S40 - Winners at War - EP08

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 dub 2020, 05:20

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 dub 2020, 05:26

Pěkná epizoda. Moc pěkná.
Tak nějak jsem očekával Tysonův návrat, což se i stalo. Peanut butter!
Denise vyprávějící, jak se z ní stal Queenslayer, přitom pije z tý obří karafy, fakt jako scéna z (low cost) středověkého fantasy.
A hlavně ten zbytek epizody byl moc povedený. Zasmál jsem se u Nickova střihu a poselství, které všichni opakovali "jdi s proudem" v kontrastu s tím, že všichni čekají Adamův blindside, aby se potvrdilo, že to jde i bez těch konverzací. Fakt pecka.
Jen je mi dost líto těch holek, které zase nutí jít na výzvu pouze v plavkách, a pak se tam klepou zimou. Úžasná práce Denise, mimochodem!
A můj kluk Tony! On tam furt je a nikdo po něm nejde! Jak se zase tohle stalo?
Co mě ale dost sejří, jsou mince, které hráč dostane za výhru v challenge. Jakože když jste challenge beast, tak vyhrajete 80% výzev. Ve zbylých si koupíte hii. Super.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 02 dub 2020, 10:12

Souhlas s kolegou Lamikem, povedená merge epizoda :idea:

EoE souboj byl opravdu nervydrásající už jen kvůli tomu složení soutěžících, takový dream team proti sobě :mrgreen: A i když jsem to víc přál Robovi, Tyson je taky dobrá "volba", tak jsem zvědav jak se s tím hoch popere :hungry:

Denise mi tuhle řadu stále nějak není po chuti, nejdřív to jak chtěla dát půlku HII Parvati, teď zas to vychloubání se (možná nevědomě, ale i tak) jak vyřadila Sandru, všem v kmeni se tím dostala do hledáčku a zbytečně... zatím v ohrožení není, ale to se může hodně brzy změnit, v core alianci očividně taky není :-| Aspoň vyhrála soutěž o imunitu, což byl parádní výkon, ale zase se jí tím asi zvětšil terč na zádech :)

Byl jsem překvapený, že nakonec letěl Wendell, na druhou stranu mezi ním či Adamem pro mě není moc velký rozdíl, rozhodně mí top 3 nejmíň oblíbení hráči tuto řadu (společně s Benem, kdyby to ještě někomu nebylo z diskuze v minulé epizodě jasné :mrgreen: ), takže jsem za výsledek rád. Jen to trochu oslabilo Jeremyho, kterej si to chtěl šéfovat od teď až do konce, ale s touhle sortou hráčů to prostě tak jednoduché mít nebude :smile:

Jo a ten Nickův edit, jak se vždy pomalinku přišine k nějaké skupince, boží... :lol:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Kill Kenny » 02 dub 2020, 10:42

Jsou věci, které jsou těžko předvídatelné a tento díl to potvrdil.

Z EoE se vrací Tyson po strhující bitvě s Robem o desetinky sekund , aby v táboře nějak záhadně proplul under the radar nebo under the edit. Pokud by však vyhrál Rob, čekal bych, že jeho působení bude do první prohrané imunity a jak řekl Ben :"Rob umí všechno".

Z Denise se stala hrozba, protože pověděla, jak si vykopala Sandru a tak je zní "malá" velká hrozba. Naštěstí vyhrála Miss mokrý sloupek a tak se nepakovalo jako první.

Co však je mi záhodno a nepochopeno, to jako všichni z EoE bez Sandry jsou nyní členové poroty nebo jak se budou rozdělovat, kdo je členem a kdo není?

Vypadnutí Wendella, to jako fakt?
Spoiler!
To nám edit ukáže, že velcí kluci chtějí být spolu, Nick je vlezlej, jak odkopnutí pes. Adam je hrozba. Tyson není vidět. Denise má imunitu a nakonec odejde Wendell? Co nám edit vystřihl, abych našel nějakou známku toho, že se lidi rozhodli pro tohohle hráče? Trochu mi to připomnělo vypadnutí Mikaely z GC. něco se domlouvá, blablabla, chápu a najednou vypadne hráčka, kterou nám edit ani jednou nezmíní? Do boha, co tohle je? Ať mi byl Wendelll sympatický, jak bolení v zádech, tak tohle produkce těžce podělává. Sice na kmenovce ( i s hudebním podtextem) je vidět, že jeho odpověď je podivná, ale čí vlastně není? Tohle je věc, která se mi na nových seriích tak nelíbí. Chápu, hráči jsou relativně dlouho na kmenovkách ( i když ne jak na Borneu a taky ne pěšky nebo tam doplout o vlastní ose), každý něco řekne a edit vyhodnotí, co je a není použitelné, ale tohle hraničí s naprostým filmařským amatérismem. V tomhle duchu očekávám, že se třeba příští díl může mluvit o Michelle a najednou zmizí Kim, protože třeba jí tam zapomenou dát pařez na sezení nebo ztratí pochodeň nebo prostě je nezajímavá. Díl na to se bude mluvit o Tonym a z EoE se někdo vrátí jen někdo na kmenovku a tam si někým prohodí místo a na závěr místo FTC se budou tahat kameny mezi osmi lidmi, protože na Fiji vypukne válka,....? CO čekat za jiné perly a totální absurdity? Tohle jsem pochopil, mylně napoprvé

Ano, když už vypadnou mí oblíbení hráči, tak to ještě strpím, je to hra. To, že nám tohle pak předvádí produkce jako kvalitní produkt se jménem Survivor. Tak se nemohou divit, že nemají fanoušky. Pokud má dlouholetý fanoušek IQ větší než 50 prostě tomuhle z jakékoliv logiky nemůže rozumět. Rád bych, aby Survivor byl kvalitní produkt, stejně jako bývalí hráči dělající video o SU např. Rusell H., aby měl zase sledovanost jako Austrálie přes 40%, aby to byla dechberoucí podívaná, jako HvV. Jenže s tímhle bych se nedivil, kdyby 41 serie měla markantně menší sledovanost než WaW, ke které se dost fanoušků vrátilo, protože se vrátily legendy a následně další serie sledovat už nebudou. Vůbec bych se po některých věcech ani trochu nedivil.

V zájmu "zajímavosti" , "novinek", "překvapivých věcí" typu RI, GI, EoE, milion twistů, HII ,swapů atd.. To si Survivor sám hází klacky pod nohy a kope si vlastní hrob. Pochybuji o tom, že CBS bude platit Survivora, pokud sledovanost spadne pod 3%, 1% ....?

Až si říkám, že si pustím Thajsko, že to přeci jen asi nebyla tak špatná serie s " I havent say, that is merge"....


Tak ho máme za sebou a uvidí se na EoE, jestli se mu povede se vrátit. Sic jeho až arogantní výraz nemám rád.

Hodnocení epizody 9/10.


(komentář opraven, jsem trubka, aspoň si můžete přečíst proč a klidně se mi vysmát)
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

martinpalic
Příspěvky: 3
Registrován: 15 čer 2015, 17:53
Nejoblibenější hráči: S1 - Rich, Greg, S3 - Lex, S4 - Hunter, Boston Rob
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod martinpalic » 02 dub 2020, 10:57

Hlavní aliance chtěla vyřadit Nicka nebo Wendella. Jeremy chtěl ve hře udržet Wendella, snažil se ho zachránit, ale proti většině jít nechtěl. Z vývoje epizody jsem jasně očekával odchod někoho z trojice Adam, Nick, Wendell.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Yedko » 02 dub 2020, 11:22

Vždyť Wendell byl přesně naopak úplně jasný na základě mnou už minule zmíněných scénaristických klíčů. Aneb pro tradičně méně chápavého Kill Kennyho postup:

1, Ukážeme Jeremyho který se cítí a který chce řídit svou hru
2, Ukážeme první skupinky lidí, ukážeme Jeremyho který tu hru chce řídit a navrhuje rozbít duo Nick-Wendell
3, Ukážeme během té doby několik dojemných bratrských chvil Jeremyho a Wendella
4, Lidi si začínají uvědomovovat, že Jeremy chce udržet Wendella za každou cenu a začíná se ukazovat že to Jeremy úplně neřídí jak by chtěl
5, Scénáristi se na chvíli těsně před kmenovkou snaží od tohoto odvést pozornost a slaboduší lidi jako Kill Kenny si pak myslí že to bude Nick nebo Adam jsou tutovka a ještě budou nadávat na amatérismus produkce že to, že by měl jít Wendell nebylo ani ukázáno TRIPLE-FACEPALM.
6, Wendell jde out i díky hlasu z donucení Jeremyho, který ho logicky píše aby netrhal většinu

Jinak ano, všichni krom odstoupivších jdou do poroty. Bylo to v díle dokonce naprosto přesně řečeno a to hned dvakrát. Je problémem tvá slabá angličtina (sám ji nemám moc dobrou) anebo to že prostě nezvládáš pochopit něco složitějšího než Výměnu manželek?
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod miky253 » 02 dub 2020, 11:35

Zdravím všechny, kdo sem stále chodí. Ačkoliv jsem Survivor přestal sledovat, série vítězů a návrat některých starých hráčů mě ke sledování navrátily. Po hodně dlouhé době sem tak něco píšu. Jelikož mi umřel notebook, bylo umění si vůbec vzpomenout na přihlašovací údaje a přihlásit se alespoň na telefonu :D
Tato série mě zatím baví, ačkoliv mě mrzí její průběh, kdy hráči jako Yul, Rob, nebo Parvati, byli odesláni na EoE na úkor pro mě nezajímavých Adama, Nicka nebo Bena.
Musím ale zmínit jednu věc, která mi neskutečně vadí a to je nespravedlnost ohledně fire tokenů, kterou odnesl Yul. Když v minulé epizodě produkce dala hráčům možnost získat až 4 tokeny, přičítal jsem to tomu, že chtějí být fér a dát tak každému šanci na to, aby si mohl vybojovat možnost pořídit si výhodu do soutěže a HII. Proto nepochopím, jak je možné, že Yul byl potrestán za to, že to že všech vyloučených dotáhl nejdál. Byl jediným člověkem, který neměl vůbec žádnou šanci koupit si výhodu do soutěže, protože neměl žádnou možnost nějaký token získat. Tohle se nepovedlo :down:
Celkově ale epizodu hodnotím kladně. Návrat Tysona vítám, ačkoliv jsem přál Robovi už jen z toho důvodu, že by mě strašně zajímala dynamika v kmeni s Robem ve hře. Většině lidí se moc nechtělo být těmi, kdo začnou hrát a nějak nevěřím tomu, že Rob, který chce mít vše pod kontrolou, by dokázal jen sedět a čekat, co vymyslí ostatní. Navíc s HII v kapse...
Odchod Wendella mi nijak žíly netrhá. Je mi jasné, že je to i jeho editem, ale nadělal dost přešlapů na to, abych mu nefandil.
Mí favorité jsou v tuto chvíli Sarah, Tony a Jeremy. Před Sarah musím smeknout za to, jak se dokáže držet mimo pozornost ostatních, ačkoliv před začátkem série byla v pozici, kdy s ní skoro nikdo nechtěl spolupracovat.
U Tonyho sice stačilo, aby šli před sloučením na kmenovku a skončil by, ale nestalo se tak a on může pokračovat ve hře. Ten chlap mě neskutečně baví a doufám, že ještě nějakou chvíli vydrží.
Nejlépe ale podle mého hraje momentálně Jeremy. Ta jeho taktika, kdy úmyslně drží ve hře hráče, kteří mají na zádech větší terč než on, je prostě výborná. Dává mu totiž možnost i ve chvíli, kdy se mu něco nepovede, schovat se za jiného hráče, který do odnese místo něho. Vyřazení Wendella mu sice do karet úplně nehraje, ale celkově si myslím, že právě on by mohl nakonec vyhrát.
Příště doufám ve vyřazení Adama. Ten člověk mě neskutečně irituje a doufám, že jeho hra na velkého manipulátora skončí, ačkoliv se spíše bojím, že ho někdo dotáhne do finále jako snadného soupeře.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 02 dub 2020, 11:36

Kill Kenny píše:Vypadnutí Wendella, to jako fakt? To nám edit ukáže, že velcí kluci chtějí být spolu, Nick je vlezlej, jak odkopnutí pes. Adam je hrozba. Tyson není vidět. Denise má imunitu a nakonec odejde Wendell? Co nám edit vystřihl, abych našel nějakou známku toho, že se lidi rozhodli pro tohohle hráče?...

Wtf? :) Yedko to úplně zbytečně rozepisuje, nevím teda, jak dobře jsi na tom s angličtinou (hádám problém bude tam), ale Wendella několikrát během dnešní epizody zmiňovali jako adepta na vykopnutí, tak opravdu nechápu odkud se bere ten tvůj hejt na produkci atd... :smile:

miky253 píše:Musím ale zmínit jednu věc, která mi neskutečně vadí a to je nespravedlnost ohledně fire tokenů, kterou odnesl Yul. Když v minulé epizodě produkce dala hráčům možnost získat až 4 tokeny, přičítal jsem to tomu, že chtějí být fér a dát tak každému šanci na to, aby si mohl vybojovat možnost pořídit si výhodu do soutěže a HII. Proto nepochopím, jak je možné, že Yul byl potrestán za to, že to že všech vyloučených dotáhl nejdál. Byl jediným člověkem, který neměl vůbec žádnou šanci koupit si výhodu do soutěže, protože neměl žádnou možnost nějaký token získat. Tohle se nepovedlo :down:

Vítej zpět! Jinak naprostý souhlas s citovanou pasáží, tohle je skutečný fail produkce, ne to co zmiňoval KK výše... nefér to bylo určitě a přiživuje to akorát konspirace o protlačování Roba.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Kill Kenny » 02 dub 2020, 11:39

miky253 píše:Zdravím všechny, kdo sem stále chodí. Ačkoliv jsem Survivor přestal sledovat, série vítězů a návrat některých starých hráčů mě ke sledování navrátily. Po hodně dlouhé době sem tak něco píšu. Jelikož mi umřel notebook, bylo umění si vůbec vzpomenout na přihlašovací údaje a přihlásit se alespoň na telefonu :D

Celkově ale epizodu hodnotím kladně. Návrat Tysona vítám, ačkoliv jsem přál Robovi už jen z toho důvodu, že by mě strašně zajímala dynamika v kmeni s Robem ve hře. Většině lidí se moc nechtělo být těmi, kdo začnou hrát a nějak nevěřím tomu, že Rob, který chce mít vše pod kontrolou, by dokázal jen sedět a čekat, co vymyslí ostatní. Navíc s HII v kapse...


Můj odhad by byl, Rob šel ve chvíli, kdy by neměl žádnou imunitu, jak z výzvy tak HII. Pochybuji o tom, že by si ho tam chtěl někdo dobrovolně nechat. Moje domněnka. Sic bych si přál, aby dvojnásobným šampionem byl "legenda" Rob, ale asi není reálný scénář, kdy by se to mohlo stát. I proto jsem raději, že je tam Tyson.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Kill Kenny » 02 dub 2020, 11:40

cypher.eu píše:Wtf? :) Yedko to úplně zbytečně rozepisuje, nevím teda, jak dobře jsi na tom s angličtinou (hádám problém bude tam), ale Wendella několikrát během dnešní epizody zmiňovali jako adepta na vykopnutí, tak opravdu nechápu odkud se bere ten tvůj hejt na produkci atd... :smile:


Tak jsem trubka a blbě jsem to pochopil, pardon, jdu to přepsat. :cry:
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod dias258cz » 02 dub 2020, 11:52

Dobrá epizoda.

Souboj o návrat jsem přál Robovi a doufal jsem, že mu to výjde, ikdyž Tyson je taky dobrá volba :)
Bylo to trochu smutný, když Rob mluvil o tom, že všichni OG jsou na EoE. Jestli Rob bude sbírat tokeny, tak má furt v kapse skrytý symbol imunity a všechny zbylé, může použít na výhodu do soutěže a možná ještě na jeden skrytý symbol.

Jinak jsem docela zvědavý, jestli se bude používat nová věc v "obchodě". Mluvím přesněji o poslání dopisu někomu na EoE. Momentálně nevidím nikoho to použít kromě Tysona?? Necháme se překvapit.

Fakt jsem si přál, ať vypadne Adam, ale znovu utekl hrobníkovy z lopaty.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Kill Kenny » 02 dub 2020, 11:56

dias258cz píše:Dobrá epizoda. ...

Fakt jsem si přál, ať vypadne Adam, ale znovu utekl hrobníkovy z lopaty....


Jeho čas jistě nadejde. Přeji si dříve než později. Na druhou stranu, třeba to může být ten správný Phillip do finále, který ani snad nemá šanci přesvědčím čímkoliv kohokoliv o tom, že by zasloužil titul. Kdo ví, osobně mu nevěřím.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod hozu » 02 dub 2020, 13:23

Já jsem také s epizodou hodně spokojený. Návrat z EoE byl docela napínavý, i když Yul měl očividně nevýhodu. Vcelku mě pobavil Probst svým vysvětlením, že to nebyla nevýhoda, protože EoE je mnohem drsnější než hra (But it is a subjective opinion that cherry-picks only one aspect of the Edge. Yes, Natalie has more shots at earning tokens because she has spent more days on the Edge, but living on the Edge is significantly more difficult than living at a tribe camp. I think every player would tell you the same thing.). Což asi ohledně obtížnosti asi pravda je, ale i tak to prostě bylo vtipné osvětlení, protože to stále nespravedlivě zní. Ale i tak mě Yul překvapil, jak blízko měl k návratu. Nakonec se podle očekávání vrátil Tyson, burákové máslo bylo skutečně tím, co člověk k návratu potřeboval :D .
https://ew.com/tv/survivor-jeff-probst- ... interview/

Vcelku mě překvapilo, jak se následně Tyson schoval v kmeni. Trošku pohonil "velkému hráči" Benovi ego a minimálně na chvíli si našel vcelku jistě vypadající skupinu. Ale na druhou stranu si stejně snadno dokážu představit, že všichni už byli nažhavení na další velké tahy za všechny ty bolístky nashromážděné během pre-merge, že ho opomněli. Jeremyho plán nebyl špatný. Podle mého spojoval všechno, proč se mu povedlo vyhrát SC. Otázkou je, jestli se úplně vyplatí opakovat tu strategii i nadále. V té první hře to nebyla veřejná znalost. Což mě přivádí k asi nejlepšímu momentu a to je zpověď Sophie, která to všechno naprosto popsala, a které alespoň dle této prezentace můžeme připsat hlavní kredit za vyřazení Wendella. Jinak se mi to docela líbilo, jak to bylo prezentované. Adamova nejistota, kdy mu očividně všichni mlžili a Nickovo vloupávání se do konverzací byly super momenty.

Co mě asi mrzí na vyřazení Wendella bylo to, že jsem čekal nějaké vyústění celé té linky s "negativně zeditovaným" Wendellem a Michele (která mimochodem neměla ani zpověď v této části), ale zřejmě ten pomyslný vrchol byl v minulé epizodě.

Pár poznámek na závěr:
- Jsem si říkal, jestli budou mít celou dobu tak slunečno a ono si očividně Fidži nechávalo veškerý déšť na sloučení. Každopádně sledovat ty promrzlé hráčky na soutěži bylo vcelku nepříjemné.
- Stále nechápu, jak Tonyho všechny střely tak míjí. Být ve sloučení bez jediného hlasu je vcelku úctyhodný výkon, na tak hlučnou osobu jako je on :D
- Denise si celkem pustila pusu na špacír a taky mi přišlo, že to bylo až moc.
- Jinak, nevím proč, ale docela mě v této části bavil Adam. Jeho nadšení z deště byla strašně super zpověď, nebo jsem si už na ty jeho komentáře opět zvykl.

Oblíbení hráči po osmé epizodě: Sophie, Michele, Sarah, Kim, Jeremy, Tony
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod MBej » 02 dub 2020, 13:29

Na začátek - výborný díl, téhle řadě velice prospělo pozdější rozdělení na tři kmeny, které velmi dobře zamíchalo celou situaci. Návrat Tysona jsem tipoval už jen podle editu a osobně mě to těší, mnohem lepší, než kdyby se vrátil Rob.

Výsledek epizody je klasický trend Jeremyho, kterej v přeneseném významu kombinuje jeho situaci v předešlejch řadách. Jeremy si správně postaví koně, buduje vztahy i strategii, aby ve finále letěl on nebo někdo z jeho blízkých kumpánů. Stalo se to už dvakrát, i když byla každá situace specifická, tohle tomu bylo zase velice podobný. Akorát to zachránilo zadek Adamovi, kterej uteče hrobníkovi z lopaty ještě párkrát, protože je velice chytrý ho nechat ve hře. V reálu mají kontrolu nad hrou Sophie, Sarah, Tony a spol. a přitom ani nic moc nedělají.
Veškerá čest Denise, která si jede svou klasickou hrdinskou story. Zároveň to dneska nebylo poprvé, kdy do této soutěže v historii celý franchise výrazně zasáhl déšť. Výhra Jeremyho velice očekávaná.

A k výše zmíněnému, to není edit, může ti absolutně normálně něco utéct. Osobně poslouchám některý díly spíš jako rádio, protože potřebuju makat na projektech. A jo, i já si ve finále myslel, že poletí Adam, protože jsem prostě nedával úplně pozor.

Mimochodem, mám čím dál větší pocit, že Adam a Ben jsou absolutní goati týhle řady. Do finále budou ideální oba.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 02 dub 2020, 15:19

MBej píše:Mimochodem, mám čím dál větší pocit, že Adam a Ben jsou absolutní goati týhle řady. Do finále budou ideální oba.

Já mám skoro od první epizody pocit, že Adam je nějak hodně vidět, takže tu final 3 klidně může dát, což by byl celkem úctyhodný výkon pokud by jeho jméno bylo až do konce skloňováno tak často, jako tomu bylo v dosavadních 8 epizodách... na druhou stranu mi nepřijde, že by měl winner edit a ani mě nenapadá s kým by musel být ve final 3 aby to ostatní porotci dali zrovna jemu... přijde mi, že je to takovej Troyzan této řady (vidíte, další paralela s GC... :mrgreen: )
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod dias258cz » 02 dub 2020, 18:27

Tohle bylo prostě top :lol:
Obrázek

+ scéna, kdy se hráči vrátily na EoE

https://www.youtube.com/watch?v=foLIXpk-4ws
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod SGHq » 02 dub 2020, 18:42

cypher.eu píše:... přijde mi, že je to takovej Troyzan této řady (vidíte, další paralela s GC... :mrgreen: )


V tom moc paralelu nevidím, Adam má diametrálně jiný edit než Troyzan. Troyzan až na nalezení imunity v soutěži, prakticky neměl žádný edit (žádný podstatný edit) a nikdo ani snad z diváku nevěděl, že tam je, ani bych se nedivil, kdyby dneska byly fanoušci, co si myslí, že byla F2 :D , Každopádně vyloučit ho nikdo nechtěl, zatímco Adam je na vyloučení každou radu. Pokud si myslel paralelu s tím, že Troyzan a Adam jsou lidi, kteří nemůžou podle tebe nikoho ve finále porazit, tak pak bych našel paralelu snad s každou sérií (Karishma, Angelica, Kass atd.) Není nutno stále podsouvat GC. :-)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 dub 2020, 19:07

A pokud si vybavuju, tak Troy hlasoval pokaždé většinou. Zato Adam tak v půlce případů. Jeho edit je opravdu specifický, že jsem to snad u žádného jiného hráče neviděl. Je neustále na dně, ale ne tak moc, aby byl ve větším riziku vyloučení, a zároveň komentuje úplně všechno.
V první epizodě měl tak moc prostoru, a navíc řekl, že zachrání Denise, a udělal to, tak jsem v tom viděl winner edit. Teď už ho nevidím, ale ta protekce před kamerou je fascinující.
https://twitter.com/Survivor_Reddit/status/1245525870795575296?s=19
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod miky253 » 02 dub 2020, 19:39

Já bych přeci jen jednoho hráče, jehož edit je podobný tomu, který má Adam, našel. A tím hráčem je Phillip Sheppard. Mají společné to, že mají hodně prostoru před kamerou, přičemž se oba snaží hrát, ale ani omylem nemají hru pod kontrolou. A ačkoliv oba několikrát byli na vyhození, v konečné fázi hry budou pro někoho ideálním společníkem do finále.
Adam sice narozdíl od Phillipa nakonec vyhodil Roba, ale to je paradoxně jen další důkaz, že nemá hru pod kontrolou. V situaci 3 na 2 měl totiž jednoznačně jít po Sophie nebo Sarah, protože Roba, kterého se chtěli zbavit skoro všichni, mohl vyhodit kdykoliv příště. Adam se však místo toho střelil do nohy a dobrovolně se dostal do pozice, kdy by na další kmenovce letěl on.
Největší rozdíl mezi oběma pány tak nakonec vidím jen v tom, že zatímco Phillipa, který v růžových spoďárech lovil kraby a rozmlouval se svými předky, jsem bral jako komický prvek, Adam mě zatím tak akorát neskutečně irituje.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod hozu » 02 dub 2020, 20:55

Tak každá série mívá pravidelně někoho, kdo umí nějak chytře a zajímavě odvyprávět děj. Když máme štěstí, tak to je i vítěz série, jestli bude tohle ten případ nevím, ale určitě ta Adamova pozice není až tak atypická. Vlastně mi trošku přijde, že je pomalu jak v pozici nějakého nezávislého fanouška-pozorovatele, co měl šanci se podívat na nejvymodlenější sérii vůbec a tak si prostě každou minutu užívá. A proto jsou jeho zpovědi tak vděčné, protože obsahují takové to čiré nadšení, kterým popisuje ten svůj zážitek. Adam není dobrý hráč, spíš dobrý haluzář, ale očividně umí dobře mluvit na kamery, i když možná fanoušci si oproti běžnému diváku mohou myslet opak.
A neporuším tradici a taky ho k někomu připodobním. Mě osobně trošku připomíná Angelinu z DvG, která měla taky docela dominantní edit, ačkoliv jsme všichni věděli, že to na zlato asi nebude :D (Phillip je taky příklad)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Rodann » 02 dub 2020, 22:44

KORU:

HERO Tyson, Jeremy, Denise, Sophie
ZERO Adam, Wendell, Nick

========================================

Vítězný edit: Tony.

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod EdBrush » 03 dub 2020, 02:19

Ufff...kde začít. Začátek řady jsem úplně propásl jako vlastně všechny po S32, kterou jsem viděl naposled, ale jelikož jde o all-stars, projel jsem všechny odvysílané díly, a dokonce i všechny vlákna k S40 tady na fóru. :)

Ze začátku série obrovský hype, ale s každým dalším dílem vetší a větší zklamání z průběhu. Do S40 jsem se pustil kvůli old schoolerům, strašně mě zajímal např. Yul, který hrál jen jednou, a dost jsem se těšil na "starší" hráče (nakonec ale stejně nejvíc asi na Parvati :D v tomhle jsem jak Nick). Jasně, je super vidět v akci Roba, Tysona, Sandru a asi i Jeremyho....ale zajímaly mě spíš návraty ne tak provařených tváří. No...z tohohle pohledu šla pro mě série rychle z kopce.
Jen ze zvědavosti...je hranice mezi old a new school nějak oficiálně vymezená? Já to teda beru tak, že kdo se objevil před S20 - HvV, tak je old school. Kdyžtak mě někdo opravte, jestli zařazuju nějaké hráče vedle.

Každopádně challenge o návrat do hry moc nepotěšila. Tyson je pro mě spíš zábavný element než bůh ví jak skvěly hráč a navíc ze všech obyvatel EoE byl služebně "nejméně" old school a už jsem ho taky viděl hrát třikrát. Vzhledem k tomu, že začíná nanovo, neočekávám moc úletů a ani moc toho trollení. Tady bych daleko raději viděl návrat Yula/Ethana, prostě někoho neokoukaného. Střih během balancování míčku byl ale top.

Sdílím všeobecnou averzi vůči triu Adam, Ben a Nick. Nick pomalu nevím, že je v soutěži (kromě vyznání se Parvati). Ben, zase takový jižanský trouba, v kterém vidím daleko víc Keitha Nalea než např. Mikea Hollowaye.
Adama jde težko zařadit, padaly tu přirovnání k Phillipovi atd. Já mám z Adamova editu dojem, že se ho produkce pokouší vybarvit jako takového Spencera v Cagayanu (ten jeho osud - hodně dole v žebříčku, poměrně blízko k vyhazovu, ale proplouvá dál - Spencerovi ofc nesahá ani po kolena). Jeho výkon mi zatím připomíná první účinkování Cochrana (přebíhání, furt na kameře) a rozhodně mi nepřirostl k srdci. Adamovu sérii jsem neviděl, ale tady na mě působí jako ňouma a kdyby napodobil Cochrana...jen ať.
Všichni 3 pánové extrémně nemastní neslaní, ale vlastně tedy asi dobře vystihují posledních několik sérií Survivora, jak jsem četl v diskuzích k ostatním epizodám. Ani ostatní new schooleři mě ale moc netankují. Všechno tak nějak splývá...hráči jsou hrozně generičtí, mám problém si najít oblíbence. Snad Tony (bavil v Cagayanu, doslova baví i teď, ale vyloženě mu nefandím) a Denise (respekt jak tam válí ve svém věku).

Přijde mi strašná škoda, jakým směrem se řada ubírá. Chtěl jsem vidět staré vítěze, jak se vypořádají s novým stylem hry. Místo toho mi vyřadili všechny, na koho jsem byl zvědavý :down: a je to jak další regulérní (pro mě) nová řada s obrovsky překombinovaným twistem.

Radost bylo alespoň sledovat, jak tvrdé může být přežívání na ostrově. Takové záběry na trpící soutěžící, kdy jde vidět, jak moc musí bojovat s podmínkami, mi v novějších řadách strašně chybí.

K vyřazení Wendella...za mě spokojenost. Nesedl mi svou arogancí a na Jeremyho se líp kouká, když není úplně v silné/pohodlné pozici.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod cypher.eu » 03 dub 2020, 13:39

EdBrush píše:Přijde mi strašná škoda, jakým směrem se řada ubírá. Chtěl jsem vidět staré vítěze, jak se vypořádají s novým stylem hry. Místo toho mi vyřadili všechny, na koho jsem byl zvědavý :down: a je to jak další regulérní (pro mě) nová řada s obrovsky překombinovaným twistem.

Na jednu stranu to cítím obdobně jak ty, na tu druhou - však jsme tu jasně viděli jak se staří vítězové vypořádali s novým stylem hry - padaj jak hrušky jeden za druhým :mrgreen: Je nevyřadila nějaká deus ex machina, ale ve většině případů oni sami svými prazvláštními kroky ve hře, viz taková Danni, Tyson, Sandra, Rob (i když v jeho situaci kdo ví, jestli by se někdo zvládl zachránit, na druhou stranu nemusel vylučovat Danni, že, pak by to možná celé mělo jiný průběh...). Dále taková Amber či Ethan zase vůbec nevěděli která bije, něco jako Borneo Kelly v Second Chance. Jen ta Parvati a Yul se vyloženě ocitli na špatné straně čísel přičemž ten druhý jmenovaný pak vypadl i nejspíš kvůli pregame alianci...

Co se twistů týče, tak za mě je to zatím ok, neviděli jsme doposud moc HII, žádné idol nullifiery, steal votes atd. EoE v této řadě vítám už jen kvůli tomu jakou skvadru hráčů tu letos máme a je pro mě zajímavé sledovat i co se děje mezi vyloučenými, do "obyč" řad bych ho ale nevracel.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Audrina » 03 dub 2020, 15:18

cypher.eu píše:Na jednu stranu to cítím obdobně jak ty, na tu druhou - však jsme tu jasně viděli jak se staří vítězové vypořádali s novým stylem hry - padaj jak hrušky jeden za druhým :mrgreen: Je nevyřadila nějaká deus ex machina, ale ve většině případů oni sami svými prazvláštními kroky ve hře, viz taková Danni, Tyson, Sandra, Rob (i když v jeho situaci kdo ví, jestli by se někdo zvládl zachránit, na druhou stranu nemusel vylučovat Danni, že, pak by to možná celé mělo jiný průběh...). Dále taková Amber či Ethan zase vůbec nevěděli která bije, něco jako Borneo Kelly v Second Chance. Jen ta Parvati a Yul se vyloženě ocitli na špatné straně čísel přičemž ten druhý jmenovaný pak vypadl i nejspíš kvůli pregame alianci...

Co se twistů týče, tak za mě je to zatím ok, neviděli jsme doposud moc HII, žádné idol nullifiery, steal votes atd. EoE v této řadě vítám už jen kvůli tomu jakou skvadru hráčů tu letos máme a je pro mě zajímavé sledovat i co se děje mezi vyloučenými, do "obyč" řad bych ho ale nevracel.


Souhlasím s prvním odstavcem. Upřímně si ale myslím, že velkou vinu na osudu některých old-schoolerů má Danni. Kdyby zbytečně neschýzovala, mohlo plno věcí dopadnout jinak. Neříkám, že by Parvati, Rob a Ethan vyhráli, ale podle mě by někteří z nich vydrželi aspoň do toho sloučení.
Ethan mi zas tak mimo nepřišel. Určitě by z něho nebyl ten největší taktik pod sluncem, ale o taktiku se zajímal a nějaký potenciál jsem v něm viděla.

Ohledně twistů, tak jsem si zrovna u nejnovějšího dílu říkala, že jsem ráda, že žádná z těch výhod ještě nebyla pořádně použitá. Zároveň se ale bojím, že pak většina z nich bude vytažená na jedné kmenové radě a ta pak dopadne ve styl GC. Budu se ale modlit za jejich lepší využití

JeyJ
Příspěvky: 1
Registrován: 09 kvě 2019, 11:25

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod JeyJ » 04 dub 2020, 10:42

Epizoda slušná. Ale EoE mě pěkně nadzdvihlo.
Zdá se mi, že vedení Survivora vůbec nepochopilo problém EoE.. Fire tokeny totiž nezachrání to, že EoE plodí neobjektivní porotu unavených vytočených lidí dusících se ve vlastní šťávě. Kdyby to zrušili při sloučení a zbytek by poslali na pre-jury trip udělali by nejlíp.. (popravdě jsem doufal, že to udělají) Takhle zas porota na konci upřednostní člověka co s něma smrděl na EoE (pokud se tam ten člověk dostane)..
Neřeší tam strategii, maximálně tam závodí kdo dřív něco najde, takže tam budou mít jinou vztahovou dynamiku (myslím, že lepší). To, že si anonymně obchodují, taky nepočítám.
Lidi jsou jen lidi a nevěřím, že budou mít nadhled s prázdným žaludkem, nevyspaní a zhrzení.
Jak mají vůbec hlasovat pro člověka co tam s něma nebyl? Vždyť tak vpodstatě popřou veškerý svoje snažení za tu dobu co čekali na návrat..
Běda jak někdo na konci řekne "No já jsem musel hrát, ty jsi chilloval na EoE..." To je skoro trest za to že hrál dost dobře a nenechal vyloučit :lol: .
A jako poslední kapku beru situaci, kdy má porota hodnotit člověka, kterýho viděla jen při soutěžích a pak na kmenovkách.. Takovej navrátilec buď musí hned ven anebo vyhraje...
Obzvlášť ke konci. Ještě když dostane idol a tohle nevím jistě, ale předpokládám, že člověk co zvládá soutěže nejspíš bude umět slušně rozdělávat oheň. Cokoliv ten člověk pak ve hře udělá z hlediska strategie mi přijde úplně bezpředmětné, nehledě na to jak dobře to může vypadat. Pro porotu to bude akorát "cover story", aby nemuseli přiznat to o čem jsem psal výše.


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti