S40 - Winners at War - EP14 - finále

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 kvě 2020, 08:07

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 kvě 2020, 08:20

WTF Žádný reunion.
Feministický kecy Sarah. Super, to jsme přesně potřebovali. Jsem fakt rád, že nevyhrála.
Soutěž o návrat zpět zase ta trapná, poslední výzva zase ta trapná, fakt se mi to nelíbí. Doufám, že pro příští sezonu použijí zase nějaké lepší výzvy. Návrat z EoE by si zasloužil nějakou výzvu na výdrž.
Docela symbolický souboj u ohně pro Cops R Us.
Škoda, že Denise tu vůbec nebyla vidět, chtěl jsem jí trochu víc.
Zase ta debilní kmenovka na konci. Neslyšel jsem Danni, Sophie ani Kim.

Jinak sérii hodnotím pozitivně, rozhodně jedna z nejlepších za poslední roky, ale zároveň mi nepřišla zdaleka tak ikonická, jako hvězdné řady z první dvacítky. Prostě tomu něco chybělo, ať už to bylo daný nemastnými výzvami, Pokrajem, který zabíral značnou část série a tvrdě ji ovlivňoval, nebo nepřílišným rozvíjením charakterů. Bez Tonyho by to jistě nebyla ani top20. A kdyby to byla série se samými nováčky se stejným průběhem jako tahle, nejspíš by byla ještě daleko níž.

Favoriti ze řady: Yul, Sophie, Tyson, Tony, Sandra, Denise - všichni ukázali přesně, proč jsem si je vytipoval jako favority před zahájením sezony
Kdo si u mě šplhli: Adam mě na rozdíl od MvGX docela bavil, Ben ukázal svou pravou tvář a fakt mě mrzí ten hejt na něj jako na vítěze. Jasně, Devona bych tu viděl radši..., Michelle ukázala hlavně ze začátku, proč je tak dobrá vítězka. Vždy, když byla v minoritě, nebyla cílem, až někam do F6. Ale už jen to, že byla v minoritě není dobré resumé
Kdo se mi pořád nelíbí: Sarah
Rád bych viděl daleko víc od každého hráče, k čemuž prostor díky EoE byl. To se bohužel nestalo...

Tony se Sandrou jsou tedy král a královna Survivora. Na potěš koště :D V podstatě dva nejnepravděpodobnější archetypy.

Doufám, že další aspoň 4 řady budou plné nováčků, i když nebude jiná lokalita než Fidži, ať jsou aspoň nové a zajímavé výzvy, méně EoE a méně náhodných twistů.

Na závěr chci poděkovat vám všem, kteří jste tuto sérii sledovali se mnou a svými komentáři a diskuzemi jste mi ji velmi zpříjemnili. Uvidíme, co nám přinesou další řady!
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14

Příspěvekod huli » 14 kvě 2020, 10:03

Konec dobrý, všechno dobré.

Série vítězů má naprosto zaslouženého vítěze, takže ji můžu jako celek hodnotit pozitivně. Výhra prvního vypadnuvšího hráče, který byl vyřazený pokaždé ( :mrgreen: ), když nebyl chráněný imunitou nebo HII, by to poslala úplně do kytek.

Jenom pár bodů k celé sérii:
- přijde mi úplně neuvěřitelné, že tak extrémně výrazný a hlučný hráč, jako je Tony, nedostal během celé sezóny ani jeden hlas.
- Tony taky naprosto správně podotkl, že on nikdy z EOE nedostal žádnou výhodu, jako mnozí jiní, ale ten twist mu naopak pokaždé akorát podkopal hru, samé nevýhody a pak návrat Nat, která všechny štvala proti němu. To ještě umocňuje jeho dobrou hru
- výzvy byly často dost nudné a nijak zvlášť náročný, bylo by fajn, kdyby se produkce inspirovala u australských kolegů, protože třeba to chytání míčků bylo jako závěrečná výzva vyloženě nedůstojné, porovnejme si to s letošním Survivor AU, kdy jako poslední challenge bylo stání na kůlech umístěných v moří a držení totemu, což vyžadovalo silnou vůli, vytrvalost, fyzickou sílu i díky přílivovým vlnám i vypořádání se s přírodou, prostě těžká několikahodinová výzva, tohle bylo o ničem
- jsem rád, že se ukázalo, že porota plná vítězů dokáže ocenit dobrou hru, trošku mě jenom zklamal Tyson, který nejspíš dal hlas Natalii především kvůli koupenému HII bez zohlednění skutečné hry a Jeremy, jenž působil uraženě
- koncept EOE v této sérii s přimhouřením oka beru, protože i mě by bylo líto, kdybychom už relativně brzo definitivně přišli o Roba, Ethana, Parv nebo Yula, protože k těm hráčům mám nějaký vztah a byl jsem rád, když měli aspoň nějakou naději na návrat a čas od času je člověk viděl v záběrů, ale do dalších sérií už prosím ne
- za naprosto skandální považuji absenci jakéhokoliv reunionu, fakt nechápu, že historickou (a jejich slovy i nejlepší) sérii prostě jen tak utnou bez důstojného zrekapitulování, vyzpovídání hráčů a celkového zakončení na úrovni, je to neúcta k hráčům, fanouškům i hře samotné
- neměl jsem rád Michelle, ale nakonec mě přesvědčila, že je dobrá hráčka a v tomto složení finále měla být druhá

A na konec přidám dva úryvku rozhovoru s Tonym, s nimiž se naprosto ztotožnuji:

I thought Parvati would vote for me. I know Parvati respects gameplay. I didn’t know she would vote for a person who’s good at CrossFit challenges.

Was there anybody else who surprised you in the final vote?

I was surprised that the votes that didn’t come my way went Natalie’s way. Nothing against Natalie, but she played five days. Michele played 39 days, and she was up and down. We would try to get Michele out all the time, and she would manage to do her thing to survive. Natalie played a great game at the Edge. But I was actually upset they voted for Natalie instead of Michele. If you didn’t want to vote for me for whatever reason, they should have voted for Michele.

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S40 - Winners at War - EP14

Příspěvekod Terry » 14 kvě 2020, 11:29

Vitez zaslouzeny coz urcite zveda hodnoceni serie. Tony is the new King. Natalie mohla byt new Queen. Ale nepovedlo se ji seknout Tonyho. Asi jedina jeji chyba ze nedokazala setnout Tonymu hlavu. Protoze pak by byla favoritka ona. Mohla zkusit Michele proti Tonymu, nebo si tam pro jeho vyrazeni nechat Bena. Jenze Sarah ji to jaksi nedovolila. Ups :) jinak asi nic vic udelat nemohla. Pak uz to bylo jen na porote, jestli oceni jeji hustle na EoE. A to se asi spravne nestalo. Michele bych klidne chodil taky nejaky hlas. Hrala lepsi hru nez pri vitezstvi a ukazala ze ma aspon potencial. Sara, Ben, Denise at uz editem poslednich epizod, nebo tim jak hrali na konci nemeli sanci Tonyho ohrozit. A tim sem i spokojeny s final 3. Dopadla z toho co tam zbylo vlastne nejlip.

All winners hodnotim kladne. Asi nej sezona poslednich let. Uz je to otravny porad cist i psat, ale Jeff by si opravdu mel vzit ponauceni z AU verze. Hlavne co se tyce narocnosti soutezi, delkou epizod a jejich strihem a hlavne zamerenim na gameplay s aspon trochu mensim poctem vyhod a twistu a ne jen zdimani emoci z kazde trochu kontroverzni/dojemne situace.

Kdyz se to aspon z casti stane. Pristi serii zustanou tokeny, ale zadne dalsi twisty uz moc nebudou. EI uz urcite ne :) a nebude to neco jako teens vs boomers. Tak sem spokojeny :)

QOBH
Příspěvky: 13
Registrován: 15 lis 2018, 21:01

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod QOBH » 14 kvě 2020, 11:41

Uff, svet je jeste v poradku.. kdyby vyhrala natalie, celou serii by to pohrbilo. Udivuje me, ze se jeste nikdo nepozastavil nad tim, jak si Sarah zazdila final3 a potazmo i vitezstvi, protoze zjevne bude jeji social game opravdu dobra, navic ma schopnost to hezky prodat... dokonce dvakrat...

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod huli » 14 kvě 2020, 11:57

QOBH píše:Uff, svet je jeste v poradku.. kdyby vyhrala natalie, celou serii by to pohrbilo. Udivuje me, ze se jeste nikdo nepozastavil nad tim, jak si Sarah zazdila final3 a potazmo i vitezstvi, protoze zjevne bude jeji social game opravdu dobra, navic ma schopnost to hezky prodat... dokonce dvakrat...


Rikal jsem si uplne to samy. Pokud chtela porote ukazat, ze neni jenom Tonyho loutka a dela i vlastni rozhodnuti, tak opravdu nechapu, co sledovala vyhozenim Bena, protoze rozhodne neslo o zadny "big move" a odstraneni silneho hrace, ale pouze vyhozeni nekoho, kdo se celou dobu jenom vezl a koho porota ocividne moc nemusela. A vedlo to jenom k tomu, ze ve F4 najednou byla rovnovaha sil misto 3:1 2:2.

Kdyz uz chtela zapusobit na porotu a hrat sama za sebe, tak proc misto Bena, kteryho nikoho nezajima a byl tam jen do poctu, nezkusila vyhodit Tonyho? To by jeste davalo smysl, ale to, co udelalo ji uz z principu nemohl prinest nic dobreho.

ArtySssS
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2016, 19:05

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod ArtySssS » 14 kvě 2020, 12:02

huli píše:Kdyz uz chtela zapusobit na porotu a hrat sama za sebe, tak proc misto Bena, kteryho nikoho nezajima a byl tam jen do poctu, nezkusila vyhodit Tonyho? To by jeste davalo smysl, ale to, co udelalo ji uz z principu nemohl prinest nic dobreho.


Tak Tonyho ani vyhodit nemohla, jednou měl idol a jednou imunitu.

Reamax
Příspěvky: 5
Registrován: 09 lis 2014, 18:32

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Reamax » 14 kvě 2020, 12:17

To vyloučení Bena je opravdu nepochopitelné, protože kdyby vyloučili Michelle, jak bylo původně v plánu, Sarah by si tím na 100% zajistila účast ve final 3. Pokud závěrečnou imunitu vyhraje Ben, tak ji vezme do finále a oheň by dělal Tony proti Nat. Pokud by vyhrál Tony, myslím si, že ji vezme taky jakožto jeho největší ally a ukáže tím loajalitu, tj oheň by dělal Ben proti Nat. Pokud by vyhrála imunitu Nat, vzala by do finále Sarah, protože by chtěla, aby Ben vyřadil Tonyho v dělání ohně. Takže tímhle tahem si skutečně dle mého názoru Sarah dost zkazila hru. Jasně, proti Tonymu stejně neměla šanci, třebaže ona si pravděpodobně myslela něco jiného, ale třeba ve trojici Natalie x Ben x Sarah určitě vyhrát mohla.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod brninho » 14 kvě 2020, 12:26

Uff, nakonec to dopadlo dobře, ale pěkně popořádku:

Natalie asi většina z nás jako navrátilce čekala, že ano? Tentokrát edit nelhal a upřímně bych se divil, kdyby to měl ukořistit Wendell se svým dummy editem před vyloučením a s tím, že ze záběrů z EoE k nám moc nepromlouval.
Upřímně ta "první třetina" mě srala neskutečným způsobem, nejenom že jsem to Natalie nepřál, ale v tom, v čem si Sarah nejspíš u Američanů šplhla, tak u mě klesla v mým osobním hodnocení ještě hlouběji, nemám tyhle kecy rád, zase se nám dostává na světlo nějáký americký pseudomorálno kterým by se tahle show neměla zasírat. Čistě strategicky si zahrávala se svou "core alliance" Tonym a Benem neskutečně, plán se třemi hlasy pro Denise byl totálně reasonable a to říkám jako její velkej fanoušek, po téhle šarádě jsem měl z něčeho typu FTC ve složení Natalie, Michelle, Ben docela strach.

Druhá třetina už mi vlila optimismus do žil, bylo jasný že jeden z dvojice Tony a Sarah to na závěr dotáhnou, nejsem fanouškem Sarah, ale kdyby vyhrála ona, tak by jeden z dvou dvojnásobných vítězů měl předky z Čech, to není zas tak špatný :D Upřímně jako wtf mi přišel krok Bena, kterej nejspíš prozřel a uvědomil si, že by na FTC byl nejspíš jen do počtu...Což ale totálně nerespektuju, měl bojovat do konce, ale dobře, chápu že to není nejostřejší tužka v penálu, v téhle fázi podle mě udělala klíčovou chybu Sarah, v jejímž zájmu by právě bylo protlačit Bena do final 4, kde by mohl eventuálně dostat Tonyho ve FMC, kdyby se hlasama netrefili a Natalie by zahrála idol za Michelle tak by stejně Ben odešel a že by Sarah přispělo nějak do resumé že pro něj hlasovala? Myslím, že to spíš přihrálo Natalie..

No a pak tu máme závěrečnou fázi, nemám rád fire making challenge, ale v tomhle případě nejspíš zachránila sezonu a edit toho, jak Tony, Sarah a Michelle trénují docela přispěl k napětí, Tony z toho vycházel nejhůř, ale jak už to tak bývá tak to značí triumf nakonec. Jinak myslím si že na EoE bylo dostatek času na to, aby si člověk tenhle skill nějak vypěstoval, myslím že Chris a Boston Rob navrátilcům z EoE udali jasnej mustr, jak mít na konečné vítězství šanci, navrátilec by jednoznačně měl jít do fire making challenge, je to smutný že někdo kdo většinu hry strávil mimo vůbec je uvažovanej jako možnej výherce, tenhle twist je jednoznačná nespravedlnost, ale už je to do budoucna nejspíš jasný a pokud si mám tipnout, tak ještě nějákýho shit winnera typu Chrise budeme mít.

Jinak o Tonym se nemusíme bavit, zařadil se na Mount Rushmore vítězů téhle hry, nejsem "die hard fan", ale to místo vedle Sandry a original vítěze Hatche si zaslouží...Teďka koho dát jako čtvrtýho na Mt Rushmore? Za sebe nejspíš Boston Roba, někdo jinej by dal Parvati, někdo další by třeba sundal Hatche nebo Sandru a třeba jenom přemýšlím o totální píčovině.
Asi mě nebudete mít rádi, ale Jeremy u mě hodně klesl, hlas pro Natalie chápu od Tysona, chápu ho od Ethana, ale že Jeremy nehlasoval pro Tonyho? Ublíženej malej člověk, přišel mi tuhle sezonu trošku protivnej, ale přičítal jsem to tomu, že velkou část hry měl na zádech terč, klepal jsem si na čelo, když mu Ben dětinsky odsekával, ale on nakonec není o nic lepší. Parvati pokud se nemýlím s Tonym ani nehrála, ale čekal jsem její hlas pro Michelle, ta nakonec až nespravedlivě končí s nulou a 100k má člověk s pěti dny ve hře, bravo.

Na reunion jsem se výjimečně i těšil, doufal jsem v nějákou "zoom" variantu, hlavně kvůli tomu, že by se třeba na svět dostalo ALS a třeba nějáká podpora pro Pennerovu ženu, bohužel...Jinak tuhle sezonu Sia mlčí? :D
Po katastrofické s39 mi tahle řada trošku spravila chuť, s41 dám ještě šanci, i když nikdo nevíme, kdy bude, trošku naivně doufám, že se produkce vzdá Fiji a uvidíme třeba Survivor Wild West- Native Americans vs Immigrants :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod cypher.eu » 14 kvě 2020, 12:34

Je to tam!!! Tonymu jsem to zejména za tu druhou půlku této řady hrozně přál a i když měl velký winner edit, tak stejně jsem byl celé 2 hodiny hodně nervózní :mrgreen: Vyhrál naprosto zaslouženě, předvedl perfektní hru proti velmi těžké konkurenci a všem klackům co mu byly hozeny pod nohy ať už v podobě extortion disadvantage či návratu Natalie z EoE atd., opravdu mu nemám za celou řadu co vytknout, celou dobu měl obrovský přehled, viz třeba teď na konci že Natalie bude mít z EoE idol atp., zkrátka alespoň dle mých měřítek je to nyní bez debat nejlepší hráč Survivoru :first:

Co se finále týče, tak i když mě třeba ony loved ones návštěvy nechávají naprosto klidným, tak ta fire making challenge a zejména její konec mě fakt rozsekal, prostě to jejich přátelství, celá ta cesta do final 4 a nakonec rozhodnutí té "evil bitch" Natalie... :mrgreen: Pro mě nejsilnější moment této řady a určitě TOP 5 za celou éru Survivora. Více se ke každému hráči vyjádřím níže:

Kdo se zlepšil:
Tony - první místo bez debat on, shrábnul výhru a předvedl impozantní hru, před kterou musí smeknout každej fanda.
Michele - otevřeně přiznávám, že i já jsem patřil mezi lidi, který ji řadil jako spíše nezaslouženou a slabou vítězku a i když mě tu nijak extra neohromila, tak se jí nedá upřít to, že se dokázala dostat do finále i když měla hlavu na špalku snad nejvíc ze všech hráčů, rozhodně nebyla žádný goat, kterým by býval třeba Ben. Po této řadě ji vidím jako zaslouženou vítězku své původní řady, jen holt na přemožení Tonyho to absolutně nestačilo. Každopádně aspoň jeden, dva hlasy si myslím zasloužila...
Sophie - v South Pacific jsem jí fakt neměl rád, ale tady předvedla snad největší "redemption" ze všech hráčů. Její hra se mi líbila, šokovalo mě, jak na tom byla dobře fyzicky, jediná skvrnka je že odešla s idolem v kapse, ale prostě to byl skvělý blindside od ostatních.

Neutrál:
Natalie - ano, předvedla impozantní fyzickou hru, možná nejlepší tuto řadu, ale to na vítězství nestačí. Její sociální hra byla slabá, což bylo vidět i z otázek takového Roba a myslím i Amber, že si prostě na EoE nesedli. Jsem moc rád, že nevyhrála ona, protože si to jednoduše nezasloužila ;)
Sarah - před začátkem této řady jsem ji neměl vůbec v oblibě, viz i můj podpis kde figurovala v kategorii "VEN". Teď už ji rozhodně nehejtím a neirituje je mě jako svého času v Game Changers, ale ani její hru nemohu ocenit - měla sice dobrou sociální stránku, ale otěže měl prostě v rukou 90% času Tony a ona byla spíš hlasem v jeho alianci než cokoliv víc :-|
Yul - jeho hra se mi líbila a viděl jsem v něm velký potenciál po mergi, jenže k tomu bohužel nedošlo. Nemohu říct, že by hrál lépe než svoji první účast a proto ho řadím sem.
Nick - moc jsem od něj neočekával a moc ani nedostal. Někteří tu dříve polemizovali o kvalitě jeho kroků, já je prostě nevidím, sorry.
Adam - ok, stále ho nemám rád, ale prostě nemohu říct, že by jeho hra byla průšvih nebo tak něco. Snažil se seč mohl a i když na tom sociálně není moc dobře, tak v rámci jeho možností udělal prostě vše co se dalo, aby ve hře zůstal, získal čísla na svou stranu atd.
Tyson - nikdy pro mě nebyl kdo ví jak amazing vítězem či hráčem a tady podle mě předvedl takový svůj standard. Ani horší, ani lepší.
Rob - hodně jsem u něj váhal jestli ho dát sem, nebo k těm co se zhoršili. První cca třetina této řady patřila rozhodně jemu, byl to ten starý dobrý Robfather, ale za své vyloučení si do určité míry mohl právě tímto svým stylem sám. Kdyby se pokusil změnit svůj stereotyp jako to udělal Tony, možná by to dotáhl dál...
Ethan - myslím si, že nikdo tady od něj neočekával kdo ví jakou hru a i to jsme dostali.
Amber - podobně jako u Ethana, dostali jsme co jsme očekávali, nevidím tam žádné zlepšení ani zhoršení.

Kdo se zhoršil:
Ben - ten člověk má bez debat nějaké vnitřní démony, to jak se obětoval pro Sarah aby měl kamarády prostě ukazuje, že jednak by bylo lepší, kdyby místo něj od začátku nastoupil někdo jiný, třeba Mike Holloway atp. a že i herně byl velmi často naprosto mimo. Michele si svůj obraz vylepšila, on si ho bohužel ještě zhoršil, což je mi líto, protože to očividně není špatný člověk, jen prostě nikdy neměl vyhrát svojí řadu, to byla velká chyba produkce, která ho do toho finále doslova dotlačila na úkor Chrissy, která by byla bývala zajímavou vítězkou...
Sandra - ač ji mám v PI i HvV opravdu moc rád, tak své nejlepší dny má bez debat už za sebou, tohle byla její nejhorší řada už jen kvůli faktu, že se za A) vyhodila vlastně sama, za B) vykašlala na EoE a šla domů jako quitter
Denise - další jinak moje oblíbená hráčka, sice vyřadila moc pěkným tahem Sandru, ale částečně si za to vyřazení může Sandra sama. Jinak bohužel Denise nic moc nepředvedla, hrála dobrou under the radar hru, jenže tenhle styl se v této řadě rozhodně nevyplatil a ve finále by jí porazila jak Sarah, tak věřím, že i Michele
Jeremy - a další jinak mnou oblíbený hráč, který mě tu ale dost zklamal. Jednak bohužel neměl většinu času hru ve své moci a o jeho osudu často rozhodovali jiní, tak ale i zklamal svým hlasem na konci, kdy to hodil kamarádce a největší spojenkyni Natalii. Působí to navíc uraženě a zahořkle, což prostě ocenit rozhodně nedokážu.
Kim - nevím, jestli to bylo editem, ale prostě tady jsem vůbec nepoznával tu badass hráčku z OW. Přišla mi jednak tak nějak rezignovaná a jednak že prostě neuměla získat lidi na svoji stranu a tak byla většinu času na chvostu. Její výkon tady živí teorii, že prostě v OW byla jednooká mezi naprostými slepci, což její výkon a vítězství v oné řadě trochu moc "naboostovalo", přičemž je to spíš průměrná hráčka...
Wendell - jeho řada pro mě byla dost nudnou a bylo mi buřt jestli vyhraje on nebo Dom, tady působil navíc velmi arogantně a žádné zlepšení u něj nevidím, spíš naopak...
Parvati - podobně jako u Sandry i u Parvati vidím, že její Survivor dny jsou tatam a i když její hra vyloženě nebyla žádný propadák, tak to ale zároveň už vůbec nebyla ta badass evil witch z Mikronésie či HvV...
Danni - neměl jsem od ní kdo ví jaká očekávání, mohla mě jen překvapit, což se taky stalo, ale tím opačným směrem.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod huli » 14 kvě 2020, 12:45

ArtySssS píše:Tak Tonyho ani vyhodit nemohla, jednou měl idol a jednou imunitu.


Jasny, sorry, mne se ty kmenovky nejak smichaly a ve spechu jsem si uplne nevzpomnel, jaky podminky kde byly.

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod miky253 » 14 kvě 2020, 12:53

Tak a máme konec. Tony je naprosto zasloužený vítěz. Hrál výborně a navíc je jeho hra zábava i pro diváka. Když jsem při hlasování pro vítěze viděl, že dostává hlasy Natalie, docela jsem se bál, že opravdu může vyhrát. Protože aby vyhrál první vyloučený člověk, to by z mého pohledu celou sérii poslalo do těžkého podprůměru.
Ten formát vysílání z garáže se mi sice nelíbil, ale kritizovat ho nehodlám, protože chápu, že to bylo nouzové řešení a jinak to asi nešlo. A nakonec mi vlastně nevadí ani ten chybějící reunion. Upřímně řečeno, v posledních sériích byl stejně o ničem, když se polovina hráčů ani nedostala ke slovu. Navíc si nejsem úplně jistý, jestli by bylo v silách produkce zvládnout to po technické stránce. Dokážu si představit, že by s někým ztratili spojení, nebo že by se lidé kvůli časové prodlevě mezi sebou překřikovali, což by nepůsobilo moc dobře.
Líbilo se mi, že hned v úvodu zařadili sestřih, kde hráči hodnotili, co jim hra přinesla, ale celé to pro mě začalo postrádat smysl ve chvíli, kdy se debata na stejné téma začala odehrávat po soutěži o návrat do hry. To už bylo zbytečné.
A když už jsem zmínil EoE, tak doufám, že tenhle twist se už nikdy neobjeví. V této sérii to sice bylo umocněné tím, že produkce chtěla mít všechny oblíbence na obrazovkách celou dobu, ale takto jen plýtvali časem, který se dal využít mnohem lépe. Když si vezmu 20. sérii HvV, tak ta pro mě je o dost výše než WaW. Nevymýšleli tam totiž žádné blbosti a místo toho pracovali s jednotlivými charaktery postav a lépe vysvětlili strategii a uvažování jednotlivých hráčů. A fungovalo to prostě lépe než současný formát.
Natalie si sice všechny ty tokeny a následné výhody do soutěže o návrat sama vybojovala, ale i tak mi vadilo, jak velkou výhodu oproti ostatním měla. Po návratu do hry se vcelku logicky snažila vyřadit Tonyho, ale to je opět důvod, proč EoE už nikdy nechci vidět. Nepřijde mi fér, aby těsně pred koncem hry někdo přišel do hry a všem mohl oznámit, kdo je favoritem poroty.
Sarah mi nijak nevadí, ale ty feministické řeči si mohla odpustit. Kdyby to, co říkala, byla pravda, vyhrál by GCH Brad. A vůbec celkově mi tyhle věci vadí. Nemám nic proti nějakým kampaním za různé menšiny, ale do této soutěže to za mě nepatří. Už se tu řešil rasismus, transgender, sexuální obtěžování, teď feminismus... Vždyť je to proboha soutěž, tak proč je tohle nutné?
A Sarah to navíc trochu nešťastně korunovala tím, že si tak moc chtěla stát za svým názorem, až to vedlo k tomu, že Tony i Ben vyplýtvali naprosto zbytečné své HII. Ten Tonyho plán s hlasováním pro Denise byl dost chytrý a ve final 5 by pak šla domů místo Bena Michele.
A co se samotného Bena týče... Věřím tomu, že v soukromí je to fajn chlápek, ale ve hře mi prostě nesedí. Nemám ho rád a nepovažuji ho za dobrého hráče. Vždyť on se nakonec vyřadil v podstatě sám. Nemyslím si, že by pro něho Sarah hlasovala, pokud by ji neubezpečil, že s tím nemá problém.
Ta poslední IC působila jak nějaký špatný vtip. Tohle že má být rozhodující soutěž v té největší sérii že všech. To už i svého času Trosečník na Primě měl tu soutěž lepší, což je smutné. Každopádně vyhrála Natalie a měla dle mého vsadit vše na jednu kartu a jít proti Tonymu sama. To by jí možná dalo šanci na výhru. Ale neudělala to a Tony se Sarah předvedli jednu z nejzajímavějších soutěži v rozdělování ohně a poté i nějaký ten brekot. Ačkoliv tyto situace nemám rád, tak tady to asi chápu, protože je tu rozdíl v tom, že někteří hráči jsou několik let přátelé a vnímají to jinak než když máte sérii nováčků, co se spolu nikdy neviděli.
Formát FTC je stupidní a nechápu, proč musíme sledovat diskusi, kde Jeff vlastně porotcům nutí, o čem se mají bavit. Chybí mi momenty, kdy se někteří rozhodovali třeba jen na základě toho, jaké jim kdo řekne číslo.
Celkově jsem se sérii spokojený, ale je to dost díky tomu, že vyhrál Tony. Kdyby vyhrála Natalie, tak bych ani omylem spokojený nebyl. To není nic proti Natalie. Byla vyloučena jen kvůli tomu, že měla blízko k Jeremymu a hrála dobře, ale prostě bych nesnesl jako vítěze někoho, kdo nepřežil ani jednu kmenovku, na které nebyl chráněný.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod cypher.eu » 14 kvě 2020, 12:57

huli píše:A na konec přidám dva úryvku rozhovoru s Tonym, s nimiž se naprosto ztotožnuji:

I thought Parvati would vote for me. I know Parvati respects gameplay. I didn’t know she would vote for a person who’s good at CrossFit challenges.

Was there anybody else who surprised you in the final vote?

I was surprised that the votes that didn’t come my way went Natalie’s way. Nothing against Natalie, but she played five days. Michele played 39 days, and she was up and down. We would try to get Michele out all the time, and she would manage to do her thing to survive. Natalie played a great game at the Edge. But I was actually upset they voted for Natalie instead of Michele. If you didn’t want to vote for me for whatever reason, they should have voted for Michele.

:idea: :idea: :idea: Naprostý souhlas!!!
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 kvě 2020, 12:58

@Cypher
Podle mě jsi na Kim trochu přísný. V téhle řadě ukázala, jak skvěle dokáže číst hru a věděla, co se přesně děje a kam kdo směřuje. Kdoví, jak by dopadla, kdyby neslezla kvůli burákovému máslu :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Reamax
Příspěvky: 5
Registrován: 09 lis 2014, 18:32

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Reamax » 14 kvě 2020, 12:59

Tak pokud bych se taky pokusil nějakým způsobem zhodnotit tuhle sérii, ačkoliv spíše zdejší diskuze pročítám, než se do nich zapojuji. Vítězství Tonyho samozřejmě naprosto zasloužené, myslím, že většina z nás v to od určité chvíle doufala a v mých očích to tu sérii zachránilo. EoE je naprosto strašnej twist, kterej už se snad nikdy ve hře nevyskytne. Natalie měla docela reálnou šanci na výhru. Kdyby to zahrála o něco lépe a více agresivněji, věřím tomu, že by vyhrála (tady si spíš dovolím poukázat na rčení „hate the game, not the player“ – na redditu atd. byla Natalie dost kritizována, což mi přijde poměrně nefér). Pro mě osobně tahle série balancuje mezi top 10 a top 15 – mělo to skvělé momenty, mělo to slušnou dávku nostalgie a mělo to parádního vítěze, ale stejně tak to mělo naprosto nepochopitelné a debilní twisty a celkově horší edit, než v jiných sériích, což pochopitelně srazilo kvalitu série.

Reunion mi také chyběl, ale zde je to asi aspoň trochu pochopitelné, zmiňovali to i na RHAP. Mohly by se vyskytnout technické problémy, a i pro Jeffa by bylo asi podstatně těžší ukočírovat tu diskuzi skrze online platformu. Líbilo by se mi, kdyby udělali ten reunion nějak dodatečně, ale to se nejspíš těžko dočkáme.

Moji oblíbenci před začátkem byli Tony, Tyson, Jeremy, Natalie a Yul. Zde se nijak extra nezměnilo, třebaže někteří z nich neměli úplně ideální hru. Nemám však oblíbené hráče pouze na základě předvedené hry. Největším příjemným překvapením pro mě byla asi Sophie, kterou jsem v její sérii opravdu nemusel a předvedla hodně solidní hru, za což si rozhodně zaslouží uznání. Naopak jsem nikdy neměl rád Sarah, Bena, Sandru a Adama a zde musím říct, že tento status se u nikoho z nich bohužel nezměnil.

Nakonec hodně tady i na redditu vidím kritiku Jeremyho, který působil údajně jako bitter jury a nedal hlas Tonymu. Jasně, na rovinu, jsem fanoušek Jeremyho, a tohle jen můj skromnej názor, ale nějak tuhle kritiku nechápu. Pokud vím, tak Jeremy i Natalie jsou velcí přátele i mimo hru, dokonce jsem četl (a tady opravdu zdůrazňuju, že nevím jistě, zda je to pravda), že Natalie je kmotrou Jeremyho dítětě. Vážně se za těchto okolností někdo diví, že dal hlas jí, a ne Tonymu? A mají mu to za zlé? Jasně, celý smysl poroty by měl být o tom zvolit hráče, který hrál nejlepší hru. Ale všichni víme, že ne vždy to tak skutečně platí a obzvlášť u all star sérií, kde je spousta pregame vztahů, jsou v hlasování zahrnuty i jiné faktory. Nedovedu si představit, že by někdo v jeho pozici hlasoval jinak, než pro svou dobrou kamarádku, která má blízky vztah i k jeho rodině.

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod huli » 14 kvě 2020, 13:20

miky253 píše:Líbilo se mi, že hned v úvodu zařadili sestřih, kde hráči hodnotili, co jim hra přinesla, ale celé to pro mě začalo postrádat smysl ve chvíli, kdy se debata na stejné téma začala odehrávat po soutěži o návrat do hry. To už bylo zbytečné.

To se mě naopak zase celkem líbilo, protože v tom sestřihu hodnotili, co si odnesli z této řady, zatímco po té soutěži říkali, co jim dal Survivor celkově. A protože si myslím, že žádného z těchto vítězů už neuvidíme hrát, tak se aspoň s aktivní hrou rozloučili pěkným bilancováním.

miky253 píše:A co se samotného Bena týče... Věřím tomu, že v soukromí je to fajn chlápek, ale ve hře mi prostě nesedí. Nemám ho rád a nepovažuji ho za dobrého hráče. Vždyť on se nakonec vyřadil v podstatě sám. Nemyslím si, že by pro něho Sarah hlasovala, pokud by ji neubezpečil, že s tím nemá problém.

Ben mi připadal jako hráč z nějaké druhé nebo třetí série, kde se ještě prakticky vůbec neřešila taktika, nikdo moc nevěděl, co má dělat, jak hrát a skoro všechny kroky byly nahodilé a chaotické. Někdo takový nemá v moderní éře survivoru co dělat. To i takový redneck Keith je proti němu mastermind. Působí jako sympaťák, ale bylo vidět, že hře absolutně nerozumí a neumí ji hrát, pouze občas dokáže najít HII. A tady teda i správnou alianci, ale to je opravdu všechno, čím kdy přispěl.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod cypher.eu » 14 kvě 2020, 13:32

Lamik.lamity píše:@Cypher
Podle mě jsi na Kim trochu přísný. V téhle řadě ukázala, jak skvěle dokáže číst hru a věděla, co se přesně děje a kam kdo směřuje. Kdoví, jak by dopadla, kdyby neslezla kvůli burákovému máslu :D

Vidíš, na to jsem zapomněl a jen mě to utvrzuje v tom, že si Kim svou pověst touto účastí rozhodně pošramotila :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod miky253 » 14 kvě 2020, 13:37

Reamax píše:Nakonec hodně tady i na redditu vidím kritiku Jeremyho, který působil údajně jako bitter jury a nedal hlas Tonymu. Jasně, na rovinu, jsem fanoušek Jeremyho, a tohle jen můj skromnej názor, ale nějak tuhle kritiku nechápu.

Také jsem fanoušek Jeremyho a myslím si, že dění kolem něho v této sérii bylo zajímavé a od chvíle, co se Natalie vrátila do hry, bylo mi jasné, že v případném finále dostane Jeremyho hlas. A vůbec mi to nepřišlo divné, stejně jako by mi nepřišlo divné, že by třeba Rob hlasoval pro Amber. Ale tu kritiku chápu a souhlasím s tím, že byl Jeremy zahořklý. Nechce se mi teď dohledávat konkrétní tweety, ale na Twitteru se do sebe s Tonym celou sérii trefovali tak, že mi bylo už dlouho před Jeremyho vyřazením jasné, že se mezi nimi něco stalo.
Pro příští série jsem se poučil v tom, že číst na Twitteru aktivní hráče se nevyplácí. Stejným způsobem jsem si totiž vyspoileroval i to, že Sarah a Tony budou držet spolu a byl jsem naprosto v klidu, když po vyřazení Sophie ukázky z další epizody naznačovaly, že Sarah bude na Tonyho naštvaná a dost možná se ho bude chtít zbavit. Tony se Sarah totiž mezitím na Twitteru veselé prodávali trika s motivem Cops-R-Us :mrgreen:

huli píše:To se mě naopak zase celkem líbilo, protože v tom sestřihu hodnotili, co si odnesli z této řady, zatímco po té soutěži říkali, co jim dal Survivor celkově. A protože si myslím, že žádného z těchto vítězů už neuvidíme hrát, tak se aspoň s aktivní hrou rozloučili pěkným bilancováním.

Jasně, to chápu. Ale já mám problém s tím, že to v této sérii opakovali strašně často a vyplýtvali tak spoustu času, který se dal využít jinak. To bych mnohem raději viděl návrat té cesty, kdy se vzdával hold vyloučeným před FTC. Ale toho už se asi nikdy nedočkáme...
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Jean » 14 kvě 2020, 14:43

Posledních několik sérií katastrofa, tady to naštěstí zachránili hráči a skoro všichni (ne ty Bene) dokázali, že předtím nevyhráli náhodou. Velká škoda, že nesměl hrát Hatch, ale aspoň můžu poslouchat jeho recapy a poznatky na youtube.

Produkci rozhodně chválit nebudu. Soutěže o imunitu nudný, neviděli jsme skoro žádný soutěže o odměnu, a byť EoE v případě 20 vítězů chápu, tak nám kvůli tomu bylo odepřeno spoustu zásadních scén (https://youtu.be/m4fA9Sdet4o). Tokeny nejsou špatnej nápad, ale je otázka jestli se s nima bude hrát i nadále, a případně nakolik se jejich role změní, když už o nich hráči budou vědět víc. Jeff se ve finále ukázal jako ještě větší pokrytec, než normálně, když se po fiasku z minulý série postavil do role velkého feministy. Pokud se na tohle dívala Kelly, musela :vomit:

Tony zahrál asi jednu z nejlepších her vůbec, zdá se mi, že za těch pár let vyspěl herně i lidsky. Byla by velká škoda, kdyby nevyhrál, ale porota složená z vítězů naštěstí dostála svoji reputaci a náležitě ho ocenila. Na rozdíl od místních diskutérů si myslím, že Sarah by měla šanci ve finále Tonymu konkurovat, ale bohužel zaujala porotu až na posledních dvou kmenovkách. Kdyby porazila Tonyho ve fire making challnge, asi by převědčivě vyhrála. Myslím, že si určitě uznání zaslouží - bez ní by Tony neměl takovou ochranu před případným blindsidem a byla pojítkem celé aliance.

Hra Michele mi přišla občas nepochopitelná, hlavně když hlasovala proti Yulovi na úkor Wendella, kterej se k ní choval fakt příšerně, a stejně na příští kmenovce letěl. Zřejmě si zazdila možnost se dostat do lepší pozice, a spolupracovat třeba se Sophie a Sarah. Nutno ale říct, že jsem ji ke konci, jakožto outsiderovi, trochu začal fandit. Rozhodně není špatná hráčka, a hate vůči jejímu vítězství v její první sérii absolutně nechápu. No a Natalie přes její mentální i fyzickou sílu se prostě Tonymu rovnat nemohla. Kdyby byla třeba proti Benovi a Michele, tak by to určitě bylo napínavější. Kolikrát se mi zdálo, že se na poslední kmenovce ani nedostala ke slovu...

Myslím, že pokud příští série nebude na nějakym originálním místě, tak si asi dám pauzu. Winners at War by bylo ideálním zakončením celýho Survivoru, ale vzhledem k tomu, že to CBS pořád dost vydělává, tak se moje přání asi nesplní, a Probst to bude kurvit nadále...
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Yedko » 14 kvě 2020, 15:01

Většina věcí tu byla zmíněna, ale i tak to tady s vámi musím zakončit pár redundantními postřehy:
- Celý ten díl byl úplně na hovno postříhaný, např. místo vyjádření Sophie či Kim na FTC jsme viděli v půlce dílu "co nám Survivor dal"...
- Soutěže jsou k hovnu. To víme.
- Tony si opravdu zasloužil vyhrát, jeden z nejlepších vítězů ever a vůbec bych to nesnižoval tím, že mu někdo k tomu svou neaktivitou pomohl. On si tady tuhle squadru vytvořil.
- Sarah mě sice taky srala feministickými kecy, ale reálně to byla dobrá zbraň, kterou si mohla v případné FTC proti Tonymu polepšit, takže mě to nesralo tolik jako jindy, kdy o nic nejde. Naprosto souhlasím s Jeanem o tom, že ve vysílání chyběla naprosto klíčová scéna se Sarah a Kim. Jen tak můžeme pochopil Sářinou hru v této sérii a já ji prostě za to odmítám kritizovat. Viz později v hodncení hráčů.
- Normálně nemám moc rád surviverovské citové výlevy, ale rozdělávání ohně a to co jemu následovalo, byl pro mě jeden z nejlepších momentů hry v historii. Koho toto nedojalo tak asi nikdy neměl skutečné přátele.
- Nekritizujme Natalie, kritizujme hru. Každopádně díky tomu, že nešla proti Tonymu rozdělat oheň ji stálo případné vítězství. Navíc šlo vidět, že i na EoE si nevytvořila dostatečné přátelství. Jestli si myslela, že je dobrou strategií tam mít pár kamarádů, které si navíc povětšinou spíš něčím koupí... šlo vidět, že většina lidí z Edge k ní byli docela chladní. Jasně, přirozeně si člověk vybere pár přátel a neřeší, ale tohle je kurva hra a ona nevyužila největší výhodu tohoto twistu ku svému prospěchu. Jsem ale rád, že to takhle nakonec dopadlo.
- Zatím jsem tu viděl na fóru kritiky na to, že ji dal hlas Jeremy, ale nikdo nezmínil, že ji dal hlas Ethan. Přitom Jeremy k tomu měl daleko větší důvod a z úsměvů na Tonyho mi nepřišlo, že by to bylo kvůli zahořklosti, jako spíš kvůli tomu poutu. Prostě zas a znova tady neměříte rovinu. Parvati ji dala hlas za pár pěkných vycházek po ostrově, Tyson za symbol a trochu burákového másla, Ethan za ??? - asi za to, že má natrénováno... výsměch. Doufám, že v dalších all-star řadách uvidíme naprosté minimum zde blahoslavených vyčpělých old schoolerů, jejichž hra patří do předminulé dekády. Jeden dva na zpestření a nostalgii asi OK, ale tahle řada v kombinaci s vašimi komentáři byla někdy lehce utrpení.
- nekvalitní reunion 20 překřikujících lidí v drahém večerním čase CBS mi nevadí, ale že nenechali vyjádřit ani Natalie s Michele bylo dost divný...

Hodnocení hráčů:
1, Tony - absolutní vítěz této řady, bez debat.
2, Michele - možná pro vás překvapivé druhé místo, ale za to jak se dokázala vypořádávat se situacemi, do kterých byla zatlačena, velký palec nahoru. Osoba, která si hejt nezaslouží.
3, Sarah - její případné lepší hodnocení u mě sráží dle mého lehká psychická narušenost způsobená chováním "fanoušků" této hry na internetu, která ji v této řadě moc nepomáhala. Tak moc se snažila být tentokráte "hodná", až se ji to prostě nevyplatilo. Měla též hodně špatné čtení hry. Ale jako osoby si jí vážím a je jedinou trosečnící, které z castu odpustím i ty feministické kecy, protože měly opodstatnění. <3
4, Yul - zdaleka nejlepší old school hráč v této řadě. Jediný chápal reálie, jediný se dokázal přizpůsobit, ovšem doplatil na výborný blindside. Jeho reputaci u mě si mohl zkazit jen pokud by nehlasoval pro Tonyho, nestalo se. :idea:
5, Denise - výborný tah na Sandru, ovšem od té doby si již nenašla silného spojence, i když v to asi doufala s Jeremym. Postupem času svou situaci na dně narozdíl od Michele tak trochu vnitřně vzdala, proto ji dávám až tady. Za mě top moment, kdy nechala přerušit debilní šeptání na kmenovce, ovšem i to trošku vypovídá o tom, že už si nevěřila a nechtěla tyto hry dále hrát.
6, Sophie - doplatila na blindside, ale mnohým z vás ukázala svůj potenciál a přesně u mnohých obrátila jejich pořadí oblíbenosti/zaslouženosti s Kim. U mě také. Dobrá práce.
7, Adam - na to jak špatná persona do této hry je se snažil co to šlo. Mnohdy až za hranou. Nejlepší moment proč ho hodnotím tak vysoko bylo zahrání Jeffova stolíku jako HII. Odráží to totiž jeho celou herní duši, kterou respektuji. I díky němu a jeho průpovídkám byla tato řada taková jaká byla. Negativní stránky nerozebírám - ty zde na jeho osobu byly už x-krát a chápu váš názor.
8, Jeremy - Já toho chlapa mám opravdu rád. Příjde mi jako takový ten týpek, se kterým bych chtěl být kámoš, ale tentokráte byl spíše takový znuděný patron a i přes několik skvělých herních tahů (například nezahrání půjčeného idolu) ho nakonec musím hodnotit hůř, než v předchozích řadách. Jeho hlas Natalie z osobních důvodů chápu, ale správný hráč dá hlas lepšímu hráči i na úkor své mámy. Tím u mě taky klesl i když méně než ostatní voliči Natalie.
9, Natalie - CrossFit winner se špatnou sociální hrou. Neudělala vše co mohla, aby se na FTC dostala do lepší pozice. Suma sumárum průměr.
10, Ben - Mnohokrát byl mimo, ale cením ho jako člověka. Podle mě si to, že nemá šanci uvědomoval už tak od 7.dílu, kde ten posun jde hodně vidět. Podle mě chtěl jen nakonec pomoct mu sympatickým hráčům a užít si krásu této hry. Nebudu mu nakládat více než si zaslouží.
11, Boston Rob - Ze začátku udával směr svému kmeni, kdy k němu chodili jako v S39 pro rady co jak hrát. Paradoxně to mu zničilo hru, protože se začal příliš moc cítit jako osobnost, která tomu velí a že je zpátky v Nicarague. V mých očích ho zachránil od horšícho hodnocení jeho přístup na FTC.
12, Nick - Hráč, kterému podle mě hodně uškodil edit. Nerad ho proto hodnotím někde níž i když by to tak dle televizního střihu asi mělo být. Často byl dle něho mimo, i když tomu tak nemohlo úplně tak být. Dostkrát ovšem mimo opravdu byl. :D Cením, že nebyl zahořklý vůči Tonymu a dal mu hlas, i když si byli s Michele docela blízko.
13, Parvati - Jedna z lepších OG hráček, která mě naprosto zklamala, že nedala hlas Tonymu. Ať její procházky s Natalie mohly být jakkoliv přátelské tak, že osoba, kterou jsem považoval za jednu ze zakladatelek toho, jak se tahle hra hraje, hlasuje pro někoho kdo si to uhrál fyzičkou a ne sociální a strategickou hrou, je pro ní maximální ostuda a z mého listu top hráčů se tímto vyřadila.
14, Tyson - Nemám ho rád. Ve hře předvedl několik píčovin, přes které se nepřenesu. Hlasem Natalie za idol a burákové máslo to u mě jen korunovalo.
15, Kim - V této řadě vámi nejpřeceňovanější hráčka. Nepředvedla nic moc více, než naprosto hloupé zahrání imunity a odstoupení ze soutěže kvůli burákovému máslu. Její jediné + je, že se opravdu snažila i když byla většinou mimo. Myslel jsem ze začátku, že ji budu fandit, ale pro mě největší zklamání sezóny.
16, Wendell - Sérii s Domenickem jsem měl rád (nečekaně dle mé profilovky) a těžko jsem kousal, že vyhrál Wendell, kterého jediné pozitivum ve hře bylo, že je Domův kamarád. Díky jejich přátelství, které neinicioval byl i on koukatelný, ale tady se odkopal. Jak moc mě mrzí, že si tuto sérii nemohl místo něho zahrát Domenick, který by byl dle mého podobným oživením řady jako Tony. Za mě nejhorší new school hráč této série (i když toto rozdělení sám rád nemám).
17, Ethan - Z jeho výkonu v řadě si budu nakonec pamatovat jen, že 8x z 10 proslovů brečel o své rakovině a že nakonec nesmyslně hlasoval pro Natalie. U prvního chápu, že za to může zejména americké produkce, která chce příběhy - druhé už je jen jeho záležitost, která ho u mě posunula až na 17.místo, i když se, když byl ve hře, docela snažil.
18, Amber - Co můžeme hodnotit u hráčky, která sem přišla jen, aby udělala potenciálně lepší pozici Robovi? Její jejiné štěstí je, že ve hře byly i takové hráčky jako Danni a Sandra a tak to není úplný odpad.
19, Danni - Jedno velké wtf. Budu hnusně osobní, ale už od začátku mě sral ten její plastikový nepříjemný nepřirozený ksicht. Postupem času jen ukázala, že je čím dál tím víc mimo. Nejhorší krok řady. Nejvíc zasloužené vyloučení. Její jediné +, které ji řadí před Sandru je, že není quitter.
20, Sandra - Nehrála, nepředvedla nic krom toho, že Denise stupidně sedla na lep, quitter. S Danni o parník nejhorší hráčky řady.

Závěrem bych rád ještě dodal, že potenciál všech hráčů byl dle mého již vyčerpán a pokud budou nějaké hvězdné série, hodně doufám, že nikdo z této dvacítky si již nezahraje. Nemělo by to totiž už smysl. Možná Denise a Sophie jsou jediné hráčky, které by nemusely říct poslední slovo.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod MBej » 14 kvě 2020, 15:17

Jak moc by týhle show prospělo, kdyby se vrátilo finále do starejch kolejí, souboj o návrat do hry nuda a celej její střih děsnej patos. První půlka jednoznačná 'underdog' story Natalie a odstřel Tonyho aliance. Natalie skvěle vyprovokovala Tonyho. Celej její příběh potvrzuje precedens EoE od vítězství Chrise v EoE. Člověk z EoE dneska vyhrát nemůže, navíc Tonyho resumé tou dobou bobtnalo a bobtnalo, bylo to trochu jako chtít dohnat parník, ale přitom plavat prsa.
Natalie rozhodně potvrdila v endgame, jak si jí pamatujeme z SjdS, ale na Tonyho neměla.

1. kmenovka - To slízla Denise omylem, do toho návrat patosu v podobě Sarah a její řeči, ono je to pro Američany důležitý, pro nás je to trochu jinej vesmír a taková laciná televizní taktika

2. kmenovka - Jak Bena nemám rád, tohle bylo v pohodě, jak už bylo zmíněno více, on má nějaký vnitřní démony, víc k němu níže, Sarah chtěla udělat move bez Tonyho. Před první kmenovkou nevěřili Tonymu, teď ho zase vzali až moc vážně. Ty hlasy měli jít na Michele.

Poslední soutěž nechám bez komentáře, jelikož rage z formátu soutěží v US verzi krotím dlouho. A když se zase vracím k Austrálii, kde poslední soutěž je čím dál drsnější a delší, působí americká verze jako čajíček pro děti. Natalie se ve final four rozhodla absolutně správně a Sarah od finále dělily centimetry. Jak už je tu zmíněno, tenhle doják nevadil ani mě, spíš to ještě podpořilo Tonyho jízdu k výhře.

FTC nuda, bída, šeď, formát na hovno a bylo jasné, jak to dopadne.

Hodnocení celé řady ale docela dobré, osobní problém mám s EoE, ale přiznejme si, že nebýt tohoto twistu, spousta hráčů by Probstovi před dvěma lety vytípla telefon. Průběhové krkolomné, přetwistované, soutěže k ničemu, imunity válející se po kempech jak kokosy, obrovský plus za výměnou ze dvou na tři kmeny, to je cesta, kterou se může Survivor v klidu dál vydat, to fungovalo náramně.

Moji hráči řady:

Tony - tohle je bez debat, velkolepý, skvělý, perfektně vymyšlený, ten člověk se vážně poučil a zároveň udržel zábavu na maximálním levelu, klobouček
Michelle - přidám se, ona vyhrála zaslouženě svou řadu, její sociální hra je velmi dobrá, dlouho plavala sama a udržela se dobře
Kim - v premergi klacky pod nohy a když se z ní začal klubat starý dobrý powerhouse z One Worldu, vybrala si burákové máslo, možná začala hrát pozdě, možná to bylo editem
Denise - moc under the radar, krok se Sandrou perfektní, ale tak nějak zapadla do čísel a zůstala tam
Sophie - zlepšení dle očekávání, dobře rozehráno, Tony rychlejší
Yul - po sloučení by určitě 'worked his magic', na úkor všech Wendellů a Adamů fakt škoda
Ben - rozhodně lepší představení než minule, ale plně podepisuju posty nade mnou
Nick - za tohle mě nebudete mít rádi, zvolil strategii goatu a před vyloučením to blbě rozehrané neměl, trochu mi to připomínalo Deana, kdy Nick chtěl proplout, nedělat vlny a pak začít hrát
Sarah - má tu zbytečně negativní vibe, vůbec nehrála špatnou hru, ale hraní na Sophie i na Tonyho jí upozadilo, skvělá fyzicky i v sociální hře, ale pořád jenom Tonyho dvojka

Natalie - uff, na Redditu dostává strašnou sodu kvůli twistu, po návratu ukázala přesně ten potenciál, který v ní vždycky byl, po návratu měla o hře velice dobrý přehled a ukázala, že SjdS nevyhrála pro nic, ona je velká hráčka a precedens navrátilce z EoE porazit nedokázala

Jeremy - zastřelil se vlastním egem, on opakuje v každé řadě stejné chyby, akorát vyloučení Stephena v Cambodii mu rozsvítilo mozek, jakmile se jen trochu cítí komfortní, ztrácí pojem o hře, ve hře ho drželo jen to, že ho Tony na pár kmenovek využil, a hlas Natalie dal, protože jsou si velice blízcí, to bylo jasné od začátku, jen mi přišlo, že to chtěl dát Tonymu sežrat

Na závěr, Tony potvrdil, že Cagayan před šesti lety resuscitoval Survivor. Ale věci se musí změnit a vymyslet, kam půjde hra dál. Začíná to totiž působit, že pejsek s kočičkou vaří dort a Probst přihazuje polínka pod kotel a všechno ze špajzu do hrnce.
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod cypher.eu » 14 kvě 2020, 15:35

Yedko píše:- Zatím jsem tu viděl na fóru kritiky na to, že ji dal hlas Jeremy, ale nikdo nezmínil, že ji dal hlas Ethan. Přitom Jeremy k tomu měl daleko větší důvod a z úsměvů na Tonyho mi nepřišlo, že by to bylo kvůli zahořklosti, jako spíš kvůli tomu poutu. Prostě zas a znova tady neměříte rovinu. Parvati ji dala hlas za pár pěkných vycházek po ostrově, Tyson za symbol a trochu burákového másla, Ethan za ??? - asi za to, že má natrénováno... výsměch. Doufám, že v dalších all-star řadách uvidíme naprosté minimum zde blahoslavených vyčpělých old schoolerů, jejichž hra patří do předminulé dekády. Jeden dva na zpestření a nostalgii asi OK, ale tahle řada v kombinaci s vašimi komentáři byla někdy lehce utrpení.

Já si myslím, že to vysvětlení proč nikdo nezmiňuje Ethana je naprosto jednoduché - nikdo tady od něj neočekával nějakou strategickou hru ani nic podobného, což zahrnuje i nějakou logiku v hlasování na FTC :) Naproti tomu Jeremy je vnímán jako Pan Hráč a proto u něj lidi včetně mě očekávali, že místo nějakých osobních vazeb atp. ocení perfektní hru, kterou tu Tony předvedl, což se nestalo a místo toho to hodil kamarádce Natalii... u Ethana byla prostě očekávání v tomto směru nulová a tak to jak hlasoval je všem v podstatě buřt :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod MBej » 14 kvě 2020, 15:47

Navážu na svůj post: Jeremy to dal Tonymu akorát sežrat, protože si moc dobře uvědomil, že jestli někoho Tony jen využil a pos*al, byl to právě Jeremy při vyloučení Sophie a Kim. Proto mj. Jeremy v klidu letěl v dalším díle, protože Tonymu to bylo jedno, on měl svou čtyřku jasně danou jinde. Jeremy chtěl vybudovat podobnou situaci jako v Cambodii a snažil se najít Spencera a Tashu téhle řady.

Od Jeremyho to bylo prostě ublížený jednání. :angry:
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod huli » 14 kvě 2020, 16:13

Jean píše:Na rozdíl od místních diskutérů si myslím, že Sarah by měla šanci ve finále Tonymu konkurovat, ale bohužel zaujala porotu až na posledních dvou kmenovkách. Kdyby porazila Tonyho ve fire making challnge, asi by převědčivě vyhrála.


To je zajímavý názor. Já si třeba myslím, že by naopak suverénně vyhrala Natalie, protože většina poroty, jak sami hráči přiznali na EoE, Sarah vnímali pouze jako Tonyho pravou ruku a nevěřím, že ten feministický výstup by ji zachránil. Jasně, na FTC by to celé odvyprávěla znovu, ale kdyby za ní v Ponderose neloboval Tony a nepřiznal ji před ostatními zásluhy za svoje kroky, tak jsem přesvědčený, že ta její snaha o změnu by byla slabý příběh v porovnání s Nat. Fakt by mě zajímalo, jak by tohle hlasování vypadalo a jestli by náhodou nějaký ten hlas nedostala i Michelle, ale podle mě být ve finále místo Tonyho Sarah, tak nevyhraje. Byt bych jí samozřejmě fandil.

Co myslíte vy?

Uživatelský avatar
Terry
Příspěvky: 26
Registrován: 19 zář 2018, 15:37

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Terry » 14 kvě 2020, 17:30

Ne. Nemam moc rad co by kdyby. Ale kdyby vyhrala fire making challenge nad Tonym a byla F3 Sarah, Michele, Natalie. Tak ne :)

Bylo by to asi urcite vic napinavy a Michele by to mozna taky nekdo poslal konecne. Ale vyhrala by Natalie


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti