AU Survivor 2020: All-Stars - EP02

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 04 úno 2020, 13:34

Epizoda 2
4.2.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP02

Příspěvekod strom-z » 05 úno 2020, 21:39

Vynikajici epizoda!! Premiera mi prisla jen slusna, ale tady uz jsem nadsen. Videt Phoebe zase v akci, neduverivy pohledy Flick a dokonaly hlasky a hihnani Shonee = jsem v sedmem nebi ;))

A ty souteze!!! Amici posledni sezonu konecne taky vyrukovali s par fajn ozivenima, ale Aussies je stejne strcili do kapsy. Format souboju luxusni, hlavne Phoebe vs. nemilosrdna Abbie - to teda bylo neco! (Locky vi, co od nej nekteri panove a vetsina dam(?) cekame, takze se zase temer obnazil ;-)) . A druha challenge taky vyborna (Lee asi vedel, proc skoncil s kriketem, protoze hazi jak Wardog).

Nevyhnul jsem se nechtene par spoilerum a ty o konci Shane a Jericha nelhaly, byt jsem netusil, ze Jeri pujde hned po Shane - husty! Jeste rychlejsi vyvoj nez v americkym All Stars.

Shane si to, zda se, spoluzavinila svym opet ultra-napadnym hledanim idolu vic nez Jeri (byt jeho octnuti se v mensinovy alianci taky asi nebylo jen tak), na druhou stranu Shane ve svy sezone ten idol nasla a v nebezpeci by nejspis jako vitez a snadnej terc byla tak ci onak - takze to asi tak blbej napad nebyl. Konec Jericha naplanovanej u sklenice susenek - to ale opravdu byla poetika ;-))

Chudak Jericho, nebejt Davida letela asi Moana, ktera je zatim na to jak driv valela nejvetsim zklamanim, vypada jak kdyby mela depku... to i Tarzan, od kteryho se neda nic moc cekat, mel aspon nadejnej moment, kdy se behem challenge koukal po vyhodach.

"Nezbedna" aliance Nicka, Shonee a Harryho nema chybu, doufam v dalsi prasteny historky o dalmatinech a Nick je ze Shonee nadsenej stejne jako ja a hozu ;)) Stejne tak jsem rad, ze Brooke a Flick (teda, ta vypada nadherne!) zatim drzej pri sobe. Henry se proste nezapre, takovy tornado à la Taz(mansky cert), ktery provede 4 sileny tahy za epizodu, vytvori si prvotridni terc... ale najde u toho i ten idol. Good TV.

David je proste alfa :-) Ale je naprosto jasny, ze velmi chytry holky jako Phoebe, Brooke a Flick mu budou honit ego jen dokud to pro ne bude vyhodny a pak ho podriznou - presne jako v Sezone 4. Na vyhru je podle me Dave skoro bez sance, daleko se ale jako perfektni stit (a schopnej, i kdyz prehnane sebevedomej hrac) dostane skoro jiste. Opet good TV.

Jsem strasne rad, ze Phoebe a Nick zatim bez problemu. Jen velka skoda, ze chybi Craig nebo astrofyzik Sam. Presto je ten cast hodne typove vyvazenej a kmeny uzasne vyrovnany.

Fandim: Phoebe, Shonee, Nick, Flick, Brooke, Michele, David, Daisy

Ps: jakmile jsem uvidel, ze epizoda ma 80 minut, zavrnel jsem blahem. Jedina kmenovka a presto bych si dokazal predstavit jeste dalsi pulhodinu. Skoro dvakrat delsi stopaz nez americka verze!!! Kdyby tak Winners at War melo aspon hodinovy epizody, tak strasne by to vysledku prospelo...

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP02

Příspěvekod hozu » 06 úno 2020, 12:23

Souhlasím, že tohle bylo zase o trošku lepší než první epizoda, která mě ale také neskutečně bavila. Soutěž o odměnu se mi líbila, ačkoliv moc tyhle silové soutěže nemusím, australský Survivor z toho prostě dokáže udělat "epický souboj" Abbey vs Phoebe bylo prostě napínavé sledovat.

Dost se mi líbilo to řešení odměny. Další jednoduchý princip, jak ozvláštnit zažité a zároveň do toho všeho přidat prvek nějaké strategie. To se mi zatím na obou dvou epizodách líbí. I když i tentokrát byla v ceně výhoda, celé to bylo v podstatě družení hráčů. Použít sušenky k upevnění aliance byl naprosto parádní tah.

Historka o dalamatinech byla vlastně strašně od věci, ale na druhou stranu, právě v tom je zatím kouzlo téhle série a té 80 minutové stopáže, jelikož můžeme mít takové drobné momenty jednotlivých hráčů. A jsem za to rád. Plus, aliance Little Rascals, je už teď jako splněný sen. Očividně i Nick z ní byl nadšený, podle toho jak líčil Princess Pickle :D .

Jeri odešel, vcelku by mě zajímalo, nakolik v tom hrálo i něco jiného, než že byl vítězem. Ale byl prostě mimo hlavní alianci a tohle určitě byla logická volba. Určitě, než aby se prochroustal zase do konce.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP02

Příspěvekod sheldom » 07 úno 2020, 21:58

Ten cast je prostě úžasný, tolik skvělých hráču, jistě, někteřé by se ještě našli, ale tak nabytý cast, to je něco skvělýho :dance:
Mám tam tolik favoritů, že za chvíli snad budu fandit všem :D
Obě epizody opět super, Aussies drží kvalitu, prostě to nejlepší, co je teď možné vidět.
2 epizody za námi, oba vítězové jsou venku, nejspíš to nebyl jediný důvod, ale určitě logická volba, ne náhodou jsou to přece vítězové svých sérií.
Aliance Nick, Shonee a Harry je prostě úchvatná :dance:
All-stars sérka má našlápnuto na další geniální sérií, jen tak dál :hungry: :hungry: :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP02

Příspěvekod Radix » 08 úno 2020, 17:24

Druhá epizoda se mi líbila, jen bych radši viděl venku Moanu, která vypadá nějak zničeně, místo Jericha, kterému jsem fandil. Škoda že David dokázal ostatní vcelku snadno přesvědčit, ať vyloučí Jericha. Doufal jsem, že by se tihle dva mohli spojit díky společné historii s Lukem. To by byla super kombinace, ale bohužel. :(

RC byla dobrá, docela dost následků si z ní všichni odnesli, jak měli pak na IC ovázaná kolena. Lydia pohořela s Daisy, to bylo super. :D A Survivor shop byl dobrý. Podle mě to Phoebe udělala výborně, když nechala mluvit jen Lockyho. Zároveň jim to nejspíš všechno prošlo i díky sdílení té výhody. Skvěle taky využili sílu sušenek a toho momentu, kdy společně mají nějaké tajemství, což vždy spojuje. Ironicky se právě nad sušenkami pak upeklo právě vyloučení Jericha. To mě pobavilo. :D

IC byla náročná, možná měla Vakama trochu smůlu, když se jim zasekl sud na chvíli, ale vcelku jasně vyhráli Mokuta. Nevím, proč se tu smějete Lee, když to prakticky celé odházel, protože Henry se trefil snad jednou. Minule byl Lee marný, ale tentokrát to vynahradil.

Neskutečně mě těšilo založení Little rascals aliance Shonee, Nick a Harry. Hlavně Shonee a Nick je pro mě super spojení. :idea:

Fandím: Henry, David, Mat, Shonee, Brooke, Nick, Phoebe
Nefandím: Moana
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP02

Příspěvekod Masarka14 » 15 úno 2020, 18:14

Také bych mnohem raději viděl odejít Moanu, nevypadá, že jí ta hra baví. Ale Jericho byl správná volba z herního hlediska. Z diváckého hlediska bych ho viděl rád zůstat. David to vymyslel dobře.

Souhlasím, že právě probíhající série v US by si rozhodně zasloužila alespoň hodinové epizody. Tam toho musí být tolik. Přece jenom je to opravdu výjimečná série, ale oni mají jednoduše pro Survivor vyhrazenou hodinu (občas teda dvojdíl) 43 minut + 17 minut reklama :(
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP02

Příspěvekod Survivorfans » 03 kvě 2020, 22:23

Líbí se mi jak se s tím australani neserou a oba vítězové sou venku při první možný příležitosti :mrgreen: , je docela zajímavý jak se to podobá americké All Stars kde všichni vítězové letěli docela brzo.

Aliance se pěkně rozjíždí,u Mokuty se mi jako většině líbí ta zlobivých nebo Nick s Henrym. :D

U druhýho kmene se to rozdělilo hodně rychle a zajímavě. Docela čumím jaký dvojice tam sou spolu, hlavně u Flick s Brooke, Locky s AKem když se tak nesnášeli a i Daisy se trochu podílela na Davidově pěkným podrázku. Sem teda zvědavej jestli tahle aliance bude vládnout nebo se to ještě zamíchá. :hungry:
Mata bude určitě zajímavý sledovat jak bude tentokrát bojovat z menšiny. Od Moany sem čekal větší snahu, poté jak minule luxusně vyřadila Russella nebo našla HII. V soutěžích taky nic moc, přitom minule špatná nebyla a letěla jen kvůli zdraví. Zatím mě taky jedině zklamala.

Soutěže sou hodně vedený, hlavně se mi líbila ta o odměnu. Je to bez debat lepší než ty věčný skládačky u amíků. :idea:

PS. Sušenky taky pobavili :) , jen se divím že Locky s Phoebe to vyzradili tolika lidem. Měli docela odvahu.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP02

Příspěvekod cihi » 05 srp 2022, 04:00

Moanu jsme videli uz dve sezony a celou dobu vypada na umreni :)

Skoda, ze neletela jako mrtva vaha misto Jericha. Ale treba zase odstoupi, to by byl rekord, ne?


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host