S40 - Winners at War - EP05

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod PM. » 16 bře 2020, 12:07

A je to tady! :lol: :lol:
Prosím vyhoďte někdo Probsta.

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Ozzsao » 16 bře 2020, 12:10

Lamik.lamity píše:Ano, a účastnila se doposud dvou


Myslel jsem si, že jsou tím myšleny i kmenové rady, kterých se neúčastní. Nebylo to tak v případě některých výhod v nedávných sériích? Nebo jsem si to úplně vymyslel? :D

Každopádně se taky jako jiní bojím, že se nebude jednat o dvě kmenovky různých kmenů, ale o jednu kmenovku dvou různých kmenů. Byl bych vážně nerad, aby se např. Tony, který se od začátku musí hodně přemáhat a krotit, stal novým Malcolmem. Ale zase by mě zajímalo, zda by ty dva kmeny šly v rámci té kmenovky proti sobě, nebo by se to promíchalo vzhledem k původním kmenům a pre-game aliancím. A taky by bylo zajímavé, kdo by byl ochoten použít HII/výhodu za "svoje lidi".

Nejdřív jsem nedokázal okomentovat vypadnutí BR, protože mě fakt mrzelo (je mi od začátku líto, že bylo pozváno málo vítězů S1-S22, proto mě štve každé vyřazení old school hráče). Ale zpětně je mi jasné, že to jinak dopadnout nemohlo a v tomhle díle si Rob ten hrob opravdu vykopal sám. RIP buddy system.

Udělal jsem si statistiku toho, kolik vítězů z každé desítky sérií bylo pozváno a kolik jich vypadlo. Je zarážející, že z devíti sérií ze čtvrté desítky bylo pozváno hned sedm vítězů a žádný dosud nevypadl! :O
S1-S10: 3 vítězové, vypadli 2
S11-S20: 3 vítězové, vypadl 1
S21-S30: 7 vítězů, vypadli 3
S31-S39: 7 vítězů, nevypadl žádný!

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Yedko » 17 bře 2020, 02:55

Tak hlavně hraje fakt každý, koho technicky pozvat z 31-39 mohli... Ale cast (hlavně mužské části) asi už raději neřešme. Já tomu dávám šanci a věřím, že i někdo z nových hráčů ukáže, že bude zaslouženým a právoplatným dvojnásobným vítězem.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 299
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod cihi » 30 bře 2020, 06:56

Lamik.lamity píše:Tak to mohli rozjet kdykoliv. Yul říkal před sezonou, že pokud vyhraje, dá všechny peníze Pennerovi, když to CBS dorovná. Teď říkal na twitteru, že dorovná prvních 50k, což by naopak mohlo znamenat, že nevyhrál... Takže já tam zatím závěry nevidím


Proc pises takovy spoilery??? Ne kazdyho zajimaji tyto informace. Ze socialnich siti hracu jde hodne moc odvodit o prubehu serie, takze normalni clovek je nesleduje.

Masarka14 píše:Tak asi můžu oficiálně říct, že naskakuji na Ben-Adam hate-train. Vyřazení Roba mi prostě nedává smysl. Co chtějí dělat až prohrají? Snažit se připojit k Sarah a Sophie a doufat, že se je vyberou? Navíc, když jedna mí steal a vote a druhá skrytou imunitu.


Tak oni jsou proste hloupi. Chteli udelat "velkej tah" a zbavit se toho, kdo je "sikanuje". Je ale pravda, ze Rob mohl vic tlacit na tu strunu, ze co budou sami delat, kdyby vypadl on a pak by jim to mozna docvaklo, ze ac neradi, tak bude nejlepsi volba zustat s nim.

Lifty píše:Neviděl jsem Adamocu řadu, ale vážně takove vemeno vyhralo jen tim, ze nechápal, co se dejet a čuměl jak ocas celou dobu? :D


To byla rada, ve ktere kazdej lital ze strany na stranu, no a ve finale v te bramboracce vyhral Adam jen diky tomu, ze mu umirala mama - po tom srdceryvnym proslovu bych mu taky dal hlas. Ale tuhle radu uz mu vyhru nikdo nevenuje.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 bře 2020, 08:17

cihi píše:Proc pises takovy spoilery??? Ne kazdyho zajimaji tyto informace. Ze socialnich siti hracu jde hodne moc odvodit o prubehu serie, takze normalni clovek je nesleduje.


To není informace ze sociálních sítí, to je z oficiálních CBS videí. A nemusí to znamenat vůbec nic. Žádné spoilery jsem si nečetl, netuším, kdo tuto sérii vyhraje. Jestli ti tato informace nějak kazí prožitek ze sledování, tak mě to moc mrzí. Na druhou stranu dost lidí sem dává různé odkazy na twitter či extra videa, co nebyla v epizodách. A považuju se za normálního člověka, přestože sleduju hráče na sociálních médiích. Samozřejmě si musíš dát pozor a nečíst komentáře, které mohou obsahovat spoilery, a nesledovat takový retardy, jako je Russel Hantz....
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod SnowWhite » 20 dub 2020, 18:59

Minulý díl byl nuda nuda nuda, za to tenhle se povedl. K mému překvapení mě mrzí, že nezbyl čas na EoE, protože mě docela baví.

Ze swapu mám smíšené pocity. Na jednu stranu mě štve špatná pozice Parvati, o kterou mám dost strach. Na druhou stranu, moje ostatní favoritky jako Kim nebo Sophie na tom docela vydělaly.

Složení v Sele se mi nelíbí ani trochu vzhledem k pozici Parvati a Michele, na druhou stranu mě pobavily ty milostný vztahy, jak už psal Lamik. :D

Složení v Dakalu dopadlo asi nejlíp, doufám, že příště prohrají, Kim se spojí s Jeremym a Denise a Sandra pomaže. Sice jsem ji v minulých sezónách měla ráda, ale tady mě dost sejře.

U zelených jsem se napřed bála, že chlapi vyloučí jednu z mých favoritek S+S, ale Rob si to pokazil svým egem a diktováním. C'mon bro, tady nejseš v 22. sérii. Takže mě ve finále ani nemrzelo, že letěl, i když mě Ben s Adamem rozčilujou. Jsem ráda, že S+S se dostaly do dost dobré pozici a jestli příště Yara prohraje, tak letí jeden z dua Adam x Ben.

Další postřehy:
+hudba na kmenovce byla boží
+všechny moje favoritky mají idol, s vyjímkou Parv, ale ta zase má 4 tokeny
+Parvati a její komentáře Nickova vyznání

Fandím: Sophie, Sarah, Parvati, Kim, Denise
Ven: Adam, Ben
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Survivorfans » 09 kvě 2020, 09:27

Epizoda dobrá a hlavně promíchání kmenů, který dopadlo hodně zajímavě. :) Na začátku mě mile potěšil příběh o Pennerovi, nečekal sem to když není z téhle série. :idea:
Dál mě lehounce zarazil Probst jak mele na Sandru že zažila více promíchání a co to znamená. Přitom nebýt v obou jejích vítěžných sériích ho nezažila, ale až v GCH kde po prvním mohla v pohodě letět místo Malcolma a při druhým letěla hned. :fuck:

U Dakalu to bude zajímavý a nejspíš vážně rozhodne Kim, tak uvidíme.
U Sele sou hodně zajímavý ty vztahy z minulosti :mrgreen: , ale vážně bych čuměl kdyby na kmenovce neletěla Parvati nebo Michelle. Trojice chlapů sou totiž spolu od začátku a nikdo z nich není vysloveně podrazák.

U Yara to byla skvělá kombinace :D , jen mě vážně zklamal Rob. Nejspíš to byl pokus, který vyjde nebo ne. Protože obě S v Dakalu vylučovali lidi, se kterýma se zná a v minulosti s nima hrál. Tedy asi spolupráce s nima byla málo pravděpodobná. Navíc museli být vynechaný nějaký důležitý scény, třeba před soutěží. Nevěřím že by Sarah se Sophie nepoužili výhody a neriskovali, přitom tím ukradnutím hlasu by měli většinu bez sebemenší námahy,
Adam a Ben se sice trochu odstřelili do budoucna a mohli mít terč, ale zas jim ta spolupráce s holkama může v budoucnu hodně pomoct. Určitě víc než s diktátorem Robem, kterýmu odstřelovali všechny spojence.

Když sem taky viděl ten přístřešek u Sele, tak sem si říkal jestli to myšlený vážně. V kmeni Roba, který nám v S39 ukazoval jak umí sám tak dobře stavět? :? :fuck: Občas mě v týhle sérii překvapil, viz tašky na kmenovce :) nebo jak ho někteří poslouchali jako psi (i Adam s Benem v této epizodě). Hodně mě ale i zklamal, protože si za ten pád mohl sám tím jak neustále musí diktovat, přitom by možná stačilo nebýt tolik vidět. Znovuz zkoušel neúspěšně „old school alianci" a že i ve své třetí účasti s HII má problémy s jejich hledáním. :? :down:

Mr.M@r
Příspěvky: 1
Registrován: 27 srp 2013, 01:37

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Mr.M@r » 19 kvě 2020, 07:04

Rob to měl spočítaný hned ze začátku, jít tam se svojí ženou, bylo jasný, že hned budou na odstřel (to se mi na tý serii nelíbí, radši bych tam viděl třeba Todda z Číny, ten by se způsobem hry více vyrovnal novějších hráčům) a pak ty jeho mafiánský praktiky a diktování, že nesmí nikdo s nikým mluvit, v hvězdný sérii kam přišli všichni hrát a nikdo jenom tak neproplouvá ...

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod sun.eagle » 29 črc 2021, 00:51

Protekční spratek Rob Marcianko je out, trvalo to o pět epizod déle, ale lépe pozdě než nikdy. Jestli doplatil na rozdělení kmenů? No jistě že ano, ale to mu nepokazilo hru, hru mu pokazilo to jakým stylem hraje. A upřímně, u soutěží byl úplně jalovej. Rob to bylo synonymum pro mistra skládaček, ale v téhle sezoně u všech shořel jak papír.
K přerozdělení - původní Sele je na vymření, kromě zeleného nového kmene Yara jsou všude v menšině a budou to mít složité, kdo nebude mít výhodu nebo nenajde onu trhlinu jak se řešilo na TC tak končí.
Aliance Parv, Yul a Michele by nebyla špatná, takový dream team.
Sandra má nekutečné štěstí že její kmen zatím vyhrává snad všechny soutěže, je úplně marná. Doufám že se nedostane do sloučení.


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host