S40 - Winners at War - EP13

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 07 kvě 2020, 06:26

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 07 kvě 2020, 06:32

Ghost Island hadr. Hromada hráčů, kteří nejsou schopni vyřadit, co vyřadit, vůbec hlasovat proti většinové skupině dvou lidí. Ne, fakt. Jak je možný, že Tony stále nedostal jediný hlas?
Nejlepší částí epizody byl Wendellův hřebínek na vousy <3
Když před druhou radou zbývalo ještě 30 minut, říkal jsem si, co se asi stane. Scéna na Pokraji mě příjemně překvapila, škoda jen, že nemluvili všichni.
V tuto chvíli fandím Tonymu, Denise a Tyson má podle mě stále velkou šanci na výhru. Ale i tak: pokud vyhraje Tony a ukáže se, že tohle je fenotyp pro úspěch ve hře, tak nevím, co to o Survivoru vypovídá.
Jen prosím, ať nevyhraje Sarah. Já ji fakt nemám rád :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod Yedko » 07 kvě 2020, 07:54

Naprosto geniální zejména závěr epizody. Pokud většinou kritizujeme produkci a celkově zpracování, tak toto byl scénáristicky a celkově zpracováním jeden z nejlepších "dvoj"dílů Survivora. Nakonec i ty tokeny byly podle mě super a díky nim bylo i to EoE tentokráte k překousnutí. Bohužel to nebylo podpořeno zajímavější strategičtější hrou samotných hráčů, ale rozhodně kvůli tomu nebudu kritizovat celou sérii, všechny hráče co tu hru hrají a celkově to přirovnávat k GI jako Lamik! :angry: Tony se Sarah si tuto pozici poctivě vydřeli a vytipovali si přesně hráče, které do té sedmičky potřebují! Chtěli tam dva věrné pejsky co to neumí hrát, chtěli tam hrozbu v podobě Jeremyho a Michele a Denise bohužel v tomto nedostanou příliš prostoru i když jsou skvělé. Alespoň se zatím vždy vyhnuli svým umem oprátce. Celkově to nakonec vyšlo tak že v TOP5 jsou čtyři naprosto skvělí hráči + další pátý do této party může přijít. Proto tuhle skepsi úplně nechápu, i když celkově souhlasím, že to, že Tony byl zmíněn jen jednou (a to právě Michele) a Sarah ani jednou za celý dvojdíl je neuvěřitelný. :) V souboji o návrat bych asi normálně fandil Parvati, Natalie nebo Yulovi. Tyson by mi asi taky nevadil, ale myslím, že zdaleka největší šanci udělat s Michele a Denise ještě nějakou neplechu a dokonce celkově i vyhrát je Jeremy a tak je má volba naprosto jasná, i když uvidíme jak moc velkou výhodou budou, zejména Nataline, výhody. Na druhou stranu zase nejvíce fandím Tonymu a tak když tam dostane snadné sousto tak taky dobře, takže prakticky nemůžu prohrát :D .

Aktualizovaný žebříček oblíbenosti:
A - Tony, Parvati
B - Jeremy, Michele, Sarah, Denise, Yul
C - Boston Rob, Natalie
D - Ethan, Sophie, Tyson
E - Kim, Wendell
F - Ben, Nick, Adam, Amber
FX - Danni, Sandra

Šance na výhru:
Tony - 26%
Sarah - 22%
Michele - 17%
Denise - 14%
Postoupivší z EoE průměrně - 11%
Ben - 10%
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod miky253 » 07 kvě 2020, 08:04

Tak nějak nevím, co si o tomto dvojdíle myslet.
Tony - Čekal jsem, že jakmile nebude mít na krku imunitu, bude hlavním cílem. A co se stalo? Vůbec nic. To vážně nikdo nevidí, že proti němu nemá šanci? Klobouk dolů před ním, protože na to, jak velkou hrozbou je, mi přijde neuvěřitelné, že zatím nedostal jeden jediný hlas. Jestli dokáže dojít až do finále, bude jasným vítězem.
Sarah - Přijde mi, že o hře dokáže přemýšlet a umí své kroky rozumně obhájit, ale jestli věří tomu, že má šanci proti Tonymu, tak hraje jen o 2. místo.
Michele - Ta si vedla slušně. Je sice na odstřel, ale zatím se nějakým způsobem ve hře drží. Není daleko od toho, aby došla až do finále. Ale na víc to u ní nebude.
Denise - Hračka, kterou mám rád, ale vyčerpala se vyřazením Sandry. Sice se mi líbilo, že dokázala nějakým způsobem použít tokeny, ale ani ona nemá šanci vyhrát. Ikdyž to budu psát asi u každého, pokud bude ve hře Tony :mrgreen:
Ben - Omlouvám se jeho fanouškům, ale toho člověka nedávám. Líbila se mi pasáž, kde ho Sarah donutila si myslet, že chce vyřadit Nicka a Ben pak hrdě vše prezentoval jako jeho nápad. Krásně to totiž symbolizovalo celou jeho hru - tváří se jako člověk, co má vše pod kontrolou, ale přitom absolutně netuší, která bije. Jediné pozitivum u něho vidím v tom, jak se dokázal obstojně popasovat s tou nevýhodou. Ale tím výčet pozitiv také končí. Děsí mě, že má v kapse HII a je tak velká šance, že dojde až do finále. Mimochodem neví někdo, co mu provedl Jeremy, že ho tak nesnáší?
Nick - Další hráč, který vůbec netuší, co se děje. Alespoň on už je venku, když ne Ben. Měl ideální pozici, kdy mohl vyhodit Bena a dostat se do situace 3 na 3, ale on místo toho raději vyhodí Jeremyho a dobrovolně se pošle do menšinové aliance dvou proti čtyřem. WTF? :?
A aby toho nebylo málo, hned poté na Bena, kterého zachránil, útočí nevýhodou, čímž paradoxně pomůže Michele a stane se hlavním adeptem na vyřazení. Parodie na vítěze. V této řadě neměl co dělat a jsem rád, že letěl.
Jeremy - Už nějakou dobu měl na zádech obrovský terč a tomu vyřazení se nedalo vyhýbat donekonečna. Ale jeho odchod mě mrzí, protože ačkoliv už bojoval spíše jen o přežití než o výhru, byla zábava ho sledovat.
Na EoE zmíním Natalie, která udělala dobrý tah s HII pro Tysona. Chce evidentně uškodit hráčům ve hře a Tyson má dost velkou šanci na to, aby se vrátil a mohl HII zahrát. A pokud se vrátí Natalie, tak má pravděpodobně od Tysona jistý hlas v případném finále.
Celkově se stále nemohu rozhodnout, jestli se mi ten dvojdíl líbil nebo ne. Nepochopil jsem, proč to, čím vždy začínalo finále, nacpali na konec tohoto dílu. Vše poměrně rychle odsýpalo a člověk dokázal pochopit, co se vlastně děje, ale když odečtu tu závěrečnou pasáž na EoE, která sice byla pěkná, ale pro dění ve hře úplně zbytečná, tak místo slibovaných dvou hodin jsme dostali jen hodinu.
Neskutečně mi ale vadí, že zatímco Natalie si mohla koupit 3 výhody do soutěže, tak Nick je trestán za to, že vypadl jako poslední a ani nedostal možnost získat nějaký token. Tohle je fér? A argumenty, že je těžké přežít na EoE, ať Jeff nevytahuje. Natalie je tam od začátku hry a přitom se krmí burákovým máslem a má několikrát větší šanci na návrat než Nick (ne že by mi teda zrovna Nick chyběl). Tohle je prostě největší slabina toho systému fire tokenů.
Jsem zvědavý, kdo se příště vrátí a jestli bude mít nějakou šanci se ve hře udržet, nebo hned poletí. Nejlogičtější by pro navrátilce bylo strhnout pozornost na Tonyho tím, že všichni na EoE mají jasno, že pro něho ve finále budou hlasovat.
Ale zároveň si tento scénář nepřeji, protože Tonymu fandím a doufám, že to dotáhne. Protože vyhrát v sérii vítězů s takovouto hrou, to by z něho v mých očích udělalo jednoznačně nejlepšího hráče v historii celé hry.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod Yedko » 07 kvě 2020, 09:15

U Sarah to vidím na dva scénáře. Buď si to uvědomuje, ale chtěla to udělat až v šesti lidech po EoE aby se sama nedostala do nepříjemné pozice, anebo ji psychicky fakt poznamenaly útoky amerických diváků na to, že to hraje jako úplná svině a tak to teď chce s Tonym dohrát... což by mě mrzelo. Doufám, že tady ale nikdo nepochybuje o tom, i když ji nemáte rádi, že je Sarah člověk co je schopná si tyto věci vyanalyzovat a silnějšího hráče ve své alianci podrazit...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod SGHq » 07 kvě 2020, 10:21

Nechápu proč by Nick neměl v téhle sérii, co dělat, vždyť ten kluk se dostal úplně sám z 12. místa na 6. nebo už jste snad zapomněli, že ho všichni od Jeremyho až po Tonyho chtěli vyhodit? Jako ok, Nick to zcela jistě špatně přečetl tuhle epizodu, zariskoval a nevyšlo to, ale kdyby to udělal Jeremy, tak by tady no fóru byl oceňován, jak hraje hru, ale ti zlý a hloupý lidi, co ve hře zůstali se ho moc báli oooo. Když to udělá Nick je to největší tupec. Chudák neměl nejlepší edit, ale jeho hra byla podle mě daleko lepší, než byla prezentována. To, že ho tady na fóru nemá většina lidí rada je věc druhá.
Co se týče výhody toho, že je člověk dlouho na edge, myslím si, že pokud je to taková výhoda, tak má každý právo se nechat vyhodit a jít na edge, pokud je to taková výhoda, tak ať zariskuje a nechá se vyhodit. Pochybuju, že je výhodný mít 1/14 šanci, že se člověk vrátí. Soutěže už dááávno nejsou dělaný pro challenge beast a pokud nejsi Brad Culpepper, mají všichni stejnou šanci na návrat, nějaká výhoda může pomoct, ale kde je jistota, že jí člověk získá, to je jen můj osobní názor.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 07 kvě 2020, 10:36

Předně nechápu jak je možné, že skoro nikdo nejde po Tonym, v té první půlce epizody nepadlo jeho jméno (na kameru) ani jednou :shock: V druhé půlce ho pak nesměle navrhla tu Denise, tu Michele, ale nikdo po něm reálně nešel a Toník tak ani nepotřeboval imunitu :idea: To ti hráči nevidí, že má lepší resumé než oni? Vždyť taková některými tady opěvovaná Michele nepředvedla zhola nic, nebo co se vám na ní tak líbí a mně uniká? Nejsou to spíš osobní sympatie, že to je hezká holka? :) Někteří jste tu dost kritizovali Sandru za její hru v PI nebo HvV, tak bych rád věděl, v čem hraje Michele jinak či lépe než třeba právě Sandra v těchto řadách nebo nedejbože než Tony či Sarah tuto řadu...

Vyřazení Jeremyho mě nakonec tolik nemrzí, bohužel tuhle řadu ať se snažil sebevíc, tak neměl otěže ve svých rukou a konstantně byl na špatné straně hlasů. Je to stále jeden z největších sympaťáků, ale tady to prostě na výhru nebylo ani kdyby se dostal do konce... Nick na tom byl co se kontroly hry týče ještě hůř, víc ani netřeba se k němu vyjadřovat. U Sarah a Bena mě překvapuje už co jsem zmiňoval výše, že si tak věří na Toníka. Ok, Ben je mimo člověk, takže spíš ta Sarah má určitě šanci ho porazit, myslím si že všichni z poroty jí dost respektují a mají v oblibě, ale zase, objektivně řídí hru víc Tony než ona, cožpak to sama nevidí? Přijde mi jakoby byl mezi ní a Tonym nějaký velký zákulisní deal, že si třeba rozdělí výhru 50:50 když dojdou do konce spolu nebo tak něco :) Kdo tam ještě zbývá? Jo Denise, sorry, mám tě v oblibě, ale výhra to tuhle řadu na 99% nebude...

Jsem dost nervózní ohledně navrátilce z EoE, i když je třeba fakt cool jak si to tam Natalie dává, tak prostě výhru si v mých očích nezaslouží, když byla kolik, 35 dní mimo hru?? Opravdu doufám, že tuto řadu nevyhraje někdo z EoE...

PS: Stále si vůbec neumím představit to živé finále a Reunion, to jako budeme mít Skype obrazovky jednotlivých hráčů a Jeffa rozložené jeden vedle druhého a tu a tam produkce udělá zoom na obrazovku Jeffa, pak na hráče, ke kterému bude Jeff mluvit, který bude zrovna třeba celý rozkostičkovaný kvůli slabé wifi atd.?? A čtení hlasů a oznámení vítěze? Vítěz se bude objímat s rodinou v obýváku přičemž uvidíme, že si nevzal tepláky? :mrgreen: Prostě bizár, to už by bylo lepší to udělat s rouškama ve studiu a s 2 metrovými rozestupy :)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod miky253 » 07 kvě 2020, 11:13

SGHq píše:Co se týče výhody toho, že je člověk dlouho na edge, myslím si, že pokud je to taková výhoda, tak má každý právo se nechat vyhodit a jít na edge, pokud je to taková výhoda, tak ať zariskuje a nechá se vyhodit. Pochybuju, že je výhodný mít 1/14 šanci, že se člověk vrátí. Soutěže už dááávno nejsou dělaný pro challenge beast a pokud nejsi Brad Culpepper, mají všichni stejnou šanci na návrat, nějaká výhoda může pomoct, ale kde je jistota, že jí člověk získá, to je jen můj osobní názor.

Popravdě moc nechápu, jak to myslíš. Proč by se někdo měl nechat dobrovolně vyhodit a jít na EoE? Jde o fire tokeny, kdy hráč, který dojde ve hře nejdál, je trestán za to, že vydržel déle než ostatní. To je prostě absolutně proti principu hry. Když fungoval třeba RI, tak tam byl systém nastavený správně v tom, že kdo přišel na RI déle, musel zvládnout méně soutěží než ten, kdo přišel na začátku. Tady tomu tak ale není a opravdu nechápu, proč by měl někdo, kdo přijde na EoE jako poslední, být znevýhodněn v soutěži o návrat do hry, protože se ve hře dostal dál než ostatní. Nebo si myslíš, že Natalie, která je na EoE od začátku, nemá větší šanci na návrat, když má 3 výhody, než Nick, který ani nedostal šanci získat nějaký token?

A co se týče toho Nicka... Já chápu, že má i své fanoušky, ale co konkrétně udělal v této sérii tak skvělého? Vždyť většinu času se jen vezl, nebo doufal, že si nakonec ostatní vyberou na kmenovce jinou oběť. Jediné, za co mu uznávám zásluhy, je vyřazení Yula. Jinak nevidím bohužel nic. A tím, jak se sám vyprovodil ze hry, to jen dokonal. Že se dostal do poslední šestky, neberu jako důvod, proč bych ho měl chválit, když takový Ben se dostal do pětky, protože těží z toho, že si ho tam ostatní nechávají.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
supertom
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2015, 21:13

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod supertom » 07 kvě 2020, 11:53

Tak ta výhoda 50/50 byla trapná. Však to Michele ani pořádně nehodila. A kamery to radši ani nepořádně neukázaly. Myslím, že bylo easy se to naučit, aby padlo SAFE.

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod SGHq » 07 kvě 2020, 12:10

miky253 píše:Popravdě moc nechápu, jak to myslíš. Proč by se někdo měl nechat dobrovolně vyhodit a jít na EoE? Jde o fire tokeny, kdy hráč, který dojde ve hře nejdál, je trestán za to, že vydržel déle než ostatní. To je prostě absolutně proti principu hry. Když fungoval třeba RI, tak tam byl systém nastavený správně v tom, že kdo přišel na RI déle, musel zvládnout méně soutěží než ten, kdo přišel na začátku. Tady tomu tak ale není a opravdu nechápu, proč by měl někdo, kdo přijde na EoE jako poslední, být znevýhodněn v soutěži o návrat do hry, protože se ve hře dostal dál než ostatní. Nebo si myslíš, že Natalie, která je na EoE od začátku, nemá větší šanci na návrat, když má 3 výhody, než Nick, který ani nedostal šanci získat nějaký token?

A co se týče toho Nicka... Já chápu, že má i své fanoušky, ale co konkrétně udělal v této sérii tak skvělého? Vždyť většinu času se jen vezl, nebo doufal, že si nakonec ostatní vyberou na kmenovce jinou oběť. Jediné, za co mu uznávám zásluhy, je vyřazení Yula. Jinak nevidím bohužel nic. A tím, jak se sám vyprovodil ze hry, to jen dokonal. Že se dostal do poslední šestky, neberu jako důvod, proč bych ho měl chválit, když takový Ben se dostal do pětky, protože těží z toho, že si ho tam ostatní nechávají.


Myslím to tak, že když je to tak super výhodný, tak se můžou přece nechat vyloučit první, protože máš největší šanci najít výhodu a neriskovat, že vypadneš třeba v 7 a nebudeš tak mít výhodu v soutěži. Nikde netvrdím, že je to spravedlivý nebo fér, EoE je asi nejhorší twist, co dle mě kdy byl mimochodem.

Co se Nicka týče, tak krom Yula, výrazně přispěl k vyřazení Adama, kdy jedinýmu OG playerovi ve hře Tysonovi řekl, že ho chtějí vyloučit a tím to celé odstartoval, další je vyloučeni Sophie, kdy edit mohl klidně udělat masterminda z Nicka a z Tonyho troubu, co se veze a pak vyloučil Jeremyho, což se tedy v konečném kontextu ukázalo jako chyba, nicméně udělat toho hodně a byl na vyloučeni dvě rady po sloučení a pak se hezky dostal do většiny. Myslím, že toho zvládl víc než dost, narozdíl od většiny castu, protože co udělala Denise krom vyloučeni Sandry v premerge, co udělala Sarah krom ukradnuti hlasu, které se ukázalo jako úplně zbytečné nebo co udělala Michele? Netvrdím, že nic, ale oproti Nickovi toho bylo míň. Nick hrál velmi dobrou hru, možná i jednu z těch nejvýraznějších, nicméně produkce se rozhodla trošku jinak, a to nedat mu takovej kredit, což je trochu škoda si myslím....

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod hozu » 07 kvě 2020, 14:02

Takové ticho před bouří, pokud to tedy porovnáváme s předchozími díly. Ale osobně jsem za to rád. Ta série potřebovala trošku zvolnit. Zároveň to přineslo několik hodně překvapivých momentů. Osobně jsem si trochu přál, aby Tony nevyhrál imunitu, jelikož mě hodně zajímalo, jak bude vypadat jeho hra bez štítu. Byla o poznání klidnější (taky jste si tak užívali ty kmenovky bez šeptání?), ale co víc, nikdo po něm nešel. Osobně mě to dost překvapilo, ale zřejmě to ukazuje i tu sílu jeho hry. Nemyslím si, že by po něm nutně nechtěli jít, ale podle mého spíš asi nechtějí riskovat HII. Navíc, koho zformovat? Ben se ukázal, že vyžvaní kde co. Jeremy by to možná Tonymu taky řekl. Sarah proti němu nepůjde. Podle mého bylo i relativně málo prostoru k manévrování. Myslím, že věta, kdy Sarah říká, že oni dva jsou "swing vote" bylo asi to poslední, co bych u těchto hráčů čekal a o to víc mě to ohromuje :D.

Jeremy: Osobně mě to vyřazení docela překvapilo. Čekal jsem, že se dostane dál. Myslím si, že i pro Tonyho byl mnohem hodnotnější štít. Ale je možné, že asi Tony ví/vidí něco, co my jako diváci ne. Podle mého on už moc nemusí tu hru tlačit na sílu. Svoje kroky si udělal a teď potřebuje dotáhnout finále, tak proč se prostě nedržet hlavního proudu, když se nemluví o něm. Jinak, Jeremy samozřejmě nehrál tuhle sérii moc dobrou hru a kdyby nebylo Tonyho, tak asi tolik kmenovek ani nepřežije. Podle mého se s ním spíš nesla taková ta iluze, že je nebezpečný, aniž by něco udělal.

Nick: Já si tedy myslím, že Nick hrál hodně zajímavou hru. Bohužel jsme ale o ní moc neslyšeli. Některé jeho tahy byly prostě neosvětlené, přitom bylo vidět, že o hře přemýšlí a očividně dokázal prokličkovat dost daleko. Jen ten jeho obraz, proč se co stalo podle mého moc neukázali. Kde asi udělal chybu bylo to, že se možná nechopil té příležitosti u Jeremyho. Ale upřímně, kdo chce vsadit svoji hru na 50/50 výhodu? Ale co se produkční stránky týče, tak bylo minimálně vidět, že má takový ten"goat" edit, takže mě asi jeho vyřazení ani nepřekvapilo.

Michele: Je pravda, že její hlasování jsou dost divoký a to že je ve F5/F6 je dost náhodný. Vlastně, když se nad tím tak zamyslím, ta 50/50 imunita k ní absolutně seděla :D. V pre merge hrála hodně solidní hru. Teď musela kličkovat někde naspodu kmene, což se jí dařilo, díky té podivné návaznosti. Tony chrání Jeremyho, Jeremy chrání ji. Mě ten její "boj" bavilo sledovat, ale souhlasím, že tentokrát ten její typ hry porota asi jen tak neocení.

EoE: To mě dostává trošku k struktuře epizody. Osobně jsem byl docela rád, když jsem viděl, kolik minut zbývá do konce, jelikož jsem si říkal, že by mohli odbýt tu otravnou výzvu o návrat už v téhle části. Bohužel. Místo toho jsme dostali nudný odchod z EoE a vcelku zbytečné sesumírování série. Osobně doufám, že se nevrátí Natalie. Vlastně, já nefandím nikomu kdo se vrátí, ale tohle zní jak noční můra. První vyřazený člověk, ještě se vrátí s imunitou (Což znamená, že během F6 budou ve hře 3!). I kdyby to byla ona, nebo kdokoliv jiný. Osobně doufám, že dané osobě nedají moc prostoru k manévrování. Vážně nechci vidět dalšího hráče, co vyhrál Edge of Extinction místo Survivoru.

A teda ty fire tokens se v závěru ukázaly jako pěkná zbytečnost, když si za ně hráči ani nemohli ve finále nic koupit. Se divím, že Denise neposlala někomu na EoE vzkaz :D.

V rámci kvality hry doufám, že vyhraje Tony, jelikož hraje skvělou dominantní hru a je zábava ho sledovat. I když osobně se musím přiznat, že o trošku víc a bez nějaké snahy o racionální vysvětlení, bych to přál té Sarah. Přijde mi, že konečně máme možnost vidět tu její sociální stránku hry a navíc se bavím docela představou, že bude první vítězka od jejího vítězství :D . Ačkoliv mám pocit, že by měla herně asi udělat i něco víc, než jen odmítnout imunitu (Což i tak považuji za jeden z nejzajímavějších momentů celé série). Na druhou stranu, je to těžké, jelikož očividně ve vší nepravděpodobnosti hraje ve většině a tam se těžko manévruje. Každopádně, tihle dva ve finále by pro mě byli určitě velké zadostiučinění téhle série a skvělé uzavření toho jejich příběhu. Zbytek hráčů na mě působí spíš do počtu. Možná Denise má nějaké resumé, osobně mi přijde, že taky byla dost neviditelná. Ale upřímně, i takový Ben pro mě pořád solidnější vítěz, než kdokoliv z EoE.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 07 kvě 2020, 15:02

hozu píše:Osobně doufám, že se nevrátí Natalie. Vlastně, já nefandím nikomu kdo se vrátí, ale tohle zní jak noční můra. První vyřazený člověk, ještě se vrátí s imunitou (Což znamená, že během F6 budou ve hře 3!). I kdyby to byla ona, nebo kdokoliv jiný. Osobně doufám, že dané osobě nedají moc prostoru k manévrování. Vážně nechci vidět dalšího hráče, co vyhrál Edge of Extinction místo Survivoru.

Naprostý souhlas, jestli se vrátí Natalie, a že edit má celou řadu vcelku dobrý, a nedejbože se dostane do final 3, tak si myslím, že by pro ní spousta lidí hlasovalo už jen kvůli tomu poutu co si na EoE vytvořili, ale tuhle řadu by to poslalo totálně do kopru... prostě celá snaha Tonyho či Sarah či kohokoliv jiného za celou sérii by byla k ničemu a obrovský middle finger... :-? Prostě ať se vrátí kdokoliv, tak se modlím ať se nedostane do final 3 a když už, tak že nevyhraje a skončí na třetím místě.

Nejzajímavější varianta by byla Tony, Sarah a třetí člověk, který je v podstatě goat co by v tomto složení věřím dostal naprosté minimum hlasů (pokud to nebude onen EoE navrátilec :-? ), pak by to byl opravdu skvělý souboj až do samotného konce, protože Sarah má podle mě jasně locknutý hlas od Kim, Sophie a troufám si říct i Parvati, Tony pak zase myslím si od Boston Roba, Nicka, nebo i takového Jeremyho, pokud teda nebude zahořklý :) Jsem taky hodně zvědavý komu to dají odschooleři jako takový Ethan, Amber či Danni atd. :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod hozu » 07 kvě 2020, 15:47

cypher.eu píše:...


To EoE pouto je právě dost ošemetné. Jako je pravda, že takový Tony má pořád na FTC čím ohromit (což byl trošku problém finalistů 38. série), takže si myslím, že jeho potenciální vítězství je relativně neotřesitelné, pokud v tom finále bude. Ale člověk prostě nikdy neví. Ti hráči tam strávili strašně moc času. Navíc, ten navrátilec určitě přijde s kompletními informacemi o myšlenkách poroty. Možná i nějakými tipy na koho zacílit.

Finále Sarah, Tony a někdo do počtu (Ben? :D ) je určitě asi ta nejlepší (a nejzajímavější) varianta, co můžeme dostat. I když stále nevím, ta Sarah má nějaké hlasy (Sophie je asi jistá). Otázkou je, co kdo ocení víc. Ten Tony je prostě mnohem "hlučnější" v tom co dělá :D . Jeremy podle mého si rýpne, ale stále si myslím, že to je typ hry co ocení víc. Jak budou hlasovat old schooleři si netroufám odhadnout. Amber podle zpovědí asi pro Roba :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod Yedko » 07 kvě 2020, 18:41

Já si právě myslím (a zároveň se trochu bojím), že old school podpoří spíš Sarah než Tonyho. Možná s vyjímkou Roba a tím pádem i Amber... Určitě to nevidím tak jednoznačně jako mnozí a Sarah má určitě lepší informace než vy. Uvidíme, uvidíme. Těším se na příští týden, snad mě to nezklame a nebude finále Ben, Denise a Adam :D
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod f*ck » 08 kvě 2020, 00:24

V hodnocení hráčů se odráží sympatie, či antipatie. Jinak si nedokážu vysvětlit, co provedl Jeremy tuto sezónu, že je tak populární? Mám ho na stejné úrovni jako Michelle a Nicka. Jediný, kdo si zaslouží výhru je Tony. Když to nebude on, tak ať to klidně vyhraje někdo z EoE.
V historii Survivora se už stalo, že vyhrál borec, který byl na EoE a svět se nezbořil.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 08 kvě 2020, 08:49

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

survivorfan
Příspěvky: 2
Registrován: 22 dub 2019, 08:18
Nejoblibenější hráči: Parvati, Michaella

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod survivorfan » 08 kvě 2020, 09:01

Víťaznú hru má určite Tony, v tom sa asi všetci zhodneme. Ale ešte nie je koniec. Ak by sa niekomu zo zvyšných hráčov podaril podraz na Tonyho, tak v tom prípade si výhru zaslúži on, pretože to by bol v tomto momente hry blindside hodný 2 milionov dol. Mohol by sa o to pokúsiť niekto s imunitou, ale tú má ale teraz okrem Tonyho len Ben a pri všetkej úcte k jeho prvej hre, v tejto sérii je za blbečka. Čo sa Sarah týka.. to, že nejde po Tonym je pre mnohých nepochopiteľné, keďže vraj proti nemu nemá vo finále šancu, ale okrem faktora najlepšej hry, je tu ešte výrazný sociálny faktor a v tom si zrejme Sarah verí. Zároveň je menším terčom ako Tony, takže jej súčasná hra je zrejme správna. To čo by ešte mohlo výrazne zamiešať kartami, je hráč z EoE. Veľmi to prajem Natalie, pretože táto superwoman si na tom ostrove išla úplne inú úroveň. Pohľad na jej plné ruky tokenov bol k nezaplateniu. Zároveň odtiaľ ovplyvňovala vývoj hry, takže určite nemožno povedať, že bola mimo. Vysnené finále Tony, Sarah, Natalie.

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod Audrina » 08 kvě 2020, 22:49

Myslím si, že snad nikdo nemůže pochybovat, že zpět z EoE se vrátí Natalie. V soutěžích byla vždycky hodně schopná a když má tři výhody...to by to musela ultra pokazit.
Myslím si, že Tony má finále jasný, protože tam zkrátka není žádný hráč, který by ho dokázal sestřelit. Zároveň si ale myslím, že Tony sám odstraní Sarah, podle mě v top6 nebo top5. Dle mého je to totiž jediný hráč, který by ho byl schopný ve finále porazit...a to si uvědomuje i ten Tony.
Taky bych si do top 3 klidně tipla i tu Michele, především díky tomu, že patří těm hráčům, kteří dokáží vyhrát individuální imunity až do konce. Na výhru ale šanci rozhodně nemá

cihi
Příspěvky: 299
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod cihi » 09 kvě 2020, 00:59

Jsem rad, ze se Tony zase trochu upozadil a dal uz neblazni. Krome tedy spionazni akce v korunach stromu :dance:

Jinak, neni to hnedka lepsi a zabavnejsi show, kdyz se 50% casu neresi sexismus, rasismus a doteky hracu???

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 09 kvě 2020, 14:16

Níže článek o případné výhře Natalie a jakou by to vyvolalo nasranost fandů, já bych k nim určitě taky patřil... :smile:

https://www.cheatsheet.com/entertainment/survivor-winners-at-war-natalie-anderson-wins-the-2-million-fans-upset.html/
Završením Survivora měla být 40. řada

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod Rodann » 11 kvě 2020, 00:09

KORU:

HERO Tony, Michele
ZERO Ben, Denise, Nick, Jeremy

========================================

EoE:

HERO Natalie
ZERO -

========================================

Vítězný edit: Tony.

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod Kill Kenny » 11 kvě 2020, 14:09

Takhle vypadá pravý blindside na Nicka.
https://reddit.app.link/pFwPkwJRo6
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod strom-z » 11 kvě 2020, 14:45

Tak po dlouhé době přispěju a malinko zabilancuju ;)

Winners at War podle mě začalo třema/čtyřma fantastickejma epizodama a v tu chvíli jsem překvapeně začal věřit tomu, že se snad dočkáme jedný z nej sezón ever srovnatelný s Heroes vs Villains nebo Mikronésií...

...jenže hře podle mě opravdu neprospělo rozdělení na 3 kmeny a hlavně vylítnutí Roba, Parvati a všech oldschoolers (nezmiňuju zvlášť Sandru, která předvedla katastrofální tah a vyhození si absolutně zasloužila) prostě zábavnost silně srazilo - byť ta epizoda, kdy vylítl Rob byla taky skvělá.

ale už první dvě epizody po merge byly (až na Adamovu zábavnou scénku s idolem) jeden velkej chaotickej gamebot fest, ve kterym se těžko vyznali samotní hráči a diváci už tuplem ne... sezóna je tohle unikátní tím, že všichni hráči jsou přinejmenším slušní, ale to samo o sobě nezaručuje kvalitní podívanou. naopak tu chyběj/vymizely pořádný dramata/zajímavá chemie mezi hráči - třeba Rob vs. Adam, Rob vs. Ben, Parvati vs. Wendell, to byly skvělý scény, jenže teď už se mezi sebou mydlej jen newschoolers a srovnání třeba s post-merge David vs Goliath, Millenials vs Gen X nebo Second Chances podle mě opravdu neni moc lichotivý.

samozřejmě je tu díkybohu faktor Tony, kterej je po vypadnutí Roba a Parv tim zbývajícím TV pokladem a naprosto tu show zachraňuje :hungry:

nicméně jak už bylo řečeno, jestli si Sarah myslí, že má na to porazit Tonyho, ztrácí u mě velkou dávku hráčskýho respektu. Sarah je podle mě často hejtovaná hráčka, která si ale Game Changers povodila, mohla klidně vyhrát už Cagayan a doteď se skvělou sociální hrou obdivuhodně držela mimo nebezpečí, ač jí spousta lidí před začátkem sezóny chtěla okamžitě venku... ale ty kecy, jak "chce ukázat odvahu jít na konec s těma nejlepšíma" nenávidim. a ani to tak nikdy nefunguje - porota bude respektovat, pokud Sarah Tonyho podrazí a ne pokud s nim "odvážně" dokráčí na konec.

strašně bych Tonymu výhru přál ale taky strašně nechci, aby měl výhru snadnou, to radši ať se Sarah vzbudí a Tonyho krásně podrazí.

Michele je neskutečná sympaťačka a výhru v posledním challenge (opět, ty challenge jsou ale oproti australskýmu Survivoru furt hodně nenápaditý, i když tuhle domino klasiku zrovna beru) jsem jí strašně přál... a vlastně si asi přeju i aby se dostala na konec a vítězi zatopila svou výtečnou sociální hrou. ale nechci aby vyhrála - vždyť ona fakt byla mimo skoro na každý kmenovce...

Denise má podle mě poslední dobou tak neskutečně mizernej edit, že podle mě nemůže vyhrát, i když vzpomeňme na "neskutečně bohatej" edit Chrise Underwooda.... těší mě u ní, že se snaží o Final 3 bez Tonyho, zatimco u Sarah jsem konsternovanej, jestli s Tonym fakt jít chce a u Bena to samý. pokud Ben spolíhá na to, že Tonyho sejme nejpozdějc v rozdělávání ohně, dokážu to pochopit...

...ale přesto mám pocit, že jsou Ben (a částečně i Denise) nepochopitelně mimo, když šli po Michele a Nickovi a jejich jednoznačnej cíl měl bejt Tony!!! uf....

Nickovo rozhodnutí vyřadit Jeremyho a ne Bena podle mě naprosto dávalo smysl (Bena může porazit, Jeremyho ne), problém byl, že si prostě asi nevytvořil dostatečný vztahy, aby pak (logicky!!) přehodil terč na Tonyho, naprosto nechápu, že se o to ale ani nepokoušel a tvrdil "Tony is my man". tyhle momenty jsou frustrující podobně jako jedna nedávná nejmenovaná mezinárodní sezóna...

Celej koncept fire tokenů atd. ... já nevim, dílčím způsobem to fail neni a dalo to vzniknout některejm fajn situacím (Parvati vs. Wendell, Tonyhon antivýhoda), ale zároveň je ten systém divnej a nepřehlednej pro diváka. A jednou přiletí supervýhodnej idol pro Sandru za jedinej token (co s nim naložila je opravdu umění), podruhý nevýhoda za 6 tokenů a hráč to nemá jak ovlivnit. Strašně random. I když furt podle mě méně špatný/nebezpečný, než premiéra S35, kdy přistál v epizodě 1 idol v cizím kmeni absolutně nezaslouženě a chtěl bych vidět ten řev, kdyby
Spoiler!
Ryan dal idol Katrině a vypadla Chrissy - což se naprosto v klídku mohlo stát


A vypůjčím si z recapu Daltona Rosse jednu podle mě hodně přesnou citaci: "One former player (who shall remain nameless) who is not a fan of this season told me his issue is that the storytelling this season did not center around players reacting to each other, but rather players reacting to twists and advantages. Twists and advantages are fun in moderation, but they can tend to overwhelm what is the basic core of any great season —the personalities themselves."

Což podle mě samozřejmě neni zdaleka jedinej problém Survivora v roce 2020 - i "čistší" sezóna s menšim počtem výhod by podle mě trpěla faktem, že je základní mustr soutěže už pro hráče až moc předvídatelnej a strategie se stávaj čim dál víc "meta", což vůbec neústí ve větší zábavnost. Netvrdim, že Survivor je zcela vyčerpaná věc a myslím, že producenti se MUSÍ snažit Survivora nějak vyvíjet... ale zatimco Second Chances působila jako ohromně svěží vítr jak co se týče twistů, tak vývoje gameplaye, kdy se teprve začínalo s "voting blocs", nemám pocit, že by od S31 s výjimkou pár záblesků došlo k bůhvíjak pozitivnímu posunu, spíš naopak.

Ani nejsem tuhle sezónu nějak nadšenej z editace a storytellingu - přišlo mi, že David vs Goliath v tomhle zazářil, produkce měla pár fakt dobrejch nápadů a najednou je ta kreativita zase nějak fuč.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod Rodann » 11 kvě 2020, 17:16






Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP13

Příspěvekod risker » 12 kvě 2020, 14:53

Doufám, že Tony to dotáhne až do vítězného konce.

Docela se na finále těším, což je příjemná změna za posledních pár let.
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů