S40 - Winners at War - EP11

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 23 dub 2020, 08:09

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 23 dub 2020, 08:18

Ze strategického hlediska pravděpodobně nejlepší epizoda. Ale ta Sophie mě mrzí...

Jak na začátku série byla Sophie favorit na výhru, tak tady její edit postupně chřadl, až jsme se dostali k jejímu vyloučení...

Jeremy je na odpis už několikátou epizodu v řadě, ale stále se tam drží. Michele stále není cíl a Denise hraje úžasně Sandřinu hru. Připomíná mi to taková ta anime, kde vítěz boje získá soupeřovu nejmocnější zbraň a může ji používat :D Kim hře perfektně strategicky rozumí, to bohužel k úspěchu nestačí. Ben nijak extra nevyčnívá, ale nehraje vyloženě špatnou hru. A Sarah teď bude pěkně nasraná na Tonyho. Jo, a Nick je tam taky.

Po týhle epizodě v podstatě nevidím, jak by mohl vyhrát kdokoliv jinej než Tony. Má v kapse idol, Jeremy si ho tam chce nechat jako štít, a Michele bude držet s Jeremym. To je v podstatě blok tří hlasů pro Tonyho. Netušíme, jak si stojí Nick. A Denise nepůjde do tahání kamenů.

Parvati a Natalie jsou magnáti na Pokraji, uvidíme, zda jim to pomůže k návratu do hry.

Fandím: Tony, Denise
Nefandím: Jeremy, Sarah, Kim
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod miky253 » 23 dub 2020, 09:04

Jak jsem byl k minulé epizodě kritický, tentokrát musím chválit. Parádní epizoda!
Na začátku alespoň trochu bylo vysvětleno, co se minule vlastně stalo, ačkoliv pořád si stojím za tím, že nějaké podobné vysvětlení mělo přijít minule před kmenovkou. Ale co už...
Souhlasím s tím, že nevidím žádnou možnost, jak by mohl vyhrát někdo jiný než Tony. V této epizodě měl 18 zpovědí na kameru a vytvořil tak nový rekord. Tohle byla prostě jeho epizoda.
Postupně zvládl najít HII, přičemž při hledání se krásně zbavil Nicka, když ho poslal hledat jinam (předpokládám někam, kde už sám hledal), získat fire tokeny napříč aliancemi, vyhrát další IC, u které bych nikdy nečekal jeho výhru a nakonec zařídit vyřazení Sophie. Na jednu epizodu hodně slušné skóre. Nejvíc mě ale fascinovalo, jak mu skoro všichni věřili, že hraje s nimi (klobouk dolů před Kim, že to prokoukla). A příště evidentně hodlá Tony v tomto tempu pokračovat. Už teď se těším na jeho hnízdo :lol:
Z Nicka edit definitivně udělal někoho, kdo je dobrý tak maximálně jako ovce dovedená do finále. Tony se ho nejdřív zbaví při hledání HII, poté ho přinutí, aby mu dal token a nakonec ještě, aby ve chvíli, kdy přestal konečně být člověkem na odstřel, svou aliancí podrazil.
Michele, Denis a Ben jsou v tuto chvíli prakticky neviditelní, ačkoliv kdo v této epizodě nebyl, že? Možná snad jedině Jeremy, u kterého to ale bylo jen tím, že byl v ohrožení.
Jediná věc, která mi vadila, tak byla ta "výhoda" z EoE. Zabránit někomu v účasti v IC a ještě mu sebrat hlas na jmenovce je dle mého moc velký zásah do hry. Pokud jsem to správně pochopil, tak teoreticky mohla být ta cena nastavena klidně třeba na 20 tokenů a Tony by byl nahraný, aniž by udělal cokoliv špatně.
Nic proti Parvati s Natalie, ty to zahrály velice chytře, ale doufám, že to bylo naposledy, co někdo na EoE dostal tak velkou šanci někoho potopit. A zpětně musím ohodnotit od Michele jako dobrý krok, že koupila tu minci. Jinak by totiž namísto Tonyho byla dost možná cílem ona, takže by přišla o tokeny stejně a neměla by vůbec nic.
Celkově výborná epizoda, kde bylo ukázáno vše důležité a zbyl dokonce čas i na módní přehlídku :D
Už se těším, co se stane příště.
edit: Celkem by mě zajímalo, jak je to třeba s HII, když je člověk vyloučen. Předpokládám ale, že tomu danému hráči vše kromě tokenů zůstane. V tom případě od Sophie nebylo chytré, že všem řekla o HII. Ale chápu, že byla v tu chvíli plná emocí.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 23 dub 2020, 09:24

HII ztrácí svou účinnost, když jsi vyloučen. Potvrdila to Aubry během EoE
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod miky253 » 23 dub 2020, 09:35

Díky za vysvětlení. V tom případě tu svou poznámku beru zpět.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 23 dub 2020, 10:42

Wow, tohle byla bez debat Tonyho (doposud) nejlepší epizoda za všechny 3 jeho účasti :woot: Jako dává si tím obrovský terč na záda, ale pokud tím zvládne proplout až do konce, tak by to mělo být jasné a suverénní vítězství... navíc se mi moc líbí ta dynamika mezi ním a Jeremym, ten rozhovor na pláži před kmenovkou byl prostě super! Navíc nám "v pozadí" vykukuje velmi nebezpečná Kim, která musím uznat hraje skvělou hru - na rozdíl od Jeremyho moc dobře vidí co je Tony zač a jakou hru hraje, navíc dle jejího editu je hodně under the radar, což je skvělá pozice pro velký blindside, kdepak, z těch zbylých hráčů ji vidím jako nejnebezpečnější pro Tonyho hru. Dalším momentálně skvělým elementem je Sarah, která přišla o svojí nejbližší spojenkyni a její hra tak rázem vzala za své, jsem hodně zvědav, jestli půjde příště po Tonym, nebo to překousne a budou dál Cops R Us... Prostě díky Tonymu hra nabírá obrátky a za to jsem moc rád, doufám, že nás čeká epický finiš!! :hungry:

PS: Moc se mi líbila ta slova Sarah na kmenovce ohledně blindsidu a co to znamená pro hru daného hráče a ty prostřihy na Tonyho :idea: Jestli nás produkce takhle hypuje a pak vyhraje někdo kdo má nudný edit typu Nick, Michele, Denise..., tak budu nasrán :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod hozu » 23 dub 2020, 11:29

Tak jsme dostali věci, které jsem ani nedoufal. Především to osvětlení minulé TC, které má konečně trošku jasnější obrysy, ačkoliv ten hlas od Michele je podle mého stále trošku záhadou. Epizoda to podle mého úplně nevysvětlila. Celkově ale bylo fajn konečně vidět i nějaké scény přímo po TC, které podle mého často ukážou hodně ze hry samé.

Po minulém díle tenhle působí zase jako balzám na oči a celkově mi přijde, že ono tu strategii očividně ukázat jde, když se tomu skutečně věnuje čas. Myslím, že tentokrát jsme dostali hodně pěkný přehled celé hry a všech hlavních možností. Pro mě jako diváka to bylo určitě zajímavé, otázkou je, jestli to bylo i dobře i pro Tonyho, který se v tom domnělém pocitu bezpečí spustil do podivných šíleností. Ačkoliv to podle mého udělal hodně dobře, když adresoval hráče hodně těsně před kmenovou radou. Bylo vidět, že Sophie to opravdu vůbec nečekala. Jen přemýšlím, nakolik to mělo smysl pro jeho dlouhodobou hru. Kupříkladu Sarah to možná nevezme tak dobře, jak si v hlavě představoval (a ukázky to posilují). Na druhou stranu, ten jejich vztah je poměrně důležité téma celé série a osobně mi nepřijde, že to směřuje k negativnímu konci. Ale kdo ví. Na druhou stranu by možná cesta s Nickem, Jeremym a Michele nemusela být na chvíli úplně marná. Ale možná to spíš říká můj vnitřní fanoušek Michele a Jeremyho, než nějaký racionální hlas :D

Ještě docela oceňuji, že jsme viděli opět něco z té pověstné dobré sociální hry Sarah. To jsou věci, co se celkově dost špatně zobrazují, nebo alespoň na ně není ve střižně dostatek času, tudíž jsem rád, že se jim produkce věnovala. Očividně to ještě svůj smysl mít bude.

Odchod Sophie ale jinak zamrzel. V téhle sérii mě fakt bavila a doufal jsem, že by se aspoň mohla dostat dál, jelikož po sloučení člověk cítil, že na vítězný edit to asi nakonec nebude.

Jinak ta vyděračská "výhoda" je zas strašná blbina a podle mého můžeme být jenom rádi, že to dostal Tony a bylo to aspoň vtipné :D .

Oblíbení hráči po jedenácté epizodě: Sarah, Michele, Jeremy Tony
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod brninho » 23 dub 2020, 15:21

Yes, tohle bylo sperma chlejstnutý Sophie do ksichtu, ne, nejsem objektivní, namítnete že si tenhle tanec na hrobě Sophie nezaslouží, je mi to jedno. Nemůžu ji upřít jakousi herní kvalitu díky které byla před touto epizodou se Sarah v nejlepší pozici, ale netěšil jsem se na all winners sezonu kvůli tomu že mi téměř všichni favoriti vypadnou a pak do finálové trojky proklouzne nejnesympatičtější vítězka, pak hráčka která si ve své vítězné sezoně ani nezasloužila být a v pozici goat asi druhej nejhorší vítěz ever. Tony do toho hodil vidle a v tuto chvíli je "in it to win it".

Bude strašně zajímavý pozorovat dynamiku v dalších epizodách, v tuto chvíli tu nevidím jednotnou alianci, ale čtyři dvojice, která každá polarizuje jinak, máme tu Denise a Kim kterým držím palce nejvíc (ale na začátku jsi psal, že Kim nefandíš, blablabla - nejsem objektivní a moje názory se mění v závislosti na tom, kde je s mými oblíbenci a kdo proti nim), ty se dlouho zdály být na straně Jeremyho, teď si trošku myslím, že se budou snažit hrát se Sarah (navíc Denise a Sarah jsou obě z Cedar Rapids, na americký poměry menší město), Sarah jsou teď s Benem wild cards, Tony zacílil na Sophie vlastně kvůli tomu, aby primární loajalita Sarah byla k němu, na druhou stranu zachránil Jeremyho, kterej zas má animozitu s Benem, je tu Tony s Nickem, Jeremy a Michele...Bál jsem se, že to bude všechno spět do prdele, ale příští epizoda bude zajímavá.

1st Favs: Denise, Yul
2nd Favs: Boston Rob, Parvati, Ethan, Amber
3rd Favs: Jeremy, Kim, Adam, Nick, Tyson, Tony , Danni , Wendell
:down: : Ben, Sophie, Sarah, Michele, Natalie
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod Rodann » 23 dub 2020, 15:47

KORU:

HERO Tony, Kim
ZERO Sarah, Jeremy

========================================

EoE:

HERO Natalie, Parvati
ZERO -

========================================

Vítězný edit: Tony.

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod f*ck » 23 dub 2020, 15:56

Episoda byla jasná, Tony, Tony, Tony.

Idol.
Extortion.
Immunita.
Vynikající tah na kmenovce. 4-3-2 play.

Sarah nám při přehlídce řekla, že Tony nemá social game :lol:

Přemluvil tři lidi o tokeny, povodil Nicka a odešla Sophie. :beer: konečně je pryč, snad se nám to pořádně rozjede, tak se patří na all winner sezónu.

No a další episoda a jeho "nest" :eee:

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod EdBrush » 24 dub 2020, 02:36

Epesní epizoda! Ukázkový blindside (+krásná práce střihu), tak hezký a nečekaný jsem dlouho neviděl. Sophie nebyla můj kůň, a tak výsledek beru.

Tony tady zařadil druhý rychlostní stupeň a byla to fakt jízda, co mě bavila...díky editu naprostý MVP, challenge beast, vypravěč...totální all-star epizody. Troufnu si tvrdit, že si řekl výrazným způsobem o ty 2 mega. On je úplně na jiném levelu uvažování než ostatní. Docela trefně to popisuje jedno Survivor video, na které jsem náhodou narazil před pár dny - kdo by chtěl vidět tak https://www.youtube.com/watch?v=Q6F8muXakfk. On je tak minimálně level 3.

Začíná se mi čím dál víc líbit Kim, hlavně tím, jak to Tonymu nežere, a taky jsem dost rád za to, že to nevypadá na dvě velké aliance po minulé epizodě. Taky tu vidím spíš několik takových dvojic, což by doufejme mohlo nabídnout hlasování podobné tomu teď na TC a navrátilci z EoE v budoucnu snad i prostor pro zapadnutí. Podle editu (a taky i tak lehce doufám) by to mohla být Parvati, za těch 7 tokenů by si mohla pořídit slušné combo věcí.
Jinak cena tokenů se začíná docela vymykat, ta inflace je už poměrně brutální a hráči, kteří mají 1 token, jsou víceméně v háji. Naštěstí v tomto díle tokeny zafungovaly a vytvořily hodně koukatelnou záležitost, ale taky jsem teda názoru, že sebrat někomu hlas a ještě ho vyřadit ze souboje o imunitu je až moc. Na druhou stranu se mi ale líbí ten nápad podělat někoho od již vyřazených lidí, jen ten balanc zatím hapruje.

Jeremy je imho ještě víc na odstřel tím krokem z minula. Pokud nebude vyhrávat imunity, tak je neustále nad propastí a Tony si ho tam nebude/nemůže držet moc dlouho. Tudíž očekávám rychlé vyloučení

Jak si věčně stěžuju na challenge, tak tentokrát musím spokojeně prohlásit, že byla super. Hned se na to líp dívá, když na to každý hráč může jít jinak (a taky že šli). Víc takových než "doplavte/doběhněte si pro skládačku a tady mi ji složte".

Nick opět zachycen, jak se k někomu přimotá :D
A jinak nevím, jestli se mi to zdá. Ale zatímco všichni tam hladoví a jsou takoví pohublí, tak Michele mi přijde, jako by naopak přibírala :shock: :mrgreen:

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod hozu » 24 dub 2020, 11:42

EdBrush píše:Začíná se mi čím dál víc líbit Kim, hlavně tím, jak to Tonymu nežere, a taky jsem dost rád za to, že to nevypadá na dvě velké aliance po minulé epizodě. Taky tu vidím spíš několik takových dvojic, což by doufejme mohlo nabídnout hlasování podobné tomu teď na TC a navrátilci z EoE v budoucnu snad i prostor pro zapadnutí. Podle editu (a taky i tak lehce doufám) by to mohla být Parvati, za těch 7 tokenů by si mohla pořídit slušné combo věcí.


Podle mého má Parvati momentálně tak tři tokeny, protože u zpovědi před nalezením té výhody psali, že nemá žádný (podle secret scene víme, že minimálně za jeden koupila to burákový máslo). Takže myslím, že pokud šla s Natalie na půl, tak víc jak tři to nebude. Mohla by ta cbs ty počty někam oficiálně psát, jelikož mi přijde, že je v tom prostě jen bordel :D . Ale stále má asi víc než většina, takže bych se té šanci na návrat nedivil. V poslední době fakt dostala hodně prostoru. Otázkou je, jestli je zrovna ona ten navrátilec, co se může tak snadno schovat jako třeba Tyson. Ale jako já stále doufám, že to je jedno kdo se vrátí, protože nikdo z hráčů nebude chtít dalšího Underwooda.

Edit: Koukám se, že kde se počítají počty tokenů (Survivor Wiki, reddit), se nějak automaticky bere jako fakt , že všechny ty tokeny šly Natalie, tak si asi budeme muset počkat až na další díl, nebo nevím :D . Mě osobně to přijde divné, protože to očividně našly obě společně.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod EdBrush » 24 dub 2020, 15:46

Jo, to jsem domotal, protože jsem zapomněl, že to našly napůl s Natalie a v secret scéně si minule vlastně koupila to arašídový máslo. Takže 7 byly jen její tokenové "tržby".

Statistiky by se hodily, vždy se to objeví jen tak na random. Ale celkově ty tokeny nejsou špatná novinka, jen bych upravil to jejich dávkování.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 24 dub 2020, 19:37

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod cihi » 25 dub 2020, 05:11

Super dil, konecne vypadla nevyrazna Sophie :dance: ale Tony to bude mit hodne tezky dojit na konce, protoze uz ma hodne velkej terc na zadech.

Tony ma dve sance vyhrat - vyhravat imunity, ale to si uz asi vybral naplno a nebo si kryt zada s Jeremym az do finale + najit jeste dalsi skrytou imunitu.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod Dejvy » 25 dub 2020, 22:53

Tak po tom ako som sa tu kazdy tyzden vygrcal musim dnes len (skoro) chvalit. Zacnem negativom - chybala mi sutaz o odmenu a to je vsetko. Konecne sme videli co sa stalo v kempe po prichode z TC, konecne sme videli nieco zo zivota v kempe (ta predvadzacka bola funny), konecne (jak kurva dlho...) sme videli citat tree mail, haluzna vsuvka z EoE, Tonyho blindside s odmenou, Tonyho strategicke pecky a nakoniec vyhadzov Queen of najnesympatickejsia vitazka ever (aj ked som jej uznal par momentov tuto sezonu). Uz zostava len King of najnesympatickejsi vitaz ever. Ale pojde aj ten, som si isty a coskoro.
Takze tato epizoda bola fakt inde ako zvysok.
Zacinam mat pocit, ze ked sa Tony neda zbrklo zapalit tak moze vyhrat. To by mi dost napravilo chut z tejto sezony. Aj ked bolo by to zaujimave. Najuspesnejsim muzom historie by sa stal ... Tony, hmm, no dobre :lol: :mrgreen:
Bodaj by aj zvysne epizody boli taketo a celkom sa to vyhrabe z tych sraciek kam to pomaly od E01 zakopavam. Ono aj tych 42 minut sa evidentne dobre vyuzit ked sa chce a ked nemusis cumet 25 minut na placuce rodinky.

Fandim: TONY, Jeremy
Ven: Ben
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod SnowWhite » 26 dub 2020, 21:24

Z epizody mám dost rozporuplné pocity, protože mi vypadla moje favoritka č. 1, na druhou stranu sledovat Tonyho rozjetou hru, je nářez. Vtipný na tom je to, že jsem přesně tohle po minulé epizodě čekala. Říkala jsem si, že S+S to mají nějak dobře rozehrané a Tony jako správný villain kuje určitě nějaký blindslide. No a měla jsem pravdu. A stejná intuice mi říká, že Kim to Tonymu nežere a něco s tím udělá, tak jsem zvědavá.

:idea: Morettky převzaly instagram a komentovaly dění, což mě většinou moc nebaví, ale jim se to fakt povedlo. Historka s kalhotama pabavila. :D

Nalezeno na Redditu, ale přesně to vystihuje moje pocity. :( :dance:
Přílohy
94504762_895713770894475_1715329239881875456_n.jpg
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod Rodann » 30 dub 2020, 11:48

Secret Scenes:




Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S40 - Winners at War - EP11

Příspěvekod sun.eagle » 31 črc 2021, 22:58

Krásně zosnovaný blindside, tohle byla vyšší dívčí a před Tonym nezbývá než smeknout. Sophie neměla ani páru co se chystá. Vypadá to že Tony si kráčí pro výhru, protože z nějakého pro mě neznámého důvodu ho ostatní nechtějí vyloučit. Vyhrává imunity, nachází HI, chce po druhých tokeny na koupení výhody, plánuje blindsidy, ale ostatní vněm nevidí hrozbu...proč to tak je milá produkce?
Denise, Nick, Ben, Sophie hrajou vlastně jen komparz, Jeremy, Michelle a Kim mají taky dobrý edit a těm třem to přeju rozhodně více než Tonymu.
Může to taky zamíchat návrat někoho z EoE, který bude mít hlasy poroty jasné stejně jako tomu bylo minulou sezonu, to je největší problém z EoE.


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti