S40 - Winners at War - EP12

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 dub 2020, 04:52

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 dub 2020, 05:04

Ufff.
Tony je neskutečnej. Jak tohle dělá?
Kim je mi fakt líto, další middle school hráč, který vypadl takhle blbě - tentokrát pro horu sladkostí. Ale už z ukázek jsem očekával, že vypadne, a zas tak moc mě to nemrzí.
A Jeremy i nadále zůstává ve hře. Ale kdo hlasoval pro Kim, když Michele pro Jeremyho?
V podstatě je tu jasná aliance Tony-Sarah-Ben, duo Michele-Jeremy a pak tu jsou Nick a Denise. Jelikož jsou největší hrozby Tony a Jeremy, nejspíš si tyhle dvě aliance půjdou po krku. Pro Nicka a Denise by bylo nejlepší zbavit se nejdřív Tonyho, pak Jeremyho a nakonec Sarah. Všichni ostatní jsou pak docela na stejné úrovni, co se šance na výhru týče.

Soutěž na EoE byla drsná. Nečekal jsem, že Sophie bude tak válet. Parvati dostává extrémně pozitivní edit, ale furt očekávám návrat Tysona.
A Rob mi připomíná mýho taťku :D Tehdá jsme jeli na kolech na Dvoračky, celá rodina tlačila kola nahoru, jen tatínek to skoro vyjel. 5 metrů před cílem mu tam vjel bagr a musel z koka slézt. Zatímco jsme ostatní vyřízení nahoře svačili, on to sjel dolů a vydupal to znova. Takže to, co udělal, není tak nepochopitelné. Jen je škoda, že ty tokeny tentokrát nedostali všichni...

Fandím: Tony, Denise
Nefandím: Sarah, Jeremy

Ps. Tyhle kmenovky už mě regulérně serou
Pps. Tonyho posral pták.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod Yedko » 30 dub 2020, 05:35

Konečně tu kmenovku zvládli alespoň otitulkovat, ale stal se z toho fakt zvláštní kolorit. Šlo i vidět že to několika hráčům i porotě vadilo, ale Jeff se usmíval a měl piči, šak co, v jeho očích neuvěřitelný kontent... Jeremy klobouk dolů za ty nervy nezahrát dokonce půjčenou 50:50 HII, která navíc bude platit naposledy na další radě... V tomto vyškolil Kim a ta naprosto zaslouženě odchází. Ze začátku jsem ji fandil ale krom goatů Bena s Nickem už tam není slabšího hráče, jednoznačně. Michele opět neskutečná práce, navíc ještě napsala Jeremyho a tak možná i díky tomu ji hodila Kim jeden z tokenů... Bojím se, že se Tony až moc namlsal, je skvělý, upřímný, jeho analýza je skvělá, ale už se totálně odkopal, je až moc upřímný a spontánní a nedovedu si představit situaci, že by pro něj ostatní nehlasovali při první příležitosti. Sarah je teď naopak v naprosto ideální pozici a proto ji vidím opět jako zdaleka největší favoritku na výhru. Někdo by ji mohl vyčíst to neunesení na začátku dílu, ale myslím, že věděla, že proti Tonymu si přesně toto mohla dovolit a naopak to možná bylo i dobře protože si to ty dvě horké hlavy upřímně vyříkali. Denise se mi líbila na kmenovce a věřím, že ona je schopná se oklepat ze všeho možného. Stále IMHO není ani náhodou bez šance, teď už je jasné že se budou hrozby trhat. Bena a Nicka jsem měl tendence se někdy zastávat, ale opět se ukázali ve své plné kráse :D

Aktualizovaný žebříček oblíbenosti:
A - Tony, Parvati
B - Jeremy, Michele, Sarah, Denise, Yul
C - Boston Rob, Natalie
D - Ethan, Sophie, Tyson
E - Kim, Wendell
F - Ben, Nick, Adam, Amber
FX - Danni, Sandra

Šance na výhru:
Sarah 19%, Tony 16%, Michele 15%, Jeremy 12%, Denise 11%, Ben 10%, Nick 8%
Kim 1,1%, Sophie 1,1%, Tyson 1%, Parvati 1%, Wendell 0,9%, Natalie 0,85%, Rob 0,85%, , Yul 0,8%, , Adam 0,7%, , Ethan 0,6%, Danni 0,05%, Amber 0,05%
Sandra OUT

Lamik: Za mě je hlasování tentokráte jasné. Hlasoval s němi určitě Nick, protože poznal, že je v menšině a celkově byl za kokota :D Hlavně jeho reakce po volbě to prozrazovala, že se otočil k Tonymu, že "Jou, brácho, vidíš, poslouchám tě! Nevojebávám!", ale možná mě Denise překvapí.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod miky253 » 30 dub 2020, 08:43

Jak mi poslední dobou přestával vadit Ben, dnešek mi ukázal, že to bylo pouze tím, že nedostával tolik prostoru. Co to bylo s tím Jeremym? Ve hre jako je Survivor se přece člověk nemůže chovat jako malé děcko a odmítnout se s někým úplně bavit. A nechci na něho být úplně zlý, ale věřím tomu, že kdyby to s tou HII bylo opačně a našel ji Tony, Ben si ničeho nevšimne. Jen doufám, že si ji Ben nakonec odnese v kapse :fuck:
Naopak zmíněný Tony hraje neskutečně. Hodně mu teď samozřejmě pomáhá, že vyhrává imunity a ostatní tak nemají šanci ho vyhodit, ale nic to nemění na tom, že momentálně celé hře vládne. Pokud dojde do finále, nikdo proti němu nebude mít šanci.
A k těm imunitám... Neumím si představit, že by Tony vzdal IC kvůli jídlu. Ten chlap je neskutečně soutěživý. Ukázal to už v Cagayanu, kde jako jediný z té hlavní aliance na aukci nepřihazoval na jídlo, protože pro něho bylo důležitější, aby nikdo z menšiny nezískal výhodu. A naposledy to ukázal třeba na Twitteru, když se rozhodl, že je pro něho důležitá výhra v soutěži o nejlepšího hráče, kterou pořádal Russel Hantz. Tony kvůli tomu na Twitter naházel tolik příspěvků, až mu Rob, proti kterému soutěžil, vynadal, že mu kvůli němu neustále pípá telefon s notofikací, že ho označil. :-|
To Kim bohužel upřednostnila jídlo a přidala se do klubu k lidem jako Ozzy nebo Savage, kteří byli kvůli jídlu nakonec vyloučeni. Její odchod mě mrzí, protože se snažila hrát a ačkoliv její plány nevycházely, bavila mě.
Nechápu, jak se ve hře stále můžou držet Michele a Jeremy. Už celkem dlouho jsou v menšině, zatím se jim daří úspěšně vyhýbat vyloučení.
Na EoE se produkce evidentně rozhodla, že budou chtít rozdat tokeny všem a příště opět čekám něco, kde bude k dispozici hodně tokenů. Jen škoda, že na to opět dojede poslední vyloučený před tou soutěži o návrat, protože si nebude moci koupit výhodu.
A neskutečně mi vadí, že zatímco na tom zmiňovaném EoE musí tahat přes celý ostrov kokosy, z čehož mi bylo špatně jen jsem to viděl a nedovedu si představit, že bych to dokončil (klobouk dolů před Robem, že to nezabalil), tak při IC Jeff narovinu řekne, že to schválně udělali těžší, aby ta soutěž netrvala dlouho. WTF? Právě že to, jak dříve museli hráči bojovat několik hodin s bolestí a byla to taková zkouška vůle, bylo to, co na tom bylo zábavné. Tentokrát to bylo o ničem.
Co mě naopak potěšilo je to, že tentokrát na TC byly titulky u toho šeptání. Po minulé epizodě se v USA objevila dost velká kritika právě na šeptání a dost lidí chtělo, aby to bylo do budoucna zakázáno. Upřímně si myslím, že titulky byly přidány na poslední chvíli teď v týdnu právě na základě té kritiky, což by mohlo znamenat, že do příštích sérií to opravdu bude zakázáno.
Obdivuji Jeremyho, že měl nakonec nervy nehodit si mincí. A vlastně i Sarah, která odmítla HII od Tonyho.
Co se týče těch hlasů pro Jeremyho, tak nejvíce jsem viděl variantu Kim, Michele, Denis. Ale nikdo to nepotvrdil fotkou nebo videem, takže to zatím beru jen jako spekulace.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod SGHq » 30 dub 2020, 09:05

miky253 píše:Co mě naopak potěšilo je to, že tentokrát na TC byly titulky u toho šeptání. Po minulé epizodě se v USA objevila dost velká kritika právě na šeptání a dost lidí chtělo, aby to bylo do budoucna zakázáno. Upřímně si myslím, že titulky byly přidány na poslední chvíli teď v týdnu právě na základě té kritiky, což by mohlo znamenat, že do příštích sérií to opravdu bude zakázáno.


Můžeš uvést zdroj té velké kritiky ohledně šeptání? Krom jednoho článku, jsem spíš viděl (reddit), že se to lidem libí nebo jim to minimálně přijde fér. Pokud chcete vidět jak kdo hlasoval koukněte po díle na wikipedii (ne, že by to byl teda bůhvíjaký zdroj, nicméně nikdy se nestalo, že by to tam neměli dobře)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod miky253 » 30 dub 2020, 09:17

SGHq: Přímo jeden konkrétní zdroj ti nedám. Mám to spíše vysledované z Twitteru, kde se proti tomu ozvalo několik soutěžících z předchozích řad a hromada obyčejných diváků. Vadilo jim obecně hlavně to, že když se takhle šeptá, divák neví, co se děje, protože až doposud chyběly titulky. Třeba teď už budou názory jiné, ale před týdnem to dost lidí chtělo zakázat.

A smazal jsem z tvého původního příspěvku tu obrovskou citaci, ať to tu nezasíráme stejným (a dlouhým) příspěvkem dvakrát po sobě. Příště to prosím takhle zbytečně necituj, díky :)
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 30 dub 2020, 11:21

Co se tuhle epizodu odehrálo bylo pro mě naprosto neuvěřitelné - Nick, Kim a Michele odstoupí z boje o imunitu pro podělaný burákový máslo a sušenky?? :shock: Nick za ubohý jeden tolárek dal opět moc do rukou Tonyho a pohřbil tak plán Kim, která zase svým sestoupením potvrdila názor kritiků, že je trošku přeceňovanou vítězkou, protože v OW hrála proti úplným sťjůpidům... seriously, jak může sestoupit v týhle fázi hry?? :-? Začínal jsem si ji trochu víc vážit v druhé půlce této show, ale tímto veškeré mé sympatie pohřbila a zasloužený EoE... U Michele to chápu, protože narozdíl od většiny tady ji nepovažuju za dobrou hráčku a její kroky tuto řadu mi to jen potvrzují, viz i to její chaotické hlasování už několikátou epizodu.

Tonyho jízda pokračuje, Rob by mu už rovnou vypsal šek :mrgreen: Ale je to prostě zasloužené všechna ta chvála, hraje opravdu skvěle, ale cesta do finále je ještě dlouhá. Navíc si myslím, že jakmile nebude krytej standardní imunitou ani HII, tak ho Jeremy bez skurpulí podrazí... Ben a Nick jsou skvělí goats do finále, podle mě jeden z nich určitě tuto roli mít bude a odnese si 0 hlasů od poroty. Nejhorší scénář je momentálně ta Nickova vize final 3 - on, Denise a Ben nebo Michele, to by opravdu pohřbilo jinak fakt dobrou řadu... ale nevěřím tomu, protože Jeff už naznačil, že je toto prostě super série obecně vzato, takže věřím v dobrou final 3 a boj až do konce :idea: Nejvíc badass final 3 by byla Tony, Sarah a Jeremy :hungry:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod hozu » 30 dub 2020, 14:01

Podle mého tato epizoda krásně ukazuje to kouzlo jednotlivých linek, které jsou před námi prezentovány a které očividně míří do nějakého finiše. Strašně se mi líbí hlavně celá linka Tonyho a Sarah. Něco co začalo někdy před šesti lety, během úplně jiné série a má stále význam. Osobně mě asi nepřekvapuje, že se Sarah na Tonyho úplně nevykašlala. Samozřejmě, nějaké osobní vztahy v tom hrají asi větší roli, ale přijde mi, že i pro ni samotnou je stále pevným spojencem, kterému asi může věřit. Když se jí zeptal, jestli za ni má zahrát HII a ona řekla, že není třeba, je možná jeden z nejzajímavějších momentů za poslední roky. Asi tušila, že nebyla tak moc na ráně, přesto je to neskutečně atypický moment. Kdo kdy nechtěl mít stoprocentní jistotu, že nejde domů? Otázkou je, jestli je tato veřejná informace ohledně HII dobrá či špatná pro jejich hru, jelikož pokud by nastalo dělení hlasů, mohlo by to hlasování být namířeno proti ní.

Co mě pak ještě fascinuje je ten vztah Tonyho a Jeremyho, kteří si tak nějak oficiálně/neoficiálně kryjí záda. Hlavně si myslím, že pro Tonyho je Jeremy ideální hráč, protože je očividně jediný, kdo mu může ve velikosti terče aspoň trošku konkurovat. Takže dává smysl, že si ho bude nechávat u sebe. Navíc jsem rád, že byl skutečně zachráněn přeskupením čísel a nikoliv náhodným hodem té pochybné imunity. Takový odchod bych jak Jeremymu ani Kim nepřál.

Další pozoruhodný vztah je Jeremyho s Michele. Michele podle mého neměla vůbec špatnou epizodu. Dala Jeremymu svoji výhodu, očividně avizovala, že pro něj bude hlasovat a osobně si myslím, že Jeremy chápe, proč to udělala. Navíc, pokud by to nevyšlo a Jeremy by odešel, je stále tou, kdo hlasoval s tou teoretickou dominantní aliancí této epizody.

Jediný podle mého podstatný dílek, který mi přijde, že má trošku málo prostoru je vztah Tonyho a Nicka. Sice jsme se konečně dozvěděli víc o Nickově hře a pokusu zaříznout Tonyho, důvod proč se nakonec zase vrátil zpátky k němu už je trošku nejasný. Celkově by mě zajímalo, co vlastně Nicka s Benem přimělo tak otočit. Dokázal Tony skutečně tak perfektně hráče vmanipulovat? Sice z předchozích epizod víme, že mají s Tonym dobrý vztah, ačkoliv sami v této části dosvědčili, že až tak pevné to nebude. Je to prostě trošku zmatečné.

Ano, přijde mi, že se všechno točí okolo Tonyho a jestli ho to nedostane aspoň do F4, tak bych se dost divil :D .

Pár poznámek na závěr:
- Bylo fajn, že to šeptání na TC bylo trošku přehlednější díky titulkům, ale souhlasím s těmi "protestujícími" hráči, co to začínají maličko ignorovat. Už toho je moc. Bohužel, vypadá to, že produkce to stále považuje za zábavu a to znamená, že to asi jen tak z její strany neskončí.
- Ben jen opět přesvědčil, jak otravný a hrozný hráč je :D.
- Odchod Kim vlastně tolik nemrzí. Ačkoliv hrála docela dobře. Myslím, že se skvěle přizpůsobila a schovala se do chumlu. Bohužel pro ni to bylo možná moc hluboko, aby mohla pořádně zaútočit. To, že vzdala tu imunitu kvůli burákovému máslu je asi dost škoda, ale ono mi přijde, že lidem často v takových chvílích přeskočí. Navíc, asi se to těžko posuzuje, když to hodnotíme najedení a s absolutní k nechutí k tomuto jídlu :D .

Oblíbení hráči po dvanácté epizodě: Tony, Sarah, Michele, Jeremy
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 30 dub 2020, 19:44

Výjimečně se také vyjádřím, i když jen k šeptání na kmenovkách: já bych to taky zakázala už jen proto, že je to při titulkování noční můra... Vměstnat do pár vteřin a několika mála znaků to, co říká Jeff nebo tázaný hráč, a k tomu ještě otitulkované šeptané promluvy, to je kolikrát umění. :evil: :fuck:

Ale co titulkování, většinou mám problém se soustředit na obojí i při samotném sledování... Vždycky se zaměřím na to, co si v titulcích hráči šeptají a pak vůbec nevnímám, jak který hráč Jeffovi odpověděl a na co se vůbec Jeff ptal :shock:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod f*ck » 30 dub 2020, 19:47

Jen zmíním neskutečnou Natalii na EoE. Je tam od prvního dne a takový výkon :o

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod Rodann » 01 kvě 2020, 12:56

KORU:

HERO Tony
ZERO Ben, Nick, Michele

========================================

EoE:

HERO Natalie
ZERO Adam

========================================

Vítězný edit: Tony.

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod Audrina » 01 kvě 2020, 22:21

Tak jo, k této epizodě si neodpustím několik poznámek

Soutěž na EoE
- Natalie je zvíře, ale to jsem čekala, crossfit se nezapře. Naopak mě celkem překvapila Sophie, zrovna tu bych fyzicky řadila někam do úrovně Amber, takže opravdu překvapila. Adam byl v jeho výkonu dokonalý, takovou fyzickou marnost jsem neviděla už dlouho

Immunity challenge
- Já vám nevím, ale tyhle soutěže na výdrž, kde vítěz vydrží celých 15 minut....such wow! Doteď si pamatuju, jak v HvV vyhrála Parvati díky její šestihodinový výdrži. Jasný, trochu to ztížili, ale stejně bych očekávala, že třeba hodinu by ti lidi měli vydržet
- Vzdát se soutěže kvůli sušenkám mi přišlo úplně mimo a vůbec jsem to nepochopila. Zvlášť, když uvážím, že mi nepřijde, že by ti hráči na ostrově zas tolik strádali.
- Nepřišlo vám, že měl Tony to lano trochu víc povolené než ostatní? Všichni měli ty ruce opravdu hodně propnuté, jediný Tony ji měl lehce pokrčenou a přitom k nejvyšším nepatří - v tom případě bych totiž i věřila, že dokázal vyhrát. Možnost mít lehce pokrčenou ruku je totiž o něco snazší než ji pořád držet napnutou (jasně, vyhrál díky Nickovi a sušenkám, ale chápeme se)

Ben
- Ne, tenhle člověk ať prosím vypadne. Nesnášela jsem ho v jeno sérii a i tady dokazuje, že hrát prostě neumí. Vůbec nechápu, proč někdo vůbec zasvěcuje Bena do jakýchkoli plánů, jeho inteligence očividně zůstala někde v Iráku nebo kde

Tribal Council
- To šeptání mě otravuje, netuším jestli jsou ti hráči tak strašně paranoidní nebo co se děje, ale každá druhá kmenovka po sloučení je jen o zběsilým šeptání

Reálně už teď nefandím vlastně nikomu. Na výhru věřím Tonymu, z ostrova se podle mě vrátí Natalie, protože jediná dokáže zburcovat dostatečnou fyzickou sílu...uvidíme.

sextant01
Příspěvky: 3
Registrován: 11 úno 2020, 10:05

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod sextant01 » 02 kvě 2020, 13:35

Mám malý dotaz: Bude v této sérii také Ponderosa?
Jinak to šeptání na radách se mi také nelíbí. Osobně bych to zakázal. Pokud je pevná aliance tak se může přece dohodnout před radou.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 02 kvě 2020, 16:04

sextant01 píše:Mám malý dotaz: Bude v této sérii také Ponderosa?


Pokud to bude stejně jako v S38, tak Ponderosa vyjde až po finálovém dílu - tzn. až se někdo z EoE navrátí do hry a zbytek z Pokraje (+ odpadlíci před F3) poputují dožít poslední dny v Ponderose. ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod cihi » 03 kvě 2020, 00:46

Zase super dil :D ale co me trapi je to, ze Toncek nemuze vyhravat imunity do konce a nedokazu si predstavit, ze by ho zbytek po ceste do finale nesejmul.

Jedine, ze by to prebrala aliance Sarah - Tony - Jeremy a nikdo se z nich do finale nepodrazil, coz asi taky neni uplne pravdepodobny.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod Rodann » 03 kvě 2020, 16:02

SS




Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod miky253 » 05 kvě 2020, 08:14

Pro Jeremyho nakonec opravdu hlasovala Denise.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod sun.eagle » 01 srp 2021, 18:06

Kim mě neskutečně zklamala, dala si možná peanut butter a cookies za 2 miliony dolarů. Dost se tím zhodila, v této fázi hry vzdát soutěž? myslím že jí to bude ještě dlouho strašit. Už mi tam zůstala jen Michelle a Jeremy. Michelle mimochodem hraje možná ještě líp než Tony. Drží se v pozadí a předvádí geniální sociální hru, tah s šancí 50:50 pro Jeremy a její hlas právě jemu byl geniální manévr, díky tomu získala mimo jiné token od Kim. Ta holka možná někdy vypadá, že neví která bije a jen všechno odkývá, za což jsem jí dost kritizoval, ale pokud to je záměr tak klobouček. Zatím proplouvá skvěle. Tony je ted jasně nejsilnější hráč, ale stal se právě tím štítem o kterým se zmiňoval na začátku hry v souvislosti z velkýma hráčema. Stále doufám, že ho při první příležitosti vyhodí, pokud mají pud sebezáchovy tak ho nemůžou pustit na FTC.
Zase se objevuje nešvar v podobě nečekaných nebo očekávaných nalézání HI, v době kdy se počty hráčů zmenšujou a konec klepe na dveře. No a kdo jí najde? Beník a Toník. Chjo.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP12

Příspěvekod Rendy » 18 úno 2022, 18:53

Nick, Kim a Michele velký palec dolů za tu soutěž :down: co to sakra mělo znamenat? No jestli má zbytek pud sebezáchovy, Tony musí jít při první příležitosti.
Obrázek


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti