AU Survivor 2020: All-Stars - EP12

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 26 úno 2020, 06:42

Epizoda 12
26.2.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP12

Příspěvekod hozu » 26 úno 2020, 20:49

Upřímně, kmenová rada z epizody tři byla parádní, ale tohle je pro mě zatím nejlepší TC sezóny. Naprosto famózní. Ta Harryho výhoda je sama o o sobě docela silná, ale zase je to očividně jen jedna z možností, jak chce australský Survivor trošku eliminovat ty nevyřazovací epizody. Docela by mě zajímalo, jestli i Mokuta měla takovou možnost, jelikož ta platnost na dvě kmenové rady by mohla něco takového naznačovat.
Každopádně k dílu samému. Vakama byla tentokrát u imunitu trošku zoufalejší a nebýt prak, tak by to asi jednoznačně projeli. Takto to dopadlo ještě se ctí. Je ale pravda, že i tak jsou mi sympatičtí a bylo trošku škoda sledovat, že musí jeden z nich skončit. Ačkoliv jsem si byl jistý, že Harry tu výhodu zahraje a tohle bude prostě prázdná epizoda, co nám neřekne nic.
A opak byl pravdou. Moment kdy AK vstal a řekl Harrymu, že všechno je v pohodě byl naprosto parádní. Z absolutně jasného výsledku to náhle udělalo něco neskutečného. Věřím, že Harrymu to muselo dost šrotovat, když vezmeme v úvahu, že poprvé (a naposledy), kdy někdo dostal takovou dobrou radu na TC, skončilo pořádným blindsidem.
I tak je škoda, že se Fllick dekovala, ale bohužel i ten edit trošku naznačoval. Dvě nebo tři zpovědi a ačkoliv si myslím, že měla vcelku prostor v takových těch konverzačních částech, nic nenaznačovalo, že by se měla dostat dál.
EDIT: Mimochodem, ačkoliv se mi líbí, že navázali na tu pomstu z minulé série, tak prý ten výsledek 5:1 byl na základě toho, že AK přesvědčil Brooke a Lockyho na TC, aby změnili hlas na Flick. Jinak by hlasování skončio 3-2-1. Tak psal AK na svém twitteru, tudíž jsme zase byli trošku ochuzení o možná zajímavější věci, ale stále jsem osobně z té TC nadšený i tak.

Každopádně, všichni tři Little Rascals stále žijí! Snad se dočkají šťastného shledání při sloučení :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP12

Příspěvekod sheldom » 29 úno 2020, 21:30

Revenge accomplished pro Brooke, nevím teda, co je pravdy na tom o AK, ale spíš to vypadalo jakože je AK jediný, kdo se chce zbavit Harryho. :?
Další blindside a Flick je venku, trochu mrzí, že se ta šestka nedostala do sloučení. Sloučení čekat přespříště, takže příští epizoda buď půjde někdo z Mokuty nebo Harry zahraje výhodu a bude neeliminační. Každopádně doufám, že Nick přežije a spojí se s Leem a Vakamou a vyloučí konečně Moanu. Jinak Sharn se svými neustálými flipy a snahou se všem zavděčit a totálně se podkopala a nevypadá to s ní dobře
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP12

Příspěvekod hozu » 01 bře 2020, 02:20

sheldom: AK to psal na twitteru, asi jsem měl rovnou hodit ten odkaz. Taky mě to překvapilo, v té epizodě vypadal jako jediný kdo brojí proti Harrymu:
https://twitter.com/DjaaronknightAk/sta ... 6022520834
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP12

Příspěvekod Radix » 01 bře 2020, 19:20

Tak máme snad poslední zhrzený vztah z krku. Flick byla úžasně neviditelná až do minulého dílu, takže jsem dost čekal, že dnes půjde. I když se musím přiznat, že jsem taky spíše očekával, že Harry tu výhodu, která byla mimochodem hodně příhodná pro Vakamu, zahraje. Jsem rád, že se tak nestalo a máme zase o jednoho hráče méně. Sloučení přijde klasicky ve dvanácti lidech nejspíš, takže po příští epizodě to nejspíš nastane.

IC byla docela jednostranná záležitost, ačkoliv na střílení kokosy se Vakama trochu dotáhla. A viděli jsme dva plány, přičemž už od minulého dílu jsem čekal, že Brooke půjde po Flick, což se přesně stalo.

Mokuta měla trochu klid, i když Sharn se svými nesmysly to má nahnuté a Nick jakbysmet. Doufám ale, že Nick přežije, protože chci vidět Little Rascals zase pohromadě. David hraje hodně pro kamery, takže bohužel nevěřím, že vyhraje. Nicméně je to zábava, takže mu dost fandím díky tomu. :D

Fandím: David, Mat, Shonee, Brooke, Nick
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP12

Příspěvekod Masarka14 » 01 bře 2020, 23:43

Tohle byla první epizoda, která měla pod 1 hodinu, dokonce žádná epizoda neměla pod 1 hodinu a 10 minut, jestli se nepletu. Proto jsem si říkal, že Harry to musí zahrát a bude tím vyřešena další neelimanční epizoda. Ale edit mě naprosto zmátl. Když AK vstal, myslel jsem si, že Harrymu lže a udělá z Harryho hlupáka, ale opravdu říkal pravdu. Jen je škoda, že jsme neviděli, jak to bylo doopravdy :/
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP12

Příspěvekod Dejvy » 02 bře 2020, 21:36

Fakt som si chvilu myslel, ze AK urobil to iste co sa stalo Sharn a Harry pojde s dlhym nosom domov. Ale je dobre, ze sa tak nestalo. Flick som fandil, ale bolo jasne, ze daleko asi nedojde.

Inak co teraz? Podla mna ta epizoda bude aj tak neeliminacna nie? Ved bud to Harry zahra alebo keby vyhrali to moze posunut Nickovi nie? To by mohlo byt zaujimave ako to tam David proti nemu naverbuje a on potom vytiahne toto. Akoze som na Davidovej strane aj ked mam rad aj Nicka, ale hlavne by bola dalsia skvela TC.

Flick, cim si starsia, tym si krajsia. Zbohom o 5 sezon :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP12

Příspěvekod Survivorfans » 28 kvě 2020, 23:19

Trochu slabší epizoda, bohužel se celou dobu řešilo jak se chce Brooke pomstít Flick, tak byla jen otázka jestli k tomu dojde teď nebo až dýl. Byl to tah, u kterýho bylo od začátku jasný, že někdy přijde.
Jen mě trochu překvapuje jak spolu vychází dvojice Locky a AK, když se ve druhé sérii docela nesnášeli. :mrgreen:

Co se týče tý výhody, tak to je hrozná hovadina a očekával bych to spíš v USA od Probsta. :down: :vomit:
Očekával sem ale, že jí Harry zahraje a bude neeliminační epizoda, kterých je bohužel u australanů dost.

Je jinak sice ještě dost lidí, ale už se těším na sloučení a snad propukne ještě pořádnej boj. ;) :hungry:
Navíc čumím jak se všichni z první série do minulé epizody drželi a najednou máme 2 pryč a další 2 v menšině. :-|


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů