S40 - Winners at War - EP14 - finále

Mamanuca Islands, Fiji
May 22, 2019 - June 29, 2019
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 kvě 2020, 17:55

Hooodně dlouhá Ponderosa

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod miky253 » 14 kvě 2020, 18:12

Jelikož jsem nějak v původním příspěvku zapomněl, že nebude žádná samostatná diskuse k reunionu (koho by to napadlo, když žádný nebyl :mrgreen: ), dovolím si sepsat ještě jeden příspěvek hodnotící jednotlivé hráče. Známkuji jako ve škole.
Natalie 2
Prvni vyloučená hráčka a přitom patřila co se předvedené hry týče k těm nejlepším. Její výhru bych kousal těžce, ale za to nemůže ona. Za to může produkce a jejich pitomý twist s EoE. Vyloučena byla spíše kvůli spojenectví s Jeremy, než že by sama něco pokazila. Vyčítám jí pouze to, že si netroufla jít do rozdělování ohně proti Tonymu, když to byla její jediná šance, jak vyhrát, a pak také to, že když neměla možnost oslnit ostatní svou hrou co se týče strategie, nepracovala na EoE více na tom, aby si vybudovala vztahy s porotou.
Amber 5
Naprosto zbytečná hračka, která se nijak netajila tím, že nepřišla hrát, ale přišla jen jako pomoc pro Roba. Zabrala místo nějaké jiné vítězce a nakonec ani nebyla pomocí pro Roba, protože její přítomnost ve hře jen zvětšila terč, co měl Rob na zádech.
Danni 5
Tady souhlasím s tím, co už někdo psal výše. I mně totiž byla nesympatická tím svým plastikovým vzhledem. Ale když to ponechám stranou, nepředvedla nic. Stala se obětí vlastní paranoii a zaslouženě letěla jako jedna z prvních.
Ethan 4
Ačkoliv je to sympaťák, tak ani u něho nemohu najít na jeho hře nic moc pozitivního. Alespoň se nevyřadil sám a byl jen obětí toho, že měl za spojence Roba s Parvati.
Tyson 3
Je sice zábavné ho sledovat a jeho hlášky mě neskutečně baví, ale co se týče hry, byl to z jeho strany těžký průměr. Nepovažuji ho za nějak dobrého hráče a tady mi to jen potvrdil. Dostal totiž druhou šanci, ale stejně se nepoučil a udělal znovu stejnou chybu. Jeho vyloučení mě nijak nemrzelo.
Rob 3
Nejprve to vypadalo, že bude mít hru pod kontrolou. Přišlo mi neuvěřitelné, že po něm a po Parvati nikdo nešel. Nakonec však doplatil na to, že se narozdíl od takového Tonyho nedokázal adaptovat a zkoušel hrát stejnou hru jako při poslední účasti. Přemýšlel jsem, že mu dám známku 4, ale jelikož jsem čekal, že poletí jako první, dávám mu nakonec 3. Škoda, u něho by mě hodně zajímalo, jak daleko by došel, kdyby se spojil s někým z těch mladších hráčů a nesnažil se za každou cenu mít každého člověka pod kontrolou.
Parvati 3
Nepředvedla sice nic, co bych si s její účastí spojil, ale beru v potaz to, že byla velkým adeptem na vyřazení a oceňuji proto, že nebýt toho, že měla smůlu na tribe swap, došla by nejspíš až do sloučení. Proto nakonec dávám aspoň známku 3.
Sandra 4
Tady je to pro mě opačný případ než Parvati. Sice se snažila hrát a asi bych volil spíše známku 3, ale nakonec dávám 4, protože se zbytečně odstřelila sama. Nebýt toho, mohla dojít daleko, protože ve sloučení by dle mého nebyla první na ráně a dokázala by se schovat v davu. A mrzí mě, že nedržela basu s ostatními a vzdala to, protože když už chtěla produkce držet hráče ve hře co nejdéle, tak by si tahle série zasloužila, aby porota byla komplet. Ačkoliv důvody, proč to vzdala, naprosto chápu.
Yul 2
Jeho vyřazení mě stále mrzí. Hrál chytře a měl to celé dobře rozehrané, ale bohužel nakonec přišel blindside. S jeho výbornou sociální hrou by měl ve sloučení velkou šanci dojít daleko. Škoda.
Wendell 4
Dostal sice špatný edit, ale neměl jsem ho rád a nepředvedl nic, čím by mě přesvědčil o tom, že by si zasloužil lepší známku.
Adam 3
Jestli jsem u Wendella napsal, že jsem ho neměl rád, tak to není nic proti Adamovi. Čistě podle sympatií bych mu dal okamžitě 5, ale bylo by to nefér, protože se snažil hrát a ukázal, že umí bojovat. Ačkoliv si mnohdy počínal jako slon v porcelánu.
Sophie 2
V její původní sérii mě štvala a pořád si myslím, že měl vyhrát spíše Coach, ale nic to nemění na faktu, že Sophie ukázala jedno z největších zlepšení že všech hráčů. Nebýt toho, že přišel parádní blindside, mohla jít klidně až do finále.
Kim 2
Hracka,která byla kvůli editu v první polovině hry naprosto neviditelná, ale nakonec předvedla celkem solidní hru (až na vyřazení burákovým máslem). Jako jedna z mála si uvědomovala, co se ve hře děje, ale bohužel pro ni se jí žádný plán nepodařilo dotáhnout do konce. Dal bych známku 3, ale nakonec dávám 2, protože došla strašně daleko, když si vzpomenu, jak se jí na začátku všichni báli a nechtěli s ní hrát.
Jeremy 3
Jeremy... U něho jsem měl největší dilema, jak jeho hru hodnotit. Nakonec volím průměr. Od promíchání kmenů neměl hru pod kontrolou, ale mě prostě bavilo ten jeho boj sledovat. Pořád si stojím za tím, že byl vůči Tonymu na konci zahořklý. To samé nakpnec udělal i v SCH, když jeho jméno napsala Kimmy.
Nick 4
Tady to asi schytám, ale já prostě nevidím nic, co bych na jeho hře ohodnotil pozitivně. Samozřejmě, že své udělal i edit (sám Nick si stěžoval na Twitteru, že z něho dělají blbce), ale pro mě patřil mezi nejslabší hráče. A když měl možnost vytvořit si v konečně fázi hry většinovou alianci, dobrovolně se poslal do menšiny, což ho nakonec stálo hru.
Denise 3
Jedna z nejsympatičtějších vítězek. Získala plusové body vyřazením Sandry, ale to bylo tak nějak všechno. Bylo jasné, že tuto sérii nevyhraje někdo nevýrazný a je mi proto záhadou, proč ve sloučení hrála celou dobu under the radar. Ke konci už na mě působila, že je ze hry unavená.
Ben 4
Omlouvám se jeho fanouškům, ale ten člověk absolutně nevěděl, která bije. Může to být sice sympaťák, ale nic to nemění na tom, že se dostal tak daleko jen díky ostatním. Dal bych mu 5, ale byl dobrý alespoň v soutěžích a nepřijde mi fér dávat ho na stejnou úroveň s Amber.
Sarah 2
Hrála dobře a ačkoliv to tak podle editu nepůsobí, má velice dobrou sociální hru. Dal bych známku 1,ale pokazila si to tím koncem. I tak ale jedna z nejlepších vítězek v historii hry.
Michele 2
Často jsem její kroky nechápal, ale došla až finále, ačkoliv málokdy měla čísla na své straně, za což si zaslouží uznání. Určitě měla dostat více hlasů než Natalie. Mezi finalisty, kteří nedostali žádný hlas, patří mezi nejlepší.
Tony 1
U něho nic psát nebudu, protože to by bylo na dlouho. Pouze konstatuji, že je zaslouženým vítězem a stále nechápu, jak je možné, že za celou dobu nedostal jediný hlas na vyloučení, ačkoliv bylo jasné, že patří mezi největší hrozby.

Závěrem chci říci, že jsem určitě u některých hráčů nebyl objektivní a dost lidí se mnou třeba nebude souhlasit, ale ona by ta diskuse byla nudná, kdyby všichni měli stejný názor. Díky všem diskutérům a ahoj u další série.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod risker » 14 kvě 2020, 19:04

Mohla by to být důstojná tečka za celou show, ale vypadá to ještě na dalších pár sérií..

..dle mého názoru už to zbytečně natahujou skoro jak Simpsonovi.

Jinak jsem rád, že to Tony dokázal jeho hru jsem si vždycky jako divák užíval.
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Kill Kenny » 14 kvě 2020, 19:31

Finálové rozuzlení mohla rozseknout legendární hláška Petra Vichnara z Nagana 98 : "Tak přece jen existuje spravedlnosti" a King of Survivor is

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TONY VLACHOS


GOD SAVE THE KING

________________________________________________________________________________________________________

Nutno podotknout, že vyhrát kdokoliv ze zbývajících 19 ti lidí, byl bych více méně rozmrzelý. Takto je to naprosto zasloužený vítěz a Legenda všech Legend.

Ač je mnoho věcí, za které má tato sezona mínusy a někdy i velké mezery :
0) Chybějící Intro
1) Casting... prostě bez Hatche to nikdy nebude pořádná válka vítězů a k dalším lidem už nemusím kritiku vyjadřovat.
2) EoE - chápu, že mnoho hráčů by bez této možnosti ani do hry nešlo.
3) Komplet vše na jedné pláži, každý kmen 1 pláž - nic víc, u EoE to má smysl a prakticky všechny soutěže na jednom místě.
4) Minimum RCH a žádné zážitky. Mně prostě vulkány na Vanuatu chybí, nebo kozy v Africe atd...
5) Šeptanda na kmenových radách, nesnáším, nebudu mít rád. Dost to u mě kazí dojem.
6) Edit hráčů - v první půlce jsem si říkal, jestli se neztratila Kim atd...
7) Boring Challenges - jen pár výzev bylo mimořádných, většina neustále se recyklující a zrovna ty méně zábavné
8) Jeff Probst - sice je to jeho soutěž, ale několikrát navádění hráčů, co mají říci, udělat, atd... Jistě, bez něj si Survivora neumím představit, avšak Adam by mohl být dobrý komentátor :)
9) Chyběla jistá dynamika oproti HvV. Ať to vezmu jakkoliv, HvV byla větší jízda.
10) Příjezd rodinných příslušníků a s tím celý díl.
11) Zmatený edit produkce, která byla schopna některé věci zcela nevysvětlit a z některých dílů dělat totálně nekoukatelnou show
12) Chybějící Intro
13) I když na EoE se mělo relativně dost trpět, tak Natalie vypadala lépe než před hrou a její pekáč buchet po měsíci "hladovění" se navýšil. Přišlo mi, že tam normálně měla posilovnu a neustálý příjem potravy.

Toho se co se povedlo:
1) Výhra Tonyho, Výhra Tonyho, Výhra Tonyho
2) pěkný twist na 3 kmeny, tam mě serie bavila
3) Návrat některých mých miláčků, sice předvedli tužku, ale to nemohu nikomu vyčíst.
4) Adamovy průpovídky. Jsem rád za nasazení tohoto hráče. I když dostal velký prostor, on prostě nemrzel.
5) Sexy holky Danni, Kim, Parvatti a Michelle - ať se dělo, co se dělo, prostě se na ně krásně kouká.
6) Velké emoce hráčů- třeba při vyprávění o dětech - krom návratů rodinných příslušníků, jsem tohle měl opravdu rád.
7) Fire Tokens, ať se toho zneužilo pro Natalii a bylo to unbalance, na druhou stranu to bylo opravdu skvělé zpestření.
8) Trio - Tony- Sarah - Sophie - nejlepší hráči serie.

Tak tuhle serie hodnotím lepší průměr. Čekal jsem více nebo aspoň vyrovnání HvV, ale tohle se nepovedlo. Pár světlých momentů nezastíní, že HvV byl prostě jiný vyšší level.

Serii jsem si užil, byla to hezká vzpomínka na Survivor, vrátil jsem se k němu po létech. 40 serie bude pro mě krásná vzpomínka toho, co bylo a těšil jsem , jako kdysi na All Stars po Perlovkách. Výsledek se moc nedostavil, avšak Vyhrál TONY !!! ,nikdy na toto nezapomenu. Epická serie potřebuje, Epického vítěze a tady se to naštěstí sešlo.

Ač jsem často nadával, že to občas smrdí Game Changers, tak řeknu, že i tady to má podobný výsledek. Po tom celém marastu a některých voleb, se nakonec stalo, že serie má opravdu fantastického vítěze, jako GC. Ano, já mám Sarah rád a i tady bych jí přál výhru,ale Tony je Tony.

Hodnocení vítěze : 20/10.
Hodnocení serie 7/10.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Yedko » 14 kvě 2020, 22:30

Na Danni se pěkně kouká? :D To fakt? :D Tony mi příjde hezčí ženská než ona :D :D
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod SnowWhite » 14 kvě 2020, 23:37

Fuu, teď jsem to dokoukala a naprostá pecka. Komentář hodím zítra, musím to všechno vstřebat. :heat:

PS: Předvedli tužku je můj nový oblíbený slovní obrat, to začnu používat, díky Kenny. :D
PS2: Souhlasím s komentářem nade mnou, že Tony je hezčí ženská než Danni. No effence, ale na můj vkus je taková moc botoxová. I když pravda, že já mám zase ráda koukám na Sophie, to by se mnou taky leckdo nesouhlasil. :D
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod EdBrush » 15 kvě 2020, 02:34

Konec dobrý, všechno dobré dalo by se říct. Tonyho vítězství je pro mě velkým zadostiučiněním. Jakýkoliv jiný konec by WaW v mých očích strašně srazil dolů. Co rozjel Tony cca od dílu s blindsidem Sophie, bylo krása sledovat. Takový přehled, nasazení, uvažování o hře...úplně někde o level jinde a utáhl (divácky zachránil) celou řadu. Marně si teď vzpomínám, jestli kdy kdo chtěl tak strašně moc hrát a vyhrát (+jeho secret scéna o energii). :dance:

Finální epizodu mě rozhodně bavilo sledovat a hlavně loučení se Sarah po fire making challenge mě dostalo (normálně fakt nemám rád citové drásání v reality show, ale tohle bylo fakt hezké). Feministickou vložku jsem výjimečně taky překousl, protože měla docela slušné opodstatnění, a dal bych Sarah i za pravdu. Např. ze starších řad Parvati byla/je určitě vnímaná jako ta zlá bitch, když bych to srovnal např. s Boston Robem, když si oba došli pro win. Akorát si teda nemusela Sarah tak vydupávat to oslovování příjmením. Takový Tony by pak zasloužil King Vlachos...vlastně počkat :D

Se spoustou postřehů a názorů se tu naprosto ztotožňuji, takže nebudu úplně vše znovu vypisovat. Asi nejvíc mi tu z duše mluví Yedko a miky253.
  • EoE rozhodně moc nabourává podstatu Survivora a tento twist už znovu ne prosím. K sledování Survivora jsem se vrátil po letech (od S32), tudíž mě zajímali spíš old schooleři. Byla to sice taková cena útěchy sledovat svoje oblíbence po vyřazení, ale vlasy mi stály hrůzou, co přijde, když Natalie našla další HII a vyhrála imunitu.
  • Fire tokeny zajimavé, oživily hru, ale bez EoE si nedovedu moc představit jejich implementaci do hry.
  • Return challenge - Natalie nemám rád a zrovna o její návrat jsem nestál (je mi nesympatická, jako hráčka ale OK), ale vadilo mi, kolik výhod do return challenge si mohla koupit. Toto do příště zkrouhnout (jestli nějaké bude). BTW a když mluvím o antipatiích...ten Nataliin boyfriend a jeho výraz při vyhlašování? Uuughhh :heat:
  • Kéž by všechny fire making challenge vypadaly podobně.
  • Kéž by challenge nevypadaly podobně jako v této sérii. Zpátky k jednoduchým soutěžím pls a stop tak masivní recyklaci probůh.
  • Parvati už má taky asi nejlepší za sebou. Ten hlas pro Natalie?...zrovna od Parv bych čekal, že docení celkovou hru (v původní klasické podobě). Že by se trochu projevilo mateřství? :-? Ale furt je to legenda :love:
  • Souhlas ohledně vzhledu Danni. To co přišlo za strašidlo na TC po skončení EoE? Bez všech těch šminek 100x lepší.
  • Kim naopak dost hot máma :oops:
  • Všechna čest (zvlášť fyzickým) výkonům Denise.

Musím říct, že jak jsem byl zklamaný z průběhu série někdy cca v půlce, kdy byli vyhlazeni old school hráči, tak nakonec to bylo fajn. Tony je poklad pro televizní zábavu (a docenil bych ho ještě dříve, kdybych si nepustil Game Changers až během WaW).

cihi
Příspěvky: 299
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod cihi » 15 kvě 2020, 02:50

Jsem spokojenej. Tony je muj nejoblibenejsi vitez poslednich sezon uz z Cagayanu a ted je King of the Survivor :beer: Je jasny, ze jsme ho videli hrat naposledy, protoze i kdyby se ucastnil jeste nejake dalsi sezony, tak uz ho vylouci vzdy na zacatku jako Sandru.

Pozitivita a negativita teto serie visela doslova na vlasku :) Pri tom, kdyz ohen Sarah nabiral na sile jsem mel pripravenej jed na klavesnici kritizujici za pomoci mnoha vulgarit vse od Edge of extenction az po feminismus, kterej zacinal stavet Sarah do pozice vitezky (ze Lacino?). Nastesti to letos Edge of extenction nezk*rvil, takze spokojenost a muzete byt tohoto usetreni.

Nicmene Edge of extenction tu byl snad naposledy. Protoze ano, bylo to zajimavejsi s All stars partou, ale porad to bylo otravny a deb*lni. Jsem si temer jistej, ze nebyt to All stars, kde ti vitezove uvazuji trochu jinak, tak i kdyby tam byl nekdo jako Tony, tak vyhraje navratilec z Edge, coz je naprosto uchylny.

Navratilec z Edge of extenction je ve strasne blbe pozici. V jednech ocich si vyhrat vubec nezaslouzi, prozoze nehral hru a je to pravda, ale ostatni v porote k nemu maji vazbu, chovaji k nemu oblibu a vyhru mu preji. Jsou to dva naprosty extremy a finalista by v takove pozici byt proste nemel. Edge of extenction je naprosta stupidita.

PS: Jeff Probst v garazi byl dobrej bizar :dance: ale co se mi na tomto "reunionu" libilo, bylo to, ze alespon v prubehu finale nebyly zadny prostrihy do studia na nazory divaku nebo hracu - to povazuju v poslednich seriich za naprosto rusici a nehodici se element.

brninho píše:Asi mě nebudete mít rádi, ale Jeremy u mě hodně klesl, hlas pro Natalie chápu od Tysona, chápu ho od Ethana, ale že Jeremy nehlasoval pro Tonyho? Ublíženej malej člověk.


Nemyslim si, ze by byl ublizenej. Tonyho povidani o letosni spionazi se smal :) Tam slo spis o to, ze s Natalii ma nejaky kamaradsky pouto a tak ji to dal. Rikal uz na zacatku hry, ze jeho hlavni partacka ve hre bude Natalie. Jeho hlas je pochopitelnej.

brninho píše:Trošku naivně doufám, že se produkce vzdá Fiji a uvidíme třeba Survivor Wild West- Native Americans vs Immigrants :D


To urcite nebude, produkce si hraje na moderni mravokarce a tento nazev by pro ne byl desne rasistickej. Vzdyt prece vsichni kadime stejny h*vno.

Nicmene by mohli urcite zkusit mezinarodni verzi America Vs. World (samozrejme anglicky mluvici world) + America winners Vs. Australia winners, cimz by to mohli globalne dost nakopnout, kdyby to zacalo vyrazneji zkomirat, coz se muze stat, pokud ted bude vetsi pauza. Timto by taky hrali na notu americkyho patriotismu, coz by mohlo pritahnout dost divaku.

Ja osobne si myslim, ze by casem mohlo byt ve hre i neco jako Survivor: Origin - tedy bez vyhod/twistu/atd. a pravidla z prvni serie, coz by Jeff prezentoval jako neco wow "po 20 letech se vracime ke korenum" - uplne to vidim :)

EdBrush píše:BTW a když mluvím o antipatiích...ten Nataliin boyfriend a jeho výraz při vyhlašování? Uuughhh :heat:


Ano, vylozene sympatak :D V prvni chvili jsem si rikal, jestli to neni Russel Hantz.

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod huli » 15 kvě 2020, 10:15

Par zajimavek behind the scenes poznatku o Natalii, jeji socialne (ne)hře a důvodech, proč nevyhrála, které se na Redditu objevily po live chatu s Danni:

- Parvati bought two jars of peanut butter with the 4 tokens from the 50/50 challenge. One jar was to be shared between Parvati, Ethan, and Danni, and the other jar was to be shared between Rob, Amber and Natalie. Natalie and Rob ate all of theirs and they barely gave Amber anything. They then stole Danni, Ethan, and Parvati's peanut butter and ate all of what was left (these three were rationing it fairly). Natalie also had her own jar during this time.

- Natalie, Amber and Danni were amazing friends on the start, Natalie completely excluded them later in the game.

- YUL AND NATALIE HAD A MAJOR FIGHT. Yul went to get the rice from the mountain when Adam got voted out, he offered to take Adam to get the rice and it took forever. Natalie was SO mad that they took too long to get the rice and when he came back she screamed at him calling him selfish, saying that all he ever does is stay by himself and go fishing all day. Got so bad to the point where Wendell stepped in and told Natalie to drop it. This is what caused Natalie to lose those 3 votes and probably lose the game.

Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod EdBrush » 15 kvě 2020, 11:03

huli píše:Par zajimavek behind the scenes poznatku o Natalii, jeji socialne (ne)hře a důvodech, proč nevyhrála, které se na Redditu objevily po live chatu s Danni:

- Parvati bought two jars of peanut butter with the 4 tokens from the 50/50 challenge. One jar was to be shared between Parvati, Ethan, and Danni, and the other jar was to be shared between Rob, Amber and Natalie. Natalie and Rob ate all of theirs and they barely gave Amber anything. They then stole Danni, Ethan, and Parvati's peanut butter and ate all of what was left (these three were rationing it fairly). Natalie also had her own jar during this time.

- Natalie, Amber and Danni were amazing friends on the start, Natalie completely excluded them later in the game.

- YUL AND NATALIE HAD A MAJOR FIGHT. Yul went to get the rice from the mountain when Adam got voted out, he offered to take Adam to get the rice and it took forever. Natalie was SO mad that they took too long to get the rice and when he came back she screamed at him calling him selfish, saying that all he ever does is stay by himself and go fishing all day. Got so bad to the point where Wendell stepped in and told Natalie to drop it. This is what caused Natalie to lose those 3 votes and probably lose the game.


Ooooh...královské manýry. Mě to vůbec nepřekvapuje vzhledem k tomu, jak je Natalie taková uřvaná (např. jak přijeli loved ones na EoE a ona tam hystericky ječela).
Dík za info, ještě víc mě to utvrzuje v hejtu na ní.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Rodann » 15 kvě 2020, 11:52

Téměř vše již bylo ke 40. řadě řečeno, a tedy krátký OT.

Jelikož skoro zároveň probíhala i řada navrátilců australské mutace, nelze se ubránit přímému srovnání. Nejprve jsem se podíval na celý americký originál a teď začínám sjíždět All-Stars od protinožců. Bože, jak žalostně z tohoto souboje Probstova nastavovaná kaše vychází! Ozzies si s ní vytírají ***** v každém aspektu - cast je tady neskutečně nařachaný; soutěže minimálně o 2 levely výše jak kreativitou tak náročností; samotná hra pak netrpí americkými slátaninovými neduhy, a přesto dochází k zajímavým herním twistům; a produkční hodnota je taky úplně jinde - to jsou záběry a hudba (!), střih a snímání působí skoro filmově a nechybí ani ikonická znělka... Prostě, kdo ještě zůstal Survivoru věrný, tak ten pravý se teď dělá na jižní polokouli. :idea:

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod huli » 15 kvě 2020, 11:54

EdBrush píše:Ooooh...královské manýry. Mě to vůbec nepřekvapuje vzhledem k tomu, jak je Natalie taková uřvaná (např. jak přijeli loved ones na EoE a ona tam hystericky ječela).
Dík za info, ještě víc mě to utvrzuje v hejtu na ní.


Mě taky nebyla nikdy sympatická, ale tohle jasně vypovídá o tom, že prostě nad hrou moc komplexně nepřemýšlí a vůbec ji nedochází, že zejména na EOE by bylo strategicky dobrý vytvořit si dobré vztahy (i když třeba hrané a falešné) s co nejvíce lidmi, protože právě ty vazby by rozhodovaly. Očividně tam jela dost na sebe a soustředila se pouze na fyzický aspekt hry, tj. aby vyhrávala soutěže, získávala výhody, vrátila se do hry a poté se díky nim dostala do finále, ale nic víc.

Tím je aspoň jasné, že "hrála" opravdu jen pár dnů, protože za ten víc než měsíc na EoE udělala vše pro návrat do hry, ale skoro nic pro to, aby ji pak vyhrála. Nevyužití takového času a úplně rezignovat na jakýkoliv jury management je fakt amatérismus.

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod miky253 » 15 kvě 2020, 14:12

Také doplním pár zajímavostí:
- Denise před vyloučením Sandry dost silně uvažovala, že bude hlasovat pro Tonyho. Když za ní ale přišla Sandra s nabídkou prodeje HII, usoudila Denise, že ji Sandra chce jen využít ve svůj prospěch a nepřišla za ní jako spojenec. Proto nakonec dala hlas Sandře. (Tady jen osobní poznámka - zpětně oceňuji, že se Sandra pokusila zbavit Tonyho, dokud na to byl čas. Byl to od ní dobrý nápad, jen to špatným způsobem provedla)
- Když se vrátila Natalie z EoE, všichni kromě Tonyho si mysleli, že není žádná šance, aby měla HII, protože nikdo nevěřil tomu, že poté, jak to s EoE dopadlo minule, produkce bude ochotna riskovat stejné fiasko a dá navrátilci možnost mít ještě HII.
- Ben se víceméně vzdal poté, co se do hry vrátila Natalie a řekla jim, jak se porota na koho dívá. Když si to spojil s tím, že zatímco jiní hráči dostávali z EoE výhody, on nedostal nic a jednou naopak byl znevýhodněn, uvědomil si, že porota nerespektuje jeho hru a nechtěl dojít do finále jen proto, aby tam od všech dostal naloženo. Proto mu bylo víceméně jedno, jestli se do finále dostane.
- Sarah měla tu svou řeč na téma feminismus připravenou dopředu právě na tu kmenovku, na které ji řekla, aby měla porota čas o její řeči přemýšlet. Kdyby ji pronesla až ve finále, už by to dle jejího názoru porotu nijak neovlivnilo.
- Impulsem pro tu řeč, co Sarah měla, bylo podle ní to, že Rob se o ní na EoE vyjadřoval dost nepěkným způsobem a nerespektoval ji jako dobrou hráčku.
- Tony ostatním vždy říkal, že se bude v noci starat o oheň, čehož využíval k tomu, aby po nocích hledal HII.
- Když konečně HII našel, vyrobil si Tony fake HII. Uprostřed noci pak probudil Nicka, využil toho, že Nick byl rozespalý a fake HII mu ukázal. Nick si tak myslel, že Tony našel 2 HII a bál se jít proti němu.
- Před vyloučením Bena dal Tony fake HII Sarah, která zahrála divadlo před Michele a Natalie, aby si obě myslely, že Sarah má HII.
- Sarah přesvědčovala Natalie, aby do rozdělování ohně nominovala proti Tonymu právě jí. Myslela si, že pokud by ve finále seděla ona i Tony, rozdělily by se mezi ně hlasy takovým způsobem, že by nakonec vyhrála Natalie. Sarah chtěla aby byla ve finále buď ona nebo Tony, protože věřila, že pak ten dotyčný vyhraje.
- Adam, Nick, Wendell a Danni chtěli ve finále hlasovat pro Michele, ale nechtěli riskovat, že by při větším dělení hlasů mohla vyhrát Natalie, takže nakonec dali hlas Tonymu.
- Natalie čekala, že pro ni ve finále budou hlasovat Amber, Danni a možná i Kim se Sophie, protože jim dala burákové máslo :mrgreen:
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod huli » 15 kvě 2020, 15:30

miky253 píše:Také doplním pár zajímavostí:


Úžasný doplnění, díky moc.

Tady se fakt ukazuje, kolik zajímavýho (a důležitýho) bylo v editu úplně vynecháno. Věčná škoda, že aspoň na sérii vítězů neprotáhli délku epizod, jako v australské verzi. Pokud by tam byly podobné momenty, tak by jednotlivé kroky dávaly mnohem větší smysl, ten příběh Sarah s Tonym by byl ještě intenzivnější a celá sezóna by působila daleko uceleněji a líp. A třeba Tonyho hru bychom hodnotili ještě o stupeň výše, kdybychom věděli, že Nickovi záměrně ukázal fake HII v noci, kdy ho neměl čas příliš zkoumat a tím, že ho přiměl si myslet že má dva idoly ze sebe sundal terč. Tohle je třeba jeden z důvodů, proč proti němu nebyl ani jeden hlas a je škoda, že se to většina lidí nedozví.

Mrzí mě to taky u té Sarah, která na neamerické publikum logicky působila jako typická hyperkorektní US aktivistka, ačkoliv ve skutečnosti to byla jenom skvělá strategie, který musíme jenom zatleskat, protože s vědomím, že šlo o záměr to byl výborný nápad a určitě by zapůsobil.

Já ještě jako ukázku špatnýho editu přidám storku, že Parvati okamžitě po začátku hry dala dohromady s Danni (to taky nebylo vůbec ukázané) a nejprve chtěla vyhodit Michelle, ale nakonec to i kvůli Jeremymu změnila na Natalii a ta šla. Ben (klasicky byl mimo a klasicky vše vykecal) pak Jeremymu řekl, že za vyřazení Nat stojí Danni, ačkoliv šlo čistě o rozhodnutí Parv. Aby se zachránila a sundala ze sebe terč, tak Parv Jeremymu řekla, že tím mastermindem v pozadí byla Danni, kterou tak hodila under the bus. Ta se pak logicky snažila zachránit, ale edit neukázal, proč tomu tak bylo a vyznělo to pouze tak, že Danni je bezdůvodně paranoidní a po zásluze šla, byť skutečnost byla úplně jiná.

A jenom krátká poznámka z těch videí z ponderosy => takřka všichni hráči jednoznačně potvrdili, že šlo o jejich poslední účast, což u drtivé většiny schvaluju, protože jejich potenciál se už dávno vyčerpal, ale třeba u Yula mě to dost mrzí, protože ten se dokázal skvěle přizpůsobit a určitě by ještě měl co ukázat. Taky mě překvapilo, že všichni lidi z EOE byli super parta a užívali si vzájemnou společnost, ale k lidem, kteří přišli až poté už byli extrémně odtažití. Hlavně proti Benovi a Sarah ty antipatie byly do očí bijící.

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Audrina » 15 kvě 2020, 17:02

Myslím si, že většina věcí už tady byla řečena. Hlavně bych chtěla poděkovat za doplnění mnoha informací, které se do dílů nevešly. Hodně mě překvapilo, a i celkem zamrzelo, že Michelle nedostala žádný hlas, protože se někteří hráči báli vítězství Natalie.

Za mě bych ráda řekla, že jsem u téhle série měla problém především s tím, že mi byla úplně jedno. Zvlášť po sloučení jsem nedokázala nikomu moc fandit a prožívat to s ním. A nebylo to dáno ani tak tím, že by tam zbyli špatní nebo nefanditelní hráči. Když opomenu Bena, tak všechno to pro mě byli lidi, které jsem měla v jejich sériích ráda a jejich vítězství mě nijak extrémně nenaštvalo.
U téhle řady mi ale chyběl nějaký lidský faktor nebo příběh každého hráče. Jediný náznak mi přišel až v posledním díle se Sarah, kde nejen že vystoupila na kmenové radě s otázkou ohledně genderu, ale líbilo se mi i vykreslení jejího vztahu s Tonym.
Dát to ale až do posledního dílu je pro mě zkrátka málo. Takhle jsem se koukala jen na dvacet výjimečných hráčů, ale díky práci produkce jsem si mezi nimi nedokázala v téhle sérii najít favorita, kterému bych fandila nejen díky strategickým krokům, ale především z lidského hlediska.

K Survivoru jsem se díky této sérii vrátila po pár letech (naposledy jsem viděla Game Changers), ale moje pocity z něho jsou hořkosladké. Možná je to tím, že jsem zestárla, možná se změnila hra natolik, že mě už nedokáže pohltit...kdo ví

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod SnowWhite » 15 kvě 2020, 22:02

Tak pokusím se sepsat všechno, co se mi honí hlavou a nebude to vůbec lehké. Na tuhle řadu jsem se těšila jako na Vánoce a zároveň jsem se bála, že to bude propadák, což se naštěstí nestalo, i díky Tonyho vítězství. Štvou mě pouze dvě věci - délka epizod a chabé edity některých hráčů, hlavně Kim. Holt 45 minut je málo, zvláště, když je ve hře ještě EoE. Druhá věc, která mě mrzí, jsou hodně slabé challenge a téměř úplná absence soutěží o odměny. Chápu, že za 20 let je těžké vymýšlet pořád nové a nové nápady, ale tahle řada by si zasloužila víc než jen klasika pro něco běžet/plavat - složit skládačku.

AŤ ŽIJE KRÁL! :beer: Tonymu vítězství neskutečně přeju, předvedl úžasnou hru. A i když jsem od epizody, kdy byla vyřazena Sophie jeho výhru dost čekala, stejně mě bavilo sledovat jeho hru. Ten chlap je prostě do televize jako dělaný a herně je to pan hráč. Musím, ale uznat, že Michele bych to přála taky kvůli skvělé underdog hře a opravdu mě mrzí, že nedostala jediný hlas, to si nezasloužila. Přála bych jí druhé místo určitě víc než Natalie, která nedokázala vydojit ze vztahů, které si získala na EoE a cestu do finále měla víceméně vydlážděnou HII. (To nalezení mi nějak smrdí, Tony ji hledal celou noc a Nat šáhne do první skuliny ve stromě a má ji? :? ). Jak už bylo mnohokrát řečeno, výhra Natalie by celou sezónu poslala do kopru.

Nejsem citlivka, u Survivoru jsem brečela jen při odchodu Jenny Morascy v All Stars (a při vyřazení Jerri jako tříletý dítě, to se nepočítá :D ), ale scéna mezi Sarah a Tonym po fire making challenge mě prostě dostala. Zvláště, když to srovnám s Tonyho reakcí na vyloučení Sarah v Cagayanu. Cops R Us je moje nejoblíbenější duo v Survivor historii a to, jak Tony brečel a Sarah ho uklidňovala byl krásný úkaz vývoje jejich přátelství. A scéna, kdy Tony pomáhá Sarah s maskováním na její spy mission do Sele tábora pro stole a vote advantage je moje oblíbená z týhle sezóny, možná i za celou dobu.
Hrozně mě těší, že moje oblíbenkyně Sophie, Sarah a Michele ukázaly, že jsou hráčky, své výhry si zasloužily a získaly respekt, který si zaslouží.

K jednotlivým hráčům takto:

OBLÍBENCI
Tony Co k němu ještě dodat? Tony je prostě borec, neskutečně jsem mu fandila. Takhle těžké sérii dokázal kralovat, ve většině případů byl naprosto suverenní a i přesto, že byl hrozba nedostal proti sobě jediný hlas. Za mě je to král a pan hráč. A to, že na trůnu sedí se Sandrou je hrozně komické, vzpomeneme-li si na jeho vyřazení v Game Changers. :D Prostě klobouček pane.
Sophie Jako jedna z mála jsem měla tuhle Dariu Survivora ráda už v South Pacificku, o to větší radost mám z toho, že ji spoustu lidí začalo konečně respektovat jako hráčku. Neskutečně ji cením za její strategii a fyzičku (dýchat na záda crossfiťačce při té coconut challenge na EoE? Respekt!). Jediný, co mě hrozně mrzí je její vyloučení s HII v kapse, ale to už je úděl mých oblíbených hráček (Andrea, Aubry a teď Sophie). Zajímá mě, kam by to dotáhla, kdyby ho na té osudné TC vytáhla. Na finále určitě měla a spoustu lidí v ní vidělo vítězku. Jo, a kupte jí už někdo konečně to Reese's!
Lacina Sarah jsem měla ráda už v Cagayanu, v Game Changers si mě získala a tady ukázala to, co jsem v ní už dávno viděla. Mrzí mě, že se do vysílání nedostala scéna s Kim u studny, která vysvětluje proč hrála jak hrála, to jsem už zmiňovala v poznámce o editech. S Tonym hře kralovala a kdyby ho porazila ve fire making challenge, tak by podle mě i dosáhla na výhru a já bych se nezlobila, i když jsem za Tonyho ráda. Líbila se mi i ta její řeč. Za mě Sarah z této série vyždímala to nejlepší a ukázala, že si zasloužila vyhrát i to, jak dobrá hráčka je.
Michele Ač mě zklamala vyřazením Yula, měla jsem Michele dost ráda za tu její underdog story a tanečky, když se jí něco povedlo. Ačkoliv byla pořád na chvostu, uměla se s tím poprat a za to by si zasloužila nějaký ten finální hlas. A navíc je to kočka. :love:
Kim Tak jo, Kim by spíše měla být o kolonku níže, ale jaksi nemůžu přenést přes srdce, že moje all time favoritka mě malinko zklamala. Pravda, že by si zasloužila daleko lepší edit a téměř celou dobu byla na chvostu, tak toho moc nemohla dělat. Slézt dolů pro burákové máslo? To mi naprosto zlomilo srdce, zrovna od Kim bych to nečekala. I tak je pro mě stále nejoblíbenější vítězka (Sarah se Sophie ji na tomhle postu ale dost ohrožují), i když jsem od ní prostě čekala víc.

NOT GREAT, NOT TERRIBLE
Parvati Parv je jedna z mých all time oblíbenkyň a podle mě věděla, že nemá šanci dostat se daleko, takže to vzala tak, že si prostě užije svoje 'rozloučení' s hrou, kde má velké renomé a myslím, že si ostudu neudělala. Jen mě teda zklamala hlasem pro Natalie. Ok, chápu, s Tonym se herně nesetkala, ale na TC a z vyprávění ostatních musela vědět, jakej je to hráč. Když už, tak jsem spíš myslela, že to hodí Michele. Že by hráčka jejích kvalit dala vítězství téhle série někomu, kdo byl first boot? :?
Ethan Neskutečný sympaťák a obdivuju, jak zvládl EoE. Herně jsem od něho nic nečekala a protože ani nic nepředvedl, tak nejsem zklamaná. Podobně jako Parvati prostě přijel zavzpomínat a rozloučit se. :idea: za ty jeho postcards na instagramu, to mě dost bavilo.
Tyson Tysona jsem víc jako hráče brala jako zábavný prvek, což se mi potvrdilo. Herně nic moc, ale ty jeho hlášky mě baví.
Adam V MvsGX jsem mu hodně fandila, i když jsem to ve finále víc přála Kenovi. Tady mě půlku hry neskutečně štval, těšila jsem se, až vyletí. Co mu ale musím nechat je to jeho nadšení a jak mluví na kameru. On je jak v cukrárně a to mě na něm bavilo. + plus jeho pokus o zahrání Jeffova stolku je ikona téhle série.
Ben Ze začátku mě vytáčel ze všech nejvíc, později jsem si tak nějak zvykla, že tam prostě je jako křoví do finále a teď musím ke svému překvapení uznat, že jsem ho snad i začala mít ráda. Jako vítěze HvHvH ho nerespektuji, ale tady si mě tak nějak...získal.
Yul U Yula mě hrozně mrzí, že nedošel dál, protože jako jediný old school hráč měl potenciál něco ukázat. Škoda. :(
Nick Další oběť editu, chtěla jsem se o něm dozvědět víc, ale takhle musím citovat Debb - Tam byl taky Nick? Po zkouškovém mrknu na jeho sérii, protože chci vědět, jak tenhle kluk hraje.
Denise Mamu D mám hrozně ráda, těšila jsem se na ní, protože je jedna z nejlepších new school vítězek. Bohužel se vyčerpala vyřazením Sandry, pak už tam jen tak nějak existovala a ocenit ji lze jen za fyzické výkony. Titul Queenslayer ji už nikdo neodpáře a scénu, kdy s karafou v ruce vypráví, jak ji sundala je prostě gold.
Wendell Wena jsem kupodivu zařadila sem, i když mě neskutečně vytáčel svojí arogancí a jeho chování k Michele. I tak ten kluk má prostě charizma a dost mě bavilo ho sledovat. Při dohánění restů mrknu i na jeho sérii, protože stejně jako u Nicka mě zajímá jeho vítězná hra. Při soutěži o návrat dýchal na záda Nat s hromadou výhod a proto jsem to skoro přála jemu místo ní.

NEBAVILI MĚ/ŠTVALI MĚ
Amber Není co, hodnotit, nic neukázala a nic jsem ani nečekala. I tak by mě ale zajímalo, jak by dopadla, kdyby ve hře nebyl Rob.
Jeremy Vím, že je hodně oblíbený, takže mě za to asi ukamenujete, ale já ho prostě nemusím. Něco mi na něm nesedí a hrozně mě vytáčí. Ale uznávám, že se k němu Ben choval jeden čas hrozně.
New England Bobby Roba mám ráda, tady ho úplně zabilo jeho ego. Jaksi mu nedošlo, že tady není s22, kde ho banda oveček poslouchá na slovo a Sophie se Sarah nejsou hloupé, takže na ně dobře dojel.
Danni U Danni těžko soudit, dost jí ublížil edit, co ji vykreslil jako hloupou a paranoidní hysterku, i když to bylo jinak. Těžko se mi soudí.
Sandra Být její skalní fanda, tak jsem zklamaná. Sandru mám ráda, ale tohle byla tak trochu zbytečná účast. Bez dvojnásobné vítězky by to asi nešlo, ale tahle účast ji celkem pohřbila. Její odchod z EoE neberu jako quit, protože byla normálně vyřazena a měla možnost výběru jako každý, ale vykašlat se na to v týhle sérii? Při její zdatnosti mohla sice návrat do hry rovnou vzdát, ale aspoň by byla (poprvé) v porotě.
Natalie Měla světlé momenty, přesto mě docela štvala a jsem ráda, že nevyhrála. Nedokázala si na svou stranu dostat ani Danni s Amber, po návratu byla na každé kmenovce chráněná a i souboj o návrat byl z její strany docela fail, když ji málem dostal Wendell, přestože ona měla hromadu výhod. FTC tragédie, Michele to zvládla daleko lépe.

Nový formát FTC se mi nelíbí už od GC a speciálně tady mě to vysloveně štve. Obírá nás to o ikonické výroky (Trish a její řeč k Tonymu, Sue s její had/krysa proslovem, Tammy a její řeč o tom, že Neleh ani Vecepia si to nezaslouží, Natalie a její balení Parvati, Erik ze Samoy a jeho řeč, která Natalie vyhrála milion...etc.) a tahle série si prostě o ikonické proslovy vyloženě koledovala. Teď jim je vyloženě určeno, o čem se mají bavit, většinou mluví jeden člověk a ostatní se nedostanou ke slovu. Sarah by měla určitě spoustu co říct, od Sophie jsme se taky nedozvěděli nic (Ok, ale ta vypadala, že umře, evidentně jí ještě pořád nebylo dobře.)

Další věc, co mě vyloženě bolí je absence Reunionu. Ok, je smůla, že světová pandemie přišla zrovna teď, ale tahle série si zaslouží pořádnou oslavu. Pořád tajně doufám, že se něco takového bude konat, až koronavirus odezní (což bude v USA evidentně trvat) a klidně bych k tomu brala něco, co bylo po All Stars. Prostě taková rekapitulace uplynulých 20 let.

EoE mi v týle sérii nevadil. Nejsem fanoušek návratu vypadlých do hry, ale tady díky tomu vznikly zajímavé scény, co mě bavily a mohla jsem se na svoje oblíbence těšit i po vyřazení. V newbies řadě ale rozhodně ne. A Fire tokens jsou k mému překvapení docela zajímavé zpěstření.

Sledování WaW jsem si neskutečně užila, bavilo mě tu číst diskuze, sledovat memečka na Redditu. Bude mi to chybět. Za mě top tier série. Ještě jednou sláva králi Tonymu, palce nahoru Lacině, Sophie a Michele. Chyběli mi tu už jen Todd s Earlem, oba ale chyběli z pochopitelných důvodů. Hlavně Earl teda, Todd si myslím zahrát chtěl..
Přílohy
zfuhnmps7ot41.jpg
Tohle je moje oblíbený třeba :D
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod huli » 15 kvě 2020, 22:52

SnowWhite píše:Sledování WaW jsem si neskutečně užila, bavilo mě tu číst diskuze, sledovat memečka na Redditu. Bude mi to chybět. Za mě top tier série. Ještě jednou sláva králi Tonymu, palce nahoru Lacině, Sophie a Michele. Chyběli mi tu už jen Todd s Earlem, oba ale chyběli z pochopitelných důvodů. Hlavně Earl teda, Todd si myslím zahrát chtěl..


Jo, to mě třeba ta Survivoru dost sere, že jede na té, pro nás uplně nepochopitelné vlně hyperorektnosti. Chápu, že nebyla šance vidět Heidika, protože to porno i zabití psa je docela silná káva, ale ignorovat Todda jen kvůli tomu, že byl/je alkoholik? Snad i v USA milujou příběhy a nebyla by tohle ideální druhá šance mu nakopnout život? Určitě by byl hrozně vděčný. To samé Hatch. ŽADNÁ all star bez prvního vítěze není pravá all star, a to, že měl problémy s daněmi? Vím, že my máme hroší kůži a jsme zvyklí tohle bagatelizovat, ale lidi přece chtějí vidět ty nejlepší a je jim jedno, kdo co udělal v života mimo ostrov, pokud zrovna nedělá to co Mike Skupin... Rád bych viděl i viděl i Jennu Morascu a bylo by mi úplně jedno, jestli se předávkovala nebo ne, protože nikdo není neomylný a každý máme chyby. A třeba by i ten pobyt na ostrov byla dobrá terapie, navíc další zajímavá dynamika po Wendellovi s Michelle by byl i vztah Jenna x Ethan, ach jo. No, škoda. PC nás připravila o sakra dobré hráče a sakra dobré příběhy, které jsme mohli vidět.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod Dejvy » 16 kvě 2020, 00:55

Tak idem sa sem vyliať ako som sľúbil. Pôvodne som chcel po prvých epizódach chrliť oheň a síru aká strašná táto sezóna bola, ale po posledných pár epizódach a hlavne Tonyho výhre budem jemnejší. Ale pekne po poriadku, najprv E14:

- prvá súťaž, ktorá rozhodovala kto sa vráti z EoE bola priam katastrofálna, úplne nudná vec nehodná toho čo z toho konceptu chceli urobiť. Tu sa doslova pýtala súťaž na výdrž aby si všetci siahli na dno síl, ktoré im zostali a ten, ktorý by to chcel najviac sa vráti. Žiaľ sme sa museli pozerať na laná, šnúrky a loptičky.
- reč Sarah - no comment - to už sa mi fakt nechce riešiť tieto sračky
- Ben sa nechal dobrovolne vyodiť? To mi len potvrdilo čo je to za čuráka, fakt jeden z najhorších hráčov ever (a ten pobláznený Jeff ho ešte označí sa najlepšieho víťaza ever :? ) Akože úplne v pohode mohli vyhodiť Michele. Zostali by Ben, Sarah, Tony a Nat. Súťaž by povedzme znova vyhrala Nat a Ben by bol takmer isto vo final3, akože aj tak by nevyhral asi to aj vedel, ale 2 mega a on sa nechá takto odstreliť aby bol "správny chlapík"? No ok...
- final challange - opäť úbohá súťaž, ktorú sme tu mali už niekoľko krát. Akože fakt sa ideme tváriť, že winners at WAR? Naozaj WAR? Tu mala prísť opäť súťaž na výdrž - ideálne klasická z prvej série, ale produkcia vážne nič nechápe alebo som potom ja mimo, fakt neviem.
- FTC bola suchá, potlapkávačka po pleci, žiadna kritika, nikto nepritvrdil, takže opäť aká WAR? Zatlieskajme si a ideme z dažďa domov - asi toľko. Ešte štastie, že to ti blázni nedali Natalie lebo presne ako Tony povedal, pri všetkej úcte k Natalie, ktorá dokázala fakt nezlomného ducha, makala a vydrela si to - neurobila jedinú strategickú vec, ťah proste nič. Tých pár predaných výhod je veľmi malý kredit. Potom prišla s HII, ďalší našla a nakoniec vyhrala imunitu. Nemusela prejsť jediné hlasovanie kde by bola v ohrození akurát to v ktorom aj vypadla. Navyše keby aspoň urobila niečo risky ako Chris, že by išla sama na oheň alebo niečo podobné aby si získala rešpekt tak nepoviem, ale ešte aj oheň totálne posrala lebo mala poslať Michele, ktorej to išlo a mohla dostať niekoho von. Fakt to bolo kruté voči Michele, že nedostala ani hlas. Ja som jej síce nefandil, ale bolo mi jej ľúto.
- zaskočilo ma, že nebol ani online reunion, ale toto ako mínus dávať nebudem, situácia je aká je, žiaľ.
- Tony vyhral úplne zaslúžene a som naozaj rád, že táto pre mňa veľmi pofiderná sezóna má aspoň dobrého víťaza. Aj keď by som nikdy nepovedal po jeho druhej účasti, že ten chlap má šancu vyhrať ešte a už vôbec nie tu. Takže Tony is King.

Teraz by som chcel napísať toho viac k sezóne a k Survivor ako takému ako sa vyvinul do tejto podoby. Už som to sem písal, hlavne zo začiatku. Postupom času som prišiel na to, že bola chyba sledovať AU Survivor all stars a túto sériu naraz lebo som prepínal medzi epizódami a strašne mi bili do očí tie nedostatky, ktoré má US Survivor a proste už Austrálčanom nestíha a nesiaha ani po členky. Je to ako Michael Jordan, ktorý vládol, bol najlepší, nikto nanho nemal, ale neskôr bol už vyhorený, znechutený a starý - jednoducho prišiel nový výnimočný hráč, ktorý nám ukázal aké to bolo keď bol MJ na vrchole. Všetká česť Probstovi a US Survivor. Vybudovali neskutočnú reality show vďaka ktorej tým žijeme 20 rokov čo je na showky neskutočné číslo. 40 sezón je priam šialené, zažili sme parádna série, neskutočné lokality, súťaže, zranenia, napínavé TC, perfektných a hrozných víťazov a všetko čo k tomu patrí. Proste tí čo sme tu roky sme na tom naozaj vyrástli a je pre nás ťažké to nechať aj ked človek vidí horšiu sezónu. Ja osobne som sa stal z decka pozerajúceho Survivor na Nove, dospelý muž s manželkou, dieťaťom a ďalším na ceste. Ale naozaj som prišiel do bodu, že neviem či chcem ešte US Survivor sledovať, bojím sa, že ho uvidím sa už len viac a viac trápiť až kym skončí ako nechcený seriál. Teraz bola naozaj dobrá možnosť to celé ukončiť velkolepo. Ale chápem, že prachy sú prachy. Chcel som aj apelovať na tunajšie osadenstvo lebo fakt som bol v šoku, že Vás sem zrazu toľko prišlo, nových ľudí aj navrátilcov, diskusie boli parádne. Dajte šancu AU verzii a nájdete starý dobrý Survivor. Tie diskusie tam by si zaslúžili oživenie. Stopáž jednotlivých epizód je omnoho vyššia, súťaže nie, že sú o level vyššie od amerických, ale tam je neskutočne priepastný rozdiel. Uvidíte všetko, aj dianie v tábore, aj stratégiu, prežívanie, súťaže, odmeny (v tejto s40 kedy preboha skončili odmeny?? Už ani neviem či nejaké boli) a v kopec veciach návrat ku koreňom, ktoré nás dotiahli k samotnej show. US Survivor trpí tým, že chce stále niečo zlepšovať a posúvať. Samozrejme asi 40 rovnakých sezón by nebol dobrý nápad, ja sám som tu obhajoval názor, že sa show vyvíja a treba jej dať šancu, ale nikdy by som nepovedal, že sa dostaneme do bodu, kedy nebude intro, nebude príchod na súťaž s tým že si víťazný kmeň pozrie novú zostavu druhého kmeňa, že TC budú strihnuté ako tam už všetci sedia, že pomaly nebudú odmeny, ale naopak budeme 25 minút pozerať na rodinky, budeme počúvať protirasistické, feministické, sexistické a iné hatlaniny lebo sú momentálne moderné ako pálčive témy. Naozaj to dospelo k tomu, že som mal pocit ako keby som niečo pozeral zrýchlené, pretáčané. Preto som dopozeral finále a povedal si, že OK super vyhral Tony, som rád, ale keď som pozeral závery väčšiny AU sezón tak som nad tým cez deň rozmýšlal, že ako to dopadne, veril som nejakému hráčovi, totálne som to prežíval ako keď som bol to malé decko pri starej telke kde to púštala Nova. Tým som si show zamiloval a tam chcem byť. Nikdy nehovor nikdy, ale naozaj mám pocit, že by toto mala byť moja posledná sezóna s Jeffom a spol.

Pochybujem, že sa sem niekto dočítal, ale ak áno tak budem rád keď sa uvidíme ešte v nejakých diskusiách :beer:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

SGHq
Příspěvky: 29
Registrován: 28 zář 2015, 00:22

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod SGHq » 16 kvě 2020, 12:14

miky253 píše:Také doplním pár zajímavostí:
- Denise před vyloučením Sandry dost silně uvažovala, že bude hlasovat pro Tonyho. Když za ní ale přišla Sandra s nabídkou prodeje HII, usoudila Denise, že ji Sandra chce jen využít ve svůj prospěch a nepřišla za ní jako spojenec. Proto nakonec dala hlas Sandře. (Tady jen osobní poznámka - zpětně oceňuji, že se Sandra pokusila zbavit Tonyho, dokud na to byl čas. Byl to od ní dobrý nápad, jen to špatným způsobem provedla)


To je zvláštní, na Instagramu Survivor, byly ve stories dotazy, kde se ptali přímo Denise, zda někdy zvažovala, že by napsala Tonyho nebo Kim a její odpověď byla, že všichni zřejmě chtějí slyšet že ano, ale vyřazeni Sandry pro ní bylo vždy na prvním místě a jediná varianta...

PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod PM. » 16 kvě 2020, 21:57

Prosím vyhoďte někdo Probsta.

ArtySssS
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2016, 19:05

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod ArtySssS » 17 kvě 2020, 00:36



Když jsem tohle včera viděl, tak mi bylo jasný, že Hatche už neuvidíme.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod cypher.eu » 17 kvě 2020, 13:51

ArtySssS píše:Když jsem tohle včera viděl, tak mi bylo jasný, že Hatche už neuvidíme.

No myslím si, že on byl persona non grata už dlouho předtím než začal vydávat podobná videa, obecně vzato v dnešní době nevěřím že by kdy do hry vrátili kohokoliv kdo byl ve vězení, k tomu si připočtěme onu aférku kolem Sue v All Stars... tyhle videa jsou už jen takovou třešničkou :)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod brninho » 18 kvě 2020, 10:19

Lamik.lamity píše:Hooodně dlouhá Ponderosa


Mám z téhle Ponderosy zvláštní pocity, když vemu čistě entertainment, tak se mi normální formát nenarušený EoE líbí víc, takhle jsme měli některé na očích v podstatě permanentně a další, kteří ani pořádně nebyli vidět ve hře posléze ani pořádně nebyli tady, další argument pro to, proč je EoE prostě špatně.
Na druhou stranu na mě vane silná nostalgie a bylo to pro mě emočnější než celý slavný obejmutí Tonyho se Sarah (sorry, po ránu jsem trošku nerudnej), vlastně všichni old school vítězové už tuhle sezonu brali jako loučení se Survivorem a myslím, že až na Danni to tam všichni řekli tak nějak jasně. Proto mě mrzí, že tahle sezona, ač má velmi slušného vítěze, tak to prostě není TOP5, u mě dokonce ani ne TOP10, byť obsazení bylo zdaleka nejlepší v historii. Hraju si s představou, jak by asi sezona probíhala, kdyby místo užitečnýho idiota Bena byl ve hře někdo jinej nebo kdyby Danni neztratila hlavu a nevyloučila se sama. V podstatě nám definitivně skončila jedna éra téhle hry, ta která většinu z nás ke sledování přitáhla, Probst si možná někdy do budoucna na někoho z old school éry vzpomene, ale obávám se, že už to budou takoví ti "B" hráči, kteří reálně už nestačí...A na druhou stranu v "novější éře" je zajímavých charakterů tak zoufale málo, že vůbec pochybuju že se "hvězdná sezona" typu FvF nebo HvV může vůbec podařit, Malcolm to celý nezachrání.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod hozu » 18 kvě 2020, 13:03

Tak zkusím taky dát dohromady nějaký pohled na finále a sérii jako takovou. Jak se dalo z některých mých příspěvků vytušit, nejsem úplně fanoušek EoE a musím se přiznat, že sledování té poslední epizody bylo docela frustrující. Samozřejmě, nelze za to vinit Natalie, která prostě využila příležitost, která jí byla umožněna. Ale v podstatě každou kmenovku jsem se trochu obával jak moc to Tonyho nebo Sarah podělá. A celý ten rozpad té ústřední čtveřice mě vlastně trochu mrzel. Ačkoliv to asi nebyli úplně hráči, které bych si na začátku série vybral jako své největší oblíbence.

Tu mluvím hlavně o Benovi, kterého jsem nemusel většinu série. Musím ale říct, že se tím "sebeobětováním" vlastně trošku v mých očích zachránil. Hráčsky to byl samozřejmě hrozný tah, navíc můžeme spekulovat i nad tím, že možná tohle paradoxně stálo Sarah finále. Ale zřejmě mu zcela správně došlo, že by byl ve finále rozcupován na padrť a budovat si resumé už nebylo moc z čeho. Z lidského hlediska mi ten krok, i po zhlédnutí Ponderosy, asi dával i docela smysl. Ono to celkově asi tak i nějak sedí k téhle sérii, kde se konečně na plnou hubu řešili předherní přátelství, že končí přátelstvím novým. Dobře, je to trochu kýčovitě napsaný, ale tenhle pohled mě na tom obětování vcelku zaujal. I když, možná je to fakt i tím, že Ben mě fakt mohl v této sérii jen překvapit, protože hůř jsem o něm smýšlet už ani nemohl :D .

Zároveň to asi i ukázalo sociální hru Sarah. Která očividně měla dost silná pouta v této sérii. Samozřejmě nejtěsnější bylo asi to s Tonym. A mě osobně bylo docela líto, že to rozuzlení přišlo "už" během rozdělávání ohně. Tohle byl prostě pro mě příběh této série a vlastně bych se nebál říct i této dekády Survivoru. Rád bych je proto oba viděl ve společném finále, ale možná je pravda, že by to nemělo takovou sílu. Ta scéna kdy byl Tony "zničený," že vyhrál rozdělávání ohně měla prostě něco do sebe. A za mě je to jeden ze dvou nejlepších momentů této série (Ten druhý se vlastně taky týká tohoto "příběhu," a je to ono odmítnutí HII ze strany Sarah) a osobně i vyvrcholení celé této série. Pokud bych měl ale zhodnotit čistě hru Sarah, myslím, že byla až moc v tom stínu, který Tony vytvářel. Ale kdo ví, tím, že nezvítězila, tak nám určitě některá důležitá pouta mohla docela snadno utéct. Ono, i to přátelství mezi ní a Benem občas působilo, odkud se vlastně vzalo. Přitom za ni taky málem zahrál HII.

A teď k FTC. Dalo čekat, že ten nový formát a šestnáct porotců nedá prostor všem. Navíc mi přišlo, že ten déšť samotný trošku snížil i zajímavost, jelikož někteří hráči mi přišli, že to chtěli mít co nejrychleji za sebou a nemrznout. Čemuž se není co divit. Ale celé to bylo takové bez nějakého většího napětí, někteří skoro nic neřekli. Tony neodpovídal na otázky, ale vyprávěl historky. Natalie v podstatě jen vyjmenovávala výhody, jelikož sociální část EoE ji asi nějak minula a Michele byla bohužel bita tím, že byla do počtu, i když vlastně při faktu, jak moc byla na dně kmene, je to finále vcelku šokující. Navíc, pokud skutečně někteří hlasovali pro Tonyho, aby nevyhrál člověk z EoE, ukazuje to podle mého, že pouta tam měla a hlavně jak silná ta F3 jako celek vlastně byla. Tony je samozřejmě skvělý vítěz. Já jsem nadmíru spokojen, i když by mě ani ve snu nenapadlo nad tím před začátkem série uvažovat. Myslím, že tahle jeho hra byla mnohem lepší než v Cagayanu, jelikož dokázal skvěle vybalancovat všechny aspekty hry. Pro mě osobně je definující bod jeho hry hlavně minulá epizoda, kde přežil bez imunity F7 a F6 potvrdil, že ho jen nechrání ta hromada výher v řadě.

Poznámka k délce dílů: asi hlavní problém US Survivoru. Ty díly jsou působí krátce a hlavně v kmenové fázi tím hodně trpí. Přitom ty díly nejsou o tolik kratší než v minulosti, jen ten čas ubírá tohle přidávání těch podivných ostrovů kde čeho a jiných zvratů. Ta opulentní návštěva příbuzných mluví za vše, když jsme pak dostali asi nejzmatečnější kmenovku vůbec. Navíc, občas se ztrácí i důležité vazby. Kupříkladu Nick a Tony, kteří se spolu chvíli drželi, ale vlastně nevíme proč to Nick vlastně dělal. Na druhou stranu, stále mi přijde, že v prezentování takových těch malých příběhů je stále US Survivor perfektní. Tonyho reakce na vydírání či Adamovo pátrání po HII na TC jsou velkou měrou zajímavé i díky tomu. A ještě bych možná připomněl, že on ten australský Survivor sice má delší díly, ale občas ten čas taky dost žalostně nevyužije :D .

Jinak se mi série dost líbila. Výtky se určitě nějaké najdou, ale jako celek to bylo vlastně velice příjemné s uspokojivým vítězem.

Nejoblíbenější hráči série: Yul, Tony, Sarah, Sophie, Michele
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S40 - Winners at War - EP14 - finále

Příspěvekod SnowWhite » 18 kvě 2020, 17:09

Malá zajímavost - fire making challenge byla asi dost natěsno, protože když se na to zadíváte, tak v momentě, kdy se Sarah a Tony objímají a loučí, je nahoře už modrá vlajka - tedy stolek Sarah.
Via Reddit: https://www.reddit.com/r/survivor/comments/gllq1a/sarahs_flag_popped_what_a_close_firemaking/

Obrázek
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)


Zpět na „S40 - Winners at War“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti