AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod hozu » 19 úno 2020, 18:47

Epizoda 9
19.2.2020
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod hozu » 20 úno 2020, 13:06

Vcelku dobrá epizoda pro Lockyho alianci, John pryč, Mat bez imunity. Nakonec i všechny hlasy přetáhli k sobě. Podle toho co psal Harry na redditu, tak on a Flick plánovali vyřadit Brooke, natáhli Shonee. Jenže, když se Harry domlouval s Matem, tak je chytil Locky a z plánu pak sešlo. Vcelku zajímavé je, že Harry navrhoval Matovi, že mu pomůže se dostat do sloučení, pokud Moana ochrání v druhém kmeni Nicka.

Ale bylo zajímavé, jak Mat váhal s tou imunitou, očividně v něm zrnko důvěry v ten plán bylo.

Jinak bylo fajn vidět trošku jinou aukci. Ten společný rozpočet byl zajímavý. Na twitteru jsem se pak dočetl, že důvod, proč šla Phoebe do maxima, byl trošku jiný, než se ukázalo (edit ji vykreslil trošku sobecky, ale kdo by nebyl, když očividně všichni byli proti ní i tak). První kdo přihodil 500 byla totiž Moana, Phoebe to dorovnala a kdyby se nedohodly kdo to dostane, tak o tom měly rozhodnout kameny. Což by ale také znamenalo, že by kmen přišel o 1000 dolarů, což byla půlka rozpočtu celého kmene, takže se Moana stáhla. Phoebe zase doufala, že získá spíš nějakou normální výhodu než všechno jídlo z aukce. Jinak, z věcí co jsme neviděli, Shonee podle všeho koupila sklenici s lízátky. Zároveň mě docela pobavilo, jak John tradičně ostrouhal na parmě. Vcelku vtipné téma.

Jinak, překvapilo mě, jak Shonee a Brook jak zaválely na té imunitě, když všichni odpadli. Trošku jsem doufal, že by to vítězství mohly dát.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod Masarka14 » 20 úno 2020, 20:03

Myslím, že menšinová strana měla jít s Matem a vyloučit Lockyho. Nebylo by to už jedno? Vyloučení Brooke a Lockyho mi vychází tak nějak nastejno. Teď budou dělat co? Spojí se zase Mat, Flick, Shonee a Harry a udělají to, co chtěl Mat udělat už teď? Je to taková zvláštní strategie. Když by vyřadili Mata, tak další na řadě je pravděpodobně Harry. Ale stejně se zdá, že Mat má jiné plány, tak snad mu vyjdou. Baví mě.

Davidovi se po chvíli neštěstí vrátilo sebevědomí a cílí na Phoebe. Ta to s udržením bude mít hodně těžké protože to na ní jde z hodně stran.

Dejvy: Tak podle toho, co píše hozu byla Flick znovu ochotná vyřadit Brooke, tak uvidíme :D
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod Dejvy » 20 úno 2020, 23:19

Tak som to trafil, vonku máme Johnyho, ktorý je zábavná postavička, ale nie na toľko aby chýbal ako Shonee.

Diel ma bavil a hneď na to som pozeral S40e02 čo mi prišlo úplne skrátené. Úplne som si zvykol na tieto AU dlhé diely a hentie 40 minútovky sú ako keby si to pretáčal.

Som rád, že David našiel HII a znova mu (snáď) vzrastie moc v kmeni. Ale musí byť opatrný aby ho nevypiekli. Znova je prenho problém, že sa nemá za koho schovať. On je ten za koho sa chce niekto schovať. Inak som rád, že máme rovnaké mená lebo fakt sa stáva (alebo už je) mojím najobľúbenejším hráčom ever.

Som rád, že Mat zostáva, ale odpadajú Vakame silní hráči a bude dosť záležať na súťažiach. Napr. túto mohli pokojne vyhrať, ale keď bude nejaký klasický silový boj tak asi moc šancu nemajú. Tak dúfam, že nepôjde nabudúce aj keď by som si mal tipnúť opäť tak dám práve jeho už len kvôli tomu čo vykecala Fíbí na odmene. Čo je škoda lebo Mat je super hráč a bude chýbať aj Davidovi v prípadnom merge.

Fandím: VŠETCI. Najmenej Jaqcui, Tarzan. Najviac David, Flick.

Masarka14: Asi áno, Flick bude chcieť asi Brooke vyhodiť skôr než to urobí ona jej. A vidí, že ma veľmi blízko k Lockymu tak to bude chcieť uťať, ale nemyslím si, že najbližšie diely je na to ten pravý čas. To skôr v takej fáze ako tomu bolo v ich sezóne. Len to už môže byť neskoro. Mám tušenie, že post merge bude veľmi dobrý.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod sheldom » 22 úno 2020, 22:48

Lockyho zatím všichni podrželi, ale nemusí to tak zůstat. Ale v porovnání s Matem bych zaději viděl odejít Mata, protože jeho spojenectví s Moanou :angry: Soutěž hodně zajímavá, Brook+Shonee se dlouho držely :idea: Aukce teda vyzněla úplně jinak než jak ji vykreslili, hlavně Moana na Phoebe jak je sobecká a ve skutečnosti byla 500 ona první :vomit:
Phoebe je bohužel zase na spodku kmene, ale už v 1. řadě z této pozice dokázala vytěžit maximum, tak doufám, že se jí to zase nějak povede. :hungry:
Nějak nechápu Davidovu logiku, Moana mu neřekla a Phoebe ho zradila :? :? :? Spíš bych řekl, že obě udělaly víceméně to stejné - nevolily podle něj, takže nechápu, proč chce radši hlasovat s Moanou, ta její aliance chce oslabit + Mat u Vakamy se mi pro případné sloučení vůbec nelíbí :cry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod Radix » 29 úno 2020, 11:46

Konečně máme zpátky klasiku bez všemožných twistů. Survivor aukce byla zábavná, ale zase jsme toho spoustu neviděli, plus to Phoebe vykreslilo jako sobeckou, ačkoliv to tak úplně nebylo. Jsem zvědavý, jak se s tím popasuje David. Jeho znovunabytí síly byla geniální scéna. :D

Vedle se pokusil Mat vyloučit Lockyho a Locky Mata. Nakonec to pro Lockyho alianci dopadlo ideálně. Mám k tomu jen dvě myšlenky. Myslím, že trojice potenciálních flipperů Harry, Shonee a Flick udělala dobře, že ještě počkala. A na místě Mata, pokud bych věděl o dělení hlasů, bych minimálně uvažoval o hlasování pro Johna a podržení HII. Na to to ale bylo nejspíš až moc velké riziko a Mat nechtěl jít podruhé domů s HII v kapse.

Fandím: David, Mat, Shonee, Brooke, Nick, Phoebe
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod strom-z » 08 bře 2020, 23:21

Teda to info, co píše hozu staví všechno do slušně jinejch kolejí - ach jo, ty edity... v tomhle australskej Surv dokáže bejt fakt staromilecky černobílej (a matoucí) - Phoebe to i tak podle mě přeháněla, ale vynechat, že jen dorovnávala Moanu? Chjo.

Že Harry s Flick plánovali odstranit Brooke - to je taky pěkně sólokapr informace! Brooke přeci jen někdy působí lehce naivnějc než Flick, tak jsem zvědav, jestli od ní schytá druhou blindside v řadě.

Jinak každopádně za mě poslední vypadnutý jména - obrovská spokojenost, Abbey, Lydia i John jsou jména, který už rád oželim a jsem strašně rád, že zůstávaj Phoebe, Nick, Shonee, Flick i Brooke. Zatím mě z vypadnuvších mrzí asi jen Henry (ale ten si o to šíleně řikal :mrgreen: ) a Daisy.

Mata Rogerse "on the bottom" je strašně zábavný sledovat. Zahrál to evidentně velmi slušně - málem se mu podařilo vyloučit Brooke a nenechal se vyloučit s idolem. Jednoznačnej all star - zato Johna fakt měl nahradit Benji, kterej mi tu snad jedinej (a teda Craig a Sarah) chybí...

Šamponela (hi, Dejvy) si tu imunitu těžce dala!!! jsem moc rád, protože pokud by se dohrabala na konec, potřebuje k resumé i výkony tohohle typu; sociální hru má samozřejmě výtečnou.

fandim: Nick, Phoebe, Flick, Shonee, Brooke, Mat, AK, Moana, David

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod Dejvy » 09 bře 2020, 14:15

strom-z píše:Šamponela (hi, Dejvy)


Už som sa čudoval kam si sa stratil, rýchlo to dokukaj do E15 :D
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod strom-z » 09 bře 2020, 23:16

Dejvy píše:Už som sa čudoval kam si sa stratil, rýchlo to dokukaj do E15 :D

Ja vubec s Winners at War nestihaaaaam ale rozhodne brzo dokoukam neb se to zase krasne rozjelo :hungry:

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 22 kvě 2020, 01:01

Epizoda napínavá a pěkně se to rozjíží, je jen škoda že dost věcí zůstává pouze u plánování.
Je docela škoda, že Shonee a Harry do podrazu nešli, takhle budou čekat jak ovečky na porážku nebo budou doufat v obrat Flick. Ta za mě udělala dobře, protože jakmile by udělala tenhle podraz tak by se každý vyděsil jak se vrací její verze z konce 1. série. :idea: :mrgreen:

Co se týče Mokuty, tak to tam vypadá nečekaně docela jednoznačně. Je zajímavý sledovat Davida když nemá moc a snaží se. :)
Phoebim tah zajímavý a když je na dně tak se dá chápat, bohužel pro ní to nebyla výhoda do hry. To její chování je docela děs ale a dost si tím pohoršila, takhle si ostatní členy kmene nezíská. :down:
Spoiler!
Možná by se měla podívat na americkou verzi a Pennera který kvůli aukci letěl dokonce dvaktrát.


Určitě se těším na další díly a doufám, že nám zas kmenovku navštíví Vakama. :hungry:

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod Yedko » 12 dub 2023, 00:59

Radix píše:Source of the post Konečně máme zpátky klasiku bez všemožných twistů. Survivor aukce byla zábavná, ale zase jsme toho spoustu neviděli, plus to Phoebe vykreslilo jako sobeckou, ačkoliv to tak úplně nebylo. Jsem zvědavý, jak se s tím popasuje David. Jeho znovunabytí síly byla geniální scéna. :D

Vedle se pokusil Mat vyloučit Lockyho a Locky Mata. Nakonec to pro Lockyho alianci dopadlo ideálně. Mám k tomu jen dvě myšlenky. Myslím, že trojice potenciálních flipperů Harry, Shonee a Flick udělala dobře, že ještě počkala. A na místě Mata, pokud bych věděl o dělení hlasů, bych minimálně uvažoval o hlasování pro Johna a podržení HII. Na to to ale bylo nejspíš až moc velké riziko a Mat nechtěl jít podruhé domů s HII v kapse.

Fandím: David, Mat, Shonee, Brooke, Nick, Phoebe


Velký souhlas. Od Mata špatně strategicky zahráno. Pokud neměl dostatečnou důvěru v alianci tak měl risknout hlas pro Johna a imunitu si nechat. A i kdyby ji měl, tak to maximálně přes druhé kolo dopadne taky tak, že Johna zachrání (4-4, 4-3-1 nebo 4-2-2). Ta pravděpodobnost že s nim hlasovat nebudou a zároveň se nebudou bát jeho idolu a nerozdělí hlasy byla mizivá. Jediné co ho teoreticky poráželo při tom, kdyby dal hlas Johnovi bylo, že by to rozdělili na - 4 hlasy Mat, 2 hlasy Johny, 2 hlasy proti nim. A osobně taky nechápu, proč to takhle nedělili, ale asi se tam prostě bojíš jednoho switchera a raději s druhým kolem nekalkuluješ.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2020: All-Stars - EP09

Příspěvekod Yedko » 12 dub 2023, 01:01

Další varianta byla, že věřil remíze 4:4 bez Flick. Proto i dává smysl váhání s tím, za koho to zahrát.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host