AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod hozu » 17 úno 2020, 18:32

Epizoda 7
17.2.2020
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod hozu » 17 úno 2020, 21:51

Musím říct, že jsem dost rozpolcený. Je fajn, že Shonee přežila Exile Beach, ale moc nechápu, jaký byl její smysl. Čekal jsem, že si návrat do hry nějak budou muset zasloužit, tohle vytvořilo takový dost divný moment. Osobně stále nechápu, proč třeba místo neeliminačních dílů nedělají prodloužené verze o promíchání a sloučení. Tuším, že v první sérii to tak bylo a vcelku to fungovalo. Takto to prostě celé působí...zbytečně. A navíc, neskutečně to podle mého otřáslo hrou.

Ale jinak jsem samozřejmě rád, že je Shonee zpět ve hře. Těším se na její cestu pomsty. Asi nás teď čeká série očividných hlasů, ale v rámci "příběhu" to vlastně zní dobře. Opět dostaneme víc jejích vtipných prupovídek. V této epizodě vede její hodnocení Exile Beach: "It was actually amazing. I highly recommended." :D

Bohužel celá tahle eskapáda společně s promícháním zařízla Abbey. Neříkám, že bych jí nějak fandil a ta rétorika "uchovat silný tým" mě samozřejmě docela štvala, ale na druhou stranu, dávalo to smysl v rámci její hry. Podle mého hrála fakt dobře, jen prostě jsem měl jiné favority, takže mi její pád vlastně udělal radost. Ale bylo vidět, že herně to srovnané měla, snad i trochu víc než ve své první sérii.

Soutěže opět těžké a i trošku podobné, v podstatě přetahování lanem, ale aspoň Nick mohl v závěru zazářit při skládačce. Nick měl celkově povícero zajímavých momentů. Kupříkladu celá ta věc s Pandořinou skříňkou. Musím říct, že jako způsob, jak přivést do hry výhodu to bylo neskutečně zábavné. Hledání klíče a i závěrečné vloupání se do krabice byly neskutečně vtipné. Navíc mě potěšilo, že Nick a Phoebe aspoň trošku naznačili možnou spolupráci.

Oblíbení hráči: Shonee, Nick, Harry, Phoebe, Flick, Brooke, David, Mat, AK
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod kata_rina » 17 úno 2020, 22:30

hozu píše:Musím říct, že jsem dost rozpolcený. Je fajn, že Shonee přežila Exile Beach, ale moc nechápu, jaký byl její smysl. Čekal jsem, že si návrat do hry nějak budou muset zasloužit, tohle vytvořilo takový dost divný moment. Osobně stále nechápu, proč třeba místo neeliminačních dílů nedělají prodloužené verze o promíchání a sloučení. Tuším, že v první sérii to tak bylo a vcelku to fungovalo. Takto to prostě celé působí...zbytečně. A navíc, neskutečně to podle mého otřáslo hrou.


Spíš mi to přišlo jako aha Shoonee je na řadě, fanoušci nám to neodpustí. Musíme něco vymyslet. Prostě spíchnutý plán produkce horkou jehlou, na poslední chvíli. Jen ji nějak zachránit. I to jejich rozdělení do těch kmenů, žádné losování šátků ... Shoonee mně osobně přijde jako přeceňovaný hráč jak v této tak v minulé sezóně. Prostě jsem ji nepřišla na chuť. Nyní se alespoň trochu snaží, ale předtím se víceméně vezla až do konce jako lehce porazitelný hráč ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod Masarka14 » 17 úno 2020, 23:13

Tak Shonee a Zach nakonec zůstali oba. Dává to smysl. Pokud by jeden z nich vypadl v soutěži o přežití a poté byl ještě někdo vyřazen na kmenové radě, neeliminační epizoda by se v podstatě vynulovala.

Swap nedopadal co se týče aktuálních spojenců dobře pro Mata, ale zdá se, že se spojil s Shonee, která se zase spojila s většinovou aliancí Lockyho, Flick, Brooke a AKe. Do téhle aliance by mohla hodně dobře zapadnout a dojít daleko. Otázka je, jestli teď nebude moc tlačit na pilu (s vyřazením aliance sporotvců) a neudělá ze sebe moc velkou hrozbu, že by jí pak většinová aliance chtěla vyloučit.

Vyloučena byla Abbey a to určitě hodně oslabuje žlutý kmen. Nevím, jestli to mohla zahrát nějak jinak, aby se zachránila. Trochu jsem si při čtení hlasů říkal, že by nakonec mohla jít Lydia, která je přece jen slabší v soutěžích než Abbey, i když se nám Jonathan pořád snaží vnutit opak :D

Líbí se mi zatím, jak hraje AK, který hraje úplně jinak než jak hrál ve své první sérii. Zdá se, že má silnou alianci a sám vůbec nepůsobí jako velká hrozba, třeba jako takový Locky, který snad ani nemá šanci vyhrát, protože je asi největší hrozba v soutěžích + má pouto s Brooke.

V ukázkách na příští epizodu byl jen žlutý kmen, takže to vypadá, že půjdou zase na kmenovou radu a je možné, že to takhle bude ještě i dál, protože zelený kmen je opravdu silný, ale rád bych viděl, jak je na tom David, protože mě jeho hra hodně baví. Kdyby ale měl vypadnout on, tak to radši, ať vyhrají všechny soutěže :D
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod Masarka14 » 17 úno 2020, 23:30

Ještě bych dodal, že jsem si myslel, že hráči z 1.-5. série neviděli Davida hrát a proto byl v takovém postavení v jakém doteď byl. Jenže All-Star série se začala natáčet 26. srpna, do té doby bylo z 5. série odvysíláno 15. epizod. V 16. epizodě byl David vyloučen. Samozřejmě, všechno vidět nemohli, ale nějakou tu představu o jeho hře by mít mohli. Já totiž, kdybych ho tam viděl, tak ho hned chci vyloučit.
Spoiler k S40
Spoiler!
Ale to samé si člověk říká u Boston Roba, Parvati, Sandry ve 40. sérii a zatím tam jsou. Jo, byla odvysílána jen jedna epizoda a Rob byl skvělý v soutěži, ale myslím si, že tyhle hráči by se tam z hráčského hlediska neměli nechávat ani tu jednu epizodu :D
Zatím vydržel 7 epizod, snad jich ještě hodně přidá.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod hozu » 17 úno 2020, 23:45

kata_rina píše:Spíš mi to přišlo jako aha Shoonee je na řadě, fanoušci nám to neodpustí. Musíme něco vymyslet. Prostě spíchnutý plán produkce horkou jehlou, na poslední chvíli. Jen ji nějak zachránit. I to jejich rozdělení do těch kmenů, žádné losování šátků ... Shoonee mně osobně přijde jako přeceňovaný hráč jak v této tak v minulé sezóně. Prostě jsem ji nepřišla na chuť. Nyní se alespoň trochu snaží, ale předtím se víceméně vezla až do konce jako lehce porazitelný hráč ...


Nevím, tak já docela věřím, že tyhle zvraty jsou naplánované dopředu, takže to prostě mohla být náhoda. Ta produkce má nějaký rozvrh a musí se trefit i třeba do nějakého vysílacího plánu. Ale je to prostě diskutabilní, že se vrátili jen tak bez nějaké penalizace. I ty záběry z Exile Beach působily spíš jako oddech od hry, než nějaký úmor (navíc, Shonee na Twitteru psala, že to snad netrvalo ani dvanáct hodin).

A k Shonee samotné, ona není nějaká dokonalá hráčka, ale je z mého úhlu pohledu prostě zábavná. Mě baví, že je absolutním opakem všech takových těch velkých hráčů, a ty její poznámky dokáží tu epizodu prostě okořenit. Ale ne každému to sedne.
Jinak, zase bych tu její sociální hru úplně nepodceňoval. Samozřejmě se dost veze, ale i v té své první sérii právě neměla vůbec špatné vyhlídky na vítězství, kdyby se dostala do F2.

Masarka14 píše:Ještě bych dodal, že jsem si myslel, že hráči z 1.-5. série neviděli Davida hrát a proto byl v takovém postavení v jakém doteď byl. Jenže All-Star série se začala natáčet 26. srpna, do té doby bylo z 5. série odvysíláno 15. epizod. V 16. epizodě byl David vyloučen. Samozřejmě, všechno vidět nemohli, ale nějakou tu představu o jeho....


A ten David. On má podle mého taky dost dobrou sociální hru, je podle mého takový ten přirozený sympaťák a navíc se fakt hodí do těch tvrdých soutěží australského Survivoru. Navíc ten pre-merge je docela dlouhý a ve sloučení bude taky času dost, pořádně eliminovat takové hrozby. A taky mu zatím hraje do karet, že byl na TC jenom dvakrát. Mě osobně by docela zajímalo, jak by vypadala ta TC původní Vakamy, kdyby nenastalo to promíchání.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod Masarka14 » 18 úno 2020, 00:22

hozu píše:Mě osobně by docela zajímalo, jak by vypadala ta TC původní Vakamy, kdyby nenastalo to promíchání.

Tam, kde jsem o tom četl to pár lidí neslo nelibě, tak radši do spoileru (tak spoiler s citací nefunguje, tak musím jinak :mrgreen: )

Flick napsala na svůj instagram, že věděli, že David je ten "mole" a že měl teda štěstí, že byl ten swap. Což tedy celkem dost kazí doteď dokonalou Davidovu hru, ale je otázka, jak by se to vyvinulo no. On má hodně dobré čtení hráčů, takže by mohl něco vytušit a to pravděpodobně plánované hlasování 5-4-1 nějak překazit, ať už přemluvením hráčů, že on to nebyl, nebo spojením se s Matem a možným použitím skryté imunity. Ale vlastně je to úplně jedno, protože teď asi dlouho na kmenové radě nebude a většina z té aliance je druhém kmenu, takže by to mohlo vyšumět.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod Pattrick » 18 úno 2020, 15:25

Jak mám Shonee rád, tak bohužel Abby zamrzela, i když teda Blindside hodně slušný, osobně bych se asi v ten okamžik rozbrečel, protože to prostě nemohla tušit..

A přesně jak píšete, že to promíchání a návrat z Exile byl vážně divný.. Shonee ty jdeš k žlutým.. blabla.. no nevim, nevim.. i přesto tahle série je naprosto geniální.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod Dejvy » 19 úno 2020, 11:29

Paráda. Akože mne vôbec nevadilo, že zostali obaja. Možno to celé bolo tak divne a neštastne urobené, ale tak či tak som rád.

Shonee (nazval som ju už niekedy svojím menom? :mrgreen: ) sa slušne etablovala. Ja som Abbey fandil aj sezónu predtým. Jednak je fyzicky perfektná, jednak aj sociálne je na tom dobre a zároveň je aj celkom sexy žena. Avšak podľa mňa sa nechala moc uniesť na vlne súťaží. Sa tam spojila s Lýdiou a asi jej zahrabalo z toho jaké sú oni komando do súťaží a musia sa zbaviť slabých členov. To je síce pravda, ale mala oveľa viac tlačiť na to, že Shonee už vlastne dva krát vylúčili, že má silný príbeh kvôli tomu lebo relatívne dobre zahrala HII a ešte si aj prešla Exile beach atd. Lebo takto to šikovne otočila proti nej, že ona viedla starý zelený kmeň a logicky partia okolo Lockiho chcela toto oslabiť.

Nevadí, hlavne, že to neschytal Matt, ktorý sa celkom oprávnene po premiešaní obával o svoj krk. Vlastne stále sa môže lebo je v slabom kmeni. Ale nie až tak lebo určite bude cieľ ešte vylúčiť Lýdiu a Johna. Snáď aj niečo vyhrajú aby nepovypadávali všetci.

Inak som bol celkom prekvapený lebo mi po premiešaní neprišla až taká prevaha u Wakamy. A práve oni obe súťaže celkom ovládli. Majú tam silu + múdrosti (Nick so skladačkou). Súťaž o odmenu ovládli parádne. Som čumel ako puk keď to Moana s Jaqckui a Phoebe natreli silnému duetu Lýdia-Abbey. Moana fakt zabojovala čo ma teší. Aj keď v druhom kole to už tesne nedala. Zároveň chalani dali dobre dole Lockiho s AK a Mattom. David je fakt beast. Asi navšestrannejší hráč akého som kedy videl. Jeho jediný problém je, že je moc "viditelný" tým pádom obrovská hrozba a v podstate nemá šancu sa dostať do finále bez imunít. Tak asi ako jeho kamoš v predošlej sérii. Ale inak je úplne top. Platný v tábore, fyzicky silný, sociálne silný, herne namakaný. Proste má úplne všetko a v nejakej starej sérii by vyhral s prstom v nose.

Uvidíme čo bude dalej, ale celkom som rád, že sa tam držia najväčšie hrozby a odpadávajú z mojho pohľadu o niečo slabší hráči (hoci stále veľmi dobrí). A tak môže po zlúčení prísť parádna hra z každej strany.

Zatiaľ ma to baví viac ako US lebo sa nemusím obávať, že bude zlý víťaz. Nebude. V US som si takmer istý, že víťaz bude nejaký new school odpad.

Fandím: VŠETCI. Najmenej Tarzan a Jacqui. Najviac David a Flick.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod sheldom » 20 úno 2020, 22:15

Tak takhle jednoduché vrácení obou zpět do hry jsem nečekal, ale je pravda, že kdyby vypadl někdo navíc, neměla by neeliminační epizoda smysl. Promíchané kmeny jsou rozhodně zajímavé, nejvíc top je trojice Phoebe+Nick+David, doufám, že se spojí, to by bylo pro mě úplně nejvíc :dance:
Nick a jeho získání výhodu bylo prostě úžasné, pro mě osobně nejlepší moment :D :D
Abbey a její musíme udržet kmen silný se jí konečně vymstilo, už s tím byla taky pěkně otravná a navíc je vidět, že ta její taktika ani moc nefungovala, když byli pořád na kmenovce. Takže za mě spokojenost a klidně by teď mohli vyloučit i Lydii a Johna :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod Radix » 28 úno 2020, 19:29

Sdílím rozpolcení s ostatními. Já jsem rád, že už přišel swap, ale takový nesmysl v téhle podobě Exile beach mi přijde hodně nešťastný. :cry: To mě vážně štvalo, i když šlo o Shonee. Za promíchání jsem každopádně nesmírně rád i přes tuhle pachuť. Mat to vážně skvěle okomentoval. :D

Nick pak skvěle zamakal u skládačky a na TC šla Vakama, kde se pro mě nepřekvapivě původní skupina spikla se Shonee a Harrym proti alianci "atletů". Pro Abbey tahle aliance dávala smysl, ačkoliv jí proklamovala až příliš skrze "tribe strength" hodnoty, takže mi pak začínala být až nesympatická. Příště to vidím na konec Lydie, na což se dost těším, protože ta v sobě nemá ani špetku strategie kromě prvního dílu, kdy chtěla vyhodit Shane a nechala tu práci na Harrym, aby na sebe nepoutala zbytečně pozornost.

Fandím: David, Mat, Shonee, Brooke, Nick, Phoebe
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod Survivorfans » 15 kvě 2020, 11:21

Promíchání dopadlo dobře a co se týče hráčů, tak si určitě není na co stěžovat. ;)
Abbey mě v týhle sérii spíš zklamala, čekal sem od ní trochu víc. Asi si ale uvědomovala jaká může být hrozba, tak chtěla mít aspoň u soutěží štíty, na který se bude více koukat. Navíc dávala i ta aliance silných smysl, kromě AKe by tam nebyl nikdo vysloveně slaboch. Jen to vypadalo trochu divně od někoho kdo ve své sérii rozbil tzv. alianci sportovců. :fuck:
Locky by byl jinak určitě pro a Brooke s Flick by se mohli pohodlně usadit jako v 1. sérii, trochu pomoct v soutěžích a v táboře jen jistit většinu.

Dost se ale divím, že zatím tý čtveřici nechávají takovou moc a nic proti nim nedělají. Takhle jim dávají hodně velkou moc a takovou Shonee s Harrym můžou úplně v pohodě vyrazit. Snad se to změní v dalších dílech. I když to moc netipuju když tam bude asi boj Shonee vs. Lydia a John.
Určitě sem ale rád, že Mat je snad zatím v pohodě. :idea:

U Vakamy to vypadá zajímavě, ale bohužel toho moc nevíme. Určitě mě potěšil mile Nick s tím jeho nálezem výhody. :D

Dost mě ale štve produkce, ten twist s Exile Beach byl hodně zbytečnej a taky mi přišlo, že měl spíš zachránit Shonee a hodně poškodil původní Vakamy - už takhle byli v menšině a jako bonus dostali automaticky 1 naštvanýho hráče. :-| :down:
Chápal bych kdyby soutěžící ten návrat musel vybojovat a pak šel do kmene s menším počtem lidí. Zajímavý bylo že JPL určil do jakýho kmene kdo půjde. Tohle promíchání působí hodně divně. :-?
Co se týče soutěží tak mají taky divný rozpoložení, nejdříve neustále sledujeme souboje dvojic, teď samý taháním lanem. :cry:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod cihi » 11 srp 2022, 03:57

Pripada vam taky, ze se Lydia zamerne nesnazi v soutezich, aby ze sebe nedelala tak velkej terc jako minule? Protoze zatim je teda dost marna :D

Jinak ten twist poskodil puvodni kmen zelenych dost zasadne - vytvoril jim 2 nastvany hrace a z toho jednoho dost nastvanyho (Shonee), coz mi pripadne jako hodne vyraznej zasah do hry. Ale Flickie a Brooki znaji ze sve serie jeste o dost nespravedlivejsi zasah produkce :D

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2020: All-Stars - EP07

Příspěvekod Yedko » 29 bře 2023, 03:38

Odpad twist, zásahy produkce a primitivní soutěže jako ta o odměnu prostě tuhle sérii plnou výborných hráčů kazí... Kdyby aspoň Shonee a Zachovi dali na další tři kmenové rady nějaký "symbol prokletí" co by jim automaticky přidával navíc dva hlasy nebo tak něco. Když už dělám takový twist tak se dá vymyslet kdejaká kokotina, která by měla smysl - vrátit je ale po pár hodinách zpátky po tom co se pěkně najedli v přístřešku... To by ani Češi nevymysleli.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host