S40 - Winners at War - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Pepi » 06 bře 2020, 00:35

K prvním 4 epizodám souhrnně: Nevěřil bych, že Rob a Parvati (u kterých bych po HvV netipoval, že budou spolupracovat) vytvoří jedno z nejsilnějších duí vůbec. Fakt radost je sledovat hrát. Navíc kdyby teď šli na kmenovku a vyřadili díky tý lži Adama, bylo by to senzační. Sice Roba občas hejtím za to, že zvládnul vyhrát až napočtvrtý, až když hrál na RI s degenama, nicméně fakt ho uznávám. Jeden z nejlepších hráčů ever.

Celkově tuhle řadu zlepšuje fakt, že mnoho hráčů jede Jeremyho taktiku ze Sec. Chance, tzn. nechávat si kolem sebe silný hráče a nemít tak terč, potažmo billboard target :mrgreen:, na zádech. Před 3-5 lety by ve stejný situaci, jako byla v minulém díle, na 100% místo Ethana letěl Rob, nebo Parvati a obecně hru by převzali slabí hráči typu Lacina, Adam, Sophie atd. Jenom škoda, že místo Tysona nešel Nick, jak jsem podle editu předpokládal.

Edge of Extinction, vzhledem k těm herně slabým hráčům, co tam zatím jsou, opět akorát žere airtime potenciálně zajímavějším momentům z tábora. Nejhorší twist, co kdy vymysleli.

Jinak samozřejmě ta série je pecka. Nic jiného se ani při tak skvělým castu nedalo čekat.

Fandím: Sandra, Rob, Parvati, Michele, Yul
:idea: : všichni ostatní až na Bena (víte proč) a Adama (neskutečnej tragéd :D), vedle těhle dvou se i kontroverzní Michele musí i těm největším Aubryiným fanouškům (kam já osobně nepatřím) jevit jako o 10 tříd lepší hráč
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 06 bře 2020, 06:10

Yedko píše:3, Respektuji názor jiných, ale označení Tysonovy volby jako "trollení a vtipu" mi trošku hnulo žlučí. Kdyby to udělal Ben či někdo mu podobný tak byste tady na něj ve zlosti prskali síru jaký to je dement, ale když to udělá Tyson tak "haha to je vtipný, ten to pěkně potrollil". Taky většinu hráčů co píšete rád nemám ale měřte trochu stejným metrem.

Já měřím stejným metrem. A přesto říkám, že kdyby to Ben udělal, je to proto, že hře nerozumí, zatímco Tyson se rozhodl, že bude štědrý, což mi úplně přesně sedí do Tysonova charakteru.
S tím Ethanem a tlačením od produkce máš rozhodně pravdu. Ale nelíbí se mi, že kdykoliv Ethan promluví, řekne "rakovina"
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod MichaelaKoc » 06 bře 2020, 10:21

A víte, co bude příště vtipné? Až příště Nick ten token objeví a absolutně nebude chápat. :D :D :D

To byl fakt tah. Akorát to pomůže tomu, že tam naprosto neviditelný a nepotřebný hráč zůstane zase o chlup déle. Kdyby to poslal Robovi nebo klidně Kim, mohl by jim případně nějak pomoct. Prostě stupidita.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Rodann » 06 bře 2020, 11:52

DAKAL:

HERO Tony, Tyson
ZERO Sandra, Nick

========================================

SELE:

HERO Rob, Adam
ZERO -

========================================

EoE:

HERO Natalie, Ethan
ZERO Danni

========================================

Vítězný edit: Tony, Yul.

Neviditelný: Kim, Wendell, Ben, Jeremy, Denise.

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Ozzsao » 06 bře 2020, 13:25

I přesto, že tu spousta diskutujících píše, že je ten díl tolik nebavil, je tu druhý den po odvysílání 28 komentářů, což podle mě znamená enormní zájem a natěšenost :) Mě ten díl bavil, ale odchod Tysona mě štve, protože od začátku prakticky neměl šanci s tím něco udělat (a že se snažil) a Sandřino rozhodování v téhle sérii mě štve, dřív se neřídila tolik emocemi. Každé vypadnutí old school hráče mě štve, ale pokud tam zůstane Jul a všechny new school hráče převeze, bude to dostatečné zadostiučinění :)

Vše podstatné už bylo shrnuto, tak přidám pár postřehů z podcastu Know it All (série RHAP, doporučuju všechny díly) s Robem C. a Stephenem:
- Rob nadhodil, jestli Dakal tu soutěž náhodou nevypustili (zajímavá myšlenka, ale nezdá se mi to pravděpodobné - dozvěděli bysme se o tom ze zpovědí a navíc by jim to k ničemu nebylo, zas tak moc odstřelit Tysona nechtěli);
- připomenutí, že Sarah má výhodu "stealth a vote", takže by mohli Tysona zachránit i bez Sandry. Ale asi se nechtěli pouštět do rizika, že naštvou zbytek kmene a spálí mosty s vědomím, že se blíží swap. Takhle jim vydržela iluze o jednotném kmeni Dakal, která by jim mohla pomoct v nových kmenech. Pokud tedy nevstoupí do hry pre-game alliance.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod strom-z » 06 bře 2020, 17:19

Editori si me kupodovu opet povodili, myslel jsem, ze leti Nick! A podle me je tohle mozna kardinalni chyba Sandry i ostatnich hrozeb, ze ji nepresvedcily, zaroven evidentne umna hra ty newschool aliance, kterou nikdo nepodezira z tesnyho spojenectvi.

Hlavnim kriteriem, kterej se do editu skoro nikdy nedostane, podle me jednoznacne SWAP, pristi epizodu uz skutecne nadchazejici - vylouceni Nicka by zpusobilo otevrenou/otevrenejsi valku oldschool (resp. hrozby - vcetne Tonyho, Sarah a Kim) vs. newschool (resp. mensi hrozby - vcetne Denise) a pri smule ve swapu by zrada Yula, Sophie i Wendella byla problemem.

Ale jako nevim... ciste na papire by proste podobne jako v Game Changers (nebo All Stars!) velky jmena STRASNE potrebovali zbavit se tech mensich a timhle nevyloucenim Nicka mozna doslo k definitivnimu prevazeni misek vah.

Sandra, Rob, Parv a Tony - tihle hraci, pokud meli chtit mit teoretickou sanci dostat se mozna az na konec (coz ted pusobi jako sci-fi) se od zacatku kvuli prevazujicim newschoolers/mensim hrozbam vlastne podle me nemeli dopustit jediny pocetni ztraty a ZA KAZDOU CENU NEJIT PROTI SOBE!! Chybou mohlo bejt uz vylouceni Natalie, ktera je alfa-hrac a spolu s Jeremym by podle me s Robem a Parv sla daleko i v post-merge. Prvnim vyloucenym mel(a) byt pro tuhle skupinku idealne Michele, Denise nebo Adam a rekneme az ve Final 7 se mohly tyhle velky jmena zacit vrazdit.

Stejne tak Sandra, byt ji mam rad, se podle me taky obcas dopousti chyb a v tyhle serii to podle me poprve zacina bejt zjevny - s Amber a Robem podle me mela mit jasny spojenectvi; ovsem kdyz o tom premejslim, shodne na vine jsou Rob a Amber, kteri si meli Sandru rozhodne vic "nadbihat", ze je Sandra ponekud znejistena, ze se ji Rob po 5-ti tydnech v S39 nesveril, ze bude opet hrat, se taky da pochopit. A Amber hned sla po Sandre... Jasne, asi si rekli, ze pre-game je vzdycky osidna a radsi pockaj az na ostrov a novy vztahy, ale...

... proste mam pocit, ze se tu timto opravdu trochu schyluje k Game Changers 2.0. a to se mi nelibi, proto jsem fakt doufal, ze Nick - i kdyz ho mam rad - pujde ven. Mam fakt rad Yula nebo Sophie, zatim hrajou vyborne, ale chci, aby se vitez tyhle rady opravdu zapotil (perfektnim prikladem Cagayan).

Ale rozhoduje tolik veci. Reakce Sandry chtit vyhodit Tysona po tom, co po ni sel, je naprosto pochopitelna, ale to byl podle me spis moment, kdy se nejak meli usmirit. Idealne mel Tyson priznat, ze byl v uzkych, Sandre se omluvit a shodnout se, ze musej drzet spolu. Too late.

Jinac.. ta EoE scena mi prisla dost silna a dost jsem se o Ethana bal. Jedinej problem - ty epizody nejenze nejsou 2-hodinovy (resp. 84 min), jak se casto zada, ale ony nemaj ani minut 50!! :-( asi je to v americkym TV vysilani nejak nemozny to trochu prodlouzit ci co, je to velka skoda. Kdyby tahle (kazda!) epizoda mela 50 minut vcetne EoE, bylo by to super - byt asi vitam, ze je jenom 1 challenge za epizodu, to uz by se fakt neveslo.

Jeste par postrehu : Brob naaaaaadherne obalamutil Jeremyho a Michele a "hodil pod autobus" (jak to sakra rict cesky? :DD) Adama!! Tohle je asi poprve od Marquesas, kdy je Rob v mensine a musi tvorit chaos, uz v sezone 4 to delal skvele (hi, Zoe) a tohle bylo ukazkovy ♡ Adama mam rad, ale kupi proste chyby, Fishbach zminil v aktualnim RHAP, ze
Spoiler!
Kelley v S31 po zahrani idolu prakticky neopustila pristresek a vubec nepobihala mezi lidm coz dost zmensilo jeji terc
(spoiler k Second Chances) - tohle presne jsou nuance, ktery Adam uplne nezvlada, vubec se s Rob a Parv nemel bavit!!!

Ten comeback Sele v challenge byl tak neskutecnej, ze asi neuverim do post-season rozhovoru, ze to nebyl zamer Nicka a Sarah a proste mel letet Tyson :? Ale jako asi ne, protoze deni v kmeni tomu moc neodpovidalo, v tom pripade fakt nechapu, proc ten puzzle zase rozebrali :oops:

Co me porad dela nadeje je prakticky neviditelna Parvati, sazim na to, ze neocekavane dokraci daleko do post-merge! Jinak by CBS/Survivor tenhle kapitalni ulovek pro WaW uz vytezil daleko vic (mnooohem vyraznejsi zatim Adam, coz me vede i uvaham, ze naopak vypadne uz brzo).

Fandim: napinavemu vyvoji, tomu aby laciny a nezaslouzeny vyhody z EoE naposto debilne nesejmuly nejakyhi skvelyho hrace jako v Game Changers (aktualne fandim jako obvykle spis "tem vespod", tj. Rob, Parv. Konstantne Tony a - po dnesku uz
trosicku mene - Sandra)

Priste ex-cervena knihovna Michele a Wendell :mrgreen:

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod hozu » 06 bře 2020, 18:27

strom-z píše:Jedinej problem - ty epizody nejenze nejsou 2-hodinovy (resp. 84 min), jak se casto zada, ale ony nemaj ani minut 50!! :-( asi je to v americkym TV vysilani nejak nemozny to trochu prodlouzit ci co, je to velka skoda. Kdyby tahle (kazda!) epizoda mela 50 minut vcetne EoE, bylo by to super - byt asi vitam, ze je jenom 1 challenge za epizodu, to uz by se fakt neveslo.


To je celkově problém těch amerických komerečních stanic. Oni maj prostě ten hodinový slot a tam mají daný počet reklam a moc se úplně netváří na to změnit. Já mám pocit, že v nějakém rozhovoru Probst říkal, že to zkoušeli prosadit, ale jak je vidno, tak nepochodili. Předminulý rok FOX trochu experimentoval u vybraných pořadů a dovolil delší stopáž, ale myslím, že pak většinu těch pořadů zařízli, protože se jim to asi nevyplatilo (Orville byl jeden z těch seriálů).
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Kill Kenny » 06 bře 2020, 19:02

strom-z píše:Jeste par postrehu : Brob naaaaaadherne obalamutil Jeremyho a Michele a "hodil pod autobus" (jak to sakra rict cesky? :DD) Adama!! Tohle je asi poprve od Marquesas, kdy je Rob v mensine a musi tvorit chaos, uz v sezone 4 to delal skvele (hi, Zoe) a tohle bylo ukazkovy ♡ Adama mam rad, ale kupi proste chyby, Fishbach zminil v aktualnim RHAP, ze
Spoiler!
Kelley v S31 po zahrani idolu prakticky neopustila pristresek a vubec nepobihala mezi lidm coz dost zmensilo jeji terc
(spoiler k Second Chances) - tohle presne jsou nuance, ktery Adam uplne nezvlada, vubec se s Rob a Parv nemel bavit!!!



BRob byl v menšině v HvV.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod strom-z » 06 bře 2020, 19:11

hozu píše:To je celkově problém těch amerických komerečních stanic. Oni maj prostě ten hodinový slot a tam mají daný počet reklam a moc se úplně netváří na to změnit. Já mám pocit, že v nějakém rozhovoru Probst říkal, že to zkoušeli prosadit, ale jak je vidno, tak nepochodili. Předminulý rok FOX trochu experimentoval u vybraných pořadů a dovolil delší stopáž, ale myslím, že pak většinu těch pořadů zařízli, protože se jim to asi nevyplatilo (Orville byl jeden z těch seriálů).


Diky ti za info, to jsem presne nevedel!

Jeste 2 poznamky :mrgreen:

1) Posloucham podcast Roba C s T-Bird a zminuje zajimavou vec - Tony je v tom "vyhodime fakt Tysona?" rozhovoru se Sandrou najednou oholenejsi! Coz by napovidalo, ze si editori pohrali a snena se udala o par dni driv - neslo by o silenou konspiraci, sam Rob C. zminil priklad z All Stars, kdy je scena, jak si s nim Brob podava ns stvrzeni aliance ruku, ale opet se to udalo o nekolik dni driv nez ostatni udalosti v epizode. To me opet trochu zene k myslenkam, jestli ten challenge nebyl "thrown"... (Jeff pokud vim nesnasi, kdyz to nekdo dela a zkazilo by to dojem z toho obratu; i napr. v Second Chances se jeden half-throw v editu ututlal)

2) scena, kdy si Michele stezuje, ze "My win is considered controversial" a pak strih a Michele se nahlas smeje. Co tak asi mohl Rob rict?

---

"I won Redemption Island".

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod strom-z » 06 bře 2020, 19:14

Kill Kenny píše:BRob byl v menšině v HvV.

Jako jasne, ale tam nerozjel zadnou zaskodnickou akci jako tady a v Marquesas.

Uživatelský avatar
supertom
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2015, 21:13

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod supertom » 06 bře 2020, 21:35

nechápu, že se budou tak brzo promíchávat kmeny, už mě to nebaví....však jeden kmen výrazně nedominuje a jsou skoro vyrovnané počty

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 06 bře 2020, 22:08

Russell H. o tom dlouhém úvodu z EoE:

https://www.youtube.com/watch?v=oQUJSVqghTY
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod strom-z » 07 bře 2020, 15:36

Ano, Russelluv podcast je pro me prekvapenim - uz neni tak silene zahorklej (zato Fairplay je traged ), dokonce obcas hodi i pochvalu Robovi nebo (!) Sandre (a nejvic "robbed" player ever je podle nej Cirie!) a ma nektery dobry postrehy - prekvapive poslouchatelny (i protoze ten jeho buddy, s kterym to dela, je dobrej a neleze mu do zadku :)

Naprosto nesouhlasim, ze ten swap je moc brzo, naopak chvalim Survivor team, ze tentokrat pockali az do 5. epizody a ted uz si swap dam rad, Rob a Parv potrebujou hodit lano a do tech newschool skupinek naopak trochu hodit dynamit :-) Kdyby swap neprisel, Dakal pravdepodobne bude dal vyhravat (obe vyhry Sele byly obrovskou haluzi!) a pokud ne, temer jiste by vydrzela ta aliance Yula a spol.

Nene, ja ted trochu chaosu naopak uvitam.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Rodann » 07 bře 2020, 17:04

Několik nevysílaných/prodloužených scén z EP04:






Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Radix » 09 bře 2020, 11:57

Tohle byl zase výborný díl, ačkoliv kvůli sekvenci z EoE působil tak nějak uspěchaně. Jsem rád, že prohrál Dakal, abychom viděli, jaká je situace u nich. Každopádně EoE bylo tenhle týden vážně skvělé, jen je škoda, že je to na úkor příběhů v hlavní hře.

Adam pochopil, jak to minule podělal a hned se všem omlouval. Rob ho ale jednoduše a dobře zkusil hodit pod autobus (taky neznám český ekvivalent :D ). Jeremy se na to dost lacino chytil. Naštěstí pro Adama je příště swap, tak mu to třeba pomůže.

Yul zmiňoval, jaká je to zatím pohoda, když jenom vyhrávají a Tyson se snažil zachránit, co to šlo, když poukázal na alianci Yula, Wendella, Nicka a... jo, Sophie. :D Byl to chytrý argument, ale nedivím se Sandře, že se jí do toho nechtělo.

Docela mě baví, jak Sandra schytává hate za to, že se potřetí (z pěti) neúčastnila IC. Survivor není olympiáda, a když v té fyzické části soutěží usoudí její kmen, že je lepší, ať se jí neúčastní, tak to není nic proti ničemu. Navíc ta poznámka Parvati se povedla a pobavilo to. :D Sele vypadalo na jasnou porážku, ale kupodivu Nick propadl u skládačky, takže to slavně otočili.

Tyson to chtěl trochu nadiktovat, i když nebyl v pozici, kdy si to mohl dovolit. Tonyho a Sarah tím přesvědčil, protože měl evidentně dobrý vztah se Sarah, která přesvědčila Tonyho, navíc k tomu měl Kim. Sandra se ale nakonec přesvědčit nenechala, což chápu. Neprohlašoval bych to za chybu, nevíme, jak se bude hra dál vyvíjet, a zjevně všichni kalkulovali se swapem. Na místě Sandry - spolupracovali byste radši s někým, kdo vás chtěl vyhodit, ale vaši spojenci vám o tom řekli (chytrý tah Yula), takže od toho ustoupil, protože na to neměl lidi? Nebo s někým, kdo vám ty záda podržel, i když je tam riziko? Navíc před swapem můžete jít z jednotné situace do situace 5-3 a teď doufejte, že vám padne ve swapu dobrá karta. Ačkoliv mám Tysona rád, tak bych asi taky hlasoval pro jeho vyřazení. Uvidíme, jak se to všechno vyvrbí příště.

Fandím: Rob, Adam, Parvati, Sandra, Yul, Sophie, Tony
Nefandím: EoE :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Kill Kenny » 09 bře 2020, 12:22

Ten pojem by měl být, hodit přes palubu.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Dejvy » 09 bře 2020, 13:15

Tak ideme ďalej. Áno je to super. Baví ma to, ale zatiaľ. Podľa mňa po zlúčení začnem mať na to úplne nervy. Tyson nebol moj obľúbenec nikdy. Podľa mňa bol slabý aj v prvej sezóne, v HvV bol úplne slabý - akurát to tam celé pohnojil a jeho víťazná séria bola jedna z najhorších vôbec. Takže asi toľko k nemu, ale každopádne je stále old school playerom a ďalší, ktorý vyletel. Čiže to čo tu tvrdím každý jeden diel sa neustále potvrdzuje. Preto mám stále obavy lebo keď to takto pôjde ďalej budeme v merge kukať na všelijakých šašov. Verím, že swap dopadne dobre a aspoň nejaké mená to zachráni.

Fandím: Rob, Parvati, YUL, Sandra, Tony. + Natialie mi príde fakt brutálna na EoE takže aj jej + Kim je taká Milfka klasická americká :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Radix » 09 bře 2020, 17:14

Kill Kenny píše:Ten pojem by měl být, hodit přes palubu.


To je vlastně fakt! Úplně mi to vypadlo. :oops: Díky moc, Kenny! :idea:
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Joník » 09 bře 2020, 22:25

Už jsem se připravoval na to, jak stejně jako všichni ostatní napíšu velice podobné zhodnocení dílu (přece jen co jiného nám zbývá, když skoro nic nevidíme a většina toho, co vidíme vyvolává vcelku obecnou reakci...), ale jak jsem si tak pročítal to, co jste sem napsali dřív, tak mě zarazilo to, že Sandra je terčem posměchu za to, že se neúčastnila většiny výzev. No ty vole, myslel jsem, že Survivor a jeho fanbase už se vyvinuli z "OMG OZZY VYHRÁVÁ VÝZVY, TO JE HRÁČ!!!" a podobné věci zůstaly hezky u casual díváků v roku 2007, ale asi jsem se spletl. I když krása Survivoru je v tom, že na něj a přímo hru samotno může být tuna různých názorů, tak mi přijde, že obecně by se mělo od hodnocení fyzické hry jako jednoho z podstatných faktorů upustit. To je krásné, že jsi 25 yo polomodel recruit z Kalifornie, co vyhrál 3 imunity, ale co hra? Udělal sis vztahy? Měl jsi nějaké slovo? A stejně by to mělo fungovat i naopak. Sandra očividně není zrovna beast archetype, je to postarší maličká několikanásobná matka, co byla jedna ze "starších lidí" i těch 16 nebo kolik let nazpět, co hrála poprvé. Nevidím problém v tom, že využívá systému, který je ve hře zažitý už velmi dlouho (sit out) a každou druhou výzvu si sedne, když je už od pohledu fyzicky v kmeni nejslabší. Kdyby mohla sedět úplně pokaždé, tak bych to jako nějak chápal, ale přece jen každou druhou výzvu musí hrát, tak nevím, proč by s tímto měl být jakýkoliv problém. Je vtipné, že někdo řeší toto, zatímco fakt, že je to jediná doublewinnerka(hrozba) a zatím v kmenu prakticky udávala tempo - kdyby chtěla minulou radu spolupracovat s Tysonem, tak by vypadl nějaký irelevantní newschool winner. Prostě jedna z legend Survivoru byla swingvote, když měla teoreticky už jednu radu sedět na EoE, to je skill, ne že někdo dokáže vydržet nalepenej na sloup 6 hodin.

Radix píše:Survivor není olympiáda


Jinak krátce k epizodě - Ethan je král, segment na EoE luxusní.
V samotné hře doufám, že Michele si to povodí ať jsou "fanoušci" zase několik let salty. Jinak vidět gamebota advatagedonistu Sarah si dělat s lidmi vztahy je taky super. A doufám, že swap zachrání Kim a vypadne Ben, Adam, nebo Nick, které jsem chtěl vidět out jako prvního až třetího v tomto pořadí.
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod strom-z » 09 bře 2020, 23:46

V tomhle se chci taky stoprocentne zastat Sandry, je naprosto logicky, ze nejde do vyzev jako fyzicky nejslabsi hrac a kdyz maj i dalsi schopny puzzle solvers - ze strany produkce je to ale podle me diskutabilni a dost ji tim pomohli, na Sandrine hre byl vzdycky hodne zajimavej ten aspekt, jak dokaze proplout uvodem hry vzdor svy challenge incompetence (kdyz nepocitam puzzles) - tady ale dostala od produkce slusnej darecek a asi bych byl radsi, kdyby zachovali pravidlo, ze se to musi stridat ob challenge.

Je to btw nejasny i samotnejm ex-hracum - cumel jsem na (fajn!) podcast, kterej uvadi Lauren z minuly sezony a pry to v S39 museli ob challenge menit. Ale opet, to neni chyba Sandry.

Jinak Sarah hele vubec nebyla zrovna gamebot, tim byli Spencer nebo Chrissy, Sarah hrala tezce pres mrtvoly, ale vytvarela u toho velmi schopne vztahy. Nekde velkohube prohlasila, ze ma "phenomenal social game" - ale za me teda jakoze jo :mrgreen:

Souhlasim ohledne Tysona, podle me mel bud zacit hrat mnohem vic "as long as it ain't me" jako Sandra a nepobihat po kmeni roztrubujici jmena... a zkratka podelal si to (a potencislne i ostatnim oldschoolers/shields) tim, ze sel po Sandre. Ale Sandra zas podle me nemela jit po Amber, jenze Amber sla od zacatku po Sandre... it's complicated :mrgreen:

Ps: jako Natalie je totalni beast, Ethan to nakonec dal, od Danni jsem cekal slusnou fyzicku... ale prekvapila me Amber! Ctyrnasobna matka a tech dvacet vystupu si dala. Klobouk dolu - tohle je presne pozitivum kontroverzniho EoE, ze se takovejch momentu dockame.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Yedko » 10 bře 2020, 08:07

Vypadá to že nepozvali hned tři dřívější vítěze kvůli věku, kteří by byli na tom fyzicky pravděpodobně i lépe než Sandra. Produkce dělá všechno pro to, aby svojí oblíbenkyni dostáli co nejdále. Sice za to úplně nemůže, ale já to vidím tak, že když už žereš tak aspoň nechrochtej. Jde vidět jak si to užívá a pro mě toto mínus prostě je. Kdyby se postavila a šla něco zkusit tak by si na tom při úspěšném zvládnutí mohla znovu stavit příběh - v případě neúspěchu by lidi řekli - no bóže je to Sandra, co jsme čekali - nevadí. Takhle to jen ale potvrzuje její hru co už dělá 17 let a pokud si myslí, že vyhraje potřetí tím, že nebude dělat nic tak je na omylu a pro mě je to naprosto zbytečný hráč v poli.
Většina lidí ji to teď vpaluje zejména díky tomu jak tu hru hraje. Sandra se dál dostává jen díky tomu, že je v Dakalu spousta lidí neschopných. Možná je to editem, ale můj názor je, že pokud by byla dobrá tak produkce jednoznačně ukáže jaká je dobrá, takže spíš počítám s variantou, že ji ukazují jak nejlépe to jde, což ale stále ukazuje jen její tristní hru. Dál to rozvádět ve čtvrtém díle je asi zbytečné. Pro mě je její krok v tomto díle naprosto nesmyslný, ale jak vidím - spousta lidí to tu vidí jinak. Je asi hloupost se o tom hádat a uvidíme do budoucna.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Ozzsao » 10 bře 2020, 17:13

Joník píše:Nevidím problém v tom, že využívá systému, který je ve hře zažitý už velmi dlouho (sit out) a každou druhou výzvu si sedne, když je už od pohledu fyzicky v kmeni nejslabší. Kdyby mohla sedět úplně pokaždé, tak bych to jako nějak chápal, ale přece jen každou druhou výzvu musí hrát, tak nevím, proč by s tímto měl být jakýkoliv problém.


Ona ale sedí úplně pokaždé, nemusí hrát každou druhou výzvu. Dřív to tak bylo, protože v každém díle byla RCH i ICH. Nicméně jakmile RCH chybí, může sedět při každé ICH a nic ji neomezuje.

Tím neříkám, že patřím k těm, kteří ji to vyčítají. Je to celkem vtipný prvek, viz. poslední epizoda.

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod QOBH » 10 bře 2020, 21:05

Joník píše:I když krása Survivoru je v tom, že na něj a přímo hru samotno může být tuna různých názorů, tak mi přijde, že obecně by se mělo od hodnocení fyzické hry jako jednoho z podstatných faktorů upustit. To je krásné, že jsi 25 yo polomodel recruit z Kalifornie, co vyhrál 3 imunity, ale co hra? Udělal sis vztahy? Měl jsi nějaké slovo? A stejně by to mělo fungovat i naopak.

Jeden z aspektu hry jsou souteze a je tedy naprosto v poradku je jako soucast hry brat a tudiz i hodnotit, jak byl hrac dobry v tomhle smeru. Protoze mas pravdu- melo by to fungovat obema smery. Jenze u sandry to bohuzel obema smery jaksi nefunguje. Nemluvim o tom, ze jeji hra (alespon pro me) postrada jakoukoli racionalitu.

Joník píše: Nevidím problém v tom, že využívá systému, který je ve hře zažitý už velmi dlouho (sit out) a každou druhou výzvu si sedne, když je už od pohledu fyzicky v kmeni nejslabší. Kdyby mohla sedět úplně pokaždé, tak bych to jako nějak chápal, ale přece jen každou druhou výzvu musí hrát, tak nevím, proč by s tímto měl být jakýkoliv problém.


Tohle je lez.

Joník píše: Je vtipné, že někdo řeší toto, zatímco fakt, že je to jediná doublewinnerka(hrozba) a zatím v kmenu prakticky udávala tempo - kdyby chtěla minulou radu spolupracovat s Tysonem, tak by vypadl nějaký irelevantní newschool winner. Prostě jedna z legend Survivoru byla swingvote, když měla teoreticky už jednu radu sedět na EoE, to je skill, ne že někdo dokáže vydržet nalepenej na sloup 6 hodin.


Sandra mi osobne prijde jako jeden z nejvice precenovanych hracu a z editu (samozrejme takova byt v realu vubec nemusi, ale kazdou serii, ve ktere je, se mi muj nazor potvrzuje) je to odporna, zavistiva, vypocitava a sobecka postarsi zena, ktera by si mela dat krupky a na survivor uz koukat jenom v telce. Presne ten typ cloveka, na ktereho se usmivam a udelam vsechno jak chce on, jenom proto abych mela klid a zbytek dne ji uz pokud mozno nevidela. Cekam, kdy zarizne tonyho a spol., protoze “dokud to nejsem ja...”. :fuck:
Na zaver znova opakuju fyzicka zdatnost je jeden z elementu (samozrejme ne jediny) hry. Bylo by fajn ji tak brat.

Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Joník » 10 bře 2020, 22:04

QOBH píše:Sandra mi osobne prijde jako jeden z nejvice precenovanych hracu a z editu (samozrejme takova byt v realu vubec nemusi, ale kazdou serii, ve ktere je, se mi muj nazor potvrzuje) je to odporna, zavistiva, vypocitava a sobecka postarsi zena, ktera by si mela dat krupky a na survivor uz koukat jenom v telce. Presne ten typ cloveka, na ktereho se usmivam a udelam vsechno jak chce on, jenom proto abych mela klid a zbytek dne ji uz pokud mozno nevidela. Cekam, kdy zarizne tonyho a spol., protoze “dokud to nejsem ja...”. :fuck:
Na zaver znova opakuju fyzicka zdatnost je jeden z elementu (samozrejme ne jediny) hry. Bylo by fajn ji tak brat.


Upřímně si taky myslím, že je hodně přeceňovaná, sice dvakrát vyhrála a má efektivní strategii, ale lidi z ní dělají bohyni, nevím proč :D jenom mi přišlo prostě nespravedlivé jí vyčítat to, že když nemusí, tak se nezúčastní každé výzvy, přece jen je to dobře i pro kmen :D A to, jaká je jako osoba se my, čeští fanoušci, asi nikdy nedozvíme, protože moc šancí s ní hrát nebo ji potkat mít nebudeme :D soudit podle editu se moc nedá, obvzlášť u returnees, protože už mají nějaký zavedený charakter a editoři v něm budou pokračovat, ale máš pravdu, často působí hodně nepříjemně, ale kdo ví, jak bychom se my chovali v takových podmínkách :D

QOBH píše:Tohle je lez.


Ozzsao píše:Ona ale sedí úplně pokaždé, nemusí hrát každou druhou výzvu. Dřív to tak bylo, protože v každém díle byla RCH i ICH. Nicméně jakmile RCH chybí, může sedět při každé ICH a nic ji neomezuje.


Moje chyba, omlouvám se za šíření dezinformací :D nikdy jsem tomu nevěnoval moc pozornosti.
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 11 bře 2020, 05:24

Tak já teda přileju do ohně:
Dakal v této sérii vyhrál všechny výzvy, kterých se Sandra účastnila, takže asi je fakt dobrá. Abyste se dostali do pozice, kdy si můžete na IC sednout, musíte nejprve vyhrát, aby váš kmen měl víc členů.


Text níže obsahuje spoilery na předchozí série survivora a RO
Psát o tom, jak je Sandra zlá a závistivá ženská je asi tak na úrovni, jako když tu tehdá byl Robinson a lidi psali, že je Zina úplně blbá. Jsem si myslel, že už jsme dál.
Na druhou stranu tam změna v jejím chování přišla. A to po HvV, kde po druhé vyhrála a od té doby se rozhodla, že nemá, co dokazovat. Proto v obou dalších sériích nebyla under the radar, ale hlavní mašinérie rozhodující o věcech. A taky proto začala tak přehrávat na kameru: ví, že už nevyhraje. Proto "Queen stays queen", "sežeru kozu", "jen tak ze srandy hodím na JTho, že snědl cukr". Ona se teď nesnaží hrát, ona se snaží udělat show, a všichni kolem ní to vidí. Chápu, že je ti líto, že to odnesl tvůj miláček Tyson a že se ti líp kouká na jeho krásnou hřívu než na Sandřiny špeky, ale ta hra je o aliancích a jak můžeš na příkladu Denise vidět, někdy nemusíš vyhrát vůbec nic.
(Podle mě tu výzvu navíc zahodili, aby se před swapem zbavili člověka, který má sIlné konexe s druhým kmenem)
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host