S40 - Winners at War - EP06

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
ArtySssS
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2016, 19:05

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod ArtySssS » 20 bře 2020, 11:49

SGHq píše:Stále nechápu, jak někdo může tvrdit, že to začíná být GC 2.0. Každý kdo je v této sérii je tam plně zaslouženě a trochu si začínám myslet, že si tu někdo plete jakéhokoliv vítěze (ať už jakkoliv kontroverzního) se Sierrou nebo Hali. Prostě jakékoliv označení typu, že tam příslušný hráč nemá co dělat je zcestné, protože jestli vyhrál nějakou sérii, tak tam co dělat má. :-)


Naprostý souhlas.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 20 bře 2020, 12:02

Lamik.lamity píše:Já se docela bojím toho, jak moc pozitivní edit má Adam. A teda u Tysona nedokážu odhadnout, zda má pozitivní edit, nebo je vidět kvůli tomu, že je prostě neskutečně zábavný a jeho vlasy jsou přenádherné

Mne se teda edit Adama zda jako "podivejte na toho moulu" :mrgreen: Snad ve trech dilech uvedli scenu jeho nemotorneho chovani, dale jak ho ostatni hejtuji a teprv az ted v deleted scene z prichodu Roba na EoE ho tam vyse jmenovany jakz takz uznava...:) Co se Tysona tyce, tak jeho edit prikladam tomu, ze se vrati z EoE do hry...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Audrina » 20 bře 2020, 15:59

Mně právě hrozně vadí takové to rozdělování na velké hrozby a malé hrozby. Reálně přece musí být hrozba každý, když už jednou hru vyhrál, ne? Parvati si s sebou nese tohle označení, přitom být ve hře mnohem radši bych spolupracovala s ní než se Sarah. Jako "old-school player" totiž ve svých řadách dokázala, že ke své alianci je dostatečně věrná.
Proč jsou za velký hrozby považováni lidi, kteří museli hrát dvakrát nebo třikrát, aby vyhráli, zatímco lidi, co to dokázali už napoprvý jsou v pohodě?
Její vyloučení mě mrzí opravdu hodně, upřímně teď vlastně moc nevím komu fandit. Líbí se mi Denise, jelikož umí skvěle mluvit, Jeremy, to je sympaťák a asi i ten Yul

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Dejvy » 20 bře 2020, 17:00

cypher.eu píše:No co si budem povídat, on ten Tony taky nepředvádí zatím kdo ví jak dobrou hru, viz tato epizoda a jeho zbytečný spy shack, kdy jsem čekal, že ho ostatní v jeho nepřítomnosti navrhnou na vykopnutí... Bez jeho "bag of tricks" je celkem dost bezmocný, v tomhle díle se klidně mohl pakovat on, kdyby Denise napsala jeho jméno... do sloučení ale podle mě dojde a obnoví Cops R Us se Sarah, na finále ho ale nevidím, to spíš tu Sarah či Sophie, obě maj zatím dost pozitivní edit. Yul zase z chlapů, takže můj ofiko odhad final 3 - Sophie, Sarah, Yul :mrgreen:


Tonymu fandím skôr kvôli tomu, že ma baví ako kvôli tomu, že by som ho nejako uznával ako hráča. Taký tam už je iba Yul asi.
Sophie je mi, tak ako Brninhovi, brutálne nesympatická, takže jej fandiť nebudem. Sarah ma celkom pozitívne prekvapuje. Ak by vyhrala asi ma to úplne nenasere, ale ani nepoteší. Nechám si hodnotenia už na poslednú epizódu kde to celé zhrniem čo mi na tomto vadilo a ešte raz to (otravne :mrgreen: ) porovnám s AU.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod hozu » 20 bře 2020, 19:46

Yedko píše:Jinak už jsem si poněkolikáté všiml, že tady povětšinou strašně počítáte s patterny, jak probíhaly jiné předešlé řady. Tohle je výjimečná řada a proto čekám, že Jeff s produkcí vymyslí nějakou novou píčovinu, která ovlivní průběh hry. S tím, že ukázky vůbec neodkazují na sloučení ani soutěž na EoE tak bych vůbec nevylučoval možnost, že se vrátí více než jeden člověk ještě před sloučením...


Je to sice výjimečná řada, ale stále trpí tím, čím trpí všechny poslední série - omezeným časem. EoE měl 18 lidí a víceméně to stíhali. Tady je ještě o dva lidi navíc, takže si nemyslím, že budou vracet o tolik víc lidí nazpět. Spíš nás čeká ještě další dvojitá kmenová rada nebo něco takového. Zase tolik změn si podle mého nemůžou dovolit.

Jinak bych si taky dovolil nesouhlasit s tím přirovnáním ke Game Changers. Už jen faktem, že tam to vypadalo na polo-béčkový cast už podle první zveřejněné fotky a člověk k tomu už dopředu neměl moc důvěry. Tady bylo samozřejmě jasné, že všichni ti legendární hráči tu budou na odstřel nebo mít aspoň velký terč, protože často už jen jejich jméno je super argument, proč je vyřadit. Ale stále ty jejich vyřazení nejsou tak frustrující sledovat, jako během GC. Tam to bylo občas opravdu dost k naštvání. Zato hráči tady jsou zábavní skoro všichni. A i když takoví ňoumové jako Adam nebo Ben mají trošku víc prostoru než bych uvítal, v obou případech je to jejich vyobrazení spíš takové naivní, takže mi to tolik nevadí sledovat :D .
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Rodann » 20 bře 2020, 20:02

SGHq píše:Stále nechápu, jak někdo může tvrdit, že to začíná být GC 2.0. Každý kdo je v této sérii je tam plně zaslouženě a trochu si začínám myslet, že si tu někdo plete jakéhokoliv vítěze (ať už jakkoliv kontroverzního) se Sierrou nebo Hali. Prostě jakékoliv označení typu, že tam příslušný hráč nemá co dělat je zcestné, protože jestli vyhrál nějakou sérii, tak tam co dělat má. :-)
Plus každý kdo je na EoE je tam plně zaslouženě a opravdu mě tuhle sérii spíše baví lidi, co jsou stále ve hře. Zřejmě půjde o osobní sympatie, ale za to vám nikdo nemůže, že nemáte rádi Bena či Nicka (který si myslím, je jeden z nejlepších vítězů btw., ale to je samozřejmě můj názor :-))


Hmm… Nechci generalizovat, ale co čekat od lidí, kteří očividně nedochodili ani základku a ještě se tu veřejně prezentují svými % odhady, které dávají smysl jen v jiné realitě? Co si budeme namlouvat - Survivor je zábava pro tupější masy (čest výjimkám), tak je lepší si ho prostě užívat, než se tu nad něčím podivovat nebo s někým hašteřit. :beer:

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Kill Kenny » 20 bře 2020, 22:56

Wow, jsem rád, že tu můj příspěvek vyvolal spoustu reakcí a taky i pěknou diskuzi, aspoň tu není ticho, jak v sekci S3 - Afrika.

Takže i si dovolím vysvětlit, co nebylo všeobecnou místní survivor obcí zcela pochopeno. Ještě, že nejsem vysokoškolák :D

Spoiler!
1) Přirovnání ke Game changers.

Jak jste skvěle pochopili, je to hodně nadnesené, avšak... Pro mě jako velmi Old-school fanouška survivoru je WaW něco jako Svatý Grál celého survivoru a měl by být i výše kvalitní než legendární HvV. S informací, že konečně má dojít na bitvu všech dostupných vítězů, jsem se těšil jako malé dítě na "Velké hráče". Každému bylo jasné, že někteří hráči mají větší terč na zádech než jiní, ale ruku na srdce. Tešili jste se více na Amber, Ethana, B.Roba, Parvatti, Danni více než na Nicka, Bena, Wendella, MIchella a Adama? U mě je jasná odpověď. Ano těšil. a tohle byla právě ta paralela ( Bravo všem, kdo jí poznali) s Game Changers. :cry: Ano, trubky typu : Debbie, Tarzan, Taj a jiní, kteří ovládli GC tu nejsou, avšak i v této serii jsem začal koukat hlavně , protože se vrátili Malcolm, Verner, JT, Ozzy, Tony a tenhle typ hráčů. A právě (další paralela) Tito mí oblíbenci vypadli před sloučením, nebo ve sloučení byli zcela bez šance jít dál. Ano, je tahle souvislost je jen můj subjektivní pocit, takže se omlouvám fanouškům Wendella, Nicka, Bena, Adama, kteří jim přejí vítězství, já mezi ně patřit nebudu, pokud nezahrají něco zcela mimořádného jako Sarah v GC.
Na druhou stranu jsem rád, že opravdu v téhle serii není nikdo, jako Debbie, brrr, jen si na ní vzpomenout, nebo neprobíhají rady ve stejném duchu vypadnutí Mikaely , Cirie a jiné "perly" nebo miliony twistů a swapů.
Asi už trpím velkou nostalgií starých serií a starých hráčů, a těžko se mi momentálně hledají velcí oblíbenci ze zbývajícího castu.
I když, stále je tam Yul, jemu velká sláva. Přeji - Sarah (pro mě stále jedna z vůbec nejlepších vítězů všech dob se svým stylem hry), Denise (Matsing je Matsing), Tony - tomu nejde nepřát, Kim ( asi lehká ehmm :oops: :eee: ) a Sophie - pro mě největší překvapení a snesl bych Michelle.
Takhle podobně jsem to měl před sloučením v GC a teď konec možných shod s tou děsivou serií se skvělou vítězkou.
WaW se tohle prostě nesmí stát, nesmí, nesmí, prosím ne.

A ruku na srdce , ať vyhraje, kdo vyhraje. Kdo budou podle vás nejlepší hráči, legendy, top players a tváře survivoru. Ti, ke kterým se vzhlíží?
Čí fotky se vystavují ve skříňkách, koho místní diskutéři, další fanoušci survivoru, třeba i toho online mají jako nejlepší hráče? Pořád jedny a ty samé, opakující se jména - B.Rob, Parvatti, R. Hantz, Sandra, Johnatan, R. Hatch, Colby, Ozzy, Yul, Chris, Todd, Amanda, Cirie, Kim Spradlin atd...
9 z 10 fanoušků bude mít někoho z nich. Kde jsou pak jména jako Sophie, Wendell, Nick, Adama, Ben, Michelle, i když jsou to vítězové? Kolik lidí se s nimi ztotožní jako s idoly? Budou oni stejně slavní jako OldSchool hráči? Moc tomu nevěřím.


2) Matematika s procenty - špatně vysvětlena, špatně pochopena.
Je několik možností jak vypsat a popsat své dojmy , kdo by mohl vyhrát jen z čistě subjektivní neobjektivní logiky.
Mohl jsem použít definiční obor, kdy součet hodnocení všech hráčů dosáhne 100% nebo možnost, že každý hráč má šanci 0-100% jen sám za sebe a součet se pak nerovná rovnému stu. Tohle třeba používají v deníku Sport, kdy hlavní favoriti na zisk titulu nebo hráči na získání místa v základní sestavě, mají třeba každý šanci mezi 75-90% v daném hodnocení a jsou tam třeba 3-4, i když součet pak dá třeba 300-450 %.
Já to použil tady, takže opět ( Bravo, kdo to pochopil).

3) Vítěz.

I když nebudu z toho nadšený, dal jsem hlavní favority Wendella a Nicka, i když jim nepřeji. Něco mi říká, že jeden z těhle dvou prostě do finále dojde a obdrží titul za tuhle serii.

A to v mé "logice" je těžká nelogika :D


Suma sumárum jsem rád, že se tu rozjela diskuze a těším se jak bude celá WaW pokračovat, protože jsem se na tuhle serii těšil, jak dlouho na nic jiného. Budu rád, za každé překvapení a přeji si, že si titul 2 násobného výherce odnese Yul a konečně umlčí Sandru, i když tomu nevěřím ani jedné možnosti :lol:

Takže děkuji všem a snad už to nemusíme dále rozebírat.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Masarka14 » 21 bře 2020, 01:12

Rodann píše:Hmm… Nechci generalizovat, ale co čekat od lidí, kteří očividně nedochodili ani základku a ještě se tu veřejně prezentují svými % odhady, které dávají smysl jen v jiné realitě? Co si budeme namlouvat - Survivor je zábava pro tupější masy (čest výjimkám), tak je lepší si ho prostě užívat, než se tu nad něčím podivovat nebo s někým hašteřit. :beer:

Když už chceš urážet něčí inteligenci, bylo by dobré, abys prvně začal u sebe. Tvoje hero/zero příspěvky pro mě osobně nemají žádnou přidanou hodnotu a za mě je to to nejhloupější, co v téhle diskuzi pravidelně vidím. Ke všemu zabírají hromadu místa.

Mám pro tebe návrh. Co třeba ten příspěvek tak neroztahovat? Nebo nejlépe - vůbec ho sem nepřidávat? Možná bys k tomu ale mohl přidat nějaký názor, zajímavost či postřeh. Pokud si pro sebe potřebuješ psát komu fandíš, můžeš požit Word ;)
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Yedko » 21 bře 2020, 02:54

Jen poslední k Kill Kenny - neber si to fakt nijak osobně, trochu je mi líto, že jsem to prve vzal tak konfrontačně. Jen s tím deníkem Sport. Pokud má nějaký obránce 90% šanci na místo v základní sestavě tak počet pozic kde ho trenér postaví je 3-5 tudíž 350-450% je správný počet. Nikdy neexistují procenta jiná - separátní pro jiné členy. Pokud by se jednalo o procenta na to dostat se do TOP3 tak se bavíme úplně jinak. Šance na výhru vzhledem k počtu účastníků ale opravdu nikdy nemůžou být jiná než 100% (s vyjímkou toho, že by se jednalo o nerozdělitelnou remízu, kterou má však CBS pojištěnou). Sorry v mé práci se věnuji statistice a demografii tak proto je to pro mě jako červená na býka :D
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod cypher.eu » 21 bře 2020, 10:45

Nehádejte se tu o blbostech a radši pojďme probrat kdo v příští epizodě odejde z EoE - v promu na 7. epizodu (neviděl jsem zatím, pak dám link nebo někdo jiný dejte) je prý vidět vztyčená bílá vlajka značící odchod nějakého soutěžícího, jestli tomu tak fakt bude, tak dle mě se jedná na 90% o Sandru...:) Co myslíte?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Lamik.lamity » 21 bře 2020, 11:31

https://www.youtube.com/watch?v=DQg1OyN0s0w cypher: zatím jsem to nenašel, ale mám jiné zajímavé video
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod SGHq » 21 bře 2020, 11:51

Spoiler!
Už včera jsem přidával příspěvek v sekci spoilery pokud se chce někdo něco dozvědět, jako třeba nějaká konkrétní jména :-)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod hozu » 21 bře 2020, 12:06

cypher: Našel jsem to na těchto fotkách k sedmé části, včetně podobné spekulace. https://survivingtribal.com/2020/03/19/ ... ss-photos/

Tak ona Sandra to i trošku nastínila v těch předherních rozhovorech pro ET Canada. I když to bylo spíš o tom, že se tam nechce dostat. Takže by mě to ani nepřekvapilo.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod dias258cz » 21 bře 2020, 12:13

Jinak dodávám, že Parvati byla vyloučena po Sandře. Pořadí bylo z editované. Takže Rob > Sandra > Parv
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Audrina » 22 bře 2020, 14:18

Jinak jsem se rozhodla udělat si re-watch Guatemaly, protože jsem ji viděla už hodně hodně dávno a musím říct, že vlastně moc nechápu, proč je Guatemala celkem zapomenutou sérií.
Vlastně se z ní později objevila jen Steph a nyní Danni. Přitom moc nechápu proč. V rámci old-school sérií mi přijde povedená a někteří hráči by si rozhodně novou šanci zasloužili.
Jinak je obecně zajímavé sledovat, jak se strategie hry tak strašně moc posunula. V řadách jako je Guatemala by se hráči typu Michelle zřejmě nedostali ani do sloučení

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Kill Kenny » 23 bře 2020, 17:24

Audrina píše:Jinak jsem se rozhodla udělat si re-watch Guatemaly, protože jsem ji viděla už hodně hodně dávno a musím říct, že vlastně moc nechápu, proč je Guatemala celkem zapomenutou sérií.
Vlastně se z ní později objevila jen Steph a nyní Danni. Přitom moc nechápu proč. V rámci old-school sérií mi přijde povedená a někteří hráči by si rozhodně novou šanci zasloužili.
Jinak je obecně zajímavé sledovat, jak se strategie hry tak strašně moc posunula. V řadách jako je Guatemala by se hráči typu Michelle zřejmě nedostali ani do sloučení


K tomu klidně přidej Palau (Tom, Steph a (BJ)), Markézy(B Rob, Kathy), Amazonii (Jenna a Rob) nebo Vanuatu( Eliza a Amy). Pomalu jedna lepší než druhá a přesto z každé se vrátili max 2 lidi.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Audrina » 24 bře 2020, 09:17

Kill Kenny píše:K tomu klidně přidej Palau (Tom, Steph a (BJ)), Markézy(B Rob, Kathy), Amazonii (Jenna a Rob) nebo Vanuatu( Eliza a Amy). Pomalu jedna lepší než druhá a přesto z každé se vrátili max 2 lidi.


Tak zrovna u Palau to mám takové na vážkách. Zajímaví lidé byli v Ulongu a bohužel všichni víme, jak dopadli. Z druhého kmene mi v hlavě moc lidí nezůstalo, vím jen, že několikrát se produkce pokoušela o návrat Iana (naposledy v Second Chances) a vždy odmítl. Což je škoda, zrovna jeho bych klidně viděla ráda znovu.
Jinak souhlasím i s ostatními jmenovanými sériemi, bohužel na druhou stranu si nejsem jistá, jak by tehdejší hráči dnes obstáli. Stačí se podívat na takovou Kimmi nebo Kelly Wig. v Second Chances nebo Gervase v BvW...ti hráči prostě to rychlé tempo nezvládají a buď by šli mezi prvními nebo naopak jako hloupé ovce až do finále. Samozřejmě netvrdím, že by se mezi nimi třeba nemohla najít výjimka, ale zkrátka si myslím, že by nedokázali hrát hru, kterou dnešní divák očividně chce.

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Kill Kenny » 24 bře 2020, 12:30

Audrina píše:Tak zrovna u Palau to mám takové na vážkách. Zajímaví lidé byli v Ulongu a bohužel všichni víme, jak dopadli. Z druhého kmene mi v hlavě moc lidí nezůstalo, vím jen, že několikrát se produkce pokoušela o návrat Iana (naposledy v Second Chances) a vždy odmítl. Což je škoda, zrovna jeho bych klidně viděla ráda znovu.
Jinak souhlasím i s ostatními jmenovanými sériemi, bohužel na druhou stranu si nejsem jistá, jak by tehdejší hráči dnes obstáli. Stačí se podívat na takovou Kimmi nebo Kelly Wig. v Second Chances nebo Gervase v BvW...ti hráči prostě to rychlé tempo nezvládají a buď by šli mezi prvními nebo naopak jako hloupé ovce až do finále. Samozřejmě netvrdím, že by se mezi nimi třeba nemohla najít výjimka, ale zkrátka si myslím, že by nedokázali hrát hru, kterou dnešní divák očividně chce.


Ona by vždy byla možnost, pokud by produkce chtěla udělat 2 kmeny kmen staří hráči 2 kmen noví hráči a bylo by. Jinak bych ještě dodal Gabon a Čínu, tam těch návratů taky nebylo moc.

Ale je fakt, že snad nejtragičtější styl hry v old players bylo HvV, kde hlavně kmeni Heroes, byli staří hráči víc než mizerní.

Ono i tahle serie je hodně o castu a osobních sympatiích, protože bych opravdu rád viděl hráče typu Chris, Brian, Richard i možná Vecepii,aby ten poměr old vs new nebyl tak markantní.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Audrina » 24 bře 2020, 13:31

Kill Kenny píše:Ona by vždy byla možnost, pokud by produkce chtěla udělat 2 kmeny kmen staří hráči 2 kmen noví hráči a bylo by. Jinak bych ještě dodal Gabon a Čínu, tam těch návratů taky nebylo moc.

Ale je fakt, že snad nejtragičtější styl hry v old players bylo HvV, kde hlavně kmeni Heroes, byli staří hráči víc než mizerní.

Ono i tahle serie je hodně o castu a osobních sympatiích, protože bych opravdu rád viděl hráče typu Chris, Brian, Richard i možná Vecepii,aby ten poměr old vs new nebyl tak markantní.


Tak ono je obecně smutný, když člověk koukne na srovnání počtu navrátilců ze zmíněných řad a třeba ze South Pacific - 4 hráči! plus Ozzy a One World - 4! plus teď Kim (ta jediná oprávněně). Z podprůměrného RI to taky byli dva hráči....uf, z téhle statistiky mi je fakt smutmo

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod cihi » 30 bře 2020, 23:42

Haaaaaaaaaaa :dance: Sandra udelala jeden z nejhloupejsich tahu v historii a dobre ji tak.

Zaslouzila si to za tu aroganci, kdy hazela pres palubu svoje "partaky" ze starsich rad a vubec si neuvedomovala, ze k tomu, aby dosla na konec, tak potrebuje velky hrozby jako jsou Tyson, Rob, Tony, Jeremy atd.

Ted uz je jasny, ze to vyhraje nekdo tipu Denise nebo Adam, coz bude katastrofa. Jedini z "velkych hrozeb", co maji realnou sanci na vyhru jsou jen Yul nebo dejme tomu Jeremy.

Ale Denise timto krokem stoupla, protoze jsem si celou dobu rikal, jaka by byla sranda, kdyby napsala Sandru. Ja si myslel, ze Sandra pro jistotu napise Jeremyho, ale ani toho nebyla schopna. Ikdyz by ji to bylo k nicemu - kazdopadne by neodchazela s takovou potupou.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A jeste me napadla jedna vec. Vite, proc vam pripadaji novodobi hraci slabi? Protoze vetsina novodobych vitezu se stala vitezi haluzove. Posledni serie jsou takovej chaos, kdy se to mele z jedne strany na stranu, nedrzi se aliance, je ve hre spousta vyhod/nevyhod/idolu a vitezem je vetsinou ten, co ma nejvic stesti.

Proto vlastne davame vetsi kredit starsim hracum a mame je i radsi, protoze si to obvykle vyhrali sami svou hrou. Akorat ti starsi hraci nejsou pripraveni na tento novodobej haluz system a navic jsou dost v nevyhode diky svymu jmenu.

V tomto haluz systemu proste musi drzet hrozby zakonite pri sobe, nevytvaret chaos, upozadit vlastni ego, nedelat zbytecne velky kroky a hrat to vic po staru - pak muze vyhrat nekdo dobrou promyslenou hrou a ne jen haluzi s tim, ze na nej finale jaksi jen tak zbylo. Nejhloupejsi tah udela hrozba tehdy, kdyz vylucuje o trochu vetsi hrozbu :cry:

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod SnowWhite » 21 dub 2020, 13:32

Všechno, co jsem chtěla říct, už je víceméně řečeno, tak jen stručně přidám svoji trošku do mlýna. Z epizody mám dost rozporuprné pocity, i když mi kmenovka Dakalu, kde Denise vyškolila Sandru přišla dost epická, z kmenovky Sele už jsem tak nadšená nebyla a většina zajímavých hráčů, na které jsem se těšila jsou na EoE.

Adam je největší zklamání série, v jeho sérii jsem mu dost fandila, tady mě neskutečně rozčiluje. Klaním se spíše k názoru, že jeho edit ukazuje, jaký je moula než že by byl vítězný. Kim mě taky docela zklamala, těšila jsem se na ní, ale zatím není moc vidět.

Parvati měla smůlu na swap, myslím, že na rozdíl od Roba s tím nemohla celkem nic dělat. Michele mě docela mile překvapila, i když jsem si všimla až tak dvě epizody zpátky, že tam vůbec je. A Sophie jsem fandila vždycky, ale tady u mě stoupá čím dál víc. Je zajímavé sledovat spolu s touhle sérií ještě SP. Z hráčů, co jsou momentálně ve hře jí asi teď fandím nejvíc. Bohužel se obávám, že vyhraje někdo jako Nick, což by mi celou sérii dost zkazilo.

Taky mě mrzí, že Guatemala je tak zapomenutou sérií, já jím mám docela vysoko. Třeba takový Rafe by si zasloužil návrat daleko víc než Kat z OW a další x krát vrácení hráči (Candice). Perlovky jsou na navrátilce taky docela chudé, to stejné Palau a Gabon.

Fandím: Sophie&Sarah
Ven: Adam
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Survivorfans » 17 kvě 2020, 17:47

Epizoda sice hodně zrychlená, ale u tohodle dílu je názorná ukázka toho že i americký Surv by mohl mít skvělý díly jako australani :idea: . Jenom bohužel nemají dost času od CBS a proto to vše musí vecpat do těch 42 minut. :down:

U Dakalu sem moc nechápal Tonyho, úplně zbytečně na sebe dával terč a jen tím ostatí znejistil a proto možná Sandra začala vymýšlet plán mimo. Podrázek na ní se ale hodně povedl a byl hodně luxusní, určitě se zapíše historie. :dance: Bonus navíc je, že se to povedlo na dvojnásobnou vítězku která poslední roky až moc machruje :fuck: . Přitom kdyby se držela svý taktiky „kdokoliv, jen né já" tak zahrála tu svojí HII a byla úplně v pohodě. V nejhorším případě pro ní by letěl Tony nebo Kim. Jediná vada je, že Denise zahrála tu svojí HII za Jeremyho - chápu ten tah, ale byla by prdel kdyby na tom vše ještě vydělala tím Fire tokenem. :mrgreen:
U Sele průběh očekávaný a Parvati asi víc dělat nemohla, max. zkusit Wendellovi nadhodit to jméno a zkusit jestli vyjde nebo ne. To co on předváděl bylo taky dost mimo, slušně tím u mě klesnul. :shock: Určitě je pro mě ale Parvatina účast zklamáním, nejdříve se schovávala za Roba a jakmile jí odešel tak ho hodně lehko následovala. Zas ale není se čemu divit, nebýt Russella tak už v HvV by letěla brzo a nebyla mezi legendami.

Na EoE pobavil Tyson, možná to je lepší varianta než ta Nataliina, ale uvidíme. Tak či tak, by byla prdel kdyby se vrátil díky tomu on. :fuck:

A Parvati není jediným zklámáním, bohužel. Kdyby mi někdo před sérií řekl, že Rob, Sandra, Parvati poletí kvůli svojí blbosti tak se jim vysměju. Bohužel to je krutá realita.
Tím se dostávám k tématu, který se tu řeší - Old School players
Je mi taky docela záhada, že snad nikdo z těhle hráčů nepřekvapí a nějak v tom novým Survu nestíhají. Pro část hráčů z týhle série mám celkem pochopení, protože většinou vyhráli na více pokusů a tedy mají hodně účastí, díky kterým mají logicky spojení s hodně jinýma hráčema a to jim dává terč na záda. Viz takový Yul k nim taky určitě patří, ale řekl bych že hraje dobře a zatím mu není co vytknout.
Bohužel ale propadli i hráči jako Danni, Ethan nebo hráči ze SC. Tam jedinej za mě stál za řeč Varner, ale brzo letěl a v GCH docela bída. Možná bych ještě trochu uznával Gervase, ale ten to nedotáhnul do konce a zapomněl vyřadit Tysona.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod sun.eagle » 29 črc 2021, 01:59

Hmmm. čekal jsem kdy to přijde a odstřelí Parvati, můj hráč od HVV, tam jsem si jí zamiloval, v Micronesii mi nesedla, ale v HVV si mě získala. Zase si říkám že mohla vyletět už v první epizodě, takže alespoň tak. Malá naděje je soutěž o návrat, ale tak to bude nejspíš hlavně o fyzické síle a postoupí chlap, mám neblahý pocit že ten nýmand Tyson. No nic. Komu teď budu ale fandit? Michele, Sofie, Kim, Yul, Jeremy.
Jinak byly jsme svědky jak udělat během jedné epizody s totálního klaďase Wendella zloducha no.1.
A co se týče Sandry? pchhh, královna jak sebe sama pořád trapně nazývá dá HI před kmenovkou Denise, se kterou ani nebyla v původním Dakal, a byla s Jeremym v menšině, one of the dumbest move ever? určitě ano, od dvojnásobné vítězky. Jak říkal Russel, pokud někdo jako SRAnda vyhraje 2x, pak je na téhle show něco špatně. Nelze než souhlasit.
Přidám se k diskuzi a oldschool hráčích a jejich konkurenceschopnosti. Rob, Sandra nebo Parvati už mají několik účastí a zažili tuhle show ve zlatých časech a staly se z nich modly, doslova. Ti mladí se na ně dívali v Tv jako děcka. Mají status nejlepších hráčů a nechávat si je do merge je nebezpečné. Jsou to moc výrazné postavy, s kvalitou nebo aktuálností hry to nemá co dělat. Takový Yul to hraje jako dinosaurus taky, jako hrozbu ho nikdo nezmínil, a tipuju že se dostane hodně daleko.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP06

Příspěvekod Rendy » 13 úno 2022, 22:30

No, tak je to fičák na čas atd, oproti CZ Survivoru, ale i fičák na výrazné postavy :D Nějak tam víc a víc zůstávají akorát nýmandi, kteří se prostě jen bojí těch co tam něco předvádí / předváděli. Yara kmen je teď marnost nad marnost, co tam třeba předvádí Adam, wtf, jak tenhle vyhrál svou řadu :shock: Výrazní mají na sobě takové terče už od první vteřiny, že vymýšlí kde co, ale proti "vyřadíme ho jen proto, že v minulosti něco předvedl" se těžko bojuje :fight: Parvati byla ukázkový příklad.
Obrázek


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti