AU Survivor 2020: All-Stars - EP10

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 24 úno 2020, 21:41

Epizoda 10
24.2.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2020: All-Stars - EP10

Příspěvekod Pattrick » 25 úno 2020, 12:34

Achjo, škoda Matta, bohužel to bylo nevyhnutelné, pokud příště znovu prohrají, bude kmenovka velmi zajímavá.

Co se týká soutěže o imunitu, zase naprosto skvělá a do poslední chvíle napínavá, nečekal jsem, že se to takto otočí, já jsem spokojený, protože moje milovaná Phoebe žije :dance: a já doufám, že se jí to tentokrát podaří prodrat až do Merge.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP10

Příspěvekod Masarka14 » 26 úno 2020, 00:21

Je to tak, Mat už v podstatě neměl šanci. Swap mu nedal moc velké šance na pokračování ve hře, ale bojoval. Škoda ho. Stále nerozumím Shonee, Harrymu a možná Flick, že se už minule nespojili s Matem, protože teď až prohrají si myslím, že jeden z nich bude na řadě.

V soutěži o imunitu se mi zdálo jako by to chtěl David pokazit naschvál, protože při dalších pokusech už byl mnohem rychlejší a celkově vypadal zelený kmen hrozně zpomaleně, ale stejně to nestačilo, protože žlutí byli opravdu pomalí při skládačce.

Phoebe to bude mít hodně těžké. Pokud její kmen prohraje, David si na ní už brousí zuby a tak to s ní moc dobře nevidím.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP10

Příspěvekod Dejvy » 26 úno 2020, 15:20

Ja si myslím, že by mal teraz David prekusnúť svoje ego a spolupracovať s Phoebe. Aby sa mu to nevypomstilo. Ale možno k tomu ani nedôjde lebo Vakama je totálne zdecimovaná.

Mata mi je dosť lúto lebo som chcel vidieť ako sa bude vyvíjať to jeho spojenie s Davidom po zlúčení. Či by to vedeli pekne tajiť dlhodobo.

Inak súťaž o odmenu bola super. Podľa mňa oveľa zaujímavejšie riešenie súťaže zo sezóny predtým. Inak na tej rieke nejsú nejaké krokodíly, hady, obludy alebo čo? :D Neviem či by som tam chcel plávať.

Súťaž o imunitu bola tiež dobrá lebo tieto typy sa objavujú skôr v US Survivor a tu sú pomenej. Tak aspoň zmena. Nick je famózny skádačkar.

Možno by bolo fajn keby sa objavil aj druhý kmeň na TC lebo prídeme asi o Shonee či Harryho.

Fandím: Všetci, najviac David a Flick. Najmenej Tarzan a Jacqui.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP10

Příspěvekod sheldom » 27 úno 2020, 22:10

Při odměně skvělá Phoebe a při hledání nápovědy taktéž :hungry: Davide, Davide, nedokážu pochopit, proč chceš pořád spolupracovat s Moanou, snad mu to po Matově odchodu konečně dojde, že tudy cesta nevede. Phoebe snad příště najde idol a nechá si ho jenom pro sebe.
Při imunitě zazářil puzzle challenge beast Nick , to byla rychlost, že ani Sharn nevěděla, co se děje. :D
Kmenovka předvídatelná, tak jak byly karty rozdány, neměl Mat šanci.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP10

Příspěvekod Radix » 29 úno 2020, 13:42

Tak po strastiplném minulém týdnu a všemožných twistech tady máme pořádnou epizodu se smutným koncem. RC v řece byla zase pořádně náročná, ale jsem rád, že se tak využila i jiná než čistá síla. Tahle odměna, kdy se chodí po jednom, je prostě famózní a všichni se u toho pořádně zmatlali, takže jsem se dost zasmál. :D Phoebe našla nápovědu dobře a podařilo se jí to i překvapivě dobře schovat, že to neviděl nikdo další. :idea:

U IC se David na prvním kruhu trochu zasekl, ale naštěstí se to naučil a tak mohl kralovat puzzle master Nick. Bylo dost jasné, že půjde Mat, což mě mrzelo, protože jsem chtěl vidět dál to jejich spojení s Davidem. Nicméně konečně se zvednul i edit a ukázal nám i dosud neviditelnou Flick a celkově lehce přiblížil jednotlivé myšlenkové pochody pár hráčů. Vyřazení Mata mě sice dost mrzí, ale snad teď v kmeni dostane prostor ke zpovědím i někdo další.

Fandím: David, Shonee, Brooke, Nick, Phoebe
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP10

Příspěvekod cihi » 14 srp 2022, 02:12

Tenhle dil hodne zamrzel, protoze Mattovi jsem fandil nejvic. Skoda, s Davem to mohli po slouceni dobre rozehrat...

Lockyho ego vsak neuneslo, ze by v alianci nebyl jedinej macho, ale dobre mu tak, protoze toto dnesni vylouceni bude stat hru i jeho samotneho. Nebo si snad mysli, ze se promazli s Brooke az do finale? :D Jeho jedina sance na finale je prave mit kolem sebe hrace jako Dave a Matt, ale druheho jmenovaneho se hloupe zbavil.

Naopak me udivuje, jak uz druhou sezonu v rade neni nikdo schopnej vyradit Harryho, protoze Harry je ve hre dalekho vetsi hrozba nez nejakej Matt. Stejne tak velkou hrozbou je Shonne...

Harry + Shonne dojdou podle me opet daleko, protoze hlupaci jako Locky vyradi radeji Matta, nez aby vyrazili skutecne hrozby v teto hre :fuck:


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti