S40 - Winners at War - EP09

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 dub 2020, 06:51

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Yedko » 09 dub 2020, 07:48

Ten Adam... no vezměme to tak, že oceníme alespoň jeho pokus o legendární zahrání "idolu". Ten kluk se z toho všeho regulérně zbláznil, nevadí. Čím dál tím víc se mi začíná líbit Tonyho a Jeremyho edit, je až neuvěřitelné, že furt žijou a mají tam stále terče ze všech stran.

Aktualizovaný žebříček oblíbenosti:
A - Tony, Parvati
B - Jeremy (+1), Denise, Yul
C - Boston Rob, Kim, Ethan, Natalie
D - Sophie, Tyson, Sarah, Michele
E - Nick (-1), Wendell, Amber
F - Ben, Adam (-1),
FX - Danni, Sandra

v závorce zvýšená či snížená známka oproti předešlému dílu

Šance na výhru:
Sophie 12%, Kim 12%, Jeremy 11,5%, Tony 10,5%, Denise 10,5%, Sarah 10%, Tyson 8%, Ben 7,5%, Michele 7%, Nick 6%
Rob 0,95%, Wendell 0,9%, Yul 0,75%, Natalie 0,75%, Adam 0,55%, Parvati 0,55%, Ethan 0,45%, Danni 0,05%, Amber 0,05%
Sandra OUT
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 dub 2020, 08:15

Jak to ta Michele dělá? To je něco úžasnýho! Na minulé radě byli v početní nevýhodě Wendell, Nick a Michele a teď, když se řeší, kdo bude vyloučen, jsou prý mimo aliance jména Nick a Adam. Ta holka hraje nejlepší under the radar hru, co jsem viděl.
Ale s ohledem na to, že jsme byli v top11, její házecí minci je možné zahrát max v top7 (čili je vhodná na 5 kmenovek), a s ohledem na to, že Sandra zaplatila jeden token za idol, který tě 100% ochrání na 3 kmenovky, je ta cena fakt neúměrně vysoká. Když už jsme u té mince, když se Parvati s Danni začaly tlemit z představy, že by před ostatními schovaly burákové máslo, hned jsem si vzpomněl na Tysona :D

Adamův pokus mi vlastně přišel docela super. Snaha se cení. Jen je škoda, že ta rekvizita nešla ze stolku sebrat. To by byl super výraz na pokleslé brady všech ostatních hráčů. Taky je škoda, že to Jeff pak nehodil do ohně.
(Opravil jsem to, teď už je to idol určitě: https://pbs.twimg.com/media/EVI_k1yUcAEFpZR?format=jpg&name=medium)

Sarah dala Nickovi svoji výhru. Ve hře samých nováčků, kteří moc show neznají, by to byl super tah. Teď je to tah mizernej. Ale jako gesto je to pěkné. Chudák Rodney teď má zase deprese :) Ale musím přiznat, že se mi konečně v týhle sérii Sarah alespoň trochu líbí. Není to moc výrazně a pořád je mi nejmíň sympatická z těch, co zbyli, ale už se mi vyloženě nehnusí.

Scéna, jak Tony vysvětluje ostatním vítězům, o čem ta hra je, je další top scéna z týhle série.

Sophie byla bohužel málo vidět. Začínám se bát, že nevyhraje. Ale ve výzvách je stále úžasná. Jak jsem si minule myslel, že by mohla konečně vyhrát holka, po dnešní epizodě mi už silně začal blikat winner-edit Tonyho. Předtím jsem myslel, že vidíme tolik Tonyho, protože je Tony, ale teď je vidět, jak překvapivě dobře strategicky hraje.

Fandím: Sophie, Denise, Tony
Nefandím: Sarah, Nick
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 09 dub 2020, 10:23

Takhle se mi to líbí, minule Wendell, teď Adam, příště by mohl jít ten Ben... :mrgreen: A hráči jako Tony a Jeremy hezky do final 5, i když je mi jasné, že to asi těžko nastane, ale malinkatá šance tu stále je :smile:

Soutěž o odměnu a odměna samotná celkem o ničem, ta o imunitu o poznání lepší a klobouk dolů před Kim, dobrý výkon a aspoň byla chvíli trochu vidět, jinak má hodně nemastný neslaný edit (obzvlášť v porovnání s One World). Co se toho Adama týče, tak jo, je fajn zkusit všechny dostupné možnosti, i když se člověk ztrapní před publikem, ale aspoň ta věc na Jeffově stolku vypadala realističtěji než "it's a fucking stick!" :mrgreen: Na druhou stranu je to fakt ňouma a i kdyby se dostal do finále, tak nevěřím, že by pro něj někdo hlasoval... :)

Ve hře stále zbývá hodně lidí, takže těžko říct, kam se to bude dál ubírat, je to hodně otevřené, což je dobře pro diváka :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod miky253 » 09 dub 2020, 10:37

Povedená epizoda, která mě bavila.
Před kmenovkou to byl neskutečný chaos a tentokrát jsem neměl tušení, kdo by mohl letět.
Stále se mi líbí, jak hraje Jeremy. Mohlo to být samozřejmě i editem, ale ten člověk jen seděl uprostřed tábora a ostatní za ním sami chodili s tím, koho chtějí vyhodit. A přitom sám Jeremy v ohrožení vůbec nebyl. Jen jsem zvědavý, jestli dojde na štafety without power. Původně jsem k této výhodě byl skeptický a přišlo mi, že se nebude dát nijak použít, ale v tom zmatku, co teď ve hře panuje, si klidně umím představit, že ji nakonec Jeremy zahraje.
Sarah sice hraje solidní hru a nechápu, jak mohla dojít tak daleko, aniž by po ní až do této epizody někdo šel, ale ta odměna ve prospěch Nicka byla chybou, která ji dala zbytečně na záda terč. Že se člověk nikdy nesmí vzdát odměny ve prospěch někoho jiného je přeci jedna ze základních pouček celé hry.
Ale největším překvapením je zatím Tony. Když si vzpomenu na jeho první účast, kde sice naprosto zaslouženě vyhrál, ale zároveň byl neuvěřitelně paranoidní a Spencer ho několikrát dokázal zmanipulovat k tomu, aby někoho podrazil, tak je pro mě příjemným překvapením, jak zatím tentokrát hraje. Daří se mu hrát tak, aby nebyl tolik na očích a zároveň je vidět, že své kroky promýšlí. Pokud se mu povede zabránit tomu, aby hru převzaly hyeny, jak je sám nazval, bude mít nakonec asi velkou šanci na výhru. Milé překvapení.
A pak je tady Adam :)
Omlouvám se jeho fanouškům, ale jsme neskutečně rád, že je konečně venku. Na mě působil jako přerostlé děcko, které je sice šťastné, že může hrát se svými idoly z dětství, ale které zároveň absolutně neví, jak tu hru hrát. Působil na mě jako slon v porcelánu. Ani mu tolik nevyčítám, to že zkusil zahrát pódium jako HII, ačkoliv to bylo strašně komické, ale doteď jsem nepochopil, co předvedl chvíli předtím při kmenovce. Ta hádka s Benem byla naprosto zbytečná a jen tím zvětšil terč na svých zádech. S ohledem na to, jak moc se na celé TC šeptalo, by mě zajímalo, nakolik právě to, co Adam předvedl, změnilo konečné hlasování. Adam byl prostě ňouma této řady. Pokud věděl, že je v ohrožení, měl reagovat úplně jinak než že se sesype a pustí se do Bena, který to k mému překvapení ustál dost dobře. Rozhodně mi chybět nebude a konečně taky dostane prostor před kamerou někdo jiný.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod MBej » 09 dub 2020, 13:18

Beru zpět svůj claim z minula, že Adam bude ideální goat do finále. Dnešek přesně ukázal, proč mám celou dobu radši Driebergena, kterej se snaží vypadat líp, než v řadě, kterou vyhrál. Celou situaci s Adamem ustál jak v kempu, tak na kmenovce. Nápad Adama s idolem super, ale tohle není AU.

Dobře zrecyklovaný soutěže, Sarah dostala přednášku od Tonyho, kterej se nám cementoval jako jeden z favoritů týhle řady. Opravdu hraje mnohem lépe, říkejme tomu prostě Vlachos 2.0. 8)

Zas nám vystrčila růžky Kim, která připomněla, proč si na ní vzpomínáme jako na challenge beast, a konečně nám produkce ukázala, že i hraje. Nicméně souhlasím s cypherem. Paradoxně dobře na tom jsou Jeremy, Michelle nebo Tyson, na které se v chaosu dneška zapomnělo. Naopak Nick si spletl Survivor a bazén v Podolí, protože už prakticky jenom plave.

Ale stejně - vskutku zábavnej díl, kterej nám rozrazil vody a rozehrál zajímavou partii dopředu!
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Kill Kenny » 09 dub 2020, 13:52

Dneska jsem prvně vnímal song s názvem Winners at war, který zněl během výzvy o imunitu a je povedený, za mě velké překvapení :idea:

Po dlouhé době, kdy mi vadil Adam, jsem mu dneska přál, ať mu to výjde. Sice by odešel nick, ale jsem rád, že někdo konečně poukazuje na Sarah jako hrozbu. Nakonec zůstal sám, jak voják v poli, avšak možná se ukáže, že jí mají lidé dost.

Sice je Sarah jedna z mých top vítězek (viz můj rank vítězů), tak už mi tady začíná nějak lehce vadit. Z prvotního opojení a přání,ať jako velkiká hrozba něco zahraje, tak nyní by mi její odchod nevadil. Nějak se mi překoukala a přehrála.

Z určité neviditelnosti vystoupila Kim, bojím se, že to na dlouho nebude a momentálně mi jako případná vítězka ze všech nejméně sedí.

Michelle, jsem tvé svědomí, nebo čínská předpověď : "udělej velký krok" , tz. zůstaň ve stínu. :dance:

Denise líbí se mi tvůj fb profil a tvé vyjádření, že nemáš ráda kmenovou šeptandu a tedy sis u mě zvýšila kredit, že jsi celou dobu kmenovky v klidu seděla a nepotřebovala něco velkého řešit. Adam přes palubu, ale už čekám od tebe trochu více.

Jeremy + Tyson - hrají stejně a momentálně se mi oba líbí. Oba krásně zapadli do kmenu a více tahají za nitky, než jsou vidět, moc krásné.

Tony - stále řádí a ze všech+ mu přeji nejvíce. Hlavně, když vítěz vysvětluje vítězům, kdo co dělá za "nováčkovské chyby". Tak komická scéna, jak v 1. díle, kdy Rob a Parvatti říkali, oni snad po nás nejdou.

Naštěstí pro mě vzala serie na obrátkách a těším se na další epizodu, hned bych si jí sfouknul.

Hodnocení 9/10.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod hozu » 09 dub 2020, 14:16

Musím říct, že sloučení trošku pomohlo těm epizodám a konečně jsme měl pocit, že to není tak uspěchané a relativně byl čas na většinu věcí. I když to šílenství co nastalo po soutěži o imunitu by si klidně zasloužilo víc prostoru :D. Bylo to hodně zábavné sledovat. Podle mého tu něco takové chybělo, navíc stále bez imunit a kdejakých podivných výhod.

Ten tah Sarah s odměnou byl vcelku zajímavý. Opravdu by mě zajímalo, jestli v tom skutečně nebyla vůbec žádná snaha hru. Zas až tak prvoplánové mi to nepřišlo. Ale souhlasím, že Tony ji následně správně za její chování vyškolil. Ale hlavně ta scéna podle mého ukázala, že ten vztah mezi jí a Tonym skutečně bude trošku pevnější než bych si byl, minimálně před počátkem série, pomyslel. Docela mě také zaujala další věc, co vzešla z odměny a to je přání pro Michele. Která si částečně s tímto popudem koupila tu podivnou předraženou výhodu (4 tokeny, to si hráči na EoE můžou zvolit tu cenu, či kde se to vzalo? :D ) . Jako čekám, že to asi Michele využije, ale jestli to vážně k něčemu je, si nejsem úplně jistý. Čím mě ale překvapuje víc je, že na to jak ji podrazili, stále působí tak neviditelně.

Vítězství Kim v imunitě hodnotím pozitivně hlavně kvůli tomu, že jsme měli konečně trošku šanci vidět i její myšlenkové pochody. I když se soustředila na co nejjednodušší průběh. Ostatní však byli očividně úplně jiného názoru. Jak jsem psal prve, já jsem si to neskutečně užíval. Líbila se mi celá dynamika toho a částečně i zmatečnost, která vyvrcholila naprosto geniálním momentem, kdy se Adam a Ben hádali, zatímco se všichni ostatní domlouvali. Celkově, právě příběh téhle nesourodé dvojice, která si na sebe tak nějak zbyla, bylo neskutečně zajímavé sledovat a myslím, že to vyvrcholení určitě stálo za to. Ale nemyslím si zároveň, že by to někdo z nich ustál lépe či méně. Myslím, že Ben jen opět ukázal jaká je horká hlava, s čímž se dá v případě dalších hráčů velice jednoduše pracovat.

A ten Adam. taky jsem ho tipoval jako oběť do finále, ale je vidno, že hodně hráčů naštěstí stále v těchto počtech preferuje spíše vlastní sebezáchovu než vedle koho budou na konci sedět, což není určitě špatná strategie :D . Ten pokus s imunitou, co imunita nebyla, určitě nebyl špatný. Proč by to nemohl zkusit (zajímalo by mě, jestli šlo o tu podobnost, či mu to vnukl třeba ten jihoafrický Survivor). Zároveň to bylo takovou kulminací všech těch eskapád co na TC měl. Určitě ho ale není třeba kvůli tomu nějak pranýřovat. Podle mého udělal mnohem horší chyby, které ho reálně stály tu hru. A také jsem zvědavý, kdo teď po něm převezme funkci komentátora dění :D.

Oblíbení hráči po deváté epizodě: Michele, Sophie, Sarah, Tony, Jeremy, Kim
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Yedko » 09 dub 2020, 16:44

Možná jsem se špatně vyjádřil. Mě to jednoznačně přišlo jako super tah u Adama a fandil jsem mu, aby mu to vyšlo. Jen ta kmenovka předtím byla fakt tragická a když tě vyškolí Driebergen, tak víš, že příště už raději nechodit. Super postřeh se Sarah a Tonym. Tohle jednoznačně ukázalo jejich více než spojenectví. Jinak s tou Michele. Hraje skvěle a to už pozoruji minimálně od promíchání kmenů, i když vyloučení Yula bylo spekulativní. Chtít za toto čtyři tokeny bylo vyděračské, ale pokud by nepřijala, tak by si příště EoE rozmyslelo, jestli jí něco poslat. V této konstelaci asi nešlo nepřijmout.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod miky253 » 09 dub 2020, 17:02

Tohle nemá chybu :mrgreen:
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Radix » 09 dub 2020, 17:13

Do háje, tak už vypadnul i Adam, který mě dneska zase dost pobavil. :D Epizoda mě vážně bavila a ten chaos byl moc povedený. Sarah přenechala odměnu Nickovi, což byla chyba, i když vysvětlovala, že v tom zrovna strategie nebyla. Těžko říct, ale terč jí to na zádech namalovalo. Michele si pak koupila předraženou výhodu, 50% HII. Za čtyři tokeny bych se ani nerozmýšlel a nekoupil to.

Kim se podařilo vyhrát IC, což je fajn, ale celé to dnes rozpohyboval Tyson a tak trochu jsem očekával, že to kvůli tomu odnese, ale nakonec byl úplně v pohodě. Těším se na příští epizodu. Snad se brzy začnou vyhazovat nejenom lidi na okraji.

Fandím: Sophie, Tony, Jeremy
Nefandím: EoE :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 dub 2020, 18:05

Nutno poznamenat, že na rozdíl od nás hráči ve hře neví, jaká je cena fire tokenů. Podle všeho ví, že na pomoc do výzvy je 5 tokenů a pak Sarah koupila za token steal a vote a Jeremy odchod z kmenovky. Ostatní, pokud vím, nemají přehled o reálné ceně tokenů, když je Parv i Sandra ze hry. Takže se Michele může tahle koupě jevit výhodná.

A skutečně toto bylo poprvé, co si mohl prodávající určit cenu. Což je imo na škodu a mělo to tak být od začátku.

Hlavně ale se nám ze strategické sociální hry už úplně vytrácí celá ta podstata. V IoI jsem ještě pochopil, že Dean dostal možnost hodit si mincí, protože to byla ona lekce, která měla hlubší podtext. Tady mít výhodu, která je o házení mincí, to už je úplná konina. Proč má o osudu ve hře rozhodovat, zda někdo hodí mincí? To je prostě absurdní.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod miky253 » 09 dub 2020, 18:26

Souhlasím, že ta mince je konina. Už klasický HII je něco, co člověk musí správně umět zahrát, aby to mělo efekt. Tady k tomu je ještě přidána druhá podmínka a to sice, že musí člověk mít štěstí v hodu mincí. Připomíná mi to trochu českou verzi s Markem Vašutem, kde přišel mezi soutěžící a ten, kdo si vytáhl nejkratší sirku, vypadl. Blbost...

Ale zajímalo by mě celkem, jestli Wendell nebo Adam ostatním na EoE řekli, že kdo vyhraje IC, dostane jako bonus token. Pokud ne, budou teď mít výhodu v tom, že narozdíl od lidí, co vypadli před sloučením, budou schopni sledovat, kdo z hráčů má tokeny a kdo ne.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 dub 2020, 21:44

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Kill Kenny » 09 dub 2020, 23:05

Největší gol by byl, kdyby na další kmenové radě řekl Jeff, že ta lilie je od teď imunita a kdo chce, ať si jí vezme.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod dias258cz » 10 dub 2020, 13:43

Jeden z nejlepších Memes :lol:
Obrázek
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Rodann » 10 dub 2020, 20:51

KORU:

HERO Ben, Adam
ZERO Michele, Sarah, Jeremy

========================================

EoE:

HERO Natalie, Danni, Parvati
ZERO -

========================================

Vítězný edit: Tony.

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod EdBrush » 11 dub 2020, 03:00

Škoda, poslední dva odpadlíci mohli jít už dávno. Série mi začíná pomalu dělat radost...ale pořád ne moc. Adam byl alespoň daleko zajímavější na sledování než citlivka Nick. Pobavila mě Kim ve zpovědi (cca 26. min), že Nick je hrozba do soutěží. No s tím jeho solidním milanem teda nevím, nevím :D
Chaos edit před tribalem byl fajn, nedovedl jsem ani moc tipnout, kdo teda nakonec bude kandidát (snad kromě Sarah, tam by mi to přišlo až moc obvious). Adam má u mě plus, že zkusil (ze zoufalství) všechno.

Reward challenge - nechápu, proč se dělají s tak pompézními soutěžemi, když nakonec...jestli začínali skládačku tak 5 sekund od sebe? K čemu byl jako úsek ve vodě resp. celá první část. Doplavat 20 metrů pro náklad, dotáhnout náklad na písek, přendat a ujít dalších 10 metrů? Kde byla nějaká taktika nebo něco těžkého, co by je zdrželo? Kdyby ty prachy narvali třeba do soutěží o auto zase :evil:
A vůbec poslední dobou se mi zdají soutěže moc easy. Od všeho trochu, ale na ničem se soutěžící nezasekávají. A nebo to dělá střih...

Immunity challenge - klasika. Jako na jednu stranu paráda, jednoduchá challenge na výdrž, na druhou by nemuseli tak šíleně recyklovat. Přesně ty samé stříšky jsem viděl už minimálně tak třikrát od Filipín, a to jsem neviděl půlku těch sezón :-?

Jinak 4 fire tokeny za výhodu nejsou přemrštěné. Reálná cena je nakonec stále stejná jako u ostatních prodaných výhod. Podle mého názoru byste neměli zapomínat na cenovou inflaci fire tokenů, protože do hry se jich dostává čím dál víc a víc. První výhody šly za 1 token, což bylo vše, co hráči tehdy měli a i teď zaplatila Michele všechno. Takže Parvati to dobře odhadla resp. měla dobře spočítané.
Na druhou stranu - když už jsem se teda dotkl ekonomie - užitek hodu mincí je....no klidně i 0, tudíž za mě je to naprosto debilní nápad a náhoda nemá v Survivoru co dělat. Tahání kamenů pochopím jako last resort, ale tohle? Jestli ji to nějak obrovsky zachrání a třeba i kvůli tomu vyhrála, tak by mohli rovnou motto doplnit o outgamble.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Yedko » 11 dub 2020, 12:12

EdBrush píše:Reward challenge - nechápu, proč se dělají s tak pompézními soutěžemi, když nakonec...jestli začínali skládačku tak 5 sekund od sebe? K čemu byl jako úsek ve vodě resp. celá první část. Doplavat 20 metrů pro náklad, dotáhnout náklad na písek, přendat a ujít dalších 10 metrů? Kde byla nějaká taktika nebo něco těžkého, co by je zdrželo? Kdyby ty prachy narvali třeba do soutěží o auto zase :evil:
A vůbec poslední dobou se mi zdají soutěže moc easy. Od všeho trochu, ale na ničem se soutěžící nezasekávají. A nebo to dělá střih...


Myslím, že vůbec nechápeš význam těch soutěží. Ony nejsou stavěny od toho aby se na nich lidi zasekávali, ale aby to bylo zajímavé pro kameru, lidi běhali a plavali jak v Pobřežní hlídce a nakonec to bylo nejlíp co nejvyrovnanější... Tam není vůbec žádný zájem stavět nějaké překážky na kterých by se např. Sandra zasekla a všechno napětí tím skončilo.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod EdBrush » 11 dub 2020, 13:32

No však píšu, že takto postavené challenge nechápu. Tu posedlost vypadat dobře na pohled, ale jinak totální šeď. Mně teda prostě nepřijde moc zábava sledovat, jak se všichni během pár sekund vypořádají s "překážkou", volí stejný způsob zdolávání a musí jít vytyčenou lineární cestou. Uvítal bych daleko větší prostor pro taktiku či se jinak předvést (jako bylo např. přehazování lidí přes válec v jedné z dřívějších epizod, nebo skákání pro klíče z plovoucí konstrukce). Toto jen zabírá čas, kterého je jinak málo.
"Napětí" je stejně hlavně zásluha střihu, a jestliže má být Survivor nejtvrdší reality show na světě (resp. jedna z), tak by tomu i ty challenge měly jít trochu naproti. Navíc to pak pomáhá udělat si obrázek o hráčích, komu to jde silově, kdo je mrštný, kdo je totální dřevo a kdo bude spíš spoléhat na social game. Díky tomu si pak alespoň pamatuju lidi jako Chet z Mikronésie, J'Tia z Cagayanu nebo Angie z Filipín.

A význam soutěží? Tady absolutní nesouhlas, mám právě jasnou představu. Chceš výhodu? Tak se snaž...něco pro to udělej. Vždycky jsem měl daleko větší respekt a radost z hráčů, co dokázali něco předvést v soutěžích než např. ze Sandry, která si ty výhry vykecala (i když to je taky umění).

Můj problém je, že Survivor vypadá čím dál víc jako nějaká naleštěna zábava než přežití. Oproti dřívějším řadám je tu velký odklon od přežití a sáhnutí si na dno sil (stačí se podívat, jak se vyvíjely final immunity challenge).

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 11 dub 2020, 13:46

Docela s tím souhlasím. Fakt se mi líbily předchozí soutěže, kdy šlo o regulérní přežívání typu "rozdělání ohně", "seznámení se se zvyky místních", "udělání viditelného vzkazu z letadla" či "pamatování si údajů o ostatních soutěžících". A vždycky se mi líbily soutěže o mentalitě a výdrži, typu té poslední Coachově v Tocantins, Tom vs Ian v Palau či i ten Christian v DvG. Místo toho tu máme nějaké pouťové atrakce... Chápu, že se Probstovi nechce čekat 4 hodiny, až jeden z hráčů zkolabuje, ale pořád je to lepší, než "přineste si dílky na skládačku a složte ji", což je tak 60% soutěží. A většina ostatních soutěží je pak stavěná tak, že mají výhodu soutěžící typu Denise. Proto se dost divím, že vůbec ještě v survivoru existuje fenotyp "silného chlapa challenge beast", kterého musíme vyřadit hned po sloučení. Smiřte se s tím: silní jedinci už teď výzvy nevyhrávají.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod Yedko » 11 dub 2020, 13:57

Jako já od survivoru neočekávám bludiště nebo vabank, já mám soutěže z celého survivoru rád nejmíň, takže mě to úplně nesere. Mě spíš vadí to Fidži, protože pak nemůžeš mít tématické soutěže zaměřené na kulturu a tak a to mi vadí nejvíc.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod miky253 » 11 dub 2020, 15:16

Já bych s tou poznámkou o soutěžích celkem souhlasil. Když si vzpomenu třeba na Filipíny a soutěž, kde se hledaly pytle v bahně, tak bylo zábavné sledovat, jak Penner všechny pytle přesunul do jednoho rohu a v podstatě tím celou tu soutěž vyhrál díky lépe zvolené taktice.
V této řadě jsem jediný pokus o taktiku zatím viděl jen u Roba u té nepovedené skládačky. Jinak je to kromě úvodního přetahování o kruh ve vodě jen o tom, že kdyby se šlo v těch soutěžích rovnou na skládačku, vyjde to skoro nastejno.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 11 dub 2020, 16:22

Lamik.lamity píše:Docela s tím souhlasím. Fakt se mi líbily předchozí soutěže, kdy šlo o regulérní přežívání typu "rozdělání ohně", "seznámení se se zvyky místních", "udělání viditelného vzkazu z letadla" či "pamatování si údajů o ostatních soutěžících". A vždycky se mi líbily soutěže o mentalitě a výdrži, typu té poslední Coachově v Tocantins, Tom vs Ian v Palau či i ten Christian v DvG. Místo toho tu máme nějaké pouťové atrakce... .

To o těch údajích o ostatních soutěžících mě vždy bavilo a přišlo mi to zajímavé, navíc ty znalosti můžou pomoct danému hráči ve finále, že prostě ostatní vidí, že si dal ten čas je poznat, poslouchal ty jejich pindy atd. :mrgreen: Bohužel si myslím, že pro Probsta je to málo akční, lepší je furt dokola stavět puzzle a balancovat :D

Já ještě nostalgicky vzpomínám na soutěže "chodíme dokola a chytáme druhý tým, zatímco neseme závaží a dostáváme infarkt", "napište na tabulku koho podle vás ostatní vnímají jako největšího blba atp." (oooo jak tato soutěž by byla super v této řadě!), "souboj 'mano a mano' na plošině nad vodou a s beranidly v rukou" (opět velká škoda, že to v této řadě nebylo a pořádně se tam nezmastili) či samozřejmě dvě nejlepší soutěže ever - plivání vody do malé nádobky zatímco se točíš na velkém kole a snažíš se nepoblít (počítalo by se to, kdyby někdo nablil do nádobky??) a trhání a přenášení masa ústy z bodu A do bodu B zatímco máš svázané ruce za zády a slintáš si na triko, to byly opravdu epické skvosty! :lol:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

S40 - Winners at War - EP09

Příspěvekod kata_rina » 11 dub 2020, 23:13

Naprosto s vámi souhlasím. Ty soutěže jsou takové nemastné neslané. Hlavně, kde jsou ty časy, kdy i na takových pontonech dokázali stát několik hodin. A vždycky to bylo "unbelievable" jak s oblibou tvrdil Probst. Tuhle sérii mi přijde i ze strany soutěžících takový nezájem o soutěže. Strašně rychle to vzdávají, obzvláště v individuálních soutěží. Jak dlouho vydrželi na těch pilířích nebo teď na těch pontonech? Asi v tom hraje roli střih, ale tohle je už moc. Je to takové rychlé, nedodělané, prostě hup hup všichni jsme dole a ten a ta vyhrávají imunitu ...
Obrázek


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti