S40 - Winners at War - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 20 úno 2020, 07:08

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Lonixis
Příspěvky: 2
Registrován: 13 úno 2020, 05:22
Nejoblíbenější série: HvV
Nejoblibenější hráči: Malcolm
Nejméně oblíbené série: Gabon

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Lonixis » 20 úno 2020, 08:13

No tak myslím si že dost zajímavá epizoda kde se toho stalo hodně za tak krátkou dobu.
Jeremy má podle mého hodně dobře našlápnuto hru kde je v prostředku a může se prizpusobovat situaci a později jak bude merge tak bude on ten co bude mít kontrolu. A plus má podle meho hrozně dobrou advantage.
A to samé Denise s Adamem kde to jejich duo má imunitu a k tomu další token navíc.
Ale stále nechápu jak Parvati přežila tuhle kmenovou radu. Tohle měla být kmenovka kde jim mělo být jasný že Rob a Parv to měli celou dobu na povel ale stále nic neudělali.
A u červeného kmene se fakt až moc bojím o Tysena a myslím si že ten pokud neudělá nějaký kouzlo tak je určitě pryč.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 20 úno 2020, 09:01

Další super díl, který opět přežili mí největší favorité, byť Danni mě mrzí.
-Tony stavějící "žebřík" je bomba. V příští epizodě asi uloví žraloka. Ten chlap je padlej na hlavu, ale televizi umí udělat. Skoro bych to přejmenoval na "Next time with Tony"
-Sophie má pořád extrémně dobře našlápnuto. Sedí přesně uprostřed a dokonce má po ruce půlku idolu
-Adam si myslel, že je to díra, sežeňte mu někdo dívku
-Rob si celý segment mezi IC a TC házel s provázkem a evidentně ho to ještě nepřestalo bavit. Mi připomnělo scénu z Ghost Island, kde Dom usrkoval z hrnku. Klasika.
-Ben se pomalu stává Keithem sezony
-Ty modrý tašky jsou fakt hnusný

Zatím hodně dobrý edit mají Sophie, Yul, Tyson, Adam a Rob. Kromě Roba bych vítěze hledal v této skupině, což by mi udělalo velkou radost.

Fandím velmi: Sophie, Yul, Denise
Ať ještě chvilku zůstanou: Tony, Sandra, Tyson, Ben
Vyloženě nefandím: Sarah, Nick

P.s. všimli jste si, jak surreálná byla ta epizoda?
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod dias258cz » 20 úno 2020, 09:16

Tak, docela jsem si přál 2h epizodu znovu, ale přál bych si asi moc :D Vyjádřím se pouze k epizodě, jakmile budu vědět něco více ze zákulisí, tak sem hodím info.

Musím říct, vidět Roba, takhle zmatlat skládačku bylo těžký. Vždycky to byl ten člověk na tyhle věci, takže to bylo celkem šokující. Trochu naivní Rob, když si myslel, že dostal Fire Token od Sandry, která je spíše proti němu. Jak jsem chválil v první epizodě Danni, tak tentokrát spadla z vrcholu úplně nadno, jednoduše ji převládla paranoia a vykecat o school alianci před Benem, pak navrhnout Robovi vyloučit Parvati, když každý ví, že jsou spolu v alianci, to mi prostě hlava nebere.

Nelíbí se mi situace, v jaké je Rob, Parvati a Ethan, snad se z toho dostanou, protože vidět Bena, Adama, Michele, kteří budou určovat směr hry je na zvracení. :vomit:

Musím pochválit Roba, který je neuvěřitelně klidný, jako by i dneska tušil, že nevypadne a přitom furt ho ostatní řeší. Půl dne si hraje s kolečkem u stromu a nechá hru běžet volně a ostatní chodí za ním :lol: :idea: Představte si, že vyhrajete hru, vrátí te se do sezony Všech hráčů, kteří hru taky vyhrály a na kmenové radě, vám někdo řekne, ať vysypete své věci na zem z baťohů :lol: Jak stádo :shock:

Adam :mrgreen: v První epizodě, nemohl zapálit pochodeň, musela to udělat za něho Danni, v dnešní epizodě další problém s pochodní :lol:

Ještě se vrátím k Danni, všichni ji vychvalovali, včetně mě, že byla strašně klidná v původní sérii. Ještě před s40 v rozhovorech řekla, že bude hrát klidně, bez paranoii, no .. :D Přitom stačilo, aby byla v klidu. (jako Rob) Kdo si jámu kopá, sám do ní padá. Přitom jsem ji i já považoval za jednoho mého kandidáta na výhru celé série. Asi těch 29 sezon je už velký rozdíl
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 20 úno 2020, 09:53

Sakra tady to žije, už ani nepamatuju kdy jsem sem přišel ráno po nové epizodě a tu byly už 3 další odpovědi :mrgreen:

Předně bych chtěl vypíchnout jednu věc z tohoto dílu - Rob si to tam zatím neskutečně šéfuje, je to pro mě fakt neuvěřitelný jak to tam má pod palcem, jak za ním všichni choděj a všechno mu vyslepičej, jak na kmenovce donutil všechny aby si vysypali brašny... je to jak Redemption Island all over again a to nikdo, včetně mě, nečekal, obzvlášť když tu jsou samí vítězové, což by měli být profesionálové a ne mlíčňáci jako v s22, u kterých se to dalo pochopit. Pokud ale půjde Sele i příště na kmenovku, tak očekávám, že se nyní počtem převažující New School spojí a vykopnou Parvati, ale to uvidíme.

Co se Danni a Denise týče, tak tohle byla pro obě hodně slabá epizoda, Denise tím jak uvažovala dát půlku toho HII Parvati, to byla opravdu kardinální blbost a ještěže to ten trumbera Adam co netrefí díru zachránil, no a Danni kvůli tomu, že se vlastně vyloučila sama... Taky stojí za povšimnutí, že první tři vyloučení jsou ženy, to už taky ani nepamatuju kdy tak bylo, navíc jak jsem psal výše, další velmi ohrožená osoba je Parv...

Za co mám aspoň už teď radost je že Ben podle mě nemá šanci vyhrát, myslím si, že už teď je všem hráčům nesympatický a herně v tom šlape jak slon v porcelánu, takže i když by se dostal do finále, tak bych byl hodně v šoku kdyby to uhrál ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 20 úno 2020, 09:56

dias258cz píše: Představte si, že vyhrajete hru, vrátí te se do sezony Všech hráčů, kteří hru taky vyhrály a na kmenové radě, vám někdo řekne, ať vysypete své věci na zem z baťohů :lol: Jak stádo :shock:

A co bys dělal v situaci, kde část kmene vysypává své bágly? Když to neuděláš, jsi hned podezřelý, protože snad něco skrýváš. V tý situaci nešlo se zachovat jinak
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod dias258cz » 20 úno 2020, 10:05

Lamik.lamity píše:A co bys dělal v situaci, kde část kmene vysypává své bágly? Když to neuděláš, jsi hned podezřelý, protože snad něco skrýváš. V tý situaci nešlo se zachovat jinak


Nikde jsem nenapsal, že bych to neudělal. :read: Jen mi to přijde legrační, jak si je Rob vodí.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Kill Kenny » 20 úno 2020, 11:19

:heat: :heat: :heat:

Kola se pomalu roztáčí, paranoi stoupá jak Jackpot Sportky a přesto se zdá z editu, že je dost hráčů zcela v klidu a v proplouvají bez jediné vlnky k mergi - Michelle, Nick, Wendell.

A i kdyby se třeba náhodou nemělo nic dít, vystoupí z bubliny klidu zcela iracionální Ben, který předvede hru pomalu klasického Redneck (proč mi připomíná Big Toma?) a nebo ve své naivitě má velký plán rádoby Kalamity Kass? Kdo ví, ale je to velmi ústřední postava. Když začal mluvit na kmenovce, tak jsem si ze šeptandy říkal, Ben jde, prosím, at Ben jde. Nestalo se. Nejvíce poblázněná osoba castu ztratila nervy a zahrála krok hodný nováčka celé hry a tak nás opustila velká kost Danni.

Udivuje mě velký až přehnaný klid Boston Roba. Udělal si z kmene bandu přisluhovačů, kteří za ním chodí pro rady, co mají dělat a on s povýšenou milosrdností udílí pokyny. "Vysypejte tašky, tak se podíváme", a bylo. Říci tohle třeba Adam, tak se mu všichni vysmějí.

U červeného kmene si zatím vede Sophie a něco mi říká, že tohle bude černý kůň celé soutěže a přitom Kim je dost na odpis. Přátelství se Sophii? Asi to pormyslela a došlo jí, že jí zcela nic nezbývá, nebo ano?

Tony má fazonu, prostě tenhle člověk je naprosto geniální, totálně.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod MichaelaKoc » 20 úno 2020, 12:24

Po 2 epizodách fandím Modrému kmeni v čele s Robem. Jen se obávám, že příště to bude mít nahnutý, a že spojí new school hráči, tedy - Adam, Denise, Jeremy, Michelle a Ben a půjdou proti Parv, Robovi a Eathnovi. Nevím, co by to mohlo zvrátit. Leda by Ben začal ještě více vyšilovat. :D :D :D

Nebo dojde k promíchání kmenů ...?

V červeném kmeni je zajímavou postavou snad jen Tony, zatím. Sophie může být v dalších částech zajímavá.

A na EoE Natalie fakt válí a krásně hraje s Jeremym a ostatní o tom nemají ani tušení. Amber a Dani tam budou naprosto nepoužitelné.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod hozu » 20 úno 2020, 12:34

Po té grandózní první epizodě trošku méně grandiózní, ale stále velice dobrá epizoda. Celkem jsem se bavil u scén z Dakalu, kde byla hromada vtipných momentů se sbíráním chlebovníků, počínaje Yulem a vrcholící eskapádou se žebříkem. Tony je fakt dobrý magor :D . Ale tak možná mu ta strategie bude chvíli vycházet. Zatím je to asi dobré pro zábavu.

U Sele to začalo být zase mnohem drsnější. Stále nechápu, jak je možné, že Roba ty kulky tak míjí. Ale tak ono je to asi i dobrém balancování s tím, co chce většina. Danni se sesypala vcelku rychle a asi je fajn že šla. Hlasování 8-1 bych popravdě nečekal, ale hodně hráčů se zřejmě spokojilo s oním, kdokoliv když ne já. A Ben, po této epizodě si myslím, že ho uvidíme asi ještě dlouho, jelikož se z něj stala ukázková obětina do závěrečné kmenové rady. Je fakt totálně mimo, mi přijde :D

Vcelku mě ještě zaujaly ty HII, jako součást vytváření důvěry mezi hráči. Možná takto uvažovala Denise, když to chtěla dát Parvati, ale je asi jenom dobře, že Adam byl trošku víc při smyslech. Spojení Sophie s Kim mi na druhou stranu udělalo radost. Ale zas tam toho asi bude strašná hromada, takže čekám, že za chvíli to všechno exploduje.
Jinak doufám, že to nebude, co epizoda EoE, to nová výhoda do hry. Mimochodem, zajímá mě, jestli téhle výhody Jeremy využije, přijde mi to trošku k neupotřebení, v rámci jeho hry. I když první TC mu asi trošku nervy pocuchala.

Epizodka s batohy na TC byla vcelku vtipná :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Rodann » 20 úno 2020, 16:56

DAKAL:

HERO Tony, Yul
ZERO Kim

========================================

SELE:

HERO Rob, Jeremy, Ben
ZERO Danni, Denise

========================================

EoE:

HERO Natalie
ZERO Amber

========================================

Vítězný edit: Yul, Jeremy.

Neviditelný: Michele, Wendell, Nick.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Masarka14 » 20 úno 2020, 18:16

Adam dostal celkem hodně prostoru, správně Denise rozmluvil darování druhé půlky skryté imunity Parvati.

Tonymu se děláním jiných šíleností daří eliminovat jiné šílenosti, které by ale měli mnohem větší dopad na jeho hru (hledání imunit, skrýše...). Uvidíme, jak dlouho to vydrží a jestli ho ostatní nebudou chtít vyloučit i tak. Doufám, že nám vydrží co nejdéle.

Jsem rád, že šla Danni, která se za svoje vyloučení mohla sama, protože byla moc paranoidní.

Ještě si dovolím srovnání probíhající australské All-Star série s touto. Tady je 1 díl týdně (43 minut) a australská verze je vysílána 3 x týdně (73 minut - díl) a to je teda neskutečný rozdíl, je to úplně jiné. Tady se člověk ani pořádně nerozkouká a je konec. Téhle sérii by slušelo alespoň 60 minut. Je to škoda.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod dias258cz » 20 úno 2020, 18:58

42 minut není hodně, ale stačí. Na druhou stranu odvádí skvělou práci, dát 3 dny do 42 minut. Za to palec nahoře :idea: Představ si, že by se třeba nic nedělo a prostě máš stanovenou hranici na 72 minut(každou epizodu, kromě finále), kterou by zaplnily nudou, takhle máš 42 minut kvalitního contentu. Na AU survivoru mě vytáčí díly bez eliminace, úplná ztráta času a chuť pustit si další díl. ( Jen můj názor ) Před rokem jsem četl, že Probst bojoval za delší episody, ale CBS to zamítla.

Jeff Probst o příští epizodě : Připravte se na jeden z mých nejoblíbenějších momentů, za celých 40 sezon!
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Joník » 20 úno 2020, 19:36

Líbí se mi, jak se čím dál víc projevuje to, že Ben je hodně špatný hráč a absolutně si nezasloužil vyhrát a ani být nacastěn místo Hatche ;)
Danni neskutečně zklamala.
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Masarka14 » 20 úno 2020, 20:17

dias258cz píše:42 minut není hodně, ale stačí. Na druhou stranu odvádí skvělou práci, dát 3 dny do 42 minut. Za to palec nahoře :idea: Představ si, že by se třeba nic nedělo a prostě máš stanovenou hranici na 72 minut(každou epizodu, kromě finále), kterou by zaplnily nudou, takhle máš 42 minut kvalitního contentu. Na AU survivoru mě vytáčí díly bez eliminace, úplná ztráta času a chuť pustit si další díl. ( Jen můj názor ) Před rokem jsem četl, že Probst bojoval za delší episody, ale CBS to zamítla.


Pokud se nepletu, tak v posledních dvou sériích AU Survivora byla jedna neeliminační epizoda. To si myslím, že není hrozné.

Já bych epizody prodloužil u US Survivora jen u téhle série, protože si to zaslouží. U předešlé série by stačilo, kdyby měl každý díl tak 30 minut.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod brninho » 20 úno 2020, 20:20

Já upřímně doufám, že Selátka příští IC vyhrají, protože dění v tomhle kmeni přestává jít mým směrem, Danni, Danni, Danni ...
Když to vemu po frakcích, tak tu máme Roba, Parv, Ethana, na opačné straně Jeremyho, Bena, Michelle a myslím, že se docela vyplnila moje předpověď, že Denise s Adamem jsou v nejlepší pozici někde uprostřed s tím, že Adam výrazně osciluje k new school a Denise si myslím, že je trošku srdcem old schoolerka, což podle mě ukázala ta úvaha o idolu a Parvati, bohužel se obávám, že Adam si bude chtít do Survivor CVčka připsat skalp Roba nebo Parv a Denise se na té vlně ponese, připočtěme Jeremyho výhodu, poměr na EoE dvě hráčky, které zrovna Robovi kolem krku nepadnou proti Amber, fakt že Ben má výraznej podíl na HII Denise a ani ji na TC nepráskl a máme tu celkem hořkej koktejl pro moje oblíbený Oldschooláky. Jinak Rob perfektní, Scorsese by ho měl konečně zaregistrovat, do nějáké další mafiánky padne jak ulitej + myslím, že Bena má hodně přečtenýho a ta otázka na idol na TC byla cílená na nějáký jeho prokecnutí, tady se Ben udržel.

Červení pobavili, Tony si našel v kmeni takovou "Goofy" úlohu a myslím, že to pracuje jen pro jeho prospěch, jinak nám epizoda nějakej větší insight do kmene nenabídla, Kim by mohla odejít s půlidolem v kapse, tím by si u mě Sophie získala malý plus.

hozu píše: A Ben, po této epizodě si myslím, že ho uvidíme asi ještě dlouho, jelikož se z něj stala ukázková obětina do závěrečné kmenové rady. Je fakt totálně mimo, mi přijde :D


Mluvíš mi z duše, má výraznej edit, Ben je u mě jasnej kandidát na FTC, neřekl bych že je mimo úplně, ale asi se všichni shodneme, že nejostřejší tužka v penále to není.

dias258cz píše:Jeff Probst o příští epizodě : Připravte se na jeden z mých nejoblíbenějších momentů, za celých 40 sezon!


Jeff má v každé sezoně průpovídku ve stylu "něco in history of Survivor", "něco I've ever seen" atd...
Moje mysl, zasažená paranoiou Danni už samozřejmě čeká něco ve smyslu vyloučení Roba a dlouhej potlesk všech ostatních hráčů v kmeni- vítězů Survivora, což tak nějak zapadá do té Jeffovy falešné lidskosti.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod QOBH » 20 úno 2020, 20:48

dias258cz píše:
Jeff Probst o příští epizodě : Připravte se na jeden z mých nejoblíbenějších momentů, za celých 40 sezon!


Paneboze, navsteva blizkych a spousta place uz ve treti epizode? :lol:

Jinak tony jako vtipny element (ukazky na pristi dil fakt dobre sestrihane :lol: ) + na kmenovce otazky na hii a vysypani tasek podle me dokonale, uprimne jsem nebyla uplne presvedcena, ze ben nic nerekne... :mrgreen: Jsem zvedava, jak dlouho tohle bude jeste robovi prochazet...

Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Joník » 20 úno 2020, 20:59

QOBH píše:Paneboze, navsteva blizkych a spousta place uz ve treti epizode? :lol:

Spíš mi něco říká, že se Rob Jeffa omylem dotkne a to bude den, kdy se všechny Jeffovy sny naplní, tím pádem jeho nejoblíbenější moment :smile:
Jinak ale musím uznat, že Tony fakt válí, nikdy bych nečekal, že ho zase začnu mít rád :) ale highlight řady je pro mě Ethan. Btw editoři, pořád čekám na nějaký screen time pro Michele :hungry:
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Dejvy » 20 úno 2020, 23:34

Masarka som rád, že to tu píšeš lebo je fakt masaker si pozrieť pomaly každý deň 75 minútový diel AU Survivor a potom bum 42 minútovku US. Úplne mi to prišlo ako pretočené, neosobné, rýchla súťaž, rýchle niečo na EoE, rýchlo dohadovačky a rýchla TC. Hotovo. Dosť mi to vadí, hoci hráčov poznám tak si s nimi vôbec neviem vybudovať "vzťah". Neviem či by som nemal toto prestať pozerať a pozrieť si to naraz potom.

K epizóde. Akože znova dobrá, ale pomaly mám pociť, že sme každým dielom bližšie k tomu čoho sa tu stále obávam, že vypadnú ludia ako Parv, Rob, Sandra, Tony a potom tam bude behať dement Adam čo nevie ani pochodeň zapichnúť do zeme, paranoidný Ben a totálne anti-TV (hoci dobrá strategicky) Sophie.

Úplne ste ma tu nainfikovali, že Vám stále vadilo kopec vecí a mne nevadili a teraz keď priamo porovnávam tak mi začína všetko vadiť a to tu máme ešte brutálne zaujímavú sériu a nie nejaký patok. Musím sa asi odosobniť lebo stále je v hre veľa legiend, ktoré mám rád, bavia ma a fandím im.

Favorites: Rob, Parv, Yul, Eathan, Kim, Sandra, Tony.
Ven: Adam, Ben, Nick, Sophie
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
lVlorf3us
Příspěvky: 33
Registrován: 11 dub 2014, 11:24
Nejoblíbenější série: Cook Islands, Palau, HvV
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Ozzy, Tom Westman, Malcolm, Jerri, Eliza
Nejméně oblíbené série: Thailand, Marquesas, Fiji
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod lVlorf3us » 21 úno 2020, 18:15

Kdo neviděl, jak Parvati učí Ethana lhát :D

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Kill Kenny » 21 úno 2020, 20:26

Dejvy píše:Masarka som rád, že to tu píšeš lebo je fakt masaker si pozrieť pomaly každý deň 75 minútový diel AU Survivor a potom bum 42 minútovku US. Úplne mi to prišlo ako pretočené, neosobné, rýchla súťaž, rýchle niečo na EoE, rýchlo dohadovačky a rýchla TC. Hotovo. Dosť mi to vadí, hoci hráčov poznám tak si s nimi vôbec neviem vybudovať "vzťah". Neviem či by som nemal toto prestať pozerať a pozrieť si to naraz potom.


OT myšlenka
Spoiler!
Tohle se děje několik sezon a připomíná to dost filmovou tvorbu -střih, střih,akce,střih,střih, ale byly doby, kdy Survivor uměl navodit pocit, že hráče známe. Chybí několik věcí, které byly ve starých serií, odkud si ty hráče pamatuji o mnoho více než z většiny sérii 26-39. Ukázka, co kdo dělá v reálném životě, krátkých 10-15 vteřin,což mně ohromně chybí. Stejně tak i návraty domů. Spousta lidí řekne, jak byly série 1-6. nudné, jak se tam nic nedělo a , že se ta nehrálo. Nedávno jsem koukal na Amazonii a neměl jsem pocit, že bych hráče po 2 dílech neznal. Proč teďka hráče znám jen proto,že jsou bývalí vítězové a v nové serii si nezapamatuji prakticky nikoho, i když díly mají pořád 42 minut stopáž? Dřív to šlo a dneska to nejde? Myslím, že dneska už není zájem ani ty hráče představit. Není potřeba dělat National Geographic jako byla Austrálie a Afrika, ale i bych dal sázku, že si třeba pamatujete více hráčů, nebo třeba pořadí vyloučení oproti 29.serii, 36. atd. Jak to vidíte vy?
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Rodann » 22 úno 2020, 17:47

Opět pár nevysílaných scén, tentokrát z EP02:






PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod PM. » 22 úno 2020, 18:47

Rodann píše:Opět pár nevysílaných scén, tentokrát z EP02:







Díky moc za ty nevysílané scény takhle hezky pohromadě. :idea: :idea: keep it up :beer:
Prosím vyhoďte někdo Probsta.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod dias258cz » 22 úno 2020, 19:09

Preview na další epizodu. Zatím jsou všechny preview úžasné :idea:

https://www.reddit.com/r/survivor/comme ... d_preview/
https://www.reddit.com/r/survivor/comme ... ak_peek_1/


Spoiler!
Doufám, že Amber pošle nějakou výhodu Robovi, což by posilnilo mojí nejoblíbenější alianci ever ( Rob, Parv, Et ) . PS: Soutěž vypadá sick.

A nesouhlasím s Adamem, že by Rob měl hrát jako on. Adam nepřišel do hry s takovým terčem jako právě Rob, takže Rob se musí chovat, tak jak se chová svým způsobem.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod PM. » 22 úno 2020, 21:16

Tak zatím mám z této série vynikající pocit. Kupodivu mi nevadí ani ty obávané Fire tokens (dále jen FT), které jsou velmi zajímavým twistem a jsem zvědavý, jak se to s nimi dále vyvine.
Jinak Jeff v interview s IMDb řekl, že FT do dalších sérií pravděpodobně zůstanou, ale EoE ne (takže dobrá zpráva pro ty co nesnáší EoE, mně v téhle sérii -zatím- v kombinací s FT vůbec nepřekáží).
DAKAL:
V červeném kmeni se mi moc líbí power alliance Sophie + Yul, šikovně k sobě přibrali Nicka a Wendella jako hráče "uprostřed", ale ještě víc by se mi tam k nim hodila Kim. Ta se snaží seč může, ale mám o ni strach, Sophie s ní evidentně hrát do budoucna nechce, což je škoda, vzhledem k tomu, že ten idol je užitečný jen pokud je jeho druhá půlka (tedy ta u Kim) stále ve hře.
Dále jsem byl nesmírně potěšen znovuobnovením aliance Cops-R-Us mezi Sarah a Tonym, tak snad to pro Sarah nedopadne obdobně jako v S28. :D Musím ji ale pochválit, hraje tiše, nedělá vlny a to v předherních interview s hráči byla právě ona ta, kterou nejvyšší počet lidí (5) označil za osobu, kterou chtějí ven ze hry jako první.
Tony je ideální člověk do televize pro jakoukoli show, mohl bych na něj koukat 24/7 :lol: :lol:
SELE:
V modrém kmeni máme výrazné rozdělení Old school X New school a zde podle mě poprvé Parvati šlápla vedle a možná se jí to i neblaze vrátí. Ano, Danni si pod sebou podřezala větev sama, ale Parvati (a i Rob) měli učinit více, aby se Danni cítila included.
Boston Rob je opravdu neskutečný hráč a jasně dokazuje, ačkoli ho osobně zrovna nemusím, že argument -v S22 hrál s amatéry- tu zkrátka neobstojí. Palec nahoru. :idea: Prohrát kmeni soutěž a pořád v klidu diktovat, kdo půjde domů, a ještě navíc na kmenovce všem nařídit ať vysypou ty ohyzdné tašky... Při té scéně mi bušilo srdce, ale Denise to zvládla bravurně, já bych osobně měl asi mental breakdown. :D
Malý bodík má u mě Ben, když po nalezení toho děleného idolu (což je zajímavý prvek, který šikovně podněcuje strategickou hru, ale nevím jak to bude fungovat při swapu) navrhl, ať ho Denise dá někomu jinému a neřekl sám sebe. Snaží se si napravit si reputaci a to se cení. Ale na TC byl bohužel opět tragický. :D
Michelle, Adam a Jeremy mohly vykopnout Parvati, ale chápu, že se "spokojili" s Danni, dokud byla ta old school alliance ochotná vyřadit jednoho ze svých. Při případném swapu nevíte, s kým z původního kmene skončíte a tak není dobré být za toho kdo podrazil půlku kmene. Strategicky dobré rozhodnutí. :idea:
EoE:
Natalie hraje jak o život a co nevidět bude mít tolik FT, že by si za ně rovnou mohla koupit návrat do hry, ne? Hah. Btw, slyšeli jste jak v jedné ze svých confessionals BR označil EoE jako Extinction Island? :D Taky se mu to už asi plete. Chápu.

Favoriti: Kim, Sophie, Yul, Nick, Wendell, Tony, Sarah, Denise, Parvati, Denise, Michelle, Jeremy, Natalie
Nevadí mi: Tyson, Boston Rob
Ven (teda na Edge, pardon): Ben, Adam, Sandra

Černý kůň: Sophie
Vítězný edit: Sophie, Yul, Tyson
Next on the chopping block: Kim, Sandra, Parvati, BR
FTC Loser: Ben, Adam, Michelle, Nick, Ethan (?)


PS: Pro ty, co se chtějí po večerech pobavit, doporučuju kanál Russell Hantz na youtube, komentuje každou epizodu a hází tam parádní shade na Sandru i Parvati. Ten chlap je pořád zahořklej a nechápe proč že to vlastně nikdy nevyhrál. :lol:
Russell Hantz youtube channel is something I never knew I needed so badly. Link dole. :D
PPS: A ještě doporučuji kanál Richard Hatch na youtube, vyjadřuje se tam ke své absenci v sérii, incidentu v All Stars (S8) apod. Jo a taky se navzájem kritizují s Russellem, až jim tam lidi v komentářích navrhují S42: Hatch X Hantz :D :D

https://www.youtube.com/channel/UCbRXg_Nj-wsmBMYvQ_O0W5g
Prosím vyhoďte někdo Probsta.


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti