AU Survivor 2020: All-Stars - EP01

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 03 úno 2020, 16:11

Epizoda 1
3.2.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP01

Příspěvekod hozu » 04 úno 2020, 16:45

První epizoda byla úžasná. Ten cast je povedený, a tak jediná pachuť mám, je to dost divné promo celé série, kterého se stále drželi a celkově mi přišlo, že hodně hráčů bylo stále dost schovaných někde v chumlu. Na druhou stranu byla epizoda podle mého hodně dynamická, soutěže jsou stále perfektní a i hledání výhod tu má svoji osobitou šťávu. Moment, kdy Henry poradil Matovi ohledně nápovědy byl hodně fajn. Ačkoliv to vítězství v podobě příbytku a ohně mi přišlo docela silné, ale očividně k vyhře imunity až tak nepomohlo.
Lydiina pomsta Shane krásně navázala na osobní "souboje" hráčů v předcházejících řadách. I když očividně stále některé věci edit trošku zatajuje (důvod, proč Lee hlasoval pro Michelle, byl prý kvůli nějakému dřívějšímu rozdělování hlasů, ze kterého sešlo), mělo to grády a vypadá to, že všichni přišli hrát.
A samozřejmě Shonee. To je poklad televize, i když mi přijde, že aby si udobřili fanoušky, tak tam vložili nějakou nepodstatnou zpověď o hodnocení pláže :D.

A teda důvod, proč Shonee vyloučila Shane je legendární už teď. :D "I already gave you half a million dollars last time, that's generous enough of me."

Hráči, na které jsem zvědavý: Shonee, Harry, Phoebe, Nick, Flick, Brooke, David
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP01

Příspěvekod Dejvy » 05 úno 2020, 13:35

Paráda!

Na začiatku som ani nedýchal. Veľmi podarene urobené. Súťaže boli opäť skvelé, ale žiaľ boli dosť jednoznačné. Tieto začiatky sú vždy také rozpačité lebo je tam veľa hráčov a nemôžu mať spoveď všetci, tak o takej Jackie alebo Moane ani neviem, že tam sú.

Som rád, že vypadla Shane a nie Harry. To by bolo veľmi kruté pre neho. Ešte by ma zaujímalo či si tí traja čo pre neho hlasovali naozaj mysleli, že môže vypadnúť alebo to bolo delenie hlasov kvôli HII.

Dúfam, že budem stíhať ako tak sledovať epizódy nech tu zase nepíšem s ročným odstupom :mrgreen:

Fandím zatiaľ všetkým z popisu.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

AU Survivor 2020: All-Stars - EP01

Příspěvekod MBej » 07 úno 2020, 15:58

Skvělej start, epický až za hrob. Nemůžu si stěžovat. Výbornej cast, ve kterém oblíbenců chybí skutečně málo - např. Brian, který si procházel těžkým životním obdobím (rozvod, zatčení apod.ú Soutěže těžké a jak už zde bylo zmíněno, jednoznačné. To je mimochodem jediná věc, kterou na australský verzi opravdu nemusím - velice předvídatelný střih.
Už jsem se na konci bál, že se Harry dostane do problému, což by mi přišlo zejména zbytečný, protože doopravdy hrál za Lydii a její ego.
Lydie je jedinej člověk, kterýho opravdu nemusím - taková laciná ženská verze Ozzyho. :angry:

Vypadnutí Shane nakonec velice jasné. Uvidíme, jestli to vůbec bude mít vliv na hru do budoucna.

Fandím: Mat, Harry, Sharn, Shonee, David, AK
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP01

Příspěvekod Radix » 08 úno 2020, 14:33

Úvod byl skvělý a jsem opravdu rád, že vidíme valnou většinu skvělých hráčů, jakkoliv by každý dokázal vybrat určitě někoho dalšího, kdo mu tady chybí. Jak je klasikou Australian Survivoru, úvodní soutěže byly náročné. Bylo mi jasné, že Henry si výhody všimne a jsem rád, že o ní řekl Matovi. Výhra v úvodní RC byla velká, ale naštěstí to nevypadá, že z toho bude S14 Fiji v US Survivoru.

Zatím se nám moc hráči nestihli projevit, ale jsem rád, že nám alespoň pár z nich produkce ukázala. Příjemně překvapil Tarzan, tak jsem zvědav, zda v tom bude pokračovat. Vyřazení Shane jsem tak nějak očekával, protože dávalo celkově smysl, plus byla jedna z mála, která byla více představená. Nicméně tím hezky zkusila zamíchat a jsem zvědavý, zda pro Henryho budou nějaké další následky, když šel proti Harrymu. Každopádně Henry skvěle získal HII, to se mi líbilo. :idea: Jinak se taky přidávám k hlasu, že hořká Lydia mi byla těžce nesympatická. Snad se teď zvedne.

Fandím: Henry, David, Jericho, Mat, Shonee, Brooke, Nick, Phoebe
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP01

Příspěvekod Masarka14 » 15 úno 2020, 16:00

Bylo to parádní. Vidět všechny ty hráče pohromadě, naskakovala mi husí kůže.

Shane začala hrát moc brzy a to hledání jí taky vůbec nepomohlo + to, že je vítězka, už vůbec. I tak za tu epizodu byla skvělá.

Harry zařídil vyhazov Shane, ale myslím, že to z něj taky dělá ještě větší hrozbu než od začátku byl.

Henry je šílenec a strašně mě bavil. Myslel jsem si, že vážně vstane a tu imunitu Shane dá. Určitě by to bylo zajímavé, i když odchod Haryho by mě taky mrzel.

Zase si myslím, že je škoda, že neukázali ten jeden vote pro Michelle. To by jí asi jedno nebylo. Každopádně u Leeho mě to nepřekvapuje.

Musím ještě pochválit Lockeyho za výkon při soutěži, to bylo neskutečný.

Souhlasím s ostatními. Jako jediná mi byla v tomhle díle nesympatická Lydia.

V ukázkách to vypadalo na nějaké zranění, byl u toho David, ale snad to on nebude, a nebude to nic vážného. Kdyby David takhle musel opustit hru, tak by to bylo pro mě jako jeho velkého fanouška velice mrzuté.

Jde se na další díl :eee:
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP01

Příspěvekod Survivorfans » 19 dub 2020, 19:14

První díl nemá vážně chybu, casting je hodně povedenej, soutěže sou taky hodně povedený. Zatím pěknej a zajímavej rozjezd. :) To že někteří zatím nedostali prostor je snad v každým úvodním díle, vzhledem k počtu lidí to snad ani jinak nejde. :mrgreen:
Jediný co mě překvapilo, tak ta velká odměna. Přišlo mi to trochu přehnaný, ale naštěstí to asi velký následky mít nebude když vítězná Mokuta šla poté hned na kmenovku.

Vypadá to taky, že spousta hráčů se snaží poučit a nedělat chyby. Proto se až na vyjímky nikdo netlačí do čela, aby si dal akorát terč na záda. :idea: Nalezení a umístění HII nemá chybu ;). Jen sem nepochopil jestli platí na první tři kmenovky celkově nebo kterých se daný hráč bude účastnit :?
Jedni z mála kdo mě trochu zklamali, tak Harry jak moc tlačil na vyloučení Shane. Začíná moc brzo hrát. Takovýho Henryho se naštěstí snaží krotit Nick. :D Matt chce taky hrát líp, ale po soutěži někomu jak kmotr radí koho si má nechat :? :down: Naštěstí to bylo na Johna, který to snad nějak řešit nebude.
U Tarzana doufám, že nebude mít problémy v soutěžích. Ve druhé sérii mi přišel v pohodě, ale tady měl trochu problémy. A snad vylepší 21. pozici, která je nejhorší z castu. :idea:

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2020: All-Stars - EP01

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 22 kvě 2022, 04:03

Tak přišlo na All Stars. No hned bych z tama čtvrtinu vyměnil - houno stars. Ale chápu, že ne všem osloveným se muselo chtít nebo zrovna mohly, a tak se muselo sáhnout i po takových Johnech.

Hvězdná řada po pouhých čtyřech sériích volá po větším množství interakce mezi tolika bývalými soukmenovci v podobě nedořešených křivd, pomsty a krveprolití, tak snad se předvedou. První takovou rozehřívací dohru jsme tu měli hned, a to v podání Lydie a Shane... To byla ale zatím dost nuda.

Moana vypadá, jakoby ji bylo ještě od minule zle a mlela z posledního. Snad něco předvede, její minulý odchod mě hodně mrzel a těšil jsem se na její návrat.

Dirty Harry do přírody ve žlutém tričku. Asi se chce nechat sežrat od všemožné havěti tam. Ale možná takový yellowfilní hmyz máme jen u nás.

Proboha, co tam dělá ta směšně vyprsená guma Zach? Chce se vykoupit, že už jako dospěl a není takový k*k*t? Jsem zvědavý, jak dlouho mu ta přetvářka vydrží... jinak ale výborný parťák do finále.

Shaolina bez Falafely? :shock: :(

Flicka s Brook... ach, to bude zase High School Cheerleader Squad... ještě k tomu tam s Lockem a Davem, už to vidím. Snad ze strany Brook přijde brzo chuť na zúčtování z minula. No, minimálně bude pořád na co koukat z toho čistě povrchního hlediska. :love:

První vyloučená je tedy Shane. Chvála bohu. Další :angry: by mohli následovat (v libovolném pořadí) John, Daisy, Michelle, Sharn, Jacqui. Henryho bych taky moc rád viděl rychle venku - ještě větší slizounek než dřív, nelíbí se mi. :fuck:

Co mně je už teď jasné, co mě bude prudit jak opar na prdeli, tak to budou zase ty jejich slavné medailonky, a to zejména ty, na které jsme se u některých museli v jejich předchozích řadách dívat třeba i třikrát, čtyřikrát (co Sharn? Opět se podíváme několikrát, jaká je skvělá advokátka? Nepochybuji).

A taky to vypadá, že objímací cringe opět nastaví novou laťku, jak už je každou další řadou zvykem. V příští řadě už se po každé challenge se všema bude snad objímat i JLP.

No nic, jedeme dál...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP01

Příspěvekod cihi » 05 srp 2022, 02:12

Sice by to byla uplne blbost, protoze by to z nej razem udelalo strasnej terc, kdyz Henry planoval, ze zahraje imunitu za Shane.

Jako tukal jsem si pritom na celo, ale bylo by zajimavy to videt, protoze zahrat imunitu uz na prvni kmenovce a jeste k tomu primo nalezenou na te kmenovce by bylo legendarni :D

TIP na vyhru po 1. epizode: Nick (podle me bude tentokrat hrat pokornou under radar hru), sanci bude mit i Sharn, Michelle

Naopak, kdo podle me nevyhraje je Henry, protoze se bude chtit ukazat a tim ze sebe udela terc. Pokud budou spolu v kmeni Harry a Matt, tak i Matt se bude podle meho pakovat, protoze Harry bude chtit po godmother odstranit i godfathera.


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti