S40 - Winners at War - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 bře 2020, 06:33

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 bře 2020, 06:58

Epizodu jsem si opět užil, byť byla v trochu klidnějším tempu.
Scéna na Pokraji trvala strašně dlouho a sežrala mi spoustu času Tonyho. Ale chápu, tohle byl fakt masakr a jsem rád za všechny, kdo to zvládli. Hele, netrpí Ethan trošku božským komplexem? Já chápu, že je to hrdina a tak, ale zdá se mi, že mu to docela přerůstá přes hlavu. A ano, víme, že jsi překonal rakovinu, říkáš to dvakrát každou epizodu.
Udělalo mi radost, že z Pokraje neletěla do hry žádná výpomoc hráčům
Michelle vysvětluje Robovi, že si lidi necení jejího vítězství. Robovi.
Jak mohli dakalové tak zbabrat tu skládačku?
Tyson hezky potrollil systém, když dal token Nickovi, protože proč ne?
Blíží se swap. Do kterého přichází jednotný Dakal a na kousky rozpadlé Sele.
Tyson a Natalie jsou jedni z fyzicky nejzdatnějších hráčů ve hře, bude zajímavé sledovat jejich souboj na Pokraji

Expřítel Michelle je
Spoiler!
Wendell
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod MichaelaKoc » 05 bře 2020, 09:42

Za mě děs běs, že Tyson dal token Nickovi: za A) to naprosto nedává smysl, za B) nijak si tím nepomohl a za C), proč nedat token Kim nebo Robovi???

V příštím kole bude promíchání a víme, že Michelle bude ve stejném kmeni jako Wendell.

Jeff jim dá tahat tak, aby ovlivnil počty. Sele je teď 7 členů, Dakal má 8 členů. Po rozlosování bude mít Dakal zase 8 členů a Sele 7 členů, ale z kterých původních se budou skládat?

V ukázce na další díl mluví Michelle a má modrý šátek, znamenalo by to, že zůstává v Sele.

Nové Sele: Michelle, Wendell a dalších 5 členů
Nové Dakal: 8 členů (ne Michelle a Wendell)

Příští epizoda se jmenuje "The Buddy System on Steroids", to odkazuje na Robba, až na ty steroidy. Myslíte, že půjde domů? Steroidy mi sedí jedině k Tysonovi. :D :D :D

Jinak se mi strašně nelíbí změna pravidel, kdy může Sandra pokaždé sedět na lavičce. :( Už jen za to bych jí vyrazila. Ona nevyhraje, ale už to, že tam je a prudí, rozsejvá tu svou jedovatost, tak tím mění směr celé hry, ale vlastně by tam ani neměla být, když nesoutěží. Kdyby tam dnes nebyla, Tyson by domů nešel, šel by domů Nick. Ona vůbec nepodržela old school hráče, od samého začátku, kdy šla po Amber a docílila jen toho, že jisto jistě nevyhraje.

Za Sele fandím 1) Robovi 2) Jeremy, Michelle 3) Parv 4) Ben, Denise a Adam (těm nefandím vůbec, ti mě fakt rozčilují)
Za Dakal fandím 1) Sarah 2) Tony 4) Yul, Nick, Sophie, Kim, Wendell (těm nefandím, většina z nich jsou naprosto neviditelní) 5) Sandra (Sandra by tam neměla být, nesoutěží)

Vadí mi, že Rob je odepsaný na všech frontách. Tysona vyhodili také vlastně proto, že se kamarádí s Robem. :( Kdo s Robem bude v alianci kromě Parvati? Kim? Jeremy a Michelle? Jinak asi nikdo.

Aby šel soutěží dál, musí jeho kmen vyhrávat, musí se dostat do sloučení, poté si udělat nějakou alianci a nejlépe občas vyhrát imunitu. To se asi nestane, co? :D :D :D

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 bře 2020, 09:50

MichaelaKoc píše:Jinak se mi strašně nelíbí změna pravidel, kdy může Sandra pokaždé sedět na lavičce. :( Už jen za to bych jí vyrazila. Ona nevyhraje, ale už to, že tam je a prudí, rozsejvá tu svou jedovatost, tak tím mění směr celé hry, ale vlastně by tam ani neměla být, když nesoutěží. Kdyby tam dnes nebyla, Tyson by domů nešel, šel by domů Nick. Ona vůbec nepodržela old school hráče, od samého začátku, kdy šla po Amber a docílila jen toho, že jisto jistě nevyhraje.

Není to změna pravidel. Vždycky tomu tak bylo. Tohle "sezení" se resetuje kmenovou radou. Mohla jsi to vidět např. už u Abi ve Filipínách.
Proč by měla podržet old school hráče? Cítí se zrazená od Roba, proto vyhazuje jeho spojence, to je docela slušný argument. A Tyson by šel domů tak jako tak :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod MichaelaKoc » 05 bře 2020, 09:58

Lamik.lamity píše:Není to změna pravidel. Vždycky tomu tak bylo. Tohle "sezení" se resetuje kmenovou radou. Mohla jsi to vidět např. už u Abi ve Filipínách.
Proč by měla podržet old school hráče? Cítí se zrazená od Roba, proto vyhazuje jeho spojence, to je docela slušný argument. A Tyson by šel domů tak jako tak :D


Já si právě nemyslím, že se to resetuje kmenovou radou. Vždycky říkal, nemůžete posadit stejného hráče jako minule ... Ale ok, jako alibi pro Sandru by to asi stačilo.

Možná se cítí zrazená, ale jedná iracionálně a to jí vzalo jakékoliv šance na vítězství.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 05 bře 2020, 10:00

Opět velmi dobrý díl, poměrně velká část byla věnována EoE, kde si člověk řekne, že nošení polínek z bodu A do bodu B nemůže být nic tak těžkého, ale očividně to ty soutěžící hodně rozložilo, hlavně že se Ethan nějak nezranil a nemusel být evakuován. Natalie pokračuje v dominanci a je to vlastně takové zadostiučinění za její první vyloučení, bez EoE bychom o ní už 3 epizody neslyšeli, ale takhle je pořád zajímavou součástí hry, EoE prostě v této řadě opravdu vítám :idea:

Jsem rád, že prohrál Dakal (i když měl v soutěži opravdu neskutečný náskok - velký fail) a tak jsme mohli vidět rozložení sil v tomto kmeni. Myslím si, že Tony měl naprostou pravdu s tím nechat si Tysona čistě kvůli dvěma faktům - je to dobrý štít a co víc, začínají nám odpadávat samí old school hráči, čímž dláždí cestičku pro pro mě nezajímavé lidi jako Michele či Wendell... :-? Dejvy to tu zmiňuje od první epizody, já jsem pořád doufal, že ta situace nenastane, ale s každým dílem je to horší a horší co se toho poměru a tím pádem šancí týče...

Jinak ohledně Tysona, tak i když má dobrý hlášky, tak můj favorit nebyl, takže nejsem nějak naštvaný ani neskáču radostí... příště bude promíchání, takže by to mohlo pořádně zamíchat aliancema - a dost možná to ukáže i nějaké silné pregame domluvy, uvidíme.

Tysonova poznámka o množství dříví na EoE na konci epizody a reakce ostatních - naprosto boží! :lol: :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod dias258cz » 05 bře 2020, 10:03

Asi nejnudnější epizoda zatím, ale furt solidní. Docela jsem si užil záběry z EoE, tuhle sérii, mi ani tak nevadí. Je to kvůli tomu, že vidíme naše navrátilce stále ještě ve hře :)

Doufám, že swap proběhne dobře pro Roba a Parvati, fakt v to doufám

Vyřazení Tysona mě mrzí, rozhodně jsem chtěl, ať tam zůstane déle, než takový Nick, Sarah, Sophie, Wendell

To je asi tak všechno, co k dnešní epizodě napíšu. Tohle byla epizoda, ke které se nechci nijak zvlášť vypisovat.

Musím říct, že Dakal potvrzuje svoje pre-game aliance. Sandra-Tony-Sarah, Nick-Yul, Tyson-Amber

PS: Jinak gratuluji! Boston Rob oficiálně překonal Ozzyho se 128 dni ve hře. Rob má momentálně 129 :hb: :hb:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod MichaelaKoc » 05 bře 2020, 10:09

Také se mi nelíbí, jak se old school hráči nechali semlít mlaďasy, ale o tom to asi celé je.

Myslím si, že by bylo zajímavé Queen Sarah, King Tony, King Jeremy, Princess Michelle nebo King Rob. :D :D :D A už prosím ne Queen Sandra.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 bře 2020, 10:09

[quote="MichaelaKoc"]Já si právě nemyslím, že se to resetuje kmenovou radou. Vždycky říkal, nemůžete posadit stejného hráče jako minule ... Ale ok, jako alibi pro Sandru by to asi stačilo. [quote]
Ano, ale to říkal vždy po reward challenge, která v téhle sérii bohužel není
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod MichaelaKoc » 05 bře 2020, 10:11

Lamik.lamity píše:


No, teď to každopádně alespoň neříká a tak Sandra sedí a sedí a dlouho asi ještě sedět bude, jestli nevyletí.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod dias258cz » 05 bře 2020, 10:13

Taky si myslím, že by se to sezení v soutěži má protáčet, ať už kmenovka byla nebo ne. Je to píčovina upřímně.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod dias258cz » 05 bře 2020, 10:14

Něco vám sem musím dát z Redditu :lol: :lol: :lol:


Obrázek
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod kata_rina » 05 bře 2020, 10:53

Asi jsem jedna z mála, kterou ani hvězná série v tuto chvíli neuchvacuje, ale prostě sporovnáním s australskou verzí ... Hlavně všichni hráči (krom Amber), na jejichž hru jsem byla zvědavá dřepí na EoE... Ve hře mi tak zbývají jen Yul, Kim a Denise. Takže docela málo na to, že ještě nejsme ani v půlce. Jinak abych nebyla jen negativní, doposud mě překvapila hra Sophie, která tak vystoupila z mého seznamu wtf vítězů a je vidět, žeo hře trochu přemýlšlí. Čekala jsem víc, snad se série ještě rozjede ...
Obrázek

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod QOBH » 05 bře 2020, 11:27

Pocatecni nadseni opadava.
Za tenhle dil jsem nepochopila nekolik veci... Proc sakra skakali adam (1,7), denise (1,52) a parvati (1,63), a nebyl tam aspon jeden vysoky clovek?? Pokud si pamatuju spravne, tak zrovna denise mam zakotvenou jako dobrou plavkyni z jeji puvodni serie... Prijde mi to jako obrovsky fail sele, meli opravdu stesti, ze nick a ten druhy clovek na skladacce (ktereho si nepamatuju) meli takovy zasek...
Tyson a jeho fire token??? Wtf? Rozhodne to nevidim jako troleni systemu, spise jako jeho blbost a pychu. Jeste s vetou “tady mas token od sveho hrdiny.” :vomit:
Tyson a jeho social skills?! jde krasne videt rozdil- kdyz prislo poprve po prohre do tabora sele, rob s nejvetsim tercem na zadech klidne sedel a nic nerikal. Tyson uz dve epizody zpatky jde po sandre (naprosto zbytecne a TOHLE ho stalo hru), ted prijde do tabora a hned rika vsem plan. :? Kazdou serii, ve ktere je, mi prijde, ze ten kluk moc rozumu nepobral...

A jinak to, ze sandra kazdou soutez sedi, si mi taky nelibi a nezda fer. Jsem si celkem jista, ze v minulych sezonach jeff rikal vetu, ze nemuze sedet stejny clovek i u prvni souteze v epizode (tedy o odmenu), ale mozna to rikal, aby si to uvedomili pro nasldujici soutez o imunitu a pocitali s tim?

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod MichaelaKoc » 05 bře 2020, 11:42

QOBH píše:Pocatecni nadseni opadava.
Za tenhle dil jsem nepochopila nekolik veci... Proc sakra skakali adam (1,7), denise (1,52) a parvati (1,63), a nebyl tam aspon jeden vysoky clovek?? Pokud si pamatuju spravne, tak zrovna denise mam zakotvenou jako dobrou plavkyni z jeji puvodni serie... Prijde mi to jako obrovsky fail sele, meli opravdu stesti, ze nick a ten druhy clovek na skladacce (ktereho si nepamatuju) meli takovy zasek...
Tyson a jeho fire token??? Wtf? Rozhodne to nevidim jako troleni systemu, spise jako jeho blbost a pychu. Jeste s vetou “tady mas token od sveho hrdiny.” :vomit:
Tyson a jeho social skills?! jde krasne videt rozdil- kdyz prislo poprve po prohre do tabora sele, rob s nejvetsim tercem na zadech klidne sedel a nic nerikal. Tyson uz dve epizody zpatky jde po sandre (naprosto zbytecne a TOHLE ho stalo hru), ted prijde do tabora a hned rika vsem plan. :? Kazdou serii, ve ktere je, mi prijde, ze ten kluk moc rozumu nepobral...


