S40 - Winners at War - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 30 bře 2020, 01:50

SGHq píše:Ne, já to asi jenom nechápu. Vážně si někdo stěžuje na to, hráči jakou Tony, Kim, Jeremy, Nick, Denise, Sarah atd. jsou ve sloučení? Já bych neřekl, kdyby Sandra, Yul nebo Ethan vypadli na nějakou hovadinu od CBS typu "společná kmenová rada" jako Malcolm v GC nebo jako Sandra v GC na swap, která opravdu vypadla na swap a ne jako Parvati (což už je samozřejmě spekulativní), ale oni vypadli prostě proto, že je ostatní přehrály a taky že dostatečně nepochopili rozdíl mezi aliancí a voting blocks. Nechápu, že někdo chce koukat "jen" na EoE (i když chápu tu nadsázku samozřejmě), když tam jsou hráči, co jsou tuhle sérii po strategické stránce mnohem slabší i než ten Ben, který je maximálně jediný kontroverzní vítěz téhle série.

Ehm a v čem že je ten Ben strategicky silnej?? :D Myslíš to jak vyloučil Roba, čímž předal otěže do rukou Sarah a Sophie, čili kdyby prohráli soutěž o imunitu, pakoval by se na 100% buď on nebo Adam? Joooo, to je chytrej hoch ten Ben...:) Adama nám produkce profiluje do role ňoumy této řady, který si navíc proti sobě už několikrát poštval většinu ve svém kmeni, to je opravdu mastermind taky... :) Krok Michele a Nicka z poslední epizody je taky hodně diskutabilní a jen další díly ukážou, jestli udělali správně (minimálně z neviditelného editu Nicka je ale celkem patrné, že se buď do finále vůbec nedostane, nebo bude jen goat)... Na Wendellovi se tu shodnem snad všichni, že hraje opravdu prazvláštně a moc nevím jak chce vyhrát svým arogantním stylem, minimálně hlasy Parvati či Michele už nadobro ztratil svým přístupem... Ale jak jsem psal dříve, spousta old schoolerů si za svoje vyloučení může převážně sama, na druhou stranu nerozumím tomu, že někdo nechápe, že je spoustě lidí zkrátka mnohem sympatičtější ten ansábl na EoE...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Yedko » 30 bře 2020, 03:41

SGHq souhlas. Spousta lidí tu hodně jede na sentiment a ono rozdělení, že co je starý to je dobrý a co je nový to je špatný. Se šesticí Tony, Kim, Jeremy, Nick, Denise, Sarah, což byla hlavní pointa tvého článku, naprosto souhlasím. Ve hře je uvidím mnohem raději než celý ansábl na EoE (snad s vyjímkou Yula a Parv). Občas jak to u některých čtu tak si příjdu jak na fóru KSČ(M).

Cypherův příspěvek se tak z 70% věnuje jménům, kterých ses ani nezastával snad s výjimkou Bena, kdy si však uznal, že je špatný a klidně si mohl myslet, že je lepším hráčem jen než třeba Amber, Tyson a Danni což je prostě fakt.

Trošku se mi díky i tomuto fóru začínají staří hráči znechucovat a v soutěži o návrat zpět budu fandit Natalii, která se snaží a má jako jediná reálnou šanci se ještě prosadit.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SGHq » 30 bře 2020, 10:47

cypher.eu píše:Ehm a v čem že je ten Ben strategicky silnej?? :D Myslíš to jak vyloučil Roba, čímž předal otěže do rukou Sarah a Sophie, čili kdyby prohráli soutěž o imunitu, pakoval by se na 100% buď on nebo Adam? Joooo, to je chytrej hoch ten Ben...:) Adama nám produkce profiluje do role ňoumy této řady, který si navíc proti sobě už několikrát poštval většinu ve svém kmeni, to je opravdu mastermind taky... :) Krok Michele a Nicka z poslední epizody je taky hodně diskutabilní a jen další díly ukážou, jestli udělali správně (minimálně z neviditelného editu Nicka je ale celkem patrné, že se buď do finále vůbec nedostane, nebo bude jen goat)... Na Wendellovi se tu shodnem snad všichni, že hraje opravdu prazvláštně a moc nevím jak chce vyhrát svým arogantním stylem, minimálně hlasy Parvati či Michele už nadobro ztratil svým přístupem... Ale jak jsem psal dříve, spousta old schoolerů si za svoje vyloučení může převážně sama, na druhou stranu nerozumím tomu, že někdo nechápe, že je spoustě lidí zkrátka mnohem sympatičtější ten ansábl na EoE...


No tak mě například nepřijde absolutně nic strategického na tom nechat si rozkazovat Robem to za prvé, za druhé možná by se pakoval možná ne (spíš si myslím, že by určitě šel Adam, ale to je opět názor), ale brát tohle jako tutovku je opravdu komický argument, když pak argumentuješ způsobem, že něco ukážou příští epizody. :-)
Každopádně Ethan, Danni, Natalie ani Parvati opravdu žadný strategický krok, ani špatný, neudělali a proto jsou na EoE.

Dál opravdu nevím, co za výhodu by měla Michele, kdyby si nechala Yula, protože z mého pohledu, a mohlo to být ukázaný jak chtělo, buď byla ráda, že nikdo nechce vyloučit jí a hlasovala prostě, tak jak se dohodla s Nickem, a nebo měla evidentně pre-game alianci s Nickem a Wendellem, když se znali, ale výhodného pro Michele na tom, upřednostnit Yula před Wendellem, není opravdu vůbec nic.

PS: Opravdu přirovnáváš tuhle sérii ke GC? Opravdu přirovnáváš Tonyho a Kim k Troyzanovi (o kterým skoro ani nevim, že tam byl dodneška) a Debbie nebo Hali. A jestli srovnáváš vývoj sérií, tak ani tady s tebou nemůžu souhlasit. Malcolm a Tony opravdu nejsou Natalie a Danni, ale to už opět subjektivní.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 30 bře 2020, 12:29

SGHq píše:No tak mě například nepřijde absolutně nic strategického na tom nechat si rozkazovat Robem to za prvé, za druhé možná by se pakoval možná ne (spíš si myslím, že by určitě šel Adam, ale to je opět názor), ale brát tohle jako tutovku je opravdu komický argument, když pak argumentuješ způsobem, že něco ukážou příští epizody. :-)
Každopádně Ethan, Danni, Natalie ani Parvati opravdu žadný strategický krok, ani špatný, neudělali a proto jsou na EoE.

Dál opravdu nevím, co za výhodu by měla Michele, kdyby si nechala Yula, protože z mého pohledu, a mohlo to být ukázaný jak chtělo, buď byla ráda, že nikdo nechce vyloučit jí a hlasovala prostě, tak jak se dohodla s Nickem, a nebo měla evidentně pre-game alianci s Nickem a Wendellem, když se znali, ale výhodného pro Michele na tom, upřednostnit Yula před Wendellem, není opravdu vůbec nic.

PS: Opravdu přirovnáváš tuhle sérii ke GC? Opravdu přirovnáváš Tonyho a Kim k Troyzanovi (o kterým skoro ani nevim, že tam byl dodneška) a Debbie nebo Hali. A jestli srovnáváš vývoj sérií, tak ani tady s tebou nemůžu souhlasit. Malcolm a Tony opravdu nejsou Natalie a Danni, ale to už opět subjektivní.

Zdá se mi, že moc nerozumíš o čem Survivor je, opravdu to není o tom vyhazovat lidi, kteří ti rozkazují a chovají se bossy atp., to je úsměvné... :smile: je to samozřejmě o počtech a Ben s Adamem se vyloučením Roba střelili do nohy, ze situace 3:2 se sami poslali do 2:2 s tím, že dívky mají "tunu" výhod, díky kterým mají jasnou převahu nad těmi blbečky. Ben s Adamem maj jediné štěstí, že jejich kmen vyhrál dvě poslední imunity, jinak by se prostě hoši pakovali, to je jednoduchý fakt. Kdyby si nechali Roba, mají převahu 3:1 a při další prohrané imunitě se mohli krásně domluvit se zbývající holkou na vyloučení Roba a stále by pak Ben s Adamem měli převahu 2:1. Chápem už? ;)

U Michele a Nicka je to více diskutabilní, to souhlasím, ale jak jsem psal dříve, věřím, že Wendell je při první šanci podrazí, kdežto Yul se jeví jako mnohem loajálnější člověk, což se do merge vždy hodí...

Jinak moc nedáváš při sledování pozor, když tu tvrdíš, že taková Danni neudělala žádný špatný strategický krok, podívej se prosím znovu na epizodu s jejím vyloučením :smile: naopak Parvati hrála dobře, její vyloučení jde na vrub swapu, z té situace by se nedostala ani ta tebou jmenovaná Kim, nebo Tony atd. ;)

Nakonec co se GC týče, tak zase nevidím co ti přijde divného na tom, že ty řady srovnávám - nejen pro mě většina zajímavých hráčů povypadala před mergem, což se stalo i tady, ale samozřejmě i tady zbylo pár kterým fandím, viz můj podpis, bohužel jsou v menšině k těm, kterým nefandím, což je přesně jako vývoj v GC.
Završením Survivora měla být 40. řada

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SGHq » 30 bře 2020, 13:08

cypher.eu píše:Zdá se mi, že moc nerozumíš o čem Survivor je, opravdu to není o tom vyhazovat lidi, kteří ti rozkazují a chovají se bossy atp., to je úsměvné... :smile: je to samozřejmě o počtech a Ben s Adamem se vyloučením Roba střelili do nohy, ze situace 3:2 se sami poslali do 2:2 s tím, že dívky mají "tunu" výhod, díky kterým mají jasnou převahu nad těmi blbečky. Ben s Adamem maj jediné štěstí, že jejich kmen vyhrál dvě poslední imunity, jinak by se prostě hoši pakovali, to je jednoduchý fakt. Kdyby si nechali Roba, mají převahu 3:1 a při další prohrané imunitě se mohli krásně domluvit se zbývající holkou na vyloučení Roba a stále by pak Ben s Adamem měli převahu 2:1. Chápem už? ;)

U Michele a Nicka je to více diskutabilní, to souhlasím, ale jak jsem psal dříve, věřím, že Wendell je při první šanci podrazí, kdežto Yul se jeví jako mnohem loajálnější člověk, což se do merge vždy hodí...

Jinak moc nedáváš při sledování pozor, když tu tvrdíš, že taková Danni neudělala žádný špatný strategický krok, podívej se prosím znovu na epizodu s jejím vyloučením :smile: naopak Parvati hrála dobře, její vyloučení jde na vrub swapu, z té situace by se nedostala ani ta tebou jmenovaná Kim, nebo Tony atd. ;)

Nakonec co se GC týče, tak zase nevidím co ti přijde divného na tom, že ty řady srovnávám - nejen pro mě většina zajímavých hráčů povypadala před mergem, což se stalo i tady, ale samozřejmě i tady zbylo pár kterým fandím, viz můj podpis, bohužel jsou v menšině k těm, kterým nefandím, což je přesně jako vývoj v GC.


Ne, trošku si myslím, že ty nevíš o čem Survivor je. Survivor je tak z 50% o počtech, v dnešních řadách ani to už ne (viz. Will v MvsGX, nebo Davids potom, co konečně měli numbers atd.) a je to hlavně o social game, hlavně o tom, kdo komu leze na nervy, kdyby sis něco možná trochu i zjistil, přitom tvým věčným poučováním, tak bys věděl, že první vždycky chodí ty, ne co jsou špatný v soutěžích nebo moc strategicky vyspělý nebo jaký chce produkce aby byly, ale ti kteří jsou nesympatický, nesnesitelný, panovačný atd. A vím, že kritik produkce jako ty tomu neuvěří, ale oni nejspíš opravdu jsou spolu 24/7 a pokud byl Rob takový jaký byl, tak se není divu, že ho vyhodili, zřejmě v tom i viděli více možností jak hrát. Dále je víc než úsměvné jak si myslíš, že když vidíš na obrazovce, že Sarah a Sophie mají výhody, že to asi vidí i Ben a Adam. Ben a Adam asi těžko věděli, že holky mají výhodu a imunitu a tak zariskovali do 2-2, zřejmě se i trochu báli, že by Rob mohl jít k holkách, když byl na spodku aliance, ale to už je čistě spekulace. Chápem už? ;)

Wendell je při první příležitosti podrazí... to je stejný jako když řeknu Michele při první příležitosti flipne zpátky k Sele protože s nimi byla 12 dní předtím nebo že Yul pujde k Sophie a spojí se s Adamem a Benem, prostě nemůžeš vědět.

Ok uznávám Danni a spol dělali jenom špatné strategické kroky, proto jsou na EoE ;) a Parvati hrála opravdu výborně, když ji zachránilo jen to, že se na poslední chvíli rozhodli, že víc Robovi ublíží odchod Ethana. Prostě šla ze spodku jednoho kmene do spodku druhého. Ale jak chceš, jak moc jí podělal hru swap je věc do diskuze, já si myslím, že zas tak moc ne.

Ohledně toho GC je to taky diskutabilní jen mi nepřijde vhodné to srovnávat, protože podle mě nejde srovnávat hráče, co byli ve sloučení v GC s vítězi jednotlivých řád, ale srovnávej si to s čím chceš hele.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod dias258cz » 30 bře 2020, 15:43

Stojím za vámi pane @cypher.eu. :beer:

Nebudu tu nic víc psát, jinak bych použil moc sprostých slov k pár lidem tady na foru a dostal bych ban :)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 30 bře 2020, 18:24

SGHq píše:...

Ano, Ben ani Adam rozhodně nevěděli s jistotou, jestli S+S mají nějaké výhody, to tu nikdo netvrdí, ale určitě to museli předpokládat, resp. pokud ne, tak to jsou ještě větší amatéři, než co je nám ukázáno na obrazovce :) S tvým argumentem, že to je v dnešní době jen z 50% o počtech se dá souhlasit pouze v situacích, kdy je v kmeni stále hodně lidí, kteří tvoří různé voting blocks atp., ale pokud máš pouhých 5 lidí, tak prostoru moc nemáš (resp. prakticky žádný) a počty musejí být na tvé straně, obzvlášť pokud jako Ben a Adam nemáš žádný HII atd. Z jejich strany to byla zkrátka obrovská blbost a hazard, který by je v případně další prohry 100% stál místo ve hře :smile: Tady se opravdu o dobré taktice hovořit nedá.

Jinak že ti přijde nevhodné ty dvě řady srovnávat je, jak píšeš, čistě tvůj problém... :smile: Holt někdo to vidí tak, jiný zase jinak.
Završením Survivora měla být 40. řada

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SGHq » 30 bře 2020, 19:21

cypher.eu píše:Ano, Ben ani Adam rozhodně nevěděli s jistotou, jestli S+S mají nějaké výhody, to tu nikdo netvrdí, ale určitě to museli předpokládat, resp. pokud ne, tak to jsou ještě větší amatéři, než co je nám ukázáno na obrazovce :) S tvým argumentem, že to je v dnešní době jen z 50% o počtech se dá souhlasit pouze v situacích, kdy je v kmeni stále hodně lidí, kteří tvoří různé voting blocks atp., ale pokud máš pouhých 5 lidí, tak prostoru moc nemáš (resp. prakticky žádný) a počty musejí být na tvé straně, obzvlášť pokud jako Ben a Adam nemáš žádný HII atd. Z jejich strany to byla zkrátka obrovská blbost a hazard, který by je v případně další prohry 100% stál místo ve hře :smile: Tady se opravdu o dobré taktice hovořit nedá.

Jinak že ti přijde nevhodné ty dvě řady srovnávat je, jak píšeš, čistě tvůj problém... :smile: Holt někdo to vidí tak, jiný zase jinak.


V pořádku, je to názor, s kterým sice nesouhlasím, ale je to názor. Paradoxně to, že si Rob myslel, že jsou Ben s Adamem amatéři ho stálo hru. Podle mě prostě byli postavený mezi dvě špatný rozhodnutí, zda být loutky Roba nebo jít do 2-2 a risknout to a s blížícím se sloučením, to zřejmě riskli, což se jim víceméně vyplatilo. Ale to je zase jenom můj názor, že Roba stálo hru to, že se k nim zachoval jako k odpadu.

Prostě jsme se shodli, že se neshodneme a to je pro mě stále lepší, než když někdo schová nulové argumenty za varování ohledně sprostých slov. :-)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Kill Kenny » 30 bře 2020, 20:21

dias258cz píše:Stojím za vámi pane @cypher.eu. :beer:

Nebudu tu nic víc psát, jinak bych použil moc sprostých slov k pár lidem tady na foru a dostal bych ban :)



Přesně souhlasím, jestli je mi někdo schopný, že vítězové serii 26+ jsou větší legendy než vítězové 26-, tak je pro mě lepší prostě k takovému člověku se nevyjadřovat.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SGHq » 30 bře 2020, 20:55

Kill Kenny píše:Přesně souhlasím, jestli je mi někdo schopný, že vítězové serii 26+ jsou větší legendy než vítězové 26-, tak je pro mě lepší prostě k takovému člověku se nevyjadřovat.


To přece nikdo netvrdil že vítězové 26+ (i když nevím proč zrovna 26+? Proč ne 23+?) jsou větší legendy, jen že jsou v době současného Survivora lepší hráči a jestli o tomhle někdo pochybuje....

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Doktor Slovo » 31 bře 2020, 00:31

Opakuji.Počty v této sérii byly bohužel předem dané - oldschool 8,newbies 12.Navíc blbka Danni,která skutečně nepatří mezi legendy, roztočila spirálu,kterou už nešlo ani teoreticky zastavit.To ovšem neznamená,že vítězem nebude oldschool.Pokud ano,,bude to legenda.

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod dias258cz » 31 bře 2020, 01:48

Prostě problém téhle řady je stejný jako u All Stars a Game Changers. Cast je prostě nevybalancovaný. Na jedné straně máš legendy typu Mariano, Tyson, Parvati, Sandra, Ethan a Tony a na druhé straně malé hráče typu Nick, Ben, Adam, Sophie, Wendell atd. Hráči s velkým terčem na zádech odchází prostě dřív, ať už jsou lepší hráči nebo ne (Viz komentáře nahoře :fuck: ), protože "malý hráči" jsou v převaze. Jediná vybalancovaná velká sezona je Heroes vs Villains, kde máš 3/4 legendarních hráčů na stejné úrovni.

Rob před hrou v interviewu řekl, že velká jména musí stát při sobě, jinak půjdou všichni brzo domů. To stejné řekl Tyson v epizodě, kde byl vyloučený. Takže všichni zajímavý hráči odešli před vyřazením a zůstal tam Adam, Ben, Sarah, Nick a Wendell. Opakuje se GC jak řekl Cypher.
Dodávám jako hodně z vás a většina komunity na redditu se shoduje, že nejraději by sledovali EoE než hráče co jsou stále ve hře.

Navíc, důvod na vyřazení Yula je už pochopitelný.

Michelle/Wendell/Nick měli domluvenou pre-gamealainci > Zkáza Yula
Nat/Kim/Jeremy
Rob/Tyson/Amber/Parv/Ethan
Sophie/Yul/Nick
Adam/Wendell/Michelle

Když jsem u zkázy Yula, tak prý pre-game aliance thrownula challange v posledním díle na zbavení se konkurence(YUL) a v předchozím díle thrownutí challange k vyřazení Roba. Vyřazení Yula dá do nevýhody Sarah, Sophie.

Stejně jako v minulých řadách, kdy -
Naviti thrownuly challange v GI aby vyloučily Bradleyho.(Potvrzeno od Domenicka a Chelsea)
Nuku thrownuly challange v Game Changers, kde byla vyloučena Sandra. (Potvrzeno od Sarah a Brad C.)
To Tang thrownuly challange aby se zbavily Alecii
V Second chance Bayon thrownull challange aby se zbavily Monici
a ve WA taky byla thrownuta challange, ale už si to moc nepamatuji u koho

Nikdo na to nereagujte, nebudu se s váma více hádat. :)
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 31 bře 2020, 06:19

Je třeba si uvědomit, že na rozdíl od game changers si zde všichni vybojovali pozici oprávněně. Jsou to vítězové. A většina z těch, které považují místní za horší vítěze, jsou vítězi lepšími, protože vyhráli při první příležitosti, na rozdíl od silných hráčů Jeremyho, Parvati či nedej bože Roba.
V GC se do finále dostali lidi, které jsme znovu vidět nechtěli! Vždyť Brad i Troyzan se nedostali do Kambodže! Každý ví, že cast gc nebyli pouze gc, ale o tom už bylo tolik plamenných diskusí...
Naopak tady máme samé vítěze. A bez ohledu, jak zajímaví jsou na kameru, jsou to hráči, kteří dokázali vyhrát a to už je velký achievment. Proto nemůže dojít k tomu samému jako v gc, neboť jsou to všichni velká jména. Jistě, je sranda sledovat po osmdesáté Roba a Sandru a jejich ega, Tonyho a jeho šaškárny či z nostalgie Yula, Ethana či Danni. Ale já to pořád beru tak, že do sloučení se dostala parta stejných, ne-li vyšších kvalit, jak ta, co vypadla před sloučením v GC.
Každý má své favority. Většina z nich zkrátka nevyhraje.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod dias258cz » 31 bře 2020, 10:26

Jestli mi někdo bude tvrdit, že Nick, Ben, Wendell, Adam a Sophie jsou velké jména, tak ok, tady diskuzi rovnou skončím :)

Jak psal Kill Kenny, k takovému člověku se raději nevyjadřovat.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Yedko » 31 bře 2020, 10:51

Já se raději naopak "nebudu vyjadřovat" (trošku oxymorón), k tomu, že někdo tady stále dává do huby něco co neřekl. A právě Kill Kenny tady jako už poněkolikáté ukázal největší demenci, kdy si tu svojí nesmyslnou větu naprosto vykonstruoval. Borec v zásadě napsal, že "raději uvidím některé novější hráče, protože jsou kvalitnější hráči než legendy" a ten hlupák na to zareagoval "jestli mi někdo bude říkat že 26+ jsou větší legendy než 26-" :D Jak moc hloupý musíš být, abys to z tohoto vyvodil? :D Aneb 450% celek na výhru :D. Jágr je taky legenda, ale realita je taková, že je na světě momentálně tak 500 lepších hráčů, to je fakt. Stejně jako hokej i survivor je jinde.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SGHq » 31 bře 2020, 11:08

dias258cz píše:Prostě problém téhle řady je stejný jako u All Stars a Game Changers. Cast je prostě nevybalancovaný. Na jedné straně máš legendy typu Mariano, Tyson, Parvati, Sandra, Ethan a Tony a na druhé straně malé hráče typu Nick, Ben, Adam, Sophie, Wendell atd. Hráči s velkým terčem na zádech odchází prostě dřív, ať už jsou lepší hráči nebo ne (Viz komentáře nahoře :fuck: ), protože "malý hráči" jsou v převaze. Jediná vybalancovaná velká sezona je Heroes vs Villains, kde máš 3/4 legendarních hráčů na stejné úrovni.

Rob před hrou v interviewu řekl, že velká jména musí stát při sobě, jinak půjdou všichni brzo domů. To stejné řekl Tyson v epizodě, kde byl vyloučený. Takže všichni zajímavý hráči odešli před vyřazením a zůstal tam Adam, Ben, Sarah, Nick a Wendell. Opakuje se GC jak řekl Cypher.
Dodávám jako hodně z vás a většina komunity na redditu se shoduje, že nejraději by sledovali EoE než hráče co jsou stále ve hře.

Navíc, důvod na vyřazení Yula je už pochopitelný.

Michelle/Wendell/Nick měli domluvenou pre-gamealainci > Zkáza Yula
Nat/Kim/Jeremy
Rob/Tyson/Amber/Parv/Ethan
Sophie/Yul/Nick
Adam/Wendell/Michelle

Když jsem u zkázy Yula, tak prý pre-game aliance thrownula challange v posledním díle na zbavení se konkurence(YUL) a v předchozím díle thrownutí challange k vyřazení Roba. Vyřazení Yula dá do nevýhody Sarah, Sophie.

Stejně jako v minulých řadách, kdy -
Naviti thrownuly challange v GI aby vyloučily Bradleyho.(Potvrzeno od Domenicka a Chelsea)
Nuku thrownuly challange v Game Changers, kde byla vyloučena Sandra. (Potvrzeno od Sarah a Brad C.)
To Tang thrownuly challange aby se zbavily Alecii
V Second chance Bayon thrownull challange aby se zbavily Monici
a ve WA taky byla thrownuta challange, ale už si to moc nepamatuji u koho

Nikdo na to nereagujte, nebudu se s váma více hádat. :)


Cast naopak vybalancovaný je když jsou všichni vítězové, spíš není vybalancovaný z hlediska tvých oblíbených hráčů to už je lepší ne? Já reddit taky celkem sleduji a opravdu nikde, nikdo nepotvrdil, že by thrownuli challenge na vyřazení Yula :-) To jako kdyby se Dakal o trochu zdrželi, tak by si Wendell s tím jedním kusem skládačky přehazoval z ruky do ruky, pak by mu asi upadl, že jo a pak by Dakal vyhráli. :-) To samé u Roba, nikde žádné potvrzení, přestaň tu lhát a dělat zajímavého, protože to tam sice někdo napsal, ale maximálně mu řekli, ať se smíří s tím, že prostě prohráli, což bys měl i ty. Jediné kde se uvažovalo o thrownutí challenge bylo když vyřadili Tysona, což Nick následně na twitteru popřel.

U Yula bych to zkrátka viděl, tak jak si to napsal na dohodnutou pregame alianci a u Roba, že se choval k Benovi a Adamovi jako odpad.

PS: Tak pak nepiš na diskuzní fórum, když nechceš aby ti někdo odpovídal.

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SGHq » 31 bře 2020, 11:10

Yedko píše:Já se raději naopak "nebudu vyjadřovat" (trošku oxymorón), k tomu, že někdo tady stále dává do huby něco co neřekl. A právě Kill Kenny tady jako už poněkolikáté ukázal největší demenci, kdy si tu svojí nesmyslnou větu naprosto vykonstruoval. Borec v zásadě napsal, že "raději uvidím některé novější hráče, protože jsou kvalitnější hráči než legendy" a ten hlupák na to zareagoval "jestli mi někdo bude říkat že 26+ jsou větší legendy než 26-" :D Jak moc hloupý musíš být, abys to z tohoto vyvodil? :D Aneb 450% celek na výhru :D. Jágr je taky legenda, ale realita je taková, že je na světě momentálně tak 500 lepších hráčů, to je fakt. Stejně jako hokej i survivor je jinde.


Lépe bych to nenapsal :idea:

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod dias258cz » 31 bře 2020, 11:21

Proč bych nemohl napsat svůj názor a napsat k tomu svojí prosbu o reagování? Když to jsou all winners, tak ovšem že tam budou vítězové. :roll: Ale cast není vybalancovaný ve směru old school-new school velké jména-malé jména ty imbecilní kreténe. :fuck:
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SGHq » 31 bře 2020, 11:47

dias258cz píše:Proč bych nemohl napsat svůj názor a napsat k tomu svojí prosbu o reagování? Když to jsou all winners, tak ovšem že tam budou vítězové. :roll: Ale cast není vybalancovaný ve směru old school-new school velké jména-malé jména ty imbecilní kreténe. :fuck:


Protože diskuze je rozhovor několika osob nad společným tématem, takže pokud píšeš na diskuzní fórum, tak jestli jsi opravdu bystrý, o čemž teda pochybuji, když vidím poslední dvě slova, mohl sis všimnout, že v názvu diskuzní fórum je slovo diskuze, tady není monologické fórum atd., takže prosby si dávej, jaké chceš. :-)

Já ti prostě nemůžu za to, že pro tebe jediná dobrá série může být, když budou ve finále tvoji oblíbenci a za vším vidíš spiknutí CBS s Benem proti old school. Kdyby si prostě přiznal, že jsi naštvanej, že tvoji oblíbenci vypadli a zůstali tam hráči, co jsou ti nesympatický, všechno bych bral, ale vztahovat to na tom, že kvůli tomu, že všichni kromě Roba a Yula neumí hrát a proto je vyloučili a kdyby hrát uměli tak Rob a Yul jsou stále ve hře je prostě nesmysl.

K tomu tvému lhaní o zahazování soutěží ses nevyjádřil a proto beru, že si sám uznal, že je to lež. :-)

PS: Jak rozděluješ old school a new school? Taky 26+ a 26-? :-)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 31 bře 2020, 13:51

Lamik.lamity píše:Je třeba si uvědomit, že na rozdíl od game changers si zde všichni vybojovali pozici oprávněně. Jsou to vítězové. A většina z těch, které považují místní za horší vítěze, jsou vítězi lepšími, protože vyhráli při první příležitosti, na rozdíl od silných hráčů Jeremyho, Parvati či nedej bože Roba.
V GC se do finále dostali lidi, které jsme znovu vidět nechtěli! Vždyť Brad i Troyzan se nedostali do Kambodže! Každý ví, že cast gc nebyli pouze gc, ale o tom už bylo tolik plamenných diskusí...
Naopak tady máme samé vítěze. A bez ohledu, jak zajímaví jsou na kameru, jsou to hráči, kteří dokázali vyhrát a to už je velký achievment. Proto nemůže dojít k tomu samému jako v gc, neboť jsou to všichni velká jména. Jistě, je sranda sledovat po osmdesáté Roba a Sandru a jejich ega, Tonyho a jeho šaškárny či z nostalgie Yula, Ethana či Danni. Ale já to pořád beru tak, že do sloučení se dostala parta stejných, ne-li vyšších kvalit, jak ta, co vypadla před sloučením v GC.
Každý má své favority. Většina z nich zkrátka nevyhraje.

Ano, jsou tu samí vítězové a tím pádem zasloužení lidé, to je zkrátka kdokoliv kdo vyhrál libovolnou sérii 1-39, ale o to tu nejde přeci... nechci mluvit za někoho jiného, ale minimálně pro mě to srovnání s GC pramení čistě z fanditelnosti a oblíbenosti daných hráčů a vůbec nehledím na to, jestli si tam někdo zaslouží nebo nezaslouží být :smile: V GC naprostá většina mých favoritů vyletěla před mergem a i když tady mám ještě stále pár želízek v ohni, tak prostě je faktem, že alespoň pro mě je na EoE zkrátka mnohem víc zajímavých hráčů, než ti co zbyli ve hře, no a proto jsou ty dvě řady pro mě v tomto ohledu naprosto srovnatelné, toť vše... nevím, proč je to pro některé lidi problematické pochopit nebo respektovat, viz ta debata tady co se trochu zvrtla :mrgreen:

Jinak i plně souhlasím s Yedkovým přirovnáním k Jágrovi, skutečně taková Sandra, Rob, Ethan atp. jsou už zkrátka za zenitem, avšak zase - když se bude hrát nějaký Allstars zápas, tak i když bude Jarda třeba fyzicky jedním z nejslabších, tak stále mu prostě budu fandit víc, než těm mladíkům co jsou na vrcholu sil, ale třeba 10x míň zábavní a zajímaví ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Yedko » 31 bře 2020, 14:46

cypher.eu píše:Jinak i plně souhlasím s Yedkovým přirovnáním k Jágrovi, skutečně taková Sandra, Rob, Ethan atp. jsou už zkrátka za zenitem, avšak zase - když se bude hrát nějaký Allstars zápas, tak i když bude Jarda třeba fyzicky jedním z nejslabších, tak stále mu prostě budu fandit víc, než těm mladíkům co jsou na vrcholu sil, ale třeba 10x míň zábavní a zajímaví ;)


Ano a to ti nikdo nebere, ale za mě prostě není fér pak říkat jak "ti mladí jsou tááák špatní, není tam nikdo kdo by vynikal jako kdysi...", když ti mladí nejsou výjimeční díky tomu, že se úroveň zvedla, špička je obrovská a vše rozhoduje jen jejich aktuální forma.

V paralele na Survivor, kdy v současnosti prostě NEJDE vyhrát tak jako vyhráli ti co si ještě k tomu dovolili být sympatičtí, zábavní, zajímaví pro kameru - zkrátka viditelní. V dnešní době, kdy i nejhloupější redneck co do soutěže jde ví o čem to je a i když jsou strategie různé (mnohdy i klidně špatné) tak už tam není takový počet naivů a výletníků jako dříve, musíš zkrátka soutěží nějak proplout. Navíc ohromné množství výhod hru znepřehledňuje, často rozhoduje faktor náhody a díky velkému obsahu už tam je jen málo scén ze života tábora, aby sis dokázal nějakou osobnost vyloženě oblíbit (vyjímkou byl třeba pro mě Domenick, což byl po 36 sériích asi první hráč se kterém jsem se dokázal osobnostně ztotožnit). Navíc většina hráčů to spíš schytává za to, že ty série byly špatné produkčně (lokace už jen na Fidži, hra devalvovaná těmi výhodami, výběr nějakého nudného tématu akce, rozebírání SJW záležitostí, co české fanoušky triggeruje apod.). Nebavíme se o fyzičce, ale noví hráči jsou zkrátka lepší než staří v době kdy byli i oni mladí. A je mi jedno, že kdysi hráli "s dřevěnýma hokejkama", jestli si rozumíme.

Co mě osobně vadí tak je hrubost některých uživatelů vůči hráčům, kteří si dovolili vyloučit jejich miláčky. Většina z nich si to vůbec nezaslouží, na což poukázal SGHq - já se ho zastal a z toho se vyprodukoval tady ten shitfest komentářů.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 31 bře 2020, 15:26

A jaký krásný shitfest to je! Když pominu některé vulgarismy, je to moc pěkná diskuse.

Chápu, co tím, cyphře, myslíš, spíše jsem reagoval na kolegu diaze, který mi zakázal naň reagovat :D

Každý má svoje preference, a rozumím názoru kohokoliv, že se do další fáze hry dostali hráči, kterým fandí méně. Mně už se to stalo tolikrát. (Ah, Ghost Island...). Zarážel mě pouze výrok, že se do finále dostali slabší hráči, s čímž v podstatě nemůžu souhlasit, když si všechny považuju stejně. Naopak statisticky jsou na eoe, Sandru, která tam již není nepočítaje, daleko slabší hráči: Parvati vyhrála podruhé, co hrála, Amber vyhrála podruhé, Tyson potřetí a o kolegovi z Bostonu hanba mluviti. Z takých hráčů jsou ve hře pouze Jeremy a Sarah.
Nelíbila se mi hra, s jakou vyhráli Ben, Nick nebo Adam, ale i tak je považuju za rovnocenné soupeře. Každá řada má výrazně odlišný klíč k vítězství, a to je to, co mě na té hře tolik přitahuje. Proto ostatně beru "nudného" Tommyho za jednoho z nejlepších vítězů
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 31 bře 2020, 15:46

Vytvořil jsem téma, kde si můžete orankovat vítěze!
http://reality-show.eu/forum/viewtopic.php?f=60&t=3829&p=21810#p21810
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 31 bře 2020, 16:34

Yedko píše:... Nebavíme se o fyzičce, ale noví hráči jsou zkrátka lepší než staří v době kdy byli i oni mladí. A je mi jedno, že kdysi hráli "s dřevěnýma hokejkama", jestli si rozumíme.

Co mě osobně vadí tak je hrubost některých uživatelů vůči hráčům, kteří si dovolili vyloučit jejich miláčky. Většina z nich si to vůbec nezaslouží, na což poukázal SGHq - já se ho zastal a z toho se vyprodukoval tady ten shitfest komentářů.

Rád bych zareagoval na tyto dvě souvětí, nejprve tedy na "noví hráči jsou zkrátka lepší než staří v době kdy byli i oni mladí." S tím absolutně nesouhlasím, i v dnešním Survu je tuna naprostých amatérů a naivek, která dělá školácké chyby atp. a stejně tak i spousta špatných vítězů. Jestli ti vítězství takového Bena či Adama přišlo jako že hráli dobrou hru a že hrají dobře i v této řadě, tak to opravdu zase musím hlasitě nesouhlasit... :smile: Ale rád si poslechnu tvůj názor proč jejich hru hodnotíš jako dobrou, ať už v této řadě či jejich prvotních...

A ten odstavec výše vlastně i souhlasí s tvým druhým souvětím, hate Bena či Adama považuju za oprávněný, pro mě osobně není kdo ví jak silným hráčem ani Nick (tady či v jeho řadě), Wendell mě irituje svým chováním v této řadě, které zase považuji za něco hodně amatérského a co mu potenciálně sebe hlasy ve finále, Michele mě ve své původní řadě vůbec ničím neoslovila a nějakou zajímavou strategii jsem u ní neviděl, i když za to teoreticky mohla i produkce, která jí hodně málo ukazovala, tady hraje pro mě rozpačitě a je možné, že i ji budu na konci řady hodnotit negativně, Kim je zatím prakticky neviditelná a hrou jen proplouvá... čili 6 z 11 zbylých hráčů je mi z mnoha důvodů nesympatických a ty to možná považuješ za hejt, protože vyloučili pro mě zajímavé lidi :smile: Což je trochu vztahovačné, protože každý prostě máme někoho jiného v oblibě, stejně tak i ten dias či Kenny... :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Doktor Slovo » 31 bře 2020, 17:06

Pokud by poměr oldschool a newbies na začátku byl opačný(tedy cca 12 : 8 ),bylo by i opačné současné obsazení EoE.Můžeme s tím nesouhlasit,můžeme o tom polemizovat,ale to je tak všechno,co se proti tomu dá dělat.


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host