S40 - Winners at War - EP14 - finále

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod kachna » 18 kvě 2020, 18:49

Jak tak pročítám tu diskuzi, tak vlastně ani nevím co bych dodala. Vítěz série naprosto zasloužený, kdyby vyhrál někdo jiný, tak to asi neustojím.
Soutěže docela nic moc, žádné pořádné vypětí.
EoE mi nevadil jenom proto, že to byla série vítězů. Příště už ho opravdu vidět nemusím.
Jen, stejně, jako většina dodávám, že by to chtělo přesunutí lokace.

A mimochodem, nevíte prosím někdo, zda se dá někde stáhnout soudtrack celé série?

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod huli » 20 kvě 2020, 23:08

Btw prave jsem videl rozhovor s Ethanem, kde rika, proc nehlasoval pro Tonyho, ale pro Natalie. S Tonym pry behem hry vubec neprisel do styku a ani s nim nikdy predtim nemluvil a neznal ho, zatimco s Natalii stravil 30 dni na ostrove, takze hlasoval pro ni, protoze mu prislo divny dat hlas nekomu, s kym nema zadnou osobni zkusenost. A takova Parv se taky behem hry s Tonym nikdy nesetkala, coz asi hralo roli v jejim hlasu. Jasne, takhle velka porota uz asi nikdy nebude, ale tohle je nazorny priklad toho, proc je EoE uplne idiotsky twist, kdyz muze nastat pripad ad absurdum (a tady prave nastal), ze o tvy vyhre rozhoduje nekdo, koho vubec neznas a kdo si na tebe teda nemohl vytvorit vlastni nazor, protoze vsechny informace ma pouze zprostredkovane + navic ma na vyber hlasovat pro nekoho, s kym zil mesic uplne mimo hru. Strasnej bizar.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Yedko » 21 kvě 2020, 03:54

Jednoznačně souhlasím s tím, že EoE nesmysl - zvláště v sérii nových hráčů, ovšem tohle je docela alibismus. Od toho chodí na ty kmenové rady aby získali informace. Já taky znám od vidění jednoho ze soutěžících Robinsonova ostrova, ale to neznamená, že bych mu dal hlas...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod SnowWhite » 21 kvě 2020, 09:39

Nic proti Ethanovi, ale to taková Danni s Tonym taky herně nepřišla do styku a vzhledem k tomu, že se mimo hru skoro nestýká s castem, pochybuji, že ho zná i nějak jinak. Ale asi chápu obě strany, v tomhle je twist s EoE dost nešťastný.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod huli » 21 kvě 2020, 13:08

Ja to samozrejme neobhajuji, ba naopak takovyhle alibismus Ethanovi vycitam, i kdyz zrovna u nej se mu prilis nedivim, protoze od hrace, ktery nikdy nejak extra nepremyslel nad hrou samotnou, lze tezko cekat, ze si dobre promysli i svuj hlas coby porotce. Pouze je to ukazka toho, jak tento twist dava PRILEZITOST cinit takoveto alibisticke rozhodnuti. A kdo vi, jestli by v normalni rade bez predchozich vitezu, nebylo takovych Ethanu dost na to, aby svym hlasem zkazili celou serii.

A mimochodem - cetl jsem taky zaznam z nejakeho podcastu, kde byla Parvati a vysvetlovala tam svuj vztah k Sarah (asi se ji na to ptali proto, ze Sarah x krat zminila, ze o ni pry Parv celou dobu mluvila spatne). Vubec s ni neprisla do styku a krome jednoho rozhovoru po konci GC s ni nikdy nemluvila, ale Sophie a Kim po prichodu na EoE rikaly, ze Sarah vyuzila (podobne jako v GC, kde napr. na uklidneni paranoidni Andrey prisahala na Andreinu mrtvou sestru, ze je v bezpeci) duverne osobni informace pro strategii, coz jim to prislo uz eticky za hranou a nemluvily o ni zrovna pozitivne.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Survivorfans » 15 zář 2020, 22:52

Téma už sice není aktuální a je tu mrtvo, ale taky něco málo přidám. :)

Sezóna se mi líbila a byla slušná, jen byl občas úkol se vyznat kdo zrovna chce jak a proč hlasovat a spíš to občas připomínalo cirkus. Šeptání na kmenovkách už taky bohužel ztratilo svojí originalitu. Zajímavý to je když se něco takovýho děje vyjímečně a né snad na každý kmenovce. :down:

Jako většina fanoušků jsem zklamanej z toho jak moc brzo letěli old school vítězové. Bohužel si za to ale mohli často sami svojí blbostí (Danni, Tyson, Rob, Sandra). Problém je podle mě v tom, že jsou tolik let za hvězdy(Rob se Sandrou dokonce idoly :mrgreen: ) a museli mít více pokusů na výhru. Tedy kvůli mají hromadu účastí (Sandra, Tyson, Parvati 4x, Rob dokonce 5x) a je tedy jasný, že jsou snadnější terče než vítězové co hráli po druhý - viz Yul kterýho si nikdo nevšímal nebo Danni dokud nezačla být paranoidní.

EoE - Taky ten ostrov úplně nesnáším, ta logika že někdo vypadne v 3. den a poté přijde jakoby nic + (skoro) vyhraje je úplně nesmyslná :down: :? :vomit: . Kdysi jsem byl kritik RI, ale ten je oproti týhle sra*ce zlatej. Vážně nechápu, že produkce nepřišla na to jak úplně něco jinýho být někde na klidným ostrůvku, kde se nic neděje, navazují se vztahy a max. čekají jednou za hromadu dní poštu s menší zábavou(minule to bylo horší, že nedělali vůbec nic). Zatímco „běžný" soutěžící hráli běžně ve stresu, aby něco nepokazili a prostě přežili další kmenovky. K tomu samozřejmě soutěže o imunitu.
Vůbec taky už od 38.série nechápu proč vyloučený hráč ovlivňují běžnou hru výhodama. :cry: Je samozřejmě logický, že je cpou svým oblíbencům a snaží se škodit lidem z většiny.
Jak je již zmíněno - největší výsměch je, že k tomu Tony ztratí hlasy protože ho někteří soutěžící vůbec nepoznali. :down: :vomit: Chápal bych teda hlasy pro Michelle, jak to sám tvrdí Tony. Všichni 4 hlasující (Ethan, Parvati, Tyson, Jeremy pro Natalie by se měli stydět když neumí jako vítězové ocenit to že někdo přežil všech 39 dní bez vyloučení.

Je docela zajímavý sledovat jak se o některých vítězích mluvilo před touto sérií a po ní. Sám jsem taky na některý změnil názor, ať už pozitivně nebo negativně.
Hodnocení:
Amber - Měla veliký terč kvůli Robovi, bohužel toho moc předvíst nemohla a tedy se už asi nedozvíme jestli je právem nebo neprávem podceňovaná.
Danni - Po prvním díle jsem v ní viděl potenciál, poté ale byla neznámo proč paranoidní a právem letěla. Za mě dál podprůměrná vítězka, která může za výhru děkovat Steph s Rafem.
Ethan - Nic nepředvedl ale ani nezklamal, nic jsem od něj nečekal. Je škoda že se hned dal dohromady s old school hráči, který jsou známý podrazáci. Podle mě by jemu určitě dost lidí věřilo, protože on byl vždycky loajální a věrohodnej.
Rob - Na začátku jsem čuměl jak si to celkem slušně dával a nevěřil jsem svým očím :idea: :mrgreen: . Poté ale zkusil svojí diktátorskou taktiku a naivně si myslel, že si Adam s Benem nechají diktovat co mají dělat. :shock: Je škoda, že musí vždycky být v čele. :down: Kdyby občas zalezl, tak by měl na zádech určitě o trochu menší terč.
Parvati - Opět potvrdila, že musí mít někoho u zadku jinak nesvede nic. Čest má za Mikronésii, tam hrála skvěle. Předtím a poté ale moc nepředvedla. V HvV musela mít zachránce Russella, tady Roba. :down:
Sandra - Znovu potvrdila, že to je průměrná hráčka. Pokud hraje skrytě, tak se to dá. Jakmile ale hraje naplno tak je to výrazně horší. To jak letěla a hned quitla z EoE je na dvojnásobnou vítězku vážně ostuda. :vomit:
Yul - Příjemně mě překvapil, čuměl jsem jak se slušně adaptoval ;) :idea: . Dokud nezačal moc obchodovat a to se mu vymstilo.
Wendell - Jeho chování jsem vůbec nechápal, za mě hodně velký zklamání. Po GI jsem si myslel, že to je kvalitnější hráč.
Adam - Potvrdil že výhra v MvGX byla spíš náhoda a výhra byla s obrovským štěstím. Tady vymýšlel slušný blbosti a vítězové mu to logicky netolerovali.
Tyson - Bohužel není moc co komentovat, po sloučku se chytře a krátce úspěšně zkoušel schovat. I nadále válí v soutěžích, ale to je tak vše.
Sophie - Už po SP jsem si myslel jak je podceňovaná a krásně potvrdila, mile mě potěšila :) :idea: . Podrázek na ní byl povedenej a nedivím se, že ho nečekala.
Kim - Na začátku byla sice trochu na dně, ale krásně se vrátila a její hra se mi líbila. Po sloučku 1 z mála co prokoukla tu větší alianci a chtěla s tím něco udělat. :idea:
Jeremy - Dokud to šlo, tak pěkně sloužil pro někoho jako hlas uprostřed a hrál dobře. Po sloučku to bylo horší a neustále doufal, že ho někdo zachrání.
Nick - Hrál podobně jako minule, když to šlo tak se schoval využil nabídnutých šancí když byla možnost. Nic co by stálo za řeč. :-|
Denise - Mile mě překvapila a hrála většinou dobrou hru uprostřed, jen jsem moc nechápal ty kecy jak by to zabalila. :shock:
Ben - Nerad to uznávám, ale tady hrál dobře a měl docela vliv na průběh hry. Téměř vždy byl u většiny a určitě nebyl mimo jak jsem to před začátkem série očekával.
Sarah - Po kvalitní výhře v GCH potvrdila, že Cagayan byl omyl a právem patří mezi kvalitní hráče Survivoru. Sice byla o ždibec horší jak Tony, ale je škoda že s ním nebyla na finálové kmenovce.
Natalie - Nikdy jsem nevěděl kam Natalie řadit, protože v SJdS vyhrála díky logickým tahům na páry a zajímalo mě jak by uspěla v klasickým Survu jednotlivců. To se nám bohužel ukázalo hned na začátku, kdy místo nějakýho hraní se nám pohodlně usadila a doufala jak poletí snadný terče. Poté jen čuměla co se to děje a co dělají kvalitní hráči. Dál je to škoda nějak moc komentovat, co se týče fyzičky tak díky ní na EoE válela a po návratu přežívala jenom díky imunitám. Dokonce ani Tonyho nejsemula, jak v to doufala. :fuck:
Michele - Tentokrát hrála trochu líp jak minule, ale stejně to byla slušná bída. Dokud měla rádce Jeremyho tak to šlo, ale poté přežívala jenom díky imunitám nebo z důvodu, že pro nikoho nebyla hrozba pro finále. Za mě tedy podprůměrná hráčka, která netuší jak se dostala 2x do finále. :fuck:
Tony - Na začátku jsem o něj měl obavy kvůli tomu jaká byl hrozba, o to víc čumím jak mu vše krásně procházelo a s přehledem luxusně vyhrál. 8) :) :idea: Za mě to je bez debat King Survivora a jsem rád, že konečně máme kvalitního dvojnásobnýho vítěze, který vyhrál kvalitníma hrama a né nějakýma trapnýma schovkama. Navíc se nemusíme z více důvodů za něj stydět jako u jeho předchůdkyně a může být ikonou Survivora. :beer:

Seredan
Příspěvky: 5
Registrován: 26 dub 2019, 17:52

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Seredan » 04 říj 2020, 11:29

Diky moc za titulky. Bol som trpezlivý a celé mesiace čakal kto nakoniec vyhrá, aj keď už bolo po súťaži. Perfektná séria . A ešte raz ďakujem ľuďom, čo sa starajú o titulky :idea: :dance:

kyssling
Příspěvky: 4
Registrován: 23 zář 2016, 17:32

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod kyssling » 01 pro 2020, 17:19

Tak jsem tu hvězdnou řadu dosledoval, jsem moc rád, že vyhrál Tony, dodal ději zábavnost a celkově se mě řada líbilo. Strašně mě tedy irituje tak přehnaná hra na city při návštěvě blízkých, poslední kmenové rady, černošská nebo sexuální otázka atd ... Přál bych si nové lokace, nové soutěže a návrat aspektu tvrdosti, nedostatku a nepohodlí ... Celou tuhle sérii provázela taktika a neviděli jsme ani jednou znělku (tuším) ...

Měl bych dotaz na vás fajnšmekry jakou otitulkovanou neamerickou sérii mě doporučujete ke sledování ? Díky !

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Pepi » 19 pro 2020, 16:57

No, při takhle skvělém castu asi nikdo nepochyboval, že to bude dobrá řada. Přesto si myslím, že to skoro dopadlo nejhůř jak mohlo. Kdyby nevyhrál Tony, tak horší scénář už by snad ani být nemohl. Opět, jako v každé nové řadě, oblíbenější a kvalitnější hráči letí jeden po druhým a zůstávají tam nezajímaví bottom-tier vítězové z řad S31+. Opět vidíme zbytečné hráče bez editu s nulovou šancí na výhru na úplným konci: Ben - ten snad neměl šanci na výhru od prvního dne; Denise - která otravně flexila s titulem Queen Slayer ještě 20 dnů potom (a který spíš zařídila Sandra, než ona sama); Michele - kterou sice mám rád už od Kaoh Rongu, ale tohle na vítězství zkrátka nebylo; a mnoho dalších (Nick, Wendell...), ke kterým už ani nic nepíšu, protože si sotva po tom půlroce pamatuju, že tam byli.

Edge of Extinction a Fire Tokeny jako samostatné twisty by nemusely být tak zlé, nicméně spolu v kombinaci absolutně nedávaly smysl. Narozdíl od spravedlivého Redemption Islandu, ze kterého má lehčí návrat a méně duelů ten, kdo tam přijede později, Extinction Island zvýhodňuje ty, kdo vyletěli mezi prvníma. Proč?! Hráči, kteří se na Edge dostali jen pár dnů před soutěží o návrat neměli vůbec šanci, protože se všech tokenů museli při vyřazení vzdát. Natalie si tak ten svůj návrat spíše koupila, než aby se vykoupila, a mě tohle vše nechalo akorát frustrovaným, než abych se těšil z nějaké spravedlivé challenge. Naprosto Sandru chápu, že se jim na tuhle pitomost vykašlala.

I přes tohle všechno tuhle sérii řadím mezi moje top 5, především díky Tonymu, který, dle mého názoru, předvedl nejlepší hru, jakou kdy kdo hrál. Bezvadně se adaptoval a předvedl, že ač je nová hra Survivora sebevíc frustrující a nezajímavá, se schopnými hráči je to pořád zábavné. Krom Tonyho mě velmi potěšila už asi jenom Sophie (nečekal bych, že to řeknu, ale byla mi tam jako člověk dokonce nejsympatičtější, navíc s pěkným inteligentním smyslem pro humor, moc mě mrzelo, když vypadla) Old-school hráčů si vážím, že do toho šli, i když neměli šanci. Díky nim měla řada takový nostalgický vibe a jsem rád, že jsem je všechny ještě jednou mohl vidět hrát. To je druhý důvod, proč to byla dobrá řada.

Tahle řada měla potenciál být nejlepší řadou ever. To se sice nesplnilo, i tak si ale myslím, že lepší řadu, než byla tahle, v budoucnu už neuvidíme.

A na závěr děkuji Wooovi, že s sebou tehdy do finále vzal Tonyho a ne Kass. :mrgreen:

:idea: : Tony, Sophie, Michele
:down: : Ben, Adam, Denise, Tyson + každý kdo hlasoval na konci pro Natalie, to snad nemůžou myslet vážně

90%
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod sun.eagle » 04 srp 2021, 12:45

S křížkem po funuse, ale i tak bych rád shrnul mé dojmy z téhle "hvězdné" série.
Na tuhle sezonu jsem se těšil jak malej kluk, nemohl jsem se dočkat až uvidím zase znova legendy, které vdechly život některým dnes už kultovním řadám.
Jeff Probst prohlásil že jsem viděli doposud nejlepší sezonu. Jasně on to musí říct, ale nejlepší není, to ani omylem. Myslím že je spíše průměrná, dokonce podprůměrná a mě vyloženě zklamala a leckdy pěkně otrávila.
- přiznám se bez okolků, že pro mě byly hlavním lákadlem oldschool hráči, a to že všichni vypadli ještě před merge to pro mě vzalo téhle sezoně 75% zajímavosti, je to subjekvivní, ale já to tak mám. Nostalgie a sentiment tady prostě musely zafungovat pro někoho kdo Survivor sleduje od roku 2001.
- sezoně chyběl nějaký ikonický moment, něco co se zapíše do dějin téhle show, na co vzpomenete i po letech, nic takového tu nebylo, a jediné na co si vzpomenu s souvislosti s touhle řadou je Adama a jeho hledání HI u Jeffova pultíku, příznačné isn't it?
- celý koncept EoE je postavený na hlavu, hráč se vrátí po 30 dnech - a nevěřím že tam jedl jen hrst rýže to fakt ne - a dostane se před porotu, která tak logicky nemůže být nestranná. Fire tokens tomu dodaly další absurdní rovinu, chápu že tohle byl jednoznačný ústupek navrátilcům aby měli možnost dál promlouvat do hry, ale s novými hráči bylo to bylo prostě celé špatně. Navíc krade vzácné minuty hráčům ve hře, čímž se dostávám k další věci
- střih a délka epizody, jak se dozvídám, tak spoustu informací a momentů bylo vystřiženo, a to naprosto klíčové záležitosti okolo Tonyho HI, strategie a důvody jednání některých hráčů, průběh TC, to je prostě nepochopitelné že tohle vystřihnou, což změní ráz celé epizody nebo pohled na jednotlivé hráče, ale najdou si drahocenné minuty, či dokonce desítky minut na žvásty o emancipaci, metoo, rovnoprávnosti, rasismu, nebo na slzavé údolí s rodinnými příslušníky.
- Survivor pro mě bohužel ztratil značnou část své kredibility. Prostě nemůžu věřit tomu, že tak výrazný hráč jako je Tony nedostane od nikoho ani jeden hlas. To se na mě nezlobte, ale tohle jim nežeru. Všichni jste tady z jeho hry na větvi, že změnil svou hru a hrál jinak a proto se posunul na rozdíl od oldschool a mohl tak vyhrát? Ne. Jako že řekne, teď nebudu hledat HI, a nebudu terč? Jakože vůbec nebudu terč? Stane se ze mě neškodný Toník kámoš od vedle s nulovou šancí vyhrát...ne to fakt ne. Terč je Nick protože je underdog, terč je Denise protože zahrála darovanou HI, terč je Jeremy protože co já vím? Ale Tony není terč, on to tu jenom všechno řídí, všechno kolem manipuluje, nalézá HI pod každým druhým listem, vyhrává soutěže o imunitu jak na běžícím pásu, ale všichni ho svorně nechají dokráčet do finále. Tím všichni se myslí navíc ostřílení playeři, kteří už vyhráli a hru znají.
- těch produkcí tlačených vítězů je příliš mnoho. Tony, Ben, Rob, Tyson.
- Survivor býval kdysi nepředvídatelnou 3D RPG hrou, kde jste si museli vše vybojovat, ta hra měla spoustu rovin s dokonalou imerzí, a šla do hloubky a na dřeň jak to jen šlo, a postupem času se z ní stala jednoduchá osekaná, koridorová arkáda ve 2D.
Omlouvám se za ten tok negativity, ale mě tahle řada neskutečně zklamala, čekal jsem od ní asi víc než jsem mohl dostat.

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Rendy » 19 úno 2022, 22:18

Tony vyhrál zaslouženě, ale mám to trochu s pachutí, protože mu jeho ovečky až nechutně umetli cestu. A to se minimálně první polovina série nesla v duchu vyloučíme každou sebemenší hrozbu a pak tam nechají lítat tuhle. Třeba jeho úkryt "zafungoval" jen jednou a to jen díky Sarah. Ale jo, je to showman, byla s ním zábava a snažil se. Více by se mi ale líbila výhra Michele, hrála zajímavě.
Obrázek


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti