AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 10 úno 2020, 07:16

Epizoda 4
10.2.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod Radix » 11 úno 2020, 20:01

Dobrý díl, přál jsem si, ať už Vakama nejde na TC a to se povedlo. Locky nevěří, že by Mat mohl uhodnout, že hlasují pro Jacqui a má pravdu. Ačkoliv Mat si mohl dát dvě a dvě dohromady a bylo by. To, jak potom Mat, získal HII přímo přede všemi, bylo super. :D

Nicméně k tomu musela Vakama zvítězit v RC a to se povedlo. Zajímavá soutěž a překvapivé souboje. Sice jsme neviděli některé big boys v akci, ale spíš si myslím, že je to tím, že produkce vybrala prostě jiné souboje, třeba Idol brothers. :D Odměna mě pobavila, ale podle mě byla dobrá z dlouhodobého hlediska. Konečně se taky projevila Moana a věřím, že tedy trochu hraje. Jen si myslím, že ona pak pojebe Davida v celé té situaci s Matem. Uvidíme.

IC byla pěkná a určitě náročná, obzvlášť po té hodině a čtvrt. Jsem rád, že prohrála Makuta. Ani vyřazení Michele, ke kterému to směřovalo, mi nevadilo. Dokonce jsem se přistihnul, jak jsem za ten Henryho overplay chtěl venku jeho. Ten, jestli se brzy neuklidní, hodně rychle vyhoří. Příště bych si přál zase Makutu na TC. :hungry:

Fandím: David, Mat, Shonee, Brooke, Nick, Phoebe, Henry
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod strom-z » 12 úno 2020, 01:34

Minule opravdu neskutečná (byť pro VELMI diskutabilní důvody!!) kmenovka v podání Davida a Mata, byť se ukázalo, že jeho hereckej výkon nebyl zcela perfektní, když se rozšířilo silný podezření, že někdo vynášel info...

Henry je skvělej cast, ale hraje tentokrát opravdu příšerně :D Nechtěl jsem přijít ani o něj (i když by si to zasloužil) ani o Michele, ale holt All-Stars... Michele se v Season 2 uvedla podle mě jednim z nejlepších sociálních tahů v historii soutěže, kdy naprosto dokonale otočila situaci, kdy byla sama v novym (a poměrně jednotnym!) kmeni, tady už její výřečnost nezabrala. Je to škoda, ale přijít o teď silně na***nýho Henryho by bylo taky špatný :D Částečně Michele odnesla fakt, že ty australský výzvy jsou furt dost o hrubý síle a k tomu ještě skončila v kmeni se sportovcema a fitkařema a lidma jako John (asi největší "dud" týhle řady? velká škoda, že místo něj neni Benji). Ale když nezískala na svou stranu ani Nicka, Harryho a Shonee, holt smůla.

Shonee musíte dát evidentně výhodu do sklenice se sladkostma, jinak si jí nevšimne :mrgreen:

Skvěle rozjetá řada každopádně.

PS: víte někdo, proč Benji není ve hře..? Jeho neúčast mě (z neúčastí) šokovala nejvíc.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod Dejvy » 12 úno 2020, 10:39

Benji vraj mal byť, ale nakoniec nemohol kvôli niečomu tuším.

Ja som veľmi spokojný lebo Michelle bola jediná v caste koho som vyslovene neznášal. S2 som sa tak bál, že vyhrá, že som to ani pozerať nechcel. Uznávam, že sa tam pekne vyšvihla sociálnou hrou, ale aj tak. Preto som nikdy nechápal, že si takéhoto niekoho nechajú keď majú väčšinu lebo často sa ten človek dostane dosť ďaleko a prípadne aj vyhrá čo sme videli niekoľko krát v US Survivor.

Pre mňa bola súťaž o odmenu totálna fraška resp. nechápem prečo práve ukázali tie nezmyselné súboje mužov proti ženám kde ženy nemali ani najmenšiu šancu. Predpokladám, že tam bolo asi 10x toľko súbojov, ktoré sme nevideli. Odmena, ale bola celkom funny, že si museli ryby chytiť sami. Matova HII bola tiež pecka :D Všetci len kukali jak puk.

Bol som celkom naštvaný, že sa všetko točilo okolo žltých, že zase pôjdu na TC, ale produkcia ma pekne vypiekla keď ICH vyhrali práve oni a tak konečne sa išli prevetrať aj zelení. Vypadnutie Michelle bola čerešnička.

Fandím: VŠETCI - Tarzan (aj keď ma fakt prekvapuje fyzicky a aj tie jeho srandičky môžem, takže asi naozaj všetci).
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod strom-z » 12 úno 2020, 12:13

Dejvy - no, souhlas, na to, jak ty challenge byly doposud skvělý, tak ty souboje muž vs. žena tentokrát Australani nezvládli... předvídatelná nuda.

Jasný, podle mě je Michele vlastně celkem nesympatická koza :D ale ona je přesně zajímavá tim, že většinou skvěle mluví a podle mě je ve výsledku o dost zajímavější než někdo jako John. Lydii a Abbie jako cast beru, protože jsou to zaprvé fakt challenge beasts, ale i myslej strategicky. stejně tak Daisy byla podobně jako John takovej redneck, jenže opět, ona i taktizovala (byť ne vždy skvěle - ale její vypadnutí zde byla dost haluz, rozehraný to měla dobře)

zkrátka John je tam pro mě teď jak pěst na oko tim jak je k ničemu :D i ve svý sezóně prostě ke konci nic nevymyslel a jen se vezl. Zach celkem podobně - bez jeho sexismu (nerad to slovo nadužívám, ale v jeho případě.. :mrgreen: ) nemá co nabídnout :mrgreen:

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod hozu » 12 úno 2020, 15:31

Tak ono jak jsem pochopil, ty souboje muži vs ženy bylo spíš taktizování samotných hráčů, ale je pravda, že takto to bylo trošku nevyrovnané a očekával bych, že nám ukážou třeba zajímavější duely. Ale tak co už.
Matovo nalezení imunity bylo vcelku vtipné, sice haluz, ale celou situaci v tom kmeni to minimálně zajímavě zdramatizovalo. Jsem vcelku zvědavý, jestli opět David využije k zaříznutí někoho, kdo se mu nelíbí.
Soutěž o imunitu se mi vcelku líbila. I když souhlasím, že 26 kilo či kolik to drželi byla docela herda, která opět hodila na stůl tu debatu o silném kmeni, což se bohužel projevilo negativně směrem k hráčům jako Michelle.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod Dejvy » 12 úno 2020, 15:51

hozu píše:Tak ono jak jsem pochopil, ty souboje muži vs ženy bylo spíš taktizování samotných hráčů, ale je pravda, že takto to bylo trošku nevyrovnané a očekával bych, že nám ukážou třeba zajímavější duely. Ale tak co už.
Matovo nalezení imunity bylo vcelku vtipné, sice haluz, ale celou situaci v tom kmeni to minimálně zajímavě zdramatizovalo. Jsem vcelku zvědavý, jestli opět David využije k zaříznutí někoho, kdo se mu nelíbí.
Soutěž o imunitu se mi vcelku líbila. I když souhlasím, že 26 kilo či kolik to drželi byla docela herda, která opět hodila na stůl tu debatu o silném kmeni, což se bohužel projevilo negativně směrem k hráčům jako Michelle.


Vidím, že si komentoval už aj E05, kde si stiahol? Pokojne hoď do správy. Díky.

Inak, tiež mi napadlo, že to bolo taktizovanie, ale celé to bolo vytrhnuté z kontextu a my sme videli ako Zach pretlačil Jaqui :?

A ešte k tomu Johnovi, hej súhlasím, je to taký redneck len nie tak strašne nesympatický ako napr. US Ben preto mi asi nevadí, ale herne stojí za hovno.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod strom-z » 12 úno 2020, 15:59

Dejvy píše:US Ben preto mi asi nevadí, ale herne stojí za hovno.


(spoiler k S35 HvHvH) Já si hele zrovna říkal, že trochu chudák Ben - kdyby v S35 nebyl ten fire twist, tak je z něj jeden z nejlepších Final 4 vykopnutejch hráčů ever. Celou pre-merge odehrál chytře stoicky, pak si skvěle (spolu s Lauren, Devonem a Ashley) povodil Chrissy s Ryanem v bezprecedentním plánu "dvojitý agent" a většina komunity ho hejtuje(me), protože ten konec mu zachránila produkce a (těžce oddřený) nacházení idolů. Taky mu nefandim a chtěl bych na jeho místě Mikea Hollowaye, ale někdy mi ty hejty přijdou až moc (mimochodem Chrissy ten twist podělal, ale ona taky nehrála nijak perfektně a Ben ji v tom jednom momentu krásně obehrál) .

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod sheldom » 13 úno 2020, 13:40

škoda, že nám produkce neukáže všechny souboje, aspoň nějak zrychleně, takhle to pravda moc smysl nedává ty souboje žena vs. muž
Mat našel další imunitu, to jako vážně a ještě k tomu přede všemi :shock:
Chudák Henry je nějak na dně a dost ho to štve a začíná přetaktizovávat, ale Sharn bych venku viděl velice rád, snad se to brzo povede, Hanry má v tomto pravdu, silná sociální hra a minule málem vyhrála, nesympatická mně byla už ve své sérii a tady mě zatím taky nijak neokouzlila :-?
Bodejť by Henry nebyl na dni kmene, když se po EjKejově prozrazení (a vypadalo to jakože byl jediný kdo si všiml předání idolu) celá Makuta tvářila vyjeveně :D
Michelle celkem škoda, doplatila na silový souboj a na to, že má většinu kmene sportovců
Pobavila Shonee, která se ani nepokusila hledat na lavičce žádnou nápovědu :D
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod Masarka14 » 15 úno 2020, 23:13

Michelle bojovala statečně, ale nestačilo to. Henry místo toho, aby byl v klidu, když už tak byl na dně kmene a jednoduše vyloučil Michelle začne šílet, že je potřeba vyloučit Sharn. To bylo opravdu zbytečné. Tím se vůbec nepomohl. Každopádně Nick nemohl očekávat, že lidé jako Lee, Abbey nebo Lydia budou chtít vyloučit Henryho. Teď se zdá, že po něm Nick zase půjde, doteď se držel při zemi, což byl podle mě správný krok a teď tímhle ze sebe může udělat hrozbu.

Původně jsem myslel, že trojice Nick, Shonee a Harry hlasovali pro Henryho, ale takový Nick hlasoval pro Michelle. Takže to byl asi spilt vote, předpokládám.

To, že Mat prozradil spolupráci s Davem Moaně se mi nelíbí. Mohla by poškodit Daveovi hru, tak doufám, že brzo půjde.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP04

Příspěvekod Survivorfans » 05 kvě 2020, 20:09

První trochu slabší epizoda, ale aspoň vidíme že i u Makuty začínají pěkně hrát.
U RCH je škoda kometovat tu trapnost. Jen mi je záhada to jak to je s tím ukázáním soubojů. Vzhledem k tomu že podle ukázet z dílu hrálo málo hráčů, tak bych tomu věřil. Proč ale JPL na začátku říkán že se hraje do 3 a pak to tomu i odpovídá :? :mrgreen:
Mattovo nalezení HII nemělo chybu a povedlo se :D . Jen mě překvapilo že našel rovnou HII a né nápovědu, jako to bývá jindy. :-|

ICH se povedla a musela být dobrá spolupráce, je jen škoda že poté hlasování se zaměřovalo na slabý hráče. Jen sem moc nepochopil proč se hlasuje pro Michelle, když mohla úplně v pohodě sedět jako Shoone :? :fuck: Ta má ale za mě plus, že hlasovala pro Henryho a tedy jí asi došlo, že příště až nebude Michelle, tak úplně stejně můžou koukat na ní. :idea:
Henry je taky dobrej cvok, hraje moc brzo naplno a když AK odhalí jeho HII, tak si hraje na vůdce podrazu místo toho aby zalezl a podřídil se celkem jednoduchýmu hlasování. Jeho cílení na Sharn ale určitě bylo trefný. ;)
Plus má určitě Nick, snaží se a hraje dobře. Jen to nesmí začít přehánět, aby neměl pořádnej terč na zádech jako Henry.

Dál mě mile pobavuje Zack,u kterýho bylo pěkně je vidět že si dává pozor co říká. :mrgreen: Líbí se mi taky jeho žlutý triko se smajlíkem. :)
Tarzan mě taky překvapuje v soutěžích, na začátku sem měl o něj trochu obavy. Sem navíc rád že ať už dopadne jakkoliv, tak bude mít lepší umístění než minule. :smile:


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti