AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 25 úno 2020, 13:16

Epizoda 11
25.2.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Příspěvekod hozu » 26 úno 2020, 15:20

Phoebe byla jeden z mých nejoblíbenějších hráčů ve své první sérii, tady sice nehrála tak excelentní hru, ale stále bylo zábavné ji sledovat. Velká škoda, že se ji nezadařilo zachránit, ale je pravda, že David si ji v této části docela povodil. Má pocit, že v této řadě se do toho "zlosyna" opravdu ponořil a užívá si to. Hned vedle toho, že dává popkulturní reference na cokoliv ho napadne . I think this is the beginning of a beautiful friendship. :D ). Ale zábavné to je, i když třeba ten tah s imunitou by ho ještě mohl solidně zabolet.

Jinak, asi to bylo okolnostmi, ale i když Moana hraje dobře, docela dost mě iritovalo ji poslouchat. Neříkala blbosti, ale jestli se jí podaří se dostat dál, budou pro mě tyhle epizody vcelku utrpení.

Aspoň, že Vakama vyhrála imunitu i soutěž mě potěšilo. Shonee a její sluneční brýle byly opět jedna z věcí, co pobavily :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Příspěvekod Pattrick » 26 úno 2020, 16:43

Tak bohužel, moje nejoblíbenější hráčka je fuč, nesu to těžce, až jsem jí znovu psal na instáči a musel vyjádřit podporu.

Bohužel David si jí slušně naložil za tohle klobouček a líbí se mi jeho villain hra, ale jde na všechno moc zhurta a zlomí mu to vaz..

Moan-na má našlápnuto se dostat daleko, z čehož nejsem vůbec nadšený :angry:

Celkově ani nedokážu říct, komu přeji výhru.. pořád tam mám většinu lidí, kterým fandím.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Příspěvekod Masarka14 » 26 úno 2020, 18:40

Zelený kmen pro mě nepochopitelně špatně zvolil hráče, kteří se posadili na soutěž o imunitu. V důsledku toho byli v soutěži o imunitu na lavičce Moana, Zach a Lee. To jsou nejsilnější hráči z kmene a proto taky prohráli.

Pak ve mě začal vnitřní boj. Chtěl bych, aby radši zůstala Phoebe než Moana, která mě taky moc nebaví, ale zas bych chtěl, aby byl David úspěšný. Nakonec se to u mě přiklonilo k Davidovi, který podle mě zbytečně vytáhl skrytou imunitu. Asi prostě chtěl za každou cenu Phoebe "potrestat" za to, že ho minule zradila.

Phoebe jsem taky fandil v první sérií, protože byla jako jedna z mála, kteří chtěli hrát. V téhle sérií už tak pro mě v té konkurenci výrazná nebyla.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Příspěvekod sheldom » 28 úno 2020, 22:40

Phoebe neee :( :( :(
David hraje až moc villaina a určitě zase dostane pořádný blindside. Moana a její řeči se prostě nedají poslouchat, snad už bude brzo sloučení a Locky a spol s tím něco udělají, protože se mně ty poměry začínají těžce nelíbit :vomit:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Příspěvekod Radix » 29 úno 2020, 15:24

Jsem rád, že jsme viděli o něco lepší edit v téhle epizodě, takže víme víc, jak hru vidí i další hráči. Vakama se zvedla a dokázala zvítězit v obou soutěžích, za což jsem docela rád, protože jsme díky tomu mohli vidět, jaká je situace v Mokutě. Mokuta má nového hlavního vypravěče v Harrym, tak snad se dostane ke slovu třeba i A.K.ountant. :D

Jakkoliv to byla zábavná epizoda, tak si myslím, že jsme viděli spoustu chyb z hlediska strategie. Moana byla trochu namyšlená, protože poslední Phoebe zvládla vyřadit, i když se nakonec zachránila. Její strategie sice byla na pohled dobrá a určitě efektivní, ale výslech Zacha a počastování všechny její spojence jako minions bylo na pováženou.
Phoebe neuvěřitelně věřila Davidovi, ačkoliv ten to na ní zahrál skvěle a skutečně si jí povodil. Davidovo raněné ego mu sice vyneslo druhý HII, ale za prvé ho zbytečně vytáhnul na TC a za druhé mu Phoebe vážně totálně věřila, takže si akorát vyřadil věrnou spojenkyni.
Nicméně nejhůře ze všech to podle mě zahrála Sharn. Měla všechny informace a na jedné straně spojenectví s Davidem a Moanou oproti spojenectví s Leem a Nickem. Musela vědět, že Phoebe dostane pět hlasů, a i kdyby nezahrál Nick svůj extra vote, což byla podle mě v lichém počtu taky chyba, tak prostě jen flipla na Davida s Moanou, ale Phoebe je stále venku. A co víc, při revote zase flipla. :cry:

Každopádně mě epizoda bavila, i když jsem si během ní často klepal na čelo. Příště už čekám, že dojde na slova Mata a Vakama se bude muset začít pojídat za živa.

Fandím: David, Mat, Shonee, Brooke, Nick
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Příspěvekod Masarka14 » 01 bře 2020, 17:36

Radix píše:Phoebe neuvěřitelně věřila Davidovi, ačkoliv ten to na ní zahrál skvěle a skutečně si jí povodil. Davidovo raněné ego mu sice vyneslo druhý HII, ale za prvé ho zbytečně vytáhnul na TC a za druhé mu Phoebe vážně totálně věřila, takže si akorát vyřadil věrnou spojenkyni.

Nevím no. Věřila mu, byla jeho spojenkyně, ale myslím si, že by neměla problém zase udělat něco za jeho zády a podrazit ho.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Příspěvekod Dejvy » 02 bře 2020, 11:51

Tiež som úplne nepochopil prečo posadili v zelenom kmeni práve hentú trojicu. Neviem kto sedel predtým tak možno kvôli tomu a ešte mi napadlo, že si mysleli, že lahšie ženy sa lepšie udržia ako Zach napr. Ale tak neviem keď tam bol Tarzan. Na druhú stranu je dobré, že sa Vakama zachránila a aspoň občas sa pozrie na TC aj druhý tím.

Celé toto s Davidom môže vypáliť všelijako. Pravdepodobne opäť blindesidom. Možno sa mohol trocha poučiť z predošlej sezóny a nehrať tak veľmi agresívne. Aj keď podľa mňa jemu je jedno či vyhrá, on to proste berie ako zábavu a aj preto tak dobre hrá. Golden god proste :mrgreen:
Nečakal som, že vytiahne HII na TC. Asi to bola chyba lebo ho budú chceť opäť podraziť. Bude musieť niečo vyšpekulovať.
Neviem ešte teraz posúdiť či bolo lepšie ísť s Pheobe alebo Mo. Jasné je, že Fíbs je strategickejšia a menej lojálna, čo mu koniec koncov už raz ukázala. Mo potrebuje nového Mata a tým sa môže stať David. Len to musia dobre po zlúčení zahrať. Ja by som určite išiel radšej dokonca s Tarzanom, Jaqcui, Mo a Sharn než s Brooke, Flick, AK a Lockim. To je proste fakt. Divácky by bola lepšia skôr druhá skupinka.

Rátam, že v ďalšej epizóde pôjde na TC opäť Vakama a môže sa zrodiť podraz na Flick. Alebo vykopnú Harryho.
Potom v E13 by už mal byť Merge, či? Teším sa už na zlúčenie lebo je tam kopec dobrých hráčov.

Fandím: Golden god, Flick + všetci ostatní. Najmenej Tarzan a Jacqui.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Příspěvekod strom-z » 13 bře 2020, 13:43

Pomerne epicke.

Ztrata Phoebe je samozrejme ranou, ale neni to treba oproti Game Changers (idol train) ztrata, ze ktery bych mel jakoukoli pachut - ano, byla celkem swapscrewed, ale tentokrat narozdil od sezony 2016 (tam opravdu byla neskutecne screwed hned dvema twistama) zaprve dostala druhou sanci, zadruhy dostala sanci najit idol, o kterej ji brilantne pripravil Dave, zatreti podle me to uplne socialne nezvladla a mela dost casu napr. pokusit se o necekanou alianci s Mo, jako se to podarilo Davidovi.

Pripada mi, ze kdyz Phoebs vyjednava, je to takovy hodne obchodnicky a bez emoci, nedivim se, ze David se po spaleni (uplne nechapu, proc se predtim nez ho podrazila nesnazila jeho a Nicka nejak spojit, i kdyz kdovi co vsechno jsme nevideli) uz od ni chtel odstrihnout. Davidovi naopak po minuly epizode velka pochvala, dva idoly to je fakt neco a i kdyz byl spolu s Phoebe v pocetni nevyhode, zvladl to proste lip.

Jako za me teda respekt Moan-e a uz ji docela fandim ;) uz chapu, proc si tak rozumi (krome sportu) s Matem, po jeho odchodu se nam tu vyklubal novej godfather/godmother. Nemyslim, ze to je dlouhodobe dobra strategie a narozdil od Davida nema Mo zadnou idol ochranu, ale kouka se na to skvele. Narozdil od Phoebs se mi libila i jeji diplomacie, treba se Zachem jednala jako takovej mob boss, ale pusobilo to na me narozdil od Phoebe duveryhodne (a Zach, kterej je porad trochu kul v plote, podle me presne na tohle muze reagovat dobre).

Bavila me i nevrazivost mezi Phoebs a Mo :mrgreen: "Moan-a" byl vtipnej moment, ale co si budem povidat, Mo si proste Phoebs podalw hned dvakrat a vysedavani v pristresku ji funguje. Ta holka je badass, ano, ty jeji reci me taky trosku stvou, ale podobne jako Sarah Lacina ("i have a phenomenal social game") ma uz i slusny resume. Takovej lesbickej a vic stealth Boston Rob ;-) A ten jeji pribeh, kdy je snad ze ctrnacti (!) sourozencu a ma krasnej vztah se svou postizenou segrou - jako respekt. Chapu, ze ji zivot asi nedal az tolik duvodu se konstantne usmivat.

Shaolina s brejlema a dojata sendvicem genialni, ale jeste vic jsem nadsene rval u jejiho vitezstvi nad Jacqui!!! Ta holka nema chybu, nejdriv s tradicnim pistenim hupne do vody a pak si poda (byt starsi) kulturistku :hungry: Nema to chybu - po minulym skvelym vykonu s Brooke takova pekny fuckoff recem Abbey, ze je jasne nejslabsi clanek kmene :fuck:

Ale vrcholem pro me bylo - nechapu, ze nezmineno -JAK NICK PROVEDL TERORISTICKEJ UTOK NA DORTY!!! Neco tak vtipnyho a nechutnyho jsem nikdy nevidel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Rval jsem smichy fakt, tornado tasmanskyho certa hadr, David byl taky nekompromisni, ale Nick za me bere zlato, nekoukam kvuli spoilerum na asocialni site, ale casual facebook Australani museli dostavat hromadny infarkty :dance: Strasne se mi libi, ze si nic nedelal z potencialnich uvah "co az tohle uvidej moji studenti/rodice", jeho zaci musej bejt absolutne nadseny a valet se smichy :)))

No a Phoebs u tech dortu nezklamala a opet ukazala, ze je to velka hracka... jenze velci hraci jsou v kmeni minimalne dva a ten druhej si ji opravdu podal...

Pred kmenovkou jsem myslel, ze budu velmi chvalit Sharn, ktera necekane zacala skvele lhat (skvele btw Matovi lhala i Shonee) a vyuzivat, ze je pro vsechny duveryhodna (hi, Sarah Lacina), jenze to teda bylo spatny rozhodnuti na kmenovce!!

Nick podle me fakt tu vyhodu snad ani nemel pouzivat, pomohla by mu jen v pripade, ze by se nejak delily hlasy napr. 4 (5)-4-1. Ale chapu zase, ze to byl zcela zasadni moment. Jsem ale vlastne rad, ze to byla slozite ziskana (Pandora's box byl moc peknej moment) a docela mala vyhoda! V aktualni prekombinovany americky verzi dostanete zdarma (!!!) z EoE steal-a-vote nebo idol :vomit: Tohle prineslo napeti, ale zaroven rozhodla klasicka socialni hra - velka pochvala Australanum.


Fandim: Snake, Golden God, Moan-a, Samponella, Flippity, Brooke, AdonisK

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP11

Příspěvekod Survivorfans » 28 kvě 2020, 21:40

Tak jsme se konečně dočkali a Mokuta šla na kmenovku :) , je zajímavý kolik lidí si myslelo jak velí a přesto museli být slušně zaražený díky remíze. :fuck:
Taková Moana si myslí jak to hlídá a přitom nebýt Davida, tak letěla. Co se týče Phoebe, tak je mi jí líto ale v téhle sérii mě nebavila a škoda jí neni. Je jen škoda, že taková nadějná hráčka se ani ve 2. účasti nedostane do sloučení.
Zajímavý taky je, že Nick vyplítval úplně zbytečně extra hlas, který by se mu určitě víc hodil v další fázi.

Trochu záhada je mi David, s tou HII a Phoebe se mu to pěkně povedlo. Proč ale ukazoval tu HII na kmenovce :? :shock:
Dost by mě taky zajímalo jaký má plány, když podrazí Phoebem, která mu věřila a se kterou byl logicky spojovanej, tedy viděj že jí zradil. A místo toho spolupracuje s Moanou, která je bez debat skrytá hrozba a dost lidí to vidí.

Vakama - Proč jako prohlašujou jak je jich všech 6 spolu? Aby se druhý kmen co nejvíc sjednotil a šel proti nim? :? :cry:

Dost mě taky štve produkce těma hodně podobnýma soutěžena, ty co byli v tomhle díle jsme viděli vícekrát v podobné verzi. :down:


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti