S40 - Winners at War - EP10

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
cihi
Příspěvky: 299
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod cihi » 18 dub 2020, 23:33

Prvni polovina epizody byl asi ten nejhorsi patos, co jsem kdy videl na obrazovkach. To je tam navstivili po pul roce, nebo proc tak sileli? To teatralni klekani na zem, to snad museli trenovat dlouhy hodiny predtim.

Druha pulka uz byla vyrazne lepsi, skoda ze Kim nevysla spravne "zachrana" Denise.

Akorat mam pocit, ze si Tony vyhrou imunity podelal celou hru, zacal hrat trochu s nosankem nahoru, k cemuz bezpeci imunity vzdy svadi a to ho muze stat celou hru. Jeremyho si musi drzet pri sobe co nejdyl. Vzdyt muze Jeremyho porazit i ve finale, proc by ho mel sakra vyrazovat? To je nejvetsi blbost a hloupa taktika, na kterou doplatila zejmena Sandra.

EDIT: Jinak si myslim, ze by Jeff mohl mit dobrej mega twist pro nejakou dalsi sezonu s nazvem "SURVIVOR: ORIGIN" - tedy hra podle puvodnich pravidel bez vyhod a skrytych imunit s FINAL2 a treba v Africe.

Kazdopadne bych videl rad zase nejakou zajimavejsi destinaci jako prave ta Afrika, Cina nebo treba i Kanada/Rusko v zime.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 19 dub 2020, 06:42

cihi píše:EDIT: Jinak si myslim, ze by Jeff mohl mit dobrej mega twist pro nejakou dalsi sezonu s nazvem "SURVIVOR: ORIGIN" - tedy hra podle puvodnich pravidel bez vyhod a skrytych imunit s FINAL2 a treba v Africe.

Kazdopadne bych videl rad zase nejakou zajimavejsi destinaci jako prave ta Afrika, Cina nebo treba i Kanada/Rusko v zime.


Ano, všichni bychom to rádi viděli, jenže:
https://youtu.be/Ew8KpURTygY

A s lokalitou máme taky smůlu, neboť ten ostrov na Fidži snad koupili/pronajali...

Ale s trochou štěstí tohle bude poslední sezona. Ta, co se měla letos natáčet, se kvůli covidu nenatáčí
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 20 dub 2020, 10:30

Lamik.lamity píše:Ale s trochou štěstí tohle bude poslední sezona. Ta, co se měla letos natáčet, se kvůli covidu nenatáčí

Poslední sezona ever?? :mrgreen: No kdo ví, ono to třeba kvůli té pandemce i tak nakonec být může... jinak jsem zvědav, kde by se tedy jinak natáčelo, změnu by to chtělo
Završením Survivora měla být 40. řada

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Rodann » 21 dub 2020, 16:55

Secret Scenes:



Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod SnowWhite » 22 dub 2020, 16:44

Bože, to byl doják. Ale chápu, co jsem tak četla, tak v USA na to slyší. Stopáž mohla být kratší a víc času na hru, takhle vůbec nechápu, proč vypadl Tyson, když se o něm skoro vůbec nemluvilo. Na druhou stranu loved ones jsem ještě ve vystřižených scénách, kde mě docela pobavila Michele jako hodná teta. :D

Hurá, Tony vyhrál imunitu. Fakt jsem mu to přála, jeho nadšení i nadšení všech kolem je highlight dílu.

Jeff je na těch kmenovkách skoro zbytečný, poslední dobou je to dost anarchie, ale ty šeptačky mě zatím baví.

Fandím:Sarah, Sophie, Tony

PS: Co epizoda, to meme template :lol:
Přílohy
zfuhnmps7ot41.jpg
giilnj5osgt41.png
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod Survivorfans » 11 čer 2020, 21:56

Teda nudnější a trapnější epizodu jsem snad ze všech 40 sérií ještě neviděl. Nejdříve trapný divadlo na diváky s rodinkou a poté cirkus, ve kterým se nedá tušit kdo poletí. :? To jak kecají na kmenovce mezi sebou by se taky mělo zakázat, když se to děje občas tak je to zajímavý a originální. Sledovat to ale každou epizodu vážně nemusím. :down:

Jediným plusem epizody je, že víme jak jsou rozdělený skupinky. :idea:
Zajímavý byl Jeremyho odchod a jak díky němu byla jeho skupina v menšině, tohle docela podělal :down: . I přesto že by to nakonec nemělo vliv díky tomu jak Sarah ukradla hlas a pojistila tím většinu její skupiny.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S40 - Winners at War - EP10

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2021, 00:25

Polovina stopáže ve znamení slzavého údolí. :angry: Já se musím vždycky pousmát jak se tam vítají jako kdyby se neviděli několik let, ale po 20 dnech? come on!! Normální člověk přece takhle nehysterčí po 20 denní dovolené co nevidí své rodiče nebo ségru, nebo kohokoli. :angry:
Chápu že tam teď měli celé rodiny i s pokemonama, ale všichni hrajou minimálně podruhé.
pozn. Tyson a jeho stará se k sobě tedy moc neměli, just saying.
Jinak na mě to působilo tak že tohle bylo loučení se Survivorem jako takovým, taková odměna pro ty kteří tu show po celou dobu utvářeli a postarali se o jeho popularitu. No nic, uvidíme.
K tomu hlavnímu a to je TC:
Pokud je pravda že to sestříhali tak to fuck off jako. Mi se to taky nezdálo, jednak že začali zničehonic šeptat, mimochodem to jak to Sophie rozlouskla a jasně vytyčila hranice kdo s kým, to se taky jen tak nevidí, zavřela si tím spoustu dveří, které se jí můžou ještě hodit. A pak to jak hlasovala Michelle, ono to vážně vypadá že to byl revote, buď to, nebo zazdila svou alianci, stejně jako Jeremy.
Jinak se musím smát těm rozborům tady v diskusi. Kim zahrála imunitu správně, klobouk dolů ale že si nechránila vlastní prdel, to jako wau.
Jinak kde je psáno že to mělo být 3-3-3? Navíc pokud byl opravdu revote, což vzhledem k reakci Kim po Tysonově vyřazení nasvědčuje tak nemužu soudit.
Jinak Tyson, co k tomu říct, úplně zbytečný hráč. Velký návrat a pak nulový edit :oops: následuje poslání zpět na EoE. Že by další zvednutý prapor?


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti