S40 - Winners at War - EP08

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Ozzsao » 07 dub 2020, 15:57

JeyJ píše:Lidi jsou jen lidi a nevěřím, že budou mít nadhled s prázdným žaludkem, nevyspaní a zhrzení.


V S 38 mi nepřišlo, že to rozhodnutí bylo založené na tom, že by byli zhrzení nebo hladoví. Pár dní na Ponderose přece jenom mají, jedou do ní po druhé soutěži o návrat do hlavní hry. To, že jim člověk z EoE může být blízký, je jasný. Ale tady bylo už před začátkem série tolik citových vazeb, že tam stejně ovlivnění z tohohle pohledu bude.
Věřím tomu, že když se do F3 dostane někdo, kdo hrál nejen "celou dobu", ale taky hrál dobře, tzn. aspoň trochu viditelně, tak ty hlasy dostane spíš než někdo, kdo přišel do F5 z EoE. S 38 byla unikát v tom, že ten navrátilec toho za pár dnů stihnul víc než další dva finalisti dohromady za celou dobu.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Radix » 09 dub 2020, 15:27

Merge díl byl za mě velmi povedený, ačkoliv kvůli návratu z EoE bylo trochu méně času samotné dění v kmeni, ale věřím, že to se nám příště vynahradí. Já jsem byl asi jeden z mála, kdo nefandil Robovi v návratu do hry. Víc jsem to přál Yulovi, ale Tysona jsem čekal víc a jsem za něj nakonec rád. Yul bohužel neměl šanci získat fire token, což bylo trochu nešťastné, ale Survivor holt není fér.

Denise se zase ukázala víc jako hrozba, když se trochu chvástavě chlubila, jak vyřadila Sandru, načež hráči spekulovali, že jí vyhodí. I Jeremy s jejím vyřazením byl spokojený, takže jsem zvědavý, jak se od toho posune dál. Souboj Jeremy - Sophie dopadl ve prospěch Sophie, která skvěle přečetla situaci a podle mě i vcelku nenásilně přesvědčila ostatní na Wendella. Pobavilo mě vylíčení Nicka, jak vpadával do konverzací. :D

Co se Adama týče, tak já mu vcelku fandím, protože vypráví zajímavě a je z něj znát to nadšení, jak tu někdo zmiňoval. Ačkoliv ne vždy je jeho čtení přesné, tak dost často tuší, což například doložila jeho super voting confessional.

Fandím: Adam, Sophie, Tony
Nefandím: EoE :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod cihi » 11 dub 2020, 09:15

Tato serie jde cim dal tim vic do vetsi pr... zadele. Kdyz uz to vypadalo, ze by mohl jit jeden looser (Adam) nebo druhej looser (Nicky), tak odejde Wendell, kterej i prese vsechno porad patril k tomu lepsimu.

A Adam uz zase breci v ukazce na dalsi dil! Divil bych se, kdyby se neprobrecel opet do finale, ale tentokrat nevyhraje, protoze je pro kazdyho (i pro takovyho Bena) idealni partak pro finale, kterej nema sanci vyhrat.

Libilo se mi, ze konecne "velky hrozby" zacaly premyslet a napadlo je spolupracovat a ne se nesmyslne vyvrazdovat, ale obavam se, ze zenska aliance vcetne placiciho Adama, ke ktere priberou maximalne Nicka nebo Bena, bude vladnout

miky253 píše:Nejlépe ale podle mého hraje momentálně Jeremy. Ta jeho taktika, kdy úmyslně drží ve hře hráče, kteří mají na zádech větší terč než on, je prostě výborná. Dává mu totiž možnost i ve chvíli, kdy se mu něco nepovede, schovat se za jiného hráče, který do odnese místo něho. Vyřazení Wendella mu sice do karet úplně nehraje, ale celkově si myslím, že právě on by mohl nakonec vyhrát.


Je to az kupodivu, ze to ostatni prilis nenapada. Tohle je prave totiz ta jedina taktika, kdy muze v soucasnosti vyhrat nejaka vetsi hrozba, nejakej lepsi hrac misto nahodaka typu Nick, uplakanka Adama, rozdelavace ohne Bena nebo navratilce z EoE. A presne toto absolutne nepochopili nekteri "old school players" v cele zejmena se Sandrou, ze je potreba si vytvaret stity a ne je odstranovat, aby je sejmuli hned po nich.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod sun.eagle » 30 črc 2021, 17:53

Soutěž o comeback napínavá jak kšandy, a jak jsem předpokládal vrátil se Tyson, což je pro mě to nejhorší jak to mohlo dopadnout. Nějak mi uniká ta věc s Fire tokenama, přijde mi to jako jeden velký guláš, to prolínání s EoE to staví do absurdní roviny. Ve hře jich nasbíráte kolik chcete, ale po vyřazení si je neodnesete, do jednoho o ně příjdete. Viz. Yul, který neměl před soutěží o návrat ani floka, a před vyřazením měl dvě což ho řadilo k těm nejbohatším, ano nejbohatším :-?
Navíc to kolik kdo dostane na EoE tokenů, stejně jako moment kdy je máte možnost získat, stejně jako to kdo je získá má plně v moci produkce, což je další hřeb do rakve us survivora.
Nevím co se s Wendelem stalo, ale ve své sérii byl pro mě jeden z nejoblíbenějších hráčů ever. Jeho aliance vydržela od prvního dne do konce, což když zapátrám v paměti snad můžu říct jen o Tomovi na Palau, nebo Russela a Parv na HVV.
Tady to byl úplně jiný člověk, namachrovaný egoista, s párátkem v držce s nulovou sociální inteligencí.
Jeho odchod jsem tak jednoznačně přivítal.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP08

Příspěvekod Rendy » 15 úno 2022, 09:00

Co k tomu říct, Tysona moc nemusím, takže mě moc netěší, že je zpět ve hře, víc bych to přál samozřejmě BR, ale v téhle sérii je jasné, že i když by tam dělal co chtěl, na závěr by se nedostal, protože to tam ovládají ve stylu "ten je trochu hrozba, vyhodime ho".

Ale je prostě fajn vidět starou školu pohromadě, Parvati to stále umí, její rozhovor s Ethanem na téma jógy, lol, koketa:)) Ta snad nestárne.
Obrázek


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti