S40 - Winners at War - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 23 úno 2020, 19:15

Deleted Scene s Amber jak chytí rybu byla fajn, škoda že se nedostala i do epizody, ale asi to holt znamená, že Mrs. Mariano opravdu tuto řadu nevyhraje:)

Jinak ohledně příspěvku nade mnou - Hatch si těmi svými videy vykopal vlastní Survivor hrob, po tom dissu Jeffa a CBS (a samozřejmě staré dobré scénky se Sue v Allstars) ho zpátky na 99% už nikdy nevezmou:)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod dias258cz » 23 úno 2020, 22:46

:D :D :D

Obrázek
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Dejvy » 24 úno 2020, 15:36

Kill Kenny píše:OT myšlenka
Spoiler!
Tohle se děje několik sezon a připomíná to dost filmovou tvorbu -střih, střih,akce,střih,střih, ale byly doby, kdy Survivor uměl navodit pocit, že hráče známe. Chybí několik věcí, které byly ve starých serií, odkud si ty hráče pamatuji o mnoho více než z většiny sérii 26-39. Ukázka, co kdo dělá v reálném životě, krátkých 10-15 vteřin,což mně ohromně chybí. Stejně tak i návraty domů. Spousta lidí řekne, jak byly série 1-6. nudné, jak se tam nic nedělo a , že se ta nehrálo. Nedávno jsem koukal na Amazonii a neměl jsem pocit, že bych hráče po 2 dílech neznal. Proč teďka hráče znám jen proto,že jsou bývalí vítězové a v nové serii si nezapamatuji prakticky nikoho, i když díly mají pořád 42 minut stopáž? Dřív to šlo a dneska to nejde? Myslím, že dneska už není zájem ani ty hráče představit. Není potřeba dělat National Geographic jako byla Austrálie a Afrika, ale i bych dal sázku, že si třeba pamatujete více hráčů, nebo třeba pořadí vyloučení oproti 29.serii, 36. atd. Jak to vidíte vy?


Ja môžem len súhlasiť na 100%. Minule som videl nejaký záber na Reunion tušim po season 30+niečo a vôbec mi tie tváre nič nehovorili a to bola sezóna nedávno vysielaná. Ale keď som videl záber na season 15 povedzme tak hneď sa mi vybavovali hráči, že ten a ten bol super aj konkrétne situácie a normálne som mal chuť si stiahnuť celú sériu. V novších to tak vôbec nie je. A mrzí ma to lebo práve to je teraz veľmi vidno ako si to vyžaduje táto hviezdna sezóna. Keby v nej mali priestor tak ako v AU tak by sme tu len krochkali jak svine. Takto to ide strašne rýchlo a ja ani nestíham evidovať kto, čo, s kým, za čo. Strašne veľa nových herných prvkov tam je a nemajú čas sa im venovať. Som veľmi rád, že aspoň v AU je to inak a môžeme si užívať Survivor se vším všady.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Kill Kenny » 24 úno 2020, 18:03

Dejvy píše:Ja môžem len súhlasiť na 100%. Minule som videl nejaký záber na Reunion tušim po season 30+niečo a vôbec mi tie tváre nič nehovorili a to bola sezóna nedávno vysielaná. Ale keď som videl záber na season 15 povedzme tak hneď sa mi vybavovali hráči, že ten a ten bol super aj konkrétne situácie a normálne som mal chuť si stiahnuť celú sériu. V novších to tak vôbec nie je. A mrzí ma to lebo práve to je teraz veľmi vidno ako si to vyžaduje táto hviezdna sezóna. Keby v nej mali priestor tak ako v AU tak by sme tu len krochkali jak svine. Takto to ide strašne rýchlo a ja ani nestíham evidovať kto, čo, s kým, za čo. Strašne veľa nových herných prvkov tam je a nemajú čas sa im venovať. Som veľmi rád, že aspoň v AU je to inak a môžeme si užívať Survivor se vším všady.


AU nesleduji, tak to možná i pak zkusím, ale jaké by bylo proovnání AU Survivor vůči Českému Robinsonovi, který byl taky dost zdlouhavý a chvílemi šíleně nezáživný. A i tak jsem si zase tolik hráčů nezapamatoval v RO.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Rodann » 24 úno 2020, 20:31

Kill Kenny píše:AU nesleduji, tak to možná i pak zkusím, ale jaké by bylo proovnání AU Survivor vůči Českému Robinsonovi, který byl taky dost zdlouhavý a chvílemi šíleně nezáživný. A i tak jsem si zase tolik hráčů nezapamatoval v RO.


Velká chyba. Australská mutace už dávno předčila originál a kvalita teď leží tam - vynikající výběr hráčů, vysoká produkční hodnota, kvalitní soutěže, zábavná hra. Navíc Ozzies Survivor fakt žerou a hráči tam jsou celebrity, plus jako národ mají to přežívání v divočině v sobě a je to vidět. Jak Richard tak Russell (ten dokonce v jedné řadě sám hrál) AU verzi zmiňovali na svých YT kanálech. :idea:

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Dejvy » 25 úno 2020, 11:29

Kill Kenny píše:AU nesleduji, tak to možná i pak zkusím, ale jaké by bylo proovnání AU Survivor vůči Českému Robinsonovi, který byl taky dost zdlouhavý a chvílemi šíleně nezáživný. A i tak jsem si zase tolik hráčů nezapamatoval v RO.


RO nemôžeš porovnávať s AU Survivor. RO môžeš porovnávať s Markízou. AU Survivor jedine s US a ako už tu viac ľudí písalo, AU sú už lepší. Nebojím sa povedať, že ďaleko lepší. Moderátor je skvelý, súťaže sú omnoho lepšie (hlavne keď si pozrieš Champions vs. Contenders I aj II), zábery sú lepšie, intro je v každej epizóde, každá epizóda ukazuje dosť aj o prežívaní aj o stratégii, odmeny sú často lepšie a takto môžem pokračovať. Podľa mňa tu stále veľa ludí pozerá len US Survivor lebo sa zahraničného bojí aby to nebolo niečo ako slovenská prípadne česká verzia (ktorá je aj tak lepšia ako slovenská). Ale dajte tomu šancu, budete veľmi prekvapení. Podľa mňa všetky ich série stáli za ten čas. Momentálne beží All stars kde je zopár hráčov, ktorých môže Jeff len závidieť. A ešte jedno finále promo :mrgreen: , v danej sérii sa udiala aj jedna z najlepších TC ever. A keď hovorím ever tak ever, nie Jeffove ever :D
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod Radix » 26 úno 2020, 18:13

Druhý díl za námi a už tu máme víc a víc výhod. Ben pomohl Denise najít HII a správně si neřekl o druhou půlku. Denise jí pro mě trochu nesmyslně chtěla dát Parvati, jakkoliv to v teorii může vypadat zajímavě. Naštěstí Adam, který podle mě hraje dobře, jí to rozmluvil, takže má druhou půlku on. Na EoE jede zatím one (wo)man show Natalie, takže poslala Jeremymu zajímavou výhodu. Těžko říct, jak a zda jí použije. V kmeni Dakal má HII Kim a podělila se se Sophie. Těžko říct, zda je to dobře, to teprve ukáže čas, ačkoliv edit nám to jako pozitivní moc neukázal.

Rob totálně zklamal při puzzle, takže se Sele znovu vrátilo na TC. Danni sice správně poznala, že je v old school alianci mimo, ale rozhodně se v té situaci měla zachovat jinak a klidně třeba i přijít přímo za Robem jako on minule za ní. Takhle se podkopala Danni sama. Pro všechno to pak bylo jako ideální řešení.

Tony v kmeni Dakal zatím skvěle snižuje svojí úroveň hrozby, přesně jak chtěl. Opravdu mě baví. Navíc se zdá, že staré spory se Sarah dali k ledu, takže pro něj taky plus. Jen škoda, že je to relativně očividné spojení.

Fandím: Ethan, Rob, Adam, Parvati, Sandra, Yul, Sophie, Tyson, Tony
Nefandím: EoE :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod SnowWhite » 18 dub 2020, 17:39

Tuhle epizodu zachránil Tony a jeho žebřík. Klidně bych uvítala reality show, kde by byl jenom on. Je to pošuk, ale do televize ideální.
Jinak docela zklamání. Mám radost, že Denise a Kim našly HII, ačkoliv nechápu ty dvě půlky. jinak o Kim mám strach tak jako tak a o HII Denise ví Ben, což taky není nic moc pozitivního.

Danni mě zklamala, nechápu, proč musela všechno vyžvanit ještě před někým, jako je Ben. Old school aliance je teď ve špatný situaci, což se mi nelíbí ani trochu.

Kmenovka celkem pobavila. Mám chuť praštit monitor kdykoliv Ben promluví, ale Rob a Parvati si ho opět dobře namazali. Nakonec jim Rob řekne vysypte tašky a všichni vysypou tašky? What. :D Ale Denise si dobře poradila. O Parv jsem se docela bála.

Další plusy:
+ Tony se žralokem v upoutávce
+ líbí se mi ten twist, co dostal Jeremy
+ Adamovy výstupy na kameru, ten kluk to tak prožívá a vypráví, to mě baví
+ Adam a pochodeň na kmenovce
+ Ta věc v Sele kmeni, se kterou si Rob pořád hraje. Kolečko na provázku

Fandím: Old schoolers, Kim, Sophie, Denise
Ven: Ben
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S40 - Winners at War - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 27 črc 2021, 15:37

Danni a její prořízlá botoxová huba může stát hru několika dalších hráčů. Víš že Ben nepatří mezi oldschool hráče že jo? :oops:
Rob si je tam vodí jako v jeho trapné vítězné sezoně. Bene kdo to to řekl, jméno. Všichni vysypejte tašky. Rob říká....nerozumím tomu proč mu to všichni žerou. Proč nepřišlo něco jako: co ty nám tu budeš rozkazovat co máme dělat, dneska pudeš mladej, i s tím pivním pupkem. Nechápu.
Adam pobavil, že v jeho věku neví jak vypadá díra...měl by s tím něco dělat.


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti