S40 - Winners at War - EP05

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Lamik.lamity » 12 bře 2020, 05:23

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Lamik.lamity » 12 bře 2020, 05:26

Úžasné rozdělení kmenů:
Sele - všichni mají nějakou výhodu krom Tonyho, doufám, že nebude vyCirieován
Dakal - Wendell chodil s Michele, ta je lehce zakoukaná do Parvati, do níž byl zakoukán i Nick. Zatímco Parv byla před 13 lety nahá ve vířivce s Yulem
Jára - v podstatě nebylo jak docílit toho, aby Rob nešel domů. Celkově dobrá boot epizoda, trochu to připomínalo Garetta v Cagayanu :D

...Všimli jste si, že Sandra vyhrála výzvu, a tak si příště může zase sednout?

Zajímal by mě váš názor: zkazil Robovi hru swap?
Těším se, co Tyson předvede v příštím díle, a děsím se toho, že zase bude společná TC v deseti (devíti) lidech.
A kdy už vypadne někdo 30+?


PS. Natáčení příští série bude kvůli covidu pozdrženo
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

MichaelaKoc
Příspěvky: 12
Registrován: 20 úno 2020, 12:18

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod MichaelaKoc » 12 bře 2020, 07:14

Rob to chudak rikal, ze michani kmenu nema rad a stalo ho to hru. On by ale nemel dobrou pozici nikde.

S Adamem, Benem, Sophie a Sarah to ani jinak dopadnout nemohlo.

Aby se byval udrzel, musel by vyhravat imunity.

Wendell, Nick, Yul, Michelle a Parv. Jsem presvedcena, ze vylouci Parv.

Tony, Sandra, Kim, Jeremy, Denise - tady to bude asi nejzajimavejsi.

Kazdopadne me stve, ze sel na EoE Rob a takove existence jako Denise, Kim, Nick a ono i Ben a Adam jsou stale ve hre. Ale o tom to asi cele je.

A vite co, Sandra na to sla chytre. Distancovala se od Roba a tim ze sebe sejmula terc. Krome Natalie a Dani jsou na EoE vlastne vsichni kvuli Robovi a ty 2 tam jsou take kvuli nemu. Pro nej to nebyla dobra serie. Bohuzel.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Lamik.lamity » 12 bře 2020, 07:50

MichaelaKoc píše:Wendell, Nick, Yul, Michelle a Parv. Jsem presvedcena, ze vylouci Parv.

Jsem docela zvědav, jak se to tu vyvrbí. Nepletu-li se, Parv má už dost tokenů na to, aby si koupila idol

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Terry » 12 bře 2020, 09:01

Lamik.lamity píše:Jsem docela zvědav, jak se to tu vyvrbí. Nepletu-li se, Parv má už dost tokenů na to, aby si koupila idol

Myslim si ze Rob se z teto situace mohl dostat. Nemel tak hrozne moznosti, protoze Sophie a Sarah byli aspon ze zacatku ochotny pracovat s kymkoliv. A rozhodne si vybral spatnou cestu. Buddy system, ktery zafungoval pred lety v jeho serii, to uz nema v novych seriich prostor. Kde se to fakt vse meni ze dne na den. At uz mnozstvim vyhod v novych seriich, ci hraci co delaji moves, uz ze zvyku v podstate. A navic ma jako svoje nej sverence a partaky Adama a Bena. Sorry Robe tohle sis prohral dost i sam. Ja bych zkusil zamerit pozornost na Adama. Ten navic pod tlakem zvani hodne. Ben taky rekne vsechno vsem. Takze by se urcite neco rozjelo. A pak jen jestli by to doho s nim sli i S & S.

Jinak by me prave zajimalo jestli si muzou kupovat uz od zacatku za tokeny vse. Nebo to jde jen na EoE. Spousta lidi uz by si mohla neco poridit. Tak chci videt porad shopaholiky :)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod cypher.eu » 12 bře 2020, 09:27

Jako částečně jo, Rob si to na jednu stranu podělal sám svým buddy systémem na steroidech, tohle opravdu nemůže fungovat ve 40. řadě, na druhou stranu nevím jaké jiné možnosti měl - podle mě by s ním Sarah a Sophie nešly ani kdyby jim řekl ten nejlepší pitch v historii této show, prostě on je hrozba, zatímco Ben s Adamem jsou troubové, se kterými se dá lépe manipulovat atd. Prostě ho pochc*lo promíchání, ale zase je tu druhá strana mince - v původním kmeni byl s Parvati na dně, takže i kdyby ten swap nepřišel, dost možná by se pakoval tak či tak ;) Jeho by zachránilo jenom vyhrávat imunity do sloučení a pak už by se snad něco dalo dělat...

Jinak si říkám, jestli to nezahrání idolu/ukradení hlasu od S+S byla hloupost, která se jim snadno mohla vymstít, nebo naopak hodně odvážnej tah na základě vycítění, že Ben či Adam prostě flipnou... holky to maj rozehraný dobře, i když příště prohrají, tak se prakticky 100% pakuje jeden z dua ňoumů (což bych si hodně přál, Ben i Adam jsou momentálně nejnesympatičtější hráči této řady).

I vývoj v dalších dvou kmenech bude zajímavé sledovat, v Dakalu má nejistou pozici Sandra i Tony, což mě mrzí, v Sele zase Michele a Parvati, což mě nemrzí :mrgreen: Dakal ale podle mě příště 100% půjde na kmenovku, tenhle kmen nemůže skončit v soutěži první, viz výkon dnes... :-?

Jo a jsem jedinej, komu přišla ta scéna s Yulem na začátku ohledně Pennerovy ženy jako takový foreshadowing proč vyhraje tuto řadu? Přijde mi to jako dobrej důvod proč mu dát výhru když se dostane na FTC a proč jinak by tu scénu ukazovali...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod brninho » 12 bře 2020, 10:08

cypher.eu píše:Jo a jsem jedinej, komu přišla ta scéna s Yulem na začátku ohledně Pennerovy ženy jako takový foreshadowing proč vyhraje tuto řadu? Přijde mi to jako dobrej důvod proč mu dát výhru když se dostane na FTC a proč jinak by tu scénu ukazovali...


Já bych z toho byl nadšenej, ale myslím, že spíš se to produkci "hodilo" (v nejlepším slova smyslu) v souvislosti s tím, že CBS rozjela Survivor:Winners At War Against ALS (https://www.cbs.com/shows/survivor/news ... ainst-als/)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Lamik.lamity » 12 bře 2020, 10:20

brninho píše:Já bych z toho byl nadšenej, ale myslím, že spíš se to produkci "hodilo" (v nejlepším slova smyslu) v souvislosti s tím, že CBS rozjela Survivor:Winners At War Against ALS (https://www.cbs.com/shows/survivor/news ... ainst-als/)


Tak to mohli rozjet kdykoliv. Yul říkal před sezonou, že pokud vyhraje, dá všechny peníze Pennerovi, když to CBS dorovná. Teď říkal na twitteru, že dorovná prvních 50k, což by naopak mohlo znamenat, že nevyhrál... Takže já tam zatím závěry nevidím
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Masarka14 » 12 bře 2020, 11:56

Tak asi můžu oficiálně říct, že naskakuji na Ben-Adam hate-train. Vyřazení Roba mi prostě nedává smysl. Co chtějí dělat až prohrají? Snažit se připojit k Sarah a Sophie a doufat, že se je vyberou? Navíc, když jedna mí steal a vote a druhá skrytou imunitu.

Myslím, že Kim se přidá k Denise a Jermymu a pokud prohrají, tak půjde Tony nebo Sandra. Myslím, že Sandře se skládačka celkem povedla, takže co budou teď psát ti, co na ní tak strašně nadávali minule? :D

V modrém kmeni je situace asi jasná. Michelle a Parvati moc šancí nedávám, pokud si teda nekoupí tu imunitu. Ale upřímně jsem líný hledat, za kolik a za jakých okolností se dá koupit a tak beru to, co je tady napsané.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Lamik.lamity » 12 bře 2020, 12:05

Edit: Tak moje chyba, idol koupit nejde.
•3 tokens: coffee and pastries
•4 tokens: beans
•4 tokens: two pillows and blankets
•4 tokens: challenge advantage
•5 tokens: rice
•5 tokens: tarp
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Joník » 12 bře 2020, 13:31

Hodně povedený díl, možná mu pomohlo i to, že nebyl prostor na EoE kvůli swapu? Kdo ví, ale rozhodně byl zajímavý - kmeny byly rozděleny hezky, nikde to nebylo na 100% rozhodlé předem (i když Rob a Parv/Michele nejsou/nebyli zrovna v super pozici :D). Upřímně doufám, že Sele bude vyhrávat výzvy, nebo že se Parvati a Michele nějak zachrání, protože Wendellovi a Nickovi vážně nefandím a nevadilo by, kdyby šli domů (jenom menší poznámka, Michele je teď poslední dobou na Instagramu pořád s Nickem a Wendellem, že by to něco znamenalo vzhledem k sezóně?). Jsem strašně rád za out Roba (zezačátku jsem mu trošku fandil, ale teď zase vytáhl svou nesnesitelnou personu, kdy si myslí, jak jsou všichni idioti a on Bůh, takže pápá) a to, že osud Adama a Bena teď leží v rukou Sarah a Sophie - další důkaz toho, jak chlapci hrajou špatně a neměli být na tuto sezónu nacastěni místo lidí jako Hatch :D
Sophie a Sarah by mohly další výzvu thrownout, protože se bojím, že Kim, přestože jsem doufal v to, že se swapem zachraní, přejde k Jeremymu a Denise a vyřadí nám jednu ze dvou komediálních stars řady, což by bylo naprd. A jak už tady někde padlo, bude sranda, až si Sandra zase příští výzvu sedne :D
Lamik.lamity píše:Edit: Tak moje chyba, idol koupit nejde.
•3 tokens: coffee and pastries
•4 tokens: beans
•4 tokens: two pillows and blankets
•4 tokens: challenge advantage
•5 tokens: rice
•5 tokens: tarp
Tak to jsou tokeny mimo EoE pěkně naprd, co si budeme :shock:
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Radix » 12 bře 2020, 13:53

Konečně tu máme swap a navíc byl díl i bez EoE, za což jsem moc rád! Navíc dost pomohlo, že všechny kmeny jsou po swapu dost zajímavě rozdělené. V Sele máme všemožný mix předchozích vztahů, ať už Michele s Wendellem, kdy spolu chodili, nebo Yul (a obliba jeho ženy) s Parvati a Parvati jako bývalá Nickova crush. :D V Dakal se Kim musí rozhodnout, ke které dvojici se přidá, ačkoliv tipuju, že to bude Jeremy a Denise. Zajímavé taky je, že Tony je skutečně jediný, kdo nemá žádnou výhodu. :D A Yara byl parádní mix Rob-Ben-Adam, kdy nikdo nikomu nevěřil, a Sarah se Sophie, které taky nějak extra nespolupracovaly dřív, ale rozhodně si byly bližší.

IC se mi hodně líbila a i Sandra v ní soutěžila a dost se jí ta barevná skládačka zdařila. Na TC šla tedy Yara a Rob mě v tomhle díle nebývale štval, kdy zavedl svůj oblíbený buddy system. Souhlasím, že tady se Rob potopil sám. Jeho neustálá potřeba mít to vždy všechno pod kontrolou ho stála místo. Je chyba Adama s Benem, když po nich někdo chce, ať fakticky nehrají, že se jim to znelíbí a vyloučí ho? Nemyslím, že to je v jejich situaci taková chyba, ačkoliv o Steal a vote Sarah neví v kmeni nikdo a o HII Sophie ví jen Sarah. Jsem zvědavý, jak to bude příště.

Fandím: Adam, Parvati, Sandra, Yul, Sophie, Tony
Nefandím: EoE :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod hozu » 12 bře 2020, 15:38

Že tam nebyl EoE jsem si teda uvědomil až během ukázkách na příští epizodu a vůbec tedy jeho absence nevadila. Hlavně, na to že byl swap na tři týmy, docela jsem byl vcelku překvapený, jak rovnoměrně jsme se o všech něco dozvěděli. Popravdě jsem moc netušil, kdo půjde na TC a o to byla hlavní výzva napínavější.
Ale jinak v jádru ten swap dopadl vcelku zajímavě. Myslím, že každá kmenovka by mohla být napínavá. Rob se snažil, ale já osobně jsme byl dost příjemně překvapený, že očividně se borcům tahle hra nelíbila. Jestli to mělo smysl, ukáže čas, ale je pravda, že pro ně samotné, by udržení si Roba asi nic nepřineslo. Jak už tu někteří psali, byl na dně i tak. Otázkou je, co pokud půjdou i příště, zahrání ukradení hlasu se určitě hodí, otázkou je proti komu. I tak Sarah se Sophie měli teda nervy ze železa, nebo jsme něco neviděli. I tak si ale myslím, že Rob vydržel déle než bych čekal. Ale řekl bych, že na tak jednoznačné hlasování jako je 4-1 to bylo vcelku napínavé.

Ono, celkově má Yul docela zajímavé příspěvky, jelikož měl vlastně zpověď v každé epizodě, ale krom prvního a třetího dílu se se strategie samotné moc netýkaly. Jako rád bych byl za foreshadowing k jeho vítězství, bylo by fajn, ale také mám pocit, že to nedopadne. Osobně mě překvapilo, že ten důvod lidem řekl, je tak cnostný, že je to zároveň i masivní terč. Je to hnusné takto to napsat, ale s někým s takovým argumentem nechcete jít do finále.

Jinak příště dvojité vylučování. Osobně jsem si říkal, jak to udělají, aby mohli slučovat ve třinácti (jestli bude třeba pre-merge díl navíc) a tohle je asi logické vyústění. Jak se ještě dívám na ten seznam, co si koupit za ty tokeny, vcelku by mě zajímalo, jestli by se Parvati (týmu) nevyplatilo zkusit koupit třeba výhodu do soutěže. Minimálně by to zvýšilo šance na sloučení. Na druhou stranu to nemusí mít nutně tak zle rozehrané. Rozpadli se Sele, ani starý Dakal nemusí být tak pevný. Navíc ty předherní vazby tam tak podivně existují. Je mimochodem stále osvěžující, jak je produkce úmyslně nepotlačuje.

oblíbení hráči po páté epizodě: Yul, Michele, Sophie, Parvati, Tony, Sandra, Sarah, Kim, Jeremy
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Yedko » 12 bře 2020, 16:37

Tak po Sandře v minulém díle u mě klesl i druhý "Idol". Myslet si, že mu toto vyjde bylo od Roba tak naivní, že by to snad ani Ben nevykonstruoval. Polehčující okolností budiž, že stejně neměl moc šancí. Michele s Parvati věřím, že by spolu mohly něco vymyslet. Kdyby šlo o standartní systém jednoho kmenu bez imunity ze tří, tak by ten jejich tým byl tak OP, že na radu do sloučení ani nepůjde - takhle je to naprosto nevyzpytatelné.

Aktualizovaný žebříček oblíbenosti:
A - Yul, Parvati (+1)
B - Tony
C - Boston Rob (-2), Kim, Ethan, Natalie, Denise
D - Jeremy, Tyson, Sarah, Nick, Wendell, Adam, Sophie (+1), Michele (+1)
E - Amber, Ben (+1)
F - Sandra (+1)
FX - Danni

v závorce zvýšená či snížená známka oproti předešlému dílu
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Dejvy » 12 bře 2020, 22:29

Celkom sa čudujem, že pri tom ako vstupuje posledné roky produkcia do hry nehodila HII aj Robovi. A možno ani sám nechcel. Celý čas mi pripadal ako keby to mal na saláme, že si prišiel len pre prachy za účasť spolu s Amber. Takže mi ho až tak ľúto nie je, ale chcel som aby v merge bojovali proti sebe staré esá a nie Adam s Nickom. Čo už. Ešte stále ma to však baví a určite to budem pozerať ďalej.

Rozdelenie kmeňov vyšlo fajn podľa mňa. Na 90% pôjdu na TC nabudúce zelení a červení si myslím. To by mohlo byť super z pohľadu Parvati.

Inak Yul si fakt ide a dúfam, že to celé vyhrá. On ako jediný muž s dvoma výhrami by sa mi veeeľmi páčil.

Ešte som sa chcel vyjadriť k tomu čo ste tu riešili minule "Sandra a súťaže"

1) Mne osobne vadí keď niekto nechodí na súťaže a len sedí. Sandra je trošku taký prípad, že je zábavná, mám ju rád a tak to ľahšie tolerujem, ale nepáči sa mi to.

2) Kauza "Survivor nie je olympiáda". K tomu len jedna vec - OUTWIT, OUTPLAY, OUTLAST.

Fandím: YUL, Sandra, Parvati, Tony, Vangel, Kim
Tip na víťaza - Yul alebo Sarah.

Update: Som ešte chcel dodať, že o čo by bola ta sezóna krajšia keby miesto ňoumov (dobrý výraz Cypher :idea: ) tam sedeli Todd a Rich. A miesto Nicka s Vangelom, Brian a Mike príp. Earl. Tí muži sú tu fakt slabučkí.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Joník » 13 bře 2020, 01:08

Dejvy píše:2) Kauza "Survivor nie je olympiáda". K tomu len jedna vec - OUTWIT, OUTPLAY, OUTLAST.


Ano, 3 slova, 3 faktory hry -> fyzická by v teorii měla být 33.3 periodických procent hry (osobně si ale myslím, že fyzická by měla být jen doplněk, aby ze sebe sociálně a takticky schopný hríč udělal triple threat, ale to je jedno). Nevidím ale souvislost, mezi původním "citátem" a tvou odpovědí - nikde v tomto citátu nebyla shazována hodnota fyzické hry, akorát šlo o upozornění, že fyzická hra není vše, že Survivor vážně není jako olympiáda (100% fyzický) a že člověk, co je na tom fyzicky špatně není špatný hráč a rozhodně si za svou fyzickou "slabost" nezaslouží, aby mu lidi nadávali, nebo tak 8)
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod PM. » 13 bře 2020, 10:31

Další epizoda, ze které jsem nadšený. :dance: :dance:
Swap snad ani nemohl dopadnout zajímavěji, za rozdělení do tří kmenů jsem nesmírně rád, aspoň jsme konečně viděli něco od každého hráče a určitě tomu pomohl i fakt, že content z EoE zůstal tentokráte ve střižně. :idea:
DAKAL:
Kim je konečně ve slušné pozici, doufám, že se připojí k duu Denise-Jeremy a otevře si tak možnosti pro hru po sloučení. Rád bych z její hry viděl víc. :smile: Tony chudák je fakt v tomto kmeni jediný kdo nemá nějakou výhodu (Kim/Denise/Sandra mají idol, Jeremy má Safety without power), no kdo by to byl před začátkem série řekl, že tohle se stane zrovna jemu. :D Snad na to nedoplatí, uvidíme.
SELE:
Parvati s Michele jsou v nelehký pozici, ale snad se z toho nějak vyhrabou, Rob by mohl z EoE poslat nějakou výhodu a pakovat by se mohl Wendell/Nick. Jsou to sympaťáci, o tom žádná, ale babes ať mi nikdo nebere. :angry: :D Jinak come on, Michele, máš na víc. :shock:
YARA:
Nejdivočejší kmen ever. :D Chudák Rob, dostat tam ty dva trouby Adama a Bena, plus šikovné strategické hráčky S + S.. no, líbilo se mi, že nemuseli ani použít svoje výhody, ale i kdyby Adam/Ben zůstali s Robem, Steal a vote a HII by prostě nepřehráli tak jako tak. Každopádně si to dost zavařili, jestli půjdou opět na TC, jeden z nich letí. :hungry: Tak doufejme!
Obecně mám z těch women power duos po swapu velmi dobrý pocit: Denise-Kim, Sophie-Sarah, Michele-Parvati. :beer:
Jinak si myslím, že narůstající resumé Sophie Clarke si zaslouží velký acknowledgement:
-Coach (S23)
-Ozzy (S23)
-Boston Rob (S40)
Smetla velké favority produkce/Jeffa a každého z nich v jejich sféře hry (!)- Ozzyho v immunity challenge, Coache v social game, Roba v jeho buddy systému. Klobouk dolů. Leckteří (nejen tu) měli pre-game řeči o tom, že Sophie si v téhle sérii místo nezaslouží.. kochejte se. :fuck:

Favoriti: Kim, Denise, Jeremy, Tony, Sarah, Sophie, Parvati, Michele, Nick, Yul
Nevadí mi: Sandra, Wendell
Ven (teda na Edge): Ben, Adam

Černý kůň: Sophie, Michele
Vítězný edit: Sophie, Yul, Jeremy, Sarah (?)
Next on the chopping block: Parvati, Tony, Ben, Adam
FTC Loser: Ben, Adam, Michelle, Nick, Denise (?)

Obrázek
Prosím vyhoďte někdo Probsta.

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Terry » 13 bře 2020, 13:43

Já sem teda jenom čekal, že už pojedou víc nákupů za ty tokeny. Když je to novinka série a někteří hráči jich mají už docela dost. Třeba teď Rob má dva myslím, kdyby je dal dohromady s Adamem a Benem, mohli by možná něco vymyslet.

Asi si je všichni snaží šetřit pro sebe, ale zatim je to takové o ničem. Zase doufám že to nevyhraje někdo jenom kvůli tomu, že si koupil nějakou super výhodu za tokeny na konci.

Ale tak aspoň sem se naučil nové slovíčko bequeath :D

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Dejvy » 13 bře 2020, 13:46

Joník píše:Ano, 3 slova, 3 faktory hry -> fyzická by v teorii měla být 33.3 periodických procent hry (osobně si ale myslím, že fyzická by měla být jen doplněk, aby ze sebe sociálně a takticky schopný hríč udělal triple threat, ale to je jedno). Nevidím ale souvislost, mezi původním "citátem" a tvou odpovědí - nikde v tomto citátu nebyla shazována hodnota fyzické hry, akorát šlo o upozornění, že fyzická hra není vše, že Survivor vážně není jako olympiáda (100% fyzický) a že člověk, co je na tom fyzicky špatně není špatný hráč a rozhodně si za svou fyzickou "slabost" nezaslouží, aby mu lidi nadávali, nebo tak 8)


Stretávam sa s tým už niekoľko rokov ako ľudia zhadzujú fyzických hráčov a naopak ospevujú tých slabých. Samozrejme aj podľa mňa je sociálna čast tejto hry omnoho podstatnejšia. Preto je komplexný hráč ten najcennejší a tým je v tomto prípade Yul alebo aj Rob. Takých hráčov v histórii nie je veľa čo perfektne hrali sociálne aj fyzicky a tobôž aby dokázali vyhrať. Ja si chcem tých fyzických hráčov len zastať lebo často ich vyhodia za to, že sú hrozba v súťažiach zatiaľ čo slabší, ale omnoho sociálne nebezpečnejší hráč má potom výhodu. Ako čo má robiť nejaký šikovný hráč? Schválne prehrávať?

Myslím si, že je jasné, že fyzická časť nie je 100%, ale mala byť mať stále svoje uznanie a česť. Aj fyzicky slabý hráč sa môže snažiť a dostať zo seba maximum. Rovnako ako sa môže fyzicky silný, ale mentálne neohrabaný hráč snažiť o sociálnu hru. A v tomto je pre mňa Sandra určité sklamanie lebo jedna vec je súťaž vynechať takticky aby môj kmeň vyhral a druhá vec je schválne čo najviac sedieť lebo však ja vlastne som stará a tučná a nechce sa mi. Taká Cirie sa inak prekonávala a to je ďaleko sympatickejšie.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Ozzsao » 13 bře 2020, 16:19

Nebyl náhodou Sandřin HII použitelný jen na následující 3 kmenové rady?

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Lamik.lamity » 13 bře 2020, 17:23

Ozzsao píše:Nebyl náhodou Sandřin HII použitelný jen na následující 3 kmenové rady?

Ano, a účastnila se doposud dvou
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Lifty » 13 bře 2020, 17:51

Neviděl jsem Adamocu řadu, ale vážně takove vemeno vyhralo jen tim, ze nechápal, co se dejet a čuměl jak ocas celou dobu? :D
Naopak mě dost překvapuje Michele - jediná z těch Benů a spol si uvědomuje to, že jeji výhra byla dost kontroverzní a nakonec z ženských hraček hraje pomalu nejlíp. Jestli ma byt rato řada její náprava, tak se to dost daří.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Rodann » 13 bře 2020, 18:51

DAKAL:

HERO Kim
ZERO -

========================================

SELE:

HERO Parvati, Michele
ZERO -

========================================

YARA:

HERO Sophie, Rob
ZERO Adam

========================================

EoE:

HERO -
ZERO -

========================================

Vítězný edit: Yul.

Neviditelný: Natalie, Amber, Danni, Ethan, Tyson.

Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Joník » 13 bře 2020, 22:07

Lifty píše:Neviděl jsem Adamocu řadu, ale vážně takove vemeno vyhralo jen tim, ze nechápal, co se dejet a čuměl jak ocas celou dobu? :D

O nic moc jsi nepřišel, jak jsem kdysi MvGx sledoval, tak mi přišel jako hodně nevýrazný, akorát se dostal do ideální F4, kde byl s 2 goats a obrovskou hrozbou, a pak si hezky na finálovce pobrečel :( To, že se vrací jsem lehce nepochopil, ale aspoň mají koho editoři zesměšňovat... :D
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP05

Příspěvekod Rodann » 14 bře 2020, 13:31

Secret Scenes EP05:







Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti