S40 - Winners at War - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 bře 2020, 05:28

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Yedko » 26 bře 2020, 05:29

Tak dneska jsem si došel pro link na minutu přesně :D

EDIT: Tak nakonec se sám sebe do nohy střelil i Yul a Sandra podtrhla svůj výkon odstoupením (i kdyby sebevíc logickým tak argument mnohých, že by prostě jen brzdila tým a že její hra by byla překážkou evidentně neplatí). Nejdříve jsem byl naopak k některým z vás skeptický o tom, že je Rob ve velkém protěžován produkcí a že jsou soutěže apod. manipulované a po dnešku tomu začínám věřit... Adama a Bena raději už ani nekomentuju. V současnosti tedy začínám dost fandit čtveřici Jeremy, Denise, Kim a Tony (dlouhodobě u mě neoblíbenější z těch co zůstali v jednom kmeni) a rozhodně by mi ani trochu nevadilo, kdyby to někdo z nich vyhrál. Tak moc jsem některému z kmenů na soutěži nefandil snad 30 sérií :dance: :) Jinak ještě slovo k produkci: už mě opravdu začínají srát tím průhledným střihem, kdy mě naposledy nějaké jméno na lístku opravdu překvapilo snad v 35. sérii. Pokud opakuju furt stejný klíč tak inteligentní člověk už 3 minuty před kmenovkou na 99% ví kdo vypadne. Co to po 382 kmenovkách jednou změnit?

Aktualizovaný žebříček oblíbenosti:
A - Parvati, Tony (+1)
B - Denise, Yul (-1)
C - Boston Rob, Kim, Jeremy (+1), Ethan, Natalie
D - Sophie, Tyson, Sarah, Nick, Michele
E - Wendell, Amber, Adam (-1),
F - Ben (-1)
FX - Danni, Sandra (-1)

v závorce zvýšená či snížená známka oproti předešlému dílu

Šance na výhru:
Sophie 12%
Sarah 11%
Kim 11%
Nick 11%
Michele 9,5%
Jeremy 9%
Tony 8%
Denise 7,5%
Wendell 5,5%
Adam 5%
Ben 4,5%
Natalie 1,35%
Tyson 1,3%
Yul 1,25%
Rob 1%
Parvati 0,75%
Ethan 0,7%
Danni 0,1%
Amber 0,05%
Sandra OUT
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 bře 2020, 05:32

Tak někdy se to stát muselo... škoda jen, že tak blízko před sloučením. Pořád doufám, že se Yul vrátí zpátky do hry, ale těžko říct, jak na tom fyzicky je. Poslední 3, co vypadli, byli všichni old school, a všichni kvůli fire tokenům. To je taky vtipná vložka.
To, že Sandra odejde z EoE bylo naprosto očekávátelný, ale stejně pobavilo.
A víc k tomu v podstatě nemám :D

Koho tipujete na návrat do hry z eoe?
Za mě nejlépe vypadá Tyson, hned v závěsu Natalie, pak velká díra a tam někde jsou Rob, Ethan a Yul

https://twitter.com/TysonApostol/status/1243041561769730049?s=19

PS. Vypadnutí Yula mě v podstatě utvrdilo v tom, že vítězem bude žena. Všichni chlapi, co tam zbyli, možná s výjimkou Jeremyho jsou úplný ťululumové. Naopak Sophie, Kim, Michele, ale vlastně i Denise a Sarah hrají velmi slušnou hru
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Terry » 26 bře 2020, 07:11

Tak Sandra odjizdi z EoE asi po 10 minutach co tam stravila. Po rade kde ji uplne vypraskala Denise. A zase prohlasuje to svoje Queen stays queen. Myslim ze je dobre, ze odchazi do duchodu. A navic bude dalsi dvojnasobny vitez. A klidne to muze byt zena. Takze new queen possible.

Jinak to ze jsou vsichni old skool hraci vylouceni. A jako elita do slouceni se dostali vsichni ti top hraci survu : Ben, Michele, Adam, Nick a ostatni, me dost sere :mrgreen:
Zvlast kdyz na poslednich kmenovkach, meli old skool hraci, automaticky terc na zadech. A byl to tak v nejakych pripadech, proste jen Easy vote. Jako ted v pripade vylouceni Yula.

Musim rict ze me o hodne vic bavi sledovat Ethana, Parvati, Roba nebo Tysona na EoE. Nez Adama s Benem ve hre.

Snad bude post merge hra dobra. Doufam ze to nebude tak, ze kazdou epizodu, kazdy nekolikrat flipne. Ale jsou tam porad hraci co umi hrat: Denise, Tony, Jeremy i ta Michele ted hraje aspon lip nez minule. Ale nevim proc ale nesnasim Sophie. Ona je takova ta co vsechno napraska a pritom je za nejvetsi slusnacku. A bojim se ze by to mohla vyhrat.

Na navrat tipuju Tysona nebo Roba

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod huli » 26 bře 2020, 07:26

Ach jo, clovek, na jehoz navrat jsem se nejvice tesil je pryc. A jenom kvuli Wendellove potrebe trash-talkingu behem vyzvy. A tesne pred sloucenim. Hrozna skoda.

Moc nerozumim strategickemu pozadi tohoto vyrazeni, protoze Wendell je nerizena strela, coz sam priznava, zatimco Yul byl loajalni, coz by se ve slouceni hodilo. Mrzi me to, protoze teprve v post merge game by se mohlo naplno projevit Yulovo analyticke mysleni, ale Nick s Michelle se asi trosku bali jeho inteligence, a tak se ho radeji zbavili, nez aby ji vyuzili ve svuj prospech. Pomerne kratkozrake, ale asi i dukaz, ze nedokazi premyslet o hre "in the bigger picture".

Uprimne receno se na slouceni ani moc netesim, protoze krome Tonyho, Sophie (ta se letosni sezonou vykoupila), Kim (snad bude mit konecne prilezitost vic ovlivnovat hru) a Jeremyho uz nemam komu fandit, hraci mi pripadaji nezajimavi a asi o mnohem svedci i fakt, ze nejvic me na dnesnim dilu bavila soutez z EoE, ktery je naopak natriskany silnymi a zabavnymi lidmi.

Kazdopadne vubec bych se nedivil tomu, kdyby nakonec (asi neplanovane) zasahla produkce a z EoE se vratil vice nez jeden clovek. Prijde mi, ze i oni si musi uvedomovat jak dobre hrace tam maji a jak moc by se najednou zatraktivnila a zdramatizovala hra, kdyby se do ni zapojilo vice navratilcu. Jasne, jsem trosku neobjektivni a prani je v tomhle otcem myslenky, ale prijde mi skoda nevyuzit potencialu, ktery se na EoE skryva. A jsem si jisty, ze byt to Australian Survivor, tak stopro se jich vrati vic.

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Lifty » 26 bře 2020, 09:29

Klidně bych si dal 30 minut EoE a pak soutez a kmenovku v kazdem dile :D
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 26 bře 2020, 09:31

Opravdu příšernej premerge vývoj (zdravím Dejvyho), všichni old schooleři v prdeli, i když většina z nich vlastním přičiněním, ale i tak, při každé soutěži o imunitu jsem hrozně nasrán, když vyhraje Yara atp. :-? Opakují se tak Game Changers, kteří mě po sloučení fakt zrovna moc nebavili, ale tak snad Winners at War budou jiní a nebude finále s Benem a Adamem, to bych se fakt pos*al :-?

Co se Sandry týče, tak jak jsem psal v minulé epizodě, její odchod napovědělo promo, prostě fakt bych byl v šoku, kdyby odešel kdokoliv jiný než ona. Je taky jasné, že nejspíš dostala i tak solidně zaplaceno už jen za účast (viz Tysonovy komenty před začátkem série...), takže jak říkala, nemá pro ní smysl být 20 dní na EoE, když má jistý prachy a hotel :) Každopádně její hvězda už poněkud pohasla a nová generace je zkrátka na koni...

Nakonec nám vypadl Yul, což je podle mě hodně hloupý krok Michele a Nicka, nevěřím tomu, že je Wendell nepodrazí při první příležitosti co se mu naskytne, kdežto Yul byl old school a loajální, takže fakt stupidní krok a doufám, že se to těm dvěma vymstí... Wendell je pak takový villain série, ale víc mě teď serou ti dva...

Btw jak že to bylo v Edge of Extinction sérii? Vraceli se dva lidi, tj. při mergi a pak před koncem, nebo jen jeden člověk před koncem?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 bře 2020, 10:00

cypher.eu píše:Btw jak že to bylo v Edge of Extinction sérii? Vraceli se dva lidi, tj. při mergi a pak před koncem, nebo jen jeden člověk před koncem?

Si to nepamatuješ? Však je to tak komickej příběh.
V mergi se vrátil Devens a před koncem se vrátil Chris, kterej pak vyhrál final imunitu, ale vzdal se jí a porazil Devense při rozdělávání ohně.
Pak se všude objevovaly komenty, jak je Chris příšerný vítěz, který vyhrál jen díky pitomému EoE měl vyhrát skvělý hráč Devens. Úžasnej šitstorm to tehdá byl :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod MBej » 26 bře 2020, 10:24

Wendell podrazí zbytek svého tria při první šanci, protože si nevidí na špičku nosu. Vyloučení Yula se té trojce vrátí. Odchod Sandry nepřekvapil vůbec a na EoE se sešla legendární parta. Tohle začíná skutečně zavánět vítězkou po dlouhé době, z EoE bych taky tipoval Natalie nebo Tysona. Natalie může mít stejný grády jako po sloučení ve SjdS s Jeremym, pořád je jednou z nejlepších vítězek té éry okolo Cagayanu. A Tyson je to nejlepší, nejarogantnější stvoření, který před kamerou můžete mít, abyste pobavili milióny. 8)

Soutěž o imunitu až jednoduchá. Sele jí prohrál Wendell. Velice dobře to má rozjeté jak Sophie, tak Sarah, Denise, Michele a někde v dáli se nám resuscitovala Kim. A jak už bylo psáno výše, z chlapů má největší šanci Jeremy, možná Tony, když po sloučení zapojí mozek a najde nějakýho Wooa 2.0.

Adam ať skočí do ohně, to je příšerný, dokonce mi míň leze na nervy po dnešku Ben. Nemluvě o tom, že lavinu premerge bootů oldschoolerů tak trošku spustili oni dva.

Ale už ať to sloučení je!
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Kill Kenny » 26 bře 2020, 12:16

Posledně jsem predikoval, že nás čeká GC II. a ono to tady pomalu tak je.

Ti, kvůli kterým se vrátili fanoušci serii survivor, už nyní sedí a leží na EoE. No a ten méně zajímavý zbytek ve sloučení. Hledat nové oblíbence, favority, nebo někoho, kdo hraje dobře a přát jemu/jí tolik, jako je hráčům sedícím na EoE prostě nejde. Jestli se tu někdo takový našel, prosím,ať se mi přihlásí, nevěřím, že existuje.

Odchod Sandry byl na jednu stranu emotivní, na druhou stranu, ufff, už jí opravdu stačilo. Svou éru má za sebou a už si nemusí nic dokazovat , snad.

Byl/jsem jeden z mála, komu nejpříjemnější kmen byl Yara a přál mu tak nějak podvědomě, i když vylítnout Ben nebo Adam by mi nevadilo. Jenže Yara pří výzvě zvolila skvělou taktiku, udělala si náskok a Sophie dokonala vítězství. Kdežto Sele a hlavně Wendell vypadal, že nějak sabotoval práci a chtěl se vehementně zbavit 125x :( :( :( :( Yula. Posledního Mohykána, legendárního pana "I have HII ", někoho, kdo vlastní inteligencí a férovostí přehrál fenomenálního Ozzyho, tak kvalita serie si dala sbohem a šáteček a už teď mám obavu, že se WaW může zastavit v blízkosti Markéz.

Jak moc jsem se těšil na navrátilce (podobně jako u GC), tak u merge jsem v rozpacích stejně jako u GC.

Takže z těch pozitivních bodů (nevím, jak funguje přesně EoE, ale obávám se, že krom Natalie, kdokoliv se vracející, udělá hned pápá), co tam zbyly.

Nyní žezlo mého tajného trumfu a oblíbence, jen přes přídomku legendy přebral Tony. Tomu člověku nejde asi nepřát a pokaždé, když je na kameře, tak si ho taky nejde neužít.
Matsing Denise - sic tady její životnost nevidím na moc dlouho. Přeci jen,nemůže tolik hrát under the radar, aspoň Jeremy po ní nějak pořád půjde.
Kim - jediná, komu sedl swap a i si vybudovala pěknou pozici.
Sarah - té jediné jsem přál od začátku, i když legenda to není. Jedna z TOP všech vítězek za to, jak hrála ve své serii.
Sophie - hraje zatím bravurně a líbí se mi od 2.dílu. Asi porazit Coache ve finále nebyla taková náhoda a ani Ozzyho.
Nevadila by mi Michelle, ale to už vařím z vody.

Suma sumárum, achich ouvej, kdo tady vyhraje, snad bude hrát aspoň kvalitní hru jak Sarah v GC.

Všem se omlouvám, asi jsem sentimentální old school fanoušek.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SGHq » 26 bře 2020, 12:56

Kill Kenny píše: Ti, kvůli kterým se vrátili fanoušci serii survivor, už nyní sedí a leží na EoE. No a ten méně zajímavý zbytek ve sloučení. Hledat nové oblíbence, favority, nebo někoho, kdo hraje dobře a přát jemu/jí tolik, jako je hráčům sedícím na EoE prostě nejde. Jestli se tu někdo takový našel, prosím,ať se mi přihlásí, nevěřím, že existuje.



Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Radix » 26 bře 2020, 12:59

Začátek na EoE mě solidně pobavil, kdy se na to Sandra hned vysrala. :D Každopádně jí chápu, když jsou tam fyzicky zdatnější hráči skoro všichni, kteří v souboji o návrat budou mít výraznější šanci. Úprk na získání čtyř fire tokenů byl zajímavý, ale dalo se odhadnout, že jeden z dvojice Rob-Tyson pro ně doběhne první, tak je mohli alespoň schovat, ať mají šanci i ostatní.

Líbilo se mi, že každý kmen a každý hráč (vyjma Nicka) dostal prostor ještě před IC. Adam má správné instinkty, jen Sophie si ho pěkně povodila. :) Docela si podle reakcí na tady na diskuzi začínám přát finále Adam vs Ben, tedy návrat k F2, to by byla paráda! :lol:

IC si Yara dost slušně povodila a Sophie náramně zvládla i puzzle. Naopak Sele nejspíš kvůli Wendellovi trochu času ztratilo, když Wendell volal Probsta příliš dopředu (vcelku ironie, že v Ghost Island právě Probsta nezavolal a přišel o vítězství v IC). :D Trochu jsem věřil, že se dokončí pohřbívání Wendella a bude vyloučený, ale Michele s Nickem se zalekli, jak je Yul strategický a vyhodili ho, což je škoda. Pobavila Wendellova voting confessional "Yul be on the Edge of Extinction tonight" :D

Příště máme merge a jsem zvědavý, zda se někdo vrátí z EoE. Ukázky tomu zatím nenasvědčují, ale uvidíme.

Fandím: Adam, Sophie, Tony
Nefandím: EoE :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 26 bře 2020, 13:11

Lamik.lamity píše:Si to nepamatuješ? Však je to tak komickej příběh.
V mergi se vrátil Devens a před koncem se vrátil Chris, kterej pak vyhrál final imunitu, ale vzdal se jí a porazil Devense při rozdělávání ohně.
Pak se všude objevovaly komenty, jak je Chris příšerný vítěz, který vyhrál jen díky pitomému EoE měl vyhrát skvělý hráč Devens. Úžasnej šitstorm to tehdá byl :D

Jo mas pravdu, vlastne Devens se vratil pri mergi, holt jak to tu uz nekdo psal par epizod zpatky, ty nove serie jsou uz pomalu jedna jak druha a tezko zapamatovatelne... Takze by se nam nekdo priste mel vratit do hry, to bude aspon fajn oziveni a element :hungry: Premyslim nad tim editem hracu na EoE, nejvic videt jsou bezpochyby Natalie, Ethan, Rob a Tyson, takze na 99% to bude nekdo z techto 4 (pokud me zase produkce neblindsidenula svym editem), osobne si myslim, ze Natalie ne, ze ta ma proste jenom "Reem edit", ale na EoE zustane az do konce... a z toho tria muzu je to takove vyrovnane, nejvic ale verim Tysonovi :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Joník
Příspěvky: 12
Registrován: 17 úno 2020, 10:17
Nejoblíbenější série: Kaoh Rong, AO
Nejoblibenější hráči: Jerri, Penner, Kim Spradlin, Ethan, Nick Maiorano, Sierra DT, Domenick, Christine (SoPa)
Nejméně oblíbené série: Takové ty rigged sračky jako RI nebo HvHvH
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Joník » 26 bře 2020, 13:25

Má teorie o posunutí merge (přece jen v dnešní době se do merge cpou tak násilně, že už by ho nejraději dávali hned ze začátku) kvůli tokenům pro Roba nakonec není tak šílená, jak ze začátku vypadala. Dali tam 4 (!!!) tokeny, náhodou aby jejich oblíbená attention whore nebyla bez výhody do soutěže, to by bylo neštěstí! Podle mě počítali s tím, že si 1 vezme Natalie a další Tyson, tak aby měl Rob šanci, ale tak "skvělý" výsledek určitě produkci překvapil a potěšil, pokud v něm teda neměla prsty :smile:
Jinak k dílu nemám moc co říct, líbila se mi Wendellova voting cf a taky se mi líbí, že se čím dál víc potvrzuje, že Domenick byl prostě lepší (to, že pro něj hlasovalo prvních 5 porotců a posledních 5+1 proti, taky možná o něčem lehce vypovídá). Jinak ale vcelku nuda, sice mě potěšil screentime pro ostatní kmeny (čti Kim a Sophie) i přes táhlé EoE, ale za mě zatím zklamání. To, že Sophie je teď "služebně nejstarší" ve hře, a to vyhrála až v druhé polovině historie, je taky spíš smutné a sérii to nepomáhá.
Ale musím ještě dát palec nahoru Sandře, jediná se na EoE nesnaží zoufale dovolávat nějaké cti nebo bůhvíčeho, dokázala uznat, že její herní čas skončil, za což má můj respekt (připomněla mi text písničky 'Till I Collapse od Eminema - "So while you're in it, try to get as much shit as you can
And when your run is over, just admit when it's at its end"). Sice pak tuto řeč zakončila svou klasikou jaká je to královna bla bla, ale udělala na mě tuto řadu dojem. Bože, proč je AUSvivor tak moc lepší? :smile:
Ex Survivor nerd, kterého WaW nažhavilo a dalo novou motivaci začít Survivor sledovat :)
Taky sleduju BB (ten ale nikdy nedokončím) a TAR ;)
Milovník Funny115 a charakterů
Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod hozu » 26 bře 2020, 14:03

Tak to mě dost nepotěšilo. Jsem myslel, že Yulova pozice byla trošku pevnější. Vcelku mě zajímá, nakolik byla důvodem ta zkratkovitá prezentace, že Yul dychtil po fire tokens a nakolik se tam skutečně projevily další věci. Kupříkladu, v případě Nicka jsem měl pocit, že je s ním mnohem pevnější. Je to škoda, z těch "old school" hráčů mi přišel jako člověk, co zapadl určitě nejlépe. Dokonce jsem si i myslel, že swap mu vyšel, ale opak byl asi pravdou. No, škoda, že sloučení nebylo o díl dřív - u Sarah se Sophie by měl asi jistější pozici. Ale bylo fajn ho znovu vidět hrát.
Ale zase musím ocenit Michele, která se skutečně bravurně zachránila. Nevím, nakolik se v tom projevilo to podplácení Wendella, ale očividně to taky nějaký význam mělo. Určitě se vyhoupla k mým favoritům. A souhlasím s tím, že to zatím skutečně působí, že bychom konečně mohli mít letos vítězku.

EoE zabíralo zas hromadu času, pro mě je to těžký nezájem, prostě lidi co už vypadli a je mi fuk, jak velcí oblíbenci to jsou. Odchod Sandry se dal tušit a myslím že to není nic nepochopitelného. Proč tam ztrácet čas. Nemám s tím problém. Tyson získal další token a může si koupit výhodu do výzvy nebo další burákový máslo. Určitě působí jako člověk, co má k návratu hodně blízko. Ale vlastně se mi celkem líbilo, jak prezentovali tu část, jak je našel Rob. Teď má asi větší šance, věřil bych, že Amber a on spojí všechny svoje "finance" pro jednoho, otázkou je, jestli to k něčemu bude. Jako je sice pravda, že na rozdíl od toho nošení dříví bylo tohle skoro zadarmo, ale nějak nechápu, o kolik víc to bylo nachystáno pro Roba než pro ostatní.

Výzvu jsem si celkem užil. Yaře se dost vyplatil ten rozvážný způsob, ačkoliv jsem doufal, že by mohli prohrát, jelikož by byla šance, že tam se skutečně vypakuje někdo z dvojice Ben a Adam. Jinak, přišlo mi, že ty talíře byly docela těžké i pro čtyři lidi. By mě zajímalo, kdyby Yara minule prohrála a ta soutěž by probíhala ve třech, jak by to někteří dávali.

Příště nás čeká sloučení. Podle rozhovoru s Probstem na EW nás čeká teda i soutěž o návrat z EoE. Takže dvanáct lidí ve sloučení. Osobně bych třeba takové lidi jako Tyson a podobně úplně nepodceňoval, že hned půjdou. Podle mého budou minimálně lukrativní hlasy pro první kmenové rady. Otázkou je, jak vlastně teď vypadají kmenové vazby. Přijde mi, že se to teď mohlo všechno ještě víc přeskupit, než se zdá.
https://ew.com/tv/survivor-jeff-probst- ... andra-yul/

Oblíbení hráči po sedmé epizodě: Sophie, Michele, Sarah, Jeremy, Tony, Kim, Denise

Fakt pořád nechápu tohle přirovnávání k těm tragédiím jako Game Changers. Tam skutečně před sloučením šli skoro všichni zábavní hráči. Těch lidí, kterým lze fandit tady je podle mého stále dost a obvykle to jsou lidi, u nichž je vidět, že fakt hrají a je to zábavné sledovat. Zároveň, u těch lidí co moc nemusím, zase vnímám i jejich edit dost negativně - ňoumovský edit Bena a Adama, Wendellova arogantní prezentace. Já jsem spokojený, osobně mi spíš vadí jen ten samotný EoE, který je tam dost navíc a zabírá moc času. Ano, netvrdí, že bych nechtěl Yulův návrat, ale vyřadili ho a neměl bych problém, kdyby úplně.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Dejvy » 26 bře 2020, 23:11

Nemoze sa vysielat uz len EoE? :mrgreen:
Cypher :beer:
Co dodat, necakal som, ze Yul poleti pred merge. Zostal tam dost slusny odpad. Nakoniec este budem rad aj za Sophie. Snad to bude ona alebo Sarah ci Denise. Kim si nemyslim lebo pre mna je velke sklamanie po OW.

Je to zle a o to viac ma mrzi, ze neni tak vela komentarov aj o diskusiu vedla. Zostava to co som povedal naposledy, zhrnutie si necham na poslednu epizodu. Teraz to k nej pretrpim s uctou k 20 rokom sledovania tejto show.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Doktor Slovo » 26 bře 2020, 23:19

Alfou a Omegou Survivoru jsou počty.A tady hovoří jasnou řečí: 8 oldskůl proti 12.Přesto nejede vlak a není třeba vytvářet žádné konspirace , zatím probíhá vše zcela přirozeně (bohužel pro starou školu). Žádné protěžování produkcí se nekoná,jsme v Americe,vše lze žalovat.

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod aqmel » 27 bře 2020, 10:23

zdravim ...

nevím kam to mám napsat ..tak pisu sem ..jestli je tu nekdo kompetentni .Jen chci se optat jestli se dočkame aspon do podzimu titulku pro 1 díl Survivor winners at war ,-diky

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Rodann » 28 bře 2020, 13:53

DAKAL:

HERO -
ZERO -

========================================

SELE:

HERO Yul
ZERO Wendell

========================================

YARA:

HERO Sophie
ZERO Adam

========================================

EoE:

HERO Rob
ZERO Sandra

========================================

Vítězný edit: Tony.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod hozu » 28 bře 2020, 14:21

Ještě to tu nikdo tuším nezmínil. V epizodě byla soutěž o odměnu, kterou neodvysílali. To je mimochodem taky důvod, proč jsme přišli o reakce na vyřazení Parvati a Sandry. Hrálo se o pizzu. Yara potvrdila svoji dominanci a vyhrála odměnu (což bylo několik pizz) . Sele bylo druhé a získalo jednu pizzu:

https://ew.com/tv/recaps/survivor-season-40-episode-7/

nějaké fotky tady:
https://twitter.com/DaltonRoss/status/1 ... 9341089792
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 bře 2020, 16:40

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 28 bře 2020, 18:45

hozu píše:Ještě to tu nikdo tuším nezmínil. V epizodě byla soutěž o odměnu, kterou neodvysílali. To je mimochodem taky důvod, proč jsme přišli o reakce na vyřazení Parvati a Sandry. Hrálo se o pizzu. Yara potvrdila svoji dominanci a vyhrála odměnu (což bylo několik pizz) . Sele bylo druhé a získalo jednu pizzu:

Na jednu stranu si rikam kolik jsme toho uz kvuli omezene stopazi epizod nevideli, na druhou stranu odmena ve forme pizzy je opravdu nezajimava...:) aspon ze vydavaji ty deleted scenes.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod hozu » 29 bře 2020, 00:40

cypher.eu píše:...

Tak mám pocit, že nějakou RC vynechávájí tak v každé sérii. Mě to asi spíš trošku mrzí kvůli těm reakcím na vyřazené. Je to takový kolorit, který mám docela rád. I když na to stejně není moc času a odbývá se to Probstovým "wow, zatím největší reakce." Ale jako jo, asi by byly i zajímavější věci, než kdo vyhrál pizzu, když to "děj" stěží někam posune. I tak jsou ty epizody prostě krátké a když čtvrtinu zaobírá balast s vyloučenými hráči, tak se člověk asi nemůže divit, že je všechno tak zkratkovité. Jako je pravda, že normálně vynechaný scény nesleduju, ale tuhle sérii je vyhledávám docela rád :D .

Jinak ještě jedna zajímavé věc, tahle epizoda byla nejsledovanější epizodou od šesté epizody Ghost Islandu.
https://twitter.com/RedmondSurvivor/sta ... 5601826821
http://www.showbuzzdaily.com/articles/s ... -2020.html
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod Rodann » 29 bře 2020, 17:03

Secret Scenes:





SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP07

Příspěvekod SGHq » 30 bře 2020, 00:17

Ne, já to asi jenom nechápu. Vážně si někdo stěžuje na to, hráči jakou Tony, Kim, Jeremy, Nick, Denise, Sarah atd. jsou ve sloučení? Já bych neřekl, kdyby Sandra, Yul nebo Ethan vypadli na nějakou hovadinu od CBS typu "společná kmenová rada" jako Malcolm v GC nebo jako Sandra v GC na swap, která opravdu vypadla na swap a ne jako Parvati (což už je samozřejmě spekulativní), ale oni vypadli prostě proto, že je ostatní přehrály a taky že dostatečně nepochopili rozdíl mezi aliancí a voting blocks. Nechápu, že někdo chce koukat "jen" na EoE (i když chápu tu nadsázku samozřejmě), když tam jsou hráči, co jsou tuhle sérii po strategické stránce mnohem slabší i než ten Ben, který je maximálně jediný kontroverzní vítěz téhle série.


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host