AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Savusavu, Fiji
August - October 2019
jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod jukab » 11 úno 2020, 16:03

Epizoda 5
11.2.2020

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod strom-z » 12 úno 2020, 15:17

SHONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! :love: :love: :love: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ježiš tohle byl splněnej sen mnoha fans včetně mě. Už v Season 3 mě strašně mrzelo, kdy Shon špatně zahrála steal-a-vote, ale tohle byla náplast za všechny prachy :))) Když se svěřila Nickovi, jeho reakce byla totožná s mou :)))

A ten idol možná byl a možná nebyl klíčovej - Ausssies nepochopitelně v titulkách neukázali všechny hlasy, ale nejspíš to nakonec byl vote split 5-5 mezi Henrym a Shon - pro ni hlasovali Hen, Lydia, Zach, John a Lee! Ostatní kupodivu (?) včetně Abbey pro Henryho. Pokud to byl vote split, spíš bych tipoval že během revotu půjde Henry, ale kdoví... každopádně správně zahranej idol, na remízu/rozdíl jednoho hlasu se nedá spoléhat!

Jedna z méně věcí, který bych Australanům vytknul je občas až násilná editace, obzvlášť během Tribal Councilů je to evidentně totálně rozkouskovaný a pohledy hráčů často zjevně nenavazujou na předřečníka, ale aby to bylo efektní. Přesto bylo vidět, že to zahrání idolu Shonee vyneslo ovace a uznání podobný
Spoiler!
Kelley W. v Second Chance :-)
(spoiler k Second Chance).

Prostě peeeecka :))) Zen Hen je totální Survivor torpédo, je škoda, že je venku, ale rozhodně těžce bavil. Jasná 3rd chance někdy v budoucnu, zaslouženě odešel s potleskem :)

Straaašně dobře rozjetá sezóna, v tuhle chvíli podle mě jasnej kandidát na absolutní Top 10 - ale zajíce samořejmě počítáme až po honu. Jsem strašně rád, že Nick dostal prostor se rozehrát, David válí, Phoebe má zatim kupodivu nicmoc edit, ale i proto doufám, že o to déle vydrží ;) Brooke a Locky - hehe. Úplně bych se nedivil, kdyby z nich bylo něco víc. A jsem sice gay, ale Flick je letos stejně krásná jako Brooke!

Fandim: Nick, Phoebe, Brooke, Flick, Shonee, Dave, Harry, AK, (Mat - fandim spíš proti němu, ale je výbornej)
Ven: John, Zach

PS: líbí se mi, jak Australani šetří swapy, ale už bych si nejpozdějc přespříští epizodu jeden dal !

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod hozu » 12 úno 2020, 16:05

No, musím říct, že takto dlouho jsem o nějakého hráče dlouho nestrachoval, jako o Shonee v této epizodě :D .

Soutěž o odměnu byla taková duelová klasika s vyhazováním idolu. Henry se docela předvedl, že je skutečně do soutěží skutečným přínosem, což zároveň vytvořilo asi to hlavní drama, jelikož byl docela vidět tlak proti slabším hráčům.
Zmrzlinová soutěž o odměnu byla fajn, hlavně dělaná jak pro Harryho. Zároveň tu byla další nápověda, kterou už tedy konečně Shonee i našla. Každopádně teda, imunita schovaná pod studní byla docela brutální. Ale Shonee je klasa, takže ji našla asi v tom nejbizarnějím oblečení ve kterém kdy imunitu kdo našel. Byl jsem ale rád, že zadařilo, pomalu jsem se radoval jako Nick :D .

Kmenovka byla pak vcelku napínavá a musím se přiznat, že jsem se trochu bál, že tu imunitu nezahrají. Henryho blaf nebyl nejhorší, ale jsem rád, že se nijak neprojevil. Pro mě je to hráč, který mě moc nebaví. Je strašně nestabilní a hlavně hrál moc agresivně příliš brzy. Shonee se zachránila imunitou a jsem rád, že se s ní ještě neloučíme.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod strom-z » 12 úno 2020, 16:40

Jo no jo, zapomněl jsem zmínit ten Henryho pingpong s idolem, kdy v challenge netušim-jak porazil Davida - to fakt nemělo chybu :mrgreen:

Moana si ve fotbalovym duelu s Abbey opět neškrtla... Jonathan furt tlačí jako "beast" Lydii, ale úplně stejně ne-li víc by měl takhle mluvit právě o Abbey, z níž v těch soubojích jde fakt docela strach :D A Zach má sice místo mozku proteinovou kostku, ale jak zatloukl ten "hřebík" jednim úderem bylo stylový ;)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod Radix » 12 úno 2020, 16:51

Super, že se Shonee zachránila, i když je škoda, že k tomu musela použít HII, který skvěle našla. Super bylo, jak se před jeho nalezením převlékla do nějakého overallu, aby ho mohla snadno schovat. :D A reakce Nicka? K nezaplacení! :lol: Jsem rád, že vyletěl Henry, protože to zase od začátku překombinovával, když měl držet hubu a krok. Jediný tah, který bych mu nechal jako pozitivní, bylo předání informací a pak samotné HII Matovi. To si mohl rozumně obhájit. Jsem rád, že i přes dobrý počin v RC šel silnější hráč, co se soutěží týče. Obecně si myslím, že problémy Australian Survivor tkví v obsesi fyzicky náročnými soutěžemi především v pre-merge fázi, kvůli čemuž pak jsou na odstřel fyzicky slabší jedinci. Jako minule Michelle nebo teď málem Shonee. I když myslím, že proti Michelle toho hrálo trochu víc než jen fyzická nezdatnost, jinak by nebyla v původním plánu v první epizodě, kdy se dělily hlasy.

IC byla zase dost fyzicky náročná, a výsledek jsem sice nejdřív očekával, ale v průběhu soutěže jsem si myslel, že jsem edit špatně přečetl, takže to se Australian Survivoru povedlo. :D Navíc fandím trochu víc Vakama kmeni, takže jsem byl spokojený. Příště očekávám jeden výsledek IC, který nám vyspoilovaly úvodní titulky, takže jsem dost zvědavý, zda se příští moji oblíbenci udrží.

Fandím: David, Mat, Shonee, Brooke, Nick, Phoebe
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod Dejvy » 13 úno 2020, 14:38

Musím povedať, že ma Šamponelka baví omnoho viac v tejto sezóne ako keď tam obsmrdala Falafela :mrgreen:
A celkovo tá aliancia s Nickom a Harrym je super :idea:

V súťaži o odmenu som sa čudoval, že nikto nepoužil starú známu taktiku, že svoju sošku vyhodíš vysoko do vzduchu a vyskočíš na súpera. Pár krát sa to doslova pýtalo. Každopádne Moana pokračuje vo veľmi slabých výkonoch. Abbey je úplne inde. Inak oni stále hrajú AFL?

Imunitku som si vyspoileroval lebo som pozeral diel najprv na dailymotion kde bol rozdelený na dva party a v druhom bolo hneď na úvodnom obrázku vidno, že na TC sedia zelení. Mňa to aj potešilo keďže fandím skôr Wakame.

Uvidíme či a kedy to premiešajú, ale zatiaľ je to výborné, skvelé. Taký cast proste neexistuje v histórii.

Tiež mi inak troška prekáža ten strih na ksichty ktoré vôbec nerobia po spovedi ku ktorým ich priradia. Mohli by to robiť menej okato.

Fandím: VŠETCI :dance:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod strom-z » 13 úno 2020, 20:03

Snim ci bdim??? Dejvy prestal hejtovat Samponelu :o :o :o asponze Flanela je stale v klatbe, jinak bych myslel, ze svet se definitivne zblaznil :mrgreen:

Jo, dailymotion me taky vypeklo, mne dokonce u epizody 3 v nahledu byla vyloucena Daisy... chtel jsem vrazdit !@#$/

A tak Henry tu taktiku vyhozeni sosky do vzduchu provedl, rozdil byl v ty mezivlozce s niz by mohl z fleku do cirkusu :mrgreen:

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod sheldom » 13 úno 2020, 22:33

Napodruhé se to povedlo a Shonee i ve své teplákové soupravě nebo co to bylo našla HII :dance: A hned poté taky pobavila, tím že viděla Nickovi kuří nožky a musela mu o idolu říct :D :D :D
Jinak jsem rád, že Vakama nakonec díky úžasnému Lockyho výkonu získala imunitu. Henryho pokud o divadlo s nalezením HII přímo na kmenovce byl slušný, ale naštěstí mu na to neskočili, škoda sice Shoniny HII, ale jsem rád, že trio Nick+Shonee+Harry jede dál :beer:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod Dejvy » 15 úno 2020, 13:52

strom-z píše:Snim ci bdim??? Dejvy prestal hejtovat Samponelu :o :o :o asponze Flanela je stale v klatbe, jinak bych myslel, ze svet se definitivne zblaznil :mrgreen:


Haha, ty skunčík jeden :mrgreen: Šamponela je teraz super. Možno aj vtedy bola, ale ten tupý ksicht Flanely ju kazil :-?
Lepšie jej to sekne s Nickom a Harrym lebo oni sú aspoň hráči. Šampa je slabšia fyzicky, ale zároveň aj strategicky to nie je úplny mistermind. Ale je to funny postavička a veľmi príjemne to tam osviežuje.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod Masarka14 » 16 úno 2020, 01:02

Henry si za to může sám. Jak hrál v tomhle dílu, měl hrát od začátku a všechno by bylo jinak. Může si za to sám.

Moc jsem to jako ostatní tady ale neprožíval, protože Shonee není nijak zvlášť moje favoritka, ale má dobrý hlášky. Ať tu máme teda nějaký protipól, byl bych radši kdyby zůstal Henry :D

Nelíbil se mi edit epizody, protože se mi zdálo, že je jasné, že na kmenovou radu půjdou zelení a že vypadne Henry. Škoda
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod cihi » 09 srp 2022, 18:11

Radix píše:Obecně si myslím, že problémy Australian Survivor tkví v obsesi fyzicky náročnými soutěžemi především v pre-merge fázi, kvůli čemuž pak jsou na odstřel fyzicky slabší jedinci.


A proto zatim vyhrali fyzicky slabi hraci jako Kristy, Jericho, Shane nebo Pia :D (u All Stars serie to snad nejde povazovat za spoiler)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2020: All-Stars - EP05

Příspěvekod Yedko » 21 bře 2023, 04:17

cihi píše:Source of the post

A proto zatim vyhrali fyzicky slabi hraci jako Kristy, Jericho, Shane nebo Pia :D (u All Stars serie to snad nejde povazovat za spoiler)


Přesně no. Mě příjde, že oni tím fyzickým premergem alespoň trochu balancujou to, že fyzické hrozby pak letí hned po mergi takže mi to v AU příjde asi nejvyrovnanější. V US nemají silní hráči skoro šanci a v Česku zas nevyhraje nikdo, kdo není duelmaster...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti