S40 - Winners at War - EP03

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 úno 2020, 05:59

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod dias258cz » 27 úno 2020, 08:26

Ani nevím kde začít ... začnu asi nejhezčím probuzením, který kdy Adam měl. Jako největší fanoušek hry by si nikdy nepomyslel, že by ho ráno probouzel na ostrově Boston Rob :D

Soutěž o imunitu nemohla být těsnější, bylo to doslova o 1 sekundu...

Teď jsem furt trochu nasraný, takže rozum není na tom správném místě, ale pokusím se
Musím uznat dobrý tah od Michelle, chtějí nechat nějvětší targety ve hře (Rob, Parvati) a zbavit jich trochu čísel, aby to nebyla old shool trio aliance, ale aby se uzavřela nová. Takže, ikdyž to schytal jeden z mých nejoblíbenějších hráčů v téhle sezoně a těšil jsem se, že ho uvidíme hrát, tak ten tah musím respektovat. :idea:

Mám tolik neolíbených lidí, které jsou u Dakalu, u kterých by mi nevadilo, že by vypadly (Sarah, Sophie, Nick, Wendell) Takže je mi v důsledku líto, že vypadávají hráči jako Danni a Ethan... Škoda, že konec konců nešel Adam, který si nevidí do huby.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 úno 2020, 08:39

Pořád mám pocit, že Adam a Sophie mají v tuhle chvíli nejlepší edit, ale tady to Adam úplně zbytečně zkazil a odchod Ethana mě dost mrzí.
Sele mi přijde, že se docela rozpadá. Teď je tam dvojice Parv-Rob, Michelle-Jeremy, Denise-Ben a Adam, takže se to celý může pohnout kamkoliv. Jeremy je teď ve skvělý pozici, kde rozhodně není terč.
U Dakalu to zatím pro Sophie s Yulem vypadalo moc dobře, ale mám strach, jak to bude dál soudě dle ukázek na příští díl. Doufám, že to neodnesou právě tito dva mí favorité. Nick absolutně není vidět, teoreticky by mohl odejít on?
Natalie na EoE neskutečně válí.

Víte, že pořád ještě nepřišel tribe swap? Boží, co?

Každá scéna s Tonym je poklad. Snad tam vydrží co nejdýl.

Fandím: Denise, Sophie, Yul, Tony
Nefandím: Sarah

Ps. Ta hudba během IC byla skvělá. Jsem upřímně nečekal, že se selátka takhle vzpamatují
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod dias258cz » 27 úno 2020, 09:35

Podle mě swap příjde po další epizodě. Vsadil bych na to své boty :D
Jinak příští název epizody se jmenuje : I like a revenge ( "Mám rád pomstu" v jednoduchém překladu)

Přikládám ještě obrázek od Adama z jeho Instagramu, kde od minulého týdne dostával haty, že chce vyhodit Parv a Roba od "fanoušků"

https://preview.redd.it/ag23qrwzlej41.j ... aea8bade90
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 27 úno 2020, 09:56

Na jednu stranu škoda Ethana, že nevydržel déle, protože má svůj silný příběh a je to takovej hodnej chlapík, na druhou jsem mu nikdy v žádné jeho řadě nefandil, takže mě to zas tak neštve. Hlavně, že nevykopli Adama, i když ho mám "hate" listu, tak by to byla obrovská chyba, protože slovy Savage je to prostě takový "pissant" :mrgreen: Kdežto Rob - Ethan - Parvati byli opravdu pevné trio a tak je dobře, že ho rozbili a zároveň že Rob i Parv stále hrají :idea:

Jsem zvědav, jestli příště přijde promíchání kmenů, produkci se určitě nelíbí, že Dakal byl na kmenovce jen jednou a Sele ztrácí víc a víc lidí, uvidíme za týden. Také ukázky napovídají, že Ethan bude mít nějaký zdravotní problém, resp. na něco jedovatého šlápne? Snad ho neevakují... Víc ani k této epizodě nemám co říct, snad jen že Nick je už dva díly za sebou totálně neviditelný, takže ho ze seznamu potenciálních vítězů této řady asi už můžem bezpečně vyškrtnout :)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod MBej » 27 úno 2020, 10:37

Nejlepší na tom je, jak si Klein myslí, že má všechny v kapse a ono :fuck:
Reálně s ním nehraje ani Denise. Škoda Ethana, ale to rozhodnutí bylo ve finále dost logický. Jeremy si v Michelle našel dočasnou náhradu za Natalie. A dokonce mě neštval tenhle tejden ani Ben, možná proto, že jsem u něj pozoroval záblesk racionality. Ve finále to bude mít z nich nejlíp rozjetý Jeremy.

Soutěž skutečně o píď, ale přesně, jak říkal Yul, jeden kmen vyhrává, chytá ryby a drží se na vlně - to převážilo misky vah. Jinak, další hvězdná řada, kde se někdo potkal se žralokem. (Kde jsou Hatch s Westmanem, když je na pláži žralok, že jo?).
Jinak, velice dobrej feel mám z Tonyho a Sarah, připomíná to pre-merge Cagayanu, akorát místo Trish je na ostrově Sandra.

Snad už se u červených začne něco dít (Tysone, pls), i když to pošle mé favority proti sobě

Osobní favorité: Yul, Sophie, Tyson, Tony a spol., Jeremy, Denise
EoE: Nat
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod hozu » 27 úno 2020, 12:10

Lamik.lamity píše:Pořád mám pocit, že Adam a Sophie mají v tuhle chvíli nejlepší edit, ale tady to Adam úplně zbytečně zkazil a odchod Ethana mě dost mrzí.

No, přijde mi, že Adam v této epizodě měl takový ten edit obecního blba, kdy přišel s "geniálním" nápadem a následně se mu vysmáli. A to hned dvakrát :D . Sophie byla dneska docela neviditelná, ale v předchozích částech to měla dobré. Osobně, z editu mi stále přijde nejsilnější edit Tysona (U něj by mě nepřekvapila celková výhra, jelikož má občas takové ty skryté odkazy na přežívání a tak), Yula a Jeremyho. Ale jsem zvědavý, kdy Dakal půjde na TC, či jestli stihnou mezi tím i nějaký promíchání. Zatím jsou ty záběry z jejich kmene víceméně Tonyho komediální eskapády a strategické teoretizování. Ale popravdě, je to občas zábavnější než dění v Sele.

V tomhle díle rozhodně mrzí výsledek. Ethan byl sympaťák, bylo fajn ho vidět po čase a hlavně bylo fajn vidět takové to zdravé uvažování, vedle některých hráčů, co chtějí nutně hrát "velkou hru" a plácají blbosti. I když jeho hra sama o sobě asi nebyla nejlepší televize. I tak bylo hlasování i vcelku nečekané překvapení. Konečně blindside, který měl něco do sebe a nebyl jen postaven na použití tisíce výhod. Tohle byla podle mého taková ta čistá práce, na kterou se dobře dívalo. Jeremy a Michelle mají myslím skvělou pozici přesně uprostřed, přesně jak by s k nim asi patřilo. Jsem zvědavý, co udělá Adam příště, moc si nepomáhá. I když mi přijde, že je další ideální člověk do finálové kmenové rady, tak o něj možná ještě bude zájem :D .

Jinak, Sarah a Tony a jejich mise do dalšího kmene byla skvělá. Sice se ty výhody zas kumulují jak divé, ale tohle byla aspoň zábava, než ˇprostý prodej jak tomu bylo předtím. Jinak je ale EoE stále spíš přítěž.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Rodann » 27 úno 2020, 16:45

DAKAL:

HERO Sarah, Tony
ZERO -

========================================

SELE:

HERO Adam, Rob, Michele
ZERO -

========================================

EoE:

HERO Natalie
ZERO Danni

========================================

Vítězný edit: Yul, Tyson, Jeremy.

Neviditelný: Kim, Nick, Wendell, Ethan.

Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Joník » 27 úno 2020, 18:45

No, do háje :o Už jsem byl od půlky epizody natěšený jak jeden jistý overrated nudný hráč dostane luxusní out a místo toho mi dají takovou facku a vyhodí mi Ethana??? :evil: No, aspoň Michele konečně dostala aspoň nějaký edit a vypadá, že je v dobré pozici :D
Když už mi vyhodili Danni a Ethana, a Kim je ve slušných sračkách, tak snad aspoň Michele něco předvede.
Jinak Tony zase perlil a pobavil. Assassin's Creed scény v kempu druhého kmene vždy beru jako příjemné osvěžení a Sarah nezklamala :D
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod QOBH » 27 úno 2020, 20:04

Tak za me mrzenicko... i presto, ze ethan nebyl zadny mastermind serie, tak mi je lito, ze vypadl, byl to pro me takovy mily, prijemny a uklidnujici element...
Jinak nejenom, ze sele zacina byt na kmenovkach pecene varene (haha), ale i vsechny vyhody (a ze jich sakra pribyva!!!) posila natalie do druheho tymu, coz by mohlo sele, resp. Robovi a parvati do budoucna hodne zkomplikovat zivot... trochu se bojim, at to v budoucich dilech nejde do kytek jako v poslednich seriich...
moc moc moc bych vyhru prala nejakemu oldschoolovemu hraci... (krom sandry :evil: )

Hild
Příspěvky: 3
Registrován: 28 bře 2015, 18:32
Nejoblíbenější série: 6. série

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Hild » 27 úno 2020, 20:20

Nečekala jsem, že mi bude tak líto vidět Ethana jít. Představuje takové srdce starého survivora a fakt jsem měla až na krajíčku. Doufám, že Parvati s Robem teď předvedou nějakou pěknou pomstu. Jinak k dílu jsem ráda, že něco předvedla Michele, z jejího hlediska tenhle tah naprosto chápu. Nevím proč, ale tak nějak tipuji na vítěze Tonyho zatím. A to jsem si před začátkem série myslela, že on bude mezi prvníma na ráně.

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Kill Kenny » 27 úno 2020, 20:52

:heat: :heat: :heat: :heat: :heat:

Uááááááááááááááááh to byl zase famozní díl.

Díky editu víme, že největší hru rozjíždí Adam, aby dal prakticky Robovi nůž na krk. Hned začne ohromná panika, takže celý díl čekám, že Adam poletí a jeho úsměv bude na EoE ,aby nakonec to "odsral" Ethan? Cože? cože, cože? Kde??

Jelikož vše bylo řečeno zbývá další věc, co degraduje řadu.

Krom chybějícího Intra, na který jsem si stále nezvykl a velmi mě to štve, tak ani neukázali čtení hlasů? Proč? Komu tím prospívají? Chci vidět, kdo hlasoval pro Parvati !

Prostě tohle jsou věci, který opravdu, ale opravdu mě nasírají velice.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod dias258cz » 27 úno 2020, 21:19

:lol: :lol: :lol: Člověk musí milovat reddit Survivoru
Obrázek
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod dias258cz » 27 úno 2020, 21:25

Kill Kenny píše::heat: :heat: :heat: :heat: :heat:

Krom chybějícího Intra, na který jsem si stále nezvykl a velmi mě to štve, tak ani neukázali čtení hlasů? Proč? Komu tím prospívají? Chci vidět, kdo hlasoval pro Parvati !


Pro Parvati hlasoval Adam :D Čtení hlasů bylo odstraněno kvůli Ukázce EoE na konci dílů a předávání tokenů
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod SiGi » 27 úno 2020, 23:30


Díky moc Lamíkovi, díky němu můžu sledovat - proč ale nejsou tyto episody v download sekci Reality Show??? Nebo se blbě dívám? Díky za nápovědu!

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 úno 2020, 05:38

SiGi píše:Díky moc Lamíkovi, díky němu můžu sledovat - proč ale nejsou tyto episody v download sekci Reality Show??? Nebo se blbě dívám? Díky za nápovědu!

Netuším, ale taky to tam nevidím...
Ale přivádí mě to k otázce do pléna: chcete tyhle odkazy na streamy házet ke konkrétní epizodě nebo k diskuzi k epizodě předchozí, abyste se vyhnuli spoilerům epizody?
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Dejvy » 28 úno 2020, 12:38

Mne proste stále vadí, že vypadávajú old school players lebo sú automaticky hrozba. Takto sa do top 5 dostanú hráči ako Adam, Ben :vomit: , Sophie, Nick a Michelle. Fakt verim, že to nakoniec vyhrá Yul. To by dosť zachránilo celkový dojem lebo inak je to super. Napríklad Tony ma brutálne baví, vidieť legendy je super, Parv je stále neskutočné hot a asi aj za dvadsať rokov stále bude. Nakoniec aj tie tolkieny sú zatiaľ v pohode, ale toto ma trápi. Lebo inak si myslím, že sú skôr hrozby tí čo som ich menoval lebo to sú hráči čo sa skôr alebo neskôr spoja proti najlepším (a tých je stále viac ako tých nímandov).

Uvidíme čo bude ďalej ale bolo by super keby toho šialeného Adama vyhodili kým tam začne rumázgať ako v jeho sérii. Rovnako paranoidného Bena nech tam potom nebehá jak splašené kura a nehľadá HII.

Fandím: Rob, Parv, Sandra, Yul, Kim, Tony
VEN: BEN, ADAM, Nick, Michelle
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Ozzsao » 28 úno 2020, 13:05

Stejně jako ostatní se moc bavím u scén s Tonym, nic moc dalšího bohužel z modrého kmene nevidíme. Souhlasím s tím, že Jul a Jeremy mají dobrý edit, což mi vyhovuje :)

Už jsem se radoval, že Adamovi bouchlo do obličeje to, že chce být s každým za dobře, ale edit mě převezl. Náznaku o vyhození Ethana při diskuzi Jeremyho s Michelle jsem nevěnoval moc pozornosti a nečekal to. Ačkoliv mě jeho vypadnutí mrzí, byl to od nich dobrý tah.

Zatím kromě Danni vypadávají hráči spíš kvůli vazbě na někoho jiného než kvůli své hře. Ale aspoň ve hře zůstávají těžké váhy.
Bohužel se už od prvního dílu bojím, že Rob moc dlouho nevydrží. Už vyhozením Natalie podle mě oslabil svou pozici, Jeremy s Natalie by s ním spolupracovali, zatímco Adam se celou dobu snaží o odstřelení BR nebo Parvati. Nechápal jsem, proč nechal při prvním hlasování ve hře Adama, když se ho mohli zbavit.
Až edit tohohle dílu nám ukázal, že spolu asi měli nějaké pouto, i když se do něj Adam na kmenovkách navážel. Danni bohužel potopila silnou oldschool čtveřici a teď už jsou BR s Parvati odkázaní na Jeremyho a spol. Nevím, jestli by je vůbec zachránilo promíchání, většina hráčů z kmene Dakal s nimi nebude chtít hrát.

BTW: Natalie na EoE válí!

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Dejvy » 28 úno 2020, 13:50

Ozzsao píše: Danni bohužel potopila silnou oldschool čtveřici a teď už jsou BR s Parvati odkázaní na Jeremyho a spol. Nevím, jestli by je vůbec zachránilo promíchání, většina hráčů z kmene Dakal s nimi nebude chtít hrát.


Toto je dobrý point a asi sa tak aj stane. A to je veľká škoda lebo takých hráčov ako Rob a Parv sme už ani nedúfali, že niekedy v hre uvidíme a už si ich asi moc neužijeme. O to viac je škoda, že epizódy majú len 40 minúť a nie 75 ako v AU. Fakt by som chcel vidieť viac z hry z každého hráča, podľa mňa je tam brutálne veľa elementov o ktorých nevieme. Fakt škoda. Ale veľký palec hore, že okrem stratégie ukazujú funny storky s Tonym. To je zatiaľ hajlajt tejto sezóny.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 úno 2020, 15:54

Kdybyste ještě měli málo Tonyho...
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

CptLedlos
Příspěvky: 2
Registrován: 25 zář 2014, 22:15
Nejoblíbenější série: Australia, All Stars, FvF, HvV, Philipines, Cagayan, Second Chance
Nejoblibenější hráči: SANDRA the Queen!!!!!

Penner, Tony, Boston Rob, Parvati
Nejméně oblíbené série: Thajsko, One World, FvF2, "Game changers"

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod CptLedlos » 28 úno 2020, 22:41

Já to napíšu stručně, Adam o sobě prohlašoval, že hraje tak jako v MvGx a to potvrdil do puntíku, tam byla přesně tato hlasování bez jeho vědomí, takže jsem rád, že může házet ty svoje úžasný grimasy o tom, jak vůbec netuší, která bije. :lol:

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Masarka14 » 28 úno 2020, 23:52

Proč vyloučit Ethana a ne Parvati? Vždyť ona je rozhodně větší hrozba, tak proč Ethan?
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 29 úno 2020, 06:18

Masarka14 píše:Proč vyloučit Ethana a ne Parvati? Vždyť ona je rozhodně větší hrozba, tak proč Ethan?

Parvati je bezva štít, to samé Rob. Proto si je tam dle mě Jeremy drží
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod cypher.eu » 29 úno 2020, 11:51

CptLedlos píše:Já to napíšu stručně, Adam o sobě prohlašoval, že hraje tak jako v MvGx a to potvrdil do puntíku, tam byla přesně tato hlasování bez jeho vědomí, takže jsem rád, že může házet ty svoje úžasný grimasy o tom, jak vůbec netuší, která bije. :lol:

Naprostý souhlas, tyhle věci je důležité si připomínat, protože Adam má zatím podezřele moc prostoru a mám tak obavy, že se může dostat do finále a nedejbože i vyhrát přes všechen ten jeho amatérismus, který předváděl už v MvGX a tento trend pokračuje i v s40...:)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP03

Příspěvekod Kill Kenny » 29 úno 2020, 14:34

cypher.eu píše:Naprostý souhlas, tyhle věci je důležité si připomínat, protože Adam má zatím podezřele moc prostoru a mám tak obavy, že se může dostat do finále a nedejbože i vyhrát přes všechen ten jeho amatérismus, který předváděl už v MvGX a tento trend pokračuje i v s40...:)


To se zase nebojím, že by Winners byli takoví pitomci, aby na to po 2x skočili.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti