S40 - Winners at War - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Joník » 11 bře 2020, 12:38

Souhlasím s příspěvkem výše, z editu se možná dá hodnotit nějak hra, ale osobnost člověka asi není ideální hodnotit, protože tam si čistě rozhodnou editoři, co uvidíme a co ne, například když vezmeme v potaz, že chtěli zamést pod koberec moment mezi Zekem a Jeffem v GC (kdyby Zeke sám nedal svolení, tak bychom nic neviděli) a věřím, že kdyby Dan nebyl v minulé sezóně "vyřazen" ze hry, tak bychom o tom taky moc nevěděli. Prostě v tomhle je Survivor jiný, než Big Brother, kde jedou kamery skoro 24/7 a jsou miliony klipů toho, jak se tam kdo chová. Tady můžou jednoduše udělat z kohokoliv co chtějí. Poslední dobou ale jdou spíš neutrálně a kdyžtak mají akorát jeden cíl, jako je třeba Noura nebo Negotiator Angelina a ze zbytku dělají svatoušky/neutrální lidi, aby jim náhodou neklesly ratings. Něco podobného, jako s Angelinou, dělají se Sandrou, ale z ní nedělají trotla, ale egomaniaka a prostě někoho, na koho si casual Amík ve středu večer vyvalenej u telky může ukázat prstem a nenávidět (viz třeba Jerri). Sandru neznám, ale pochybuju, že by někdo, kdo je tak hrozný, jak z něho někteří dělají, vyhrál, natož dvakrát (i když Lil by porazil asi i kus dřeva). Jak bylo řečeno v příspěvku výše, už nemá co dokazovat a už sama ví, že moc šanci na win nemá, i kdyby se dostala daleko, tak by pak dopadla jako Cirie, protože moc výzev nevyhrála a asi ani nevyhraje, tak jde prostě dělat to, co se vlastně od účastníka reality show tak trochu očekává - hraje charakter, má z toho prdel, užívá si to. A vám můžou zůstat akorát oči pro pláč, že někdo to v éře big moves nebere 100% vážně, za mě má tuto sezónu palec nahoru, a to jsem ji předtím moc nemusel :idea:
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 11 bře 2020, 21:47

Pravdou je, že kdyby Sandra musela alespoň některé soutěže hrát, tak by svůj kmen zpomalila a možná by byl Dakal na kmenovce vícekrát, kdo ví, na druhou stranu Sele zatím bylo fakt slabé... pokud teď bude promíchání do 3 kmenů, tak už sedět nebude moc a uvidí se, jestli to její nový kmen zvládne.

Co se jejích herních kvalit týče, tak nikdo tady neví, s kým může mít uzavřené pregame aliance... je dost dobře možné, že má nějaký deal právě s novějšími vítězi a s Tysonem třeba měla prd, takže fakt těžko soudit v této řadě jestli ten či onen krok je logický či ne ;) Jinak doufám, že vyhraje i potřetí, hrozně by mě bavilo to nervové zhroucení několika místních co ji očividně hodně nemusí :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Joník » 13 bře 2020, 01:10

cypher.eu píše:Pravdou je, že kdyby Sandra musela alespoň některé soutěže hrát, tak by svůj kmen zpomalila a možná by byl Dakal na kmenovce vícekrát, kdo ví, na druhou stranu Sele zatím bylo fakt slabé... pokud teď bude promíchání do 3 kmenů, tak už sedět nebude moc a uvidí se, jestli to její nový kmen zvládne.


Řekl bych, že dobrý, a že si své sezení na příští výzvě za svůj výkon zasloužila :beer:
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Survivorfans » 03 kvě 2020, 16:16

Líbí se mi v jakým tempu tahle série zatím jede, až na chybějící soutěže o odměnu, EoE a s ním spojený výhody díky FT není moc týhle sérii co vytknout. :idea:
Jen sem měl trochu pocit jako kdyby chtěli Dakal prohrát schválně. Třeba to ale je jen moje spekulace.

U Sele se mi líbí jak si doslova vytárají prdel s Adamem :fuck: . Né že by patřil k nějakým kvalitnějším vítězům, ale tohle je moc. :mrgreen:
Dál tam nečekaně není moc co řešit.

U Dakalu se to slušně rozdělilo a docela sem i věřil v záchranu Tysona, je otázka jestli to bylo kvůli Sandře nebo ne. Tak či tak nehrál nejlíp, když v prvním díle jde po Tonym, minule po Sandře a najednou chce s nima alianci. :shock: :fuck:
Sandru je od GCH ostuda sledovat, ego jí neskutečně narostlo a přitom dělá hovno. Styděl bych se být dvojnásobným vítězem když věčně sedí na lavičce, přitom už po 3. těží z toho jak je v lepším kmeni. Nebo vyfuckuje Tysona, který na začátku dílu chytře a dobře objevil tu alianci lidí bez vztahů. :vomit:
Nick mě taky nemile překvapil, když na sebe dává terč kvůli stejný blbosti jako v DvG hned na začátku. :down:

EoE - Ethanův příběj je dobrý a dojemný, ale vážně musíme v každém díle slyšet jak měl rakovinu a muselo to zabrat tolik času? :cry:
Názorně se v tomhle díle ukázalo proč 38.sérii vyhrál Chris a né Gavin. Je hodně lehký navázat vztah když hra nejede naplno a jen 1x za pár dní se pobavíte nějakým úkolem od produkce. Samozřejmě ale beru, že tohle byl trochu extrémní úkol.
Jediným plusem toho ostrova je, že tentokrát tam něco dělají a neválej se jak minule. :-|

Sem zvědavej jak to bude příští díl, určitě se vše změní. :)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod sun.eagle » 28 črc 2021, 16:15

Mě ta serie zatím baví. Navíc vypadnul ten loser Tyson takže za mě spokojenost. Snad půlka času byla věnovaná nošení dříví na EoE, wtf?
Bude to tak pořád? To se jako neděje nic zajímavého u těch co jsou ve hře?
Sakra jeden díl má 40 minut, come on!!
Příště přerozdělení kmenů, kua tak napjatý jak to dopadne jsem snad u žádné serie nebyl. Rob a Parv potřebujou nutně opustit Sele protože jsou na dně a nic jim nehraje do karet.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP04

Příspěvekod Rendy » 12 úno 2022, 23:07

Tak a za jeden den jsem se dostal až k této epizodě, to je jiný fičák, než CZ Survivor :D
Jinak souhlas s tím, že Michelle, Wndell, Nick, Sophie atd, nic moc zajímavého, jen proplouvají. A Sandra, kapitola sama, měl by tam být mechanismus, že musí hrát a ne jen sedět. Palec hore pro BR za působení ve kmeni.
Obrázek


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů