S40 - Winners at War - EP10

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod PM. » 16 dub 2020, 21:03

Vše zásadní zde již bylo řečeno, tak tentokráte jen v bodech..

-Opravdový "survivor" je pro mě Denise. Kolik ona už přežila TC, bez toho aniž by byla vyloučena, je vskutku impozantní. Ta ženská má neuvěřitelný skill vyhnout se kulce. :idea: :idea:

-Paradoxně si myslím, že Tysonova nejlepší šance na výhru je jít si zas na chvíli pochillovat s porotou na EoE a znovu vyhrát soutěž o návrat do hry.. To by ho pak Sophie musela vyřadit znovu no, jako Ozzyho v S23.
Tyson si teď už její jméno rozhodně pamatovat bude. Under the radar queen :love:

-Tony a jeho první imunita! :dance: Hurá, mám za něj radost. V této sérii zatím hraje bez větší chybky, opravdu se předvedl po tom fiasku v Game Changers. Zjevně se z toho hodně poučil.

-Sarah a Sophie (spolu s Tonym samozřejmě) si to teď pohodlně táhnou. Přibrali Nicka s Benem a mají hru v otěžích. Jsem zvědavý, na jak dlouho.

-Ben dostává nějak moc prostoru, začínám z toho mít strach.

-Black widow brigade, staň se prosím! Máme tu pět žen, dejte se dokupy sakra. :hungry:

-Michele je neskutečná social queen. Její "go with the flow" personality je něco, co by se hráči typu Boston Rob, kteří mají rádi vše pod kontrolou, mohli učit. :D A krásně se na ni kouká. :eee:

Favoriti: Kim, Denise, Jeremy, Sarah, Sophie, Michele, Nick, Tony (neskutečné, 8/9--> fakt nejlepší cast od HvV)
Ven (teda na Edge): Ben (z principu)

Černý kůň: Sophie, Michele, Kim
Vítězný edit: Sophie, Jeremy, Sarah, Tony (?)
Winner decoy edit: Sarah (?)
Next on the chopping block: Kim, Denise, Jeremy, Tony (?)
FTC Loser: Ben, Michele, Nick (?)
Prosím vyhoďte někdo Probsta.

PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod PM. » 16 dub 2020, 21:08

Yedko píše:Bože. Možná si připadáš jako Hercule Poirot, ale kvality máš Joža z 3.C.

"Nebyl to nesmysl. Kim předpokládala (sic špatně), že je Michele s nima."

V tom případě by to ale stejně bylo 3:3:3 přesně jak píšeš a to by znamenalo, že by Kim ničemu nepomohla + dost možná i uškodila sama sobě. Si tu už fakt příjdu někdy jak u retardů.


Urážet ti jde dobře, ještě kdybys tak i přemýšlel. :fuck:

Vem si to proboha z pohledu Kim. A ne z pohledu diváka, kterej to dostane naservírovaný na stříbrným podnose.
Nevíš, co si tam s Michele šeptali. Kim byla pod dojmem, že je Michele s nima a kdyby měla od Michele intel z majority alliance, že hlasy jdou 4:2, ne 3:3, protože si majority alliance věří dost na to, aby se hlasy dělily v tomto poměru, nebyl to vůbec špatný nápad zkusit zahrát HII.
Nehledě na to, jak už tu bylo psáno, klidně mohla mít většinová aliance z dělení 3:3 prostě strach (někdo flipne a jsou v pytli), takže jistější by bylo dát všech šest hlasů na jednu osobu a nebo právě to dělení 4:2, když už přebrali Michele.
V každém případě, opět, pokus to nebyl vůbec marný.

Takže sorry, ale jseš totálně mimo, doporučuju aby sis ty díly pouštěl aspoň dvakrát, když tady pak zmateně blekotáš a odsuzuješ kroky, které hráči dělají na základě celého toho času, co hrajou a ne na základě šesti minut, co ty pak dostaneš sestříhané v epizodě.
Prosím vyhoďte někdo Probsta.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Yedko » 16 dub 2020, 21:16

Ty by sis měl uvědomit co je to Occamova břitva. Argumentovat mi proti 3:3:3 tím, že možná majority aliance chtěla raději hrát 4:3:2, protože Michele zároveň s tím, že Michele zpracovala Kim, že chcou hrát 4:3:2. To je na úrovni konspirátorů z AC24. Neskutečná demence. Pokud by se mi snažila Michele nakecat s tím že majority chce jet 4:2 tak mi to příjde maximálně podezřelé a jdu ostatní obvolávat ať jdou napsat Michele a rozhodně bych takové pičovině (ještě s tím, že mi to chce Michele prozradit) nevěřil.

Ale je pravda, že si u mě Kim trošku zvedl kredit, protože jsem si uvědomil, že mohla udělat chybu v podmínkách jakých byla, když někdo dokáže tak dementně uvažovat v pohodlí vlastního domova. Tobě poradím nedívat se na ty díly dvakrát ale nedívat se vůbec a zapnout Ulici. Tam možná budeš stíhat chápat průběh.

Cypherův pohled jsem ještě respektoval, protože ten se skutečně zajímal o to, jak se k té situaci stavím a neměl takto jebnuté argumenty, ale toto už je na mě přespříliš.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod PM. » 16 dub 2020, 21:25

Yedko píše:Ty by sis měl uvědomit co je to Occamova břitva. Argumentovat mi proti 3:3:3 tím, že možná majority aliance chtěla raději hrát 4:3:2, protože Michele zároveň s tím, že Michele zpracovala Kim, že chcou hrát 4:3:2. To je na úrovni konspirátorů z AC24. Neskutečná demence. Pokud by se mi snažila Michele nakecat s tím že majority chce jet 4:2 tak mi to příjde maximálně podezřelé a jdu ostatní obvolávat ať jdou napsat Michele a rozhodně bych takové pičovině (ještě s tím, že mi to chce Michele prozradit) nevěřil.

Ale je pravda, že si u mě Kim trošku zvedl kredit, protože jsem si uvědomil, že mohla udělat chybu v podmínkách jakých byla, když někdo dokáže tak dementně uvažovat v pohodlí vlastního domova. Tobě poradím nedívat se na ty díly dvakrát ale nedívat se vůbec a zapnout Ulici. Tam možná budeš stíhat chápat průběh.


Panebože, ty si ignorant. :heat: :heat:
Já ti neříkám, že to tak bylo. Já ti říkám, že nevidíš ani procento toho, co se tam ve skutečnosti děje a nevíš (a my už asi taky nikdy nebudem), jak pevné byly ty aliance a jak se budou dělit hlasy. Dávalo smysl dělit hlasy 3:3:3? Nepochybně. Udělali to? NE. Dávalo smysl zahrát HII, když Michele mohla být s nima a poslat domů Sophie? ANO.
Ale s tebou se asi nemá cenu hádat, bohužel další důkaz, že Survivor potřebuje alespoň 60-ti minutové epizody, protože pak průměrní diváci nestíhají. :fuck:
Prosím vyhoďte někdo Probsta.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Rodann » 16 dub 2020, 21:28

KORU:

HERO Sarah
ZERO Jeremy, Kim

========================================

Vítězný edit: Tony.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Yedko » 16 dub 2020, 21:41

PM. píše:Panebože, ty si ignorant. :heat: :heat:
Já ti neříkám, že to tak bylo. Já ti říkám, že nevidíš ani procento toho, co se tam ve skutečnosti děje a nevíš (a my už asi taky nikdy nebudem), jak pevné byly ty aliance a jak se budou dělit hlasy. Dávalo smysl dělit hlasy 3:3:3? Nepochybně. Udělali to? NE. Dávalo smysl zahrát HII, když Michele mohla být s nima a poslat domů Sophie? ANO.
Ale s tebou se asi nemá cenu hádat, bohužel další důkaz, že Survivor potřebuje alespoň 60-ti minutové epizody, protože pak průměrní diváci nestíhají. :fuck:


OK. Poslední pokus zkoušet vysvětlovat věc co pochopí třeťák na základní škole úplnému retardovi:
- opět opakuješ "pokud Michele mohla být s nima" - bylo by to tedy 3:3:3 - oni by to z nějakého nepochopitelného důvodu zahráli 4:3:2, pičovina, vycházíš naprosto nesmyslně z hlasování 5:2:2, že by to neudělali, ale budiž OK.
- Michele by jim tedy pošeptala, že to chcou hrát takhle (už tehdy bych ji nevěřil ani slovo o tomto, ale ok)
- Michele by v této fázi hry musela naprosto přesně vědět jak ty hlasy budou vypadat, aby to s ní dokázali vykonstruovat tak jak by chtěli, tudíž jak je možné, že se netrefila? Řekla jim úmyslně špatné jméno? Hlasovala nakonec majorita jinak, aby si pojistili i Michele, kdyby chtěla dělat sračky?
- Proč nakonec Michele hlasovala pro Tysona, když byla tahle konstelace hvězd, mohla poslat hlas úplně do prdele, třeba hlasovat pro Nicka. Pokud by byla napevno v majoritní skupině tak by si svůj krok obhájila a zároveň tak nezklamala svou potenciálně menšinovou allianci
- nevěřím, že v té chvíli chtěli ještě dostat imunitu z oběhu a tak mi toto přijde jako risk a tuto šarádu by s Michele vůbec nedělali. A pokud to všechno bylo tak jak to vychází je to jen o důvod míň oceňovat tento tah Kim, protože tu spoléháš na tak pět proměnných, ze kterých některé jsou úplně mimo a jen narychlo tebou zkontruované, aby sis nějak obhájil krok své oblíbenkyně.

Ať mi to vychází jak vychází, tak od Kim to byl prostě v téhle chvíli hodně špatný tah, kdy si dokonce více škodila než pomáhala. Ale chápu, ta situace evidentně jak vidím na tomto fóru není jednoduchá na pochopení ani s nadhledem a počítačem natož v těchto podmínkách.

Michele každopádně super práce v tom, že si myslela, že se bude napůl psát ona a Tyson a tak mu chtěla dát kudlu. Dle Occamovy břitvy bych na tom více neviděl.

K závěru jen, že nevím ani % co se tam děje. Tak to už tu neřešme vůbec nic. Ty tu dokonce předkládáš ještě více sci-fi scénáře, ale do mě jebeš že nevím co se tam děje, když vůbec neřeším co se tam děje, ale argumentuju jen statisticky a logicky.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod PM. » 16 dub 2020, 21:48

Yedko píše:OK. Poslední pokus zkoušet vysvětlovat věc co pochopí třeťák na základní škole úplnému retardovi:
- opět opakuješ "pokud Michele mohla být s nima" - bylo by to tedy 3:3:3 - oni by to z nějakého nepochopitelného důvodu zahráli 4:3:2, pičovina, vycházíš naprosto nesmyslně z hlasování 5:2:2, že by to neudělali, ale budiž OK.
- Michele by jim tedy pošeptala, že to chcou hrát takhle (už tehdy bych ji nevěřil ani slovo o tomto, ale ok)
- Michele by v této fázi hry musela naprosto přesně vědět jak ty hlasy budou vypadat, aby to s ní dokázali vykonstruovat tak jak by chtěli, tudíž jak je možné, že se netrefila? Řekla jim úmyslně špatné jméno? Hlasovala nakonec majorita jinak, aby si pojistili i Michele, kdyby chtěla dělat sračky?
- Proč nakonec Michele hlasovala pro Tysona, když byla tahle konstelace hvězd, mohla poslat hlas úplně do prdele, třeba hlasovat pro Nicka. Pokud by byla napevno v majoritní skupině tak by si svůj krok obhájila a zároveň tak nezklamala svou potenciálně menšinovou allianci
- nevěřím, že v té chvíli chtěli ještě dostat imunitu z oběhu a tak mi toto přijde jako risk a tuto šarádu by s Michele vůbec nedělali. A pokud to všechno bylo tak jak to vychází je to jen o důvod míň oceňovat tento tah Kim, protože tu spoléháš na tak pět proměnných, ze kterých některé jsou úplně mimo a jen narychlo tebou zkontruované, aby sis nějak obhájil krok své oblíbenkyně.

K závěru jen, že nevím ani % co se tam děje. Tak to už tu neřešme vůbec nic. Ty tu dokonce předkládáš ještě více sci-fi scénáře a jsi si jimi naprosto jistý v kramflecích, ale argumentuješ takhle. Něco v tvé hlavě opravdu nefunguje jak má. Nejsi autista?


Oukej, shodnem se, že se neshodnem. :D Někdo nestranný, založte prosím anketu, zda byl zahrát HII od Kim dobrý tah v dané situaci nebo ne.
My se půjdem s Yedkem urážet do soukromých zpráv. :mrgreen:
Prosím vyhoďte někdo Probsta.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Rodann » 16 dub 2020, 23:28

Byl to špatný tah, ale v dané situaci naprosto pochopitelný.

Btw. ještě někomu přijde Tonyho edit až okatě vítězný? Už od začátku měl takové naznačující momenty (jeho časté vysvětlující komentáře, ale i pozitivní reakce ostatních na něj), ale od sloučení je to vcelku očividné. :o

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 17 dub 2020, 00:14

Yedko píše:5v4 při steal the vote je 6v3, což můžeš jednoduše pořešit přes rozdělení hlasů 3:3:3 a v druhém kole vyloučit kohokoliv z té dvojice - tím eliminuješ jakékoliv zahrání symbolu, tudíž to byl od Kim úplný nesmysl, pokud tedy na 100% třeba nebyla přesvědčena o tom, že třeba Michele urvala Nicka a plánují blindside - v tom případě je to ale fatální selhání produkce.

Ty tu v každém příspěvku řešíš dělení 3:3:3, jak kdyby to byla nějaká 100% hotová a jasná věc, co tě k tomu vede?? Kim a spol. mohli na základě všech těch debat (jak jistě víš, kmenovky v reálu trvají klidně i hodinu a déle) klidně usoudit, že to bude prostě 6 hlasů proti jejich třem, bez jakéhokoliv dělení... Prostě píšeš tu stylem jak kdybys tam na té radě s nima byl, přitom víš kulový jak my všichni tady a celé to jsou jen domněnky na základě ani ne 10 minutového sestřihu daných událostí ;) Třeba to opravdu ze strany Kim chyba byla, ale nevidím na té kmenovce nic co by naznačovalo, že to bylo tak jednoznačné, jak to tu prezentuješ, ale jak jsem psal, třeba mi něco klíčového uniklo :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Kill Kenny » 17 dub 2020, 00:26

Rodann píše:Byl to špatný tah, ale v dané situaci naprosto pochopitelný.

Btw. ještě někomu přijde Tonyho edit až okatě vítězný? Už od začátku měl takové naznačující momenty (jeho časté vysvětlující komentáře, ale i pozitivní reakce ostatních na něj), ale od sloučení je to vcelku očividné. :o


Výhra Tonyho by mi vůbec nevadila, ba naopak bych byl rád, že právě on vyhraje. Z těch, kdo tam jsou bych právě jemu nejvíce přál, aby se stal Legendou Survivoru a vlastně i Kingem této hry.

Jinak podle editů se tu spekulovalo i nad Adamem... tak uvidíme, kdo bude vítěz. Tonyho však beru.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod miky253 » 17 dub 2020, 00:33

Předně bych rád podotkl, že urážet se navzájem jen kvůli jinému názoru mi přijde dětinské.
Ale jinak ta hádka, co zde vznikla, z mého pohledu jen dokazuje, že produkce tento díl absolutně nezvládla. Neukázali totiž co se gameplaye týče absolutně nic a je vlastně nemožné někoho z hráčů za tento díl hodnotit.
Zahrál Jeremy tu svou výhodu dobře? Vždyť kdyby zůstal, mohli to uhrát na remízu 5:5 (pokud by Sarah nezahrála svou výhodu). Ale nebyl to nakonec perfektní tah, protože věděl, že by byl vyloučený on? Nevíme, protože nám nebylo nic ukázáno.
Proč ta větší skupina dělila hlasy v poměru 4 a 2 a ne 3 a 3? Vždyť to je přeci školácká chyba. Kdyby neměli hlas Michele, tak Kim stačilo zahrát HII za Tysona a ty dva hlasy pro Denise by byly absolutně k ničemu. Šla by Sophie se třemi hlasy. Nebo snad byla Michele celou dobu s tou hlavní aliancí? Pokud ano, proč by pak Sarah zbytečně ještě zahrála výhodu, když vůbec nic neřešila? Je přeci úplně jedno, jestli má být poměr hlasů 6:3 nebo 7:2.
Opět nevíme, protože jsme nic neviděli.
Proč Kim v situaci, kdy musela vědět, že nemají šanci, zahodila HII za Denise, když jediný způsob, jak se dala HII v tu chvíli využít, byl ten, že měla zachránit sebe? Nebo Kim věděla něco, co nám opět nebylo ukázáno?
Jak je možné, že Nick je najednou z hráče na vyřazení členem hlavní aliance?
Proč letěl zrovna Tyson? Kvůli tomu, že se bavil s Kim?
Jaká byla vlastně taktika jednotlivých hráčů? Jak to máme asi vědět, když většina taktiky, kterou jsme viděli, bylo jen šeptání?
Možná je to jen můj pohled, ale tohle CBS neskutečně zbabrala. Nemám nakonec vlastně nic proti návštěvě blízkých, ale celý díl měl v tom případě být adekvátně prodloužen. Takhle nikdo nemá tušení, co se vlastně stalo a to je špatně. Pokud bych to přirovnal k filmu, tak vždy má být jasná motivace jednotlivých postav. A to mi tentokrát chybělo. Doufám, že se k tomu ještě na začátku příštího dílu vrátí a alespoň trochu vysvětlí, co jsme vlastně viděli.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod SGHq » 17 dub 2020, 00:40

Jako je fakt, že těžko usuzovat, co se tam stalo, než to někdo vysvětlí na Twitteru. Podle mě se mohla stát možná jednodušší věc, než se tady vymýšlí, a to, že se buď prostě špatně domluvili a Sarah dala místo obou hlasů Denise jeden Tysonovi, a nebo že Michele byla s nimi celou dobu ale Sarah se Sophie ji nevěřili dostatečně nebo nevěřili Nickovi dostatečně, a proto použila výhodu... a Kim zřejmě v něco věřila (asi že kromě Michele, je s nimi i Nick, těžko říct) a riskla to.

S tím Nickem v alianci bych to taky neviděl jako záhadu, prostě všichni hrají se všemi a Tony a spol. zřejmě věděli, že se chytí všeho, když předtím dvakrát skoro vypadl.

Nehledal bych v tom nějakou vědu a byl bych rád, že kmenovka celkem zachránila epizodu... i když jako joo loved ones visit k tomu patří....

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod miky253 » 17 dub 2020, 00:50

SGHq píše:S tím Nickem v alianci bych to taky neviděl jako záhadu, prostě všichni hrají se všemi a Tony a spol. zřejmě věděli, že se chytí všeho, když předtím dvakrát skoro vypadl.

Což o to, já nemám problém s tím, že se Nick dostal do lepší pozice. Survivor se dost změnil a už se asi nikdy nestane, že by po sloučení následovalo jen postupné vybíjení slabšího kmene.
Já mám problém s tím, že Nick je několik epizod vykreslován jako někdo, kdo má hlavu na špalku a je jen otázkou času, kdy poletí. Jak je to třeba dlouho, co byl dle editu všem trnem v oku za to, jak vstupoval do všech konverzací? A pak najednou jako mávnutím kouzelného proutku je v hlavní alianci, aniž by bylo vysvětleno proč. Nebylo vůbec naznačeno, že by se pozice Nicka měla tak zásadním způsobem změnit. Bylo to podáno ve stylu, že Nick prostě najednou získal lepší pozici a diváku, ty se s tím smiř. Nehodláme ti totiž ukázat, jak k tomu došlo.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod SGHq » 17 dub 2020, 01:05

miky253 píše:Což o to, já nemám problém s tím, že se Nick dostal do lepší pozice. Survivor se dost změnil a už se asi nikdy nestane, že by po sloučení následovalo jen postupné vybíjení slabšího kmene.
Já mám problém s tím, že Nick je několik epizod vykreslován jako někdo, kdo má hlavu na špalku a je jen otázkou času, kdy poletí. Jak je to třeba dlouho, co byl dle editu všem trnem v oku za to, jak vstupoval do všech konverzací? A pak najednou jako mávnutím kouzelného proutku je v hlavní alianci, aniž by bylo vysvětleno proč. Nebylo vůbec naznačeno, že by se pozice Nicka měla tak zásadním způsobem změnit. Bylo to podáno ve stylu, že Nick prostě najednou získal lepší pozici a diváku, ty se s tím smiř. Nehodláme ti totiž ukázat, jak k tomu došlo.


Ano, proč nechtějí vyloučit Nicka a spíš se zaměří na někoho jiného tam být ukázáno mohlo, ale když si vezmu, že bylo Duo Tony-Sarah, která měla Sophie a k nim z bývalého Yara Ben, proti poker alianci s Denise, které se všichni bojí kvůli vyřazení Sandry, není pro mě ani tak divné, že vzali do aliance Nicka (a možná i Michele). A co se vzhledem k životnosti aliancí týče neříkal bych tomu hlavní aliance, protože jak píšeš v první větě, nečekám úplně vybíjení slabší aliance. :-)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod EdBrush » 17 dub 2020, 02:26

Achjo, ten Probst si snad fakt dělá prdel...21 minut věnovaných návštěvě loved ones?! :shock: Stříkající emoce, ta dojemná hudba, úplná Pošta pro tebe...nakonec stejně každý řekl jen dvě věty, protože v tom šíleném počtu ani víc nešlo. OK je to 'Murica, ale přehnané, strašně přehnané a ještě místy i cringe sledovat výrazy teenagerů. Přínos nula.

Čím mě ale začíná Probst enormně srát, je to jeho nekonečně opakování "winners at war, this is a war, in a war like this...". Když je to teda taková drsná válka, tak proč mám pocit, že se ti hráči ani kvůli návštěvě nemusí namáhat? Easy challenge mě dráždí už delší dobu a teď pro jistotu radši žádná. Všechno pro všechny a až pod nos, na...užijte si. Nějak nám ten Survivor měkne. :-?
Imho dobrá poznámka s tím, že winners asi znají svou cenu a si ledaco si vydupali. Chtělo by to ale pravý opak, co nejdrsnější sérii, ať tam ti vítězové vyniknou. Možná proto se mi nakonec celkem líbí EoE (tam to vypadá drsně, ale spíš to bude osazenstvem).

K tomu málo ze hry, co jsem měl možnost vidět (cca 4min 30s taktika v kempu a 8 min TC, fakt díky loved ones):
Vzhledem k situaci s Jeremym a stealu mi splitnutí hlasů 3:3 proti minoritní alianci dávalo perfektní smysl. Ta pětičlenná grupa z toho nemohla snad ani vyjít poražená. Sophie věděla o Kimině HII, takže - hádám - hlavní důvod, proč nešly hlasy pro Kim. No a Michele z toho ruply nervy. Jeremy s Michele zahráli (imho sobecky) na sebe, což je asi fajn pro ně, ale zazdili si tím další možnosti a přišli i o možné hlasy od jury. Resp. já bych nedával hlas někomu, kdo nejde s kůží na trh, není zcela commitnutý svojí alianci a nechá je takhle napospas. Zajímá mě, jak to bude Jeremy příště obhajovat a jestli to ostatní pochopí. Zbytek se určitě dopídí, že Michele hlasovala pro Tysona. Kim z toho teda vyšla daleko lépe tím zahráním idolu (jako signál pro ostatní). Jistě, ušetřit ho bylo ideálnější, ale nepřišla o lidi jako Jeremy a Michele. Ale třeba to tak vůbec není a jsem úplně vedle. No kéž bychom viděli víc.

Delší dobu pozoruju, jak Rob pravidelně cedí mezi zuby poznámky na TC směrem k Parvati a povídají si (nj. s Amber si asi moc o hře neřeknou, ta byla vždy poněkud mimo :D ). Jak já bych si přál vidět tyhle dva komentovat klidně celou řadu (např. jako bonus materiál).

Víc než kdy jindy teď spoléhám na secret scény. Snad se něco málo navíc dozvím, ale asi spíš jen zbožné přání.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Yedko » 17 dub 2020, 06:14

Jeff je úplně mimo minimálně posledních několik sezón. Jedno chodící klišé, nepřirozené úsměvy ze kterých je vlhká nejedna sedmdesátiletá paní, zaujatost a neschopnost bavit se se soutěžícími lidsky. Když se člověk podívá na scénu jak sedí s nápoji s Richem na lavičce, dívaj se jak bojuje Kelly s Rudym a Rich mu úplně přirozeně vysvětluje jak hrát Survivor, tak je tento "progres" opravdu k pláči. Sranda bylo jak spousta lidí (vč. mě) ze začátku nebyla spokojena s Ondrou Novotným v Robinsonově ostrově, ale po pár dílech se otrkal a nakonec byl snad největším pozitivem českého vydání. I jeho analýza hry byla zejména během druhé série Jak to vidí Robinsoni dost dobrá a dát mu větší prostor v třetí řadě by mohlo být super. Možná máte na to jiný názor, ale já bych ho, nebo někoho podobného, bral do Survivoru všemi desíti.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 17 dub 2020, 07:02

Naprosto souhlasím s Mikym. Fakt nevidím potřebu nikoho urážet, zvlášť, když máme tak málo k vidění.

Co se toho měknutí týče, vzpomínáte si někdo ještě na All Stars? Kde znova byly všechny hvězdy, ale třeba nebyly schopné rozdělat oheň a tak Rudy pil nepřevařenou vodu? Kde jsou ty časy...
Tady bych řekl, že prvním krokem ke zmírnění Survivora byla Guatemala, kde ten pochod na začátku odrovnal půlku castu. Ale moc mě nenapadá, kde se to zlomilo úplně. Kde se ze soutěže o přežití stali Hoši od Bobří řeky.

Nicméně jsem teď nedávno dokoukal SJDS a řeknu vám, že je to fakt prča. Ta série se mi dřív vůbec nelíbila, neboť mi tak krom Keitha nebyl nikdo sympatický, ale teď jsem viděl, jak v podstatě celá série byla o tom "nasrat Jeffa". A možná tam byl ten zlom :D Pro ty, co si to jako já nevybavují: v první epizodě Keith s Wesem zlomí křesadlo, ve druhé epizodě dominantní kmen ztratí křesadlo. Ve třetí jde za Jeffem a snaží se ho vyměnit za reward, co vyhráli. V páté najdou to ztracené a snaží se vyhandlovat to, co minule vyměnili za křesadlo zpět. V šesté jim po 15 dnech dojde rýže na 39 dní. V osmé se s ním Wes chce bavit o tom, jak hrál Probst nahý v Dva a půl chlapa. A v desáté, jak už bylo na videu, co jsem postoval k minulé epizodě, většinová aliance řeší, jakým způsobem budou postupovat v RC, aby vyhrál ten, koho chtějí, takže Jeff tu RC úplně zastaví. Krom toho se tuším asi 5x stalo, že se někdo vzdal odměny ve prospěch někoho jiného.
Myslím, že tady se to zlomilo a zde si Jeff řekl, že na všechny sere.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod hozu » 17 dub 2020, 14:14

Nevím, jestli je jich víc, ale ty dvě secret scenes co se válí na internetu jsou podle mého tedy dost o ničem. Minimálně na to, kolik otázek ta epizoda vyvolala. Tysonův příjezd na EoE je spíš dárek pro jeho fanoušky a rozšíření návštěvy příbuzných taky není to, co člověk chtěl. Ta je aspoň trošku relevantní kvůli pohledům některých hráčů na hru. Hlavně je tam vcelku zajímavý postřeh Michele na to potenciální rozdělení hráčů bez dětí a s nimi. Ale jelikož se to do nedostalo do vysílání, tak to asi až takový význam mít nebude.




Ono s tím Probstem je to těžké. Na jednu stranu člověk chápe, že bez něho a některých ústupků bychom se tu už asi dávno neměli o čem bavit, ale zároveň se tam stále projevuje to, že asi celou dobu sledoval úplně jiný pořad nebo nevím. Navíc ty výtky ohledně nedostatku času mi z jejich strany taky nepřijdou moc relevantní, jelikož si myslím, že si za to můžou docela sami. Proč, když není čas ani na to odvysílat minutové video, jak lidi čtou poštu k výzvě, přidáme ostrov, na kterém budeme muset sledovat další partu lidí. To je to co mi hlava nebere. Já se momentálně dívám na Survivor Palau a ty epizody jsou v podstatě ještě kratší než tady (mají sice 43 minut ale cca 4 minuty jsou znělka a rekapitulace minulé části). Ano, nebylo tam potřeba moc vykreslovat nijak komplexní strategii, přesto mám při sledování pocit, že tam je dost času, který by se dal třeba v moderním Survivoru snadno zaplácnout nějakou strategií. Já mám pocit, že ten problém je prostě jen v tom, že s tím časem neumí absolutně nakládat. Přidávají nesmyslné prvky, které jen žerou čas, a pak dostaneme epizodu jako toto. Naprosto osekaný výškrabek, kde o jednání hráčů nevíme zhola nic, ale aspoň víme jak uvařit polívku z písku. Ta show samozřejmě vždycky trošku ohýbala realitu viděného, vykreslovala hráče podle potřeby, ale nikdy se podle mého nestalo, že by hlasování nedávalo absolutně žádný smysl. Trošku mi přišlo, že doufali, že všichni budou tak emocionálně na měkko, že na druhou část úplně zapomenou jinak si to nedokážu představit.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod EdBrush » 17 dub 2020, 14:26

Lamik.lamity píše:Nicméně jsem teď nedávno dokoukal SJDS a řeknu vám, že je to fakt prča. Ta série se mi dřív vůbec nelíbila, neboť mi tak krom Keitha nebyl nikdo sympatický, ale teď jsem viděl, jak v podstatě celá série byla o tom "nasrat Jeffa". A možná tam byl ten zlom Pro ty, co si to jako já nevybavují: v první epizodě Keith s Wesem zlomí křesadlo, ve druhé epizodě dominantní kmen ztratí křesadlo. Ve třetí jde za Jeffem a snaží se ho vyměnit za reward, co vyhráli. V páté najdou to ztracené a snaží se vyhandlovat to, co minule vyměnili za křesadlo zpět. V šesté jim po 15 dnech dojde rýže na 39 dní. V osmé se s ním Wes chce bavit o tom, jak hrál Probst nahý v Dva a půl chlapa. A v desáté, jak už bylo na videu, co jsem postoval k minulé epizodě, většinová aliance řeší, jakým způsobem budou postupovat v RC, aby vyhrál ten, koho chtějí, takže Jeff tu RC úplně zastaví. Krom toho se tuším asi 5x stalo, že se někdo vzdal odměny ve prospěch někoho jiného.
Myslím, že tady se to zlomilo a zde si Jeff řekl, že na všechny sere.

No jo, ale až na pár momentek je SJDS jinak odporná trash sérié, kde se akorát ždímají emoce a snad nejprotivnější cast ever. Duo Missy a Baylor mě straší ještě teď :vomit: A i když tato řada zplodila všemi zbožňovaného Jeremyho, tak mně teda nikdy moc nepřirostl k srdci, protože furt dost hraje na city. Pořád samé "je to kvůli Val, Val sem, Val tam, dělám to pro rodinu...". Ve srovnání s ostatními hasiči v Survivoru je takový...ukňouraný a nesympatický. Pokud není v majoritní alianci, tak je jeho projev pro mě nekoukatelný (od ep. 01 je jak zbitý pes). Příznivci ať mě sežerou, nebo klidně vysvětlí, co na něm obdivují.

Všechny série, kde se jelo přes emoce, byly příšerné, takže mi nejde na rozum, proč to ten Probst furt protlačuje. On evidentně vidí Survivora jako oddychovou rodinnou zábavu u TV, ale hlavně mladší děti to přece rozhodně nemůžou zvládat sledovat. Survivor není zas tak odpočinková show na sledování.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 17 dub 2020, 15:49

EdBrush píše:Všechny série, kde se jelo přes emoce, byly příšerné, takže mi nejde na rozum, proč to ten Probst furt protlačuje. On evidentně vidí Survivora jako oddychovou rodinnou zábavu u TV, ale hlavně mladší děti to přece rozhodně nemůžou zvládat sledovat. Survivor není zas tak odpočinková show na sledování.


Tohle si říkáme my tady. Ale průměrný americký divák bez širšího kritického myšlení bude i nadále chtít emoce a fandit hrdinům typu Rupert a Ben. Co tak sleduju twitter i nějaké survivor fb skupiny, většina lidí byla z těch návštěv rodin naměkko nehorázným způsobem. Těžko říct, proč nám v Česku to nic moc neříká. Že bychom neměli takový smysl pro rodinu v pojetí, v jakém je presentována v USA?

Btw do tý epizody se toho fakt moc nevešlo, když vystříhli i toto: https://twitter.com/JohnMCochran/status/1250882493609213953
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod miky253 » 17 dub 2020, 16:11

Lamik.lamity píše:Co se toho měknutí týče, vzpomínáte si někdo ještě na All Stars? Kde znova byly všechny hvězdy, ale třeba nebyly schopné rozdělat oheň a tak Rudy pil nepřevařenou vodu? Kde jsou ty časy...
Tady bych řekl, že prvním krokem ke zmírnění Survivora byla Guatemala, kde ten pochod na začátku odrovnal půlku castu. Ale moc mě nenapadá, kde se to zlomilo úplně. Kde se ze soutěže o přežití stali Hoši od Bobří řeky.


Zkusil jsem se nad tím zamyslet a dle mého ten definitivní zlom přišel někdo kolem S19. Nebo jinak řečeno ve chvíli, kdy se začaly ve velkém hledat HII a mnohem více se začalo hrát takticky. Samozřejmě stále se našly výjimky, ale už byly způsobené spíše jen počasím, když přišla nějaká tropická bouře. Od chvíle, co se hra změnila do podoby, kdy se vlastně hned od první minuty tvoří různé aliance, což je potřeba divákovi ukázat (ironie, že to píšu zrovna u této epizody), tak muselo z těch epizod být také něco vystřižené, takže ty prvky přežívání postupně přestali ukazovat. A jakmile nebylo potřeba mít záběry trpících soutěžících, začaly různé odpustky, protože pokud produkce neukazuje prvky přežívání, tak se jim nehodí do krámu, aby soutěžící neustále chodili a brečeli, jak se mají špatně.
Takže já bych za bod zlomu označil období kolem S19, S20. Ale je mi jasné, že zrovna tohle je takové téma, u kterého bude dalších X odlišných názorů.

Edit: Přidávám ještě jednu věc, která té změně dle mého dost pomohla. A to sice účast celebrit. Upřímně si totiž myslím, že ačkoliv se najde dost celebrit, co jsou fanoušky soutěže, Jeff musel udělat pár ústupků, aby je do hry dostal. A jelikož on bere celebrity ve hře jako plus, věřím tomu, že ty ústupky rád udělal. Přeci jen, celebrity na té soutěži láká většinou ta strategická stránka a ne hladovění a podobně.

A u těch rodin souhlasím s tím, že je to nejspíše jinou mentalitou Američanů. Ono to samé je třeba patriotismus. Američani jsou patrioti, zatímco u nás se jede spíše styl "Jsem Čech, takže žeru řízky s chlebem a nosím ponožky v sandálech." :mrgreen: Američani jsou hrdí na to, jakou mají národnost a my naopak máme potřebu se sami shazovat.
U těch rodin to nejspíš bude podobné. My prostě nemáme šanci pochopit povahu Američanů.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Rodann » 17 dub 2020, 20:05

Kill Kenny píše:Výhra Tonyho by mi vůbec nevadila, ba naopak bych byl rád, že právě on vyhraje. Z těch, kdo tam jsou bych právě jemu nejvíce přál, aby se stal Legendou Survivoru a vlastně i Kingem této hry.

Jinak podle editů se tu spekulovalo i nad Adamem... tak uvidíme, kdo bude vítěz. Tonyho však beru.


Tak to nevím, já viděl, jak Adama prezentovali jako ňoumu (podle mě neprávem) už od první epizody, kdy nemohl zapíchnout pochodeň... Uvidíme no... Původně jsem myslel, že by snad Yul? Ale celkem brzy vykrystalizoval Tony.

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Nerd » 17 dub 2020, 22:13

Jeff velmi názorně :fuck: Ale vesměs tyhle recapy jsou stejně blbé, jako střih epizod

https://www.youtube.com/watch?v=ysZ13mFI6FY
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Radix » 18 dub 2020, 13:45

Tohle byla skvělá epizoda pro běžného diváka a chápu to jako gesto poděkování vůči hráčům, přesto mám pocit, že tím samotná epizoda Survivoru trpěla, protože polovina byla jenom o návštěvě loved ones. O pět minut méně by bylo podle mě lepší. Každopádně co se mi moc líbilo byla scéna úplně na konci, kdy porota naběhla na Jeffa, to bylo pěkné. :)

Co se hry týče, tak Tony urval imunitu v klasické IC o trpělivosti. Ta ironie toho všeho pobavila nejen jeho, ale i mě. :D Následně to působilo, že Tonymu lehce stoupla moc do hlavy, ale nakonec to bylo vcelku v pohodě. Viděli jsme rozdělení kmene na dvě pětky, přičemž jsem jako mnozí nepochopil, proč došlo k rozpadu Nicka a Michele, proč se rozpadla "big threat" aliance Jeremy, Tyson - Tony, Ben, a nebo jak se to stalo, že Nick už je úplně z obliga. Přesně na tohle chyběl ten čas, který jsme ztratili u loved ones.

Na TC velice rychle začala šeptanda, což už začíná být docela standardem. Nicméně chvíle, kdy se mělo přejít k hlasování a Jeremy a Sarah chtěli zahrát výhodu, ale nikdo jí nechtěl zahrát první byla docela komická. Jeremy výhodu zahrál správně, byť tak nechal svou alianci v situaci 4:5. Nicméně sám se zachránil, protože by přišla situace 4:6 díky Sarah Steal-A-Vote, a zlepšil šance Kim, že trefí za koho zahrát HII. Sophie v tu chvíli správně řekla, ať se jde celá pětka poradit. Možná tím na sebe trochu upozornila, ale určitě se s tím popasuje. Sarah zahrála výhodu a vše nasvědčovalo logickému splitu hlasů a situaci 3:3:3, protože Sophie věděla o HII Kim. V takové situaci Kim nemusela hrát HII, ale jsem rád, že jsme se zbavili další výhody. Jestli si to pamatuju správně, tak teď už má HII jen Sophie a Michele má 50:50 HII, že? Výhody na EoE nepočítám.

Fandím: Sophie, Tony, Jeremy
Nefandím: EoE :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Dejvy » 18 dub 2020, 22:01

Ja asi fakt zijem na inej planete. Som tu roky obhajoval, ze sa hra vyvija s preto sa meni, ale kam sa dostala z toho mi uz je zle. Ale tak aspon som mohol 25 (ano, 25 z 43 minut epizody) pretocit. Zostala mi tak sutaz a par minut kecaciek v kempe. TC nebola uplne zla, ale kedze to ide cele v takom tempe, ze nie, ze nevidime intro (to uz je dlho fuc), ale uz ani prichod po TC do tabora. Proste zakladne veci su zostrihane aby sme sa ku*va pozerali 25 minut na to ako niekto reve lebo 24 dni nevidel babku. Jedna z najhorsich epizod ever, ktoru vytiahla zo suterenu len TC. Ja ani neviem kto s kym je v aliancii tak je to zostrihane. Esteze sem uz nechodi Milan, ten by odletel do CBS aby rovno jednu natiahol Jeffovi - ano, aj toho sme museli videt ako ho vsetci s laskou objali.

P.S. Nechapem ako Vas moze tak vzrusovat to scramblovanie na TC z ktoreho nic nepocujeme, takze sa len pozerame na to ako si sepkaju. Potom niekto vytiahne vyhodu, potom druhy a tretia zahra zle HII. Fakt tip top TC, to ste moji mili nevideli TC v pre merge AU All stars Survivor. Toto bolo oproti tomu jak Tele Tele so Suchankom a Genzerom.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti