S40 - Winners at War - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 31 bře 2020, 17:11

Doktor Slovo píše:Pokud by poměr oldschool a newbies na začátku byl opačný(tedy cca 12 : 8 ),bylo by i opačné současné obsazení EoE.Můžeme s tím nesouhlasit,můžeme o tom polemizovat,ale to je tak všechno,co se proti tomu dá dělat.

Já s tím můžu nesouhlasit už z prostého důvodu, že bez ohledu na počet old school: new school šel Yul proti Amber a Sandra proti Robovi.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Doktor Slovo » 31 bře 2020, 23:46

To právě byl příklad jednání s ohledem na skutečné počty, které správně vyhodnotili jako beznadějné a bylo třeba přijít se sebezáchovných plánem.Že samozřejmě selhal je tím,že počítat tam umí všichni a to platí přinejmenším do sloučení,kde je třeba myslet také na porotu,neboť tam už platí pouze jedno číslo - 1.

sextant01
Příspěvky: 3
Registrován: 11 úno 2020, 10:05

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod sextant01 » 01 dub 2020, 09:23

Mám dotaz
Už byla vytvořena stránka na titulky k S40? Nejsem na svém compu a tak mám problémy s některými stránkami. Předem děkuji za odpověď, případně link. Sextant01

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Yedko » 01 dub 2020, 10:00

Já hlavně furt nechápu kde vidíte ten jasně daný nepřekonatelný předěl :) Vždyť to je směšný.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Audrina » 01 dub 2020, 13:17

Myslím si, že polemizovat o tom, kdo je dobrý hráč a kdo ne je vždycky složité, protože na to každý z nás kouká hodně subjektivně. Já třeba nemusím Adama, na druhou stranu bych o něm nikdy neřekla, že je slabým a špatným hráčem. Naopak si myslím, že ať už v této hře předvádí cokoli, ve své původní rozhodně tak špatný nebyl a vítězství si zasloužil.
Zároveň každý z nás i oceňujeme jiné kvality, za které si nějaký hráč zaslouží vyhrát. Někdo víc ocení agresivnější styl BR, někdo zase nenápadnější hru ve stylu Adama.
Jak už tady bylo řečeno, každá řada se hrála za úplně jiných podmínek, s jinými hráči, jinými soupeři, jinými typy soutěží a odlišnou strategií. Jsou hráči, kteří ve finále ve své řadě pohořeli, ale v jiné řadě by mohli v bez problémů vyhrát. Z toho důvodu je třeba respektovat všechny vítěze, protože to jsou lidi, kteří se dokázali na situaci nejlépe adaptovat. Jasně, spousta z nich měla i nutnou dávku štěstí, to ale podle mě patří ke všem sériím.
Přirovnávání ke GC mi přijde zbytečné, protože minimálně tady není zbytečně moc různých zvratů, které by kazily hráčům hry. To, že se dál dostávají hráči, kteří nejsou tak fanditelní je věc druhá. Zároveň si myslím, že spousta z nich má velký potenciál hru ještě rozvířit

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Nerd » 01 dub 2020, 13:45

Takhle, to, že je někdo legenda neznamená, že ve hře dostane něco zadarmo. A tyhle legendy až na Parv a Yula bohužel jenom ukázaly, že na to momentálně nemají. Třeba takový Rob si prostě přišel pro prachy za účast a podle toho to taky vypadalo. Z toho, co tam zůstalo pak až na Bena, Wendella, Adama, Tonyho a naštěstí neviditelného Nicka to jsou více než solidní hráči, kteří si dlouhodobě vedou dobře a nevidím jediný důvod, proč jim nepřát. Takže s tou ufňukanou hoňkou nad EoE za mnou vážně nechoďte :fuck:
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Ozzsao » 01 dub 2020, 15:40

Yedko píše:Já hlavně furt nechápu kde vidíte ten jasně daný nepřekonatelný předěl :) Vždyť to je směšný.


Předěl v čem? Newschool a Oldschool? Vítězové ten předěl evidentně vidí v sérii 23 (s tím, že Tyson vyhrál později, ale hrál už potřetí).
Asi je to způsobeno tím, že se mezi hráči, kteří byli v HvV a dřívějších sériích, utvořilo jisté pouto, někdy i přátelství. A pozdější vítězové (nebo účastníci) se do té užší komunity nedostali. I když na druhou stranu Sophie má hodně blízký vztah mj. s Robem C, Kim a Jeremy zase hrála poker s BR a Tysonem, takže těžko soudit. Mám pocit, že vítězové od S23 nejsou považováni za takové "legendy" (mnohdy proto, že hráli "jen jednou", což je paradoxní, protože by měli mít uznání za to, že vyhráli hned poprvé) jako např. Parvati, BR nebo Sandra a zároveň jim chybí takové to "na ni/něj se vážně těším, protože je to tak dlouho, co vyhrál/a" (Jul, Danni). A proto vznikl pro tuhle sérii tenhle "předěl".

Já osobně spíš historii dělím na tři etapy:
- před HvV (horší kvalita obrazu, celé intro, více života z tábora, minimum HII či žádné, trochu jiné soutěže);
- mezi HvV a SC (nové nápady, ať už lepší či horší, častější série s navrátilci, důraz na emoce);
- SC+ (mnohem rychlejší hra, stále stejná lokace, téma pro každou řadu, více HII a výhod včetně nových).

Z tohohle pohledu by Sophie, Kim, Denise, Natalie, Tony a možná i Jeremy nebo Sarah měli patřit do takové prostřední skupiny, která by byla ochotná spolupracovat s vyloženými "oldschool" a "newschool" hráči. To, že k tomu nedošlo, je podle mě důsledek toho, co jsem psal výš, dál taky pre-game aliancí a pravděpodobně taky toho, že se oldschool hráči trochu uzavřeli do sebe místo toho, aby přitáhli hráče z "prostřední skupiny", aspoň podle editu (rozhodnutí BR a spol. vyřadit Natalii namísto Adama). Je otázkou, jak moc s nimi ti ostatní chtěli spolupracovat, viz. odstřižení Tysona a Amber.

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Audrina » 01 dub 2020, 15:47

Já si třeba myslím, že první předěl byl už v rozmezí Číny/Mikronésie. Jsou to série, kde už skryté imunity začaly víc vstupovat do hry a zároveň se začaly objevovat podrazy ze strany vítězů. Zároveň ale tyhle podrazy za mě dávaly herní smysl a jejich přijetí od ostatních hráčů bylo mnohdy zahořklé, ale zároveň už respektovatelné.
Další předěl pak vidím někde okolo Caramoanu, kde se začalo mnohem víc hrát na nějaké "voting blocks" a pro mě často nepochopitelné přebíhání od aliance k alianci.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 02 dub 2020, 06:57

sextant01 píše:Mám dotaz
Už byla vytvořena stránka na titulky k S40? Nejsem na svém compu a tak mám problémy s některými stránkami. Předem děkuji za odpověď, případně link. Sextant01


Stránka na titulky ještě není vytvořena, protože ještě nejsou titulky. Až budou titulky, bude i stránka. Díky za pochopení ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant01
Příspěvky: 3
Registrován: 11 úno 2020, 10:05

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod sextant01 » 02 dub 2020, 10:46

ItalianManiac
Děkuji za odpověď a přeji hodně zdraví v této podivné době i hodně sil k titulkům S40. Za titulky předchozích řad moc děkuji. Sextant01

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Kill Kenny » 02 dub 2020, 11:30

K tomu definování období bych k tomu přistoupil následovně.

Oldschool vs Newschool series and players dávám předěl HvV, protože to bylo zakončení jisté vysoké kvality nad tou sestupnější. Ať to vezmu zleva i zprava, před HvV byly jen 2 zcela mizerné serie - Thajsko a Fiji. Po HvV na to stačily jen dvě serie, aby to okamžitě dorovnaly a ta sestupnost je až neuvěřitelná.

Co se jedná o kvality vítězů do WaW je u mě předěl 25.serie s Matsing Denise, která vyhrála ve zcela mimořádně epickém stylu, který se pak už neopakoval.

Pokud by se měl vzít komplexněji, kdy byla jaká éra, tak bych vzal hodnocení známého Peridama a jeho video na toto téma : https://www.youtube.com/watch?v=hb4yM2VYlcw

1) Classic survivor -> 1-8 serie. Klasické vylodění a podmínky "tvrdého" survivoru, bez jakýchkoliv výhod. Kdo si, co neuhrál, to neměl. Taky prakticky nejpopulárnější, co se týče sledovanosti.
2) Post classic change era-> 9-14. V tomto období každá serie nabízí různé kmeny rozdělení podle určitého archetypu, které se později tolik neobjevují nebo jsou už zcela vypuštěny Palau dělení kmenů,Panama dělení kmenů, CI a nakonec Fiji bohatí proti chudým. Objeví se nově HII.
3) Golden Age -> 15-20. Asi nemá smysl moc dodávat, každá jedna serie je ta pravá survivor řež do chuti každého pořádného fanouška. Každá serie má vysokou kvalitu, některé přímo epickou až legendarání a právě nejvíce se jich dá najít v tomto období. Možno protáhnout k CI a máme to prakticky komplet.
4) Dark age nebo taky Čas hlavních navrátilců -> 21-26/27. Po hodokvasu nastává tzv mr**kvas. Tyto serie zkoušejí následovat 2. období,avšak jsou plné různých přešlapů, velkým odlivem fanoušků a hlavně často nepochopitelný castem a celkovou hrou. Z něho vybočují Filipíny, ale ruku na srdce, kolik z těchto řad jste ochotni se koukat několikrát? I proto se často mezi nejneoblíbenějším seriemi nachází dost často výběr z tohoto období. Nikaragua, Jižní Pacifik, FvF II, OW, RI.
5) Renesance -> 27/28- 32-> 3 kmeny,18 lidí, samí noví hráči, nové možnosti a lehce pozměněné dřívější nápady. Dynamická hra s množství velkých tahů a taky mnoho různých výhod do hry. Plus mínus konec hry v aliancích a přesun hru do volebních bloků. Výhody na každém kroku, množství HII.
6) Moderní éra nebo Fiji éra 33-39 - > Definováno rychlou a drastickou hrou plnou různých výhod, které jsou ... ve stejné lokaci, na stejných plážích, prakticky pořád stejný formát. Co chybí jsou odměny velkých výletů, velkých výher, které zde nahrazuje prostě nějaké jídlo. Serie jsou takové no na jedno brdo. Málokdy si člověk pamatuje víc jak půlku castu po půl roce, nebo nějaké zásadní rozdíly mezi hrami jako tomu bylo v dobách 1-3 éry.

S tímto rozdělením já prakticky souhlasím, proto jsem to sem přidal.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod cihi » 11 dub 2020, 07:42

Tak jsem se na tuto serii moc tesil a takova sracka se z ni stala. Do slouceni se dostal jeden traged vedle trageda.

Zacinam se bat, ze to vyhraje Michelle, protoze to neustaly opakovani toho, jak si to poprve nezaslouzila, je pro produkci "peknej" namet pro to, aby vyhrala podruhe "zaslouzene" a tak se vykoupila. Ikdyz dalsi "favoritka" je momentalne Denise, coz neni o moc lepsi.

Tak, jak jsem nenavidel Edge of extenction serii, a ze to vyhral jeji navratilec, tak v teto serii si normalne preju, aby to navratilec z EoE vyhral - nejlip Rob, Tyson nebo Yul a vysmal se do ksichtu dementum typu Adam nebo Ben.

Momentalne je ve hre nejvetsi hrozbou Jeremy a Tony. Co vsak nechapu je, ze Jeremy, kdyz vidi, ze nejvetsi hrozby jsou vyrazovany a jeho poradi se blizi, tak premysli nad tim, ze vylouci Tonyho? Co to je za logiku? Jakoze vsechny hrozby vyloucim, ale me jedinou hrozbu si nechaji? Co to je za stupiditu? S touto naivnosti vylucovala i Sandra.

Pricemz prave Jeremy mel uz poprve spravnou strategii schovavat se za hrozbama, coz je jedina moznost v soucasnosti, jak vyhrat a nevyhrat to nejakej haluzovej dement typu Adam/Ben.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod cihi » 11 dub 2020, 08:03

SGHq píše:To přece nikdo netvrdil že vítězové 26+ (i když nevím proč zrovna 26+? Proč ne 23+?) jsou větší legendy, jen že jsou v době současného Survivora lepší hráči a jestli o tomhle někdo pochybuje....


Lepsi hraci urcite nejsou :D Vyhrali vetsinou haluzi, protoze se vyhazuji hrozby a oni tak nejak propluli nakonec a ve finale se treba i probreceli k vitezstvi. Zadnou velkou stopu neudelali. Ono, kdyz se bude porad prebihat, nedrzet aliance, tak je jasny, ze to porad na konci musi nekdo vyhrat, ale legendu ani dobryho hrace to z tebe neudela.

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SGHq » 11 dub 2020, 10:28

cihi píše:Lepsi hraci urcite nejsou :D Vyhrali vetsinou haluzi, protoze se vyhazuji hrozby a oni tak nejak propluli nakonec a ve finale se treba i probreceli k vitezstvi. Zadnou velkou stopu neudelali. Ono, kdyz se bude porad prebihat, nedrzet aliance, tak je jasny, ze to porad na konci musi nekdo vyhrat, ale legendu ani dobryho hrace to z tebe neudela.


Jenže ty si asi nekoukal na Survivor tak 6 let, protože bys věděl, že přebíhání, tzv. voting block, se prostě hraje a jedná se o přirozený vývoj hry, a tito hráči to nejlépe pochopili. Hezky to bylo vidět první epizodu, kdy nikdo nechtěl nadhodit žádné jméno, protože když nadhodíš jméno, tak už tomu velíš a oni v tom současný hráči umí moc dobře chodit, rozhodně líp než 26- (I když stále nechápu vaše rozdělení :-))

Jinak k ty stopě ve hře, co měli údajně udělat hráči. Jojo Amber mega stopa ve hře, mega vítězství, to určitě nebyla haluz, že vyhrála, protože se Bostonovi líbila. Ok Tyson tahal kameny, ale ty tahal i Adam. Ethan a Danni, velké stopy ve hře, opravdu? Sandru si vzala ta skautka do finále jen proto, že si to Jonny Fairplay nezaslouží. Yulovská imunita není vůbec haluz, když ji máš až do finále a ještě tím argumentuješ. Tony nemá vůbec žádnou stopu ve hře, když se dnes hraje v podstatě podle něj, když poprvé udělal voting blocks. Boston vyhrál protože mu dali do série 16 pitomců, což dokazuje to, že farmář dal hlasu ve finále Phillipovi, a taky to, že všichni brečí štěstí po finálové imunitě, protože asi nepochopili, že ji vyhrál Rob (To už je, ale jen můj osobní názor).

Nechci snižovat nebo zvyšovat někomu kredit za vítězství, protože podle mě je každé na stejné úrovni a prostě potřebuje ke každému štěstí, ale v prvních sériích se prostě řeklo "jedna, dva, tři až pět jsme aliance" a nemohlo se nic pokazit.

Myslím, že se opět tady jedná o antipatie vůči současným vítězům a opravdu mě nebaví, jak to tady chceš předkládat jak nezpochybnitelné dogma, když se jedná jen o tvůj vlastní názor, ještě dva týdny starý.......

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SnowWhite » 21 dub 2020, 21:52

To jsem si početla. :D

Adam už mě začíná štvát víc než Ben a to jsem si nemyslela, že někdy napíšu. Mají jediný štěstí, že Yara vyhrála poslední dvě imunity, jinak by se jeden z těhle dvou mamlasů pakoval, což pakoval, protože S+S mají výhodu a imunitu. S+S patří po vyřazení všech old school k mým favoritkám na F2 a nemyslím si, že by to bylo až tak nereálný.

Odchod Sandry z EoE chápu, téměř všechny challenge proseděla, takže zbytečné plýtvání času, i když mohla aspoň trochu zabojovat. A cením Ethana, jak to zvládá.

Další plus u mě mají Kim s Denise, že při tak velkém výškovém rozdílu ten talíř nesly docela rovně. :lol:

Vyloučení Yula mě mrzí, přijde mi to od N+M docela krátkozraké. Příště nás čeká merge, tak snad Kim trochu rozjede svou hru. Jsem ráda, že aspoň ona na swapu docela vydělala.

Fandím: Sophie the puzzle master, Sarah, nový Dakal
Ven a fofrem: Adam, Ben, Wendell
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Survivorfans » 22 kvě 2020, 22:47

Tak Yula je hodně velká škoda, ale bohužel si kvůli svojí vypočítavostí za to může jako dost jeho předchůdců sám. Přitom to měl celkem lehký a kvůli chování idiota se Wendell málem odpálkoval sám. Nick a Michelle budou podle mě ještě litovat, protože s Yulem se pracovat dalo a není to podrazák. Zatímco Wendell neví snad ani on sám co udělá a je hodně nevyzpitatelnej. Docela čumím jak se změnil oproti GI. :down:

Sandru sice trochu chápu, ale o5 a zas tím quitem u mě hrozně klesla. Tohle se prostě na dvojnásobnou vítězku nehodí. :cry: :evil:
Nejvíc trapná je ta hláška o queen :vomit: , hlavně poté když už máme jasný že přijde nová nebo další king co vyhraje po 2x. Nezbývá než doufat, že kvalitnější a respektovanější než ona. Mě totiž její výhry přijdou hodně mimo a když hraje na plno, tak je to nic moc.
Navíc je hodně velká škoda, že jako první dvojnásobná vítězka nebude v porotě.

U Yara si opět dělají prdel z Adama, docela čumím jaký má edit a jak je každýmu pro srandu. :mrgreen:
U Dakalu se mi ta čtveřice taky dost líbí, uvidíme jestli spolu vydrží. :)

Konečně se taky příště dočkáme sloučení, je jen vážně škoda že tam nebudou old school players i když si za to většinou můžou sami. Jen je trochu smutný, že bez navrátilce z EoE bude nejstarší vítězka 23. série Sophie. :down:
Určitě jsem ale rád, že tam sou vítězové jako Tony, Kim, Sarah nebo Jeremy.

Podle editu, ale můžem nejspíš pár hráčů na výhru rovnou vyloučit - ňouna Adam, debil Wendell nebo neviditelný Nick, který je vidět pouze když má jít na kmenovku.

Diskuzi jsem sice nečetl úplně celou, ale je zajímavý jak se tu hodně shazujou nový vítězové. Ono být skvělý vítěz typu Roba, Kim nebo Parvati snad už v novém Survu ani být nejde. Dřív většinou stačilo mít tu správnou alianci nebo dobře a včas přeběhnout. V dnešním novým Survu to už tak lehký není, když každý chce dělat veliký tah a sou tzv. hlasovací bloky, který se neustále mění a je tedy těžký v takové sérii dominovat - jakmile někdo vyčnívá, tak letí.
Navíc většina old school hráčů vyhrálo na více pokusů, proto mají na sobě ty terče kvůli vztahům a protože čim víckrát hráli, tak většinou svoje hry zlepšovali - viz Rob, Amber, Tyson, Parvati vs. většina hráčů z novějších sérií co vyhráli rovnou po 1x a tedy i přes né úplně dokonalou hru hráli, tak dobře že vyčnívali a většinou vyhráli hodně v pohodě a oproti dalším finalistům měli výrazně víc hlasů - Tony, Adam, Nick nebo Sophie.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Megis » 23 kvě 2020, 13:04

Hmm, rozjel se tu neskutečný hate, přitom mně až tento díl vypadl první ze čtyř mých největších favoritů před začátkem série (Tony, Yul, Wendell, Jeremy) :D

Nějak nechápu adoraci Boston Roba, tuhle sérii byl neskutečně otravný (no, byl, on vlastně pořád je, bohužel) a herně mimo, vyhrál až napočtvrté (nebo napokolikáté, už se v těch jeho účastích ztrácím), to se potom lehce zařazuje mezi legendy, když byl na obrazovkách čtyřikrát víc než novodobí vítězové. Pochybuju, že by ho někdo zařadil mezi legendy, kdy Survivor kariéru uzavřel po All-Stars, tedy po dvou sériích ;) Parvati taky herně stoupala výš a výš v každé ze svých první tří sezón, po tom, co a jak hrála v CI, byla dost překvapivou účastnicí Mikronésie, ale vypracovala se v jednu z nejoblíbenějších hráček vůbec. Proč tedy nedat šanci i těm novým, kteří při své první účasti byli viditelnější než třeba zrovna Parvati?

I když se to podle předchozího odstavce nezdá, tak se řadím spíš k fanouškům starého Survivora, ten novodobý Survivor je založen podle mě víc a víc na náhodě a občas i dost viditelného zasahování produkce, ty "voting blocks" nemají ani omylem na staré dobré aliance. Možná proto jsou ti hráči starší generace fanditelnější - vyzařuje z nich aura jisté loajality a důvěryhodnosti. To novodobé pobíhání mezi hráči a přidávání se jeden den k jedné straně a druhý den zase na stranu opačnou, je vážně komické a působí to neurovnaným dojmem a do jisté míry hrou na náhodu.

Vrátím se k mým pregame favoritům - Tony a Jeremy jsou stále topoví, ti hráči mě prostě baví, i když Jeremy mi poslední epizody přijde trochu upozaděný. Yula je škoda, jeho analytický přístup a rozvážná povaha mě vážně bavil, vážně doufám v jeho návrat z EoE. No a Wendell - je neskutečné, jak rychle se může jeden z favoritů propadnou do pozice "Prosím, už ho vážně vyhoďte". Takový propad neměl svého času ani James. Z neskutečného a vtipného sympaťáka se stal arogantní a hrubý hulvát, to mu to vítězství tak stouplo do hlavy? Obrovské zklamání a škrtám si ho z tabulky nejoblíbenějších hráčů. Naopak obrovský posun vzhůru má u mě Michele, tuto sérii mě vážně baví, přitom z té její vítězné si ji nepamatuju skoro vůbec. Pro mě je to taková Parvati, která si mě získává až s počtem dní, co je na obrazovce ;) Je mi taky neskutečně sympatické, jak si na rozdíl od Adama a Bena uvědomuje, že její vítězství není zrovna to nejzaslouženější. Asi si budu muset znovu pustit její sérii a podrobně zanalyzovat její hru :)

Momentální přání na TOP3: Tony, Jeremy, Michele
Favoriti na návrat z EoE: Parvati, Yul, Natalie
Nevadí mi, můžou se dostat daleko: Denise, Kim, Sarah, Sophie
Nezájem: Ethan, Tyson, Nick
Obrovské zklamání: Wendell Holland, Boston Rob, Sandra Diaz-Twine
Zbytečně zaplácnuté místo castu: Danni, Amber
Absulutní WTF: Adam, Ben

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod sun.eagle » 29 črc 2021, 13:12

Tak poslední mohykán padl. Je strašná škoda že někteří oldchool se nedostali do merge. Yul, Parvati, Ethan. pročetl jsem si tady ten hate a fakt bych si netroufal takhle kategorizovat kdo je horší a kdo lepší hráč. Nebyli ti oldschool hráči vyřazeni kvůli hrozbě (někteří) než kvuli jejich neschopnosti? jsem o tom přesvědčen.
Osobně jsem se tohohle vývoje trochu očekával, že ti nejoblíbenější kultovní hráči to odnesou jako první. Jen kvůli nim vznikl EoE, aby měli i po vyřazení prostor, protože kvůli nim se na to fanoušci těšili, a nezastírám že i já, a kdyby vypadli všichni před merge tak by asi i rapidně klesla sledovanost, takhle se vlk nají a koza zůstane celá.
Nostalgie a sentiment hraje velkou roli, a ti kteří vyrůstali na Survivoru a prožili v přímém přenosu zlatou éru prostě chtějí vidět své favority v akci. Mě teď už baví více záběry z EoE než co se děje v hře.
Říkám si jestli nebylo dobré udělat rovnou kmeny složené z oldschool hráčů a u modern era hráčů. A pak merge, žádné píčovinky s rozdělením do tří kmenů, což už zabilo nejednu sérii a neodtřelilo ty nejzajímavější hráče. Ale teď už na to se.e pes jak se říká.


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host