Naprosto souhlasím! Svou sérii vyhrál štěstím. A víte, proč? Protože, když se tahaly kameny, odnesla to, tuším, že Katie. Kdyby neodešla Katie a odešel někdo Gervase nebo Tyson, mohlo to být všechno jinak.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 bře 2020, 11:44

MichaelaKoc píše:Naprosto souhlasím! Svou sérii vyhrál štěstím. A víte, proč? Protože, když se tahaly kameny, odnesla to, tuším, že Katie. Kdyby neodešla Katie a odešel někdo Gervase nebo Tyson, mohlo to být všechno jinak.

Gervase nemohl odejít. Byla to Katie - Ciera - Tyson. Takže měl třetinovou šanci, že vypadne. Což není až tak zlý. Jinak si svou sérii skvěle povodil.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod MichaelaKoc » 05 bře 2020, 11:53

Lamik.lamity píše:Gervase nemohl odejít. Byla to Katie - Ciera - Tyson. Takže měl třetinovou šanci, že vypadne. Což není až tak zlý. Jinak si svou sérii skvěle povodil.


Asi máš pravdu. Gervase měl imunitu? Bylo to mezi Monicou a Heydenem a znovu měli hlasovat Katie, Ciera, Tyson a Gervase a rozhodli se tahat kameny (Katie, Ciera a Tyson), odnesla to Katie.

Mě ta jejich série nebavila. Bavila mě tam jen Ciera a Vytas.

A před tím v Heroes vs Villains Tyson pokazil celý plán, když se nechal naočkovat od Russela. :D :D :D Dívím se, že ho tam Jeff potřetí a teď už počtvrté bral.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod hozu » 05 bře 2020, 12:47

Za mě v pohodě. Nebyl to vrchol série, ale bavilo mě to. Docela mě překvapilo, že EoE mají úplně na dohled a skoro se na sebe můžou mávat. Jinak scény z něj. Lidsky to bylo zajímavé, ale stále to vnímám jako dalších sedm minut, o kterých se mohl rozvíjet děj v kmenech. I když za ten Tysonův vtip o dřevě to asi i trošku stálo :D

Ta soutěž o imunitu mě taky pobavila. Proč Sele poslalo ty nejmenší lidi na skákání taky moc nechápu. Ono celkově je vtipné, že oni by ten Dakal skrze ty skládačky docela válcovali, ale vždycky se zasekají někde v té střední části.

Ale aspoň se i Dakal musel trochu zapotit na kmenovce. Tyson se o něco pokusil, ale ten způsob byl podle mého dost naivní. Sice správně odtušil, že by mohla existovat ailance mezi Yulem, Nickem, Wendellem a Sophie (mě zajímá, jestli ji fakt zapomněl, nebo to byl jen další z jeho vtipů), ale stejně to pak řešil se všemi, tak šlo asi celé do kopru. On stejně hrál dostatečně nebezpečně už delší dobu, takže dávalo smysl, že ho odstřelili. Ačkoliv tedy podle editu, jsem si myslel, že se loučíme s tím Nickem. Podle mého o tom asi víceméně rozhodla ta Sandra, která když byla proti Tonyho nápadu, tak už nikdo neměl důvod v tom pokračovat. I když Tonyho argument asi dával smysl, ačkoliv stále si myslím, že nemůže tam přes tu ideu štítů natáhnout úplně všechny masivní hrozby.

Před kmenovou radou jsem si říkal, že Yulův a Sophiin názor nám moc nebyl prezentován, ale zase dostali na prostor na radě. Plus Yul měl veselou zpověď o pohodě v Dakalu, takže člověk aspoň mohl tušit, že se něco stane :D . U Sele bych ještě asi zvýraznil ten rozhovor Roba s Michelle o jejím vítězství, myslím že to bylo vcelku pěkné připomenutí. Já sám jsem z něj taky nebyl nadšený, ale musím říct, že tady mě určitě baví.

Tysonův fire token pro Nicka byl prostě jen další z jeho podivných vtipů. Nehledal bych v tom něco víc.

Jinak, možná mi to z ukázky uniklo, ale nebude se spíš míchat do tří kmenů? Vcelku by to indikoval ten počet patnácti lidí.

Oblíbení hráči po čtvrté epizodě: Yul, Sophie, Michelle, Jeremy, Sandra, Tony, Sarah, Kim, Parvati (i přes neviditelnost)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod MichaelaKoc » 05 bře 2020, 13:04

hozu píše:Za mě v pohodě. Nebyl to vrchol série, ale bavilo mě to. Docela mě překvapilo, že EoE mají úplně na dohled a skoro se na sebe můžou mávat. Jinak scény z něj. Lidsky to bylo zajímavé, ale stále to vnímám jako dalších sedm minut, o kterých se mohl rozvíjet děj v kmenech. I když za ten Tysonův vtip o dřevě to asi i trošku stálo :D

Ta soutěž o imunitu mě taky pobavila. Proč Sele poslalo ty nejmenší lidi na skákání taky moc nechápu. Ono celkově je vtipné, že oni by ten Dakal skrze ty skládačky docela válcovali, ale vždycky se zasekají někde v té střední části.

Ale aspoň se i Dakal musel trochu zapotit na kmenovce. Tyson se o něco pokusil, ale ten způsob byl podle mého dost naivní. Sice správně odtušil, že by mohla existovat ailance mezi Yulem, Nickem, Wendellem a Sophie (mě zajímá, jestli ji fakt zapomněl, nebo to byl jen další z jeho vtipů), ale stejně to pak řešil se všemi, tak šlo asi celé do kopru. On stejně hrál dostatečně nebezpečně už delší dobu, takže dávalo smysl, že ho odstřelili. Ačkoliv tedy podle editu, jsem si myslel, že se loučíme s tím Nickem. Podle mého o tom asi víceméně rozhodla ta Sandra, která když byla proti Tonyho nápadu, tak už nikdo neměl důvod v tom pokračovat. I když Tonyho argument asi dával smysl, ačkoliv stále si myslím, že nemůže tam přes tu ideu štítů natáhnout úplně všechny masivní hrozby.

Před kmenovou radou jsem si říkal, že Yulův a Sophiin názor nám moc nebyl prezentován, ale zase dostali na prostor na radě. Plus Yul měl veselou zpověď o pohodě v Dakalu, takže člověk aspoň mohl tušit, že se něco stane :D . U Sele bych ještě asi zvýraznil ten rozhovor Roba s Michelle o jejím vítězství, myslím že to bylo vcelku pěkné připomenutí. Já sám jsem z něj taky nebyl nadšený, ale musím říct, že tady mě určitě baví.

Tysonův fire token pro Nicka byl prostě jen další z jeho podivných vtipů. Nehledal bych v tom něco víc.

Jinak, možná mi to z ukázky uniklo, ale nebude se spíš míchat do tří kmenů? Vcelku by to indikoval ten počet patnácti lidí.

Oblíbení hráči po čtvrté epizodě: Yul, Sophie, Michelle, Jeremy, Sandra, Tony, Sarah, Kim, Parvati (i přes neviditelnost)



Já se dívala na tu ukázku z příštího dílu a jsou tam nachystané 2 rohože - Dakal a Sele, ale rozdělení do 3 kmenů by bylo hodně zajímavé a mohlo by z dějem hodně zamíchat.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Masarka14 » 05 bře 2020, 16:07

Líbilo se mi, jak se z Adama stal nový člověk a začal hodně pracovat v táboře, omlouvat se všem a tak. Potom přijde Rob, řekne jednu lež a už se zase upírají oči na Adama.

Za mě chybný krok od Tonyho, Sandry, Sarah a Kim. Opravdu si myslím, že měl Tyson pravdu. Ti hráči jako Wendell, Nick, Sophie, Yul nejsou brány jako velké hrozby. Ti ale zase zaslouží pochvalu, že se jim to povedlo jak potřebovali.

Na druhou stranu se to dá těžko odhadovat. Příště bude swap a kdo ví, kdo kde bude, takže tam se teprve ukáže jaký krok byl ten správný.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 05 bře 2020, 16:41

Protože jsem trochu grammar nazi, tak bych rád spoustě lidí tady podotkl, že správně je to Michele Fitzgerald, nikoliv Michelle :blum:

Jinak pokud zbylo 15 hráčů tak příště na 90% tři kmeny.
Završením Survivora měla být 40. řada

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod MichaelaKoc » 05 bře 2020, 16:52

cypher.eu píše:Protože jsem trochu grammar nazi, tak bych rád spoustě lidí tady podotkl, že správně je to Michele Fitzgerald, nikoliv Michelle :blum:

Jinak pokud zbylo 15 hráčů tak příště na 90% tři kmeny.


Já jsem také "grammar nazi", a proto neopravuji jiným chyby, nic jim to nepřinese. Je úplně jedno jestli je to Michele nebo Michelle, protože všichni víme, o kom se bavíme.

A 3 kmeny by se mi líbily, ale jsou tam fakt vidět pouze 2 podložky, když Jeff oznamuje, že mají zahodit šátky.

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Kill Kenny » 05 bře 2020, 18:06

Máme za sebou 4 díl no a kvalita začala pozvolna klesat a chvílemi jsem se i lehce nudil.

Stále chybí intro, toho se asi nikdy nedočkáme, což je ohromná škoda :( To mi připomněla léta chybějící : Previuosly in survivor , přeci jen si ne všechno po týdnu pamatuji.

EoE - stále nechápu jeho význam, krom sbírání fire tokens pro sebe nebo hráče. bude někdy nějaký návrat? Údajně tam nemají skoro žádné jídlo a minimum vody, za to Danni zuby září ve dne v noci. Ethanův kolaps mi pomalu přivedl stejný, avšak naštěstí zůstává, i když vlastně proč? Taky nevím. Musím říci, že úkol byl jeden z těch nejvíce vyčerpávajících za poslední léta a připomněl skoro starého survivora a hry na výdrž - Austrálie, Afrika, Palau,...

Za to hra mi začíná lehce připomínat legendární fail Game Changers. Velké a téžké váhy padají a dostávají se na okraj možnosti přežité, vyřazují se navzájem, aby "death weight" proplouvaly a začala následná eliminace těch, kvůli kterým jsme se na tuhle serii těšili.
Moc mě nebaví, že under the radar nebo out of border jsou Michelle, Wndell, Nick, Sophie, u nichž jsem se bál, že to takhle nějak dopadne.
Ne, že by squadra Natalie, Amber, Ethan, Danni, byla o tolik lepší,....ale vlastně byla, byla. Po dnešní epizodě se k nim přidá ještě Apoštol Tyson, kterého nám edit po soutěži předhodil jako jedinou oběť a zachránil, další mrtvou váhu do dalšího dílu.

Jelikož jsem pár hráčům koukal předevčírem do profilu na FB, tak Denise vtipně podotkla, proč tým vybírá nejmenší hráče na disciplínu ve skoku vysokém? Adam předvedl výkon hodný jeho serie David proti Goliáši a překonal něco, co se zdálo, že je nemožné a k tomu epický obrat ve skládání puzzle. To bylo monstrozní, výkon hodný mistrů, kdežto u Dakal totální propadák.

No už před kmenovou radou bylo jasné, že jde Tyson, nebo Tonynum se nepodařilo na někoho přehodit velký target a tak kmenovka byla méně zábavná než v minulých dílech.

U Dakal drží otěže pevně Yul a jeho parta Nerdů - Sophie, Wendell,Sarah a Nick, totálně zoufalá Kim, Sandra bez které si nikdo neuprdne a Tony, kterého plán nevyšel, tak to prostě nebyla sranda.

U Sele se chytá za nos Adama, který je mezi všemi a totálně nikde a nikdo jej nechce, takže nebýt obrácení totální porážky u imunitu, tak by hru opustil a lehce by mi chyběl. U Sele to nyní řídí aliance Danise, Jeremy, Michelle a Ben, což je jako u druhého kmen... no nezábavné :cry: .

Po dlouhé době, opravdu dlouhé, možná prvně se neuvěřitelné těším na Twist, myslím si, že horší to nebude, bojím se, že ano.

Do boha, proč mi při psaní tohohle příspěvku se vybavila serie Game Changers?

Hodnocení 7/10.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Ixuxu
Příspěvky: 6
Registrován: 09 zář 2014, 18:04

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Ixuxu » 05 bře 2020, 19:36

MichaelaKoc píše:Za mě děs běs, že Tyson dal token Nickovi: za A) to naprosto nedává smysl, za B) nijak si tím nepomohl a za C), proč nedat token Kim nebo Robovi???

V příštím kole bude promíchání a víme, že Michelle bude ve stejném kmeni jako Wendell.

Jeff jim dá tahat tak, aby ovlivnil počty. Sele je teď 7 členů, Dakal má 8 členů. Po rozlosování bude mít Dakal zase 8 členů a Sele 7 členů, ale z kterých původních se budou skládat?

V ukázce na další díl mluví Michelle a má modrý šátek, znamenalo by to, že zůstává v Sele.

Nové Sele: Michelle, Wendell a dalších 5 členů
Nové Dakal: 8 členů (ne Michelle a Wendell)

Příští epizoda se jmenuje "The Buddy System on Steroids", to odkazuje na Robba, až na ty steroidy. Myslíte, že půjde domů? Steroidy mi sedí jedině k Tysonovi. :D :D :D

Jinak se mi strašně nelíbí změna pravidel, kdy může Sandra pokaždé sedět na lavičce. :( Už jen za to bych jí vyrazila. Ona nevyhraje, ale už to, že tam je a prudí, rozsejvá tu svou jedovatost, tak tím mění směr celé hry, ale vlastně by tam ani neměla být, když nesoutěží. Kdyby tam dnes nebyla, Tyson by domů nešel, šel by domů Nick. Ona vůbec nepodržela old school hráče, od samého začátku, kdy šla po Amber a docílila jen toho, že jisto jistě nevyhraje.

Za Sele fandím 1) Robovi 2) Jeremy, Michelle 3) Parv 4) Ben, Denise a Adam (těm nefandím vůbec, ti mě fakt rozčilují)
Za Dakal fandím 1) Sarah 2) Tony 4) Yul, Nick, Sophie, Kim, Wendell (těm nefandím, většina z nich jsou naprosto neviditelní) 5) Sandra (Sandra by tam neměla být, nesoutěží)

Vadí mi, že Rob je odepsaný na všech frontách. Tysona vyhodili také vlastně proto, že se kamarádí s Robem. :( Kdo s Robem bude v alianci kromě Parvati? Kim? Jeremy a Michelle? Jinak asi nikdo.

Aby šel soutěží dál, musí jeho kmen vyhrávat, musí se dostat do sloučení, poté si udělat nějakou alianci a nejlépe občas vyhrát imunitu. To se asi nestane, co? :D :D :D

https://www.realityblurred.com/realityt ... hallenges/

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Yedko » 06 bře 2020, 00:02

1, Sandra naprosto strašná - ve všem. Poté co jsem ji během 34 poprvé začal trochu respektovat a dokonce jsem si jí nakonec i oblíbil předvádí ve všech ohledech z mého pohledu naprosto strašné výkony. Nehraje a ani se za to nestydí, už od začátku její strategii vytváří nějaká zapšklá pseudopomsta Robovi. Takové to dětské: on si se mnou nehraje tak já mu ten domeček zbourám. Toto vyloučení Tysona evidentně stojí na Sandřiném nezájmu o to myslet racionálně a vyloučit jednu ze čtyř lidí, kteří k sobě mají evidentně blízko + se tímto stala opravdu s Tonym největší hrozbou. Pokud vypadne ona, budu slavit, ale pokud by to kvůli ní odnesl Tony tak by mě to sralo. Merge však doufejme mé oblíbené hráče zachrání.
2, Nechápu co řešíte, že tam jsou jen dvě rohože, vždyť to tak bylo vždycky, že se třetí skupina postavila mezi ně na písek.
3, Respektuji názor jiných, ale označení Tysonovy volby jako "trollení a vtipu" mi trošku hnulo žlučí. Kdyby to udělal Ben či někdo mu podobný tak byste tady na něj ve zlosti prskali síru jaký to je dement, ale když to udělá Tyson tak "haha to je vtipný, ten to pěkně potrollil". Taky většinu hráčů co píšete rád nemám ale měřte trochu stejným metrem.
4, Ethana bych za božský komplex asi úplně nekritizoval. Dokážu si představit jak ho k těmto vyjádřením debilní americká produkce toužící po příběhu tlačí.

Aktualizovaný žebříček oblíbenosti:
A - Yul, Boston Rob (+1)
B - Parvati, Tony (+1)
C - Kim, Ethan, Natalie (+2), Denise (-2)
D - Jeremy, Tyson, Sarah, Nick, Wendell (-1), Adam (-1)
E - Sophie, Michele, Amber
F - Ben (+1)
FX - Danni (-1), Sandra (-5)

v závorce zvýšená či snížená známka oproti stavu po prvním dílu
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti