AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Příspěvekod hozu » 18 úno 2020, 19:15

Epizoda 8
18.2.2020
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Příspěvekod hozu » 18 úno 2020, 20:01

Další docela diskutabilní epizoda. Sice trošku zmátli hráče samotné, jelikož moment kdy jdou dva kmeny na kmenovou radu obvykle indikuje nějaký twist, takže se musí nechat, že se jim povedlo trošku pozměnit formát. A alespoň u Mokuty to rozvířilo vcelku zajímavé věci, jelikož hodně hráčů očividně chtělo ukázat svoje zuby, když měli svoji příležitost. Jenže, vyřešit to tím, kdo dřív rozdělá oheň zůstává mi přišlo trošku nešťastné. Sice jsem rád, že se takto zachránila Phoebe, ale je prostě další věc, která působí divně v rámci řady jako celku.

K jednotlivým kmenům: U Vakamy víceméně pokračuje Shonee ve své cestě za pomstou proti sportovní alianci a původní členové Vakamy jí v tom zdárně sekundují, jelikož se jim to vcelku hodí do karet. Nyní padla karta na Lydii, jež mě stejně děsně otravovala, takže si vůbec nestěžuju.

U Mokuty to bylo o dost zajímavější. Vidno, že někteří hráči se skutečně nemohli dočkat, až udělají svůj velký tah. Takže jsme dostali luxusní hlasování 4-3-2. Hlavně mě bavil moment, jak se chtěl každý hráč vzájemně podrazit. Bylo to dost vtipné, David cílil na Nicka, Nick na Moanu a ta pro změnu na Phoebe, která má dobré vztahy jak s Nickem tak Davidem. Byl jsme napjatý, ale tím, že hlavu na špalku měli dva moji oblíbenci trošku jsem se obával. Ale ze strany Moany dobrý tah, jak oslabit nebezpečné hráče, jen v této sérii bohužel často takovým tahům moc nepřeje. Na druhou stranu, pokud Mokuta prohraje, zřejmě nás bude obdobný scénář. Ale v diskuzích se zmiňuje jedna vcelku zajímavá věc, že vlastně všechny tyhle hlasy se vlastně točili okolo Sharn, která má očividně velice dobrou pozici. I když ji teda střih trošku schovává.

Jinak, při sledování mě ještě zaujala představa, že by do sloučení dorazila Shonee s Harrym a Phoebe s Nickem a spojili by se v alianci, což zní aspoň takto snově naprosto úžasně. Ale moc optimisticky to tedy nevidím :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Příspěvekod Masarka14 » 20 úno 2020, 00:17

Hned jak bylo oznámeno, že oba kmeny půjdou na kmenovou radu mi bylo jasné, že tam bude nějaký háček, protože by pak neeliminační epizoda nedávala smysl.

Ve žlutém kmenu to podle editu bylo mezi Lydií a Matem, ale reálně bylo asi jasné, že půjde Lydia. To si myslím není správný tah z hráčského hlediska. Mat je tam ta největší hrozba, k tomu má "skrytou" imunitu a dost možná se to v příští epizodě ukáže. Já jsem ale moc rád, že vypadla Lydia a ne Phoebe(či Mat).

Když jsem u té Phoebe, zůstanu u zeleného kmene. Tam nastala skvělá situace David -> chce vyloučit Nicka -> Nick poté, co mu Phoebe prozradí, že ho chtějí vyloučit, chce vyloučit Moanu -> Moana chce vyloučit Phoebe, aby oslabila Davida a měla ho jen pro sebe( :D )Tohle byla prostě a jednoduše lahůdka a to i přesto, že David, který je můj favorit, nebyl úspěšný. Absolutně jsem neměl žádné tušení, jak tohle dopadne. Nakonec mohla vypadnout Phoebe, která by si za to v podstatě mohla sama, protože ta záchrana Nicka by jí stála život ve hře.

Ještě pár poznatků. Shonee dělala jako by byla její zásluha, že vypadne Lydia. Myslím si, že to tak dopadlo, protože to chtěla většinová aliance a ne kvůli tomu, že to tak chtěla Shonee + se mi nelíbilo, že Jonathan při zpovídání zeleného kmene úplně vynechal Tarzana a Zacha, který mi v téhle sérii nijak vůbec nevadí, možná mu i snad přeji.

Jsem zvědavý, jak to příště budě řešit David, protože s ním měli skoro všichni hlasovat a hlasovali s ním jen dva další lidé (Lee a Zach? Netuším, protože jsem ještě neviděl další epizodu, tak se nemůžu podívat. Moana-Tarzan-Jacqui-Sharn(?) - Phoebe, Phoebe-Nick - Moana, David-Zach-Lee - Nick. Takhle? Pokud ano, tak by se měl David držet těch dvou, kteří s ním hlasovali. Navíc, když se jedná o tyhle dva, tak si myslím, že by mohli být absolutně loajální.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Příspěvekod Dejvy » 20 úno 2020, 10:51

Podľa mňa to bolo super aj keď by sme znova mohli označiť ten štýl za diskutabilný. Ale určite lepšie ako tie americké verzie keď idú oba kmene na TC a potom to dopadne ako v Second Chance. Asi tak.

Každopádne som rád a celkom ma to prekvapilo, že Phoebe dala dole Lydiu vo fire making challange. Určite by som si nestavil na právničku. Ale bola pripravená. Lydia ani len oheň nedokázala založiť.

Čo sa týka TC tak z pohľadu Makuty bola určite o dosť zaujímavejšia. Vakama mala jasný cieľ vyhodiť Lydiu aj keď som čakal, že skúsia namotať Mata aby zahral HII a zbavili sa ho. Jedine čo dáva zmysel je, že sa ho nechcú zbaviť a majú dohodu ako naznačoval Mat Lockymu, že to je ich spoločný HII a nie len jeho. Takže to bolo jasné. Aj keď ja by som možno najprv vyhodil Johna. Inak Lydia mňa osobne fakt sklamala čo sa týka súťaží. V jej prvej sezóne to tam drtil ako Ozzy v sukni a teraz toho fakt moc neukázala. Aby AK vydržal dlhšie ako ona tak to už je čo povedať.

Makuta, tam to bolo o inom. Vlastne ste to už zhrnuli vyššie, ale som veľmi zvedavý ako sa to vyvinie. Normálne by sa David nasral a začal tam robiť rozbroje, ale on je iný. Nie je tak blbý aby si podpílil konár. Teraz by mal vymyslieť ako ďalej. Pheobe drží skôr s Nickom ako s ním. Určite je cesta Lee, ktorý ta nezareže ani keby mal sám vypadnúť. Zach je dosť nevyspytateľný z môjho pohľadu, ale asi by si ho mal držať pri sebe.

Do zlúčenia ešte ďaleko, tak uvidíme kto sa tam dostane. Ja mám taký pocit, že ďalší bude John. v E09.

Fandím: VŠETCI. Najmenej Jacqui, Tarzan. Najviac David, Flick.

P.S. Som mega zvedavý či Brooke vráti Flick jej blindside lebo je vidno, že sú kamarátky ako keby sa nič nestalo. To bude celkom pekná pomsta :D
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Příspěvekod Masarka14 » 20 úno 2020, 12:00

Dejvy píše:P.S. Som mega zvedavý či Brooke vráti Flick jej blindside lebo je vidno, že sú kamarátky ako keby sa nič nestalo. To bude celkom pekná pomsta :D

No právě Flick je zatím tak neviditelná, bez zpovědí, že vůbec nevím, co od ní čekat. Tak aby se historie zase neopakovala a ona nevyloučila Brooke.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Příspěvekod Dejvy » 20 úno 2020, 12:11

Masarka14 píše:No právě Flick je zatím tak neviditelná, bez zpovědí, že vůbec nevím, co od ní čekat. Tak aby se historie zase neopakovala a ona nevyloučila Brooke.


Prečo? Veď práve preto, že je neviditeľná a nemá edit moc, tak možno ju Brooke (ktorú vidno oveľa viac) zareže. Či?
Každopádne obe vyzerajú skvelo, takže nech radšej letí Jacqui :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Příspěvekod sheldom » 21 úno 2020, 22:56

To byla tak napínavá epizoda a jsem moc rád, že nakonec dopadla, jak dopadla? Phoebe byla s ohněm prostě skvělá :heat:
Tak a David by se měl probral a nepaktovat se s Moanou, když s ním evidentně nechce spolupracovat a naopak konečně jít proti ní. Sice uznávám dobrou hru, ale ne proti hráčům, kterým fandím, takže Moana ven ASAP :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Příspěvekod Radix » 29 úno 2020, 02:34

Tak se nám to začíná pro mě až příliš hemžit v Australian Survivoru všemožnými twisty, které často sérii pohřbívají. Jakkoliv ten dnešní nebyl z kategorie nejhorších, tak pořád jsem něco podobného čekal a bohužel tak teď prakticky všechna skvělá práce Moany vyšla vniveč. :cry: Každopádně se podobná eskapáda od Australian Survivoru dala čekat, jen jsem to nečekal tak brzy. Jsem tedy rád, resp. doufám, že se všechny tyhle nepředloženosti vyčerpají před sloučením. Jsem taky rád, že se zachránila Phoebe nad Lydií, která se sice hezky zkoušela zachránit, ale evidentně úplně neefektivně. Lydia je pro mě vcelku zklamáním, protože se strategicky vůbec neposunula a ani v soutěžích nebyla takovým přínosem jako předtím. Popasuje se teď Phoebe s tou situací lépe? Nevím, zda jí bude David znovu věřit. Moana se ale teď víc odkopala jako velmi schopná hráčka, takže to může být trochu příležitost pro Phoebe, Nicka a Davida, pokud by dokázali spolu začít hrát, čemuž ale úplně nevěřím.

Fandím: David, Mat, Shonee, Brooke, Nick, Phoebe
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Příspěvekod strom-z » 08 bře 2020, 19:07

reaguju velmi opožděně, ale stíhat dvě lahůdky najednou - Winners at War a AUS All Stars - se mi prostě nedaří :D

víceméně vše podstatný už ale podle mě zmíněno. ty twisty... uff, ale v tomhle případě aspoň výsledek opravdu nejlepší, jaký mohl nastat, Phoebe byla v Sezóně 2016 tak "screwed" (málokdy to slovo používám, ale tady to opravdu tak bylo), že jí tuhle záchranu, navíc famózně zvládnutou vítězstvím v ohni nad překvapivě marnou Lydií, strašně přeju, bylo vidět, že z toho taky byla absolutně hotová

musim říct, že po pár skvělejch úvodních epizodách se podle mě po vynikajícím zahrání idolu od Shonee začaly trochu pitomě táhnout, ale naštěstí Shon zůstala ve hře a obě sportovkyně vyletěly - obě podle mě hrály celkem obstojně, ale prostě fandit jsem jim nemohl.

no a ta situace David vs. Nick vs. Moana vs. Phoebe.... opravdu lahůdka a mrzí mě, že jsme toho dění neviděli ještě trochu víc, aby z toho byla tak klasická epizoda jako třeba druhá po merge v AuSurvivoru 2017, kdy ten vývoj směřující k vyloučení byl opravdu neskutečně super a člověk mohl skvěle sledovat všechny klíčový konverzace.

jako respekt Moaně! působí furt jako neskutečnej puchejř, ale povodila si Nicka i Phoebe, všichni si pak povodili Davida, kterej u mě touhle epizodou poměrně drasticky klesnul, troufnul si obejít prakticky celej kmen a těěěěžce mu to nevyšlo!

ta aliance v druhym kmeni Locky - Brooke - Flick - AK zatim až neskutečně pevná, je úplně jasný, že se to v jednu chvíli sesype a doufám, že to bude pořádnej ohňostroj! mám tušení, že Brooke si Flick drží totálně u těla, ale v jednu chvíli se pokusí udělat rychlou blindside - logicky, protože Flick je schopná ten tah proti ní bez debat zopakovat.

Brooke ale podle mě hraje pitomě v tom ohledu, že už zase předvádí dominanci v individuálních endurange challenges - ta holka si jednoznačně vytváří obří terč pro post-merge a nevidim, jak by se jí mohlo takhle povést dostat se blízko Final 2.

fandim: Phoebe, Nick, Flick, Brooke, Shonee, Mat, AK, Moana, Harry, Locky
nefandim: John (nejzbytečnější hráč, mrzí mě, že tam nevydržela mnohem strategičtější redneck Daisy), Zach (bez toho šovinismu nemá absolutně co nabídnout :D ), Jacqui (zatim nic nepředvedla), Lee

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP08

Příspěvekod Survivorfans » 15 kvě 2020, 17:14

Epizoda opět povedená, i přes další zbytečný twist. Jakmile JPL řekl, že jdou oba kmeny na kmenovku tak snad každýmu muselo být hned jasný že to nebude jentak a určitě nepoletí 2 lidé najednou. :-?
Naštěstí to ale dopadlo celkem dobře.

U Vakamy to bylo celkem jasný a zbytečně to nekomplikovali, sem jen zvědavej jestli v příštím díle někoho napadne případná remíza. :-| Určitě by to bylo zajímavější než sledovat vládnoucí čtveřici AK, Brooke, Flick a Locky.

U Makuty to nemělo chybu a asi jako každýmu se mi líbilo kolik lidí chtělo někoho podrazit. :) :fuck:
Je jen škoda, že Phoebe docela chybovala a nejspíš by letěla kvůli tý záchraně Nicka. Těžko ale hodnotit, nevím totiž přesně kdo jak hlasoval a kvůli spoilerům to hledat nechci. Mile mě tentokrát překvapila Moana, hraje nenápadně a dobře. :idea: Určitě se na můžem těšim co ještě předvede. ;)
Sem jen zvědavej jestli se to příště zamíchá nebo to naopak bude lehký a jasný.


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti