AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 05 úno 2020, 07:21

Epizoda 3
5.2.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Příspěvekod Michal » 06 úno 2020, 01:11

Málokdy něco napíši, ale tohle bylo GOLDEN!
Struktura epizody za mě vše super, až na ten magazín, který byl dost nevyvážený, když si vezmu co tam měl Harry s Nickem a na druhé straně John a Shonee.

Každý správný fanoušek strategie v Survu musí uznat, že David je prostě jeden z nejlepších hráčů napříč všemi verzemi. Jak v minulé, tak i v této řadě to dokazuje.

Ještě, než se vrhnu na dění okolo oné kmenovky se patří poděkovat Henrymu, že Matovi HII dal :idea: .

To co David spolu s Matem zosnovali je prostě skvělost. O jejich alianci nikdo po dnešní kmenovce nemůže mít potuchy. Oba to na kmenovce zahráli skvěle. David se navíc zbavil HII, jež nebyla v jeho rukou, dostalo se mu pomsty a navenek to bude působit, že vše udělal Mat. Navíc teď s ním bude mít důvěrné pouto a svojí majoritní alianci neztratí a když se na to podívám(e) trochu z jiného úhlu, tak je vlastně v alianci s celým kmenem :D

No uvidíme, jak se to vyvrbí. Jo a David není můj největší favorit, ale jako hráče ho musím ocenit. Bravo!

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Příspěvekod hozu » 06 úno 2020, 12:43

Úvodní Bachelor scéna byla opět výborná. Fakt jsem rád, že si v týhle série můžeme vychutnat tyhle zábavný momenty hráčů a není to jen surové sledování strategizování. Ale třeba souhlasím, že ten časopis byl dost nevyváženě poskládáný tím, že trošku ukázal, kdo byl strategická hrozba, ale tak zase to v jádru je hodně hráčů, co takový typ hry až tak dominantně nepoužívají.

Hodně se mi líbila soutěž o imunitu, ačkoliv stejně jako u soutěže o odměnu bylo vidět, že se vybíralo to nejlepší. Kupříkladu, jestli vás taky zaujalo, proč Shonee tak hrdě nese imunitu, tak to bylo kvůli neodvysílanému kolu, kde ona a Sharn prý dost zaválely. A u imunity, vcelku mě pobavilo její víceúčelové využití, kdy ji Lee použil na kopání nějaké díry :D .

A pak je tu samozřejmě ta kmenová rada, respektive všechno co jí předcházelo. Strašně se mi líbí, jak se příběh této série postupně rozvíjí. Henry poradí Matovi ohledně nápovědy, ten si pak o imunitu poprosí. A pak je tu David a jeho absurdní plán, jak se pomstít Daisy. Hlavně se mi tu líbilo, jak to celé pojala produkce, která místo zbytečného dramatizování na TC, prostě ukázala, jak byl celý plán vytvořen, což bylo v jádru mnohem zajímavější. Davidův výraz překvapení byl pak o to zábavnější. Skutečně jedna z nejlepších kmenovek.
I tak jsem ale zvědavý, nakolik to Davidovi prospěje v budoucnu. Ale vytvoření takové tajné aliance s Matem je určitě ku prospěchu. Hlavně pro něj, čím víc štítů k sobě natáhne do sloučení, tím lépe.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Příspěvekod Dejvy » 09 úno 2020, 00:35

Tak toto bol iný brutál. Nebojím sa povedať, že David je najväčší villain všetkých čias. Žiaľ tretí krát už hrať nemôže lebo ho vyhodia ako prvého, to je v podstate istá vec. A ani teraz si nemyslím, že by vyhral, ale zapíše sa do histórie ako hráča s úžasnými moves. Naozaj klobúk dole čo teraz vymyslel a zrealizoval jednu z najlepších TC aké som kedy videl. Pomstil sa Daisy, ktorá to (ako písala na instagrame) veľmi ťažko niesla, ale neviem či sa mu to celé skoro nevráti. Som zvedavý ako sa bude vyvíjať tá secret aliancia s Matom.

Inak všimli ste si, že Abbie je oveľa lepšia v súťažiach ako Lydia? Tá je zatiaľ celkom sklamanie na jej povesť.

Moane som v pôvodnej sezóne veľmi fandil a teraz mi príde úplne jalová. Ešte nejako aj pribrala. Ale možno je to aj strihom.
Naopak ma prekvapuje Tarzan ako si počína s mladíkmi pri silových súbojoch.

Súťaž o odmenu bola slabá rovnako ako aj odmena až na noviny, ktoré boli zaujímavé.
Naopak súťaž o imunitu bola skvelá a veľmi tesná, rozhodovali centimetre snáď. Henry potom pekne odovzdal HII a mohlo sa to roztočiť.

Zatiaľ nevypadol nikto kto by mi veľmi chýbal. Fandím skoro každému asi okrem Jaqui, Michelle a už ani neviem.

Ešte mi napadlo, že Flick vyzerá super, dosť schudla. Čo som kukal jej profil bola aj dosť baculka niekedy. Brook je tiež mašina.

Teším sa čo bude ďalej a neverím, že US S40 bude tak skvelá ako toto. :idea:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Příspěvekod sheldom » 09 úno 2020, 15:37

Ani se mi nechce věřit, že Davidovi vyšlo přesně tak, jak si naplánoval :D Ikdyž si tím nejspíš podepsal další pořádný blindside, tak zatím jednoznačně největší king sezony :dance: Jesli se on neměl dát na divadlo, takhle zahrát překvapeného určitě každý nedokáže :D
Trochu mě mrzí, že jsme v této epizodě neviděli víc od zelených (pravda, ještě si nepamatuju jména kmenů :oops: ) ale Aussies snad už ani nedokáží udělat vyloženě nudnou epizodu, hned bych si dal další :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Příspěvekod Radix » 09 úno 2020, 21:44

Musím říct, že tohle byl vynikající díl. Od začátku, kdy jsme viděli Lockyho jako bachelora, což je prostě super, že Australian Survivor takové zábavné momenty ukazuje, až po samotný, troufám si říct, epický závěr. Nicméně RC byla vcelku jednoduchá a odměna v podobě kávy a představení se hráčů skrze časopis bylo pohodové. Mat nezahálel a během RC požádal Henryho v případě prohry o HII.

Celkově jsem čekal, že Vakama prohraje IC, když se jí zase dostávalo tolik prostoru. IC byla zajímavá, ale někdy jsem prostě nechápal Tarzana, který si jinak vedl slušně. Mat pak dostal HII od Henryho, což viděl AK. Díky tomu se většina rozhodla rozdělit hlasy 5-2, což jsem nějak nepochopil, ale budiž. Potom všichni řekli Matovi, že hlasují pro Moanu. To mi přišlo nešikovné, i kdyby ve hře nebylo spojení Davida a Mata. To je pro mě skvělé spojení, protože oběma fandím a jsou logičtí hráči. Ti dva se dohodli, že si budou hlídat záda, i když jsou v jiných aliancích a jdou proti sobě. David asi ani sám nečekal, jak rychle tohle spojení oba využijí. Ohromně se mi líbila noční konverzace, doslova obchodní jednání Mata s Davidem. David řekne Matovi, pro koho se hlasuje, aby Mat udržel svojí alianci. Ta pak bude hlasovat pro Daisy, které se David chce zbavit. Win-win situace.

Další HII v rukou Brooke to mohl zkomplikovat, ale to na TC skvěle zahráli Mat a David, takže ta pak zahrála HII za Davida. Skvělé bylo, když Mat hrál HII, že nejdřív řekl, že ho hraje za sebe, což nezpůsobilo žádnou reakci, načež prohlásil, že ho hraje za Jacqui, protože mu všichni říkali, že hlasují pro Moanu, což mu ale řekli i minule a nestalo se. Vyšlo to tedy parádně a pro mě to byla jedna z nejlepších epizod Survivoru obecně vůbec. Vynikající tah a je dílem Mata i Davida. Už se těším na to, jak to bude vypadat ve čtvrtém díle!

Fandím: Henry, David, Mat, Shonee, Brooke, Nick, Phoebe
Nefandím: Moana
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Příspěvekod Masarka14 » 15 úno 2020, 20:46

Už v minulé řadě jsem tvrdil, že je David skvělý hráč a tady se to jen potvrzuje. Výborné výkony jak od něj tak do Mata. Davidovi se povedlo úplně všechno. Vyřadit Daisy, zbavit se další imunity a udržet si alianci, která nemá ponětí, že za tenhle blindside může on. Opravdu výjimečný počin. Skvělé. Tady holky z 1. řady krásně vidí, jak to vypadá, když kolem nich hráči doopravdy hrají a nehrají jen ony. I kdyby tohle byl poslední Davidův tah (doufám, že ne), bylo to dokonalé.

Jinak ty soutěže jsou zatím neskutečně brutální. Všichni jsou odření snad na všech částech těla.

Davidova hláška na Tarzana z Pána Prstenů byla geniiální: "You shall not pass!" :lol: Tarzan v IC předvedl parádní výkon.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Příspěvekod Survivorfans » 04 kvě 2020, 21:10

Opět jako několikrát v minulé sérii vážně čumím jak skvěle David hraje :) . Všechno mu dokonale vyšlo a jak vše bylo ví jen on a Matt, prostě dokonalý. :idea: :mrgreen:
Snad se mu to v budoucnu nevymstí a bude hrát na výhru, né jen o to aby se mstil hráčům z jeho série. Musel by se totiž zbavit všech 3 zbylích účastníků z jeho série. :arrow:

Očekával jsem, že Henry se nebude chtít HII zbavit, ale určitě pomohla ta krátká účinnost, tedy si tím do budoucna jedině získal spojence.
U druhý HII jsem jen čuměl jak Locky řekne Brooke kde může být než aby si jí vzal :? a ta to poté hloupě vykecá zbytku aliance. David toho ale pěkně využil a pěkně jí tzv. „spláchnul". :fuck:
Dva hlasy pro Moanu jsem moc nepochopil, když aliance 7 neměla počty na rozdělení. :?

Soutěže znovu dobrý, jen se nepochopil proč sou takhle brzo když v obou někteří lidi seděli. Nebo měla být aspoň povinnost se střídat, u ICH mohlo hrát maximálně 9 hráčů, když oba kmeny mají 11. :? :down:
Možná je to ale střihem a vše nebylo ukázaný, ale do toho jako obyčejný divák nevidím.
To připomenutí minulosti hráčů na odměně se mi líbilo a těžko to mohlo být pro všechny stejný, když tam někteří hráči za sebou mají skvělý tahy, jiný sou skvělý v soutěžích a někdo tam je jen kvůli osobnosti, viz třeba John a jeho popisek. Jen jsem nezáviděl Harrymu jeho úvodní stránku a tím další terč na zádech. :mrgreen:

Hodně se mi taky líbí scénky z tábora, viz Locky a holky nebo minule příběh Shoone o její práci :D , tohle totiž u američanů hodně chybí.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Příspěvekod cihi » 07 srp 2022, 01:52

Mozna jedna z nejlepsich kmenovek vubec. A mohlo by jit do budoucna i o jednu z nejlepsich alianci v historii v podobe Davida a Matta.

David ma jedinou sanci dojit do finale, a to nabalit kolem sebe dalsi hrozby, jako je Matt a pozdeji Henry, coz se vylozene nabizi - a zaroven to plati obracene i pro ty dva, kteri taky jinak nemaji o moc vetsi sance dojit do finale. Nicmene je mi jasny, ze David posleze Matta podrazi a tim podepise ortel i jeho vlastni hre :D

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2020: All-Stars - EP03

Příspěvekod Yedko » 18 bře 2023, 14:08

Survivorfans píše:...

Radix píše:...


Nechápu, co jste nechápali na tom rozdělení hlasů na 5 a 2. Zahráli to naprosto správně - narozdíl od aliance čtyř. Tu nejde o to, že by ty dva hlasy pro Moanu měly snad přebít všechny čtyři hlasy proti alianci sedmi, ale eliminuješ případnou kulišárnu při správném zahrání obou imunit.

Modelová situace:
- všech sedm hráčů hraje proti Jacqui, za kterou je správně zahrán symbol imunity - nepočítá se (jednalo se o jejich jedinou šanci jak se zachránit, tudíž s tímto bodem musíme automaticky kalkulovat)
- aliance čtyřech by zahrála všechny čtyři hlasy proti Davidovi, za kterého byla zahrána imunita - nepočítalo by se - tudíž při dalším druhém hlasování by aliance utrpěla TZN. TO BYLO ZAHRÁNO CELÉ ŠPATNĚ A VŮBEC SE NAROZDÍL OD ALIANCE SEDMI NEPOJISTILI . Správně i oni měli poslat tři hlasy pro Daisy a jeden hlas pro Davida, pokud by náhodou byla za Daisy zahrána imunita. Což minimálně Matt samozřejmě věděl, když mu jí David předhodil.. Mohla to být klidně past. A pokud by to rozdělení 5+2 nezahráli tak naopak mohli tímto přechytračit oni je.

Jasně u toho 3+1 už hraješ trochu na náhodu (ale stejně musíš vyzkoušet úplně všechno co se dá), ale to 5+2 se vyloženě nabízí, protože je to pak při rozdělení 7 proti 4 neporazitelné (5+2 vs 2+2 v nejzažší situaci).

Navíc nevím jestli je od Matta taktické, že Davida nepodrazil... Takhle je to teď posílených šest proti čtyřem. To si teda moc nepomohli... Kdyby napsali Brooke - Davidovu nejsilnější spojenkyni a pak s tímto plánem vyhlásil Davida tak tu majoritní alianci mohl rozbít. Minimálně by proti sobě poštvali Davida s Daisy na krev a nikdo by se o tu čtyřku teď nezajímal. Takže sice jste tady všichni Matta velebili, ale já to vidím teda jinak. Měl jediné štěstí, že mu nadvakrát pomohl Henry a pak nedokázal využít příležitost na rozbití majoritní aliance, kterou měl na stříbrném podnose. Plus svou alianci ani nepokusil pojistit proti případnému Davidovému podrazu matematickým uvažováním - ale to jste evidentně nezvládli ani vy tady v pohodlí domova - i přesto, že vám aliance sedmi napověděla jak na to.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti