hrál RI. Z té situace paradoxně nejvíc vytěžili Danni a Ethan. A scéna před kmenovkou, kdy Rob a Parv seděli na pláži a koukali na sebe, jestli náhodou něco nepřehlídli - to bylo golden. 8)

Moc dobře obrátil i Adam tu situaci s Denise a skutečně, Natalie byla bohužel logickou volbou, ono to snad Jeremymu zapnulo herní smysly.

Druhá půlka dílu přinesla perfektní comeback, kdy si Jeremy povodil házení kroužků ve spektakulárním stylu. Imunitu z EoE dostala Sandra, což je docela fajn a celkově se mi ten nápad líbí. Vyřazení Amber očekávané, kmenovkou to podtrhla. Jsem rád, že celá věc s Poker Alliance nesestřelila Kim, ani Tysona, kterýho už zaměřoval Tony.

Majoritní aliance - luxusní - Sophie a Yul, kterej nám připomněl, kde je jeho devíza a proč vyhrál Cookovky. Pro mě vysněný kombo - klidně i s Wendellem a Nickem. 8)

A Tony bude dělat kraviny, jo! :eee: Záleží, jak zareaguje Rob na vyřazení Amber, atmosféra bude hustá. Ale jak říkám - kromě stopáže absolutní spokojenost!
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod dias258cz » 13 úno 2020, 11:29

Tak se přidávám i já. Včera jsem přemýšlel, že nasednu do letadla někam do států, pronajmu si pokoj v hotelu, abych mohl sledovat ihned a nemusel čekat do rána.... no plán ztroskotal.

Strašně jsem se těšil a nejsem zklamaný. Tohle bude epická sezona, snad se bojím toho, aby v každé epizodě nebyla na EoE nějaká výhoda, která by se poslala zpět do hry, toho by bylo trochu moc.

Líbí se mi strašně spolupráce Parvati a Roba. V dnešní epizodě ukázaly, jak jsou všichni ostatní hloupý jak poleno :fuck: Nejhezčí moment byl, když spolu seděly na pláži a smály se, že po nich nikdo nejde. > To bylo epické! Vyloučení Natalie mi ani nevadí. Byl jsem rád, že vyhrála, ale že bych po ní prahnul? To ne. Raději ona, než Denise. Nejlepší by bylo asi vyhození Adama z těch třech, ale nestěžuji si, dokud Rob, Parv a Ethen jsou stále ve hře. Bohužel se ke mě dostala informace o first bootu Natalie už týden zpátky... takže jsem to i tušil, když padlo její jméno..
PS: Rob si pěkně Benna povodil, jde vidět, že Ben je úplně mimo ligu, oproti Robovi :hungry: A + pro Danni, která zachovala klid a dokázala vyřešit situaci.

K druhé epizodě. Amber, Tyson a Kim. Škoda, že tihle tři neřídí tuhle hru ... Bohužel, jak jsem předpověděl v castu... že Amber půjde kvůli Robovi domů jako první z jejich kmene, taky se to vyplnilo. Je to škoda.. těšil jsem se, že Amber uvidím znovu hrát. Proč nemohla odejít Sophie, kterou nemohu vystát a příjde mi namyšlená, nebo Nick, který by tady na foru nikomu nechyběl. No nic, Tyson s Kim si zachránily zadek a to člověk musí pochopit, ikdyž jsou v Realu s Robem velcí kamarádi.

Rob se vlastně dozví jako první, že Amber byla vyloučena, protože najde token ve své tašce. Tak příjde ta scéna s Parvati, kterou jsme mohli vidět v ukázkách

Musím dát klobouk dolů před Yulem, který dominuje ze všech nejvíce v červeném kmeni. Ale taky se tomu musím trochu zasmát, většinou, když někdo někoho navrhne, jako Yul ( Poker alianci ), tak se to často obrátí proti němu.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Kill Kenny » 13 úno 2020, 13:23

39 days 20 winners 1 survivor !

Tohle mi chybělo. Serie na, kterou se těším více jak na HvV je tady. Všechny možné prvotní scénáře se mohou hodit do koše, proto, aby se vytvořily nové a k tomu je to ku*va, dobré.

Každý hráč má na zádech terč, někdo větší, někdo menší, ale není tady zatím mrtvá duše, i když někteří hráči prakticky nebyli vidět. Paranoia v táboře, naprostá, přelévání moc, neustálé, hráči hrající na 100 %, rozhodně.
1.soutěž a hned o imunitu, to už tu dlouho nebylo. Prokletí Matsingů a možné vyloučení Denise? Naštěstí ne, uff. Vyhození Natalie, vadí i nevadí, avšak těžké váhy nepadly. Aliance Roba a Parvatti, to jako opravdu bude fungovat? Wow, kdo by to řekl? Proto jsem rád, že všechny předpovědi letěly do koše a prakticky všichni mí oblíbenci zůstali. Rob zatím vede ve svým kmeni rozhodování,ale jak dlouho? Denise se zachránila , uff, velmi jsem se bál.
Modrý kmen : + Rob, Parvati, Jeremy, Denise, Ethan, Danni
0 - Adam
- Ben, Michelle ( u té jsem si až na kmenovce všimnul, že je v týmu)

2. soutěž - Od počátku vedoucí červení, Rob ukazující ladné skoky s pneumatikou kolem pasu a párou, jak když kopne býk a nakonec Jeremy hody a lá Jordan a červení nazdar.
Naštěstí každý jeden tým prohrál, tak byla smůla Matsing prolomena :) a červení začali trojčit. Takovou hru, co předvedla Sandra a Yul, to klobouk dolů i Yulovo prohlášení, že chtěl nejvíce k sobě Sophie, wow, wow, wow ( i když jsem to nepochopil, proč).
Amber věděla, že má hlavu na špalku, to by mě zajímalo,kolik času strávila hledáním HII,ale že i na špalku měla hlavu Kim, to už jsem bál. Krásný a správný postřeh Kim, jak se s ní vůbec nikdo nechtěl bavit a přitom Nick, Wendel, Sophie a Sarah (což měla být top nepopulární hráčka) byli dost upozaděni a skoro nic nedělali na kameru. Chvílemi se zdálo, že černý Petr padne na Sandru s Tonym a jsem obecně rád, že to není. Natalie poslal na 3 kmenovky HII Sandře,tak to bude ještě mejdan.
+ Sandra, Yul, Kim
0- Wendel, Sophie, Sarah, Tyson, Tony
- Nick

O tomhle dvojdíle by se dal napsat epos, protože to epické bylo a dost často mnou nenáviděné výlevy typu, jsem od rodiny, a je mi smutno, ale survivor je survivor, tak tady... byly... no... skvělé. Prostě když ty vítěze mám rád a je jedno, kterého, tak ty jejich plačky jako měla Parvatti, Tyson o rodině, nebo Ethan o své nemoci, jedja i mně bylo do :( a moc se mi líbily a to tyhle výlevy pravidelně přeskakuji.

Velké plus pro mě je jak moc jsou sexy Danni a Kim :eee: a taky, že vlastně nyní hráli hlavně staří hráči a serie 30+, tam momentálně byli jako komparz.

Hodnocení 9/10 - chyběla Survivor znělka.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod hozu » 13 úno 2020, 15:26

Musím říct, že jsem jak jsem k této sérii sledoval rozhovory, tak jsem se na ni hodně natěšil. Ten cast je opravdu parádní a o to víc se mohlo stát, že mě tenhle úvod neskutečně zklame. Jsem však rád, že opak je pravdou a to čekání na tuhle sérii se opravdu vyplatilo. Vidět tolik oblíbenců hrát znovu je vážně takový malý splněný fanouškovský sen. Hlavně hráči, v jejichž návrat jsem snad ani nedoufal (Yul, Kim, Ethan... a v podstatě i ta Parvati) bylo skvělé vidět.
Začít soutěží o imunitu bylo vcelku atypické, ale potěšilo mě, že je nechali aspoň jeden večer o tom popřemýšlet, a tak hráči nemuseli narychlo řešit, koho vyhodit, což by mohlo vést ještě k ukvapenějšímu rozhodnutí. Takto to bylo vcelku promyšlené a jsem rád. Osobně mi i Adama s Denise bylo trošku líto, že doplatili na to, že ztratili v lese, takže fakt, že se nakonec rozhodli rozdělit Natalie a Jeremyho mi udělalo vcelku radost. Ani ne že bych Natalie nechtěl vidět hrát dál, ale jelikož je Jeremy jedním z mých favoritů na vítězství, jsem rád, že se bude moct takto zase trošku ztratit v davu.
A ohledně ztrácení davu, absolutně nechápu jak se to Robovi s Parvati podařilo, ale hodně drsné, že jejich jméno nepadlo. Ta jejich reakce před FC, kdy si to uvědomili, byla parádní. Celkově ta jejich aliance dává smysl. Kdyby si šli po krku, tak jdou asi epizodu po sobě. I když, je stále vidět, že Rob prostě ten přirozený respekt má a dokáže s tím pracovat. Moment, kdy zmáčknul Bena, byl k nezaplacení :)

V druhé části jsme se dočkali kmenovky Dakalu. A tam mě tedy neskutečně překvapil Yul (další favorit :D ). Osobně jsem měl o něj před začátkem série strach, ale minimálně v této epizodě opět ukázal, že má stále tu hru v krvi. Otázkou je, jak dlouho se mu podaří ji udržet, ale ta metodická hra, kterou nastoupil, bylo neskutečně zábavné sledovat. Takto se zdá, že společně s aliancí se Sophie začal opravdu silně. A pak tu jsou samozřejmě zábavné elementy, jako Sandra a Tony. Jsem docela zvědavý, nakolik se jim podaří držet se na uzdě a být taky trošku schování ve stínech.
Vyloučení Amber je pak logické. I když realita poker aliance je či není skutečná, už jen samotný fakt, že tam má Roba je myslím dostatečný, aby se další dvojice rozdělila.

K epizodě ještě celku bych snad dodal, že mě nesmírně potěšilo, že obě kmenovky byly docela čistá hlasování, bez imunit a kdejakých výhod, což je alespoň pro jeden z důvodů, proč mám z této epizody tak dobrý pocit. V postatě přinesl jedinou vadu na kráse této epizody přinesl EoE a to v podobě skryté imunity, kterou Natalie našla, což byl osobně trošku takový návrat do reality, jak hra v současnosti vypadá. Těchto pomocí na dálku se zatím bojím asi nejvíc. Ještě víc, než to že hráče pojebe promíchání kmenů. Jinak mě ještě u EoE překvapilo, že tam chybí ta možnost volby, zda vůbec hráči chtějí na ostrov jít.
Opodstatnění Fire Tokens asi zhodnotíme až na konci série.

Na závěr snad ještě zmíním, že se mi dost líbí, jakým směrem je série rozehraná. Vypadá to na množství osobním soubojů. Sandra je nakvašená na Roba, Jeremy a jeho msta za Natalii, Rob asi taky nebude šťastný za vyloučení Amber. To všechno vypadá jako zajímavé nosné linky a dost jsem zvědavý, jakým směrem vyústí.

Hráči, na které jsem zvědavý: Yul, Jeremy, Parvati, Sophie, Michelle, Adam, Wendell, Rob, Sandra, Tony, Ethan, Kim ... (No, kromě Bena možná na všechny :D )
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Hild
Příspěvky: 3
Registrován: 28 bře 2015, 18:32
Nejoblíbenější série: 6. série

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Hild » 13 úno 2020, 17:35

Výborný začátek. Rob a Parvati ve společné alianci? To by mě nenapadlo, že někdy uvidím, ale je to tak zábavné sledovat. Ten moment kdy seděli na pláží a nechápavě se smáli, že po nich nikdo nejde, byl epic. Ale je to od nich chytré, kdyby si šli hned od začátku po krku, tak si myslím, že půjdou hned jeden po druhém, takhle mají šanci se dostal alespoň přes pár kol. Natalie je škoda.
Yul hraje strašně chytře a věřím mu, že se dostane hodně daleko. Sandra mi trochu lezla krkem a to ji jinak mám velmi ráda. Amber mi bylo líto, ale bylo to docela logické, že půjde mezi prvními. A vidět Kim na chvostu je velice zvláštní, ale nějak věřím, že se z něho dostane.

Jediné, z čeho jsem trochu nervózní ohledně této sezóny, jsou výhody, které se pravděpodobně budou posílat z EoE. Doufám, že jediný způsob jak získat skrytou imunitu není tak, že ji musí někdo někomu poslat z EoE. Docela jsem se divila, že moc lidí zatím imunitu nehledalo, asi se zatím chtěli držet při zemi, začít opatrně a moc na sebe neupozorňovat.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Rodann » 13 úno 2020, 18:47

DAKAL:

HERO Yul, Sandra, Tyson
ZERO Kim

========================================

SELE:

HERO Rob, Jeremy, Parvati
ZERO Ben, Natalie, Denise

========================================

Vítězný edit: Tyson, Yul, Nick.

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Lifty » 13 úno 2020, 19:25

Nikdy jsem neviděl Benovu řadu a nikdy ji ani neuvidím, protože jestli takový bonzácký primitiv vyhrál, hlavně kvůli produkci, tak bych tu řadu asi nerozdychal... I ta Michelle si uvědomuje, že chce něco dokázat, protože vyhrála nad hráči s lepší hrou. Ben se řadí na úroveň zasloužených vítězů. :cry:
Ta poker aliance je moc, někdo něco ze srandy plácne a ma to najednou na talíři...
Vzpomínaný moment s Robem a Parvati byl opravdu kouzelný.
Zatím nejvíc fandím Yulovi, hezky se adaptoval a je dokonalým protějškem potrefeného Tonyho.
EoE mi nijak nevadi, spíš mě dost štve, že se teď vlastně nemusí vůbec snažit hráči tu tajnou imunitu najít, oni ji prostě dostanou.
BTW Adam a Nick se mi strašně pletou :D
Vzhledem k tomu, jak Survivor upadá, jsem za tuhle řadu opravdu rád...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Lifty » 13 úno 2020, 22:12

Jinak nechat si vzit takovou sanci na epicke intro ve stylu HvV... Hlavne ze byl šampus...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod SnowWhite » 13 úno 2020, 22:37

Juchů a je to tady. :beer:

Za mě první dvojepizoda naprostá pecka. Rob a Parvati v alianci? :love: O tom se mi snilo spoustu let a vůbec nemůžu uvěřit, že se to děje. A co je to za ocasa ten Ben? Jeho serii jsem neviděla a ani to neplánuji, doufám, že půjde jako další. Rob si ho hezky osmahl. Klobouk dolů před Ethanem, jak se po nemoci dokázal vrátit, navíc když hrál naposled, tak nebyly ani HII natož EoE, fire tokens a další výmysly. Ale vypadá to, že se dobře zadaptuje. Stejně jako Yul. Denise mi napřed bylo líto, o to víc jsem za ní byla ráda, když modří vyhráli IC a ona poprvé viděla kmenovou imunitu. Mrzí mě, že má hlavu na špalku, protože je to jedna z mých oblíbených, ale zase radši ona než Parvati nebo Ethan s Robem. (Ta scéna na pláži byla fakt gold. :lol: ) Vyřazení Natalie mi žíly netrhá, ona mi docela sympatická, ale Jeremy ani za mák.

U červených se sešli staří známý Sandra a Tony. Jako hráče je moc nemusím, ale ten jejich humor mě neskutečně baví. (Sandry taneček, když se neúčastnila IC :lol: ). Poker aliance fandím a štve mě, že moje all time favoritka Kim má hlavu na špalku. Ale ona si poradí, je to holka šikovná. Vyloučení Amber jsem předpokládala, ale i tak mě docela mrzí. Chudák Rob, až se to dozví.

Velký plusy: flashbacky, dýka jako propiska na TC, old school hráči jsou vidět, new school hráči spíš jako komparz
Mínusy: chybí mi intro, v těch twistech se za chvilku ztratím

Fandím: Old school alliance a Poker alliance
Ven a hned: Ben, Nick, Jeremy
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod dias258cz » 13 úno 2020, 23:22

Jeff Probst reaguje na první dvě kmenové rady

https://www.youtube.com/watch?v=xFdCMIi1QP8

Jinak podle informací byla první kmenová rada hodně živá, více šepotu, než bylo ukázano v TV. Asi si chtějí "živé" kmenové rady nechat spíše na pozdější fázi hry.

PS: Kdo nesleduje reddit survivoru, příchází o hodně super Meme. :D
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod brninho » 14 úno 2020, 10:58

Líp než touhle dvouepizodou to celý začít nemohlo, strašně jsem si přál aby first boot nebyl jeden z mých oblíbenců - splněno, aby se do hry až moc nepromítla pregame- splněno a nejlépe aby za nitky tahali mí oblíbenci - splněno, když připočtu že nebyl zahrán žádný idol ani výhoda (což se na začátek tak nějak dá předpokládat, ale dneska člověk neví), tak to byla nádherná, skoro až "old school" epizoda, chybělo snad jen intro, abych měl tep 200 za minutu :idea:

Úvodem, většinu castu mám rád a nebude mi vadit ať už to vyhraje z nich kdokoliv, ale stejně jsem si vybral dva hráče, kterým straním nejvíc protože vyhráli dvě z mých nejoblíbenějších sérií - Yul a Denise, z tohohle pohledu tedy 50:50, Yul ve svém stylu, jak si ho pamatujeme z Cook Islands, tak nějak stál za tím mezi kým se vybíralo na druhé kmenovce, naopak Denise udělala s Adamem rookie mistake a museli se sakra snažit, aby se pozornost obrátila na BvW konexe.

Tady mám ale jeden trošku problém, vytáhnutí "Poker alliance" byla fantastická věc ve smyslu odvedení pozornosti od sebe na první kmenovky, vůbec není divu, že se na to ochotně chytl Tony a Sandra, jinak asi nejvíc obvious terče ve kmeni, navíc Sandra hnaná zlostí na Roba, která vypadala docela reálně. Jinak si ale myslím, že se Yul pustil na docela tenkej led,bezesporu si dělal "domácí úkoly" a zkoumal kdo s kým co v jaké řadě, shlédnul pár videí na youtube (odtud předpokládám že tu poker událost má), ale 13 let je 13 let, těch akcí, kde se potkávali různí navrátilci už bylo tolik, že kdyby to věděl, tak si určitě za svého spojence číslo 1 nevybere Sophii, která si myslím, že se v komunitě hráčů objevuje rozhodně víc než taková Kim. Když připočtu, že Tony a Sandra jsou typy hráčů "anybody but me", tak mám takový podezření, že sázka na "Poker" kartu mu dlouhodobě silnou pozici nezajistí...Jinak na mě z Dakal dělá super dojem Wendell, narozdíl od většiny fóra mám jeho sérii rád a i tady zatím ukázal co ho nejvíc zdobí, sympatickej chlap, co se ne nutně dere do popředí a nechává na zrádném výsluní v první fázi hry jiné, i když u zásadních rozhodnutí vždy je.

U prasátek velká spokojenost, spojenectví Boston Roba a Parvati muselo zahřát každýho fanouška, nemám o ně vůbec strach, navíc vyloučení "Ambuh" nám zařídí výbornou podívanou a Rob půjde po krvi. Je mi sympatický, jak se dění v tomhle kmeni vyvýjí ve stylu Old school vs. New school, pokud by si Old school alliance vzala k sobě Denise, tak se budu tetelit blahem. U Denise se zastavím..Nevím, obavy o ni jsem bezesporu měl, ale tak nějak jsem tušil, že to nebude ona, sleduju ji na sociálních sítích a tam zvýšila svoji aktivitu natolik, že to by snad first boot ani nedělal, teda pokud by se nevrátil do hry a tu zásadním způsobem ovlivnil. Přežila a teď si myslím, že jsou s Adamem v perfektní pozici tak někde uprostřed a tuším, že na nich bude záviset další dění u modrých.

1st Favs: Denise, Yul
2nd Favs: Boston Rob, Sandra, Parvati, Danni, Ethan, Wendell, Amber
3rd Favs: Jeremy, Adam, Nick, Tyson, Tony
:down: : Ben, Sophie, Kim, Sarah,Michele, Natalie
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Yedko » 14 úno 2020, 12:30

Taky souhlasím a nechápu proč je zrovna Wendell neoblíbený. Sice jsem fandil Domenickovi, ale každopádně jejich série byla dle mého z 32.-39. zdaleka nejlepší a to že v řádu tříd.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Terry » 14 úno 2020, 14:22

Tak kulatá serie všech vítězů začala hezky. První díl určitě nezklamal. Úvodu určitě chyběla znělka a mohlo to být teda víc epic než Jeff na malém ostrůvku. Přílet hráčů v chopper helikoptérách v HvV měl úplně jiný feeling a navnadil na jednu z nej serií. Tady to aspoň zachránila první soutež o imunitu, která byla podobná, ale ne tak drsná. Překvapil Rob jak to pořád má v sobě, neskutečný. Když sem minulou serii sledoval ten jeho pupek, tak sem měl pochybnosti, jak bude dávat nějaký soutěže. Ale on je tam pak háže jako hrušky přes plot :D a šéfuje si to pořád stejně, jen se snaží být trochu víc v pozadí. Mohlo by dojít na nějaký souboj Rob vs Sandra. A je fakt že jeho jméno taky docela padalo, ale před kmenovou mohl být docela v klidu. Až na to, že je to právě podezřelí, že po něm hned na první TC nejdou :) Čekal sem že Ben bude poučený a přijde s pořádným plánem a gameplayem, ale v první epizodě hrál jak dement, ale styl vyslepičím všechno všem. Něco jak gay z Texasu, nebo odkud pár serií zpátky ( nemám pamět na jména :) )

Při oznámení penízku a nakupování sem byl hodně skeptický. Ale zatím to vypadá, že by to mohlo, jakž takž fungovat. A jak tam někdo prohlásil, třeba to bude norma pro další serie. Ale je fakt, že tím jak byli poslední serie překombinované všemožnýmy výhodami. Tak by bylo fajn to trochu zredukovat. A jestli to bude tenhle systém a nebude to přehlcené výhodami je vlastně plus. Až na to že si můžou kupovat jídlo a komfort :roll: , kort v této serii, které by měla být podmínkama a dostatkem jídla extrémně těžká.

Uvidíme jak další díly, ale já sem naplněný optimismem docela. A ze všech těch legend dohromady jde cítit, že chtějí hrát pořádnou hru. Let the War begin :D
Obrázek

Jěště bych dodal že ženský cast se Jeffovi moc povedl :) hned se na to taky líp kouká :) Mamka Parvati :)

A díky za tip na reddit. Skvělé memes :)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod dias258cz » 14 úno 2020, 23:11

Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Dejvy » 15 úno 2020, 13:49

Nečakal som tu až také ovácie. Akože dobré to bolo, ale stalo sa presne to čo som si myslel. Keďže súbežne beží AU Survivor All stars kde sú všetci úplne fantastickí tak sa bojím, že toto bude úplne v tieni protinožcov. Tu vidím niekoľko hráčov čo sú pre mna vyslovene tragédi (Ben, Nick, Adam, Michelle, Amber, Natalie) a som si takmer istý, že z nich niekto vyhrá. Čistý odpad oproti hráčom ako David, Mat, Brooke, Flick atd. z AU.

Ale dosť bolo austrálskej propagandy :D

Nerozumiem prečo Rob hral pred Sandrou, že sa nevracia. Veď práve s ňou mal urobiť pevnú alianciu kedže takých ako ona potrebuje keď sa chce dostať daleko.

Ešte sa predsa raz vrátim k sútažiam. Ospevuje sa tu prvá súťaž. Áno bola super, ale takých a v lepšom prevedení vidíme v AU každú epizódu dve :mrgreen:

Teraz k pozitívam nech len nehejtujem.

Veľmi ma potešilo vidieť old school hráčov a ktorých som si myslel, že ich už neuvidím. Aliancia Rob-Parv je skvelá. Parv vyzerá stále nádherne, ale už to vlastne nie je mladá žabka, ale Milfka oficálne :D Inak aj Kim vyzerá super.

Veľmi ma potešil aj Yul, som rád, že je v obraze a opäť rozbaluje skvelú sociálnu hru. Vyzerá to tak, že on by ma asi najviac potešil ako víťaz. Uvidíme ako to pôjde dalej.

Tie tolkeny ma zatiaľ moc neiritujú čoho som sa dosť bál. Môžu sa tam vďaka tomu diať zaujímavé veci.

Obaja vyradení ma potešili lebo Natalie som nikdy moc nemusel aj keď som jej výhru vtedy nakoniec prial. Amber je podľa mňa totálne slabý hráč. Nič neukázala v Austrálii a ani v All stars kde ju Rob na rukách priniesol až k výhre. A teraz tam prišla ako sama povedala len na dovolenku aby nemusela variť, prať a iné veci. Zobere si pekne prachy za účasť a oddýchne si na pláži. Asi schválne nedali na výber či chceš pokračovať po vyradení lebo ona je jedna z tých čo by išla pekne do hotela.

Fandím: YUL, Rob, Parvati, Sandra, Kim, Tony, Denise, Wangel, Danni.
Ven: BEN
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Masarka14 » 15 úno 2020, 14:18

Začátek úžasný, po poslední sérii neuvěřitelně osvěžující (dokoukával jsem jí měsíc po konci série a to o něčem svědčí). Teď si myslím, že se budu těšit na každý čtvrtek. Je dost možné, že nikdo z těch "velkých" hráčů nevyhraje, takže jsem zvědavý, co ukáží ti hráči, kteří přece jen nemají tak velké jméno. Snad série nezklame (fingers crossed).
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod Spacecore » 15 úno 2020, 15:29

Já sem akorát překopíruju status, co jsem si psal na svou zeď na FB:

Tak nová (čtyřicátá) řada Survivoru, kde se proti sobě utkávají pouze vítězové předchozích řad s podtitulem "Winners at War" je spíš "Survivor Infinity War", kdy Vám znalost předchozích 39 řad přivodí naprostý fanouškovský nerdgasm a mezi dvaceti soutěžícíma je většina vašími favority, což maximálně zvyšuje herní zážitek, na druhou stranu bude bolestné sledovat díl, co díl odchod oblíbenců, což mírní přítomnost pár méně záživných vítězů a Edge of Extincion ostrova. Každopádně po dlouholeté upadající tendenci Survivora tu máme skvělou řadu s naprosto famózníma hráčema, kteří kromě toho, že jsou pupkatí milionáři, zfotrovatělí a s nebezpečně vysokou hladinou cholesterolu v krvi odvádějí skvělé strategické výkony. Bylo zábavné sledovat hráče, kteří nebyli na obrazovkách dvacet let jak se po přistání na ostrově baví o dětech. Takže chci říct, že pokud byť jen letmo znáte Survivor, tuhle novou řadu doporučuji sledovat, bude to velký a vítěz shrábne historicky rekordní výhru 2 miliony dolarů!

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod dias258cz » 15 úno 2020, 21:09

Preview na další epizodu
https://www.reddit.com/r/survivor/comme ... y_preview/

Ohledně další epizody z ukázky napíšu do spoileru, někteří to třeba vidět nechtějí.

Spoiler!
Podle ukázky dostal Rob něco od Amber z EoE nebo dostal jenom ten token se vzkazem? Nejsem si jistý. Musím říct, že Rob vypadal pěkně nasraně, když šel na výzvu o Imunitu, jde z něho normálně strach :angry:

Podle ukázky to vypadá, že Ben našel symbol imunity. Mluví o paranoie a přitom jako by něco hledal v zemi. ( Nejsem ani šokovaný, že by Ben našel imunitu btw )


PS: Musím pochválit hudbu a dokonce i ty Tokeny, které vypadají na zajímavý twist, který se mi líbí
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP01

Příspěvekod dias258cz » 15 úno 2020, 21:48

Doplňuji informace ohledně první epizody, které nebyly v TV
1) Blue tribe šel na kmenovou radu v 19:54, hlasovalo se v 20:51 a odcházelo se v 21:15 - Celkový čas byl 1h 21m
2) Adam nemohl zapálit pochodeň. Všichni se mu smáli, společně s Jeffem. Ethan se snažil pomoc, což se mu nepovedlo, nakonec jeho pochodeň musela zapálit Danni
3) Když Denise mluvila o sobě a Adamovi, jak šly hledat studnu, tak Jeff se zeptal Ethana, zda něco podobného se stalo i ve 3 řadě. Ethan odpoveděl - “They would be dead if they got lost in Kenya,” referring to the lions.
4) V Tv jsme viděli, že Jeremy šeptal s Benem, ale ve skutečnosti toho bylo víc. Začala to Natalie a Michele > Obě potom šeptaly s Robem >ten pak s Jeremym > Rob se potom zvedl a mluvil s Ethenem > Ethan s Parvati > Ben s Ethanem > Ethan šel za Robem. Všichni spolu šeptali, ale nikdo nešel za Adamem a on nešel za nikým.
5) Natalie se zeptala Adama, zda má plán na dnešní hlasování. Adam odpoveděl > "Jediné co mohu říct je, že doufám, že lidi se budou držetplánu, na kterém jsem se s nimi domluvil." Probst se pak zeptal, zda ještě někdo má prohlášení a chce se s ním podělit, na to Natalie odpoveděla > "Lidi, nechceme se vrátit znovu na kmenovou radu, držme se plánu" To se taky stalo, jen to nebyl ten její plán.

Řeči u hlasování
Adam > Hlasoval pro Natalie
Jestli to nepůjde podle mého plánu dnes večer, tak budu brečet na EoE a to nikdo vidět nechce
Denise > Natalie
Doufám, že to nebudu dnes já. (Zapomněla ukázat svůj hlas, tak pak ještě dodala ) Doufám, že plán výjde a nebudu to já.
Ethan > Natalie
Natalie, si milá osoba, ale ty a Jeremy jste spolu strašně silná dvojce a tohle zde nechceme. Jsem rád, že jsem zpátky.
Parvati > Natalie
Mám tě moc ráda, ale spojuješ Michele a Jeremyho čím dál víc. K tomu si řekla, že jsem byla slabá v soutěži
Ben > Natalie
Promiň (Víc toho neřekl)
Danni > Natalie
Nerada tohle dělám, ale bojím se tvého spojenectví s Jeremym. Promiň, snad mi tohle jednou odpustíš
Jeremy > Adam
Já ti ani nevím
Natalie > Denise
Jestli tohle nepůjde podle mého plánu...
Rob > Natalie
Promiň Natalie, ale někdo musí jít první ( Rob jako jediný prohledal věci na poličce v hlasovací místnosti )
Michele > Denise
Doufám, že to nebudeš ty, ale nejdůležitější je, že to nebudu já.

Jeff a jeho poslední slova na kmenové radě, které nebyly poprvé ukázány: Teprve dva dny a jde vidět, že boj to bude velký


Kmenová rada č.2
1) Red tribe šel na kmenovou radu v 19:45, hlasovalo se v 20:45 a odcházelo se v 21:07 - Celkový čas byl 1h 22m
2) Na kmenové radě se hodně řešil Tony. Wendell se zmínil, že Tonyho tempo se zvýšilo ve třetí den. Tony byl velmi naštvaný na Amber, ke konci se do toho vložila Sandra se slovy > Amber není schopna hrát na takové rychlé úrovni jak Tony. (Sandra obhajuje Tonyho, časy se mění)
3) Kim zmínila na kmenové radě, že se jí většina první tři dny vyhýbaly, nacož nebyla zvyklá ve své původní sérii a lituje, že někdy šla hrát vůbec poker.
4) Hodně se probíral EoE, kde Yul řekl, že Chris Underwood si nezasloužil vyhrát tím způsobem, jakým vyhrál. Jeff se potom zeptal, komu se líbí EoE a další šance na vrácení do hry, ať se příhlásí. Jediný, kdo se přihlásil, byla Sarah, Amber a Nick.

Řeči u hlasování:
Nick > Amber
Dvě šance na Dva miliony dolarů je mnoho. Si moc milá, ale viděl jsem All-Star sérii a nechci, aby se to opakovalo
Sophie > Kim
Si na mě příliš cool
Tony > Kim
(bez řeči)
Sandra > Amber
Bohužel, většina kmene tě chce pryč, kvůli Robovi a to není fér. Promiň
Tyson > Amber
Promiň Amber. Musím vzdát tenhle souboj, abych vyhrál válku
Amber > Nick
Nic osobního, jenom doufám, že většina bude hlasovat takhle
Wendell > Amber
Amber, si strašně milá, si skvělá matka, ale ty s Robem jste moc silní. Hodně štěstí na EoE
Sarah > Kim
Nebudeš to ty
Yul > Amber
Amber, vypadáš na super osobu. Tohle hlasování má jenom zabránit silné dvojici se dostat k sobě, než bude pozdě
Kim > Amber
Promiň. Bohužel jsme ve špatné situaci a já předpokládám, že napíšeš také mé jméno

Amber vzala s omylem pochodeň Sarah

Jeffova poslední slova: Amber byla naposledy vyloučena před 20 lety, za tu dobu se rychlost hry ale změnila.

Snad jsem všechno přeložil správně jenom pro vás. Je zajimavé vidět trochu do zákulisí ;)


Dodávám doplňující novinku!!!!!!!!
Jeff Probst oznámil, že EoE nějakou dobu neuvidíme, kvůli nespokojenosti hráčů v 40 sérii, fanoušků a moderátorů z různých rozhovorech.

Jeho přesná slova: " Když lidi řeknou, že to nemají rádi, okey, beru to, nelíbí se vám to. Mě se to líbí, ale beru na vědomí. EoE nějakou dobu teda neuvidíte. Neříkám, že EoE neuvidíte už nikdy, ale dáme si od něho nějakou dobu pauzu, aby jsme to mohli všechno vstřebat a třeba lehce upravit. Přál bych si, aby fanoušci chápali, že to děláme i pro vás. Několik let si stěžujete, že zmizel element přežití ze hry, tak jsem se ho rozhodli zviditelnit EoE. Miluji tuhle show a změnila mi život, ale přál bych si, aby byla mezi náma větší harmonie, než jenom nenávistné komentáře na sociálních sítí. "
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host